V Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»

24-26 травня 2017 року в Україні відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»

 

Організатор проведення конференції - ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Федерації роботодавців України, Федерації профспілок України, Інституту медицини праці НАМН України.

Участь у конференції візьмуть представники державних органів виконавчої влади, міжнародні та вітчизняні спеціалісти з охорони праці провідних підприємств і сертифікаційних установ, науковці, експерти, національні виробники засобів індивідуального захисту.

Конференція присвячується питанню «Європейський шлях реформування і вдосконалення організації умов праці». Основною її метою є окреслення основних пріоритетів запровадження ризикоорієнтованих підходів, пов’язаних з імплементацією директив Європейського Союзу у законодавчому, науковому, практичному полі.

Передбачається проведення пленарних і секційних засідань, круглого столу, а також практичних тренінгів.

Планується обговорити сучасний досвід управління ризиками на робочих місцях підприємств, що вийшли на європейський ринок, сформулювати позитивне поле з найкращих практик зазначених українських підприємств.

Традиційно пройде нагородження лідерів у сфері управління ризиками за рейтингом журналу «Охорона праці» у двох номінаціях: серед підприємств і за особистий внесок.

Крім того, в рамках Конференції відбудуться інші змістовні заходи.

З більш детальною інформацією про Конференцію можна ознайомитись на сайті журналу «Охорона праці»: http//ohoronapraci.kiev.ua

 

            Оголошення про Конференцію

 

Правова та технічна інспекція праці профспілок

 

Архiв
<< < Травень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31