лютого 2017

28 лютого 2017

Семінар-навчання профспілкових кадрів та активу з питань мотивації профспілкового членства

P1000225

 

24 лютого 2016 року у Київській обласній раді профспілок у рамках дансько-українського навчального проекту відбулося навчання профспілкових кадрів та активу на тему: « Про мотивацію профспілкового членства в діяльності членських організацій та підсумки статистичної звітності за 2016 рік».

 

     В роботі семінару взяли участь керівники членських організацій облпрофради та голови міських і районних рад по координації діяльності первинних профспілкових організацій.

     Учасники заходу зацікавлено та детально обговорили чинники мотивації профспілкового членства у сучасних умовах на прикладах обласних організацій профспілок Київщини.

     Значну увагу учасники дискусії приділили причинам зменшення профспілкового членства в Об’єднанні , а також заходам щодо збереження цілісності та організаційної єдності профспілкових організацій , необхідності солідарної підтримки з профспілковими організаціями під час захисту прав та інтересів членів профспілок.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості Галина Карнатова навела приклад діяльності первинної профспілкової організації ПАТ « Саливонківський цукровий завод» для її збереження.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Цикалюк звернув увагу присутніх на необхідність підвищення відповідальності керівників профспілкових організацій за дотриманням статутних вимог, впровадження нових форм і методів роботи щодо мотивації профспілкового членства, а також розповів про роботу обласної організації профспілки з учнями ПТУ та студентами вишів , які тільки вступають на навчання, для їх залученням до лав профспілок.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Володимир Лебедєв , зокрема, наголосив на необхідність широкої інформаційної діяльності, як одного з мотиваційних чинників для залучення працівників, учнів до профспілкового членства.

     Про конструктивне співробітництво з органами державної влади та місцевого самоврядування, соціальне партнерство з роботодавцями говорила у своєму виступі голова Київської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Людмила Максименко . Підсумки заходу підвів його модератор , голова облпрофради Кононенко В.Ф.

     Аналізуючи ситуацію з профспілкового членства в області на прикладі статистичних даних за 2016 рік порівняно з 2015 роком, проаналізувавши причини його зменшення, учасники навчання дійшли висновку,що зміцненню та збільшенню профспілкових рядів Київщини сприятиме широка інформаційна робота, підвищення ефективності в діяльності виборних органів профспілок, вдосконалення та поглиблення розвитку соціального діалогу з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями, ретельна робота з профспілковими кадрами та активом.

P1000316

 

     Відділ організаційної роботи

Київської облпрофради

[ Детальніше... ]

Тривають тристоронні консультації щодо подальшого реформування системи соціального страхування

top-photo

 

27 лютого відбулася третя робоча зустріч співголів сторін профспілок, роботодавців та Уряду предметом розгляду якої стало прискорення роботи щодо об’єднання соціальних фондів з тимчасової втрати працездатності і від нещасних випадків на виробництві в одну структуру, як це передбачено чинним законодавством.

 

Вже майже два роки тривають ліквідаційні процедури, а відтак страждають люди.

Під час консультацій йшлося про повне перезавантаження керівної ланки фондів, вдосконалення системи надання страхових виплат та послуг застрахованим особам. Розширення охоплення реабілітаційними послугами постраждалих на виробництві, учасників АТО.

Профспілкова сторона акцентувала увагу інших сторін на необхідності відновлення права працівників на санаторно-курортне лікування, що дозволить більш продуктивно та якісно використовувати наявні трудові ресурси.

Враховуючи необхідність ґрунтовного напрацювання відповідних проектів нормативно-правових актів та рішень правлінь фондів сторони прийняли спільне рішення про відтермінування засідання правління об’єднаного фонду, яке планувалося на 28 лютого 20017 року.

 

Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

Легалізацію зарплат провалено

644aae4392c4c48bf81f36d01f78e8125eef83f7fbf3d1f8a69c8a7e1d5032f7

 

Правління Пенсійного фонду України

підбило підсумки роботи в 2016 році.

Легалізацію зарплат роботодавці провалили

На засіданні правління Пенсійного фонду України 24 лютого 2017 року розглянуто питання: про підсумки роботи у 2016 році щодо виконання бюджету; про роботу органів Пенсійного фонду України щодо виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю; про розвиток інформаційних систем у 2017 році відповідно до завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

При розгляді підсумків роботи Пенсійного фонду у 2016 році було зазначено, що у 2016 році: призначено пенсії понад 397,5 тис. громадян, що на 5,7 тис. менше, ніж у 2015 році; 464,1 тис. працюючих пенсіонерів проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення або попереднього перерахунку пенсії (у 2015 році - 524,8 тис. осіб); здійснювалися інші перерахунки пенсій.

Станом на 1 січня 2017 року на обліку в Пенсійному фонді України перебувало 11 938,8 тис. пенсіонерів.

Середній розмір пенсії по Україні на 1 січня 2017 року становить 1 828,33 грн., проти 1 699,51 грн. на 1 січня 2016 року, тобто зріс на 128,82 грн. або 7,6 %.

Пенсії у розмірі до 1500 грн. отримувало 6,2 млн. осіб, а до 2000 грн. – 9,4 млн. від загальної чисельності пенсіонерів 11,9 млн. осіб. Такий низький рівень пенсій пов’язано в першу чергу з тим, що вже кілька років пенсії не осучаснюються, тобто не підвищуються у зв’язку із зростанням середньої зарплати в країні, та рівнем інфляції, а також належним чином не індексуються.

Через банківські установи станом на 1 січня 2017 року отримувало 6,9 млн. осіб, або 58% від загальної чисельності пенсіонерів, решта пенсіонерів – через поштові підприємства.

Порівняно з 2015 роком власні доходи Пенсійного фонду зменшились на 58,2 млрд. гривень (на 34,2%), що пов’язано із зниженням розміру ставки ЄСВ та зменшенням частки його розподілу на пенсійне страхування (за умови збереження розміру ЄСВ на рівні 2015 року власні доходи Пенсійного фонду розрахунково зросли б на 96,4 млрд. грн. і становили 208,1 млрд. грн., що б забезпечило зменшення на відповідну суму коштів державного бюджету для покриття дефіциту Пенсійного фонду та перевищення доходів над видатками Фонду в сумі 14,7 млрд.)

Фактичні загальні видатки Пенсійного фонду у 2016 році склали 253,5 млрд. грн., що на 12,2 млрд. грн., або на 4,6 %, менше порівняно з 2015 роком. У загальних фактичних видатках: 142,6 млрд. грн., або 56,3 % - кошти Державного бюджету України, з яких: 57,7 млрд. грн. – планові трансферти з державного бюджету (надбавки і підвищення до пенсій ветеранам війни, чорнобильцям, інвалідам тощо, сплата страхових внесків за окремі категорії застрахованих осіб); 81 млрд. грн. – кошти на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду.

У минулому році зросла загальна сума заборгованості до Пенсійного фонду на 1,6 млрд. грн. до 18,9 млрд. грн. З них:

-  заборгованість зі сплати ЄСВ – 7,6 млрд. грн. (40,2 % загальної суми боргу),

-  з відшкодування пільгових пенсій – 9,7 млрд. грн. (51,3 %),

-  з відшкодування наукових пенсій – 0,1 млрд. грн. (0,5 %),

-  фінансових санкцій та пені – 0,5 млрд. грн. (2,6 %),

-  регресних вимог – 25,4 млн. грн. (0,1 %);

-  недоїмка зі сплати страхових внесків попередніх періодів – 1,0 млрд. грн. (5,3 %).

Із загальної суми заборгованості 4,7 млрд. грн., або майже 25 %, – це борги підприємств, які перебувають у різних процедурах банкрутства, та платників, у яких відсутні активи для звернення стягнення

У 2016 році співвідношення видатків Пенсійного фонду на пенсійне забезпечення до ВВП порівняно з 2015 роком знизилось на 2,2 % і склало 11,2%.

Верифікація пенсійних виплат, проведена у 2016 році Міністерством фінансів України та Державною аудиторською службою України, підтвердила відсутність масових і системних порушень при здійсненні пенсійних виплат. Тобто, звинувачення, що іноді лунали у ЗМІ щодо одержання кількох пенсій однією особою, завищення розмірів пенсій не мають під собою підстав.

Для зручності пенсіонерів Пенсійним фондом запроваджено обслуговування громадян з питань призначення пенсій незалежно від місця їх проживання (реєстрації), а також з метою наближення місць обслуговування до одержувачів послуг органами Фонду ініційовано облаштування робочих місць з визначеним переліком послуг, які можуть надаватись в об’єднаних територіальних громадах.

Модернізовано реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, в якому на всіх застрахованих осіб та одержувачів пенсійних виплат сформовано індивідуальні електронні картки, де містяться дані про трудові відносини, стаж, заробітну плату, сплату страхових внесків, пенсійні виплати та виплати за іншими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Також модернізовано та розширено функціональні можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду. Відтепер пенсіонери та застраховані особи з використанням електронного цифрового підпису можуть дистанційно через Веб-портал переглянути інформацію про сплату внесків до Пенсійного фонду, свою електронну пенсійну справу, звернутись до органів Фонду із заявою про перерахунок пенсії, переглянути свої звернення та стан їх обробки.

У зв’язку з проведенням оптимізації структури органів Пенсійного фонду, кількість його територіальних управлінь (із збереженням мережі пунктів обслуговування) скорочується вдвічі, а штатна чисельність працівників зменшується на 17,8 %.

 

При обговоренні питання щодо виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, було відмічено, що Пенсійним фондом разом з Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України реалізуються спільні заходи, спрямовані на виявлення праці неоформлених працівників відповідно до плану координації таких дій, затвердженого у квітні 2016 року. За результатами проведеної роботи у 2016 році легалізовано 193,8 тис. робочих місць, в результаті чого мобілізовано 159,6 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Однак, за даними Державної служби статистики України понад 4 млн. осіб все ще працюють без оформлення трудових відносин (показник неформальної зайнятості населення становить 24,6%). Найбільше таких працівників у сільському господарстві (41,1%), торгівлі (21,1%), будівництві (14,9%), промисловості (6,0%) та транспорті (3,6%). Внаслідок неформальної зайнятості втрати Пенсійного фонду на рік розрахунково складають понад 30 млрд. гривень.

Відповідно до реєстру застрахованих осіб загальна кількість застрахованих осіб у грудні 2016 року складала 12,8 млн. осіб, із 10,1 млн. найманих працівників майже 1,2 млн. осіб отримували заробітну плату на рівні або менше мінімальної (1600 грн.), з них близько 0,2 млн. осіб – працівники бюджетної сфери.

42,2 тис. страхувальників використовували працю 343,4 тис. осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами, (9,2% зайнятих осіб у таких страхувальників). Із загальної кількості зазначених застрахованих осіб 35,8 тис. виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами (10,4 %) у бюджетних установах.

104,5 тис. страхувальників подали відомості про 651,6 тис. застрахованих осіб, які працювали неповний робочий час(12,5 % їх штатної чисельності працівників), із них – 197,1 тис. осіб (30,2 %) у бюджетних установах.

У грудні 2016 року за даними Державної фіскальної служби України припинили підприємницьку діяльність більше 142 тис. осіб або майже 10 % тих, що обліковувались в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Із них 107,6 тис. осіб або 75,6 % - особи, які не сплачували єдиний внесок, тобто не працювали та 42,0 тис. осіб або 29,5 % - які мають інше місце роботи.

У січні 2017 року припинили підприємницьку діяльність 152,6 тис. осіб, з яких не сплачували єдиний внесок 118,2 тис. осіб. (77,5 %) та 41,0 тис. осіб, які мають інше місце роботи.

Разом з тим, у грудні 2016 року та січні 2017 року взято на облік як платників єдиного внеску, відповідно, 9,6 тис. та 22,6 тис. фізичних осіб – підприємців.

При обговоренні зазначеного питання представники профспілок оцінили провальним стан легалізації роботодавцями зайнятості та заробітної плати. Зниження ЄСВ з 38 до 22 відсотків передбачало одночасне активне виведення з тіні заробітних плат у «конвертах», які сягали не менше 200 млрд. грн. на рік. Втративши від зниження ЄСВ в 2016 році понад 96 млрд. грн.., Пенсійний фонд отримав від легалізації лише 0,16 мільярда, тобто менше третини одного відсотка.

Це означає, що економія від ЄСВ була спрямована навіть не на підвищення заробітних плат легально зайнятим працівникам, а виведена у прибуток на задоволення особистих потреб власників бізнесу.

Профспілковці запропонували правлінню звернутись до Міністра соціальної політики провести разом з Мінфіном аналіз причин такого провалу, внести заходи щодо стимулювання легалізації зарплат на затвердження Кабінету міністрів України.

Правлінням пропозиція підтримана.

При обговоренні питання про розвиток інформаційних систем у 2017 році було надано загальну інформацію щодо розвитку інформаційних систем, потребу модернізації діючого центру обробки даних Пенсійного фонду України та створення резервного центру обробки даних, відповідну інфраструктуру для їх функціонування, оновлення парку комп’ютерної техніки територіальних управлінь Пенсійного фонду України.

При підготовці інформації використані матеріали Пенсійного фонду України.

 

Управління соціального страхування і

пенсійного забезпечення апарату ФПУ


[ Детальніше... ]

27 лютого 2017

Лейтмотив старта кампании за повышение заработной платы: возрождение коллективно-договорного регулирования

aa0e964-600

 

Восстановление, возрождение и продвижение коллективно-договорного регулирования стало лейтмотивом старта кампании ЕКП «Европа нуждается в повышении заработной платы – настало время для нашего восстановления», состоявшийся 14-15 февраля в Брюсселе.


В своем вступительном слове Генеральный секретарь ЕКП Лука Висентини подчеркнул: «Коллективно-договорное регулирование является основой эффективного социального диалога и демократии на рабочих местах. Это основной инструмент, позволяющий обратить повышение заработной платы на пользу труда и экономики».
«В последние годы наблюдается системный демонтаж коллективно-договорного регулирования в большинстве стран», – подчеркнул Висентини. «Все это происходит наряду с агрессивными рекомендациями финансовых учреждений по неограниченной децентрализации и даже разрушению институтов коллективно-договорного регулирования с целью закрепления позиций экспортно-ориентированной экономики и конкуренции затрат на рабочую силу, что ведет к катастрофическим результатам», – отметил он.
Советник премьер-министра Италии Марко Леонарди подтвердил, что Италия возродила коллективно-договорное регулирование, испытывавшее давление в последние годы. Он также отметил, что коллективно-договорное регулирование – это хорошее подспорье для преобразования высокого экономического роста в повышение заработной платы и подчеркнул важность для профсоюзов вопроса повышении заработной платы, заверив о своей поддержке кампании ЕКП за повышение заработной платы».
Эксперты организаций работодателей признали, что укрепление коллективно-договорного регулирования играет важную роль в углублении и поддержании экономического восстановления Европы. Заместитель Генерального директора Business Europe Терез де Лидекерке заверила, что ее организация поддерживает коллективно-договорное регулирование как ключ к решению экономических и социальных проблем Европы. Генеральный секретарь CEEP Валерия Ронцитти пообещала оказывать поддержку активизации коллективно-договорного регулирования, признав, что оно должно быть возрождено.
Президент ЕКП и Всеобщей федерации профсоюзов Бельгии Руди де Лев высказался в поддержку сильного коллективно-договорного регулирования, позволяющего работодателям и работникам вести переговоры свободно, что является важным элементом социального партнерства.

[ Детальніше... ]

Про основні показники зі сплати єдиного соціального внеску у 2016 році

preview1

За даними Державної фіскальної служби України середньооблікова чисельність застрахованих осіб на кінець 2016 року зросла порівняно із 2015 роком на 180 077 одиниць або на 1,7% та становила 10 779 016 одиниць.

Кількість платників єдиного внеску (юр. та фіз. особи) у 2016 році зросла на 169 980 осіб або на 4,5% та на кінець року становила 3 933 247 особи.

Внаслідок різкого зменшення розміру єдиного соціального внеску –нарахована сума ЄСВ за 2016 рік зменшилась порівняно із 2015 роком на 39,6млрд.грн. або на 23,9%, при тому що загальна сума доходу (зарплата, грошове забезпечення тощо) у 2016 порівняно із 2015р. зросла на 22,5%, або на 115,5млрд.грн.

Сума недоїмки із сплати єдиного соціального внеску у 2016р. порівняно із 2015р. зросла на 387,8 млн.грн. (на 5,8%) і становить 7,1 млрд.грн. Збільшилась і кількість боржників – на 3 638 одиниць або на 0,85% і становила на кінець 2016 року 434 494 одиниці.

Діаграма

(Таблиця "Зведена інформація показників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" - додається)

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Петро Шевченко: «Урядова політика лібералізації цін не узгоджується з рівнем доходів населення»

tarifi-na-zhkg-v-ukrayin-2017-prognozovane-zrostannya-tarifv-zhkg-na-2017-rk 761

 

Виступ Голови Федерації профспілок Черкаської області Петра Шевченка 24 лютого на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Співголови Національної ради, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, керівників організацій соціальних партнерів.

 

(Тези виступи додаються)

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Семінар – навчання з питань стану та перспективи розвитку соціального діалогу на регіональному та місцевому рівнях в умовах децентралізації

акція 006

 

 

22 – 23 лютого в рамках дансько – українського проекту співпраці «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» на базі Сумської обласної ради профспілок відбувся семінар – навчання з питань стану та перспективи розвитку соціального діалогу на регіональному та місцевому рівнях в умовах децентралізації. Актуальність даної теми викликана в першу чергу проведенням реформ та можливістю міського та селищного населення об’єднуватись для вирішення соціально – економічних та побутових проблем громади. Але не зважаючи на децентралізаційні зміни в формуванні та наповненні бюджетів громад,  профспілкова сторона розглядає ці процеси з точки зору посилення захисту професійних прав, можливості посилення соціального захисту через укладення регіональних угод та  колективних договорів. Центральною обговорюваною темою стало збереження галузевої структури профспілок у громадах, координація роботи первинок в соціальному діалозі з виконавчими органами місцевого самоврядування.  В роботі семінару взули участь голови районних координаційних рад профспілок Роменського, Недригайлівського, Глухівського, Тростянецького, Лебединського районів, які поділились з присутніми  своїм досвідом роботи та виказали своє бачення можливої структури роботи профспілок у об’єднаних територіальних громадах. В другій день семінару проходив безпосередньо на базі одного із найчисельніших реформованих об’єднань  Сумської області – Недригайлівської селищної територіальної громади. До участі у семінарі були запрошені як представники первинних профспілкових організацій  так і керівники підприємств зареєстрованих и працюючих на території. Дуже цікавим виявися діалог та обмін думками в ході якого представники громади виявили зацікавленість в збереженні та розвитку інфраструктури громади, залучення до роботи в громаді висококласних спеціалістів, створенні нових робочих міст. За словами керівника громади Остапчука І.В. він зацікавлений в зростанні заробітних плат працюючих, так як від цього залежить наповнюваність бюджету та довіра членів громади до нього як до керівника.

Підбиваючи підсумки навчання було прийнято рішення створити в Недригайлівській об’єднаній селищній громаді координаційну раду голів профспілок та найближчім часом провести вибори голови. Також прийняті побажання профспілкової сторони включити голову координаційної ради голів профспілок до складу виконавчого комітету громади. В заключній промові голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова зазначила, що реформа яка відбувається на сьогодні головна в державі, і в майбутньому населення відчує позитивні зміни. Але ця реформа нова, і одне – це створити громади і виконавчі органи, а інше – заставити їх працювати на захист людей. На рівні громади ми зобов’язані розбудовувати соціальний діалог між владою, роботодавцями та профспілками , щоб підприємства розвивалися а працюючим забезпечувалися достойний рівень життя, надавалися своєчасно соціальні послуги. І дивлячись на сьогоднішні виступи та побажання можна з в певністю сказати, що соціальному діалогу в громадах бути.    

 

Сумська обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

Семінар-навчання «Практика вирішення Колективних трудових спорів (конфліктів)» для молодіжного профактиву Харківщини

DSC08016

 

 

Молодіжна Рада Об'єднання профспілок Харківської області вважає профспілкове навчання членів Ради, молодих профспілкових активістів, студентської молоді одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

У зв'язку з цим, 24 лютого 2017 року згідно плану роботи Молодіжної ради ОПХО на 2017 рік та відповідно до виконання пункту 3.1. Угоди про співпрацю між Національною служби посередництва і примирення в Харківській області (далі - Відділення) та Молодіжної радою ОПХО від 09.09.2015 року, для молодіжного профактиву Харківщини фахівцями НСПП було проведено навчальний семінар на тему: «Практика вирішення Колективних трудових спорів (конфліктів)». У семінарі взяли участь члени Ради, представники молодіжних рад профспілкових організацій Харківщини, студентська молодь Харківського соціально-економічного інституту. Відкрили семінар голова Молодіжної Ради ОПХО Артеменко Роман Сергійович і начальник відділення НСПП в Харківській області Лайков Сергій Миколайович.

У своєму виступі начальник Відділення Лайков С.М. наголосив на важливості та необхідності співпраці з профспілковою молоддю, ознайомив присутніх з результатами роботи Відділення за минулий рік, висвітлив хід примирних процедур, які наразі відбуваються за участю Відділення, розповів про заходи, задіяні Відділенням для усунення розбіжностей між сторонами, та надав роз’яснення щодо можливості застосування процедури трудового арбітражу для вирішення колективних трудових спорів.

Продовжила роботу семінару заступник начальника Відділення Клочко Галина Сергіївна, яка розповіла молодим профактівістам і студентам профспілкового ВНЗ про Національну службу посередництва і примирення, історію її створення, цілі і завдання роботи, ознайомила із такими напрямками роботи НСПП, як сприяння вирішенню колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню, прогнозування розвитку соціально-трудових відносин та забезпечення здійснення соціального діалогу, навела приклади здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів із практики роботи відділення НСПП в Харківській області. Була акцентована увага на такому напрямку роботи НСПП, як прогнозування виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

У своєму виступі Галина Сергіївна зазначила, що співробітники відділення постійно відстежують стан соціально-трудових відносин на підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати, де мають місце значні суми заборгованості із виплати заробітної плати. Також були висвітленні такі актуальні питання як:

- аналіз стану та динаміка соціально-трудових відносин на окремих потенційно конфліктогенних підприємствах Харківської області;

- перелік негативних чинників економічного і соціального характеру, які створювали умови для виникнення соціального напруження та протестної поведінки у трудових колективах;

- право на страйк, Рішення про оголошення страйку;

- формування вимог найманих працівників, порядок і строки розгляду вимог;

- відповідальність за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

Наприкінці зустрічі сторони розглянули соціально-економічне становище області, обговорили шляхи поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях регіону у 2017 році. Окрім того, були визначені пріоритети щодо сприяння результативному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та усуненню причин їх виникнення.

Профспілкова молодь з цікавістю слухала досвідчених представників Національної служби посередництва і примирення, які ділилися досвідом практичної діяльності відділення НСПП в Харківській області щодо вирішення колективних трудових спорів та врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин. В ході семінару представники профспілкової молоді отримали вичерпну інформацію від фахівців-практиків, детально обговорили актуальні питання вирішення КТС та дотримання прав і гарантій працівників у сучасних умовах.

Зустріч з представниками відділення Національної служби посередництва і примирення у Харківській області викликала великий інтерес у молодіжних представників профспілкових організацій та студентської аудиторії. По завершенні учасниками семінару було досягнуто домовленості про поглиблення взаємодії між Відділенням та Молодіжною радою ОПХО, продовження практики проведення подібних зустрічей-навчань.

 

Роман Артеменко,

Голова Молодіжної Ради ОПХО

Олена Шпурік,

декан факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів ХСЕІ

 

DSC08010

 

DSC08015

 

 

 

DSC08018

 

DSC08019

 

DSC08021

 

DSC08022

[ Детальніше... ]

На порядку денному — якість обслуговування громадян Пенсійним фондом України

p2162837

 

Днями голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко взяв участь у роботі виїзної колегії при начальнику головного управління Фонду в Чернігівській області в м. Прилуки. Захід пройшов за участю голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного.

 

Також на засідання були запрошені перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, секретар Кіптівської об'єднаної територіальної громади Віта Кучма, керівники структурних підрозділів Пенсійного фонду України в області.

 

За словами керівника Пенсійного фонду України в області Юрія Юрченка, протягом минулого року було забезпечено своєчасне фінансування пенсійних виплат майже 351 тис. пенсіонерів області, на виплату пенсій спрямовано 6 млрд. 984,7 млн. грн.

 

Середній розмір пенсійної виплати з протягом року збільшився майже на 144 грн. і станом на 1 січня 2017 року складав 1715 грн.

 

Питання легалізації заробітної плати та доходів населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

 

За результатами моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб у минулому році управлінню Держпраці, органам Державної фіскальної служби, місцевим органам виконавчої влади та соціальним партнерам надана узагальнена інформація по 10800 суб’єктах, які виплачують заробітну плату в мінімальних розмірах, 312 суб’єктів господарювання заслухано на комісіях з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

 

За результатами спільних заходів у 2016 році легалізовано 3589 робочих місць, додатково залучено 1 млн. 100 тис. грн. єдиного соціального внеску.

 

Завдяки проведеній роботі вдалося досягти значного зменшення кількості працюючих, що отримують заробітну плату на рівні або менше мінімальної. За рік кількість таких працюючих зменшилась на 21%, з 30,5 тис. осіб у грудні 15 року, до 24,0 тис. осіб у грудні 16 року і складає 12,7% від загальної кількості працюючих.

 

У своєму виступі Ігор Москаленко — голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області наголосив: “Легалізація ринку найманої праці, а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно є основними завданнями профспілок. Адже, сьогоднішня легальна заробітна плата – це завтрашня легальна і гідна пенсія”.

 

p2162836

 

За інформацією сайту Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

[ Детальніше... ]

24 лютого 2017

ЗАСІДАННЯ НТСЕР. Соціальному діалогу – ефективне наповнення

ЕР

 

Важливі та гострі питання соціально-економічного розвитку держави, підвищення рівня захисту законних прав та інтересів людей праці обговорено 24 лютого під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, у роботі якого взяв участь та виступив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Вів засідання Голова Національної ради, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

У заході також взяли участь та виступили Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, Співголова Національної ради, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, Співголова Національної ради, Голова Об’єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах, Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, керівники міністерств та відомств,   представники центральних органів влади, роботодавців, профспілок.

 

ЕР2

 

На порядку денному було два актуальних питання:

 

  1. 1.Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2016 році та завдання на 2017 рік в контексті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Доповідач від Сторони органів виконавчої влади:

Гройсман В. Б., Прем’єр-міністр України;

Співдоповідачі від Сторони роботодавців:

Кінах А. К., Співголова Національної ради, Голова Об’єднання організацій роботодавців України;

Олійник Д. М., заступник Співголови Національної ради, Голова Ради Федерації роботодавців України;

Співдоповідачі від профспілкової Сторони:

Осовий Г. В., Співголова Національної ради, Голова Федерації профспілок України;

Волинець М. Я., член Національної ради, Голова Конфедерації вільних профспілок України.

 

  1. 2.Щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни.

Доповідач від Сторони органів виконавчої влади:

Дьяченко О.Ю., директор Департаменту управління державною власністю Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

Співдоповідачі від Сторони роботодавців:

Михальов О. С., директор Департаменту соціально-економічної політики Об’єднання організацій роботодавців України;

Біленький С. Л., член Національної ради, Голова Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України», член Ради Федерації роботодавців України

 

Співдоповідач від профспілкової Сторони:

Шевченко П. В., член Національної ради, Голова Федерації профспілок Черкаської області

ЕР6

 

«Ми бачимо оптимістичне зростання, - заявив Володимир Гройсман. - . На 2017 рік ми заклали 3% зростання, але ми думаємо, що ми можемо цей показник збільшити. Єдине, щоб ми самі собі не створювали в Україні проблем. Це є ключове питання, - наголосив Прем’єр-міністр. - Це буде означати, що в українців буде робота, що ми будемо виробляти більше продукції, заробітні плати в Україні будуть зростати, у тому числі питома вага заробітних плат у виробленні продукції, і ми будемо працювати на спільний успіх».

Говорячи про досягнення Уряду у 2016 році, Володимир Гройсман зазначив, що вдалося стабілізувати макроекономічну ситуацію. За результатами року ВВП країни зріс на 2,2%, а у 4 кварталі – на 4,7%. Це добрий сигнал, що українська економіка починає відновлюватися, зауважив він. Уряд докладає багато зусиль для забезпечення економічного зростання. Зокрема, багато уваги приділяється напрямку створення якісного середовища для інвестицій та відновлення промислового потенціалу України. «Кожна моя робоча поїздка в будь-який регіон країни так чи інакше пов'язана з розвитком національної економіки», - зазначив Глава Уряду.

Зростання економіки забезпечить вирішення питань соціального характеру. Зокрема, на часі створення справедливої пенсійної системи, підвищення заробітних плат громадян, зазначив Прем’єр-міністр. «Наше завдання тільки єдине – розвиток національної економіки, формування національного ресурсу і реінвестиція цих ресурсів у якість життя українських громадян, - наголосив Глава Уряду. - Вищі заробітні плати – це наш пріоритет».

Серед інших досягнень Уряду у минулому році зокрема: розпочато реформу державної служби, капітальний ремонт країни та будівництво доріг, здійснюються електронні державні закупівлі, що вже заощадили близько 8 млрд грн. Говорячи про сферу енергоефективності, Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд зупинив падіння видобутку українського газу, було розпочато його зростання. Сьогодні зростання власного видобутку сягнуло понад 100 млн кубометрів. У 2017 році прогнозоване зростання видобутку складе не менше ніж 500 млн кубометрів. Уряд також працює над розвитком атомної енергетики, що сприятиме досягненню енергетичної незалежності країни.

Уряд сформував Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 року та продовжує його обговорення із експертами та громадським середовищем. План зокрема передбачає п'ять пріоритетів роботи Уряду: забезпечення економічного зростання, підвищення ефективності врядування, розвиток людського капіталу, зокрема у частині реформи системи охорони здоров'я та пенсійної системи, підтримки культури, а також забезпечення національної безпеки і оборони. «Ті результати, які ми маємо у 2016 році, дають повний оптимізм щодо зміни ситуації у кращий бік у 2017 році», - зазначив Глава Уряду.

«Хронічно дефіцитний Пенсійний фонд сьогодні почав зменшувати свій дефіцит», – заявив Прем’єр-міністр. Глава Уряду нагадав, що було прийнято рішення про підвищення мінімальної заробітної плати удвічі, і вже у січні 4 млн українців отримали вищу заробітну плату. Говорячи про результати підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, Володимир Гройсман зазначив, що сьогодні спостерігається скорочення безробіття. Найголовніше завдання Уряду на 2017 рік – це формування підходів і запровадження в країні справедливої пенсійної системи, зазначив він. Уряд працює над такими пропозиціями і наблизився до необхідних рішень, зазначив Володимир Гройсман.

 


 

ЕР1

 

«Розглянути зазначене питання на засіданні Національної Ради – ініціатива профспілкової сторони, і ми дякуємо іншим сторонам за включення його до порядку денного, - сказав на початку виступу Голова ФПУ Григорій Осовий. - Важливо, що ми розглядаємо питання за участі Премєр-міністра та представників тристоронніх органів з усіх регіонів України. На нашу думку, це дозволить правильно оцінити стан реалізації реформ на місцях та належним чином скоординувати зусилля соціальних партнерів на рівні центральної та регіональної влади у поточному році».

Профспілковий лідер підкреслив: з прийняттям Генеральної угоди соціальний діалог став більш динамічним. У минулому році профспілковою стороною опрацьовано понад 1100 проектів законів та нормативних актів, і частина з цих ініціатив не була погоджена та повернуто розробникам на доопрацювання, по низці проектів діалог було переведено на рівень дискусій у законодавчому органі.

Як було домовлено трьома сторонами, під головуванням Премєр-міністра України у жовтні 2016 року створено Національний комітет з промислового розвитку, який напрацьовує пропозиції щодо реформ у вітчизняній економіці. Сьогодні комітетом вже розроблено низку проектів документів, однак, нажаль, процес їх системного перетворення на рішення Уряду ще не запущено: напрацьовані стратегії розвитку авіабудування, оновлення рухомого складу залізниці тощо перебуває на стадії опрацювання.

Разом з тим у промисловому комплексі на сьогодні немає жодної діючої програми розвитку, зростає собівартість виробництва через випереджаюче збільшення тарифного навантаження, що обумовлює кризовий стан не лише окремих підприємств, але й цілих галузей. За минулий рік скоротились робочі місця у хімічній промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні, а це близько 300 тисяч чоловік. Як наслідок, майже 3 роки рівень безробіття складає до 10% або 2 млн.осіб. Одночасно з відсутністю пропозиції вакансій, низькою якістю робочих місць та незадовільним рівнем заробітної плати, посилився відтік кваліфікованої робочої сили за кордон. Майже на всіх підприємствах, які я відвідував останнім часом, керівники відмічають критичний брак кваліфікованих інженерних та робітничих кадрів.

 

ЕР3

 

Нестача кваліфікованих кадрів, безумовно, пов’язана з рівнем їх професійної підготовки. «Ми вважаємо помилковим поспішне рішення щодо тотальної передачі на місцевий рівень професійно-технічних освітніх закладів та коштів на підготовку кадрів, - зазначив Голова ФПУ. - Регіони виявились непідготовленими для реалізації завдань, які на них раптово звалились. Без побудови на регіональному рівні системи організаційної та фінансової взаємодії місцевої влади і бізнесу професійно-технічна ланка освіти може опинитись у стані незворотного руйнування. Окремі роботодавці вже налагодили ефективну співпрацю з освітніми закладами, але, нажаль, це скоріше виключення із загального правила» І саме зараз, коли у Парламенті на розгляді перебувають законопроекти щодо середньої, професійно-технічної, вищої освіти, все ще є шанс врятувати ситуацію.

 

Не менш важливою проблемою залишається питання належної фінансової мотивації працівників в Україні, в тому числі, і з огляду на вплив на міграційні процеси. Тому, цифру у 3200 гривень профспілки розглядають лише як відправну точку для початку реформи оплати праці на засадах справедливого розподілу її результатів та забезпечення гідного рівня життя. Потрібно розробити та запровадити галузеві стандарти в оплаті праці. Модернізувати застарілу тарифну сітку для уникнення зрівнялівки між категоріями працівників та недопущення збільшення відриву рівня оплати праці керівників від звичайних працівників, який на окремих підприємствах сягає 200 та більше базових посадових окладів.

 

ЕР11

 

Одночасно необхідно подолати хронічну недопустиму заборгованість із заробітної плати, яка щороку сягає кількох мільярдів гривень і стосується сотень тисяч працівників. Традиційні адміністративно-організаційні механізми не спрацьовують, і ця проблема, яка провокує суспільне невдоволення та численні трудові конфлікти, вже не може бути вирішена розпорядженням Кабміну, а потребує серйозних законодавчих рішень. Ми пропонуємо створити гарантійну установу, що є правилом для країн Європи, внести зміни до законодавства про банкрутство, посилити економічну відповідальність власника за несвоєчасну виплату заробітної плати як це передбачено проектом Трудового кодексу.

Ці та інші пропозиції стосовно розвитку економіки, зайнятості, оплати та безпеки праці профспілки передали до Уряду та відповідних міністерств для розгляду і включення до Середньострокового плану пріоритетних дій до 2020 року. Частина з них знайшла своє відображення і у підготовленому проекті рішення з даного питання.

Одночасно, низка питань залишилася поза проектом документу, який опублікований, і ми очікуємо того, що процес їх обговорення продовжиться. Більш того, до преси потрапляють повідомлення про включення до проектів домовленостей із МВФ та іншими міжнародними фінансовими інститутами питань, які традиційно є предметом соціального діалогу на національному рівні і включені до Генеральної угоди. Своє занепокоєння щодо цього ми висловлювали і в Києві, і в ході консультацій у Вашингтоні. Ми впевнені, що питання зайнятості, оплати та умов праці, пенсійного та соціального забезпечення тощо спочатку повинні обговорюватись всередині країни соціальними партнерами, і лише потім виноситись на міжнародний рівень та ставати предметом політичних рішень.

2016 рік, нажаль, ми втратили з огляду на реалізацію реформи системи соціального страхування, а сотні тисяч людей позбавлені можливості оздоровлення та відновлення втраченого на виробництві та зоні АТО здоров’я. І це в час, коли санаторно-курортна база України працює на мінімальній потужності, а корпуси стоять порожніми. Та і в цілому, питання реформи охорони здовор’я залишається у підвищеному стані, хоча сторони наполягали, що ця реформа та питання загальнообов’язкового медичного страхування повинні бути розглянуті на засіданні Національної ради. Нажаль, поки що не виходить налагодити ефективний діалог і з профільним Міністерством охорони здоров’я.

 

ЕР4

 

Заслухавши і обговоривши доповідь представника Сторони органів виконавчої влади «Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2016 році та завдання на 2017 рік в контексті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року» та співдоповіді представників Сторін профспілок і роботодавців, Національна тристороння соціально-економічна ради вирішила взяти проект рішення з цього питання за основу. За пропозицією Григорія Осового при прийнятіостаточного рішення треба врахувати пропозиції всіх сторін соціального діалогу. Тому кожна сторона має делегувати своїх представників для здійснення цього процесу.

 

Дуже гостра та запекла дискусія відбувалась навколо другого питання «Щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни».

 

ЕР5

 

  Після тривалого обговорення цього важливого питання та підтримуючи Рішення РНБО від 16 лютого 2017 року «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури» та від 29 грудня 2016 року «Про удосконалення заходів забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури», заслухавши доповідь представника сторони органів виконавчої влади, співдоповіді представників сторін роботодавців та профспілок та обговоривши питання щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни, Національна тристороння соціально-економічна рада ухвалила відповідну постанову.

 

Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27