лютого 2017

28 лютого 2017

У ФПУ підготували план дій із захисту прав медиків Черкащини на отримання своєчасної і повної оплати праці

САЙ

 

28 лютого за ініціативи Центру захисту трудових і профспілкових прав ФПУ відбулось засідання спеціально створеної робочої групи до складу якої увійшли заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, народний депутат України Сергій Рудик, керівник Центру Людмила Литвиненко, голова профкому підприємства «Орізон» м. Сміла Сергій Погонін, голова первинної профорганізації СМСЧ-14 Василь Довбня, представники трудового колективу СМСЧ-14, голова Федерації незалежних профспілок України Сергій Павленко та експерт Всеукраїнської профспілки працівників права Олександр Кухарук.

Під час засідання було розглянуто питання про правовий механізм погашення значної заборгованості по заробітній платі 167 працівникам Спеціалізованої медико-санітарної частини №14 міста Сміла Черкаської області та надання необхідної допомоги.

Зазначимо, що Спеціалізована медико-санітарна частина №14 МОЗ України не була включена до мережі фінансування на 2017 рік, наразі не відбувається виплата заробітних плат, ростуть борги за комунальні послуги. Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради відмовляє в наданні листків непрацездатності, чим блокується робота закладу. Станом на 15 лютого 2017 року на підприємстві виникла незареєстрована загальна кредиторська заборгованість в сумі 1 993 460,94 грн.

Учасники засідання обговорили існуючі правові підстави для вирішення трудового конфлікту, визначили порядок дій і коло процедурних питань пов’язаних з ними, відповідні правові інструменти, які будуть задіяні для погашення заборгованості перед працівниками закладу і недопущення подальших порушень трудового законодавства. А також підкреслили важливу роль профспілкового активу у процесі відстоювання трудовим колективом своїх прав.

 

САЙ1

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

CОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Співдоповідь Cпівголови НТСЕР, Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Національної ради 24 лютого 2017 року

ОСЯ

 

Перш за все відзначу що зазначені в порядку дня питання на сьогоднішньому засіданні Національної Ради – це наша спільна ініціатива сторін, - підкреслив Григорій Осовий. - Їх вагомість підтвержується участю, в якості доповідачів Прем’єр-міністра, першого Віце-Прем’єр-міністра України та представників тристоронніх органів з усіх регіонів України. Це дозволить професійно і об’єктивно оцінити стан реалізації реформ на місцях та належним чином скоординувати зусилля соціальних партнерів на рівні центральної та регіональної влади у поточному році.

На думку профспілок позитивним підсумком 2016 року є зупинення падіння національної економіки, яке мало місце в попередні роки. Вперше відбулось зростання реальної заробітної плати, а з 1 січня вдвічі підвищено мінімальну заробітну плату. Показник обраховано на базі оновленого споживчого кошику, його реальної вартості.

З прийняттям Генеральної угоди соціальний діалог став більш динамічним. У минулому році профспілковою стороною опрацьовано понад 1100 проектів законів та нормативних актів, і частина цих ініціатив не була погоджена та повернуто розробникам на доопрацювання, по низці проектів діалог було переведено на рівень дискусій у законодавчому органі. Як позитив, трьома сторонами, під головуванням Прем’єр-міністра України у жовтні 2016 року створено Національний комітет з промислового розвитку, який напрацьовує пропозиції щодо реформ у вітчизняній економіці.

 

ОСЯ1

 

Сьогодні, Володимире Борисовичу, комітетом вже розроблено низку проектів документів, однак, нажаль, процес їх системного перетворення на рішення Уряду ще не запущено: напрацьовані стратегії розвитку авіабудування, оновлення рухомого складу залізниці тощо перебуває на стадії опрацювання.

             Разом з тим у промисловості, де зайнято майже 3 млн. працівників на сьогодні немає жодної діючої програми розвитку, зростає собівартість виробництва через випереджаюче збільшення тарифного навантаження, що обумовлює кризовий стан не лише окремих підприємств, але й цілих галузей.

            За минулий рік скоротились робочі місця у хімічній промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні. Як наслідок, майже 3 роки рівень безробіття майже 10%. Одночасно з відсутністю пропозиції вакансій, низькою якістю робочих місць та незадовільним рівнем заробітної плати, посилився відтік кваліфікованої робочої сили за кордон.

           Майже на всіх підприємствах, які я відвідував останнім часом, керівники відмічають критичний брак кваліфікованих інженерних та робітничих кадрів.

 

ОСЯ2

 

Ми вважаємо помилковим поспішне рішення щодо тотальної передачі на місцевий рівень професійно-технічних освітніх закладів та коштів на підготовку кадрів. Регіони виявились непідготовленими для реалізації завдань, які на них раптово звалились.

 

Без побудови на регіональному рівні системи організаційної та фінансової взаємодії місцевої влади і бізнесу професійно-технічна ланка освіти може опинитись у стані незворотного руйнування.

Окремі роботодавці вже налагодили ефективну співпрацю з освітніми закладами, але, нажаль, це скоріше виключення із загального правила. Вважаємо, що настав час створити Національний фонд професійної освіти за кошти бізнесу, який би сприяв підготовці кадрів для промисловості.

У цілому, з питання підготовки кадрів для економіки, в рамках Національного комітету з промислового розвитку, під керівництвом ректора КПІ академіка Згуровського, проведено комплексне дослідження якості підготовки кадрів з опитуванням понад 3000 компаній. За його результатами встановлено, що сучасним вимогам економіки відповідає не більше 30% випускників. Тобто коефіцієнт корисної дії від витрачених державою ресурсів є вкрай низьким. І саме зараз, коли у Парламенті на розгляді перебувають законопроекти щодо середньої, професійно-технічної, вищої освіти, все ще є шанс виправити ситуацію.

Не менш важливою проблемою залишається питання належної фінансової мотивації до праці в Україні, в тому числі, і з огляду на вплив на міграційні процеси. Тому, цифру у 3200 гривень профспілки розглядають лише як відправну точку для початку реформи оплати праці на засадах справедливого розподілу її результатів та забезпечення гідного рівня життя. Нажаль, ФОП у структурі ВВП падає. Потрібно розробити та запровадити галузеві стандарти в оплаті праці. Модернізувати застарілу Єдину тарифну сітку для уникнення зрівнялівки між категоріями працівників та недопущення збільшення відриву рівня оплати праці керівників від звичайних працівників, який на окремих підприємствах сягає 200 та більше базових посадових окладів.

         Звертаємося до Міністра соціальної політики з проханням доручити НДІ праці очолити роботу з підготовки реформи системи оплати праці в Україні.

 

ОСЯ3

 

Колективно-договірне регулювання, внаслідок реформи, має розповсюджуватись на весь спектр підприємств, які працюють у відповідних галузях, надаючи працівникам належний захист від свавілля роботодавців, а бізнесу – від демпінгу недобросовісних конкурентів. Просимо сторони консолідувати зусилля та вирішити цю проблему в рамках роботи над новою редакцією відповідного закону.

На жаль сторони Генугоди досі не змогли віднайти консенсус щодо розміру тарифної ставки 1 розряду, що стримує роботу на місцях

Водночас необхідно подолати хронічну недопустиму заборгованість із заробітної плати, яка щороку сягає кількох мільярдів гривень і стосується сотень тисяч працівників. Традиційні адміністративно-організаційні механізми не спрацьовують, і ця проблема, яка провокує суспільне невдоволення та численні трудові конфлікти, вже не може бути вирішена розпорядженням Кабміну, а потребує серйозних законодавчих рішень. Ми пропонуємо створити гарантійну установу, що є правилом для країн Європи, внести зміни до законодавства про банкрутство, посилити економічну відповідальність власника за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Ці та інші пропозиції стосовно розвитку економіки, зайнятості, оплати та безпеки праці профспілки передали до Уряду та відповідних міністерств для розгляду і включення до Середньострокового плану пріоритетних дій до 2020 року. Частина з них знайшла своє відображення і у підготовленому проекті рішення з даного питання. Одночасно, низка питань залишилася поза проектом документу, який опублікований, і ми очікуємо того, що процес їх обговорення продовжиться.

Більш того, до преси потрапляють повідомлення про включення до проектів домовленостей із МВФ та іншими міжнародними фінансовими інститутами питань, які традиційно є предметом соціального діалогу на національному рівні і включені до Генеральної угоди. Своє занепокоєння щодо цього ми висловлювали і в Києві, і в ході консультацій у Вашингтоні. Ми впевнені, що питання зайнятості, оплати та умов праці, пенсійного та соціального забезпечення тощо спочатку повинні обговорюватись всередині країни соціальними партнерами, і лише потім виноситись на міжнародний рівень та ставати предметом політичних рішень.

Нажаль у 2016 році, через гальмування реформи системи соціального страхування, сотні тисяч людей були позбавлені можливості оздоровлення та відновлення втраченого на виробництві та зоні АТО здоров’я. І це в час, коли санаторно-курортна база України працює на півпотужності, а окремі корпуси стоять порожніми. Та і в цілому, питання реформи охорони здоворя залишається у підвішеному стані, хоча сторони наполягали, що ця реформа та питання загальнообов’язкового медичного страхування повинні бути розглянуті на засіданні Національної ради. Нажаль, поки що не виходить налагодити ефективний діалог і з профільним Міністерством охорони здоров’я.

Насамкінець. Так само, потребує суттєвого поліпшення виконавська дисципліна в низці органів влади. Готуючись до сьогоднішнього засідання, ми провели аналіз виконання у минулому році положень Генеральної угоди та доручень керівництва Уряду за підсумками зустрічей з профспілками, які відбулись у минулому році. Результати оцінки ми передали Вам, шановний Володимире Борисовичу.

Просимо Вас особисто розглянути цю інформацію і об’єктивно оцінити, так би мовити, «внесок» відповідальних осіб у реалізацію поставлених Вами завдань.

Впевнені, що і в цьому напрямку є поле для вдосконалення, адже ефективність реалізації реформ не в останню чергу залежить від вчасності та точності виконання.

 

 

[ Детальніше... ]

Відбулось засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області

P1610552

 

27 лютого 2017 року відбулось засідання Президії  Федерації профспілок Вінницької області з порядком денним: ”Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформ”.

Відкрив та вів засідання Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

В засіданні взяли участь члени Президії, керівники членських організацій ФПО, заступник директора Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації, член Ради ФПО Людмила Каратаєва, фахівці апарату ФПО,  представники ЗМІ.

 

З  інформацією:

”Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформвиступила головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО І. Степанець.

 

В обговоренні даного питання взяли участь:

Лєта Іван Іванович – перший заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоровя;

Ковальчук Володимир Григорович – голова профкому ТОВ Вінницький агрегатний завод;

Дідух Анатолій Митрофанович – голова профкому ПАТ Маяк;

Каратаєва Людмила Володимирівна – заступник директора Департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА, член Ради ФПО;

  

Голова Федерації профспілок області – Микола Колесник підвів підсумки обговорення і наголосив, що шлях колективних переговорів і домовленостей є самим перспективним у досягненні балансу інтересів працівників та роботодавців. Членськими організаціями ФПО набуто певного досвіду в організації колдоговірної роботи, з’явилися нові підходи до неї. Разом з тим, останніми роками спостерігається негативна динаміка щодо кількості укладених колдоговорів. У нас ще є підприємства, організації та установи, де не укладені колективні договори, наголосив він. Нерідко колективні переговори ведуться формально, а колективні договори носять декларативний характер, фактично дублюють норми чинного законодавства. Потребує удосконалення контроль виконання зобов’язань зокрема та підвищення рівня ефективності договорів в цілому.

Голова ФПО зазначив, що сьогодні, в умовах імплементації законодавчих змін у сфері оплати праці, перш за все нової мінімальної зарплати, роль колективних договорів та угод зростає в рази. Він підкреслив, що в цій ситуації, членські організації ФПО намагаються під час проведення переговорів із внесення змін і доповнень до галузевих угод, колективних договорів максимально зберегти існуючі гарантії працівників в оплаті праці, а також забезпечити оптимальне співвідношення між кваліфікованою та некваліфікованою працею, основною та додатковою заробітною платою. Якнайшвидшого вирішення потребує і питання визначення розміру тарифної ставки працівника 1-го розряду у виробничій сфері. Колдоговори повинні працювати на збереження та розвиток підприємств, на забезпечення працюючих ефективною роботою, гідною зарплатою і безпечними умовами праці.

Президія ухвалила відповідну постанову.

 

Федерація профспілок Вінницької області

 

P1610575

 

P16105541

 

 

[ Детальніше... ]

На часі: співпраця з ОТГ

DSC 3388

 

 

Продовжується робота Федерації профспілок Рівненської області в об’єднаних  територіальних громадах.

27 лютого відбулася робоча зустріч голови ФПО Миколи Шершуна з головами Радивилівської та Козинської ОТГ. В ході зустрічі відбулася конструктивна розмова та обмін думками, було досягнуто взаєморозуміння з питань співпраці між адміністрацією ОТГ та профспілками.

Наприкінці зустрічі, за участі громади та спеціалістів ФПО було підписано Угоду про співпрацю між Федерацією профспілок та Радивилівською і Козинською громадами. (на фото). Отож, вже з шістьма громадами Рівненщини підписані Угоди про співпрацю. На черзі підписання таких угод у Деражненській та Бабинській ОТГ.

 

ІАЦ

Федерації профспілок Рівненської області

 

 

DSC 3398

 

DSC 3406

[ Детальніше... ]

Про роботу ФПО та завдання в умовах проведення реформ

P1610537

 

 

В рамках Днів Федерації профспілок Вінницької області в районах відбувся семінар з профспілковим активом Тростянецького району.

В семінарі взяли участь: Голова Федерації профспілок Вінницької області Микола Колесник, голова районної координаційної ради голів профспілкових комітетів Валерій Єндерюков, голова райкому профспілки працівників АПК Любов Кушнір, фахівці апарату ФПО:  головний правовий інспектор праці Вадим Шевчук, головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Ірина Степанець, головний технічний інспектор праці Олександр Калашнюк, профспілковий актив району.

У своєму виступі Голова ФПО Микола Колесник розповів про роботу Федерації профспілок області та завдання, що постали перед профспілками в умовах проведення реформ. Він зазначив, що підвищення вдвічі розміру мінімальної зарплати - це тільки перший крок на шляху реформування оплати праці.  Профспілки наголошують, що реформа має  відбуватися на засадах справедливого розподілу результатів та підвищення рівня оплати праці до стандартів ЄС. Прагнучи дотримання прав кожної людини, досягнення суспільної злагоди  та суттєвого підвищення рівня життя громадян, профспілки наголошують на об’єднанні зусиль органів виконавчої влади, організацій роботодавців і профспілок у справі досягнення європейських гарантій в оплаті праці та своєчасній виплаті гідної заробітної плати кожному працюючому, належного рівня соціального захисту працівників, соціальної справедливості, дотримання встановлених державою соціальних стандартів та гарантій.

З інформацією ”Про особливості колдоговірної кампанії у 2017 році” виступила Ірина Степанець - головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО.

У своєму виступі головний технічний інспектор праці Апарату ФПО Олександр Калашнюк висвітив питання виробничого травматизму в області, проведення атестації робочих місць.

Головний правовий інспектор праці Апарату ФПО Вадим Шевчук дав фахові роз’яснення присутнім щодо прийнятих законодавчих змін у сфері оплати праці, передусім Закону України №1774-VIII ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”. Проінформував профспілковий актив про додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення трудового законодавства. Відповів на численні запитання.

Учасники семінару обмінялися думками та проблемними питаннями стосовно виконання норм трудового законодавства. 

Підбив підсумки семінару голова Тростянецької районної ради голів профспілкових комітетів Валерій Єндерюков.

 

 

Федерація профспілок Вінницької області

 

0

 

P1610542

 

[ Детальніше... ]

Семінар-навчання профспілкових кадрів та активу з питань мотивації профспілкового членства

P1000225

 

24 лютого 2016 року у Київській обласній раді профспілок у рамках дансько-українського навчального проекту відбулося навчання профспілкових кадрів та активу на тему: « Про мотивацію профспілкового членства в діяльності членських організацій та підсумки статистичної звітності за 2016 рік».

 

     В роботі семінару взяли участь керівники членських організацій облпрофради та голови міських і районних рад по координації діяльності первинних профспілкових організацій.

     Учасники заходу зацікавлено та детально обговорили чинники мотивації профспілкового членства у сучасних умовах на прикладах обласних організацій профспілок Київщини.

     Значну увагу учасники дискусії приділили причинам зменшення профспілкового членства в Об’єднанні , а також заходам щодо збереження цілісності та організаційної єдності профспілкових організацій , необхідності солідарної підтримки з профспілковими організаціями під час захисту прав та інтересів членів профспілок.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості Галина Карнатова навела приклад діяльності первинної профспілкової організації ПАТ « Саливонківський цукровий завод» для її збереження.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Цикалюк звернув увагу присутніх на необхідність підвищення відповідальності керівників профспілкових організацій за дотриманням статутних вимог, впровадження нових форм і методів роботи щодо мотивації профспілкового членства, а також розповів про роботу обласної організації профспілки з учнями ПТУ та студентами вишів , які тільки вступають на навчання, для їх залученням до лав профспілок.

     Голова Київської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Володимир Лебедєв , зокрема, наголосив на необхідність широкої інформаційної діяльності, як одного з мотиваційних чинників для залучення працівників, учнів до профспілкового членства.

     Про конструктивне співробітництво з органами державної влади та місцевого самоврядування, соціальне партнерство з роботодавцями говорила у своєму виступі голова Київської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Людмила Максименко . Підсумки заходу підвів його модератор , голова облпрофради Кононенко В.Ф.

     Аналізуючи ситуацію з профспілкового членства в області на прикладі статистичних даних за 2016 рік порівняно з 2015 роком, проаналізувавши причини його зменшення, учасники навчання дійшли висновку,що зміцненню та збільшенню профспілкових рядів Київщини сприятиме широка інформаційна робота, підвищення ефективності в діяльності виборних органів профспілок, вдосконалення та поглиблення розвитку соціального діалогу з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями, ретельна робота з профспілковими кадрами та активом.

P1000316

 

     Відділ організаційної роботи

Київської облпрофради

[ Детальніше... ]

Тривають тристоронні консультації щодо подальшого реформування системи соціального страхування

top-photo

 

27 лютого відбулася третя робоча зустріч співголів сторін профспілок, роботодавців та Уряду предметом розгляду якої стало прискорення роботи щодо об’єднання соціальних фондів з тимчасової втрати працездатності і від нещасних випадків на виробництві в одну структуру, як це передбачено чинним законодавством.

 

Вже майже два роки тривають ліквідаційні процедури, а відтак страждають люди.

Під час консультацій йшлося про повне перезавантаження керівної ланки фондів, вдосконалення системи надання страхових виплат та послуг застрахованим особам. Розширення охоплення реабілітаційними послугами постраждалих на виробництві, учасників АТО.

Профспілкова сторона акцентувала увагу інших сторін на необхідності відновлення права працівників на санаторно-курортне лікування, що дозволить більш продуктивно та якісно використовувати наявні трудові ресурси.

Враховуючи необхідність ґрунтовного напрацювання відповідних проектів нормативно-правових актів та рішень правлінь фондів сторони прийняли спільне рішення про відтермінування засідання правління об’єднаного фонду, яке планувалося на 28 лютого 20017 року.

 

Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

Легалізацію зарплат провалено

644aae4392c4c48bf81f36d01f78e8125eef83f7fbf3d1f8a69c8a7e1d5032f7

 

Правління Пенсійного фонду України

підбило підсумки роботи в 2016 році.

Легалізацію зарплат роботодавці провалили

На засіданні правління Пенсійного фонду України 24 лютого 2017 року розглянуто питання: про підсумки роботи у 2016 році щодо виконання бюджету; про роботу органів Пенсійного фонду України щодо виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю; про розвиток інформаційних систем у 2017 році відповідно до завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

При розгляді підсумків роботи Пенсійного фонду у 2016 році було зазначено, що у 2016 році: призначено пенсії понад 397,5 тис. громадян, що на 5,7 тис. менше, ніж у 2015 році; 464,1 тис. працюючих пенсіонерів проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення або попереднього перерахунку пенсії (у 2015 році - 524,8 тис. осіб); здійснювалися інші перерахунки пенсій.

Станом на 1 січня 2017 року на обліку в Пенсійному фонді України перебувало 11 938,8 тис. пенсіонерів.

Середній розмір пенсії по Україні на 1 січня 2017 року становить 1 828,33 грн., проти 1 699,51 грн. на 1 січня 2016 року, тобто зріс на 128,82 грн. або 7,6 %.

Пенсії у розмірі до 1500 грн. отримувало 6,2 млн. осіб, а до 2000 грн. – 9,4 млн. від загальної чисельності пенсіонерів 11,9 млн. осіб. Такий низький рівень пенсій пов’язано в першу чергу з тим, що вже кілька років пенсії не осучаснюються, тобто не підвищуються у зв’язку із зростанням середньої зарплати в країні, та рівнем інфляції, а також належним чином не індексуються.

Через банківські установи станом на 1 січня 2017 року отримувало 6,9 млн. осіб, або 58% від загальної чисельності пенсіонерів, решта пенсіонерів – через поштові підприємства.

Порівняно з 2015 роком власні доходи Пенсійного фонду зменшились на 58,2 млрд. гривень (на 34,2%), що пов’язано із зниженням розміру ставки ЄСВ та зменшенням частки його розподілу на пенсійне страхування (за умови збереження розміру ЄСВ на рівні 2015 року власні доходи Пенсійного фонду розрахунково зросли б на 96,4 млрд. грн. і становили 208,1 млрд. грн., що б забезпечило зменшення на відповідну суму коштів державного бюджету для покриття дефіциту Пенсійного фонду та перевищення доходів над видатками Фонду в сумі 14,7 млрд.)

Фактичні загальні видатки Пенсійного фонду у 2016 році склали 253,5 млрд. грн., що на 12,2 млрд. грн., або на 4,6 %, менше порівняно з 2015 роком. У загальних фактичних видатках: 142,6 млрд. грн., або 56,3 % - кошти Державного бюджету України, з яких: 57,7 млрд. грн. – планові трансферти з державного бюджету (надбавки і підвищення до пенсій ветеранам війни, чорнобильцям, інвалідам тощо, сплата страхових внесків за окремі категорії застрахованих осіб); 81 млрд. грн. – кошти на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду.

У минулому році зросла загальна сума заборгованості до Пенсійного фонду на 1,6 млрд. грн. до 18,9 млрд. грн. З них:

-  заборгованість зі сплати ЄСВ – 7,6 млрд. грн. (40,2 % загальної суми боргу),

-  з відшкодування пільгових пенсій – 9,7 млрд. грн. (51,3 %),

-  з відшкодування наукових пенсій – 0,1 млрд. грн. (0,5 %),

-  фінансових санкцій та пені – 0,5 млрд. грн. (2,6 %),

-  регресних вимог – 25,4 млн. грн. (0,1 %);

-  недоїмка зі сплати страхових внесків попередніх періодів – 1,0 млрд. грн. (5,3 %).

Із загальної суми заборгованості 4,7 млрд. грн., або майже 25 %, – це борги підприємств, які перебувають у різних процедурах банкрутства, та платників, у яких відсутні активи для звернення стягнення

У 2016 році співвідношення видатків Пенсійного фонду на пенсійне забезпечення до ВВП порівняно з 2015 роком знизилось на 2,2 % і склало 11,2%.

Верифікація пенсійних виплат, проведена у 2016 році Міністерством фінансів України та Державною аудиторською службою України, підтвердила відсутність масових і системних порушень при здійсненні пенсійних виплат. Тобто, звинувачення, що іноді лунали у ЗМІ щодо одержання кількох пенсій однією особою, завищення розмірів пенсій не мають під собою підстав.

Для зручності пенсіонерів Пенсійним фондом запроваджено обслуговування громадян з питань призначення пенсій незалежно від місця їх проживання (реєстрації), а також з метою наближення місць обслуговування до одержувачів послуг органами Фонду ініційовано облаштування робочих місць з визначеним переліком послуг, які можуть надаватись в об’єднаних територіальних громадах.

Модернізовано реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, в якому на всіх застрахованих осіб та одержувачів пенсійних виплат сформовано індивідуальні електронні картки, де містяться дані про трудові відносини, стаж, заробітну плату, сплату страхових внесків, пенсійні виплати та виплати за іншими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Також модернізовано та розширено функціональні можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду. Відтепер пенсіонери та застраховані особи з використанням електронного цифрового підпису можуть дистанційно через Веб-портал переглянути інформацію про сплату внесків до Пенсійного фонду, свою електронну пенсійну справу, звернутись до органів Фонду із заявою про перерахунок пенсії, переглянути свої звернення та стан їх обробки.

У зв’язку з проведенням оптимізації структури органів Пенсійного фонду, кількість його територіальних управлінь (із збереженням мережі пунктів обслуговування) скорочується вдвічі, а штатна чисельність працівників зменшується на 17,8 %.

 

При обговоренні питання щодо виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, було відмічено, що Пенсійним фондом разом з Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України реалізуються спільні заходи, спрямовані на виявлення праці неоформлених працівників відповідно до плану координації таких дій, затвердженого у квітні 2016 року. За результатами проведеної роботи у 2016 році легалізовано 193,8 тис. робочих місць, в результаті чого мобілізовано 159,6 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Однак, за даними Державної служби статистики України понад 4 млн. осіб все ще працюють без оформлення трудових відносин (показник неформальної зайнятості населення становить 24,6%). Найбільше таких працівників у сільському господарстві (41,1%), торгівлі (21,1%), будівництві (14,9%), промисловості (6,0%) та транспорті (3,6%). Внаслідок неформальної зайнятості втрати Пенсійного фонду на рік розрахунково складають понад 30 млрд. гривень.

Відповідно до реєстру застрахованих осіб загальна кількість застрахованих осіб у грудні 2016 року складала 12,8 млн. осіб, із 10,1 млн. найманих працівників майже 1,2 млн. осіб отримували заробітну плату на рівні або менше мінімальної (1600 грн.), з них близько 0,2 млн. осіб – працівники бюджетної сфери.

42,2 тис. страхувальників використовували працю 343,4 тис. осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами, (9,2% зайнятих осіб у таких страхувальників). Із загальної кількості зазначених застрахованих осіб 35,8 тис. виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами (10,4 %) у бюджетних установах.

104,5 тис. страхувальників подали відомості про 651,6 тис. застрахованих осіб, які працювали неповний робочий час(12,5 % їх штатної чисельності працівників), із них – 197,1 тис. осіб (30,2 %) у бюджетних установах.

У грудні 2016 року за даними Державної фіскальної служби України припинили підприємницьку діяльність більше 142 тис. осіб або майже 10 % тих, що обліковувались в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Із них 107,6 тис. осіб або 75,6 % - особи, які не сплачували єдиний внесок, тобто не працювали та 42,0 тис. осіб або 29,5 % - які мають інше місце роботи.

У січні 2017 року припинили підприємницьку діяльність 152,6 тис. осіб, з яких не сплачували єдиний внесок 118,2 тис. осіб. (77,5 %) та 41,0 тис. осіб, які мають інше місце роботи.

Разом з тим, у грудні 2016 року та січні 2017 року взято на облік як платників єдиного внеску, відповідно, 9,6 тис. та 22,6 тис. фізичних осіб – підприємців.

При обговоренні зазначеного питання представники профспілок оцінили провальним стан легалізації роботодавцями зайнятості та заробітної плати. Зниження ЄСВ з 38 до 22 відсотків передбачало одночасне активне виведення з тіні заробітних плат у «конвертах», які сягали не менше 200 млрд. грн. на рік. Втративши від зниження ЄСВ в 2016 році понад 96 млрд. грн.., Пенсійний фонд отримав від легалізації лише 0,16 мільярда, тобто менше третини одного відсотка.

Це означає, що економія від ЄСВ була спрямована навіть не на підвищення заробітних плат легально зайнятим працівникам, а виведена у прибуток на задоволення особистих потреб власників бізнесу.

Профспілковці запропонували правлінню звернутись до Міністра соціальної політики провести разом з Мінфіном аналіз причин такого провалу, внести заходи щодо стимулювання легалізації зарплат на затвердження Кабінету міністрів України.

Правлінням пропозиція підтримана.

При обговоренні питання про розвиток інформаційних систем у 2017 році було надано загальну інформацію щодо розвитку інформаційних систем, потребу модернізації діючого центру обробки даних Пенсійного фонду України та створення резервного центру обробки даних, відповідну інфраструктуру для їх функціонування, оновлення парку комп’ютерної техніки територіальних управлінь Пенсійного фонду України.

При підготовці інформації використані матеріали Пенсійного фонду України.

 

Управління соціального страхування і

пенсійного забезпечення апарату ФПУ


[ Детальніше... ]

27 лютого 2017

Лейтмотив старта кампании за повышение заработной платы: возрождение коллективно-договорного регулирования

aa0e964-600

 

Восстановление, возрождение и продвижение коллективно-договорного регулирования стало лейтмотивом старта кампании ЕКП «Европа нуждается в повышении заработной платы – настало время для нашего восстановления», состоявшийся 14-15 февраля в Брюсселе.


В своем вступительном слове Генеральный секретарь ЕКП Лука Висентини подчеркнул: «Коллективно-договорное регулирование является основой эффективного социального диалога и демократии на рабочих местах. Это основной инструмент, позволяющий обратить повышение заработной платы на пользу труда и экономики».
«В последние годы наблюдается системный демонтаж коллективно-договорного регулирования в большинстве стран», – подчеркнул Висентини. «Все это происходит наряду с агрессивными рекомендациями финансовых учреждений по неограниченной децентрализации и даже разрушению институтов коллективно-договорного регулирования с целью закрепления позиций экспортно-ориентированной экономики и конкуренции затрат на рабочую силу, что ведет к катастрофическим результатам», – отметил он.
Советник премьер-министра Италии Марко Леонарди подтвердил, что Италия возродила коллективно-договорное регулирование, испытывавшее давление в последние годы. Он также отметил, что коллективно-договорное регулирование – это хорошее подспорье для преобразования высокого экономического роста в повышение заработной платы и подчеркнул важность для профсоюзов вопроса повышении заработной платы, заверив о своей поддержке кампании ЕКП за повышение заработной платы».
Эксперты организаций работодателей признали, что укрепление коллективно-договорного регулирования играет важную роль в углублении и поддержании экономического восстановления Европы. Заместитель Генерального директора Business Europe Терез де Лидекерке заверила, что ее организация поддерживает коллективно-договорное регулирование как ключ к решению экономических и социальных проблем Европы. Генеральный секретарь CEEP Валерия Ронцитти пообещала оказывать поддержку активизации коллективно-договорного регулирования, признав, что оно должно быть возрождено.
Президент ЕКП и Всеобщей федерации профсоюзов Бельгии Руди де Лев высказался в поддержку сильного коллективно-договорного регулирования, позволяющего работодателям и работникам вести переговоры свободно, что является важным элементом социального партнерства.

[ Детальніше... ]

Про основні показники зі сплати єдиного соціального внеску у 2016 році

preview1

За даними Державної фіскальної служби України середньооблікова чисельність застрахованих осіб на кінець 2016 року зросла порівняно із 2015 роком на 180 077 одиниць або на 1,7% та становила 10 779 016 одиниць.

Кількість платників єдиного внеску (юр. та фіз. особи) у 2016 році зросла на 169 980 осіб або на 4,5% та на кінець року становила 3 933 247 особи.

Внаслідок різкого зменшення розміру єдиного соціального внеску –нарахована сума ЄСВ за 2016 рік зменшилась порівняно із 2015 роком на 39,6млрд.грн. або на 23,9%, при тому що загальна сума доходу (зарплата, грошове забезпечення тощо) у 2016 порівняно із 2015р. зросла на 22,5%, або на 115,5млрд.грн.

Сума недоїмки із сплати єдиного соціального внеску у 2016р. порівняно із 2015р. зросла на 387,8 млн.грн. (на 5,8%) і становить 7,1 млрд.грн. Збільшилась і кількість боржників – на 3 638 одиниць або на 0,85% і становила на кінець 2016 року 434 494 одиниці.

Діаграма

(Таблиця "Зведена інформація показників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" - додається)

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28