01 лютого 2017

Підтверджено репрезентативність Профспілки працівників соціальної сфери України

808

 

 

Національна служба посередництва і примирення рішенням №002/17-00-П від 24 січня 2017 року підтвердила репрезентативність Профспілки працівників соціальної сфери України на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

      1 лютого 2017 року заступник голови Національної служби посередництва і примирення Гербеда С.В. вручив голові Профспілки Тьоткіну В.І. Свідоцтво про підтвердження репрезентативності на галузевому рівні.

        Інформація щодо підтвердження репрезентативності Профспілки працівників соціальної сфери України внесена до «Реєстру профспілок, які пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності на національному та галузевому рівнях» та розміщена на офіційному веб-сайті Національної служби посередництва і примиріння.

 


Профспілка працівників соціальної сфери України

[ Детальніше... ]

Запорізьке Головне управління пенсійного фонду України підбиває підсумки 2016 р.

IMG 2307

 

 

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося  розширене засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області. В заході взяли участь перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір, голова  обласної ради Григорій Самардак, голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон, віце президент ЗООРПП "Потенціал" Михайло Ткалич, керівники головних управлінь Державної фіскальної служби та Держпраці.

Як наголосив у своєму виступі голова ГУ ПФУ по Запорізькій області Анатолій Казачук - основним результатом роботи управлінь є своєчасне призначення та виплата пенсій в законодавчо визначені терміни.  Минулого року  пенсії виплачено 594,7 тисячі запорізьких пенсіонерів на загальну суму  понад 12,7 млрд. грн.

Ресурсним забезпеченням пенсійних виплат стали надходження власних коштів у сумі 5,7 млрд. грн., кошти Державного бюджету та по перерозподілу з Пенсійного фонду України – 6,7 млрд. грн., кошти фондів соціального страхування – близько 80 млн. грн. Власних коштів, контроль за сплатою яких здійснюють органи Пенсійного фонду, мобілізовано 445 млн. грн., понад план залучено майже 36 млн. грн. Надходження з окремих видів господарських операцій зросли на 34 млн. грн. і склали більше 100 млн. грн.

Протягом минулого року борг підприємств області до Пенсійного фонду зменшено на 9,8 млн. грн. Але загальна сума заборгованості залишається значною - 207,6 млн. грн., із якої 55 % або більше 113 млн. грн. обліковується за суб’єктами господарювання, що перебувають у процедурах банкрутства, самоліквідації та в яких відсутні активи для погашення боргів.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль в своєму виступі підкреслив - у роботі всіх державних структур пенсійний фонд залишається одним із основних та найважливіших напрямків. Адже нині в нашій області на 1000 працюючих нараховується близько 1400 пенсіонерів. Також пенсійний фонд дуже активно опікується підтримкою вимушених переселенців, кількість яких може збільшитись у будь-який момент, і ми до цього готові. Окремо варто зазначити, що ми маємо не тільки підтримати наших співвітчизників, що постраждали внаслідок військового конфлікту, а й реально відрізнити їх від так званих «пенсійних туристів». Тож дякую нашому пенсійному фонду за активну роботу і розраховую на  готовність не збавляти темпів у 2017 році.

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір зазначив -   у 2017 році робота фонду буде спрямована на забезпечення своєчасного призначення, фінансування і виплати пенсій, подальшого розвитку пенсійної системи, підвищення прозорості діяльності Фонду. На сьогодні остаточного варіанту пенсійної реформи немає. У  Міністерстві соціальної політики працює робоча група, яка обговорює різні принципи пенсійної реформи.  Обговорювати  остаточний варіант можна буде  лише тоді, коли вона пройде громадські обговорення, розгляд у Кабінеті Міністрів України і  буде  внесена до  Верховної  Ради України.

Голова Запорізької облпрофради Віктор Сластьон підкреслив ефективну спільну роботу по виконанню зобов'язань спільної Угоди про співпрацю та вручив Почесну відзнаку ФПУ "За соціальне партнерство" Анатолію Казачуку – голові ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Учасники засідання розглянули низку питань щодо стану пенсійного забезпечення, виконання державних рішень, спрямованих на легалізацію та підвищення рівня оплати праці, тощо. 

 

 

Запорізька обласна рада профспілок

 

IMG 2314

 

IMG 2325

[ Детальніше... ]

ДФС разом з профспілками доопрацьовано Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

preview1

 

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440»

 

ДФС разом з організаціями профспілок доопрацьовано редакції Постанови № 440 та Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою № 440 (далі – Порядок), в частині:

-  виключення абзацу п’ятого пункту 7 Порядку, який суперечить вимогам до установчих документів, що передбачені підпунктом 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України (далі – Кодекс);

- внесення змін до пункту 14 Порядку для врахування розгалуженості структури профспілок, політичних партій, інших неприбуткових організацій, які можуть діяти на підставі установчих документів організації вищого рівня;

- збільшення термінів з 10 до 30 днів подання контролюючому органу реєстраційної заяви та копій документів у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації або внесення змін до її установчих документів, у тому числі установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких вона діє.

Водночас, проектом враховані законодавчі зміни до:

- Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV стосовно надання Державному реєстратору реєстраційної заяви за формою 1-РН у разі внесення неприбутковою організацією змін до установчих документів:

- пункту 133.4 статті 133 та підрозділу 4 розділу ХХ Кодексу, які внесені з прийняттям законів «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращання інвестиційного клімату в Україні».

 

 

Департамент захисту

 

соціально-економічних прав

 

за повідомленнями сайту "Бухгалтер 911":

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1025990.html

та Офіційного порталу Державної фіскальної служби України:

http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2017-rik/71081.html


 

[ Детальніше... ]

ДИНАМІКА ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У ГРУДНІ 2016 РОКУ

776

 


          Динаміка середньої заробітної плати, грн.

 

(таблиця додається)

 

 Динаміка заборгованості з виплати зарплати

 

(таблиця додається)

 

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28