07 лютого 2017

Підписано Галузеву угоду між Мінмолодьспорту і Профспілкою працівників культури України

IMG 6986 

 

Сьогодні, 7 лютого, в урочистій обстановці відбулося підписання Галузевої угоди між Міністерством молоді та спорту України і Профспілкою працівників культури України на 2017-2021 роки у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.

 

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов, заступник Міністра М.В.Даневич, керівники департаментів та управлінь Міністерства. Профспілкову сторону представляли Голова Профспілки працівників культури України Л.Ф.Перелигіна, заступник Голови Профспілки Г.М.Гайдук, голова Київської міської організації Профспілки Л.В.Колодко, голова Києво-Святошинської районної організації Профспілки Т.І. Яковенко.

Під Угодою свої підписи поставили - від Міністерства - Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов, від Профспілки працівників культури України – Голова Профспілки Л.Ф.Перелигіна

 

IMG 6964

 

У вступному слові Міністр підкреслив значущість соціального діалогу з Профспілкою та наголосив на необхідності поглиблення подальшої співпраці для забезпечення ефективного розвитку галузі та вирішення соціально-економічних проблем працюючої людини.

Зі свого боку Голова Профспілки Л.Ф.Перелигіна зазначила наступне:

«Впродовж багатьох років наша Профспілка співпрацює з Міністерством молоді та спорту України у питаннях соціально-економічного захисту працівників галузі.

І сьогодні ми зібрались з нагоди дуже актуальної події – підписання Галузевої угоди – нашої малої соціальної Конституції, де на 5 років чітко визначені позиції соціального партнерства.

Хочу відзначити, що після підписання Генеральної угоди серед галузей сфери культури першою підписується Галузева угода саме з Міністерством молоді та спорту.

Ми вкотре підтвердили нашу єдність у вирішенні соціально-економічних проблем, що стосуються людини праці.

Це добрий знак!

 

IMG 6948

 

Ми є надійними соціальними партнерами!

Тепер залишається головне – з такою потужною командою справжніх професіоналів, якими є керівництво та апарат Міністерства, спільно виконувати покладені на нас завдання в питаннях:

- молодіжної політики,

 

IMG 6975

 

- ефективного розвитку та підтримки фізичної культури і спорту і, безумовно,

- патріотичному вихованні молоді, особливо, в цей нелегкий для нашої країни час».

«Користуючись нагодою, хочу ще раз висловити слова подяки від всіх працівників галузі – членів нашої Профспілки і маю надію на подальшу плідну співпрацю», - зазначила Голова Профспілки.

 

IMG 6961

 

IMG 6979

 

Профспілка працівників культури України

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Забезпечити справедливі та прозорі тарифи

ТАР

 

Актуальні питання встановлення та регулювання тарифів, зокрема, на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні, обговорили 7 лютого учасники розширеного засідання Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення.

 

Вів засідання перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

В обговоренні взяли участь члени РГ - голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, керівник департаменту захисту соціально-економічних прав ФПУ Людмила Остапенко, керівники ряду всеукраїнських галузевих профспілок, представники міністерств та відомств, експерти.

 

Перед присутніми з презентацією позиції Мінінфраструктури та «Укрзалізниці» щодо зміни тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні виступили їх представники.

 

ТАР1

 

Нагадаємо, що 27 січня 2017 року на погодження до СПО об’єднань профспілок надійшов проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

Даним проектом акта Мінінфраструктури пропонує поетапне підвищення тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу у внутрішньому сполученні в 2017 році з 1 квітня на 10% і з 1 жовтня на 10% у всіх категоріях поїздів і вагонів (крім вагонів 1-го класу поїздів "Інтерсіті+").

Згідно з пояснювальною запискою до проекту наказу, передбачається приведення нинішніх тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом у відповідність з основними прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку на 2017 рік, затвердженими в установленому порядку Кабінетом Міністрів України. Індексація тарифів в грудні 2017 року до грудня попереднього року, згідно з ним, становитиме 21%.

 

ТАР2

 

Підстави для підвищення тарифів наступні:

-         у зв'язку із зростанням цін на продукцію, що закуповується для потреб залізничної галузі, зокрема, на дизельне паливо і електроенергію;

-    залізничний транспорт несе значне соціальне навантаження через здійснення приміських і внутрішніх пасажирських перевезень за тарифами, які нижче економічно обґрунтованого рівня, а також перевезень пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України;

-         підвищення тарифів необхідно для часткової стабілізації фінансового стану галузі, в тому числі - для підтримки в робочому стані рухомого складу та забезпечення безпеки руху, що вимагає значних витрат, оскільки знос основних фондів залізничної галузі становить майже 90%;

-         витрати в 2016 році становили 54,7 млн грн. Отримані доходи покривають витрати на 18,4%, що вдвічі менше, ніж в цілому по пасажирських перевезеннях у внутрішньому (далекому) повідомленні (37,4%).

 

Під час ділового та конструктивного обговорення цього питання представники Робочої групи виклали принципову позицію СПО обєднань профспілок та Федерації профспілок України щодо змін тарифів та цін. Перш за все, наголошували вони, СПО та ФПУ вимагає від влади, міністерств та відомств забезпечити відкритість і прозорість державної політики встановлення цін і тарифів на соціально важливі товари та послуги, їх економічну обґрунтованість, проведення конструктивного діалогу з громадськістю і, в першу чергу, з профспілками при прийнятті соціально важливих рішень, запровадження ефективних упереджувальних заходів соціального захисту населення.

 

ТАР3

 

Підкреслювалось, що позиція профспілок щодо посилення державного контролю за цінами і тарифами на соціально важливі товари та послуги неодноразово доводилася до Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, парламентських державних колегіальних органів, міністерств та відомств.

Ця позиція полягає у наступному:

Домагатися від Уряду та окремих міністерств і відомств:

- відкритості, прозорості, економічної обґрунтованості при прийнятті Урядових рішень, які можуть негативно позначитися на рівні життя населення, конструктивного соціального діалогу при прийнятті соціально важливих рішень щодо тарифної політики на енергоносії та комунальні послуги та завчасного запровадження достатніх ефективних заходів з мінімізації негативних соціальних наслідків для населення.

- збереження державного регулювання цін на соціально значущі товари та послуги, забезпечення їх цінової доступності.

- забезпечення державної політики по мінімізації спекулятивних практик на споживчому ринку та запровадження довгострокових стратегій стабільності цін й недопущення споживчого ажіотажу. Мотивування оптимальної рентабельності виробників і обмеження (мінімізації) прибутковості посередників.

- недопущення розгляду Кабінетом Міністрів України проектів фінансових планів підприємств паливно-енергетичної галузі без їх опрацювання галузевими профспілками.

- здійснення заходів щодо самозабезпечення Україною природним газом і відмови від імпортованого газу задля забезпечення поступового зниження ціни на природний газ, вже починаючи з опалювального сезону 2017\2018 років.

- Сприяння розгляду Верховною Радою України законопроектів за реєстр.№ 5321 від 31.10.2016 та за реєстр. № 2677 від 20.04.2016.

- забезпечення відкритості та публічності результатів комплексних ґрунтовних перевірок щодо економічної обґрунтованості встановлених тарифів на опалення та гаряче водопостачання, проведених протягом грудня 2016 – січня 2017 років в окремих регіонах України.

- співпраця з парламентськими фракціями щодо підтримки ними законопроекту «Про внесення зміни до статті 16 Закону України «Про ціни і ціноутворення» щодо участі організацій громадянського суспільства у державному регулюванні цін (реєстр. № 2677 від 20.04.2015), а також соціально значущих законопроектів.

Це принципова позиція профспілок, - говорили виступаючі. Вона стосується зокрема і питання зміни тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні.

 

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Після підвищення мінімальної заробітної плати у країні створюються нові робочі місця, зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки, - нарада під головуванням Прем'єр-міністра

images cms-image-000000417

 

Статистичні показники січня свідчать про позитивний вплив на економіку підвищення удвічі мінімальної заробітної плати до 3200 грн: у січні в країні було створено 28 тис. нових підприємств, на 16% зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки.

Про це зазначили учасники наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, присвяченій виплаті мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн. У нараді взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Міністр фінансів України Олександр Данилюк та Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

"Ми прожили перший місяць 2017 року. За усіма показниками ми маємо сьогодні тенденції до зростання кількості, якості робочих місць і підвищеної заробітної плати для людей працездатного віку", - наголосив Прем'єр-міністр.

"Ми вважаємо, що мінімальна заробітна плата - це правильний крок. Лютий і березень чітко покажуть, що у нас є збільшення кількості підприємців, збільшення мінімальної заробітної плати, середньої заробітної плати для українців, при тому, що ціни залишатимуться у межах сезонних коливань без будь-яких інших додаткових інфляційних процесів", - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр закликав забезпечити діалог із бізнесом та роз'яснення для того, щоб допомогти якомога швидше запровадити рішення про мінімальну заробітну плату.

"Сама ціль перевірок полягає у тому, щоб кожен платив справедливу мінімальну заробітну плату і не уникав цього. Мене не цікавить штрафні санкції - мене цікавить глибина покриття рішення про 3200 грн", - підкреслив Володимир Гройсман.

"З бізнесом треба вести діалог, роз'яснювати, бо фактично усі мають зрозуміти тільки одну річ: людям, які працюють, треба платити, за них треба сплачувати внески в Пенсійний фонд, щоб вони отримували нормальну пенсію, інші податки, які передбачає законодавство. Тут важливо, щоб ми досягли 100% виконання цього рішення не за рахунок штрафних санкцій, не за рахунок тиску, а за рахунок роз'яснення і партнерства з реальним сектором економіки", - наголосив він.

Володимир Гройсман також наголосив, що в бюджетній сфері передбачено достатньо ресурсів для забезпечення виплати підвищеної заробітної плати вчителям, лікарям відповідно на 50% і 30%, а також рятувальникам.

"Наше завдання з вами - зробити усе залежне, щоб ми досягли максимального покриття виконання рішення, що кожна працююча людина має отримати нарахування заробітної плати на рівні не менше 3200 грн. Це наше фундаментальне завдання. Ми маємо потурбуватися про кожну працюючу людину", - зауважив Глава Уряду.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров у свою чергу повідомив, що за даними ДФС, у січні нового року в Україні зареєструвалось майже 28 тис. нових підприємців.

Протягом січня було закрито 156 тис. ФОП, з них лише 16,4 тис. - реально працюючих, повідомив Роман Насіров. 90% з тих, хто припинив свою підприємницьку діяльність у грудні-січні, перебували на загальній системі оподаткування. З них 98% не здійснювали ніякої господарської діяльності, зауважив він.

У січні 2017 року було зібрано ПДФО на 40% більше, майже 2,9 млрд грн, ніж у січні минулому році, ЄСВ – на 700 млн грн більше. Порівняно до запланованих надходжень ЄСВ, це додаткові 1,8 млрд грн, або 20%, повідомив Роман Насіров.

"Починаючи з січня, ми бачимо наповнення Пенсійного фонду абсолютно нормально, прогнозовано, з суттєвим перевиконанням планів. Це додаткові кошти, які забезпечать гарантовану виплату усіх соціальних виплат вчасно і потім навіть можна говорити про якесь збільшення", - зазначив він.

Також протягом січня було працевлаштовано 45 тис. осіб. Таким чином, на 32%, або на 11 тис., порівняно з минулим роком зросла кількість людей, забезпечених роботою. При цьому чисельність оперативно працевлаштованих зросла з 14 до 26 тис. осіб, повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

На 16%, або на 80 тис. осіб, зменшилася чисельність безробітних, свідчать дані Державного центру зайнятості. Також на 15%, або 63 тис. осіб, зменшилася кількість тих, хто отримує допомогу по безробіттю.

"Те, що нам розповідають про масові звільнення, хочу доповісти: були попереджені про звільнення 29 тис. осіб у січні 2017 р. Для порівняння з січнем 2016 року кількість тих, кого попередили, на 26% менша, – підкреслив Андрій Рева. – Ці цифри свідчать про те, що попри заяви про "зраду" і таке інше, факти говорять про інше: навпаки, ситуація на ринку праці поліпшується".

Згідно з даними у сфері зайнятості у січні 2017 року на 37 тис., або 48%, зросла кількість нових вакансій у базі даних служби зайнятості та склала 115 тис., зазначив він.

Завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати середня заробітна плата на вакансію становить 3900 грн, що майже удвічі вища, ніж минулого року.

Економічні дані також свідчать, що після підвищення удвічі мінімальної заробітної плати відбувається детінізація економіки і заробітні плати виходять з тіні, наголосив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, заплановані надходження до Державного бюджету реалізуються.

У січні надходження ЄСВ збільшилося на 1,9 млрд грн, або майже на 20%, ПДФО порівняно з аналогічним періодом минулого року - на 1,3 млрд грн, або 38,6%.

"Гроші, які формують безпосередньо ресурс, ми отримуємо ритмічно, як планувалося. Тому з точки зору бюджету ніяких ризиків немає", - зазначив Олександр Данилюк.

 

За даними:

Урядового порталу

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=249714984

 

 

[ Детальніше... ]

Після підвищення мінімальної заробітної плати у країні створюються нові робочі місця, зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки, - нарада під головуванням Прем'єр-міністра

images cms-image-000000417

 

Статистичні показники січня свідчать про позитивний вплив на економіку підвищення удвічі мінімальної заробітної плати до 3200 грн: у січні в країні було створено 28 тис. нових підприємств, на 16% зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки.

Про це зазначили учасники наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, присвяченій виплаті мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн. У нараді взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Міністр фінансів України Олександр Данилюк та Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

"Ми прожили перший місяць 2017 року. За усіма показниками ми маємо сьогодні тенденції до зростання кількості, якості робочих місць і підвищеної заробітної плати для людей працездатного віку", - наголосив Прем'єр-міністр.

"Ми вважаємо, що мінімальна заробітна плата - це правильний крок. Лютий і березень чітко покажуть, що у нас є збільшення кількості підприємців, збільшення мінімальної заробітної плати, середньої заробітної плати для українців, при тому, що ціни залишатимуться у межах сезонних коливань без будь-яких інших додаткових інфляційних процесів", - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр закликав забезпечити діалог із бізнесом та роз'яснення для того, щоб допомогти якомога швидше запровадити рішення про мінімальну заробітну плату.

"Сама ціль перевірок полягає у тому, щоб кожен платив справедливу мінімальну заробітну плату і не уникав цього. Мене не цікавить штрафні санкції - мене цікавить глибина покриття рішення про 3200 грн", - підкреслив Володимир Гройсман.

"З бізнесом треба вести діалог, роз'яснювати, бо фактично усі мають зрозуміти тільки одну річ: людям, які працюють, треба платити, за них треба сплачувати внески в Пенсійний фонд, щоб вони отримували нормальну пенсію, інші податки, які передбачає законодавство. Тут важливо, щоб ми досягли 100% виконання цього рішення не за рахунок штрафних санкцій, не за рахунок тиску, а за рахунок роз'яснення і партнерства з реальним сектором економіки", - наголосив він.

Володимир Гройсман також наголосив, що в бюджетній сфері передбачено достатньо ресурсів для забезпечення виплати підвищеної заробітної плати вчителям, лікарям відповідно на 50% і 30%, а також рятувальникам.

"Наше завдання з вами - зробити усе залежне, щоб ми досягли максимального покриття виконання рішення, що кожна працююча людина має отримати нарахування заробітної плати на рівні не менше 3200 грн. Це наше фундаментальне завдання. Ми маємо потурбуватися про кожну працюючу людину", - зауважив Глава Уряду.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров у свою чергу повідомив, що за даними ДФС, у січні нового року в Україні зареєструвалось майже 28 тис. нових підприємців.

Протягом січня було закрито 156 тис. ФОП, з них лише 16,4 тис. - реально працюючих, повідомив Роман Насіров. 90% з тих, хто припинив свою підприємницьку діяльність у грудні-січні, перебували на загальній системі оподаткування. З них 98% не здійснювали ніякої господарської діяльності, зауважив він.

У січні 2017 року було зібрано ПДФО на 40% більше, майже 2,9 млрд грн, ніж у січні минулому році, ЄСВ – на 700 млн грн більше. Порівняно до запланованих надходжень ЄСВ, це додаткові 1,8 млрд грн, або 20%, повідомив Роман Насіров.

"Починаючи з січня, ми бачимо наповнення Пенсійного фонду абсолютно нормально, прогнозовано, з суттєвим перевиконанням планів. Це додаткові кошти, які забезпечать гарантовану виплату усіх соціальних виплат вчасно і потім навіть можна говорити про якесь збільшення", - зазначив він.

Також протягом січня було працевлаштовано 45 тис. осіб. Таким чином, на 32%, або на 11 тис., порівняно з минулим роком зросла кількість людей, забезпечених роботою. При цьому чисельність оперативно працевлаштованих зросла з 14 до 26 тис. осіб, повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

На 16%, або на 80 тис. осіб, зменшилася чисельність безробітних, свідчать дані Державного центру зайнятості. Також на 15%, або 63 тис. осіб, зменшилася кількість тих, хто отримує допомогу по безробіттю.

"Те, що нам розповідають про масові звільнення, хочу доповісти: були попереджені про звільнення 29 тис. осіб у січні 2017 р. Для порівняння з січнем 2016 року кількість тих, кого попередили, на 26% менша, – підкреслив Андрій Рева. – Ці цифри свідчать про те, що попри заяви про "зраду" і таке інше, факти говорять про інше: навпаки, ситуація на ринку праці поліпшується".

Згідно з даними у сфері зайнятості у січні 2017 року на 37 тис., або 48%, зросла кількість нових вакансій у базі даних служби зайнятості та склала 115 тис., зазначив він.

Завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати середня заробітна плата на вакансію становить 3900 грн, що майже удвічі вища, ніж минулого року.

Економічні дані також свідчать, що після підвищення удвічі мінімальної заробітної плати відбувається детінізація економіки і заробітні плати виходять з тіні, наголосив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, заплановані надходження до Державного бюджету реалізуються.

У січні надходження ЄСВ збільшилося на 1,9 млрд грн, або майже на 20%, ПДФО порівняно з аналогічним періодом минулого року - на 1,3 млрд грн, або 38,6%.

"Гроші, які формують безпосередньо ресурс, ми отримуємо ритмічно, як планувалося. Тому з точки зору бюджету ніяких ризиків немає", - зазначив Олександр Данилюк.

 

Урядовий портал:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=249714984

 

 

[ Детальніше... ]

Постійно діючий семінар профактиву Миколаївської області

_2.02.17_002.jpg

Миколаївською облпрофрадою проведено семінар профактиву на тему: «Нове в законодавстві з питань оплати праці у 2017 році». Учасниками заняття стали представники обласних галузевих та первинних профспілкових організацій. У семінарі взяли участь представники соціальних партнерів: Наталія Калінська, начальник управління праці і зайнятості департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації; Ганна Марченко, головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших правових актів управління Держпраці в Миколаївській області; Оксана Євченко, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

IMG_зал.jpg

Семінар відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов, який зазначив те, що протягом грудня 2016 року Верховною Радою України прийнято низку законодавчих актів, що призвели до суттєвих змін у сфері оплати праці. А саме: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 1774-VIII від 06.12.2016 (далі – ЗУ № 1774-VIII) та Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» №1801-VIII від 21.12.2016, якими змінено суть та структуру мінімальної заробітної плати та встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3200грн. Крім того, прикінцевими положеннями ЗУ №1774-VIII зобов’язано соціальних партнерів у тримісячний термін привести норми колективних договорів і угод у відповідність до чинного законодавства. Голова облпрофради підкреслив, що це втручання державних органів у переговорний процес та реалізацію зобов’язань Сторонами колективних переговорів, що порушує Конвенцією МОП 1949p. № 98 про право на організацію і на ведення колективних переговорів та Конвенцією МОП 1981p. № 154 про сприяння колективним переговорам.

IMG_Наталія_Калінська.jpg

Наталія Калінська зазначила, що ЗУ №1774-VIII змінено суть та структуру мінімальної заробітної плати. Відтепер, мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Тепер до мінімальної зарплати можуть включатися доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати, за винятком доплат за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

IMG_Ганна_Марченко.jpg

Ганна Марченко наголосила, що, у зв’язку із набуттям чинності ЗУ № 1774-VIII, починаючи з 01.01.2017 статтею 265 КЗпП, запроваджені фінансові санкції стосовно юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (9600 грн.).

У разі, якщо недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків розмір штрафу складе 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (320 000 грн.).

Крім того, у зв’язку із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень Законом України „Про державний бюджет на 2017 рік“ значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 КЗпП.

Так,  у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків розмір штрафної санкції складатиме 96 000 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі розмір штрафу складатиме 9600 грн.

Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 000 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

 З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 3 листопада 2016 року № 1728-VIII, яким до 31 грудня 2017 року встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Але відповідно до статті 6 цього Закону його дія не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці та її територіальними органами. Отже, у 2017 році Держпраці та її територіальні органи без обмежень здійснюватимуть інспекційні перевірки додержання роботодавцями законодавства про працю та охорону праці. Виступаюча зазначила, що при перевірці інспектор Держпраці має пред'явити посвідчення та надати копію направлення на перевірку, де має бути зазначена дата початку і кінця перевірки. Крім того з 2017 року інспектор Держпраці може здійснювати аудіо та відео запис перевірки.

_2.02.17_026.jpg

 Любов Онищенко, заступник голови облпрофради, наголосила, що з 1 січня 2017 року показник мінімальної заробітної плати не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах. Крім того, скасовано поняття оплати за просту некваліфіковану працю. Таким чином, питання співвідношення оплати за некваліфіковану та кваліфіковану працю перенесено у площину колективно-договірних відносин.

IMG_Оксана__Євченко.jpg

Оксана Євченко підкреслила, що однією з підстав для ініціювання колективних трудових спорів є: не внесення змін до колективного договору; невиконання колективного договору, угоди або окремих їх положень; невиконання вимог законодавства про працю та ін.

Жвава дискусія та чимало запитань свідчать про актуальність та зацікавленість в предметі обговорення постійно діючого семінару облпрофради. Профспілковий актив висловлює вдячність соціальним партнерам за участь в організації заходу.

  

Відділ Миколаївської облпрофради з соціально-економічних питань

[ Детальніше... ]

Обговорено важливі питання хімічного комплексу

 

ВСТР

 

7 лютого відбулась зустріч заступника голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народного депутата України Віктора Кривенко з головою Центральної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Василем Мойсюком, президентом Союзу хіміків України Голубовим , радником Голови ФПУ Сергієм Мартинюком.

Під час зустрічі було обговорено актуальні питання, зокрема:
- щодо відновлення роботи Одеского припортового заводу;
- недопущення зупинки містоутворюючих азотних підприємств в Черкасах, Рівному, Сєвєродонецьку,.

Також була досягнута домовленість щодо ініціативи зустрічі керівників підприємств та профспілкового активу галузі спільно з Союзом хіміків України з Прем'єр-Міністром України.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

У Вінниці відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради

 

6971

 

3 лютого 2017 року у приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради з порядком денним: ”Про ефективність взаємодії сторін соціального діалогу у вирішенні актуальних питань сьогодення”.

  У засіданні взяли участь: члени ТТСЕР, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Голова Федерації профспілок області, співголова ТТСЕР Микола Колесник, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, виконавчий директор Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців Леонід Антонюк, а також: 

керівники членських організацій ФПО;

відповідальні працівники органів управління сторін соціального діалогу;

представники засобів масової інформації.

 

Відкриваючи засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що відповідно до законодавчих змін у сфері оплати праці, з 1 січня 2017 року запроваджено новий розмір мінімальної заробітної плати - 3200 грн. На сьогоднішній день з місцевих бюджетів майже 110-ти тисячам працівників, що працюють у бюджетній сфері області виплачено заробітну плату за новим стандартом. Голова ОДА акцентував увагу присутніх на необхідності легалізації виплати заробітних плат, щоб кожен працівник відчував себе соціально захищеним. 

З інформацією ”Ефективний соціальний діалог - шлях до соціально-економічного розвитку та забезпечення гідного життя людини праці” виступив Голова Федерації профспілок області, співголова ТТСЕР Микола Колесник, який зазначив, що кардинальне підвищення мінімальної зарплати було давньою вимогою профспілок і ми підтримуємо дії Уряду, щодо запровадження мінімальної зарплати на рівні 3200 грн. Однією з головних вимог профспілок було проведення докорінної реформи оплати праці, відмови від моделі дешевої робочої сили. На першому етапі вирішується завдання мінімум - вивести із зони бідності кожну працюючу людину. Адже головна проблема, яка стоїть сьогодні перед нашою країною і потребує негайного вирішення - це подолання масштабної бідності. Працююча людина не повинна звертатися до держави за різними соціальними допомогами, вона повинна мати гідну зарплату, мати змогу утримувати себе та свою сім’ю. Законом №1774 зобов’язано соціальних партнерів у тримісячний термін привести норми колективних договорів і угод у відповідність до чинного законодавства. Завдання профспілок у ситуації, що склалася, - під час проведення переговорів із внесення змін і доповнень до колдоговорів та угод зберегти існуючі гарантії працівників в оплаті праці, а також забезпечити оптимальне співвідношення між кваліфікованою та некваліфікованою працею, основною та додатковою заробітною платою. Також Голова Федерації профспілок відзначив, що необхідно звести до мінімуму кількість доплат, надбавок, заохочувальних та компенсаційних виплат, що включаються до складу мінімальної зарплати на конкретному підприємстві. Сьогодні перед профспілками стоїть непросте завдання посилення громадського контролю за виконанням законодавства про підвіщення соціальних стандартів, щоб не допустити можливого урізання фондів оплати праці, скорочень персоналу, переведення працівників на зменшений режим праці. Микола Колесник запевнив, що Федерація профспілок області, її членські організації будуть тісно співпрацювати з управлінням Держапраці у Вінницькій області, щоб оперативно реагувати на порушення законодавства. Також він підкреслив, що разом з проведенням реформи оплати праці необхідно вживати заходів по забезпеченню продуктивної зайнятості населення. Як свідчить статистика, в області щороку зменшується середньооблікова кількість штатних працівників. Так, за останні 5 років їх чисельність зменшилася на 32,5 тис. осіб. і сьогодні складає 274 тис.

 

В обговоренні взяли участь представники кожної із сторін соціального діалогу.

 

Підбиваючи підсумки засідання, Валерій Коровій наголосив, що головне завдання контролюючих органів - не застосування штрафних санкцій до роботодавців, а проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо забезпечення дотримання нововведених змін у законодавстві про працю в області.

 

6972

 

6973

 

 

 Федерація профспілок Вінницької області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

У Вінниці відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради

 

6971

 

3 лютого 2017 року у приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради з порядком денним: ”Про ефективність взаємодії сторін соціального діалогу у вирішенні актуальних питань сьогодення”.

  У засіданні взяли участь: члени ТТСЕР, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Голова Федерації профспілок області, співголова ТТСЕР Микола Колесник, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, виконавчий директор Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців Леонід Антонюк, а також: 

керівники членських організацій ФПО;

відповідальні працівники органів управління сторін соціального діалогу;

представники засобів масової інформації.

 

Відкриваючи засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що відповідно до законодавчих змін у сфері оплати праці, з 1 січня 2017 року запроваджено новий розмір мінімальної заробітної плати - 3200 грн. На сьогоднішній день з місцевих бюджетів майже 110-ти тисячам працівників, що працюють у бюджетній сфері області виплачено заробітну плату за новим стандартом. Голова ОДА акцентував увагу присутніх на необхідності легалізації виплати заробітних плат, щоб кожен працівник відчував себе соціально захищеним. 

З інформацією ”Ефективний соціальний діалог - шлях до соціально-економічного розвитку та забезпечення гідного життя людини праці” виступив Голова Федерації профспілок області, співголова ТТСЕР Микола Колесник, який зазначив, що кардинальне підвищення мінімальної зарплати було давньою вимогою профспілок і ми підтримуємо дії Уряду, щодо запровадження мінімальної зарплати на рівні 3200 грн. Однією з головних вимог профспілок було проведення докорінної реформи оплати праці, відмови від моделі дешевої робочої сили. На першому етапі вирішується завдання мінімум - вивести із зони бідності кожну працюючу людину. Адже головна проблема, яка стоїть сьогодні перед нашою країною і потребує негайного вирішення - це подолання масштабної бідності. Працююча людина не повинна звертатися до держави за різними соціальними допомогами, вона повинна мати гідну зарплату, мати змогу утримувати себе та свою сім’ю. Законом №1774 зобов’язано соціальних партнерів у тримісячний термін привести норми колективних договорів і угод у відповідність до чинного законодавства. Завдання профспілок у ситуації, що склалася, - під час проведення переговорів із внесення змін і доповнень до колдоговорів та угод зберегти існуючі гарантії працівників в оплаті праці, а також забезпечити оптимальне співвідношення між кваліфікованою та некваліфікованою працею, основною та додатковою заробітною платою. Також Голова Федерації профспілок відзначив, що необхідно звести до мінімуму кількість доплат, надбавок, заохочувальних та компенсаційних виплат, що включаються до складу мінімальної зарплати на конкретному підприємстві. Сьогодні перед профспілками стоїть непросте завдання посилення громадського контролю за виконанням законодавства про підвіщення соціальних стандартів, щоб не допустити можливого урізання фондів оплати праці, скорочень персоналу, переведення працівників на зменшений режим праці. Микола Колесник запевнив, що Федерація профспілок області, її членські організації будуть тісно співпрацювати з управлінням Держапраці у Вінницькій області, щоб оперативно реагувати на порушення законодавства. Також він підкреслив, що разом з проведенням реформи оплати праці необхідно вживати заходів по забезпеченню продуктивної зайнятості населення. Як свідчить статистика, в області щороку зменшується середньооблікова кількість штатних працівників. Так, за останні 5 років їх чисельність зменшилася на 32,5 тис. осіб. і сьогодні складає 274 тис.

 

В обговоренні взяли участь представники кожної із сторін соціального діалогу.

 

Підбиваючи підсумки засідання, Валерій Коровій наголосив, що головне завдання контролюючих органів - не застосування штрафних санкцій до роботодавців, а проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо забезпечення дотримання нововведених змін у законодавстві про працю в області.

 

6972

 

6973

 

 

 Федерація профспілок Вінницької області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

ЗАЯВЛЕНИЕ Федерации профсоюзов Украины прозвучало в ООН

IMG 1101

 

 

  Руководитель делегации ФПУ  Я. Жугаевич озвучил Заявление ФПУ на 55-й сессии  Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН в Нью-Йорке.

 

 

Заявление

Федерации профсоюзов Украины

на 55-й сессии Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН

по пункту повестки дня 3a

«Стратегии искоренения нищеты для обеспечения устойчивого развития в интересах всех людей»

 

(2 февраля 2017 года, Нью-Йорк)

 

Уважаемая госпожа председатель!

Уважаемые дамы и господа!

Преодоление бедности, повышение уровня жизни населения, государственных социальных стандартов и качества жизни, искоренение социальной несправедливости в Украине являются приоритетными задачами Федерации профсоюзов Украины.

Результатом сотрудничества социальных партнеров при участии научно-исследовательских институтов и международных экспертов стало принятие Кабинетом Министров Украины распоряжения «Об одобрении Стратегии преодоления бедности».

Целью Стратегии, которую предусмотрено реализовать до 2020 года, является поэтапное снижение в Украине масштабов бедности, социального отчуждения и внедрение новых механизмов ее предотвращения.

8 августа 2016 года Кабинетом Министров Украины утвержден План мероприятий на 2016-2017 годы по реализации Стратегии преодоления бедности.

Во всех упомянутых документах учтен ряд профсоюзных предложений, в том числе по совершенствованию механизма определения минимальной заработной платы, условий оплаты труда работников бюджетной сферы, методологических подходов к определению прожиточного минимума.

 

Уважаемые дамы и господа!

С июля 2016 года Министерством экономического развития Украины при поддержке ООН начаты консультации по адаптации и локализации Повестки дня в области устойчивого развития до 2030 года и 17 Целей в области устойчивого развития в Украине.

По результатам обсуждений в июле-августе 2016 года в рабочих группах адаптации Целей № 1 (искоренение бедности во всех ее формах) и № 10 (уменьшение неравенства внутри стран и между странами), учтено предложение профсоюзов о дополнении Цели № 1 задачей – уменьшение бедности среди работающего населения.

Также, результатом последовательной работы профсоюзов, направленной на повышение жизненного уровня всех слоев населения, стала ратификация Украиной Конвенции МОТ № 102 о минимальных нормах социального обеспечения и утверждение Правительством обновленных наборов продуктов питания, непродовольственных товаров и услуг для основных социальных и демографических групп населения, на основе которых определяется величина прожиточного минимума.

В 2016 году благодаря сотрудничеству профсоюзов с Правительством и Парламентом сделан ряд шагов в сфере социальной защиты, усилен социальный диалог с профсоюзами и работодателями.

В прошлом году подписано Генеральное соглашение на 2016-2017 годы между работодателями, профсоюзами и Кабинетом Министров Украины. Этим актом завершен многолетний период безуспешных переговоров с предыдущими правительствами.

Однако, в условиях радикального повышения цен (тарифов) на основные социально значимые товары и услуги в прошлом году, несовместимого с уровнем повышения основных государственных социальных стандартов и гарантий, это не те результаты, которые могут удовлетворить профсоюзы.

 

Уважаемые дамы и господа!

Новая волна экономического кризиса в 2014-2015 годах, оккупация Крыма и агрессия Российской Федерации на востоке страны привели к значительным потерям на рынке труда Украины – более 2 миллиона человек.

Новым вызовом для профсоюзов стали вопросы социально-экономической защиты внутренне перемещенных лиц и участников антитеррористической операции.

Переход от неформальной к формальной занятости является одной из ключевых задач в процессе обеспечения достойного труда в Украине.

Увеличение с 1 января 2017 года минимальной заработной платы вдвое стало первым шагом в реализации договоренностей социальных партнеров и начальной фазой реформирования оплаты труда: сначала повышается минимальная заработная плата, благодаря чему бюджет получает необходимый ресурс, а потом этот ресурс будет использоваться для повышения других социальных стандартов с целью приближения прожиточного минимума к фактическому его размеру, что  позволит вывести из зоны бедности одновременно 2 миллиона трудящихся.

В перспективе основными задачами и целями Федерации профсоюзов Украины остаются: повышение основных государственных социальных стандартов и гарантий; установление экономически обоснованных цен (тарифов) для населения на товары и услуги; обеспечение эффективной социальной защиты уязвимых категорий населения; установление размера базового социального государственного стандарта – прожиточного минимума на базе актуализированных наборов продуктов питания, непродовольственных товаров и услуг и изменение методологии его формирования; сохранение и развитие трудового потенциала; сотрудничество с парламентскими фракциями по поддержке ими социально значимых законопроектов.

В заключение хочу сказать, что мы разделяем положения доклада Генерального секретаря и поддерживаем рекомендации Комиссии социального развития.

Благодарю за внимание.

 

 

 

[ Детальніше... ]

ЗАЯВЛЕНИЕ Федерации профсоюзов Украины прозвучало в ООН

IMG 1101

 

 

  Руководитель делегации ФПУ  Я. Жугаевич озвучил Заявление ФПУ на 55-й сессии  Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН в Нью-Йорке.

 

 

Заявление

Федерации профсоюзов Украины

на 55-й сессии Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН

по пункту повестки дня 3a

«Стратегии искоренения нищеты для обеспечения устойчивого развития в интересах всех людей»

 

(2 февраля 2017 года, Нью-Йорк)

 

Уважаемая госпожа председатель!

Уважаемые дамы и господа!

Преодоление бедности, повышение уровня жизни населения, государственных социальных стандартов и качества жизни, искоренение социальной несправедливости в Украине являются приоритетными задачами Федерации профсоюзов Украины.

Результатом сотрудничества социальных партнеров при участии научно-исследовательских институтов и международных экспертов стало принятие Кабинетом Министров Украины распоряжения «Об одобрении Стратегии преодоления бедности».

Целью Стратегии, которую предусмотрено реализовать до 2020 года, является поэтапное снижение в Украине масштабов бедности, социального отчуждения и внедрение новых механизмов ее предотвращения.

8 августа 2016 года Кабинетом Министров Украины утвержден План мероприятий на 2016-2017 годы по реализации Стратегии преодоления бедности.

Во всех упомянутых документах учтен ряд профсоюзных предложений, в том числе по совершенствованию механизма определения минимальной заработной платы, условий оплаты труда работников бюджетной сферы, методологических подходов к определению прожиточного минимума.

 

Уважаемые дамы и господа!

С июля 2016 года Министерством экономического развития Украины при поддержке ООН начаты консультации по адаптации и локализации Повестки дня в области устойчивого развития до 2030 года и 17 Целей в области устойчивого развития в Украине.

По результатам обсуждений в июле-августе 2016 года в рабочих группах адаптации Целей № 1 (искоренение бедности во всех ее формах) и № 10 (уменьшение неравенства внутри стран и между странами), учтено предложение профсоюзов о дополнении Цели № 1 задачей – уменьшение бедности среди работающего населения.

Также, результатом последовательной работы профсоюзов, направленной на повышение жизненного уровня всех слоев населения, стала ратификация Украиной Конвенции МОТ № 102 о минимальных нормах социального обеспечения и утверждение Правительством обновленных наборов продуктов питания, непродовольственных товаров и услуг для основных социальных и демографических групп населения, на основе которых определяется величина прожиточного минимума.

В 2016 году благодаря сотрудничеству профсоюзов с Правительством и Парламентом сделан ряд шагов в сфере социальной защиты, усилен социальный диалог с профсоюзами и работодателями.

В прошлом году подписано Генеральное соглашение на 2016-2017 годы между работодателями, профсоюзами и Кабинетом Министров Украины. Этим актом завершен многолетний период безуспешных переговоров с предыдущими правительствами.

Однако, в условиях радикального повышения цен (тарифов) на основные социально значимые товары и услуги в прошлом году, несовместимого с уровнем повышения основных государственных социальных стандартов и гарантий, это не те результаты, которые могут удовлетворить профсоюзы.

 

Уважаемые дамы и господа!

Новая волна экономического кризиса в 2014-2015 годах, оккупация Крыма и агрессия Российской Федерации на востоке страны привели к значительным потерям на рынке труда Украины – более 2 миллиона человек.

Новым вызовом для профсоюзов стали вопросы социально-экономической защиты внутренне перемещенных лиц и участников антитеррористической операции.

Переход от неформальной к формальной занятости является одной из ключевых задач в процессе обеспечения достойного труда в Украине.

Увеличение с 1 января 2017 года минимальной заработной платы вдвое стало первым шагом в реализации договоренностей социальных партнеров и начальной фазой реформирования оплаты труда: сначала повышается минимальная заработная плата, благодаря чему бюджет получает необходимый ресурс, а потом этот ресурс будет использоваться для повышения других социальных стандартов с целью приближения прожиточного минимума к фактическому его размеру, что  позволит вывести из зоны бедности одновременно 2 миллиона трудящихся.

В перспективе основными задачами и целями Федерации профсоюзов Украины остаются: повышение основных государственных социальных стандартов и гарантий; установление экономически обоснованных цен (тарифов) для населения на товары и услуги; обеспечение эффективной социальной защиты уязвимых категорий населения; установление размера базового социального государственного стандарта – прожиточного минимума на базе актуализированных наборов продуктов питания, непродовольственных товаров и услуг и изменение методологии его формирования; сохранение и развитие трудового потенциала; сотрудничество с парламентскими фракциями по поддержке ими социально значимых законопроектов.

В заключение хочу сказать, что мы разделяем положения доклада Генерального секретаря и поддерживаем рекомендации Комиссии социального развития.

Благодарю за внимание.

 

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28