08 лютого 2017

Володимир Гройсман: В Україні потрібно побудувати модель, яка буде стримувати зростання споживчих цін

93db2f72da7b711d943abe8c6a6f1a40

 

В Україні потрібно побудувати модель, яка буде стримувати зростання споживчих цін, переконаний Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

"Дуже важливо, щоб ми побудували модель, яка буде стримувати зростання будь-яких споживчих цін", - зазначив Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів у середу.

"Нам потрібно більше приділяти увагу моніторингу цін", - сказав він.

Прем'єр-міністр запевнив - Уряд буде відслідковувати ситуацію щодо споживчих цін в країні.

Володимир Гройсман зауважив, що українці свідчать про зростання цін за різними позиціями, наприклад на молочні продукти, на 20-30%.

"Дуже важливо, щоб підвищення заробітних плат не "з'їдалося" підвищенням цін. Сьогодні ми в умовах вільного ринку можемо компенсувати будь-який попит", - зазначив він.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249721044&cat_id=244274130

[ Детальніше... ]

УРЯД РОЗШИРИВ ПЕРЕЛІК СТУДЕНТІВ, ЯКИМ ПРИЗНАЧАТЬ СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ У 2017-МУ РОЦІ

stipendii-i-granti-na-obuchenie

 

Під час засідання Уряду 8 лютого були внесені зміни до Постанови Кабміну від 28 грудня 2016 р. № 1045, яка регулює порядок виплат соціальних стипендій студентам вишів.

 

Зокрема, було запроваджено виплату соціальних стипендій таким категоріям студентів:

- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- шахтарям, які мають стаж підземної роботи не менш як 3 роки;

- особам, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи;

- особам, які визнані учасниками бойових дій та їхнім дітям;

- дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів;

- дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту;

- дітям, які є внутрішньо переміщеними особами.

Право на соціальні стипендії мають студенти (курсанти), які не отримують академічних стипендій, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) та не перебувають в академічній відпустці.

Для отримання соціальної стипендії студенти звертаються до свого вишу із заявою, в якій зазначають такі відомості: прізвище, ім’я та по батькові; число, місяць, рік народження; зареєстроване та фактичне місце проживання; підстава для отримання соціальної стипендії.

До заяви додаються копії таких документів: паспорта громадянина України;  свідоцтва про народження; довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; студентського квитка.

Крім того, студенти додатково подають такі документи: копію рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; копію свідоцтва про смерть батьків; копію посвідчення особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи, встановленого зразка; акт про нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом, за формою Н-1; копію довідки медико-соціальної експертизи; копію посвідчення учасника бойових дій встановленого зразка; документ, що підтверджує загибель (зникнення безвісти) одного з батьків.

Соціальна стипендія призначається на весь період навчання починаючи з місяця звернення за її наданням та виплачується щомісяця в такому розмірі:

- студентам ВНЗ I—II рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій, – 750 гривень;

- студентам ВНЗ III—IV рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій, – 1000 гривень;

- студентам ВНЗ I—IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 2 000 гривень.

За рішенням Уряду, зміни застосовуються із 1 січня 2017 року.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Урядова «гаряча лінія» 1545

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року встановлена у розмірі 3200 грн.

Реалізація цього рішення має бути забезпечена в повному обсязі. При цьому не можна допустити порушення трудових прав працівників, зокрема скорочення, переведення на неповний робочий час, збільшення навантаження/норм праці тощо.

Українці, трудові права яких порушуються, можуть звернутися на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 1545.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань.

Детальніше про Урядову «гарячу лінію» 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244209261&cat_id=244209257

Разом з тим, з метою правового захисту членів профспілок Федерація профспілок України відкрила телефонну «гарячу лінію».

З метою запобігання порушенню Ваших трудових прав звертайтесь за телефонами (044) 528 70 67, 528 70 75, 528 70 61.

 

Детальніше про телефонну «профспілкову гарячу лінію» ФПУ

http://www.fpsu.org.ua/goryachaya-liniya-2?layout=blog

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

[ Детальніше... ]

«Ні» – ліквідації коледжів і технікумів!

1251

 

 

У нинішніх складних соціально-економічних умовах надзвичайно важливою у вирішенні актуальних проблем сьогодення є злагоджена діяльність трудових колективів, пошук єдино правильних шляхів їх розв’язання.

Внаслідок індиферентного ставлення до виконання своїх обов’язків окремими посадовцями Міносвіти та народними депутатами виникає загроза ліквідації однієї з основних освітніх ланок України – ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Згідно Закону України «Про вищу освіту» майже два роки статус коледжів та технікумів залишається невизначеним на законодавчому рівні, а термін прийому абітурієнтів на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», як виявляється, закінчився у 2016 році.

Власне, з метою вирішення даної проблеми 7 лютого поточного року в приміщенні Івано-Франківської ОДА ініційовано спільне засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області та голів профкомів цих закладів, за участю представників Ради профспілок області та галузевих профоб’єднань, влади.

На засіданні відзначено, що трудові колективи та первинні профспілкові організації зазначених закладів освіти глибоко занепокоєні проблемою реалізації їх працівниками свого конституційного права на працю, а майбутніми абітурієнтами – права на освіту у 2017 році, яка може виникнути внаслідок негативних результатів голосування у Верховній Раді законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» № 5240, що мало місце 19 січня цього року. Попри численні звернення колективів та громадськості щодо збереження такого типу навчальних закладів у системі освіти України як окремої ланки, парламент більшістю голосів направив даний законопроект на доопрацювання. Цим він унеможливив законодавчо обґрунтоване прийняття на навчання до ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації випускників шкіл у 2017 році, тобто позбавив їх конституційного права на здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

«Ми повинні усвідомити, що ця проблема не така проста, як здається на перший погляд, – наголосив голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Мирослав Габорак. – Адже вона стосується не тільки освіти, але й інших галузей, скажімо, медицини, духовної сфери, агропрому, машинобудування. Складається враження, що це наперед спланований сценарій, що певні сили зацікавлені в ліквідації цієї структурної ланки української освіти. Впродовж усієї незалежності України так і не було вироблено законодавчих норм щодо коледжів і технікумів. Тож ми повинні зробити все, аби ці навчальні заклади не були ліквідовані».

Враховуючи викладене, Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області звернулася з клопотанням до органів державної влади вжити невідкладних заходів у межах компетенції щодо законодавчого закріплення права цих вузів на здійснення прийому у 2017-2020 роках, а також прийняття окремого Закону «Про вищу професійну освіту», який би врегулював питання правового статусу технікумів і коледжів України. У зв’язку з існуючими важелями впливу Федерації профспілок України на рішення органів державної влади, трудовим колективам навчальних закладів рекомендовано звернутися до центрального профспілкового органу з тим, аби взяти під особистий контроль вирішення назрілої проблеми.

Позитивне вирішення цих та інших клопотань забезпечить можливість чіткої регламентації порядку надання вищої професійної освіти в Україні вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації, зростання престижу такої освіти в суспільстві.

В рамках засідання з метою захисту своїх конституційних прав також відбулися установчі збори голів первинних профспілкових організацій цих закладів, на яких утворено координаційну раду голів профкомів та обрано їх керівний склад.

 

Тарас Гросевич, редактор газети

профспілок Івано-Франківської області

«Єдність»

 

 

На світлині: доповідає голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Мирослав Габорак

[ Детальніше... ]

ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ БЕРЕ УЧАСТЬ У ПРОФСПІЛКОВІЙ ЗУСТРІЧІ ВИСОКОГО РІВНЯ З КЕРІВНИЦТВОМ МВФ І СВІТОВОГО БАНКУ

16

 

7-9 лютого 2017 року у штаб-квартирі МВФ у м. Вашингтон (США) проходить зустріч високого рівня представників Міжнародної конфедерації профспілок, глобальних профспілок, найвпливовіших національних профцентрів – серед яких Федерація профспілок України – з керівництвом Міжнародного валютного фонду і Світового банку

 

7 лютого зустріч розпочалася з презентації доповіді МВФ «Перспективи розвитку світової економіки», у якій оприлюднені прогнози щодо незначного збільшення темпів глобального економічного зростання у 2017 році паралельно зі зростанням невизначеності внаслідок політичних змін. Упродовж останніх декількох років МВФ неодноразово переглядав свої прогнози у бік зменшення з огляду на недооцінку факторів, які уповільнюють зростання. Останній прогноз МВФ ґрунтується на припущенні, що ціни на нафту та деякі інші товари зростуть на користь експортерів сировини, а також, що деякі великі країни, такі як США і Китай, здійснюватимуть політику стимулювання економіки. Разом з тим, МВФ прогнозує подальше уповільнення зростання у багатьох країнах і регіонах, у тому числі в більшості країн Європи, у Японії та Росії, Латинській Америці та б переважній частині Африки.

Наступним обговорювалося питання політичних інструментів відновлення економіки. Перед присутніми виступив співробітник департаменту наукових досліджень МВФ, який розповів про загальні консультації з питань кредитної політики, які надає МВФ з метою стимулювання зростання у поточному контексті та підтримки певних видів фінансового стимулювання, таких як будівництво інфраструктури. Як виявилося, МВФ рекомендує займатися стимулюванням лише країнам з «достатнім» фіскальним простором, жодним чином не уточнюючи, які країни і на скільки повинні збільшувати фінансову підтримку. МВФ також закликає країни здійснювати «структурні реформи», у тому числі ринку праці, які, на його думку, повинні сприяти підвищенню потенціалу зростання у довгостроковій перспективі, але він, як правило, не звертає увагу на негативний вплив на економіки, які переживають рецесію або уповільнене зростання.

 

123

 

Після обідньої перерви профспілкова делегація зустрілась з Керуючим директором МВФ Крістін Лагард, яка була призначена у 2016 році на посаду глави МВФ на другий п'ятирічний термін. На момент початку її першого терміну у 2011 році основним одержувачем кредитів МВФ була Європа, проте вже у 2016 році найбільшими позичальниками стали країни Близького Сходу та Північної Африки. Крістін Лагард завжди говорила про необхідність подолання гендерної дискримінації з метою поліпшення економічного добробуту, а також піднімала проблему нерівності як перешкоди для зростання та розвитку. Разом з тим, МВФ зробив мало у плані включення заходів із зменшення нерівності у свої кредитні програми та консультації з питань політики на рівні країн і фактично підтримує зростання нерівності, яка веде до ослаблення регулювання та інститутів ринку праці. Генеральний секретар МКП Шаран Барроу підсумувала деякі основні занепокоєння профспілкового руху щодо політики і практики діяльності МВФ.

Наступним питанням порядку денного були рекомендації міжнародних фінансових установ (МФУ) щодо створення робочих місць та реформ ринку праці. В останні роки МФУ сприймали створення нових робочих місць як автоматичний результат політики сприяння зростанню паралельно зі зведенням норм праці до мінімуму. Таким було одне з припущень у доповіді Світового банку «Ведення бізнесу», рішуче розкритикованої МКВП. В останні роки банк дещо змінив свою точку зору в аналітичному плані. Він виключив показник гнучкості ринку праці з «Ведення бізнесу», а згодом оприлюднив «Доповідь про світовий розвиток за 2013 рік: робочі місця». У ДСР зазначається, що зв'язок між слабкими регулювання праці і сильним зростанням зайнятості є необґрунтованим, висловлюється рішуча підтримка дотриманню прав трудящих і пропонується, щоб усі проекти банку оцінувались через «призму робочих місць» з метою гарантування позитивного впливу на зайнятість. У 2015 році банк опублікував рекомендації щодо трудового законодавства, у якому висловлена підтримка належному рівню мінімальної заробітної плати, захисту від звільнення та допомоги по безробіттю, а також рекомендовано залучати МОП та соціальних партнерів до реформування ринку праці. Разом з тим, незрозуміло, якою мірою рекомендації використовуються банком на рівні країн. Крім того, банк ніколи не діяв за рекомендаціями ДСР щодо застосування «призми робочих місць» у нових проектах.

Що стосується МВФ, то тут прогрес був ще більш нерівномірним. У 2010 році МВФ спільно з МОП долучився до розробки стратегій, спрямованих на збільшення робочих місць, у тому числі шляхом тристороннього діалогу, проте вже у 2013 році припинив цю діяльність. Замість цього, у більшість програм МВФ у Європі, починаючи приблизно 2011 року, включені вимоги або рекомендації щодо послаблення норм мінімальної оплати праці, безпеки робочих місць та доступу до колективно-договірного регулювання. Такі заходи призвели до зменшення купівельної спроможності працівників призвели до затягування спаду й уповільненню зростання. Деякі недавні програми кредитування МВФ в арабських країнах та в інших регіонах також містять рекомендації щодо послаблення регулювання ринку праці.

 

Департамент міжнародних зв’язків

апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Звернення Президії Федерації профспілок Вінницької області щодо реформи системи охорони здоров’я

logo  

 

 

Президія Федерації профспілок Вінницької області висловлює своє занепокоєння стосовно формування проекту госпітальних округів в області, що може призвести до остаточної руйнації системи охорони здоров’я.

Наголошуємо, що за двадцять п’ять років в Україні фінансування галузі охорони здоров’я здійснюється в середньому на 40-60 відсотків від потреби, а нинішнє реформування медицини відзначається формальністю, безсистемністю і є як для  медичної галузі і її працівників, так і для пацієнтів «експериментом на виживання».

У таких складних, нестабільних умовах діючі заклади охорони здоров’я втрачають можливість належним чином, якісно та в повному обсязі надавати медичну допомогу; медичний персонал позбавлено мотивації до праці; для пацієнтів безоплатна медична допомога лише декларація.

Як наслідок - значне скорочення населення країни, високі показники захворюваності та смертності, порівняно з іншими країнами світу, зростаючий кадровий дефіцит - висококваліфікований медичний персонал змушений шукати роботу за кордоном.

Сьогодні вкрай важливо, щоб процеси реформування відбувалися в правовому полі та в умовах соціального діалогу. Так, 30 листопада 2016 року Кабінет Міністрів України (далі - КМУ) прийняв низку постанов та розпоряджень, що стосуються реформування системи охорони здоров’я в Україні, зокрема, розпоряджень КМУ «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України» № 1013-р та «Про схвалення концепції розвитку системи громадського здоров’я в Україні» № 1002-р без погодження зі Спільним представницьким органом  профспілок, що суперечить пункту 1.19 Генеральної Угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки.

Слід також зазначити, що ключовим документом, який дає старт медичній реформі, Уряд визначив концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я України.

Такий підхід не відповідає конституційному принципу, наведеному у частині другій статті 19 основного Закону, згідно з яким органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. А відповідно до пункту 6 частини першої статті 92 Конституції України засади охорони здоров’я визначаються виключно законами України.

При прийнятті постанови КМУ «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» від 30 листопада 2016 року № 932 (далі – Постанова КМУ №932) було повністю проігноровано пропозиції профспілок щодо запровадження пакету запобіжних заходів соціально-економічного захисту працівників охорони здоров’я в умовах запланованих трансформацій.

Порівнявши критерії визначення центрів госпітальних округів, згідно Постанови КМУ № 932 із відповідним проектом поділу Вінницької області, вважаємо, що такий поділ на госпітальні округи не відповідає затвердженим урядовою постановою нормам.

На жаль, у прийнятих КМУ вищезазначених документах не йде мова про статус медичного працівника. Немає відповідей на питання: як запобігти майбутньому скороченню закладів охорони здоров’я, масовому вивільненню працівників, як реально забезпечити гідні умови, оплату праці та зайнятість медичним працівникам, чи сприятиме вирішенню проблемних питань віднесення максимального обсягу повноважень з управління галуззю на місця, без наявності відповідних матеріально-технічних та фінансових ресурсів і чи не призведе все це в майбутньому до комерціалізації галузі?

Систему охорони здоров’я потрібно змінювати, але ми за реформи:

- які проводяться на підставі прийнятих законів відповідно до Конституції України;

- які в дійсності покликані і призводять до покращення якості та доступності медичної допомоги для пацієнтів;

- в результаті яких істотно покращаться умови та оплата праці медичних працівників, що відповідають рівню складності професійної діяльності та  відповідальності.

Переконані, що реформи мають народжуватися в умовах обговорення та дискусій за участю влади, медичної спільноти та територіальних громад. При цьому необхідно говорити не лише про позитивні гіпотетичні очікування, але і про ризики, які можуть виникнути при їх проведенні.

Утворення госпітальних округів має сприяти значному покращенню медичного обслуговування та забезпечення доступності населення до якісних медичних послуг.

Тому, закликаємо владу:

   -   дотримуватися Конституції та законів України, не допустивши руйнування системи охорони здоров’я;

  -  враховувати в процесі утворення госпітальних округів думку медичної спільноти та мешканців Вінницької області для збереження  спокою в регіоні;

   -   вжити всіх можливих заходів для збільшення кількості госпітальних округів області.

[ Детальніше... ]

Позитивні тенденції, соціальні ризики

1899259

 

 

З 1 січня 2017 року законодавчо підвищено рівень мінімальної зарплати працюючих, яка складає 3200 грн. Як впливає дана ситуація на роботу реального сектора економіки, яким мають бути дії соціальних партнерів: влади, роботодавців і профспілок? Дане питання стало предметом обговорення на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Виступаючі підкреслили, що нинішня мінімальна зарплата за задумом Уряду покликана сприяти підвищенню життєвого рівня працюючої людини, збільшенню бюджетних надходжень. Водночас реалізація такого нововведення пов’язана з подоланням ряду труднощів, викликає суспільні ризики.

Як наголошував заступник голови правління, виконавчий директор обласного об’єднання роботодавців Василь Скригунець, роботодавці змушені звільняти працівників через неспроможність виплати заробітної плати та необхідності оптимізувати витрати. Збільшення розміру «мінімалки» викликає подальшу тінізацію трудових відносин, особливо серед малого і середнього підприємництва, зростання прихованого безробіття.

Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА – начальник управління праці Ярослава Ульванська та перший заступник голови Ради профспілок області Володимир Уєвич запропонували привести положення Територіальної угоди між облдержадміністрацією, обласним об’єднанням організації роботодавців та Радою профспілок області у відповідність до останніх змін у законодавстві про працю. Цю вимогу також містить Генеральна угода про регулювання основних принципів реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

За результатами обговорення виконавчим комітетом тристоронньої соціально-економічної ради доручено управлінню праці облдержадміністрації підготувати звернення до Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради про внесення змін до Закону України «Про оплату праці» щодо невключення до суми мінімальної зарплати підвищення посадових окладів за роботу у шкідливих і важких умовах праці та суми підвищення посадових окладів працівників, які трудяться в гірських умовах.

Створено робочу групу для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати. Основним завданням цієї групи є підвищення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення.

 

Радa профспілок Івано-Франківської області

[ Детальніше... ]

Позитивні тенденції, соціальні ризики

1899259

 

 

З 1 січня 2017 року законодавчо підвищено рівень мінімальної зарплати працюючих, яка складає 3200 грн. Як впливає дана ситуація на роботу реального сектора економіки, яким мають бути дії соціальних партнерів: влади, роботодавців і профспілок? Дане питання стало предметом обговорення на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Виступаючі підкреслили, що нинішня мінімальна зарплата за задумом Уряду покликана сприяти підвищенню життєвого рівня працюючої людини, збільшенню бюджетних надходжень. Водночас реалізація такого нововведення пов’язана з подоланням ряду труднощів, викликає суспільні ризики.

Як наголошував заступник голови правління, виконавчий директор обласного об’єднання роботодавців Василь Скригунець, роботодавці змушені звільняти працівників через неспроможність виплати заробітної плати та необхідності оптимізувати витрати. Збільшення розміру «мінімалки» викликає подальшу тінізацію трудових відносин, особливо серед малого і середнього підприємництва, зростання прихованого безробіття.

Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА – начальник управління праці Ярослава Ульванська та перший заступник голови Ради профспілок області Володимир Уєвич запропонували привести положення Територіальної угоди між облдержадміністрацією, обласним об’єднанням організації роботодавців та Радою профспілок області у відповідність до останніх змін у законодавстві про працю. Цю вимогу також містить Генеральна угода про регулювання основних принципів реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

За результатами обговорення виконавчим комітетом тристоронньої соціально-економічної ради доручено управлінню праці облдержадміністрації підготувати звернення до Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради про внесення змін до Закону України «Про оплату праці» щодо невключення до суми мінімальної зарплати підвищення посадових окладів за роботу у шкідливих і важких умовах праці та суми підвищення посадових окладів працівників, які трудяться в гірських умовах.

Створено робочу групу для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати. Основним завданням цієї групи є підвищення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення.

 

Радa профспілок Івано-Франківської області

[ Детальніше... ]

Про засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради

 

07 лютого 2017 року у залі засідань Київської міської Ради профспілок відбулося чергове засідання КМТСЕР, на якому розглядалися ряд важливих соціально-економічних питань в м.Києві, зокрема:

1. Стан виконання рішень, прийнятих на засіданнях КМТСЕР у 2016 році.

2. Прийняття Плану роботи Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради на 2017 рік.

3. Обговорення щодо підвищення з 1 січня 2017 року посадових окладів, ставок заробітної плати для педагогічних працівників дошкільних, позашкільних та інших навчальних закладів і установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету, та передбачення в бюджеті м.Києва на 2017 рік коштів на зазначені видатки.

4. Щодо створення робочих груп по вивченню доцільності підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті, тарифів на житлово–комунальні послуги, а також робочої групи по законодавчому забезпеченню підвищення заробітної плати.

Участь в обговоренні та прийнятті рішень взяли керівники профільних департаментів КМДА, представники спільного представницького органу роботодавців м.Києва та керівники галузевих профспілкових організацій м.Києва.

Вів засідання Голова Київської міськпрофради В.П.Мельник.

Київська міська Рада профспілок 

 

 

 

DSCN3147

DSCN3144

DSCN3143

DSCN3160

DSCN3148

[ Детальніше... ]

Цифри свідчать про правильність рішення підвищити мінімальну зарплату вдвічі

5bf9e3bfede2871314e359acada898e2

 

Про таке Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив 6 лютого на робочій нараді у КМУ під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

„Завдяки підвищенню мінімальної зарплати зросла і середня заробітна плата, яка тепер складає 3900 грн на вакансію, що вдвічі більше у порівнянні з минулим роком”,- заявив Андрій Рева.

Він також навів статистичні дані за перший місяць 2017 року, які свідчать про позитивний вплив рішення про підвищення мінімальної заробітної плати на ринок праці.

Так, за словами Міністра, у порівнянні до січня минулого року на 35 відсотків збільшилась кількість роботодавців, які шукають працівників; на 48 відсотків зросла кількість вакансій; на 32 відсотки зросла кількість людей забезпечених роботою; на 16 відсотків зменшилась кількість безробітних; кількість претендентів на одну вакансію зменшилось з 16 до 9; зменшення кількості попереджених про звільнення працівників на 26 відсотків менша, ніж в січні минулого року.

 

Прес-центр ФПУ

за повідомленням

Урядового порталу

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249716119&cat_id=244276429

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28