14 лютого 2017

ЗАСІДАННЯ СПО. Соціальному діалогу – новий імпульс

СПО

 

Доручити Робочій комісії СПО об’єднань профспілок сформувати додаткові заходи (протокольні доручення) для забезпечення іншими Сторонами Генеральної угоди безумовного виконання положень чинної Генеральної угоди та внести їх на розгляд Спільної робочої комісії. Таке рішення було прийнято 14 лютого за підсумками обговорення цього питання на засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, яке вів Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

В заході взяли участь перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін, голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, голова всеукраїнського профспілкового об’єднання «Єдність» Анатолій Оніщук, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов, члени СПО об’єднань профспілок, працівники апарату ФПУ.

 

СПО2

 

При обговоренні питання «Про хід виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки за станом на 1 січня 2017 року» Голова СПО обєднань профспілок Григорій Осовий, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, Олександр Шубін, виступаючі говорили про те, що є позитивні кроки у плані розвитку соціального діалогу, а розмір номінальної мінімальної заробітної плати за цей час зріс вдвічі. Одночасно, наголошували члени СПО, стан виконання окремих положень Генеральної угоди є незадовільним. Зокрема це стосується питань реформування оплати праці, що є абсолютно неможливим без консолідованих зусиль та подальших рішучих кроків сторін соціального діалогу на шляху втілення європейських стандартів життя.

 

СПО3

 

Підкреслювалось, що невиконання положень Генеральної угоди щодо погашення наявної заборгованості з виплати заробітної плати й недопущення утворення нових зарплатних боргів вимагає створення гарантійної установи та законодавчих механізмів економічного захисту працівників від невиплати заробітної плати.

У виступах зазначалось, що затягується затвердження проекту постанови про внесення змін до переліків посад, робот та професій за списками №1, №2.

З огляду на зазначене та з метою забезпечення максимально повного виконання положень Генеральної угоди на 2016-2017 року, СПО об'єднань профспілок вирішив:

 

- доручити Робочій комісії об’єднань профспілок сформувати додаткові заходи (протокольні доручення) для забезпечення іншими Сторонами безумовного виконання положень чинної Генеральної угоди та внести їх на розгляд Спільної робочої комісії;

- профспілковій стороні в рамках міжвідомчої робочої групи продовжити роботу щодо оптимізації до квітня 2017 року Списків №1, №2, відносно професій щодо яких не має узгоджених позицій сторін соціального діалогу.

 

СПО4

 

Під час засідання було обговорено також низку актуальних та важливих питань, зокрема:

 

1 Про хід консультацій щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) з Кабінетом Міністрів України та СПО сторони роботодавців на національному рівні.

                                                                              

   2. Про склад робочої Комісії з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2018 рік.

              

3. Про внесення змін до складу Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), які надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів, затвердженого рішенням СПО об'єднань профспілок від 11.11.2016 № 34-5.

4.. Про проект Основних заходів СПО об’єднань профспілок на 2017 рік.

 

СПО5

 

Учасників засідання було проінформовано про перспективи інституалізації лобіювання в Україні (законопроекти № 5144, №5144-1), стосовно законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення ведення соціального діалогу, про підсумки роботи Спільного представницького органу об’єднань профспілок у 2016 році та про результати роботи Робочої групи з напрацювання проекту Позиційного документу щодо позиції СПО об’єднань профспілок з питань цінової політики.

 

СПО6

 

Прес-центр ФПУ

                            

 

 

[ Детальніше... ]

Під лежачий камінь вода не тече…

1480676448 tercentr-svitlovodsk-01

 

Побутує така думка, що рядові державні службовці – це мовчазні виконавці, які бояться пікнути, не те, що відстоювати свої інтереси. Це не завжди так. Чимало колективів держслужбовців на всіх рівнях заявляють про свої права. Сміливості і впевненості додає підтримка обкому профспілки, який завжди підставляє плече у вирішенні проблем.

 

Наприклад, працівники Світловодського терцентру соціального обслуговування, що на Кіровоградщині, які надають соціальні послуги людям похилого віку, інвалідам, самотнім пенсіонерам та особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, самі опинилися у незрозумілій ситуації.

         У зв’язку зі змінами в законодавстві у листопаді минулого року сесія міської ради затвердила положення про терцентр у новій редакції, у якому був відсутній важливий пункт - про головного розпорядника коштів установи. Він не був внесений у зв’язку з тим, що депутати не могли дійти згоди, хто ним повинен бути: управління соцзахисту чи виконком міської ради. Відповідно до Постанови КМУ №1417 головним розпорядником коштів повинен бути орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, що утворив терцентр. Світловодський терцентр утворений виконкомом міськради.

         Працівники терцентру, які не беруть участі у будь-яких політичних інтригах, не розуміли, чому не приймалося рішення про головного розпорядника коштів, яке гальмувало питання фінансового забезпечення установи. Від незрозумілих підкилимних ігор могли постраждати майже сто ні в чому не винних працівників, які не отримували належну зарплату. У колективі відбулися збори, на яких було прийняте рішення про оголошення страйку. Це було попередження. Разом з тим, працівники, як виборці, звернулися до депутатів міської ради з проханням вирішити в межах закону питання щодо головного розпорядника коштів, адже своїм протистоянням депутати порушували ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» в частині не відстоювання інтересів територіальної громади та виборців.

         І достукалися. Питання вирішено.

         Інша ситуація склалася у терцентрі Благовіщенського району – його працівники звернулися до обкому профспілки з приводу неможливості подальшої співпраці з директором установи. Його керівник (уже колишній) некоректно та грубо ставилася до підлеглих, постійно погрожуючи звільненням. Наприклад, під час розмови застосовувала ненормативну лайку і крик, не даючи права пояснити ситуацію чи висловити свою думку. Як кажуть, наліво і направо оголошувала догани, змушувала писати заяви на звільнення за власним бажанням. Навіть був виданий наказ на звільнення працівниці без поданої заяви.

         Прикладів перевищення своїх повноважень багато. Директор дозволяла собі одноосібно вирішувати виробничі питання, наприклад, під час заготівлі вугілля і дров, яка проводилася без фактичного зважування, щодо заготівлі овочів, незважаючи на подані розрахунки сестрою-господинею, змушувала працівників стаціонарного відділення займатися переробкою овочів з подальшою консервацією, що неможливо проводити в умовах установи. Грубо порушувалися санітарні норми.

         Преміювання працівників керівник здійснювала з врахуванням власних інтересів. У той час, тих, кому видавалася премія, змушувала купувати канцелярські та господарські товари за власні кошти, мотивуючи тим, що для цього і надається винагорода. Далі терпіти самоуправство директора працівники не могли. У колективі склалася напружена, стресова, несприятлива для роботи атмосфера. Люди перебували на межі емоційного вибуху.

         Після втручання у конфлікт обкому профспілки, проведених переговорів із керівництвом району, ситуація у терцентрі змінилася на краще. Керівника, який втратив над собою контроль, м’яко кажучи, попросили звільнити робоче місце. Колектив зітхнув з полегшенням – з новим директором працюється із задоволенням.

         Поступово ми звикаємо до такого: щоб вирішити якесь питання, мають бути екстремальні умови. Доходимо до критичної точки і… Це з одного боку, а з іншого – треба мати сміливість (державним службовцям), щоб звернутися до нас.

         Торік виникала заборгованість із зарплати, особливо по управліннях соціального захисту населення. Деякі установи були на межі оголошення страйку. До нас зверталися колективи управлінь Маловисківського, Новоархангельського, Бобринецького районів. На сьогодні в жодній організації департаменту соціального захисту населення боргів із зарплати немає.

         До нас дослухаються не тільки влада і керівники на місцях, а й депутати Верховної Ради. Наприклад, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» було прийнято з урахуванням профспілкових пропозицій.

         Під лежачий камінь вода не тече. Тобто, питання можна вирішити і в державних установах, якщо там є профспілкові організації.

                                                                                   Віктор Федотов,

голова обкому профспілки

                                                                                    працівників держустанов

        

[ Детальніше... ]

Розпочалась кампанія декларування доходів громадян

Deklaratsiya

 

З 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, а також мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

 

 

Декларація у 2017 році подається за формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 11 жовтня 2016 року за №1349/29479.

 

Так, оновлена податкова декларація про майновий стан і доходи складається з 7-ми розділів та містить 2 додатки: Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами (Додаток Ф1); Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою (Додаток Ф2).

 

Додатки заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

 

Додатки є складовою частиною декларації і без декларації не є дійсними.

 

Обов’язковому декларуванню за наслідками 2016 року згідно з Податковим кодексом України (далі - ПКУ) належать, зокрема доходи:

 

• від операцій з інвестиційними активами (п. 170.2 ст. 170 ПКУ);

 

• від успадкування чи отримання в дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення, крім спадкоємців-нерезидентів (п.174.3 ст. 174 ПКУ);

 

• у разі отримання цільової благодійної допомоги не використаної та не повернутої благодійнику у строки визначені законодавством (п.п. 170.7.5 п. 170.7 ст. 170 ПКУ);

 

• у разі отримання додаткового блага у вигляді основної суми боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором у сумі, що перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року (п.п. «д» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ);

 

• отримані орендодавцем при наданні нерухомості в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання (пп. 170.1.5 п.170.1 ст. 170 ПКУ);

 

• іноземні доходи (пп. 170.11.1 п.170.11 ст. 170 ПКУ).

 

Річна податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів Державної фіскальної служби України за податковою адресою у термін до 3 травня.

 

 У зв'язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та скасуванням пп. "є" п. 176.1 ст. 176 ПКУ у платників податку, які отримували доходи від двох та більше податкових агентів, обов’язок щодо подання декларації за результатами 2016 року не виникає.

 

 Метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податку до бюджету, а й отримання податкової знижки.

 

Платники податків, які бажають скористатися правом на податкову знижку, мають право подати декларації та включити до податкової знижки такі фактично здійснені ним протягом 2016 звітного податкового року витрати:

 

• проценти по іпотечному кредиту;

 

• пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям;

 

• кошти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти;

 

• сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків;

 

• оплату допоміжних репродуктивних технологій та вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини;

 

• кошти за переобладнання транспортного засобу з використанням біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива;

 

• сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

 

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

 

У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

 

Право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки надають річну податкову декларацію включно по 31 грудня наступного за звітним року.

 

 Текст наказу Мінфіну від 15.09.2016 № 821

 

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/70310.html

 

 

 Департамент захисту соціально-економічних

прав апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Запорізькі профактивісти обговорюють реформу охорони здоров’я

IMG 7708

 

9 лютого 2017 року в Запорізькій обласній раді профспілок відбулася зустріч профспілкового активу міста Запоріжжя з заступником директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Іриною Віциною.

 

Голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Ірина Бальченко проінформувала присутніх про основні етапи реформування та позицію ЦК та обкому профспілки охорони здоров’я при реформуванні медичної галузі. Зокрема Ірина Бальченко зазначила, що на сьогодні медична спільнота підіймає гострі питання щодо фінансування охорони здоров’я у 2017 році, на не професійне реформування галузі та несправедливі підходи до оплати праці її працівників. В умовах чергового дефіциту коштів має місце «зрівнялівка», коли працівникам некваліфікованої праці зарплата виплачується у розмірі не менше 3200 грн., а спеціалістам та професіоналам для забезпечення диференціації коштів не вистачає.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ірина Віцина розповіла присутнім про переваги надання медичної допомоги на первинному рівні сімейними лікарями та наголосила, що зміна принципів фінансування медичної галузі у 2017 році почнеться саме з первинної ланки. Українці зможуть вільно обирати сімейного лікаря, педіатра, терапевта та підписувати з ними прямі угоди щодо отримання медичних послуг, обсяг яких буде гарантований державою. Ірина Віцина зазначила, що міська влада на даному етапі вирішує всі проблемні питання щодо оснащення та фінансування лікувальних закладів м. Запоріжжя.

У присутніх будо багато різноманітних питань з приводу реформування, але більш всього цікавило що саме зміниться на краще для пересічного громадянина в результаті реформування.

Так як в 2017 році стартував тільки перший етап медичної реформи, то такі зустрічі плануються проводити і в подальшому.

IMG 7704

 

Запорізька обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

Запорізькі профактивісти обговорюють реформу охорони здоров’я

IMG 7708

 

9 лютого 2017 року в Запорізькій обласній раді профспілок відбулася зустріч профспілкового активу міста Запоріжжя з заступником директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Іриною Віциною.

 

Голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Ірина Бальченко проінформувала присутніх про основні етапи реформування та позицію ЦК та обкому профспілки охорони здоров’я при реформуванні медичної галузі. Зокрема Ірина Бальченко зазначила, що на сьогодні медична спільнота підіймає гострі питання щодо фінансування охорони здоров’я у 2017 році, на не професійне реформування галузі та несправедливі підходи до оплати праці її працівників. В умовах чергового дефіциту коштів має місце «зрівнялівка», коли працівникам некваліфікованої праці зарплата виплачується у розмірі не менше 3200 грн., а спеціалістам та професіоналам для забезпечення диференціації коштів не вистачає.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ірина Віцина розповіла присутнім про переваги надання медичної допомоги на первинному рівні сімейними лікарями та наголосила, що зміна принципів фінансування медичної галузі у 2017 році почнеться саме з первинної ланки. Українці зможуть вільно обирати сімейного лікаря, педіатра, терапевта та підписувати з ними прямі угоди щодо отримання медичних послуг, обсяг яких буде гарантований державою. Ірина Віцина зазначила, що міська влада на даному етапі вирішує всі проблемні питання щодо оснащення та фінансування лікувальних закладів м. Запоріжжя.

У присутніх будо багато різноманітних питань з приводу реформування, але більш всього цікавило що саме зміниться на краще для пересічного громадянина в результаті реформування.

Так як в 2017 році стартував тільки перший етап медичної реформи, то такі зустрічі плануються проводити і в подальшому.

IMG 7704

 

Запорізька обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№ 2/2017 р.)

obl-2 2017-ukr

 

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

 

Олександр Фандєєв

Для щастя потрібно зовсім небагато

До 8 Березня фоторепортаж про жінок зі сфери охорони праці

 

Олег Моісеєнко

Охорона праці та «Прогрес»

Як працівники СОП використовують телефонне право й чому скорочують інструкції

 

Олена Коновалова

Увага! Зросли штрафи

Про зміну розмірів стягнень за порушення законодавства про працю, що зумовлено підвищенням мінімальної зарплати

 

Олег Моісеєнко

Охорона праці в технологічній документації

Як визначити і внести вимоги з ОП у відповідні документи

 

Сергій Джігімон

ОСББ – солідне підприємство

Держпраці приходить на допомогу мешканцям багатоповерхівок. Досвід Миколаївщини

 

Надія Колесниченко

Житловий колгосп

Переваги та вади створення ОСББ на прикладі одного з будинків м. Миколаєва

 

Олександр Фандєєв

Чому наші двірники заздрять паризьким

Що пропонує український ринок ЗІЗ для працівників ЖКГ

 

Сергій Колесник

Чистимо покрівлю безпечно

Вимоги безпеки під час проведення робіт і відповідні нормативно-правові акти

 

Олег Моісеєнко

Забезпечення безпеки робіт з підвищеною небезпекою, які виконує підрядник

Як організувати ефективну взаємодію з підрядником щодо питань охорони праці?

 

Новий проект

Плакат на тему «Безпека праці електрика»

Підготували Юлій Судак і Юрій Грімович

 

Віталій Цопа

Синдром «Титаніка»: уроки катастрофи

Аналіз життєвого циклу «Титаніка» з погляду управління небезпеками й ризиками

 

Дмитро Селявін

Пов’язати чи не пов’язати з виробництвом?

Як кваліфікувати нещасні випадки, що сталися в неробочий час або за межами підприємства. Думки фахівців

 

Володимир Мельник

Смертельні витівки зеленого змія

Наочно про неприпустимість вживання спиртних напоїв на робочому місці

 

Дмитро Селявін

Трагедія на дорозі, або Вічна біда...

Іноді всі можливі заходи із запобігання нещасним випадкам на виробництві не гарантують безпеки

 

Марія Алієва

Гігієна праці дорожніх робітників

Про шкідливі виробничі фактори, що супроводжують діяльність дорожніх робітників, і про заходи з їх мінімізації

 

Тетяна Діордічук

Про здоров’я перевізників і не тільки

Досвід автопідприємства з упровадження вимог стандартів серії OHSAS 18000

 

Зінаїда Купира

Вибух на ливарному заводі

Чому з трьох осіб, постраждалих у трагедії, визнали потерпілим на виробництві лише одну

 

 

У додатку «На допомогу фахівцю з охорони праці»:

 

Новини законодавства

 

Щодо отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

 

Зінаїда Купира

Держпраці продовжує проведення онлайн-прийомів громадян у 2017 році

Нове у соціальному страхуванні

Про зміни у сплаті судового збору

 

Зінаїда Купира

Перевірки по-новому

Про мораторій на перевірки у 2017 р. та про новий порядок здійснення перевірок підприємств органами державного нагляду (контролю)

 

Микола Федоренко

Організація утримання будівель і споруд. Утримання внутрішньобудинкових систем електропостачання

Друга публікація з циклу консультативно-методичних матеріалів, які допоможуть підприємствам у вирішенні практичних питань, пов’язаних з організацією утримання будівель житлового і нежитлового призначення

 

Лист оцінки ризиків (чек-лист) під час проведення робіт з обслуговування електрообладнання (напругою до 1 кВ) на підприємствах з утримання житлового господарства

Порядок дій, який допоможе відповідальним особам правильно організувати безпечне проведення зазначених робіт

 

Оголошуємо конкурс «Лідер у сфері управління ризиками»

Надається положення про проведення конкурсу

 

Запитували – відповідаємо

Запитання громадян та відповіді фахівців

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28