17 лютого 2017

До третьої річниці Революції гідності

image

 

 

Трагічні події 18–20 лютого 2014 року на майдані Незалежності в Києві призвели до втрати багатьох людських життів героїв, яких народ назвав «Небесною сотнею». Їхній подвиг продемонстрував усьому світові приклад відваги, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми вклоняємося їх жертовності та висловлюємо щире співчуття рідним і близьким загиблих.

Світла пам'ять героям!

 

Події того періоду спричинили і великі матеріальні збитки. У полум’ї пожежі було знищено будівлю, що десятиліттями прикрашала центр столиці, – Будинок Федерації профспілок України.

Сьогодні неможливо уявити майдан Незалежності без головного її символу – будівлі профспілок, що являла собою не тільки пам’ятку архітектури своєї епохи, а й була центром профспілкового руху і соціального діалогу. В ній людина праці завжди могла отримати необхідну допомогу від ФПУ та всеукраїнських профспілок, київських обласної і міської рад профспілок щодо захисту своїх соціально-економічних прав.

З перших днів мирного протесту саме наша будівля стала дахом над головою для мітингувальників. Тут було налагоджено відпочинок, обігрів, надання харчування учасникам протесту та медичної допомоги постраждалим. Саме тут розташувався Штаб національного спротиву. Образ нескореного Майдану постійно асоціювався з Будинком профспілок під час телевізійних трансляцій на провідних телевізійних вітчизняних каналах та за кордоном, демонструючи велич і незламність національного духу. Тому профспілковий будинок, як і сам Майдан, у багатьох країнах світу перетворився не тільки на символ Революції гідності, а й прагнення людей до свободи, демократії і кращого майбутнього.

Щоб знову забилося серце профспілкового руху України в центрі столиці, 27 березня 2014 року ФПУ було засновано Благодійний фонд «Відродження Будинку профспілок» та сформовано його наглядову раду, до складу якої увійшли поважні та відомі представники громадянського суспільства, органів державної влади, міжнародних профспілкових об’єднань.

За період його існування на рахунок Фонду надійшло 3,401,186 гривень, 16,518 євро і 12,496 доларів США - це кошти, які переказали небайдужі люди, громадські, державні та профспілкові організації, міжнародні профспілкові об’єднання та профспілки.

Після закінчення слідчих дій, влітку 2014 року розпочався процес ліквідації пожежі: проведено ремонтні роботи по теплотрасі та консервації теплопункту, утилізовано негабаритні та будівельні відходи, з приміщень вивезли 15 тис. тон сміття, виконано комплекс протиаварійних робіт. У жовтні розпочався  процес реконструкції: закрито віконні та дверні прорізи, щоб захистити приміщення від снігу, дощу і вітру. Закріплені аварійні конструкції, зміцнений каркас будинку. Проведено технічне та інструментальне обстеження основних будівельних конструкцій, геологічні та гідрогеологічні дослідження – висновок: споруда в задовільному стані, будинок потрібно відновити.

На сьогодні ФПУ надає інформацію щодо процесуального статусу ФПУ у кримінальному провадженні №1201400060000228, яке було відкрито Генеральною прокуратурою України за фактами організації перевищення службових повноважень, вчинення масових вбивств громадян у м. Києві з 18 по 21 лютого 2014 року, незаконного перешкоджання службовими особами вищих органів державної влади проведенню зборів та мітингів.

Серед іншого в рамках досудового розслідування по вищевказаному кримінальному провадженню було перевірено причини та обставини виникнення 18 лютого 2014 року пожежі у Будинку спілок. В межах досудового розслідування 10.06.2014 ФПУ було визнано потерпілою стороною та були проведені відповідні експертизи для встановлення розміру збитків.

Станом на 16.02.2017 досудове розслідування завершено, матеріали кримінального провадження передано до суду для подальшого розгляду та винесення відповідного вироку.

За рахунок зібраних Благодійним фондом «Відродження Будинку профспілок» коштів після пожежі були проведені першочергові протиаварійні роботи у Будинку. Для виконання подальших капітальних будівельно-відновлювальних робіт ФПУ залучено інвестора

27 листопада 2015 року було укладено інвестиційний договір між ФПУ, Господарським управлінням ФПУ, інвестором «ІТТ- нерухомість» та будівельною компанією «Фенікс-груп», яка виступила генеральним підрядником виконання комплексу робіт, спрямованих на відновлення тієї частини Будинку профспілок, фасад якої виходить на Майдан.

Весь процес розподілено на три етапи. На першому етапі буде відновлено каркас, тобто несучу спроможність будівлі. На другому етапі будуть проводитись роботи із відновлення фасадів. На третьому етапі будуть проводитись роботи із відновлення всіх внутрішніх комунікацій та функціонального призначення будівлі».

Призначення будівлі буде виключно адміністративне, як і раніше, і у ній будуть розміщуватися Федерація профспілок України та її членські організації.

Будинок буде відновлений в тих же зовнішніх архітектурних рішеннях, які є, щоб не порушити існуючий архітектурний ансамбль майдану Незалежності.

Відновлений Будинок профспілок стане символом відродження України».

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

До ДНЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ: Тематична година консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини

иDSC07939

 

 

З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості в Харківському соціально-економічному інституті 16 лютого 2017 року відбулася чергова тематична година Консультаційно-інформаційної ПЛАТФОРМИ з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини - спільного проекту Об’єднання профспілок Харківської області, Головного управління Держпраці у Харківській області, Відділення НСПП у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості і профспілкового ВНЗ.

У межах тематичної години Платформи відбулася ДИСКУСІЯ за темою «СОЦІАЛЬНА НЕРІВНІСТЬ І СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ В СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ДОТРИМАННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ І ГАРАНТІЙ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРКІВЩИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ».

В Дискусії взяли участь заступник Голови Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Геннадійович Волков, начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Харківській області Гончарова Юлія Євгенівна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Харківській області Лайков Сергій Миколайович, начальник відділу сприяння працевлаштування Харківського обласного центру зайнятості Шатіло Ірина Володимирівна; провідні спеціалісти ОПХО, ГУ Держпраці у Харківській області, відділення НСПП у Харківській області; представники обласних галузевих профспілкових організацій: працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування, машинобудування та металообробки, авіабудівників, працівників державних установ, соціальної сфери, охорони здоров’я, фармацевтичних працівників; представники профкомів провідних підприємств і організацій Харківщини: ПАУ ДП ХМЗ «ФЕД», ДП «Завод ім. Малишева», ПАТ «Турбоатом»; науковці, викладачі, члени лекторської групи факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту.

У форматі консультаційно-інформаційної ПЛАТФОРМИ відбулось конструктивне обговорення питань дотримання та обмеження прав і гарантій людей праці на підприємствах Харківщини у сучасних умовах. Представники профспілкових організацій висловлювали свої думки щодо соціальної нерівності і соціальної справедливості в сфері трудових відносин, задавали питання та отримували відповіді і коментарі від досвідчених професіоналів ОПХО, ГУ Держпраці у Харківській області, відділення НСПП у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості із проблемних, актуальних питань забезпечення справедливої та гідної оплати праці, дотримання прав і гарантій працівників у сучасних умовах.

Учасники заходу дискутували з питань соціальної справедливості і нерівності в сфері оплати праці, забезпечення можливостей гідної зайнятості для економічно активного населення, посилення соціального захисту працюючих громадян, громадського контролю за дотриманням роботодавцями трудового законодавства, здійснення постійного моніторингу забезпечення трудових і соціальних гарантій працівників.

Була відмічена важливість дієвого контролю профспілок за дотриманням умов колективних договорів, угод, необхідність ефективної взаємодії сторін соціального діалогу щодо забезпечення можливості колективного захисту інтересів працюючих, реалізації принципу соціальної справедливості у сфері трудових відносин.

 

Олена Шпурік,

декан факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів ХСЕІ

 

 

DSC 0625

 

иDSC07925 

 

DSC 0626

 

 

 

иDSC 0611

 

DSC 0615

 

DSC 0627

 

иDSC07935

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Підвищуємо обізнаність профспілкових бухгалтерів

IMG 4891

 

Практика роботи показала, що низка змін у законодавстві, які набули чинності в 2017 році потребують тлумачення. Саме з цією метою, днями в НМЦ профспілок відбувся семінар для головних бухгалтерів обласних, районних, міських та первинних профспілкових організацій.

 

До проведення заняття була залучена Алла Габишева — головний спеціаліст Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. У своєму виступі вона, зокрема дала роз'яснення щодо наслідків роботи працівників в режимі неповного робочого часу.

 

Далі Володимир Ковальчук — юрист, викладач підприємства “НМЦ” профспілок зробив огляд змін законодавства, що впливають на діяльність профспілкових організацій у 2017 році.

 

Віталій Копиш

[ Детальніше... ]

РНБО зобов’язала Кабмін перевірити обґрунтованість тарифів ЖКГ

1487256468-3422

 

 

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Про це йдеться в рішенні РНБО від 16 лютого, затвердженому президентським указом №37/2017, пише УНІАН.

Згідно з документом, також Кабмін зобов’язаний разом із Нацкомісією невідкладно опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи.

Крім того, уряду доручено розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції наявних енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

СУБСИДІЇ СКОРОТЯТЬ ЧЕРЕЗ ЗНИЖЕННЯ НОРМАТИВІВ

344

 

 

Від 1 травня п. р. знизяться соціальні нормативи на тепло-, газо- і електропостачання. Уряд уже ухвалив відповідну постанову. Згідно документа, соціальні норми споживання газу знизяться з 5,5 до 5 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі. Знижено й нормативи споживання теплової енергії для централізованого опалення: з 0,0548 Гкал до 0,0432 Гкал на кв. м опалювальної площі.

Зменшення соціальних нормативів було однією з умов Міжнародного валютного фонду для отримання Україною наступного траншу кредиту.

Нормативи споживання знижують постійно впродовж останніх років. Більшість населення вже й не пригадує, що колись норматив споживання газу складав 11 куб. м. У нинішніх умовах пропонують всього 5.

Голова наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук пояснює: нормативи показують, скільки в середньому українці витрачають ресурсів на обігрів 1 кв. м житла. Експерт упевнений, що Уряду перед тим, як скорочувати норматив, потрібно було обґрунтувати такі розрахунки, деталізувати, на скільки і чому скоротилося споживання.

«Певна логіка в такому рішенні є. Норма – приблизний розрахунок того, скільки одна людина може витрачати води, електроенергії, газу, тепла. Цей норматив формується на основі розрахунків, які подають постачальники тепла і які підтверджує національний регулятор. Але Уряд повинен був пояснити, чому скорочують норми, показати розрахунки», – каже аналітик.

Експерти переконані, що зниження соціальних нормативів неодмінно призведе до скорочення субсидій. Наприклад, нинішня система субсидій покриває 330 куб. м на опалення помешкання площею 60 кв. м. Уже з наступного опалювального сезону комунальна знижка буде діяти тільки на 300 куб. м газу. Якщо ж продовжувати спалювати 330 кубометрів, доведеться за 30 кубів сплачувати самотужки. За чинним тарифом – більше 200 грн. Те саме з тепловою енергію. Якщо не скоротити споживання тепла, то на «додатковий» обсяг тепла субсидія не поширюватиметься.

Логіка є надзвичайно простою: чим нижчі соціальні норми, тим менше коштів буде компенсувати держава. Відповідно, чим менше грошей «відшкодує» держава, тим більше має сплатити кожна українська родина. Експерт Юрій Гаврилечко стверджує, що таким рішенням «Кабінет Міністрів заганяє себе в ситуацію, коли він сам буде змушений знизити ціну на газ». Адже рішення про зниження соціальних нормативів призведе до ще більшої заборгованості з комунальних тарифів. «У даній ситуації, – підсумував експерт, – Уряд занадто ризикує».

 

111

 

 

КОМЕНТАР

ВАЛЕНТИН ЗЕМЛЯНСЬКИЙ, ДИРЕКТОР ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОГРАМ ЦЕНТРУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАН УКРАЇНИ:

«Це призведе до зменшення субсидій. Соціальні норми скорочені, а субсидія покриває тільки соціальні норми. Крім того, зростатиме оплата. Щось покриє субсидія, а решту люди мають оплатити самі. Відтак перегляд нормативів дозволить державі заощадити на субсидіях для населення. Невідомо, скільки насправді споживається енергоносіїв. Але очевидно, що в держави немає коштів на субсидії».

 

Газета "ПВ" №7, 16 лютого 2017

[ Детальніше... ]

До Дня соціальної справедливості – 20 лютого

1424358863 img0

 

Сьомий рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою ФПУ Указом Президента в 2011 році.

 

Відзначення цієї дати на державному рівні підтверджує прихильність України до загальновизнаних у світі принципів соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегій, спрямованих на її забезпечення, має сприяти подальшому нарощуванню зусиль в області викорінювання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх.

Цього можна досягти, в першу чергу, шляхом забезпечення гідної оплати праці.

Уряд зробив перший крок на цьому шляху, актуалізувавши вперше за останні 16 років набори продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг та Верховна Рада України на законодавчому рівні встановила мінімальну заробітну плату на оновленому прожитковому мінімумі у розмірі 3200 грн.

Цьому рішенню передували численні пропозиції профспілок до Держбюджету, зокрема, щодо обґрунтованого рівня мінімальної зарплати, профспілкові акції протесту з висуненням вимог до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, профспілковий ультиматум до Верховної Ради та депутатських партій і груп тощо.

Разом з тим, підвищення вдвічі розміру мінімальної зарплати – це тільки перший крок на шляху реформування оплати праці.

Профспілки наголошують, що реформа оплати праці має відбуватися на засадах справедливого розподілу результатів та підвищення рівня оплати праці до стандартів ЄС з метою зростання престижності праці українців. Усунення нерівності, яка склалася сьогодні в оплаті праці керівників і ТОП-менеджерів та працівників на підприємствах, шляхом запровадження єдиних підходів до оплати праці, стимулювання до висококваліфікованої праці, забезпечення міжгалузевої диференціації в оплаті праці та конституційного права на своєчасне отримання заробітної плати є першочерговими завданнями на шляху реформування оплати праці.

Сьогодні українське суспільство, як ніколи, гостро відчуває потребу в утвердженні соціальної справедливості – багатократне зростання ціни на природний газ і тарифів на житлово-комунальні послуги стрімко поглиблюють прірву між заможними та малозабезпеченими верствами населення.

               Задля викорінення соціальної несправедливості, зміцнення соціального добробуту, широкомасштабного й стійкого економічного зростання, профспілки України домагаються від влади узгодження Урядової політики ціноутворення з політикою доходів населення, підвищення рівня прожиткового мінімуму для всіх соціальних і демографічних груп населення з урахуванням оновлених наборів, оскільки відповідно до норм ратифікованої Україною Конвенції МОП № 117 вся політика повинна, передусім, спрямовуватися на досягнення добробуту й розвитку населення.

           Прагнучи дотримання прав кожної людини, досягнення суспільної злагоди та європейського рівня громадян в ім’я українського народу та прийдешніх поколінь, профспілки України наголошують на об’єднанні зусиль органів виконавчої влади, організацій роботодавців і профспілок, представників прогресивної громадськості, науково-експертної думки у справі досягнення європейських гарантій в оплаті праці та своєчасній виплаті гідної заробітної плати кожному працюючому, належного рівня соціального захисту працівників, забезпечення рівного доступу всіх громадян до суспільних благ, соціальної справедливості та недискримінації, дотримання встановлених державою соціальних стандартів та гарантій.

               Федерація профспілок України закликає Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, центральні та місцеві органи виконавчої влади, роботодавців та підприємців, громадські організації – спрямовувати спільні зусилля на забезпечення соціальної справедливості у суспільстві на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня життя населення, соціальної стабільності в державі, забезпечення кожній людині гідних умов існування та ефективного соціального захисту.

Вирішення цих питань сприятиме виконанню нашою державою Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 років, а також реалізації державної політики у сфері боротьби з бідністю та забезпеченню гарантованих Конституцією України прав людини на достатній життєвий рівень для себе та своєї сім’ї.

 Наша спільна задача сьогодні – знайти шляхи мінімізації негативних наслідків прийнятих рішень та виробити спільні рекомендації, направлені на забезпечення гідного життя наших громадян!

 

 

 

[ Детальніше... ]

До Дня соціальної справедливості – 20 лютого

1424358863 img0

 

Сьомий рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою ФПУ Указом Президента в 2011 році.

 

Відзначення цієї дати на державному рівні підтверджує прихильність України до загальновизнаних у світі принципів соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегій, спрямованих на її забезпечення, має сприяти подальшому нарощуванню зусиль в області викорінювання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх.

Цього можна досягти, в першу чергу, шляхом забезпечення гідної оплати праці.

Уряд зробив перший крок на цьому шляху, актуалізувавши вперше за останні 16 років набори продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг та Верховна Рада України на законодавчому рівні встановила мінімальну заробітну плату на оновленому прожитковому мінімумі у розмірі 3200 грн.

Цьому рішенню передували численні пропозиції профспілок до Держбюджету, зокрема, щодо обґрунтованого рівня мінімальної зарплати, профспілкові акції протесту з висуненням вимог до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, профспілковий ультиматум до Верховної Ради та депутатських партій і груп тощо.

Разом з тим, підвищення вдвічі розміру мінімальної зарплати – це тільки перший крок на шляху реформування оплати праці.

Профспілки наголошують, що реформа оплати праці має відбуватися на засадах справедливого розподілу результатів та підвищення рівня оплати праці до стандартів ЄС з метою зростання престижності праці українців. Усунення нерівності, яка склалася сьогодні в оплаті праці керівників і ТОП-менеджерів та працівників на підприємствах, шляхом запровадження єдиних підходів до оплати праці, стимулювання до висококваліфікованої праці, забезпечення міжгалузевої диференціації в оплаті праці та конституційного права на своєчасне отримання заробітної плати є першочерговими завданнями на шляху реформування оплати праці.

Сьогодні українське суспільство, як ніколи, гостро відчуває потребу в утвердженні соціальної справедливості – багатократне зростання ціни на природний газ і тарифів на житлово-комунальні послуги стрімко поглиблюють прірву між заможними та малозабезпеченими верствами населення.

               Задля викорінення соціальної несправедливості, зміцнення соціального добробуту, широкомасштабного й стійкого економічного зростання, профспілки України домагаються від влади узгодження Урядової політики ціноутворення з політикою доходів населення, підвищення рівня прожиткового мінімуму для всіх соціальних і демографічних груп населення з урахуванням оновлених наборів, оскільки відповідно до норм ратифікованої Україною Конвенції МОП № 117 вся політика повинна, передусім, спрямовуватися на досягнення добробуту й розвитку населення.

           Прагнучи дотримання прав кожної людини, досягнення суспільної злагоди та європейського рівня громадян в ім’я українського народу та прийдешніх поколінь, профспілки України наголошують на об’єднанні зусиль органів виконавчої влади, організацій роботодавців і профспілок, представників прогресивної громадськості, науково-експертної думки у справі досягнення європейських гарантій в оплаті праці та своєчасній виплаті гідної заробітної плати кожному працюючому, належного рівня соціального захисту працівників, забезпечення рівного доступу всіх громадян до суспільних благ, соціальної справедливості та недискримінації, дотримання встановлених державою соціальних стандартів та гарантій.

               Федерація профспілок України закликає Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, центральні та місцеві органи виконавчої влади, роботодавців та підприємців, громадські організації – спрямовувати спільні зусилля на забезпечення соціальної справедливості у суспільстві на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня життя населення, соціальної стабільності в державі, забезпечення кожній людині гідних умов існування та ефективного соціального захисту.

Вирішення цих питань сприятиме виконанню нашою державою Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 років, а також реалізації державної політики у сфері боротьби з бідністю та забезпеченню гарантованих Конституцією України прав людини на достатній життєвий рівень для себе та своєї сім’ї.

 Наша спільна задача сьогодні – знайти шляхи мінімізації негативних наслідків прийнятих рішень та виробити спільні рекомендації, направлені на забезпечення гідного життя наших громадян!

 

 

 

[ Детальніше... ]

Відбулося засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху

DSC 3232

 

 

15-16 лютого ц.р. на базі Федерації профспілок Рівненської області відбулося засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху.

На розгляд Комісії було винесено такі актуальні питання:

1. Про особливості діяльності профспілкових організацій в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.

2. Про удосконалення організаційної побудови та принципи формування виборних органів ФПУ –  Ради та Президії.

3. Про досвід роботи Федерації профспілок Рівненської області щодо участі депутатів усіх рівнів – профспілкових представників у виборних органах місцевого самоврядування.

 

З першого питання виступив Євген Драп’ятий, заступник Голови Федерації профспілок України. Він зазначив, що децентралізація влади, яка нині активно здійснюється у низці областей України та створення об’єднаних територіальних громад, несуть виклики і для діяльності профспілкових організацій, які діють на території такої громади. Головним із них є збереження галузевого принципу побудови профспілкових організацій.

Члени Комісії ознайомилися із діяльністю Бугринівської сільської об’єднаної територіальної громади Гощанського району цієї області, стали співучасниками створення Координаційної ради голів профкомів та обрання її голови. Тут відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Рівненської області та Бугринівською сільською об’єднаною територіальною громадою.

З другого питання порядку денного виступив голова постійної Комісії Ради ФПУ Василь Дудник, голова Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України.

Він повідомив, що на виконання доручення VII З’їзду ФПУ та Ради ФПУ від 23.06.2016 комісія Ради ФПУ детально вивчила питання щодо удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради і Президії. Вироблено пропозиції щодо змін до Статуту Федерації профспілок України та підготовлено відповідний проект рішення Ради ФПУ.

З третього питання порядку денного щодо співпраці профорганізацій Рівненської області з депутатами усіх рівнів поділився Микола Шершун, голова Федерації профспілок області. Профоб’єднання нині співпрацює з 9 народними депутатами, а профспілки області мають 31 свого представника в обласній Раді, 509 – в районних радах, 284 –в міських та селищних радах та 2345 своїх представників серед депутатів сільських рад.

Участь у роботі Комісії узяли також керівники профоб’єднань Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької областей й представник Офісу реформ у Рівненській області.

 

Департамент профспілкового руху та

зв’язків з громадськими організаціями

 

 

DSC 3237

 

DSC 3229

 

 

 

IMG 8152

[ Детальніше... ]

ВІД МАРТЕНА – ДО НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І НОВОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ

Anisimov

 

 

Рік, який щойно розпочався, багатий на знакові події. У листопаді ми будемо відзначати 200-річчя профспілкового руху в Україні, а Профспілка металургів і гірників проведе свою звітну конференцію. Також ФПУ оголосила 2017-й роком первинної профспілкової організації.

Безумовно, виконання всього запланованого залежить від того, наскільки міцне підґрунтя сьогодні має первинка: чи то соціально- економічні показники, чи то мікроклімат всередині організації. Про те, як стартувала в 2017 рік первинна організація ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь» і на якому фундаменті досягає стійких успіхів, розповідає голова профспілкового комітету підприємства Леонід Анісімов.

 

– Леоніде Олександровичу, вже одне слово «Запоріжсталь» несе в собі позитивний зміст. Не сьогодні, й навіть не вчора сформувалися ті важливі традиції, завдяки яким працювати на підприємстві престижно. Але все-таки, що є основою успішної роботи первинної профорганізації комбінату?

– Насамперед, це згуртований трудовий колектив досвідчених і цілеспрямованих людей, які здатні виконувати найскладніші виробничі завдання та готові без вагань стати на захист своїх трудових прав і соціально-економічних інтересів.

Одним з головних чинників успіху є наша тісна співпраця з адміністрацією підприємства. Генеральний директор Ростислав Шурма – керівник нової формації. Він завжди глибоко вивчає проблему і лише потім приймає зважене рішення. Завдання профкому – вчасно позначити проблему та показати прийнятні шляхи її вирішення. Тому часто позиція менеджменту, що відповідає за соціальні проекти, повністю співпадає з позицією первинки. У питаннях соціальної політики ми намагаємося досягати повного взаєморозуміння, тому всі питання і проблеми вирішуються досить оперативно та мають для людини праці позитивний результат.

– «Запоріжсталь» – один з лідерів у металургійній галузі щодо заробітної плати. Не секрет, що на будь-якому підприємстві питання збільшення доходу працівників завжди актуальні. З яких фінансових джерел можна очікувати на підвищення зарплати?

– Основою для матеріальних можливостей є ефективна робота кожної людини на своєму робочому місці та всього колективу загалом. Дала свої позитивні результати і робота щодо підвищення якості.

Також «Запоріжсталь» впроваджує кращі практики управління в енергетиці, реалізує енергозберігаючі проекти та сучасні технології, засновані на високоефективному використанні паливно-енергетичних ресурсів.

Усі ці економічні показники позитивно позначилися на зростанні зарплати працівників, яка в 2016 році збільшилася на 16,4%, склавши в середньому по комбінату 10319 грн.

– Одним з пріоритетних напрямів роботи є питання охорони праці. Кожен працівник повинен повернутися із зміни додому живим і неушкодженим.

– Найголовнішим досягненням є те, що комбінат відпрацював 2016 рік без смертельних випадків на виробництві. У роботі із запобігання небезпечним ситуаціям на виробництві ключова увага приділяється профілактиці, діє низка спеціальних програм. Знання працівників з охорони праці оцінюють за допомогою комп’ютерного тестування, проводяться місяць безпеки та тематичні стоп-години.

Гарним інструментом профілактичної роботи зарекомендували себе патрулі безпеки, в яких задіяні співробітники цехів комбінату та громадські інспектори з охорони праці. Вони зсередини знають всі можливі вузькі місця та заздалегідь сповіщають про небезпеку відповідні служби цеху або комбінату.

По кожному нещасному випадку проводяться засідання цехових комітетів профкому, на яких детально розглядаються причини травми та вживаються заходи щодо недопущення подібних порушень.

У цілому на охорону праці за минулий рік було витрачено близько 240 млн грн, що значно перевищує розміри витрат на охорону праці, передбачені чинним законодавством.

– Основою соціальної політики комбінату є колективний договір. Які з його заходів найбільш актуальні для трудящих?

– Незважаючи на складну ситуацію в економіці, всі заходи, передбачені колдоговором на 2016 рік, виконані на 100%.

Особливу увагу приділяємо оздоровленню трудящих. У 2016 році оздоровилися 6355 осіб. З них у санаторіях України – 585 працівників. У пансіонаті «Металург» – 3493 трудящих і членів їхніх сімей, а також 473 ветерани праці. У санаторії-профілакторії пройшли лікування 1157 працівників і непрацюючих ветеранів.

Більше тисячі дітей з родин металургів відпочили в дитячих оздоровчих закладах «Супутник» (Великий Луг, Запоріжжя), «Альбатрос» і «Приморський» (Генічеськ, Азовське море).

Завдяки співпраці комбінату з компанією «Арсенал-страхування» працівникам і ветеранам частково компенсувалася вартість ліків при настанні страхового випадку. У 2017 році укладено новий договір із СК «АСКА», яким збільшено суми страхових виплат до 2700 грн для працівників комбінату і до 2500 грн для ветеранів.

– Починаючи з 2012 року, на підприємстві успішно діє програма «Робітничий побут». Що було зроблено в рамках цієї програми?

– За весь період дії програми комбінат інвестував у неї близько 30 млн грн. У 2016 році були виконані роботи на дев’яти об’єктах загальною площею 721 кв. м. Основну увагу приділено ремонтам побутових приміщень і санвузлів. Сума інвестицій склала 3 млн грн. У цій роботі брали активну участь і профактивісти, котрі подали свої пропозиції щодо поліпшення умов праці та побуту.

– І насамкінець, розкажіть про основні завдання первинки в 2016 році. Що вдалося зробити із запланованого?

– Насамперед профактив комбінату скеровував свої зусилля на організацію трудових колективів для виконання щомісячних виробничих завдань. І своє завдання ми виконали успішно.

Наша первинка брала активну участь у заходах з відновлення соціальної справедливості, що проходили під егідою ЦК ПМГУ та Федерації профспілок України. Ми брали участь у літній Всеукраїнській акції протесту з пікетуванням Верховної Ради, були серед учасників грудневої акції протесту. Я особисто виступав на обох зустрічах з міністром соціальної політики Андрієм Ревою, позначивши принципову позицію трудових колективів у питанні оптимізації Списків № 1 і № 2.

Крім того, профком протягом року направив низку листів і звернень до народних депутатів, Кабінету Міністрів, а також депутатів Запорізької обласної та міської рад з питань антисоціальної політики Уряду, зокрема підвищення цін і тарифів, необґрунтованого позбавлення працівників існуючих пільг і компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці.

І наша робітнича правда все-таки перемогла. Ми змусили Уряд прислухатися до думки десятків тисяч металургів і сісти з профспілками за стіл переговорів.

Я мрію про те, що прийду в трудові колективи і скажу: профспілка домоглася на державному рівні, щоб її почули, і захистила права працівників, які своєю щоденною працею забезпечують економічну міць Запорізького регіону і держави. Це буде найпотужнішим мотиваційним фактором для членства в профспілці і працюватиме на користь всього профруху в Україні.

 

Розмовляв Гліб ГОНЧАРОВ,

газета "ПВ"

[ Детальніше... ]

ВІД МАРТЕНА – ДО НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І НОВОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ

Anisimov

 

 

Рік, який щойно розпочався, багатий на знакові події. У листопаді ми будемо відзначати 200-річчя профспілкового руху в Україні, а Профспілка металургів і гірників проведе свою звітну конференцію. Також ФПУ оголосила 2017-й роком первинної профспілкової організації.

Безумовно, виконання всього запланованого залежить від того, наскільки міцне підґрунтя сьогодні має первинка: чи то соціально- економічні показники, чи то мікроклімат всередині організації. Про те, як стартувала в 2017 рік первинна організація ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь» і на якому фундаменті досягає стійких успіхів, розповідає голова профспілкового комітету підприємства Леонід Анісімов.

 

– Леоніде Олександровичу, вже одне слово «Запоріжсталь» несе в собі позитивний зміст. Не сьогодні, й навіть не вчора сформувалися ті важливі традиції, завдяки яким працювати на підприємстві престижно. Але все-таки, що є основою успішної роботи первинної профорганізації комбінату?

– Насамперед, це згуртований трудовий колектив досвідчених і цілеспрямованих людей, які здатні виконувати найскладніші виробничі завдання та готові без вагань стати на захист своїх трудових прав і соціально-економічних інтересів.

Одним з головних чинників успіху є наша тісна співпраця з адміністрацією підприємства. Генеральний директор Ростислав Шурма – керівник нової формації. Він завжди глибоко вивчає проблему і лише потім приймає зважене рішення. Завдання профкому – вчасно позначити проблему та показати прийнятні шляхи її вирішення. Тому часто позиція менеджменту, що відповідає за соціальні проекти, повністю співпадає з позицією первинки. У питаннях соціальної політики ми намагаємося досягати повного взаєморозуміння, тому всі питання і проблеми вирішуються досить оперативно та мають для людини праці позитивний результат.

– «Запоріжсталь» – один з лідерів у металургійній галузі щодо заробітної плати. Не секрет, що на будь-якому підприємстві питання збільшення доходу працівників завжди актуальні. З яких фінансових джерел можна очікувати на підвищення зарплати?

– Основою для матеріальних можливостей є ефективна робота кожної людини на своєму робочому місці та всього колективу загалом. Дала свої позитивні результати і робота щодо підвищення якості.

Також «Запоріжсталь» впроваджує кращі практики управління в енергетиці, реалізує енергозберігаючі проекти та сучасні технології, засновані на високоефективному використанні паливно-енергетичних ресурсів.

Усі ці економічні показники позитивно позначилися на зростанні зарплати працівників, яка в 2016 році збільшилася на 16,4%, склавши в середньому по комбінату 10319 грн.

– Одним з пріоритетних напрямів роботи є питання охорони праці. Кожен працівник повинен повернутися із зміни додому живим і неушкодженим.

– Найголовнішим досягненням є те, що комбінат відпрацював 2016 рік без смертельних випадків на виробництві. У роботі із запобігання небезпечним ситуаціям на виробництві ключова увага приділяється профілактиці, діє низка спеціальних програм. Знання працівників з охорони праці оцінюють за допомогою комп’ютерного тестування, проводяться місяць безпеки та тематичні стоп-години.

Гарним інструментом профілактичної роботи зарекомендували себе патрулі безпеки, в яких задіяні співробітники цехів комбінату та громадські інспектори з охорони праці. Вони зсередини знають всі можливі вузькі місця та заздалегідь сповіщають про небезпеку відповідні служби цеху або комбінату.

По кожному нещасному випадку проводяться засідання цехових комітетів профкому, на яких детально розглядаються причини травми та вживаються заходи щодо недопущення подібних порушень.

У цілому на охорону праці за минулий рік було витрачено близько 240 млн грн, що значно перевищує розміри витрат на охорону праці, передбачені чинним законодавством.

– Основою соціальної політики комбінату є колективний договір. Які з його заходів найбільш актуальні для трудящих?

– Незважаючи на складну ситуацію в економіці, всі заходи, передбачені колдоговором на 2016 рік, виконані на 100%.

Особливу увагу приділяємо оздоровленню трудящих. У 2016 році оздоровилися 6355 осіб. З них у санаторіях України – 585 працівників. У пансіонаті «Металург» – 3493 трудящих і членів їхніх сімей, а також 473 ветерани праці. У санаторії-профілакторії пройшли лікування 1157 працівників і непрацюючих ветеранів.

Більше тисячі дітей з родин металургів відпочили в дитячих оздоровчих закладах «Супутник» (Великий Луг, Запоріжжя), «Альбатрос» і «Приморський» (Генічеськ, Азовське море).

Завдяки співпраці комбінату з компанією «Арсенал-страхування» працівникам і ветеранам частково компенсувалася вартість ліків при настанні страхового випадку. У 2017 році укладено новий договір із СК «АСКА», яким збільшено суми страхових виплат до 2700 грн для працівників комбінату і до 2500 грн для ветеранів.

– Починаючи з 2012 року, на підприємстві успішно діє програма «Робітничий побут». Що було зроблено в рамках цієї програми?

– За весь період дії програми комбінат інвестував у неї близько 30 млн грн. У 2016 році були виконані роботи на дев’яти об’єктах загальною площею 721 кв. м. Основну увагу приділено ремонтам побутових приміщень і санвузлів. Сума інвестицій склала 3 млн грн. У цій роботі брали активну участь і профактивісти, котрі подали свої пропозиції щодо поліпшення умов праці та побуту.

– І насамкінець, розкажіть про основні завдання первинки в 2016 році. Що вдалося зробити із запланованого?

– Насамперед профактив комбінату скеровував свої зусилля на організацію трудових колективів для виконання щомісячних виробничих завдань. І своє завдання ми виконали успішно.

Наша первинка брала активну участь у заходах з відновлення соціальної справедливості, що проходили під егідою ЦК ПМГУ та Федерації профспілок України. Ми брали участь у літній Всеукраїнській акції протесту з пікетуванням Верховної Ради, були серед учасників грудневої акції протесту. Я особисто виступав на обох зустрічах з міністром соціальної політики Андрієм Ревою, позначивши принципову позицію трудових колективів у питанні оптимізації Списків № 1 і № 2.

Крім того, профком протягом року направив низку листів і звернень до народних депутатів, Кабінету Міністрів, а також депутатів Запорізької обласної та міської рад з питань антисоціальної політики Уряду, зокрема підвищення цін і тарифів, необґрунтованого позбавлення працівників існуючих пільг і компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці.

І наша робітнича правда все-таки перемогла. Ми змусили Уряд прислухатися до думки десятків тисяч металургів і сісти з профспілками за стіл переговорів.

Я мрію про те, що прийду в трудові колективи і скажу: профспілка домоглася на державному рівні, щоб її почули, і захистила права працівників, які своєю щоденною працею забезпечують економічну міць Запорізького регіону і держави. Це буде найпотужнішим мотиваційним фактором для членства в профспілці і працюватиме на користь всього профруху в Україні.

 

Розмовляв Гліб ГОНЧАРОВ,

газета "ПВ"

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28