березня 2017

31 березня 2017

З 25-річчям УСПП!

uspp

 

Президенту Українського союзу

промисловців і підприємців

 

Кінаху А.К.

 

 

Шановний Анатолію Кириловичу!

 

 

Щиро вітаю Вас із визначною подією – 25-річчям від дня створення Українського союзу промисловців і підприємців – найбільшого в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності.

Історія створення і становлення Союзу тісно повязана з процесами державотворення в Незалежній Україні та формуванням громадянського суспільства. За цей час УСПП перетворився на потужну, знану в світі організацію, що має серйозний вплив на економічну політику держави, створює атмосферу соціально відповідального бізнесу.

Профспілки України є активними учасниками соціального діалогу, спільно з роботодавцями спрямовують зусилля на захист прав людей на працю, її безпеку та гідну оплату, долучаються до вирішення суспільно важливих питань.

Переконаний, об’єднання зусиль з метою створення умов для зростання інвестиційної привабливості української економіки, стабілізації політичного курсу в сфері економічного та податкового регулювання призведе до зростання матеріального добробуту кожного українського громадянина.

Профспілки завжди готові підтримати ініціативи роботодавців щодо забезпечення гідного життя людини праці.

Бажаю Вам, шановний Анатолію Кириловичу, та всім представникам УСПП успішної роботи та нових вагомих досягнень у діяльності.

 

 

 

Голова Федерації профспілок України                             Г.В. Осовий

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий: «Не зупинятися на досягнутому рівні мінімальної зарплати, а рухатися в реформуваннії системи оплати праці далі»


 ОСОВ

 

Найголовніше завдання мінімальної заробітної плати – убезпечити працюючу людину від бідності. І тут дискусій та компромісів навколо мінімуму, що дозволяє забезпечувати виживання людини, яка працює, бути не може. Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий заявив у своєму виступі на міжнародній конференції «Політика в сфері мінімальної заробітної плати в Україні – шанс на справедливий перерозподіл та зростання?».

Конференцію організовано Регіональним офісом Фонду Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа» спільно з Міжнародною організацією праці та Центром соціальних і трудових досліджень. Вона буде відбуватися 30-31 березня у Великому конференц-залі Національної академії наук України за адресою: Київ, вул. Володимирська, 55.

«Коли ми встановили в країні розмір мінімальної зарплати – це стандарт, який не можна змінювати в ту чи іншу сторону, чого не робилося впродовж багатьох десятиріч, - наголосив Григорій Осовий. – Слабкість профспілок і зростання влади з олігархатом призводило до того, що в продовж цих 25 років були не спроможні хоча б один раз встановити мінімальну заробітну плату на рівні прожиткового мінімуму. Нарешті це відбулося. І ми зараз всі в критиці того, що відбулося. Хоча самі профспілки були однодумцями у тому, що платити меншу мінімальну зарплату за межу бідності не дозволено».

 

ОСОВ3

 

Голова ФПУ підкреслив, що не повинно бути дискусії навколо необхідності підвищення мінімальної зарплати на рівень прожиткового мінімуму, дискусія має бути навколо того, наскільки більше прожиткового рівня треба проводити підвищення.

Говорячи про проект Трудового кодексу, Григорій Осовий зазначив, що ФПУ запропонувала низку прогресивних новацій, які спрямовані на захист прав та інтересів людини праці. Це, перш за все, економічна відповідальність бізнесу за невиплату заробітної плати. Вона повинна коштувати бізнесу не менше ніж кредитна ставка по запозиченням в банківської системі. Друге - самозахист працівника у випадку невиплати зарплати. Якщо вона не виплачується в термін 7 днів, працівник має право не приступати до роботи, роботодавець має заплатити йому за кожний день вимушеного простою. І третє - створення гарантійних установ для того, щоб убезпечити працівників від бідності, якщо виникає тимчасова неплатоспроможність роботодавців.

Голова Федерації профспілок закликав соціальних партнерів, науковців обєднати зусилля, щоб не зупинятися на досягнутому рівні мінімальної зарплати, а рухатися у сфері реформування системи оплати праці далі. «Зі свого боку профспілки прагнуть, щоб люди за свою працю отримували гідну оплату», - підкреслив він.

 

ОСОВ2

 

В конференції також взяли участь державний секретар Мінсоцполітики Віктор Іванкевич, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, Національний координатор МОП в України Сергій Савчук та інші.

У виступах зазначалось, що мінімальна заробітна плата є одним з найбільш поширених засобів впливу на розподіл доходів на ринку праці. Насправді мінімальна заробітна платня зафіксована у законодавстві 90% країн світу. Проте механізм її впровадження, як з точки зору підходу, так і його ефективності, значно різниться від країни до країни. У зв’язку з потенційним впливом мінімальної зарплатні на перерозподіл доходів всередині країни, питання її встановлення стає доволі складним предметом політики і об’єктом численних суперечок й конфліктів між урядом, робітничими організаціями та працедавцями.

Протягом останніх 70 років питання мінімальної заробітної плати стає дедалі важливішим. Ця тенденція, певною мірою, демонструє слабкість професійних об’єднань, які не в змозі запобігти зниженню мінімальної зарплатні по відношенню до середньої по країні. Зміни у розмірі мінімальної заробітної плати можуть впливати на зайнятість, розподіл доходів і рівень цін. Емпіричні дослідження у багатьох країнах в різні історичні періоди показують, що прямого зв’язку між мінімальною заробітною платнею і безробіттям немає. Проте існує широкий консенсус щодо того, що мінімальна зарплата змінює рівень доходів на користь низькооплачуваних робітників.

 

ОСОВ4

 

У грудні 2016 року Верховна Рада України вирішила збільшити вдвічі рівень мінімальної зарплати із 1600 грн. (≈55 EUR) до 3200 грн. (≈110 EUR). Це політичне рішення супроводжується жвавими дебатами щодо ролі і впливу мінімальної зарплати на економіку країни. Український уряд сподівається, що збільшення рівня мінімальної зарплати допоможе легалізації «гібридної» зайнятості та скороченню частки тіньової економіки. Низка експертів відреагувала з великою підозрою на ініціативу уряду і навіть охрестила її популістською, у той час як більшість аналітиків погоджуються з тим, що вплив мінімальної зарплати на економіку після її підвищення вдвоє буде досить обмеженим і не перевищуватиме 2-3 відсотки. Деякі з аналітиків припускають можливе скорочення зайнятості в бюджетному секторі, а також перехід певних видів низькооплачуваної праці у тіньову економіку.

Цією конференцією організатори хочут долучитися до цих дебатів і разом зі знаними міжнародними експертами обговорити, яким чином різні моделі визначення мінімальної заробітної плати впливають на стабілізацію внутрішнього споживчого ринку в кризовий період, скорочення сектору з низькою зарплатнею та рівень бідності. Ми очікуємо, що обмін практичним досвідом між експертами із Західної Європи й пострадянських країн допоможе зрозуміти вплив підвищення мінімальної заробітної плати на економіку країни та з’ясувати механізм її визначення.

На конференції обговорюються такі ключові питання:

• Хто виграє від підвищення мінімальної заробітної плати?
• Які наслідки це матиме для ринку праці?
• Яким чином мінімальна заробітна плата впливає на рівень цін?
• У чому полягає різниця між мінімальною та середньою заробітними платами?
• У чому полягають практичні проблеми, пов’язані із впровадженням мінімальної заробітної плати?
• Як обчислюється мінімальна заробітна плата і хто має її визначати?
• Який існує зв'язок між мінімальною заробітною платою та колективними договорами?
• Яким чином впроваджувати мінімальну заробітну плату та проводити моніторинг її імплементації?

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Одне із завдань профспілок – готувати і навчати лідерів

232

 

На базі НКЦ «Побужжя» Федерації профспілок Хмельницької області (директор – Олег Сковородніков) у рамках дансько-українського проекту (модератор – Катерина Гайдук) проведено навчальний семінар для голів профкомів вишів, молодіжних комісій (рад) членських організацій ФП області.

 

Приємно, що організатори та гості з усієї України – учасники проекту – для проведення навчання обрали саме Хмельниччину, багату на історичну та культурну спадщину і природні перлини. Вони ознайомилися з роботою Федерації профспілок області, профкомів вищих навчальних закладів і підприємств, зокрема, Хмельницького національного університету (ректор - професор, доктор технічних наук Микола Скиба, голова первинної профорганізації студентів – Анатолій Вичавка), Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка (ректор – професор, доктор історичних наук Сергій Копилов, голова первинної профорганізації студентів, аспірантів та докторантів - Микола Моштак), ДП «Красилівський агрегатний завод» (директор – Максим Адамович, голова первинної профорганізації – Микола Галиш), ПАТ «Подільський цемент» (голова правління – Святослав Козленко, голова первинної профорганізації – Сергій Байрак).

 

Універ ім.І.Огієнка

 

На початку зустрічі Голова ФП області Геннадій Харьковський детально розповів про напрями роботи та основні завдання профспілкового об’єднання Хмельниччини. Він наголосив, що профспілки і надалі всіма законними методами відстоюють права трудівників, молоді, ветеранів, на засадах соціального діалогу співпрацюють з владою, органами місцевого самоврядування, керівниками територіальних об’єднаних громад. Мета і цілі – це достойна зарплата (теперішня мінімальна 3200 грн. – лише відправна точка), гідна, безпечна праця, всебічний захист, колдоговірна робота, оздоровлення працюючих.

Відразу ж обмовлюся: про те, в чому брав безпосередню участь, повідаю трохи детальніше. Однак зазначу, що скрізь, де побували учасники семінару, відбулися не менш цікаві зустрічі і проведена плідна робота та ознайомлення з діяльністю профорганізацій.

Отож, з частиною молодіжного профспілкового крила я побував у Хмельницькому національному університеті, де нас гостинно зустріли перший проректор, доктор економічних наук Михайло Войнаренко і голова профспілкової організації студентів Анатолій Вичавка з членами профкому. Звісно, не обійшлося без подарунків – Подяку ФП області за сприяння в проведенні семінару і розвиток соціального діалогу та сувенір (національна символіка) для ректора закладу - професора, доктора технічних наук Миколи Скиби і Подяку ФПО голові профкому вручив голова Молодіжної ради ФП області Микола Моштак. Скажу відверто, більш, ніж десяток років тут не бував після випуску, тож побачив помітні якісні зміни: заклад поповнився новим сучасним корпусом, приємне враження справили ботанічний сад (влітку, певен, взагалі очей не відірвати), музей історії та визначних особистостей вузу, музейно-виставковий комплекс, сучасна навчальна база, затишні кав’ярні з помірними цінами для студентів тощо.

 

ХНУ

 

Зрозуміло, що в полі зору профкому університету – чимало напрямів (соціально-економічний захист, оздоровча, культмасова, спортивна робота та ін.), але, головне завдання профспілкової організації, як зауважив Анатолій Вичавка, допомогти виховати зі студента справжню Людину, патріота. Ініціативи профкому успішно втілюються у життя, що говорить про неабиякі лідерські якості його голови. Зокрема, за активної підтримки і безпосередньої участі адміністрації університету, викладацького складу, студентства профком ефективно втілює благодійні та волонтерські проекти: зібрали, придбали і самотужки доправили візочки, іграшки, одяг, засоби гігієни в будинок дитини «Антошка» в Краматорську. Для малюків, передусім, було щастям те, що гості з ними побавилися, огорнули увагою. Під опікою хмельничан також заклад для молоді з вадами здоров’я тут, в області, де також потребують доброго слова та уваги. А ще волонтери-студенти, під патронатом і за участі профкому, як можуть допомагають бійцям, які боронять державу – нещодавно спільними зусиллями збирали кошти і кришили овочі (біля тонни) для сухих борщових наборів, працюючи допізна у свій вільний час. А потім голова профкому з колегами доставляв їх власним транспортом нашим бійцям. І цю добру справу – продовжуватимуть. У квітні стартує новий проект: здаватимуть кров, яка так необхідна і на фронті, і в тилу. Вже, за словами Анатолія Вичавки, практично назбирався повноцінний «батальйон» - до 400 бажаючих. Від нас – велика дяка вам і підтримка, шановні, за благородну справу!  

 

Фрагмент з Головою ФПО Г.Харьковським

 

У той час, як ми працювали зі студентством, друга група – профактивісти-виробничники – вивчали роботу ДП «Красилівський агрегатний завод» і його профорганізації, яку очолює Микола Галиш. Йому і директору підприємства Максиму Адамовичу також були вручені Подяки ФП області. Учасники зустрічі, очолювані Головою Федерації профспілок області Геннадієм Харьковським, відвідали цехи, поспілкувалися з керівником заводу, працівниками, ознайомилися з роботою молодіжної комісії профкому, обмінялися досвідом.

Повернувшись, молодь обмінялася враженнями. Про хід реалізації навчального процесу в рамках дансько-українського проекту розповів учасник проекту, інспектор праці обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, перший заступник голови Молодіжної ради ФПО Артем Лисюк. На «закуску» нам запропонували «Молодіжну політику в профспілках. Діяльність молодіжних рад, комісій» (виступ директора НКЦ «Побужжя» ФП області Олега Сковороднікова). Словом, саме те, що необхідно молодому профспілковому лідеру.

Наступного дня, причому до самісінького вечора, ми глибоко занурилися в таємниці риторики – науки переконувати – під час тренінгу «Сучасні підходи до навчання лідерів. Коучинг». Тренер – старший викладач Дипломатичної академії України при МЗС, практикуючий психолог, психоаналітик, психотерапевт, викладач риторики, шмузінгу (успіхологія) Ольга Денисова. Не вдаючись в подробиці, дізнаємося, що здатність переконувати – це мистецтво, підкріплене спеціальними методиками і правилами, в основі якого – наше мислення. Під час колективних вправ ми з’ясовували, що люди очікують від профспілки; що таке профспілка та її слабкості, що у ній важливо і що дратує, позиціонування себе в профспілці; тактика і стратегія діяльності; місія профспілки.

 

09098

 

Для того, щоб профспілковий лідер був успішним, потрібно багато чого. Він повинен бути взірцем - майстром переконання, генератором ідей, визначати критерії і будувати стратегію діяльності профспілки на кілька кроків наперед, володіти законодавством, чітко формулювати питання, вести на рівних діалог (а для цього бути «підкованим» в темі) з роботодавцем і знати собі ціну, бути тонким психологом, мати відмінне здоров’я, терпіння, гарні професійні навички і ще, ще, ще… Слід постійно вчитися і вправлятися, в тому числі – шліфувати, скажімо, будь-який виступ чи тему зустрічі перед дзеркалом. Особистих якостей, якщо й усе з префіксом «супер», - замало. Один в полі не воїн, хоч і світоч або генератор ідей. Потрібна дієва команда, критерії, тактика, стратегія розвитку профспілки та побудови роботи, знання (а це – навчання із залученням відповідних фахівців, постійне самовдосконалення), вірні соціальні партнери. А ще – активне використання всього нового та корисного, обмін досвідом, навчання (семінари тощо), використання ЗМІ та соцмереж, залучення грантів під власні проекти – всього й не перерахувати.

Але перед тим, як опановувати лідерство, запитайте себе: я командир лайнера, стюардеса чи випадковий пасажир? Якщо командир – це ваше! Та запам’ятайте: успіх прийде тільки тоді, коли використовуються лише гідні методи його досягнення.

І наша мета – благородна, бо, як сказала наш тренер: «Профспілки – це єдине, що залишилося (в плані дієвого захисту –авт.) у людей».

 

Красилів 27

 

Вичавка Хмель нац універ ХНУ

 

Учасники семінару та профком ХНУ

Анатолій Лагунець,

 

Від автора: Ми не можемо за браком площі вмістити все, чим поділилася Ольга Денисова, але можемо запропонувати авторів праць, яких порадила вона: Девід Хокінс, Тамара Сухенко, Андрій Лєвшинов, Клаус Фопель. Знайдете – дерзайте!

Учасники семінару подякували подолянам за чудову організацію роботи і висловилися за те, що такі навчання, обмін думками та живе спілкування вкрай потрібні і їх слід проводити й надалі.

[ Детальніше... ]

Профспілки та освітяни області уклали угоду про співпрацю на 2017-2021 роки

37507382

29 березня у рамках спільного засідання представників профспілкових організацій сфери освіти і науки відбулося урочисте підписання Угоди між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обкомом Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2021 роки. Про це інформують в управлінні освіти у науки ОДА.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський означив стан справ щодо створення умов для забезпечення стабільного розвитку освітньої галузі, відзначивши у цьому аспекті різносторонню підтримку профспілкових організацій.

Щодо розвитку соціального партнерства, начальник управління освіти і науки зазначив, що у рамках дії Угоди управління освіти і науки обласної державної адміністрації своєчасно інформує обкомом Профспілки щодо нових нормативних документів, що стосуються трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти, органів управління освітою, навчальних закладів, зокрема: заробітної плати, форми і строків її виплати, умов і охорони праці, доплат, добових, заохочень, преміювання, виплати грошової винагороди, гарантій, компенсацій і пільг, навчального навантаження, тривалості робочого дня, відшкодування завданої працівникам шкоди, надання або приватизації житла.

Представники сторін Угоди брали участь у засіданнях своїх керівних органів при розгляді питань, які стосуються зайнятості, соціально-економічних і трудових правовідносин, оплати і охорони праці та захисту прав і інтересів працівників освіти.

Управлінням спільно з обкомом Профспілки проводиться Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці, обласні Спартакіади та Чемпіонати з волейболу серед педагогічних працівників закладів освіти Черкаської області, організовується оздоровлення працівників, їх дітей, учнівської та студентської молоді в літній період.

Голова обкому Профспілки Ольга Жалдак поінформувала присутніх про напрямки роботи організації щодо захисту інтересів працівників освітньої галузі.

Керівники осередків профспілкових організацій та органів управління освітою, навчальних закладів внесли свої пропозиції щодо галузевої угоди, а також доповіли про співпрацю в рамках Угоди на місцях.

112

Прес-служба ОДА

 

[ Детальніше... ]

Задля збережені життя та захисту прав працівників на безпечну працю

DSCN2870

З 13 по 24 березня 2017 року проведено навчання і перевірку знань з питань охорони праці 32 технічних інспекторів праці та інших представників членських організацій ФПУ на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму ФПУ.

 

Федерація профспілок України попри складне фінансове становище, значне зменшення надходжень до ФПУ за 2016 рік через несплату членськими організаціями належних обсягів внесків (майже 50%), продовжує системно працювати над підвищенням рівня знань та практичних навичок фахівців профспілок, які опікуються питаннями охорони праці. Сподіваємося, що ні у кого не виникає сумніву, що якісне навчання профактиву з питань охорони праці на всіх рівнях профспілкового руху необхідно для об’єктивного та кваліфікованого захисту прав працюючих на безпечну працю, збереження їх життя та здоров’я. Дійсно світ швидко змінюється, виникають нові ризики, пов’язані з умовами праці, зовнішніми та внутрішніми негативними явищами. Тому ми повинні теж змінюватися, постійно вчитися і не боятися змін, бути до них готовими.

Темами занять були – основи законодавства з охорони праці, практичне застосування їх норм, поглиблене вивчення особливостей здійснення громадського контролю, ознайомлення з європейськими директивами і міжнародними стандартами, досвідом країн Європи щодо їх впровадження, тренінгів щодо практичного застосування методики оцінки та управління ризиками на робочих місцях.

Високий рівень викладання дисциплін з охорони праці забезпечили викладачі Міжнародного інституту менеджменту, міжнародні аудитори з систем менеджменту у сфері безпеки і гігієни праці, а також фахівці Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, викладачі АПСВТ, юристи, технічні експерти з промислової безпеки, керівники та фахівці апарату ФПУ, досвідчені технічні інспекторі праці членських організацій ФПУ тощо.

Важливий напрям навчання – це проведення практичних занять, застосування на практиці форм та методів роботи профспілок щодо здійснення громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про охорону праці, захисту прав працівників у цій сфері, зокрема на пільги і компенсації за роботу у шкідливих умовах праці, протидії профспілок щодо протиправних дій роботодавців від приховування нещасних випадків або під час їх розслідування, безпідставних звинувачень потерпілих, захисту їх права на повне відшкодування шкоди у разі втрати працездатності тощо. Однак не менш ціннішим було спілкування та обмін практичним досвідом між самими учасниками семінару.

В рамках семінару 21.03.2017 року організовано виїзне практичне заняття на ПРАТ «Київський маргариновий завод», під час якого разом з Головою первинної профспілкової організації та представником служби охорони праці проведено практичні заняття щодо оцінки рівня безпеки на робочих місцях, на яких випробували систему Елмері (досвід Фінляндії) в реальних виробничих умовах. За результатами цих спостережень служба охорони праці заводу з вдячністю прийняла рекомендації технічних інспекторів праці ФПУ щодо поліпшення умов праці на робочих місцях цеху з розфасовки майонезу.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу у відвідуванні цього підприємства Київській міській організації профспілки працівників АПК, Голові первинної профспілкової організації ПРАТ «Київський маргариновий завод» Баклану С.О.

24 березня за результатами перевірки знань з питань охорони праці за участю представника Держпраці технічним інспекторам праці та іншим представникам профспілок вручено відповідні посвідчення.

У ході семінару слухачі висловлювали занепокоєння щодо ситуації з безпекою та умовами праці, що склалася останнім часом на більшості державних підприємств (вугільної промисловості, АПК, автомобільного транспорту, ЖКГ, соціальної сфери тощо) та підприємствах середнього і малого бізнесу, зниження рівня забезпечення захисту працівників, і як наслідок - низка аварій на підприємствах, трагічно загиблі та постраждалі, гірка втрата, горе та сльози рідних (шахта «Степова» ВАТ Львіввугілля, шахта "Центральна" ДП "Торецьквугілля", «Запорожкоксохім» - і це тільки з початку березня цього року). Розглянуто та цілком підтримано Заяву Федерації профспілок щодо надзвичайного стану безпеки праці в Україні, схвалену Постановою Президії ФПУ від 16.03.2016 №П-7-28 та направлену Прем’єр – Міністру України Гройсману В.Б. для прийняття Урядом невідкладних заходів задля поліпшення ситуації.

Всі учасники семінару також висловили сподівання на невідкладні дії керівників членських організацій ФПУ щодо зміцнення технічної інспекції праці, збереження її високопрофесійного кадрового складу, обов’язкового введення до складу профоб’єднань технічних інспекторів праці або обрання представника з питань охорони праці, які ще їх не мають або скоротили внаслідок фінансових труднощів. Керівництву ФПУ запропонували як можна швидше вирішити питання щодо возз’єднання департаменту охорони праці в апараті ФПУ, у його складі - створення відділу технічної інспекції праці, а також Навчально-методичного центру з питань охорони праці ФПУ. Учасники семінару переконані, що це буде сприяти більш ефективній координації діяльності профспілок по всій Україні, їх методичного супроводу щодо проведення відповідного навчання на всіх рівнях профспілкового руху, здійснення заходів щодо його вдосконалення, впровадження сучасних європейських методик, надання більш кваліфікованої допомоги спілчанам щодо захисту їх прав.

Попереду велика робота, яку необхідно проводити спільно зі всіма членськими організаціями ФПУ, практичного втілення набутих знань заради справи захисту прав працівників на безпечні і здорові умови праці, найціннішого, що є – це збереження їх життя та здоров’я.

 

Горюн Т.М. –

головний спеціаліст –

технічний інспектор праці ФПУ

[ Детальніше... ]

Профспілки і соціальні медіа

IMG 7240

 

З 29 по 31 березня в Кишиневі проходить тренінг «Профспілки і соціальні медіа», в якому беруть участь 40 молодих профспілкових активістів з Молдови, Білорусії та України.

 

Протягом трьох днів учасники навчатимуться ефективного використання соціальних мереж для просування профспілкових заходів в онлайн просторі і обмінюватися досвідом.

На відкритті тренінгу виступив Олег Будза, голова Національної конфедерації профспілок Молдови (CNSM). За його словами, мало робити щось хороше, якщо не знаєш, як це прорекламувати і довести до відома громадськості.

Олег Будза: «Hе варто робити щось хороше, якщо не знаєш як це довести до відома громадськості».

«На жаль, друковані джерела вже перестають бути оперативним, ефективним і привабливим засобом інформування. Їх місце зайняли інтернет-видання, доступ до яких можна за лічені секунди отримати звідки завгодно - з мобільного телефону, планшета, комп'ютера. В рамках Конфедерації ми спробували змінити методи поширення інформації, максимально використовуючи сучасні технології. Можу з упевненістю сказати, що всі нововведення йдуть тільки на користь », підкреслив профспілковий лідер.

Йонас Девантьер, консультант з міжнародних питань Об'єднаної Федерації данських різноробочих 3Ф, розповів присутнім про те, як в Данії вирішуються подібні питання.

«Обмінюючись досвідом один з одним, ми прагнемо знайти найбільш якісні інструменти медиатизации профспілкової діяльності. В епоху інтернету багато продуктів, товари і послуги рекламуються за допомогою соціальних мереж. Профспілки повинні йти в ногу з часом і наш обов'язок у тому, щоб захищати права і інтереси трудящих, використовуючи всі доступні засоби, в тому числі і медійні », зазначив пан Девантьер.

 

17621894 281756738911834 9026842823166563636 o

 

Йонас Девантьер: «В епоху інтернету багато продуктів, товари і послуги рекламуються за допомогою соціальних мереж. Профспілки повинні йти в ногу з часом ».

Луїза Томсон, журналіст Департаменту зі зв'язків з громадськістю Об'єднаної Федерації данських різноробочих 3Ф, дотримується думки, що встановлення контакту між членами профспілок повинно бути пріоритетним для всіх профспілкових організацій. «Якщо ми прагнемо до ефективного спілкування, то повинні відвідувати ті ж сайти, що і члени наших профспілок - facebook, twitter, youtube. Таким чином, вони будуть в курсі головних новин профспілкової діяльності », заявила пані Томсон.

Наталя Пичужкина, редактор сайту Профспілки працівників радіоелектронної промисловості Білорусі, вважає соціальні мережі найбільш дієвим інструментом для надання інформації широким верствам населення і вкрай економічним в плані часу і ресурсів. «Було б великою помилкою не використовувати засіб, істотно полегшує нашу зв'язок з суспільством і допомагає у вирішенні багатьох проблем».

«Соціальні медіа, є надійним платформу для швидкого і дешевого поширення інформації. Крім того, цей інструмент можна використовувати для мобілізації великої групи людей за досить короткий термін, для прийняття участі в різних заходах, будь то акції протесту, мітинги або флеш-моби і т.д. », повідомив Володимир Майданюк, заступник керівника Центру по реалізації датсько-українського проекту Федерації профспілок України.

 

17622035 271177206640425 8760343716367717957 o

 

Схожий тренінг проводився в червні 2016 року в українському місті Чернігові.

 

https://youtu.be/vuS7CsMU01Y Інтерв’ю Луізи Стрейд Томсон (Данія)

https://youtu.be/X5K-j-2NwBM Вступ Олега Будзи

https://youtu.be/K-g4WzyhjQc Інтерв’ю Володимира Майданюка

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

2 квітня – День геолога

c 438 geo05c

 

 

 

Шановні працівники геології, геодезії та картографії!

 

Вітаю вас із професійним святом!

Ваша щоденна праця є дуже важливою для суспільства. Ви дбаєте про раціональне використання надр і збереження природних ресурсів, зміцнюєте мінерально-сировинну базу для переробних галузей промисловості, забезпечуєте потреби країни в картографічній продукції.

Прийміть щиру подяку за ваш професіоналізм і сумлінну працю.

Федерація профспілок України й надалі буде послідовно захищати ваші трудові і соціально-економічні права та інтереси.

Бажаю вам нових відкриттів і досягнень, доброго здоров’я, оптимізму, натхнення і щастя в родинах!

 

З повагою

Голова Федерації профспілок України                        Григорій Осовий

[ Детальніше... ]

Лісівники готуються до проведення протестних дій

20170330 110310

 

 

30 березня 2017 року відбулось засідання Президії ЦК Профспілки працівників лісового господарства України (у розширеному складі). У засіданні взяли участь т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, представники Мінагрополітики та преси.

Відкриваючи зібрання, Голова Профспілки Степан Кривов’язий зазначив, що його проведення зумовлено численними зверненнями лісогосподарських підприємств південного регіону щодо критичного стану, в якому вони опинилися через відсутність бюджетного фінансування. Закінчується перший квартал, та незважаючи на те, що як Держлісагенство, так і Профспілка направили розрахунки в потребі бюджетних коштів до Мінагрополітики, питання у їх виділенні шляхом перерозподілу, в межах головного розпорядника, як передбачалось пунктом 18 «прикінцевих положень» «Закону України Про Державний бюджет України на 2017 рік», до цього часу так і не вирішене.

Через відсутність фінансування весняну посадку лісових культур підприємства півдня практично не здійснювали. На підприємствах майже не залишилось працівників, які повинні проводити догляди за лісовими культурами, профілактичні протипожежні заходи та охорону лісових масивів від пожеж, шкідників лісу і крадіїв лісу. Протягом 2016 року на підприємствах, зокрема півдня, спостерігалось масове звільнення висококваліфікованих фахівців підприємств, офіційна робота за режимом скороченого робочого часу та вимушені відпустки без збереження заробітної плати, така ж тенденція продовжується і в 2017 році. Заробітна плата працівникам виплачується тільки у випадку одержання підприємствами допомоги, від ресурсних підприємств та виплачувалась із значними затримками. За 2 місяці 2017 року середньомісячна заробітна плата по південних областях - від 2037 грн. до 3000 грн. Збільшилась заборгованість із виплати заробітної плати по цих підприємствах, яка склала за оперативними даними, - 7,5 млн.грн. Підприємства на межі банкрутства, проведення лісогосподарських заходів стало неможливим.  

Заслухавши і обговоривши інформацію голови Профспілки працівників лісового господарства про стан бюджетного фінансування лісогосподарських заходів, різке загострення соціально-економічної ситуації в трудових колективах через відсутність бюджетного фінансування на здійснення лісогосподарських заходів, враховуючи значне зростання цін на товари та предмети першої необхідності і збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, Президія ЦК Профспілки працівників лісового господарства України схвалила постанову «Про стан бюджетного фінансування лісогосподарських заходів, його вплив на соціально-економічну ситуацію в трудових колективах та подальші дії Профспілки в цих умовах», в якій зокрема зазначається:

Через зволікання Держлісагентства та Мінагрополітики з перерозподілом бюджетних коштів негайно повернутися до питання проведення протестних дій згідно чинного законодавства.

Затвердити Вимоги до Уряду та Міністра аграрної  політики та продовольства України:    

Негайно виконати п. 18 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» здійснивши в межах загального обсягу бюджетних призначень, визначених Міністерству аграрної політики та продовольства України на 2017 рік перерозподіл їх, збільшивши видатки за бюджетною програмою «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» (код 2805060), для здійснення лісогосподарських заходів, на суму 422,6 млн.грн.

 

 

Прес-центр ФПУ

 

20170330 110319

 

20170330 110257

 

20170330 112636

 

 

 

20170330 110414

[ Детальніше... ]

Головне – захистити людину праці

Изображение 124

 

ІІІ Пленум ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, що відбувся 30 березня у Києві, визначив питання, які є актуальними для більшості членських організацій Профспілки, і потребують невідкладного рішення.

 

Серед таких у Постанові Пленуму було названо:

-   законодавче визначення державного та колективно-договірного
регулювання оплати праці за галузевою ознакою;

- прискорення прийняття Трудового Кодексу, основою якого має стати
верховенство права у трудових відносинах та безумовний пріоритет збереження життя і здоров'я працівників перед економічними цілями;

- створення в Україні гарантійної установи для забезпечення вимог
найманих працівників у випадку неплатоспроможності роботодавця;

 

Изображение 232

 

- поновлення порядку, за яким ціни та тарифи на енергоносії, житлово-комунальні, транспортні послуги, послуги зв'язку, товари першої необхідності погоджуються профспілковими органами;

- запобігання перешкодам у діяльності профспілок;

-  вдосконалення процедури трудових спорів, забезпечення організації та проведення страйків;

- внесення змін до Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» щодо порядку перерахування членських внесків профспілковим органам;

- прискорення процесу об'єднання фондів соціального страхування та поновлення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв, дитячих оздоровчих закладів, оплати санаторно-курортних путівок.

 

Изображение 132

 

У роботі Пленуму взяв участь заступник Голови ФПУ Євген Драпятий. У своєму виступі він акцентував увагу на тому, що діяльність чинної влади зокрема у напрямку реформування галузі ЖКГ на сьогодні не є результативною та не має належної віддачі для людей.

 

Изображение 189

 

Як наголосив заступник Голови ФПУ, у законі про державні соціальні стандарти і гарантії профспілкам надане право контролю щодо того, яким чином у країні дотримуються соціальних стандартів і на якому рівні забезпечено життя громадян.

- У профспілок є своя перевага, – наголосив Є. Драп’ятий, - ми на стороні людей. Тому я вірю в наш успіх у спільній діяльності на благо людини праці.

Серед першочергових завдань керівник назвав необхідність внесення змін до Генугоди у контексті врахування процесів децентралізації і фінансування оплати праці. ФПУ розроблено методичні матеріали, - повідомив він, - стосовно того, яким чином діяти профспілкам в умовах децентралізації і як захистити людину праці від можливих порушень її трудових прав.

 

 Изображение 140

 

Пленум заслухав і затвердив звіт про роботу Президії ЦК Профспілки за період після попереднього ІІ Пленуму, ухвалив Постанову щодо посилення ролі Профспілки у забезпеченні належного соціального захисту спілчан у сучасних умовах. Було обговорено низку інших актуальних питань профспілкового життя.

 

Изображение 139

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

30 березня 2017

Інформація про роботу Комітету з промислового розвитку

page 1

 

З метою створення високотехнологічної індустріальної моделі вітчизняної промисловості, нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю, конкурентоспроможних на зовнішньому ринку, створення нових робочих місць, забезпечення сталого промислового розвитку країни шляхом вдосконалення організаційно-інституційної системи управління промисловістю Урядом створено Національний комітет з промислового розвитку.

Головою Комітету є Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 711 затверджено склад Експертної ради Комітету, до якого включено Голову Федерації професійних спілок України – Осового Г.В.

24 березня 2017 року відбулось чергове засідання Експертної ради Національного Комітету під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І., під час якого були представлені, зокрема, основні напрацювання робочої групи залізничного машинобудування Комітету (файл додається).

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31