02 березня 2017

Реформи – спільна справа соціальних партнерів

КЛ

 

2 березня у клубі Кабінету міністрів відбулось засідання колегії Міністерства соціальної політики України «Про реформування соціальної сфери у 2016 році та основні завдання Мінсоцполітики на 2017 рік», у якому взяв участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

 

КЛ3

На засіданні виступив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він охарактеризував сучасну соціально-економічну ситуацію в країні, проінформував про ті завдання, які належить вирішувати в першу чергу та на перспективу Уряду, Міністерству соцполітики спільно з соціальними партнерам.

Володимир Гройсман приділив особливу увагу питанню системи працевлаштування в Україні. «Мене дуже турбує система працевлаштування в нашій країні, - зазначив він. - Я вважаю, що давно настав час перетворити систему на стимулювання створення робочих місць та реального працевлаштування. Зайнятість – це ключове питання». За його словами, фокус у системі працевлаштування має бути змінено з утримання безробіття на створення робочих місць.

Глава Уряду також зауважив, що після збільшення мінімальної заробітної плати удвічі за перші два місяці 2017 року в Україні спостерігається збільшення кількості вакансій та зменшення безробіття. «Це усе лише початок», - переконаний він.

Окрема тема – пенсійна реформа. «Цього року буквально за декілька місяців Уряд презентує нову пенсійну систему України, яка буде базуватися виключно на справедливості, і ця реформа буде включати у себе у тому числі підвищення пенсій. Ми вважаємо, що на сьогодні наше завдання і обов'язок - зробити все для того, щоб пенсійна система почала боротьбу з дефіцитом», - заявив Прем’єр-міністр. Він додав: на сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить більше 140 млрд. грн., при цьому більше 80% пенсіонерів живуть у бідності. «Зміна цієї системи дасть можливість відновити справедливість, зменшити дефіцит, а в середньостроковій перспективі взагалі його побороти. Усі зменшення дефіциту будуть інвестовані у якість життя українських громадян, - зауважив він. - Людина, яка вийшла на пенсію, має бути на мінімальному рівні забезпечена належним чином, щоб не потрапити у тотальну бідність. Найголовніше - нам треба побороти бідність у нашій країні».

 

КЛ5

 

Говорячи про кроки щодо забезпечення справедливості у соціальній сфері, він зауважив, що одним з завдань Уряду у цьому напрямку є те, «щоб працююча людина отримала достойну заробітну плату». З цією метою з 1 січня 2017 року Уряд удвічі збільшив мінімальну заробітну плату. Завдяки цьому рішенню 4 млн. українських громадян отримали підвищену заробітну плату. Підвищення мінімальної заробітної плати також стимулювало позитивні зміни у приватному секторі, зокрема щодо детінізації та реального підвищення заробітних плат, наголосив він.

Глава Уряду зауважив, що збільшення соціальних стандартів є наслідком розвитку національної економіки. «Логіка полягає у тому, що через розвиток національної економіки ми зможемо акумулювати достатні ресурси для того, щоб провести необхідні зміни і реформи, спрямовані тільки на одне завдання: маємо акумулювати ресурси, кошти у якість життя українських громадян. Це головне наше завдання сьогодні - стати сильними економічними і соціально справедливими», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

КЛ6

 

У виступах Міністра соціальної політики Андрія Реви та Голови парламентського комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  Людмили Денисової мова йшла про здобутки 2016 року та завдання на 2017 рік. Зокрема, говорячи про субсидії, Андрій рева зазначив: наразі вже 6,6 мільйонів українських родин отримують житлові субсидії. Він зазначив, що під час опалювального сезону 2016-2017 років 7,4 мільйонів домогосподарств скористалося державною підтримкою з надання субсидій."Зараз їх трохи менше, оскільки з початку року кількість зменшилася на 800 тисяч, тому реально - 6,6 мільйонів", - наголосив Рева.Міністр також зауважив, що минулого року держава оптимізувала систему надання субсидій громадянам України.

 

КЛ7

Він також заявив, що Кабінет міністрів України підготував законопроект про створення в Україні інституції соціальних інспекторів, які контролюватимуть працівників служб соціального захисту населення. «Спільно зі Світовим банком реконструкції та розвитку підготовлено урядовий законопроект про соціальних інспекторів. Було схвалено Урядом і направлено у Верховну Раду», – зазначив Андрій Рева.

Зі слів міністра, планується, що соціальні інспектори надаватимуть допомогу і контролюватимуть органи соціального захисту населення на місцях на предмет дотримання вимог нормативних документів.

 

КЛ1

 

«За змістом своєї діяльності профспілки є соціальними партнерами Міністерства соціальної політики, тому, зрозуміло, цей орган найближчий до нас у структурі виконавчої влади, - зазначив в ексклюзивному коментарі нашому кореспонденту член Колегії Мінсоцполітики, Голова ФПУ Григорій Осовий. – І більшість завдань, що вирішує Міністерство, аналогічні тим та корегуються з тими, що стоять перед профспілками. Це, перш за все, питання соціального захисту, зайнятості, умов, безпеки праці, її гідної оплати, безробіття. Тому ті пріоритети, які було визначено у 2016 році, зокрема в сфері оплати праці, соціальному діалозі, Там, де ще є невирішені питання, зокрема у сфері ринку праці, будемо спільно працювати для їх вирішення».

 

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Какой должна быть Социальная Европа?

logo

 

Выступление заместителя Генерального секретаря Европейской конфедерации профсоюзов Кати Лехто-Комулайнен

на ассамблее Межрегионального совета профсоюзов Пиренейского региона (объединяет профсоюзные объединения Андорры и приграничных регионов Испании и Франции)

23 февраля 2017 года, г. Перпиньян (Франция)

 

 klh

 

Уважаемые члены профсоюзов и участники ассамблеи!

 

Для меня большое удовольствие принять участие в этой встрече здесь, в Перпиньяне.

Вы живете в этом прекрасном регионе. У вас огромный опыт профсоюзной деятельности по обе стороны границы. Я с интересом послушаю о вашем опыте. Вы знаете, что это такое - жить в приграничной зоне, работать в одной стране, а жить в другой. У вас большой опыт сотрудничества друг с другом, понимания культуры, языка, привычек, кухни друг друга.

Я сама родом с севера Европы, с Финляндии. Но независимо от того, откуда мы, с юга или с севера, востока или запада, мы все живем в Европе. Это наша общая земля.

В Европе настали трудные времена. Многие работники обеспокоены о своем будущем, работе, доходах, положении членов своей семьи.

Уже многие годы продолжается политика жесткой экономии. Многие работники столкнулись с сокращением заработной платы, ухудшением условий труда и социального обеспечения. Структуры коллективных переговоров и модели рынка труда разрушаются во время кризиса, и этот процесс все еще продолжается в некоторых странах ЕС.

Уровень безработицы высок. Более 20 миллионов европейцев все еще не имеют работы. Уровень долгосрочной безработицы удвоился за время кризиса. Высокая безработица среди молодежи ставит под угрозу целое поколение. Нам нужны качественные рабочие места, а не нестандартные формы занятости без защиты и будущего.

Мы – профсоюзники. Но мы также и граждане Европы. Европа – это мы и она должна услышать наш голос и наши проблемы.

ЕКП хочет, чтобы Европейский Союз основывался на сотрудничестве, солидарности и социальной справедливости – Европейский Союз, конкурентоспособный в мире, с устойчивой экономической и социальной моделью. Вместе Европа сильнее – в экономическом, социальном и демократическом плане. Без дальнейшей интеграции ЕС не сможет достичь более высокого уровня жизни для всех. Мы все заслуживаем нового Европейского Союза для его граждан.

Экономический кризис, высокий уровень безработицы, социальная изоляция и недовольство – в сочетании с чрезвычайной ситуацией с беженцами, Брекзит и терроризмом – создает кризис доверия к ЕС среди работников и граждан.

Пока не будет восстановлена экономика, не будут решены проблемы безработицы, бедности и социальной фрагментации, надежда на лучшее будущее не придет на смену страху и неуверенности среди работников.

Европейский Союз находится на перепутье: он должен быть реорганизован и преобразован в более справедливую и более социальную Европу. Перед нами немало проблем и возможностей, и мы должны работать совместно, чтобы сформировать позитивную альтернативу.

Основные достижения процесса европейской интеграции, такие как мир и демократия; единый рынок и экономическое сотрудничество; высокие уровни образования, инноваций, технологического развития; защита прав человека и хорошо функционирующая социальная модель; свобода передвижения, превратили Европу в очень хорошее место для жизни, и это наследие нельзя утратить.

Необходимы более эффективная политика, лучшие правила и более активное привлечение граждан, трудящихся и организаций, представляющих их. Необходимо улучшение условий жизни и труда, сокращение неравенства и усиление экономической и социальной сплоченности. Необходимо обеспечить повышение жизненного уровня граждан, для чего нужно реализовывать соответствующие стратегии.

Работники и граждане будут снова ценить ЕС, если он предложит конкретные решения их проблем, будет содействовать созданию качественных рабочих мест, равным экономическим/социальным возможностям, социальной защите, личной безопасности и благополучию.

Необходимо построить более социальную Европу. Что это значит?

Европейские лидеры должны положить конец политике жесткой экономии и вместо этого сосредоточиться на обеспечении устойчивого роста. Европейские лидеры должны интегрировать социальную и экономическую политику. Социальные права должны иметь такой же статус и значение, как и экономические свободы.

Необходимо покончить с социальным демпингом. Работники имеют право на равную оплату за одинаковую работу. Работников нельзя противопоставлять друг против друга.

Право на свободное передвижение должно быть реализовано путем борьбы с социальным демпингом, обеспечения добровольной и справедливой мобильности, равного отношения, интеграции национальных и перемещенных работников, мигрантов. Сохранение и координация социальной защиты на межгосударственном уровне должны быть усилена.

Профсоюзные права, свобода организации и свобода коллективных переговоров являются основоположными правами. Более социальная Европа означает также укрепление прав профсоюзов. Мы должны усилить права работников по всей Европе: как в этом, так и в любом другом регионе Европы.

Этой весной Европейская Комиссия выступит с предложениями по будущему Европы и по так называемой Европейской опоре социальных прав. Эти инициативы должны быть содержательными для работников. Работникам и гражданам нужны конкретные предложения, которые могут улучшить условия их жизни и труда, при полном соблюдении существующих лучших условий.

ЕКП определило пять главных приоритетов для действий:

 

  1. 1.Большее количество и лучшее качество рабочих мест

Нам нужно больше рабочих мест лучшего качества. Это всеохватывающая цель ЕКП. Последний конгресс ЕКП был проведен в Париже в 2015 году. Конгресс обязал ЕКП работать для достижения этой цели. Нам нужны новые качественные рабочие места.

Распространен незащищенный труд. Позиция ЕКП состоит в том, чтобы не допустить дальнейшего повышения гибкости и казуализации трудовых договоров. Работники уже достаточно натерпелись в этом отношении.

Незащищенность и фрагментация на рынке труда требуют особого внимания, поскольку новые формы занятости определяют будущее работы.

Важно усилить пособия по безработице, охватить всех работников всех типов трудовых отношений. Мы не согласимся на гибкость для работников, пока не будет обеспечена из всеобъемлющая защита в периоды безработицы или отсутствия работы.

Финансирование и мониторинг активной политики на рынке труда, с привлечением социальных партнеров, нередко становились жертвами бюджетных сокращений в рамках политики жесткой экономии и должны быть восстановлены.

Существует потребность в усилении обязательств по непрерывному обучению в течении жизни, чтобы работники могли свободно преследовать цели личностного развития. Рынки труда будут более конкурентными, если люди будут иметь возможность работать в различных секторах и профессиях на протяжении своей трудовой жизни.

Что касается долгосрочной безработицы, ЕКП очень заинтересован в расширении участия профсоюзов в решении этой проблемы, поскольку она ведет к социальной катастрофе и является питательной средой для ультраправого национализма.

 

  1. 2.Увеличение инвестиций

Чтобы создавать больше рабочих мест необходимо больше инвестиций.

ЕКП требовала увеличения инвестиций в течение многих лет. Какова ситуация с государственными инвестициями здесь, в этом регионе?

В целом, государственные инвестиции, хотя и стабилизировались в последнее время, несоразмерно пострадали в рамках политики жесткой экономии.

Частные инвестиции, в условиях отсутствия ожидаемого спроса и низкой инфляции, были отложены во многих европейских регионах и все еще ниже докризисного уровня. Поэтому необходим сильный толчок со стороны государственных инвестиций.

Инвестиционный план Юнкера должен быть переориентирован непосредственно на те страны и сектора, где инвестиции наиболее необходимы. Объемы доступных государственных ресурсов должны быть значительно увеличены.

Необходима координация для справедливого налогообложения, а также борьбы с уклонением от уплаты налогов, обеспечение справедливого и прогрессивного налогообложения граждан и предприятий, и оказание поддержки бюджету ЕС.

 

  1. 3.Необходимо повышение зарплат работников.

С момента начала кризиса зарплаты значительно отстали от роста производительности. Это создает массовое неравенство и наносит ущерб внутреннему спросу. Почти четверть населения живет в бедности или на грани бедности.

Необходимо поощрять внутренний спрос в Европе, чтобы добиться справедливого восстановления экономики. В последние годы рост заработной платы во всех странах ЕС отстает от роста производительности, хотя стоимость жизни возрастает. Пришло время для всеобщего повышения зарплат европейских работников.

Этого необходимо достигнуть за счет усиления коллективных переговоров там, где они действуют, их восстановления там, где они были разрушены, и создания институтов и практики коллективных переговоров там, где их не было. Инструментами достижения этой цели являются расширение возможностей социальных партнеров и национальные правовые системы.

Где это необходимо, должны быть установлены более высокие уровни минимальной зарплаты. Повышение и сближение зарплат, между странами и отраслями, должно рассматриваться в качестве основного инструмента уменьшения неравенства, демпинга зарплат, дискриминации в оплате труда и макроэкономических диспропорций.

Нам нужны более высокие зарплаты в Европе (сближение в сторону повышения). Мы должны противостоять давлению на заработную плату.

Все работники заслуживают улучшения. Улучшения социальных стандартов для всех - с особыми мерами, направленными на государства-члены с самыми низкими уровнями. Самый высокий уровень является целью для всех.

Необходимо содействовать перераспределению богатства, справедливому налогообложению.

Наилучшим инструментом повышения зарплат являются независимые коллективные переговоры между социальными партнерами. Европейский Союз должен поддерживать налаживание социального диалога на всех уровнях по всей Европе.

Недавно ЕКП начала кампанию за повышение заработной платы. Даже Европейская Комиссия признала в ежегодном обзоре роста, что повышение заработной платы принесет положительные результаты для экономики. Европейский Союз должен поощрять повышения зарплат, рекомендуя соответствующие меры государствам-членам в своих пострановых рекомендациях. Кроме того, в этих рекомендациях ЕС должен обратить внимание на необходимость усиления коллективных переговоров и расширения охвата коллективными переговорами.

 

  1. 4.Справедливый переход

Проблемы, связанные с изменением климата, стабильным энергоснабжением, распространением цифровых технологий и автоматизации, процессами реструктуризации, вызванными глобализацией, должны решаться с помощью стратегии «справедливого перехода», которая гарантирует, что созданные качественные рабочие места компенсируют их потери, что интересы работников и граждан учитываются в первую очередь, чтобы они могли извлечь выгоды из этой новой экономической революции.

Имеются ли в вашем регионе рабочие места под угрозой исчезновения в связи с распространением цифровых технологий и автоматизацией? Работникам должен быть гарантирован справедливый переход к зеленой экономике, чтобы избежать переложения бремени на их плечи. Необходимость повышения квалификации и обучения. Нам также нужно создание новых рабочих мест, чтобы компенсировать их потери.

 

  1. 5.Европейская социальная модель

Европе необходимо восстановить доверие к уникальной Европейской социальной модели.

Она не является препятствием для конкурентоспособности и экономического роста. Следует признать, что страны с высокой заработной платой, развитым социальным диалогом и коллективными переговорами, крепкой системой социальной защиты, демонстрируют лучшие показатели в экономике.

Социальному измерению Европейского Союза должна придаваться та же значимость, что и экономическому управлению. «Социальную рыночную экономику», описанную Жаком Делором, необходимо вернуть на свое место в основе Европейского Союза.

Социальный диалог и коллективные переговоры следует поощрять и уважать по всей Европе. Коллективные переговоры является ключом к устойчивому росту. Должен быть гарантирован равный и всеобщий доступ к социальным правам и социальной защите. Все европейцы должны ценить сильные стороны коллективно-договорной модели и опираться на них.

 

Коллеги!

 

Мы все можем внести вклад в основательную дискуссию о будущем Европы. Европа нуждается в нас, и мы нуждаемся в Европе. Мы в одной лодке. ЕКП и ее членские организации по всей Европе будут принимать активное участие в этой дискуссии. Мы не согласимся с уменьшением высоких стандартов и еще большим снижением низких, по деструктивной спирали. Напротив, ЕС взял на себя обязательства по социальному прогрессу. Это – путь вперед. Мы заслуживаем социального прогресса!

 

[ Детальніше... ]

Щодо стягнення комісійної винагороди з населення при сплаті рахунків за житлово-комунальні послуги

564

 

З метою вирішення питання незаконного стягнення комісійної винагороди з населення при сплаті рахунків за житлово-комунальні послуги, у січні 2017 року Федерація профспілок України в черговий раз звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням поінформувати про хід виконання роботи щодо вирішення порушеного питання.

На виконання доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України (від 23.01.2017 № 43871\3\1-17) зазначене звернення ФПУ було опрацьовано Міністерством інфраструктури України та Міністерством регіонального розвитку, будивництаа та житлово-комунального господарства України (копії відповідей додаються).

 За інформацією Мінінфраструктури України, наразі Міністерство проводить роботу щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів у частині перегляду порядку формування тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме виключення з їх складу витрат на оплату послуг банків та інших установ з приймання платежів, що дозволить уникнути подвійного навантаження на споживачів (населення), надасть їм право самостійного вибору місця та способу оплати спожитих послуг та створить конкурентне середовище  для суб’єктів господарювання на ринку приймання платежів.

Як поінформував Мінрегіон України, за інформацією наданою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), у зв’язку із актуальністю питання щодо стягнення банківськими установами та УДППЗ «Укрпошта» комісійної винагороди з платників (населення) під час приймання платежів за електричну енергію та комунальні послуги, НКРЕКП зобов’язала ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води надати інформацію щодо банківських установ та\або УДППЗ «Укрпошта», з якими укладено договори на приймання платежів за електричну енергію, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води від населення та на офіційному веб-сайті оприлюднити і  постійно оновлювати інформацію стосовно банківських установ та\або УДППЗ «Укрпошта», де населення може здійснювати оплату за спожиту електричну енергію та комунальні послуги без стягнення комісійної винагороди.  

 

            Додатки:

1. Відповідь Мінінфраструктури України від 16.02.2017  № 1277\23-1\10-17 – на 2 арк.

 2. Відповідь Мінрегіону України від 14.02.2017 № 8\10-350-17 – на 3 арк.  

 

 

                                   Департамент захисту соціально-економічних прав 

[ Детальніше... ]

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛПРОФРАДА ПРОВЕЛА СЕМІНАР З ПРОФАКТИВОМ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

P2230202

 

Згідно з планом роботи Запорізької облпрофради 23 лютого 2017 року був проведений семінар із профспілковим активом Вільнянського району Запорізької області, у якому  взяли участь 123 профактивіста.

Вів семінар голова Вільнянської координаційної ради профспілок, голова райкому профспілки працівників АПК Володимир Шелехов.

Виступали заступник голови Запорізької облпрофради Ігор Скороходов та завідувач відділом із питань соціально-економічного захисту трудящих обласної ради Тамара Белескова, які висвітлили питання соціально-економічного захисту інтересів трудящих та повноважень, прав та напрямків роботи профспілок у сфері охорони праці, а з темою призначення соціальних виплат, реабілітації після перенесених захворювань, фінансової звітності  Тетяна Гуторова – головний спеціаліст відділу соціальних виплат та перевірок страхувальників Запорізької міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Наприкінці семінару Володимир Шелехов акцентував увагу присутніх на тому, що інтереси профактиву знаходяться завжди у центрі уваги координаційної ради профспілок району.

   

Запорізька облпрофрада

 

P2230182-1

[ Детальніше... ]

Основні показники рівня життя населення

e475c6ab8e573f634d5be663e63236d4 M

 

 

Міністерство соціальної політики України на виконання Генеральної угоди інформує СПО об’єднань профспілок щодо рівня життя населення у січні-грудні 2016 року.

 

Наданий матеріал містить наступну інформацію:

- основні показники рівня життя населення;

- доходи та витрати населення;

- заробітна плата;

- пенсійне забезпечення;

- індекси споживчих цін;

- показники бідності.

 

Зокрема Мінсоцполітики зазначає, що питома вага заробітної плати в структурі доходів населення за III квартал 2016 року становила 40,8%, а соціальні допомоги та інші трансферти – 32,4% (за 2015 рік доля заробітної плати становила – 39%, соціальні допомоги та інші одержані поточні трансферти – 37,8%).

Показники бідності за багатовимірною оцінкою за I півріччя 2016 року характеризується такими даними:

рівень бідності за відносним критерієм (75 відсотків медіанних сукупних витрат населення) склав 24,1% (за I півріччя 2015 року - 24,3 %);

рівень бідності за відносним критерієм крайньої бідності становив 10,0% (I півріччя 2015 року – 10,4%);

рівень бідності за абсолютним критерієм (доходи нижче прожиткового мінімуму) знизився на 2,7 в.п. і склав 5,5% (I півріччя 2015 року – 8,2%);

рівень бідності за вартістю добового споживання на рівні 5 доларів США склав 1,7% (I півріччя 2015 року – 3,7%);

рівень бідності серед працюючих за відносним критерієм становив 19,9% (I півріччя 2015 року – 19,7%);

рівень бідності серед дітей до 18 років за відносним критерієм склав 29,7 %  (I півріччя 2015 року – 30,2%).

 

Довідково

Порядком денним Розвитку на період після 2015 року та Цілями Сталого Розвитку (2015-2030 рр.), затвердженими на Саміті ООН у вересні 2015 року світовими лідерами, визначено, що викорінення бідності у всіх її формах продовжує залишатись Ціллю №1.

 

Інформаційно-аналітична записка Мінсоцполітики та додатки 1, 2, 3, 4  до неї додаються.

                                              

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

[ Детальніше... ]

Луганські будівельники підтримують позицію ФПУ щодо збереження існуючого календаря державних свят

zvernennya-

 

 

На адресу ФПУ надійшов лист від Луганської обласної організації Профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів на підтримку позиції Федерації профспілок України щодо збереження існуючих державних свят – 1 Травня та 8 Березня.

«Люди, які своєю працею створюють матеріальні блага країни, наповнюють державний бюджет, мають законне і моральне право на святкування днів трудящих.

Маємо надію і впевненість, що у державних функціонерів, які отримують блага, створені людьми праці, вистачить мудрості і розуму, аби залишити зазначені свята державними і недоторканими як вихідні дні», - зазначається у листі.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ДИНАМІКА ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У СІЧНІ 2017 РОКУ

original

 

 

 Динаміка середньої заробітної плати, грн.

 

(таблиця додається)

 

 Динаміка заборгованості з виплати зарплати

 

(таблиця додається)

 

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

[ Детальніше... ]

Про Рік первинної профорганізації – у закарпатському Мукачеві

P1140657

 

 

Яка роль первинної профспілкової організації у сучасному профспілковому русі? Як досягти більшої ефективності дій профспілок? Саме про це йшлося на зустрічі з головами первинних профорганізацій м. Мукачева і Мукачівського району, яка відбулася у місті над Латорицею. Ця ділова конструктивна розмова з профактивом, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок, проходила у рамках заходів профспілок Закарпаття у зв’язку з оголошеним Федерацією профспілок України Роком первинної профспілкової організації.

Практичні рекомендації профспілковим активістам різних галузей щодо колдоговірної, фінансової роботи, охорони праці, організаційно-статутної діяльності профорганізацій дали працівники апарату Закарпатської облпрофради Тамара Гурзан, Віктор Кацеба та інші. Було дано відповіді на питання, що хвилюють профактивістів.

Виступаючи перед профспілковим активом, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько акцентував увагу на діях профспілок різних рівнів щодо відстоювання прав та інтересів працюючих, й, зокрема, ефективності соціального діалогу з органами влади і роботодавцями, проведення Всеукраїнських профспілкових акцій протесту,  упередженості судів при визнанні прав профспілок на майно, яке їм належить, необхідності більш рішучого захисту трудових прав спілчан у зв’язку із законодавчими змінами в оплаті праці тощо. За словами профспілкового лідера області, в усіх цих питаннях своє вагоме слово мають сказати первинні профспілкові організації – основа профспілкового руху.

На профспілковому зібранні було прийнято резолюцію, в якій викладено вимоги первинних профорганізацій до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та роботодавців.

На закінчення Володимир Фленько вручив відзнаку обласної ради профспілок  голові профкому Мукачівської ЦРЛ, члену облпрофради Омеляну Решетарю за особистий внесок у розвиток профспілкового руху та у зв’язку з ювілеєм.

На фото:

- учасники зібрання;

- виступає голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько;

- голова облпрофради Володимир Фленько вручає нагороду голові профкому Мукачівської ЦРЛ Омеляну Решетарю (ліворуч);

- освітяни м. Мукачева і Мукачівського району разом з головою облорганізації профспілки працівників освіти і науки Тетяною Повханич (друга ліворуч).

 

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради 

 

 

P1140644

 

P1140650

 

P1140662

[ Детальніше... ]

Про Рік первинної профорганізації – у закарпатському Мукачеві

P1140657

 

 

Яка роль первинної профспілкової організації у сучасному профспілковому русі? Як досягти більшої ефективності дій профспілок? Саме про це йшлося на зустрічі з головами первинних профорганізацій м. Мукачева і Мукачівського району, яка відбулася у місті над Латорицею. Ця ділова конструктивна розмова з профактивом, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок, проходила у рамках заходів профспілок Закарпаття у зв’язку з оголошеним Федерацією профспілок України Роком первинної профспілкової організації.

Практичні рекомендації профспілковим активістам різних галузей щодо колдоговірної, фінансової роботи, охорони праці, організаційно-статутної діяльності профорганізацій дали працівники апарату Закарпатської облпрофради Тамара Гурзан, Віктор Кацеба та інші. Було дано відповіді на питання, що хвилюють профактивістів.

Виступаючи перед профспілковим активом, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько акцентував увагу на діях профспілок різних рівнів щодо відстоювання прав та інтересів працюючих, й, зокрема, ефективності соціального діалогу з органами влади і роботодавцями, проведення Всеукраїнських профспілкових акцій протесту,  упередженості судів при визнанні прав профспілок на майно, яке їм належить, необхідності більш рішучого захисту трудових прав спілчан у зв’язку із законодавчими змінами в оплаті праці тощо. За словами профспілкового лідера області, в усіх цих питаннях своє вагоме слово мають сказати первинні профспілкові організації – основа профспілкового руху.

На профспілковому зібранні було прийнято резолюцію, в якій викладено вимоги первинних профорганізацій до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та роботодавців.

На закінчення Володимир Фленько вручив відзнаку обласної ради профспілок  голові профкому Мукачівської ЦРЛ, члену облпрофради Омеляну Решетарю за особистий внесок у розвиток профспілкового руху та у зв’язку з ювілеєм.

На фото:

- учасники зібрання;

- виступає голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько;

- голова облпрофради Володимир Фленько вручає нагороду голові профкому Мукачівської ЦРЛ Омеляну Решетарю (ліворуч);

- освітяни м. Мукачева і Мукачівського району разом з головою облорганізації профспілки працівників освіти і науки Тетяною Повханич (друга ліворуч).

 

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради 

 

 

P1140644

 

P1140650

 

P1140662

[ Детальніше... ]

ФПК ХСЕІ інформує: кількість відвідувачів Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК» перевищила 10000!

002

 

Факультет підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту повідомляє, що кількість відвідувачів нашого юного Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК» (який розпочав свою роботу у тестовому режимі з 1 вересня 2016 року) вже перевищила 10000!

Матеріали Порталу переглянули-прочитали понад 10050 чоловік. Аудиторія наших читачів активно розширюється: Портал відвідують вже не тільки представники України і країн СНД, а й Австрії, Бельгії, Великобританії, Греції, Ізраїлю, Індії, Італії, Канади, Кенії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польші, Румунії, Словаччини, США, Таїланду, Турції, Філіппін, Франції, Чехії, Швеції.

Интернет-медіа ресурс (гіперлокальне ком'юніті медіа) «Портал профспілкового навчання ФПК» можна знайти в мережі Internet, набрав адресу посилання: www.ppnfpk.pp.ua або зробивши запит в пошуковій системі Google, набравши ключові слова: Портал профспілкового навчання ФПК

«Портал профспілкового навчання ФПК» - це медіа-ресурс, спеціалізований тематичний інтернет журнал про профспілкове навчання, про події профспілкового навчання, про учасників і для учасників профспілкового навчання.

Портал створено для залучення учасників профспілкового навчання в процес тісної взаємодії між собою, взаємообміну досвідом в медіа-просторі Порталу, активізації прагнення членів профспілки до отримання нових знань, які допоможуть краще і якісніше здійснювати свою профспілкову діяльність.

Продовжуємо наповнювати розділи Порталу новим матеріалом.

Заходьте! Читайте! Приєднуйтесь!

Запрошуємо учасників профспілкового навчання до активної інформаційної інтернет-взаємодії в медіа-просторі Порталу. Діліться своїм досвідом щодо питань профспілкового навчання, надсилайте інформацію для публікації на Порталі!

Ваші пропозиції та матеріали чекаємо на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Олена Шпурік,

декан факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів

Харківського соціально-економічного інституту

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31