07 березня 2017

Тетяна Ясько: «Профспілки – за гендерну рівність та протидію насиллю»

 

 

ЯСЬКО

 

 

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру ми попросили розповісти про історію цього свята та про сьогодення жіночого руху, у тому числі профспілкового, в Україні Голову Постійної комісії Ради ФПУ з питань рівності прав жінок та чоловіків, Голову Профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг України Тетяну Ясько.

 

 

 

- Спочатку про історію цього свята. Жіночий рух розпочався в Америці 160 років тому - в 1857 році, - зазначила Тетяна Дмитрівна. -  Тоді жінки текстильної галузі вийшли на вулиці і пройшлись маршем «порожніх каструль». Вони вимагали підвищення заробітної плати, покращення її умов, заборони дитячої праці. Через 50 років американки знов вийшли на вулиці, але вже крім соціальних гарантій, вони вимагали виборчого права для жінок. А в 1910 році на міжнародної конференції в Копенгагені американки запропонували започаткувати міжнародний жіночий рух. І тоді проголосили 8 березня міжнародним жіночим святом.

 

Якщо говорити про нашу державу та про жіночий рух в Україні, треба зазначити, що у нас дуже багато проблем з рівністю прав чоловіків та жінок. У 2016 році на з’їзді Федерації профспілок України було прийнято навіть окрему Резолюцію «За гендерну рівність і протидію насиллю». У документі наголошено, що українські жінки, зокрема працюючі, зазнають дискримінації, яка виявляється у відсутності рівних можливостей в отриманні робочого місця, навчання та професійному просуванні; у витісненні жінок зі сфери легальних трудових відносин; у неможливості ефективно поєднувати трудові та сімейні обов’язки; у необхідності шукати роботу за кордоном; у зростанні випадків насильства над жінками; у низькому рівні представництва жінок в органах державного управління та політичних структурах.

 

Профспілки вважають, що головними напрямами у вирішенні цих проблем є боротьба з дискримінацією у сфері трудових відносин і оплати праці, підтримка і захист жінок в їхній трудовій діяльності, вирішенні гендерних проблем, боротьба з гендерною дискримінацією при підвищенні кваліфікації кадрового складу, захист від сексуальних домагань, охорону материнства та дитинства та інші важливі дії.

 

Міжнародний день прав жінок та миру – це зовсім не радянська традиція, як про це зараз кажуть деякі політикани. Це свято з багаторічною міжнародною традицією.

 

І я від душі і від щирого серця вітаю всіх українських жінок, всіх профспілкових працівниць з їх святом, бажаю всім нам миру, здоров’я та щастя.

 

 

 

Прес-центр ФПУ                

 

 

 

[ Детальніше... ]

Ні згортанню прав жінок!

arton18376-cbc5b

 

 

Покінчити з насильством щодо жінок, інвестувати в сферу догляду, ліквідувати різницю в оплаті праці жінок та чоловіків!

У Міжнародний жіночий день МКП та її членські організації приєднуються до правозахисників, жіночих і феміністських організацій, закликаючи гарантувати та дотримуватися прав жінок на робочих місцях, в побуті та в громадах.

Прогрес у досягненні гендерної рівності та незалежності жінок може бути зведеним нанівець через зростання популістського сексизму – від політики жорсткої економії і приватизації державних служб, що надають послуги догляду, до все більш незахищеної і неформальної роботи, від відродження патріархальних поглядів до тиску на репродуктивне та сексуальне здоров'я жінок і їх відповідні права.

Настав час об’єднатися. І жінки відповідають на ці виклики.

В Ісландії та Франції тисячі жінок вийшли на вулиці, вимагаючи рівної оплати праці рівної цінності. У Польщі майже шість мільйонів жінок взяли участь у демонстраціях і добилися відхилення пропонованих законів проти абортів. По всій Латинській Америці, регіоні, який є батьківщиною сестер Мірабаль і Міжнародного дня ООН усунення насильства проти жінок, жінки вимагають покласти край насильству за ознакою статі. У Росії жінки виступають проти спроб декриміналізації домашнього насильства. А в січні цього року, жінки, чоловіки та діти в більш ніж 600 містах по всьому світу виступили проти сексизму, расизму, фанатизму і нетерпимості, за рівність, мир, справедливість та свободу.

Як профспілковці, ми згуртовані перед лицем багатьох викликів, які стоять перед нами: зростання нерівності, популізму і націоналізму, зміни у світі праці, зміна клімату, численні війни і конфлікти, які породжують мільйони біженців і переміщених осіб.

Ми як і раніше повні рішучості забезпечити високоякісну гідну працю для жінок і ліквідувати різницю в оплаті праці жінок та чоловіків.

І ми залишаємося вірними боротьбі з дискримінацією та насильством, якому піддаються жінки у повсякденному трудовому житті.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу заявила: «Не може бути регресу прав жінок. Ми вимагаємо підвищення заробітної платні. Ми вимагаємо інвестицій у сферу догляду. Ми вимагаємо Конвенцію МОП щоб покласти край насильству і утискам».

Об’єднуючись за наші права, ми святкуємо нашу боротьбу. Ми відзначаємо активність жінок у робітничому русі і наші перемоги у боротьбі за справедливу зарплату і умови праці. Ми черпаємо натхнення у нашій історії і сьогоденні.

Приєднуйтесь до святкування 8 березня та поділіться своїми історіями, відео, віршами, піснями, малюнками, тощо.

#proudtobeafeminist; #proudofmyunion

З прикладами дій, які ви можете здійснити 8 березня, щоб підтримати права жінок, можна ознайомитися на сайті всесвітнього маршу жінок.

Надсилайте інформацію про свої дії у Міжнародний жіночий день: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

[ Детальніше... ]

Заявление Женского комитета ВЕРС к Международному женскому дню

676

 

 

Международный женский день – это время размышлять о достигнутом прогрессе, призывать к переменам и отмечать смелость и решимость обычных женщин, которые сыграли выдающуюся роль в истории своих стран и сообществ. Несмотря на все достижения в области гендерного равенства, мы наблюдаем ухудшение стандартов жизни женщин на нашем континенте. Во многих европейских странах экономический кризис был использован для концентрации благосостояния и власти в руках избранных, за счет эксплуатации рабочей силы, ограничения демократии, преследования социальных и гражданских движений, а также усиления ненависти и разделения между различными слоями населения.

Женщины в регионе ВЕРС все еще стоят перед вызовами:

• женщины больше страдают от частичной занятости; роста занятости на низкооплачиваемых рабочих местах;

• женщины все еще получают меньше мужчин; разница зарплат между мужчинами и женщинами в последние годы не сократилась;

• женщины старшего возраста рискуют оказаться за чертой бедности; средняя пенсия женщин ниже, чем у мужчин;

• несмотря на высокий уровень образования женщин, на руководящих позициях в политических и экономических областях преобладают мужчины;

• «стеклянный потолок» не позволяет женщинам расти по карьерной лестнице; «стеклянные стены» исключают женщин из отдельных профессий;

• женщины недостаточно представлены в профсоюзных руководящих органах;

• продолжающиеся случаи домашнего насилия и насилия на рабочих местах;

• уязвимые группы: для молодого поколения - гендерные стереотипы и диспропорции; гендерное неравенство в образовании; для женщин мигрантов – меньше возможностей и ресурсов, нередкая дискриминация; для пожилых женщин – повышенный риск бедности.

Женский комитет ВЕРС призывает все правительства и европейские институты:

• к срочным действиям и принятию мер по предотвращению попадания женщин и их семей за черту бедности;

• к подтверждению обязательств по созданию здоровой экономики, а также справедливых и равных сообществ через стратегии полной и производительной занятости;

• к разработке макроэкономической и промышленной политики, продвигающей создание производительной и достойной занятости, а также реализации политики и действий, направленных на продвижение достойной занятости для молодых мужчин и женщин;

• к прекращению фактической дискриминации молодых женщин и мужчин на рынке труда, продвижению стабильной и прямой занятости, продвижению коллективных переговоров для улучшения позиции и защиты молодежи на рынке труда, продвижению минимальной социальной защиты для молодежи, борьбе с социальным исключением молодых людей, предоставление молодым женщинам и мужчинам возможности строить карьеру, создавать семью и планировать жизнь;

• к подтверждению права каждой женщины на труд, достойные условия труда, равенство в оплате и достаточный доход для ее базовых экономических, социальных и семейных нужд – права, которое должно быть реализовано за счет предоставления адекватного размера оплаты труда; включая право на материнство на самом высоком уровне;

• к соблюдению свободы трудящихся на создание и вступление в профсоюз и коллективные переговоры, без угроз и страха, с гендерной составляющей в основе переговорной повестки и гендерным паритетом в представительстве;

• к прекращению попыток повысить возраст выхода на пенсию для мужчин и женщин без должных социальных консультаций и без установления должных мер для обеспечения рабочими местами и социальной защитой;

• к укреплению и расширению сети социальной защиты, обеспечивая доступ к социальной защите, пенсии, пособиям по безработице, защите материнства, а также качественному здравоохранению для всех, доступ к общественным услугам и мерам, которые бы обеспечили совмещение работы, семейных обязанностей и личной жизни;

• к созданию обязательных механизмов для продвижения и реализации достойного труда, включая основные трудовые и экологические стандарты в соглашениях по торговле;

• к инвестициям в образование, обучение, навыки, инновации и практику, с особым фокусом на безработных молодых женщин и мужчин, созданию необходимых механизмов для борьбы с гендерными барьерами в доступе молодежи к образованию и достойным рабочим местам;

• обратить внимание на рост насилия в обществах, столкнувшихся с кризисом, к поиску необходимых методов к совместному стремлению социальных партнеров к искоренению различных форм насилия против женщин.

Пришло время определить новую модель, когда люди на планете будут значить больше, чем прибыль.

Женский комитет ВЕРС поздравляет всех с Международным женским днем!

[ Детальніше... ]

ДІЄВІСТЬ ПРОФСПІЛОК. Одеський припортовий завод відновив роботу

ОПЗ

 

   На Одеському припортовому заводі почалося виробництво товарного карбаміду і аміаку. Про це нам повідомили у Фонді держмайна України.

 

На сьогоднішній день на ОПЗ працюють три з чотирьох основних цехів. Відновлення роботи ОПЗ почалося в перших числах березня 2017 року, після того, як в кінці лютого Кабінет міністрів України і Фонд держмайна розглянули варіанти роботи заводу і погодили короткостроковий контракт на переробку природного газу в хімічну продукцію. Запуск виробничих потужностей підприємства дозволить відновити випуск продукції, знизить соціальну напруженість на заводі і в регіоні..

Треба відзначити, що відновленню роботи ОПЗ у великої мері сприяли принципова позиція та активні конструктивні дії профспілок, спрямовані на розвиток виробництва та соціально-економічний захист працюючих на цьому підприємстві.

Свою важливу роль у цьому процесі зіграли Федерація профспілок України, Центральна Рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Федерація профспілок Одеської області, Одеський обласний комітет Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України та профспілковий комітет ОПЗ.

Так, протягом тривалого часу ФПУ разом з первинною профспілковою організацією і трудовим колективом AT «ОПЗ» вимагали від владних структур вирішення питання подальшого існування підприємства. У листах до КМУ зазначалося, що через відсутність можливості для AT «ОПЗ» закупати природний газ за ціною, що адекватно корелювалась би з ціною на продукцію, та суттєвим падінням цін на світовому ринку азотних добрив завод втрачає перспективи своєї подальшої роботи.

Центральна Рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України за дорученням колективу ПАТ «Одеський припортовий завод» зверталась до влади, зокрема до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням негайно втрутитися в ситуацію, яка склалася на підприємстві у зв’язку з припиненням постачання природного газу НАК «Нафтогаз України», що призвело до повної зупинки основних виробництв.  

У зверненнях підкреслювалось, що ПАТ «ОПЗ» є містоутворюючим підприємством й продовжує нести витрати, пов’язані з утриманням устаткування пожежного та вибухонебезпечного виробництва в нормальному робочому та безпечному стані.     Руйнується система соціального захисту працівників, ветеранів праці, пенсіонерів, яка напрацьована протягом багатьох років, під загрозою знищення стали об’єкти соціальної сфери для розвитку культури і спорту, які були гордістю підприємства, міста і країни.

Профспілки вимагали прийняти виважене і правильне рішення, яке має допомогти підприємству вижити та забезпечить рентабельність і економічну стабільність.

Як бачимо, вимоги профспілок почуті. ОПЗ почав роботу. Але проблем ще багато.. Їх треба вирішувати спільними зусиллями.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№ 3/2017 р.)

444

 

 

 

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

 

 

 

Сергій Колесник

 

Кіровоградщина

 

Аналізуємо стан державного управління охороною праці в регіонах і участь у цьому процесі всіх залучених до нього структур

 

 

 

Віктор Антонов

 

Готуємося до Дня охорони праці

 

Про заходи, яких треба вжити, щоб увесь рік колектив приділяв охороні праці належну увагу

 

 

 

Людмила Солодчук

 

Рецепти «Укрексперта»

 

Інтерв’ю на актуальну тему про регулювання експертно-технічної діяльності в Україні

 

 

 

Михайло Батюк, Борис Слупський

 

Нормотворення «під тиском»

 

Як усунути протиріччя у НПАОП, які регламентують безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском

 

 

 

Наталя Чиканенко

 

Система аудитів безпеки

 

Поведінковий і цільовий аудити безпеки як інструменти підвищення культури праці. Досвід компанії «Метінвест Холдинг»

 

 

 

Олександр Фандєєв

 

Оренда робочого одягу

 

Про переваги та особливості впровадження нового виду послуг на українських підприємствах

 

 

 

Сергій Колесник

 

Європейська якість за вітчизняними стандартами

 

Специфіка дотримання вимог охорони праці на фармацевтичному підприємстві «Юрія-Фарм»

 

 

 

Наталія Сільвай

 

Не виконав припис – готуйся до суду

 

Про позови Держпраці щодо повного або часткового зупинення виробництва. Поради юриста з ведення судових спорів у сфері ОП

 

 

 

Микола Федоренко

 

Спилюємо дерева. Обережно!

 

Нормативна база, проведення робіт інструментом, видалення дерев вручну та з автовишки тощо

 

 

 

На прохання читачів

 

Плакат «Очищення покрівель від снігу»

 

Підготували Юлій Судак і Микола Федоренко

 

 

 

Новий проект

 

Плакат «Безпечне видалення зелених насаджень»

 

Підготували Юлій Судак і Микола Федоренко

 

 

 

Віталій Цопа

 

Синдром «Титаніка»:  уроки катастрофи

 

Аналіз життєвого циклу «Титаніка» з погляду управління небезпеками й ризиками. Частина 2

 

 

 

Сергій Колесник

 

Сам контролюю, сам і порушую

 

Про порушення норм охорони праці фахівцями з ОП

 

 

 

Володимир Потебешко

 

Установи основну причину нещасного випадку

 

Навчальний практикум журналу

 

 

 

Сергій Подорожний, Сергій Олексієнко

 

Професійна онкопатологія на Кіровоградщині

 

Про ситуацію з раковими захворюваннями та професії

 

групи ризику

 

 

 

Марія Алієва

 

Профілактика – зброя від недуги

 

Використання сучасного обладнання, застосування ЗІЗ, раціональне харчування й інші заходи щодо запобігання виникненню злоякісних новоутворень

 

 

 

Світлана Ткач

 

Оберігаючи вагітну жінку, оберігаєш два життя

 

Як створити умови, за яких жінка може успішно поєднувати роботу з функцією материнства

 

 

 

Дмитро Селявін

 

Для вагітних та їхніх роботодавців

 

Про права та пільги майбутніх мам

 

 

 

 

 

У додатку «На допомогу фахівцю з охорони праці»:

 

 

 

Новини законодавства

 

 

 

Олена Коновалова

 

Особливості наглядової діяльності у 2017 році

 

Про підстави для позапланових заходів, обмеження санкцій та ін.

 

 

 

Проекти регуляторних актів Держпраці

 

За період з 01.01.2017 до 15.02.2017

 

 

 

Микола Федоренко

 

Якою є одиниця вимірювання теплоспоживання?  

 

За що ми віддаємо гроші, коли платимо за опалення?

 

 

 

Микола Федоренко

 

Організація утримання будівель і споруд. Частина 3. Утримання системи будинкового холодного водопостачання та водовідведення  

 

Нормативна база, ЗІЗ, зразки форм оперативних журналів, інструкції та ін.

 

 

 

Лист оцінки ризиків (чек-лист) під час утримання системи будинкового холодного водопостачання та водовідведення

 

Порядок дій, який допоможе відповідальним особам правильно організувати

 

безпечне проведення зазначених робіт

 

 

 

Про організацію експлуатації стерилізаційного обладнання на підприємствах фармацевтичної промисловості

 

Додається інструкція з режимів роботи та безпечного обслуговування стерилізатора

 

 

 

Стрес-менеджмент у системі охорони праці сучасного підприємства

 

Ольга Гріньова, Сергій Горобинський

 

Досвід НАК «Нафтогаз України»: антистресові заходи, реєстр стресу та ін.

 

 

 

Орієнтири щодо попередження виробничого стресу

 

Посібник Міжнародного бюро праці − Женева

 

 

 

Запитували – відповідаємо

 

Запитання громадян та відповіді фахівців

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31