15 березня 2017

АНОНС. Публічна дискусія «Чи можливі в Україні страйки?»

1507795

 

 

22 березня о 17.00  в Укрінформі (зала на 2 поверсі), відбудеться публічна дискусія «Чи можливі в Україні страйки?»

 

Мета проведення заходу: виявити проблеми, які виникають при реалізації права на страйк, оцінити протестні наміри у суспільстві, готовність профспілок до солідарних дій, а також привернути увагу ЗМІ та громадськості до питання, яким чином профспілки можуть відстоювати трудові права працівників.

 

Учасники:  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін, Координатор програми «Діалог громадянського суспільства» Регіонального офісу Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа» Андрій Макаренко, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, Голова Конфедерації Вільних профспілок України Михайло Волинець, юрист громадської організації «Трудові ініціативи» Георгій Сандул та ін.

 

Адреса Укрінформу: м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

 

Акредитація за телефонами: (044) 289-60-41, (067) 788-99-41

 

 

Управління соціального діалогу

та колективно-договірного регулювання

[ Детальніше... ]

ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ БЕРЕ УЧАСТЬ У РОБОТІ 61-Ї СЕСІЇ КОМІСІЇ ООН ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК


МАЙ 

 

З 13 по 24 березня 2017 року у штаб-квартирі ООН у м. Нью-Йорк проходить 61-а сесія Комісії ООН зі становища жінок.

Відповідно до спеціального консультативного статусу ФПУ при Економічної і соціальної ради ООН (ЕКОСОР) у цьому важливому міжнародному форумі, який зібрав понад 5 тисяч учасників, традиційно бере участь делегація Федерації профспілок України у складі представників її галузевих організацій.

Пріоритетна тема цьогорічної сесії: «Розширення економічних прав і можливостей жінок у контексті змін у сфері праці».

Сесія розпочала роботу з обговорення доповіді Генерального секретаря ООН «Розширення економічних прав та можливостей жінок у контексті змін у сфері праці», яке тривало упродовж 2 днів.

У доповіді Генерального секретаря розглядається питання розширення економічних прав і можливостей жінок у контексті змін у сфері праці в той час, коли в Порядку денному в галузі сталого розвитку на період до 2030 року міжнародне співтовариство взяло на себе безпрецедентне зобов'язання забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок.

Крім того, у доповіді всебічно розглядаються основні взаємозв'язки між питаннями, які стосуються розширення економічних прав та можливостей жінок і їх прав на гідну роботу і повну і продуктивну зайнятість. У ній також розглядаються перешкоди, з якими стикаються жінки при здійсненні своїх прав на роботу і в сфері праці, і пропонуються шляхи їх усунення.

У доповіді також аналізуються можливості та виклики в контексті розширення економічних прав та можливостей жінок, які виникають у результаті посилення неформального характеру і мобільності робочої сили та процесу розвитку технологічних і цифрових засобів, які справляють перетворювальний вплив на сферу праці.

Доповідь містить стратегії і заходи, спрямовані на рішення гендерних проблем у сфері праці та забезпечення реалізації прав і розширення економічних прав та можливостей жінок, які передбачають підвищення ступеня підзвітності, щоб ніхто не залишився без уваги. У заключній частині доповіді містяться рекомендації для розгляду Комісією зі становища жінок.

В обговоренні доповіді взяли участь представники організацій громадянського суспільства та профспілок. Делегація ФПУ висвітлила у письмовій заяві до сесії позицію профспілок щодо викликів, тенденцій та підходів до питань, які стосуються становища жінок та рівності між жінками та чоловіками.

Сесія включає в себе також міністерський сегмент з круглих столів та інтерактивних діалогів на високому рівні, загальні дискусії, а також інтерактивні та експертні панельні дискусії. В одному з круглих столів узяв участь і виступив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

 

Довідково

 

Комісія зі становища жінок – це функціональна комісія ЕКОСОР, яка є глобальним директивним органом, який займається виключно просуванням гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Комісія була створена ЕКОСОР у 1946 році з повноваженнями щодо підготовки рекомендацій із захисту прав жінок у політичній, економічній, громадській, соціальній та освітній сферах. Комісія також відповідає за моніторинг, огляд і оцінку досягнутого прогресу та проблеми, що виникають у ході здійснення Пекінської декларації та Платформи дій 1995 року і підсумків 23-ї спеціальної сесії Генеральної Асамблеї 2000 року на всіх рівнях, а також підтримку гендерної проблематики. Крім того, Комісія робить внесок у подальшу діяльність за підсумками Порядку денного сталого розвитку на період до 2030 року, з тим щоб прискорити реалізацію гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат.

 

Департамент міжнародних зв’язків апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Профспілки – за справедливі тарифи та гідну оплату праці

 

IMG 7922

 

15 березня під головуванням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна відбулось розширене засідання Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення. У ході засідання розглянуто проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою».

Представники УДППЗ «Укрпошта» проінформували присутніх про ситуацію з передплатою вітчизняних видань, її фінансовим забезпеченням та про економічне обґрунтування підвищення діючих тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

 

IMG 7920

 

Було зазначено, що індекс цін виробників, роботи та послуги яких використовуються підприємством для надання послуг поштового зв’язку за січень-грудень 2016 становив 35,7% (за даними Державної служби статистики України), прогноз на 2017 рік – 11,1%, Індекс споживчих цін за 2016 рік склав 112,4%, за січень 2017 року – 101,1%, лютий 2017 року - 101%.

Темпи щорічного зростання видавничої вартості газет значно перевищують рівень зростання вартості послуг зв’язку з розповсюдження періодичних видань. Найбільшу питому вагу в загальних витратах Укрпошти становлять витрати на оплату праці з нарахуваннями. Розмір законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати у 2017 році стосовно до її розміру на 01.01.2016 (момент останнього підвищення тарифів) зріс у понад 2,3 рази (з 1378 грн до 3200 грн).

Крім того, середньомісячна заробітна плата одного листоноші у 2016 році (у штаті налічується 31 тис. листонош, а це 42% чисельності штатних працівників підприємства) в середньому становить 1874 грн, що менше від середньої по Україні – 6475 грн більше ніж у 3 рази.

Для доставки періодики задіяні близько 3 тис. одиниць автомобільного транспорту підприємства. Для перевезення пошти та друкованих видань транспортом долається відстань сумарний обсяг кілометражу якої складає понад 311,8 тис.км. Така діяльність потребує значних витрат. Так, тільки вартість 1 л бензину порівняно з 2015 роком зросла на 24,3% (з 16,63 грн до 20,67 грн).

Надання підприємствами послуг з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою за тарифами, нижчими собівартості, та неотримання з Державного бюджету компенсації витрат на надання послуг за зниженими тарифами відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» призводить до зростання збитків від надання послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.

Даним проектом наказу пропонується збільшити нинішній рівень тарифів у середньому на 48% та ввести їх в дію на передплату видань з доставкою з 01.07.2017. При тому для передплатників, які оформили передплату на рік, ціна доставки не зміниться.

 

IMG 7934

 

У разі зміни тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою за інформацією УДППЗ «Укрпошта» прогнозованими результатами буде сприяння зростанню доходів від надання послуг з приймання та доставки вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою та відповідно збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів, зменшення збитків від надання послуг з приймання та доставки періодичних друкованих видань за передплатою у 2017 році, впровадження соціальних заходів, спрямованих на підвищення заробітної плати працівників, насамперед листонош.

У той же час листом від 10.03.2017 № 02-50 Центральний комітет Професійної спілки працівників культури України не погодив проект наказу Мінінфраструктури та зауважив, що збільшення тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою негативно позначиться на роботі таких бюджетних закладів культури, якими є бібліотеки. Особливо це стосується сільських бібліотек, які у більшості регіонів являються єдиними осередками отримання інформації для сільського населення.

 

IMG 7924

 

Крім того, вкрай низька купівельна спроможність населення, позбавить значну частину читачів можливості своєчасно отримувати якісну інформацію та новини, що є порушенням статті 34 Конституції України, якою передбачено право громадян на доступ до інформації.

Після обговорення цього питання на розширеному засіданні, було вирішено запропонувати СПО об’єднань профспілок підтримати проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» з застереженнями про те, що максимальну кількість коштів, отриманих від підвищення тарифів, спрямувати на підвищення оплати праці працівників УДППЗ «Укрпошта», а також підготувати відповідне звернення до місцевих органів влади з проханням матеріально підтримати місцеві бібліотеки в умовах підвищення діючих тарифів.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Профспілки – за справедливі тарифи та гідну оплату праці

 

IMG 7922

 

15 березня під головуванням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна відбулось розширене засідання Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення. У ході засідання розглянуто проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою».

Представники УДППЗ «Укрпошта» проінформували присутніх про ситуацію з передплатою вітчизняних видань, її фінансовим забезпеченням та про економічне обґрунтування підвищення діючих тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

 

IMG 7920

 

Було зазначено, що індекс цін виробників, роботи та послуги яких використовуються підприємством для надання послуг поштового зв’язку за січень-грудень 2016 становив 35,7% (за даними Державної служби статистики України), прогноз на 2017 рік – 11,1%, Індекс споживчих цін за 2016 рік склав 112,4%, за січень 2017 року – 101,1%, лютий 2017 року - 101%.

Темпи щорічного зростання видавничої вартості газет значно перевищують рівень зростання вартості послуг зв’язку з розповсюдження періодичних видань. Найбільшу питому вагу в загальних витратах Укрпошти становлять витрати на оплату праці з нарахуваннями. Розмір законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати у 2017 році стосовно до її розміру на 01.01.2016 (момент останнього підвищення тарифів) зріс у понад 2,3 рази (з 1378 грн до 3200 грн).

Крім того, середньомісячна заробітна плата одного листоноші у 2016 році (у штаті налічується 31 тис. листонош, а це 42% чисельності штатних працівників підприємства) в середньому становить 1874 грн, що менше від середньої по Україні – 6475 грн більше ніж у 3 рази.

Для доставки періодики задіяні близько 3 тис. одиниць автомобільного транспорту підприємства. Для перевезення пошти та друкованих видань транспортом долається відстань сумарний обсяг кілометражу якої складає понад 311,8 тис.км. Така діяльність потребує значних витрат. Так, тільки вартість 1 л бензину порівняно з 2015 роком зросла на 24,3% (з 16,63 грн до 20,67 грн).

Надання підприємствами послуг з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою за тарифами, нижчими собівартості, та неотримання з Державного бюджету компенсації витрат на надання послуг за зниженими тарифами відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» призводить до зростання збитків від надання послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.

Даним проектом наказу пропонується збільшити нинішній рівень тарифів у середньому на 48% та ввести їх в дію на передплату видань з доставкою з 01.07.2017. При тому для передплатників, які оформили передплату на рік, ціна доставки не зміниться.

 

IMG 7934

 

У разі зміни тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою за інформацією УДППЗ «Укрпошта» прогнозованими результатами буде сприяння зростанню доходів від надання послуг з приймання та доставки вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою та відповідно збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів, зменшення збитків від надання послуг з приймання та доставки періодичних друкованих видань за передплатою у 2017 році, впровадження соціальних заходів, спрямованих на підвищення заробітної плати працівників, насамперед листонош.

У той же час листом від 10.03.2017 № 02-50 Центральний комітет Професійної спілки працівників культури України не погодив проект наказу Мінінфраструктури та зауважив, що збільшення тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою негативно позначиться на роботі таких бюджетних закладів культури, якими є бібліотеки. Особливо це стосується сільських бібліотек, які у більшості регіонів являються єдиними осередками отримання інформації для сільського населення.

 

IMG 7924

 

Крім того, вкрай низька купівельна спроможність населення, позбавить значну частину читачів можливості своєчасно отримувати якісну інформацію та новини, що є порушенням статті 34 Конституції України, якою передбачено право громадян на доступ до інформації.

Після обговорення цього питання на розширеному засіданні, було вирішено запропонувати СПО об’єднань профспілок підтримати проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» з застереженнями про те, що максимальну кількість коштів, отриманих від підвищення тарифів, спрямувати на підвищення оплати праці працівників УДППЗ «Укрпошта», а також підготувати відповідне звернення до місцевих органів влади з проханням матеріально підтримати місцеві бібліотеки в умовах підвищення діючих тарифів.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Турнір пам’яті Михайла Мелещука

1 DSC 9385

 

Він був одним із самих перспективних керівників у лісовій галузі Рівненщини, але 5 березня 1998 року його життя трагічно обірвалося. На той час директору Клеванського лісового господарства Михайлу Мелещуку було всього тридцять п’ять... Та його не забули. Щороку на підприємстві, яке він очолював, в його пам’ять організовують волейбольні турніри.

 

Голова профспілкового комітету лісгоспу Святослав Медвідь розповів:

– Михайло Миколайович прийшов до нас з Клесівського лісгоспу, де працював головним лісничим. Він народився у простій селянській родині в селі Підлісне Дубровицького району. Всього лише трохи більше двох років він очолював наш колектив, але за цей короткий час зумів його згуртувати, створити на підприємстві конструктивну виробничу атмосферу. Усіх нас він заряджав своєю енергією, завжди з повагою ставився до людей. Неспроста ім’ям Мелещука назвали одну з вулиць Клеваня. На знак поваги до цієї людини з ініціативи директора лісгоспу Ігоря Фізика, профспілкового комітету і початковій підтримці Миколи Шершуна, який в ті роки був депутатом Верховної ради України, організовуємо ці спортивні турніри, які стали традиційними.

У  цьогорічному участь взяли 11 команд практично з усіх структурних ланок підприємства. Після напружених командних двобоїв у фінал вийшли чотири команди: апарату управління, Решуцького лісництва, автотранспортного цеху та лісодільниці. Володарями перехідного кубку імені Михайла Мелещука уже не вперше  стали управлінці на чолі зі своїм капітаном Юрієм Шкорботом. Усі команди-фіналісти одержали кубки і грамоти. Турнір в черговий раз засвідчив: у клеванських лісівників спорт, зокрема волейбол, у великій повазі. Про це свідчить і все зростаючий рівень спортивної майстерності тутешніх любителів волейбольної кулі. Та головне – лісівники шанують свою історію, кращі трудові традиції. Про це під час урочистої частини відкриття турніру говорили почесні гості: голова  Федерації профспілок Рівненщини Микола Шершун, директор лісгоспу заслужений працівник лісового господарства України Ігор Фізик, ветеран підприємства, заслужений працівник лісового господарства Іван Чорнобай, голова обласного спортивного товариства «Колос» Анатолій Соляр.

 

1 DSC 9636

 

 

Віктор Парфенюк

Фото Миколи Конончука

 

 

[ Детальніше... ]

Філософія роботи Держпраці – попередити правопорушення та сформувати правову культуру у сфері праці і охорони праці

1144

 

 

10 березня 2017 р. Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега презентував публічний звіт про роботу  відомства  у 2015-2016 роках.

Озвучивши основні показники діяльності відомства у 2016 році, він акцентував увагу на тому, що найбільша кількість порушень, яку встановили інспектори Держпраці у 2016 році, стосувалася затримки чи невиплати заробітної плати – майже 26 тисяч. Загалом протягом року було проведено 21244 перевірки у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 17 977 підприємствах. Завдяки зусиллям державних інспекторів було погашено заборгованість із заробітної плати в сумі близько 850 млн гривень.

Проведено серйозну роботу щодо вдосконалення нормативно-правового забезпечення Держпраці, приведення нормативних актів у відповідність до європейських стандартів. У цій сфері Держпраці плідно співпрацювала з Міжнародною організацією праці.

Йдеться, зокрема, про скасування близько 200 нормативно-правових актів радянського періоду, які на сьогодні втратили свою актуальність. Також опрацьовується питання запровадження декларативного принципу державного нагляду за станом охорони праці, планується зменшення кількості дозвільних документів на роботи підвищеної небезпеки – з 26 до 18.

«Бізнес має взяти на себе ризики, пов’язані з роботами підвищеної небезпеки і використанням відповідного обладнання. В свою чергу Держпраці залишає за собою контроль за тим, наскільки чесно і правомірно бізнес застосовує декларативний принцип», – зазначив Голова Держпраці.

Працівники Держпраці беруть активну участь у підготовці нової редакції трудового кодексу, в якому, як підкреслив Р. Чернега, будуть максимально враховані інтереси учасників соціального діалогу.

Для того щоб спростити процедуру отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки територіальні управління Держпраці опрацювали спільно з центрами надання адміністративних послуг механізм надання таких дозволів за принципом «єдиного вікна». З ініціативи Держпраці при районних державних адміністраціях створюються консультативні центри, де суб’єктам господарювання надаватимуться консультації щодо застосування нових норм трудового законодавства.

У центральному апараті відомства протягом року проводився онлайн-прийом, який відвідало понад 90 громадян з усіх регіонів країни.

Голова Держпраці також зазначив, що на особливому контролі Держпраці були і залишаються питання оплати праці, легального працевлаштування, недопущення звільнення з роботи мобілізованих військовослужбовців, порушення прав інвалідів, використання праці дітей.

Стосовно перевірок стану охорони праці на підприємствах Роман Чернега констатував, що превентивні заходи, державний нагляд, що здійснює Держпраці, сприяли тому, що виявлені інспекторами порушення в більшості випадків усуваються –  у 80 %. Тобто бізнес починає усвідомлювати свою відповідальність за життя і здоров’я працівника.

1133

 

На завершення свого виступу Голова Держпраці наголосив: «Філософія роботи Держпраці – попередити правопорушення, сформувати правову культуру у сфері праці й охорони праці. Ця проблема не вирішиться за рік чи за два. Втім проведення превентивних заходів, роз’яснювальна робота, безперечно, дасть відчутний позитивний результат».

 Правова та технічна інспекція праці апарату ФПУ

 (за матеріалами публікації на сайті Держпраці)

[ Детальніше... ]

Складові авторитету районної організації

1DSC02545

 

 

Сьогодні Новомиргородська районна організація профспілки працівників держустанов, що на Кіровоградщині, вирізняється потужністю, активністю, поінформованістю і конкретними справами. Це головні складові її авторитету. Великий плюс – особиста позиція і небайдужість голови райкому профспілки Світлани Давиденко.

Її прихід на цю посаду, мабуть, був визначений вищими силами. Звітно-виборна кампанія у 2015 році проходила складно. Пішла з посади голова райкому профспілки. Світлана, з її навантаженням завсектором організаційної роботи і голови первинної профорганізації райдержадміністрації, про райком не мріяла, але зупинились на її кандидатурі, бо інших не було. Аргумент: вивела первинку на пристойний рівень, треба рятувати райком, адже членство просто сипалося. У переддень звітно-виборних зборів принесли 10 заяв. Районна організація розвалювалася на очах. Світлана це сприйняла дуже болісно – як недовіру до своєї кандидатури. І тоді вирішила: якщо й вона відмовиться, то про організацію профспілки швидко забудуть. Опанувала собою, дала згоду і її обрали. Буквально наступного дня їй принесли 25 заяв про вступ у профспілку. «Мені було невимовно приємно, - говорить Світлана Миколаївна. Я зрозуміла, що мене підтримують. Стала працювати з піднесенням і бажанням гори звертати. Добре, що поруч є надійний помічник – скарбник Людмида Чудновська. Довго утримувався мер – рядові вступили у профспілку, а він – ні. Згодом приніс заяву, сам, без будь-якого нагадування. Тепер і там сильна профорганізація.

Світлана Миколаївна давно зламала стереотип про те, що держслужбовці повинні покірно сприймати запропоноване й не можуть відстоювати свої права. Адже сміливо заявляє свою позицію райком профспілки, а не хтось персонально. Так, держслужбовці дуже залежні від роботодавців, але райком жодну людину не залишив без захисту. Наприклад, в одній сільраді був конфлікт між працівником і роботодавцем. Залагоджували його довго: запрошували на засідання поодинці і разом, пропонуючи різні примирні варіанти, але  зберегли людині робоче місце, і, як кажуть, поставили обох на місце.

Без перебільшення, найпотужнішим захисним фоном служать колективні договори, до яких своєчасно вносяться зміни і доповнення або укладаються нові. Головна вимога до них: щоб новий документ розширював, а не звужував гарантії і пільги працюючих. Сьогодні обком профспілки, і відповідно, райком відпрацьовують лінію колдоговірного захисту із певними преференціями для членів профспілки. Їх непросто вибити у фінансових рамках, але у кожному колективі шукають такі можливості. Наприклад, мають преференції члени профспілки – працівники територіального центру, для них передбачені додаткові вихідні (не додаткова відпустка), наприклад, у день народження, одруження (своє або дітей), під час проводів рідних в армію і т. д. Раніше у ці дні люди брали відпустку за власний рахунок. Іще одна вимога: колдоговір повинен працювати, а не відлежуватися у шухляді. У багатьох організаціях вони зразкові – для людей різних професій прописані пункти захисту. І це не голослівно, а з посиланням на закон, постанову чи наказ. Серед них колдоговір міжводного господарства, яке обслуговує кілька районів. В ньому чітко розписано пільги для трактористів, бухгалтерів, інженерно-технічного працівників, обслуговуючого персоналу, плюс вагомі додатки до колдоговору. Кожен працівник персонально знайомиться з колдоговором і, крім голови профкому, сам може проконтролювати його виконання. Тому ніхто не дрімає, коли проходять звіти керівника і профкому про виконання його норм.

У голови райкому на контролі усі напрямки роботи, а найбільше до вподоби – культмасовий. І сама любить подорожувати, і всіх спілчан захопила цією віддушиною. Після напружених буднів потрібні розрядка, нові враження, відкриття, емоції. Об’їздили всю Україну, за винятком східної. До речі, коли на схід країни прийшла біда у 2014 році, райком профспілки усі кошти (за згодою спілчан) відправляв на підтримку української армії, купував необхідне обладнання, одягав воїнів-земляків. Командир військового підрозділу, якому дісталися рації, зателефонував і подякував за подарунки. І за власні кошти Світлана Миколаївна купувала теплі речі захисникам, і була на сьомому небі від щастя, коли вони повідомляли, що саме цей одяг зігрівав їх на дорогах війни.

Усі спілчани, не лише лідери первинок, у неї на звязку. У будь-який час їй можна телефонувати й вирішувати питання, як кажуть, по гарячих слідах. Позиція у неї проста: невирішених проблем не буває. Вона не чекає вдячності: їй самій приємно, коли вдається зарадити у біді чи когось виручити. Памятає такий випадок: тяжко захворіла спілчанка. Пройшла  всі складні процедури, а на останню не було коштів. Дізнавшись про це, Світлана Давиденко порадилася з колегами, зняла всі до копійки гроші з рахунку і вручила хворій. І та допомога врятувала жінці життя. Сьогодні бачити її живою-здоровою – це найбільше щастя.

 

Віктор Федотов,

голова обкому профспілки

 працівників держустанов

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31