20 березня 2017

«УКРПРОФТУР» ЗАПРОВАДЖУЄ НОВІ МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ

IMG 8082

 

Найбільша в Україні мережа готелів «Укрпрофтур» запустила єдиний центр бронювання UKRTOUR.PRO. Як розповів «ПВ» начальник відділу маркетингу «Укрпрофтур» Андрій Давидюк, відтепер перейшовши на сайт ukrtour.pro, кожен бажаючий може за лічені хвилини скористатися послугами онлайн-бронювання номерів у будь-якому готелі, турбазі або таборі туристичного об’єднання «Укрпрофтур», замовити тур Україною чи послуги «конференц-сервісу».

Андрій Давидюк зазначає, що тепер у кожному регіоні працює як мінімум по одному представнику, які безпосередньо займаються впровадженням нових маркетингових комунікацій і покращенням надання готельних послуг — запроваджено єдині стандарти якості.

Він зазначає, що донедавна лише у окремих готелях працювали автоматизовані системи онлайн-бронювання: «Для того, щоб інтегрувати готелі у єдину систему бронювання, ми домовилися з партнерами — компанією-розробником програмного забезпечення, які на досить зручних і пільгових умовах встановили програмне забезпечення та провели навчання наших працівників».

Наразі готелі інтегровано у єдину систему бронювання, створено сайт ukrtour.pro, систему колл-центру 0800211050, систему підтримки користувачів та запущено єдину облікову систему. Завдяки цьому можна контролювати у режимі реального часу завантаження по готельним комплексам, перспективи заповнення, а також їх доходи/збитки. Маючи таку інформацію, туроператор оперативно реагуватиме і шукатиме клієнтів на незаповнені об’єкти. В свою чергу, можливість інтеграції з іншими системами бронювання також дає приріст клієнтів. А гнучка система звітів дозволяє оцінити якість роботи кожного адміністратора, маркетолога, що дозволить поліпшити якість обслуговування. «Тепер усі бази даних з обслуговування туристів надходять на сервер «Укрпрофтуру». Ми можемо витягнути звіт з обслуговування туристів по кожному із регіонів за будь-який необхідний період — день, місяць або квартал. Такий доступ уже в нас є. Тепер не треба писати розпорядження для того, щоб нам надіслали якусь звітність», — зазначає Андрій Давидюк.

І позитивні результати не забарилися — наразі, як інформують у маркетинговому відділі «Укрпрофтуру», вже можна констатувати збільшення завантаження у готелях. Тож будь-хто бажаючий може зайти на сайт, вибрати готель, забронювати необхідний номер на обрані дати, скористатися послугою онлайн-оплати, отримати підтвердження і рушати у подорож — саме так працює більшість мережевих готелів.

«Ми є найбільшою мережею готелів в Україні, і будемо модернізовуватися, проводити ремонтні роботи, реконструкцію і покращувати якість надання готельних послуг, — наголошує наш співрозмовник. — Відділ маркетингу слідкує за клієнтськими відгуками, за ціноутворенням по регіонах, ми контролюємо конкурентів — проводимо певний аналіз у центральному апараті, і це допомагає нам давати правильні вказівки і ставати краще. Ціна ж у нас завжди була адекватною, вона є середньою або навіть нижче середнього рівня — доступна для основних цільових груп наших клієнтів — це спорт, культура, групи дітей, що подорожують на канікулах. В свою чергу, можливість онлайн-бронювання ми запустили зокрема для того, щоб залучити до нас саме індивідуального клієнта, щоб йому було зручно саме за допомогою нового сервісу».

Олена ОВЕРЧУК,

«Профспілкові вісті»

 

[ Детальніше... ]

Підбито підсумки виконання Галузевої угоди

DSC07557

 

17 березня 2017 року у Міністерстві соціальної політики України відбулося засідання спільної робочої комісії Сторін Галузевої угоди між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери України і працівників державних установ України на 2016 – 2018 роки, які її положень у 2016 році. 

Зокрема, розглядаючи стан виконання взятих зобов’язань та спільних домовленостей, фахівці Міністерства та галузевих профспілок детально обговорили питання, що стосуються зайнятості, оплати, умов та охорони праці, а також соціального захисту працівників соціальної сфери. Окремо було зосереджено увагу на проблемах фінансування і матеріального забезпечення організацій, установ та закладів, створення умов для забезпечення стабільної діяльності та розвитку галузі, підвищення професійного рівня та престижності праці соціальних працівників.

За результатами засідання було напрацьовано низку додаткових заходів, реалізація яких сприятиме виконанню положень Галузевої угоди у повному обсязі.

 

Профспілка працівників соціальної сфери України

[ Детальніше... ]

У Запоріжжі відбулось засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення

DSCN1309

 

16 березня 2017 року у конференц-залі ЗОСППР «Потенціал» відбулось засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, в. о. Голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Степанович Головко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Казачук Анатолій Васильович, директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Олександрівна Дуднік; представники профспілок, ГУ ДФС та ГУ Держпраці у Запорізькій області.

На засіданні обговорені питання про:

- вплив зниження ставки єдиного внеску на ситуацію щодо підвищення рівня заробітної плати, забезпечення трудових прав працівників, створення додаткових робочих місць, легалізацію заробітної плати та зайнятості населення;

- реалізацію Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2015-2016 роки щодо сприяння підприємницьким ініціативам серед безробітних та ефективності проведених заходів для зростання рівня зайнятості населення області у 2016 році;

- підготовку звернення до Кабінету Міністрів України із пропозицією запровадження у Запорізькій області пілотного проекту, що передбачатиме обов`язкове подання роботодавцями інформації про потребу у робочій силі (вакансії) до державної служби зайнятості.

В ході засідання директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан зазначив, що проблема детінізації економіки, зайнятості та заробітної плати є надзвичайно актуальною. Оскільки за орієнтовними оцінками обсяги тіньових трудових відносин в Україні сягають 40 %, а в нашій області складають близько 38 %.

За останні два роки Урядом України у законодавчому полі зроблено низку кроків, спрямованих саме на подолання цього ганебного явища. Так, з 2016 року майже вдвічі знижено єдиний соціальний внесок (від 40 % до 22 %), який сплачують роботодавці. Крім цього, діяли певні обмеження на проведення перевірок середнього та малого бізнесу.

За результатами цього в області намітилася певна позитивна тенденція стосовно чисельності застрахованих осіб. Проте, в цілому, політика «пряників» не принесла очікуваних результатів.

Зважаючи на вищезазначене, основним інструментом досягнення соціальної стабільності в суспільстві та кожному трудовому колективі є соціальний діалог.  Тому пошук шляхів вирішення проблем, що існують в регіоні  потрібно забезпечувати у співпраці органів виконавчої влади, профспілок і роботодавців.

За результатами засідання обласним координаційним комітетом сприяння зайнятості населення прийняті рішення, спрямовані на покращення ситуації на ринку праці та легалізацію трудових відносин.

 

DSCN1322

 

DSCN1325

 

Запорізька обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

Сергій Каплін: "Україні потрібна нова індустріалізація та капремонт"

kaplin

 

 

Представник Федерації профспілок України у Парламенті  Сергій Каплін поділився з «Профспілковими вістями» рецептами відновлення української промисловості. Свого часу народний депутат та лідер Соціал-демократичної партії (СДП) був одним із наймолодших керівників промислового підприємства в СНД, яке успішно вивів із стану банкрутства, а також очолював велику корпорацію, тому про проблеми української індустрії знає зсередини. Каплін переконаний, що поштовхом до деіндустріалізації України стала співпраця з МВФ, який за міземну, враховуючи маштаби нашої держави, фінансову підтримку змусив стати на рейки приватизації. Парламентар пропонує накласти мораторій на співпрацю з Міжнародним валютний фондом, а ресурси для нової індустріалізації і розвитку черпати із внутрішніх резервів.

 

Що стало руйнівним для української промисловості і чи не перейдена ще точка неповернення?

 

Витоки проблеми – приватизація. Роками культивувалася думка, що держава – неефективний власник. Ми шукали нових приватних менеджерів, як месію, одразу занизили до них вимоги, розпродали їм заводи по 1 гривні, уклали умовні угоди, які ніхто не збирався виконувати. В першій хвилі «прихватизації» від людей нібито відкупились сертифікатами-ваучерами, потім збанкрутували підприємства, далі вони “змінювали руки”. Зараз країна деіндустріалізована вщент. В 2000-х в українців вкрали заводи за безцінь вже за іншою схемою.  При цьому ті, хто купив, перепродав нічого нікому не винні.  Це пряме порушення статті  13 Конституції України, яка говорить про те, що власність зобов’язує.  Тепер маємо знищену промисловість , а спитати ні з кого, бо держава добровільно втратила  свій контроль через бездарну політику. Так, ми вітаємо створення урядом Національного комітету з промислового розвитку.  Але нам потрібне ціле міністерство промисловості, яке буде відповідальним за підйом виробництва і новий конкурентний продукт, реальний сектор економіки.

 

Чим  має займатися це міністерство? 

 

В першу чергу працювати! В програмі Уряду відродження промисловості прописане дуже умовно. І починати тут треба не зі станка, а з освіти і кадрів. Профтехосвіта – знищина.  Головна мета реформи – економія коштів. Фінансування переклали на місцеві бюджети і почалось: в гіршому випадку – закриття училищ, частіше – затримки зарплати і стипендій. А в таких умовах про якісну підготовку конкурентного фахівця вже не йдеться. У вишах – теж крайнощі. Держава не дбає про школу управління, про інженерні кадри, університети штампують юристів та економістів, але не майбутніх «червоних директорів» та передовиків виробництва. Про підтримку науки і технологій взагалі  не йдеться, тоді як ми нібито всіляко хочемо  відійти від сировинної економіки.

 

Освіта це стартовий капітал, однак які кроки треба зробити на законодавчому рівні, на рівні бюджету безпосередньо для нового старту промисловості?

 

Потрібна воля і гроші. Для реіндустріалізації потрібна серйозна дерегуляція. Держава має зняти всі бюрократичні та політичні перепони для підйому реального сектору. Але при цьому треба знову не пустити все на самоплив, а поставити одразу високі планки – стандартизації, модернізації і технологій. Але знову таки повторю – ці процеси має контролювати потужна рука не ринку, а сильної держави, орієнтованої на розвиток Тоді в Україну прийдуть інвестиції. Однак треба з цими вкладеннями працювати - шукати механізми,  компроміси , законні рішення. Зараз, наприклад у Херсоні стоять руїни бавовняного комбінату, де працювали 25 тисяч людей. Є інвестор, який готовий відбудувати все з нуля, поставити новітнє обладнання, але державі простіше банкрутство – схема відпрацьована особливо нічого робити не треба.  

 

Міністерство промисловості чи поки Національний комітет має обрати провідні кластери економіки і влити в них всі сили, енергію і державну підтримку. Ці кластери мають бути орієнтовані на якнайширші ринки збуту. Ми маємо весь потенціал для імпортозаміщення, і для того щоб продавати свою продукцію з високою доданою вартістю за кордон. В нас є Крюківський вагоноремонтний завод -  одне з бюджетоутворюючих підприємств Кременчука. Сьогодні у підприємства результат  – виробили в 7 разів більше вагонів ніж за аналогічний період минулого року. Бо торік просто не було замовлення, не було фінансування. Це досягнення, але головне тепер зберегти темп, забезпечити стабільність, щоб люди мали постійну роботу, а завод жив.

 

Ви як Представник профспілок у Верховній Раді часто буваєте в колективах і на підприємствах, які на жаль зараз переживають кризу  - як бути їм?

 

В першу чергу опиратись на профспілки. Люди – це рушійна сила, яка може все, а якщо люди хочуть  працювати і готові боротись за свою роботу – це вже пів справи. Ми вже півроку добиваємось від держави поновлення роботи Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61 комунара і повернення людям боргів. Ми вже добились звільнення директора заводу  - справжнього ворога колективу. Шукаємо діалог із новим керівником.  Заводчани 2 роки не бачили повноцінної зарплати, а всім начхати – папірці, обіцянки і ніяких зрушень. Нещодавно жінкам роздали по кілька сотень гривень. При цьому Фонд держмайна продає один із непрацюючих цехів заводу. Сума незначна – весь борг звісно не покриє, але ж це реальні гроші. Я вже звернувся до ФДМУ, аби розібратися із ціною і тим, куди спрямують ці кошти. Ми з профспілкою і корабелами будемо добиватись, щоб все до копійки пішло тим, хто віддав свої життя роботі на підприємстві і залишається йому вірним попри проблеми. За такими колективами майбутнє і порятунок для нашої промисловості.

 

"ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ" 
№10-11, 16.03.2017

[ Детальніше... ]

Робочий графік Голови ФПУ

 

31 березня

 

11.00 – участь в урочистому засіданні УСПП, присвяченому 25-ї річниці з дня створення організації

 

 

30-31 березня

 

Участь у конференції, що проводить Фонд Фрідріха Еберта, на тему: «Політика в сфері мінімальної заробітної плати в Україні – шанс на справедливий перерозподіл та зростання?»

 

 

29 березня

 

14.00 – робоча зустріч з керівником проекту «Інтерактивні комунікаційні системи» Плевою П.В.

 

11.30-12.20 – участь у прес-конференції в УНІАН на тему: «Гідність для українських працівників - фундаментальні права та гідна праця»

 

 

28-29 березня

 

Робота по програмі перебування у м. Києві спільної місії Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та Глобальної профспілки «IndustriALL»

 

 

27 березня

 

11.00 – проведення робочої наради з питань роботи майнового комплексу ФПУ

 

24 березня

 

 

10.00 - участь у VI З’їзді Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України

 

 

23 березня

 

 

 

17.00 - участь у публічній дискусії «Чи можливі в Україні страйки?»

 

 

 

10.00 - участь у засіданні Асамблеї української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

22 березня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

20 березня

 

 

 

13.00 - зустріч з членами Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України

 

 

 

09.00 – апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ

 

 

17 березня

 

Участь у заходах, приурочених 100- річчю з часу початку Української революції та дня утворення Української Центральної Ради

 

 

16 березня

 

 

10.00 - проведення засідання Президії Федерації профспілок України

 


15
березня

 


11.00 - проведення засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

14.30 - участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

16.30 - участь у нараді у Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва з майнових питань

19.00 - проведення зустрічі з керівниками територіальних профоб'єднань 

 

 

14 березня

 


14.00 - проведення Консультативної ради при Голові ФПУ 

 

16.30 - зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим


18.00 - Консультації щодо Проекту Трудового кодексу України в 
Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

 

13 березня 

 


14.00 - проведення наради керівників профоб'єднань - суб'єктів Угоди про утворення СПО об'єднань профспілок, членів Консультативної ради при Голові ФПУ

 

2 - 3 березня

 

 

 

Участь у Третій Національній конференції в рамках Дансько-українського проекту на тему «Стан та перспективи розвитку соціального діалогу на регіональному та місцевому рівнях» (м. Чернігів)

 

 

 

2 березня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України

 

 

1 березня

 

 

 

 

 

 

 

28 лютого

 

 

 

16.00 – участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

 

 

27 лютого

 

 

 

09.00 – участь в апаратна нараді з питань підготовки до засідання Президії ФПУ

 

 

24 лютого

 

10.00 – участь у засіданні профспілкової сторони НТСЕР

13.00 – участь у засіданні НТСЕР за участю Прем’єр-міністра України В.Гройсмана

 

22 лютого

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

16.00 - зустріч з експертами МОП Драганом Радічем та Фарідою Хегазі

 

20 лютого

 

 

09.00 – участь в апаратна нараді з питань підготовки до Президії ФПУ

 

12.00 - зустріч з міжнародним секретарем Австрійської федерації профспілок Маркусом Стромаєром

 

14.30 – участь у Круглому столі на тему: «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії»

 

 17 лютого

 

 

Участь у днях Федерації профспілок України у Житомирській області

 

16 лютого

 

10.00 - участь у засіданні Координаційної ради проекту «Громадська синергія»

 

 

15 лютого

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 14 лютого

 

14.00 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

14.30 – участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

 

13 лютого

 

 

09.00 - нарада Голови ФПУ та заступників Голови ФПУ

 

6 - 10 лютого

 

 

Участь у зустрічі високого рівня профспілок з керівництвом Міжнародного валютного фонду та Світового банку (м. Вашингтон, США)

 

 

6 лютого

 

 

10.00 - участь у нараді керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

3 лютого

 

14. 00 - участь у робочій нараді профактиву ФПУ з Першим Віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

2 лютого

 

16.30 - зустріч зі старшим спеціалістом МОП з умов праці та гендерної рівності Маріко Учі щодо гідної праці

 

1 лютого

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

 

29 - 31 січня

 

 Робоча поїздка до м. Одеса, участь в урочистостях з нагоди відзначенні 25-річчя від дня створення Профспілки робітників морського транспорту України, зустрічі з трудовими колективами Одещини

 

26 січня

 

15.00 – 17.00 - зустріч з юристами-практиками та науковцями, які працюють у сфері прав людини зокрема у сфері трудового права та захисту прав вразливих категорій населення

 

14.00 - участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

25 січня

 

 11.00 - участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

24 січня

 

 15.00-16.00 - участь у координаційній зустрічі Європейської профспілкової мережі для роботи з міжнародними фінансовими установам

 

14.00 – участь у засіданні Президії НТСЕР

 

 

23 січня

 

 11.00 – участь у консультативній нараді щодо захисту трудових прав працівників у зв’язку із законодавчими змінами у сфері оплати праці

 

09.00 – участь у апаратній нараді із заступниками Голови ФПУ

 

19 січня

 

16.00 - Зустріч з представниками АПСВТ – авторами проекту посібника по соціальному діалогу

 

18 січня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

 

17 січня

 

 14.00 - зустріч з представниками Датської консалтингової компанії «Тана Копенгаген», присвячена питанням стану ринку праці, зайнятості та розвитку професійних навичок в Україні

 

11.00 - участь у нараді керівників структурних підрозділів з питань підготовки цільових пріоритетів і завдань ФПУ на 2017 рік

 

10.00 - участь у спільному засіданні Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин і Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики НТСЕР

 

 

16 січня

 

 09.00 – участь у апаратній нараді із заступниками Голови ФПУ

 

 

12 січня

 

 11.00 - участь у нараді керівників структурних підрозділів з питань підготовки цільових пріоритетів і завдань ФПУ на 2017 рік, навчання працівників апарату та підготовки і участі у написанні проектів документів

 

11 січня

 

  11.00 - участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

 

10 січня

 

 16.00 – участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати

 

 

3 січня

 

09.00 – робоча нарада із заступниками Голови ФПУ

 

30 грудня

 

9.00 – Робоча зустріч з Першим Віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим.

 

 

 

  29 грудня

 

 

11.00 – участь у селекторної нараді у кабінету міністрів України.

 

13.30 – вітання апарату Федерації профспілок України з Новим роком.

 

28 грудня

 

11.00 – участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

 

27 грудня

 

14.00 - Участь у засіданні спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на 2016-2017 роки та здійснення контролю за її виконанням

 

Зустріч з Міжнародним експертом 3F- представником Глобальної Федерації профспілок IndustriAll Вадимом Борисовим щодо розширення співробітництва в рамках дансько-українського проекту

 

 

26 грудня

 

09.00 – участь у апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів ФПУ

 

12.00 – участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

 

23 грудня

 

 10.00 – участь у семінарі-нараді головних бухгалтерів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань

 

 

 22 грудня

 

11.00 – участь у зборах профспілкового активу, присвячених 110-річниці профспілкового руху Придніпров’я (м. Днепр)

 

21 грудня

 

 14.30 – участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

 

20 грудня

 

 10.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

19 грудня

 

 09.00 – нарада із заступниками Голови ФПУ;


14.00 – зустріч з членами керівного комітету Дансько-українського навчального проекту

 

 

16 грудня

 

09.00 – засідання Консультативної ради при Голові ФПУ

 

11.00 – участь у роботі Пленуму Профспілки працівників зв’язку України;

 

13.30 – участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

15 грудня

 

 

10.00 – участь у роботі З’їзду Профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

 

 

14 грудня

 

11.00 – участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

14.00 – участь в Урочистому засіданні Центральної Ради Профспілки працівників оборонної промисловості з нагоди 25-ти річчя від дня створення

 

 

13 грудня

 

10.00-17.00 – участь у міжнародному семінарі з питань Європейської соціальної хартії (переглянутої)

 

 

12 грудня

 

09.00 – участь в апаратній нараді з підбиття підсумків Всеукраїнської акції профспілок 8 грудня ц.р. та підготовки до засідання Президії ФПУ 20.12.2016

 

 9 грудня

 

 15.00 – участь у презентації звіту «Україна та Угода про Асоціацію: моніторинг виконання за 2014- листопад 2016 рр.»

 

8 грудня

 

09.00 – участь у Всеукраїнській акції профспілок

 

 

7 грудня

 

11.00 – участь у засіданні Кабінету міністрів України

 

14.00 – участь у засіданні Центрального комітету Профспілки працівників охорони здоров’я України

 

17.00 - зустріч профспілкової делегації з Головою Верховної Ради України А.Парубієм та керівниками парламентських фракцій і груп

 

6 грудня

 

10.00 – участь у засіданні робочої групи з попереднього напрацювання основних підходів до визначення розміру членських внесків на статутну діяльність ФПУ у 2017 році

 

12.30 - прес-конференція Голови ФПУ Григорія Осовго на тему проведення Всеукраїнської акції профспілок 8 грудня ц.р. У прес-конференції візьмуть участь керівники всеукраїнських профспілок і профоб'єднань.

 

 

5 грудня

 

 

09.00 – участь в апаратній нараді щодо порядку денного Президії ФПУ 20.12.2016 та стану підготовки до Всеукраїнської акції профспілок 8 грудня ц.р.

 

14.00 - участь у нараді керівників репрезентативних профоб’єднань на національному рівні

 

 

3 - 4 грудня

 

 

Робочий візит до Полтавської області. Зустріч з профактивом, участь в урочистостях з нагоди відзначення 25-ї річниці «Миргородкурорту».

 

29 листопада - 2 грудня

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок

 

 

 

28 листопада

 

 

09.00 – нарада із заступниками Голови ФПУ;

 

14.00 – участь у засіданні Президії НТСЕР;

 

16.00 – участь у звітно-виборних профспілкових зборах первинної профспілкової організації апарату Федерації профспілок України.

 

 

25 листопада

 

09.00 -10.00 - проводить відео конференцію у студії "Укртелекому" за адресою: вул. Антоновича, 40

15.00 - зустріч з головним редактором журналу "Охорона праці"

 

23 листопада

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України;

14.00 - участь у Пленумі Профспілки працівників освіти і науки України

 

 

22 листопада

 

10.00 - участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, профоб’єднань м. Києва та Київської обл.;

 

 

21 листопада

 

09.00 - 11.00- проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів ФПУ, заступниками Голови ФПУ;

12.00- 12.30 - участь у програмі "Політика.Ua" на парламентському телеканалі "РАДА"

 

 

18 листопада

 

10.00 – 11.00 – проводить засідання робочої групи з підготовки та проведення Всеукраїнської акції профспілок

 

11.00 – 12.00 – робоча зустріч з президентом Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимиром Войтовим

 

13.00 – засідання Кабінету Міністрів України

 

17 листопада

 

10.00 – 14.00 – участь у роботі 6-го З’їзду Української профспілки працівників річкового транспорту

 

15.00 – робоча зустріч із Міністром соціальної політики України А.О.Ревою

 

17.00 – зустріч із представниками Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

 


16 листопада

 

11.00 – участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.00 – участь у засіданні щодо діяльності національного комітету з промислового розвитку під головуванням Першого Віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України С.І.Кубіва

 

16.00 – робоча зустріч з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

 


 

 


[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31