20 березня 2017

«УКРПРОФТУР» ЗАПРОВАДЖУЄ НОВІ МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ

IMG 8082

 

Найбільша в Україні мережа готелів «Укрпрофтур» запустила єдиний центр бронювання UKRTOUR.PRO. Як розповів «ПВ» начальник відділу маркетингу «Укрпрофтур» Андрій Давидюк, відтепер перейшовши на сайт ukrtour.pro, кожен бажаючий може за лічені хвилини скористатися послугами онлайн-бронювання номерів у будь-якому готелі, турбазі або таборі туристичного об’єднання «Укрпрофтур», замовити тур Україною чи послуги «конференц-сервісу».

Андрій Давидюк зазначає, що тепер у кожному регіоні працює як мінімум по одному представнику, які безпосередньо займаються впровадженням нових маркетингових комунікацій і покращенням надання готельних послуг — запроваджено єдині стандарти якості.

Він зазначає, що донедавна лише у окремих готелях працювали автоматизовані системи онлайн-бронювання: «Для того, щоб інтегрувати готелі у єдину систему бронювання, ми домовилися з партнерами — компанією-розробником програмного забезпечення, які на досить зручних і пільгових умовах встановили програмне забезпечення та провели навчання наших працівників».

Наразі готелі інтегровано у єдину систему бронювання, створено сайт ukrtour.pro, систему колл-центру 0800211050, систему підтримки користувачів та запущено єдину облікову систему. Завдяки цьому можна контролювати у режимі реального часу завантаження по готельним комплексам, перспективи заповнення, а також їх доходи/збитки. Маючи таку інформацію, туроператор оперативно реагуватиме і шукатиме клієнтів на незаповнені об’єкти. В свою чергу, можливість інтеграції з іншими системами бронювання також дає приріст клієнтів. А гнучка система звітів дозволяє оцінити якість роботи кожного адміністратора, маркетолога, що дозволить поліпшити якість обслуговування. «Тепер усі бази даних з обслуговування туристів надходять на сервер «Укрпрофтуру». Ми можемо витягнути звіт з обслуговування туристів по кожному із регіонів за будь-який необхідний період — день, місяць або квартал. Такий доступ уже в нас є. Тепер не треба писати розпорядження для того, щоб нам надіслали якусь звітність», — зазначає Андрій Давидюк.

І позитивні результати не забарилися — наразі, як інформують у маркетинговому відділі «Укрпрофтуру», вже можна констатувати збільшення завантаження у готелях. Тож будь-хто бажаючий може зайти на сайт, вибрати готель, забронювати необхідний номер на обрані дати, скористатися послугою онлайн-оплати, отримати підтвердження і рушати у подорож — саме так працює більшість мережевих готелів.

«Ми є найбільшою мережею готелів в Україні, і будемо модернізовуватися, проводити ремонтні роботи, реконструкцію і покращувати якість надання готельних послуг, — наголошує наш співрозмовник. — Відділ маркетингу слідкує за клієнтськими відгуками, за ціноутворенням по регіонах, ми контролюємо конкурентів — проводимо певний аналіз у центральному апараті, і це допомагає нам давати правильні вказівки і ставати краще. Ціна ж у нас завжди була адекватною, вона є середньою або навіть нижче середнього рівня — доступна для основних цільових груп наших клієнтів — це спорт, культура, групи дітей, що подорожують на канікулах. В свою чергу, можливість онлайн-бронювання ми запустили зокрема для того, щоб залучити до нас саме індивідуального клієнта, щоб йому було зручно саме за допомогою нового сервісу».

Олена ОВЕРЧУК,

«Профспілкові вісті»

 

[ Детальніше... ]

Підбито підсумки виконання Галузевої угоди

DSC07557

 

17 березня 2017 року у Міністерстві соціальної політики України відбулося засідання спільної робочої комісії Сторін Галузевої угоди між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери України і працівників державних установ України на 2016 – 2018 роки, які її положень у 2016 році. 

Зокрема, розглядаючи стан виконання взятих зобов’язань та спільних домовленостей, фахівці Міністерства та галузевих профспілок детально обговорили питання, що стосуються зайнятості, оплати, умов та охорони праці, а також соціального захисту працівників соціальної сфери. Окремо було зосереджено увагу на проблемах фінансування і матеріального забезпечення організацій, установ та закладів, створення умов для забезпечення стабільної діяльності та розвитку галузі, підвищення професійного рівня та престижності праці соціальних працівників.

За результатами засідання було напрацьовано низку додаткових заходів, реалізація яких сприятиме виконанню положень Галузевої угоди у повному обсязі.

 

Профспілка працівників соціальної сфери України

[ Детальніше... ]

У Запоріжжі відбулось засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення

DSCN1309

 

16 березня 2017 року у конференц-залі ЗОСППР «Потенціал» відбулось засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, в. о. Голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Степанович Головко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Казачук Анатолій Васильович, директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Олександрівна Дуднік; представники профспілок, ГУ ДФС та ГУ Держпраці у Запорізькій області.

На засіданні обговорені питання про:

- вплив зниження ставки єдиного внеску на ситуацію щодо підвищення рівня заробітної плати, забезпечення трудових прав працівників, створення додаткових робочих місць, легалізацію заробітної плати та зайнятості населення;

- реалізацію Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2015-2016 роки щодо сприяння підприємницьким ініціативам серед безробітних та ефективності проведених заходів для зростання рівня зайнятості населення області у 2016 році;

- підготовку звернення до Кабінету Міністрів України із пропозицією запровадження у Запорізькій області пілотного проекту, що передбачатиме обов`язкове подання роботодавцями інформації про потребу у робочій силі (вакансії) до державної служби зайнятості.

В ході засідання директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан зазначив, що проблема детінізації економіки, зайнятості та заробітної плати є надзвичайно актуальною. Оскільки за орієнтовними оцінками обсяги тіньових трудових відносин в Україні сягають 40 %, а в нашій області складають близько 38 %.

За останні два роки Урядом України у законодавчому полі зроблено низку кроків, спрямованих саме на подолання цього ганебного явища. Так, з 2016 року майже вдвічі знижено єдиний соціальний внесок (від 40 % до 22 %), який сплачують роботодавці. Крім цього, діяли певні обмеження на проведення перевірок середнього та малого бізнесу.

За результатами цього в області намітилася певна позитивна тенденція стосовно чисельності застрахованих осіб. Проте, в цілому, політика «пряників» не принесла очікуваних результатів.

Зважаючи на вищезазначене, основним інструментом досягнення соціальної стабільності в суспільстві та кожному трудовому колективі є соціальний діалог.  Тому пошук шляхів вирішення проблем, що існують в регіоні  потрібно забезпечувати у співпраці органів виконавчої влади, профспілок і роботодавців.

За результатами засідання обласним координаційним комітетом сприяння зайнятості населення прийняті рішення, спрямовані на покращення ситуації на ринку праці та легалізацію трудових відносин.

 

DSCN1322

 

DSCN1325

 

Запорізька обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

Сергій Каплін: "Україні потрібна нова індустріалізація та капремонт"

kaplin

 

 

Представник Федерації профспілок України у Парламенті  Сергій Каплін поділився з «Профспілковими вістями» рецептами відновлення української промисловості. Свого часу народний депутат та лідер Соціал-демократичної партії (СДП) був одним із наймолодших керівників промислового підприємства в СНД, яке успішно вивів із стану банкрутства, а також очолював велику корпорацію, тому про проблеми української індустрії знає зсередини. Каплін переконаний, що поштовхом до деіндустріалізації України стала співпраця з МВФ, який за міземну, враховуючи маштаби нашої держави, фінансову підтримку змусив стати на рейки приватизації. Парламентар пропонує накласти мораторій на співпрацю з Міжнародним валютний фондом, а ресурси для нової індустріалізації і розвитку черпати із внутрішніх резервів.

 

Що стало руйнівним для української промисловості і чи не перейдена ще точка неповернення?

 

Витоки проблеми – приватизація. Роками культивувалася думка, що держава – неефективний власник. Ми шукали нових приватних менеджерів, як месію, одразу занизили до них вимоги, розпродали їм заводи по 1 гривні, уклали умовні угоди, які ніхто не збирався виконувати. В першій хвилі «прихватизації» від людей нібито відкупились сертифікатами-ваучерами, потім збанкрутували підприємства, далі вони “змінювали руки”. Зараз країна деіндустріалізована вщент. В 2000-х в українців вкрали заводи за безцінь вже за іншою схемою.  При цьому ті, хто купив, перепродав нічого нікому не винні.  Це пряме порушення статті  13 Конституції України, яка говорить про те, що власність зобов’язує.  Тепер маємо знищену промисловість , а спитати ні з кого, бо держава добровільно втратила  свій контроль через бездарну політику. Так, ми вітаємо створення урядом Національного комітету з промислового розвитку.  Але нам потрібне ціле міністерство промисловості, яке буде відповідальним за підйом виробництва і новий конкурентний продукт, реальний сектор економіки.

 

Чим  має займатися це міністерство? 

 

В першу чергу працювати! В програмі Уряду відродження промисловості прописане дуже умовно. І починати тут треба не зі станка, а з освіти і кадрів. Профтехосвіта – знищина.  Головна мета реформи – економія коштів. Фінансування переклали на місцеві бюджети і почалось: в гіршому випадку – закриття училищ, частіше – затримки зарплати і стипендій. А в таких умовах про якісну підготовку конкурентного фахівця вже не йдеться. У вишах – теж крайнощі. Держава не дбає про школу управління, про інженерні кадри, університети штампують юристів та економістів, але не майбутніх «червоних директорів» та передовиків виробництва. Про підтримку науки і технологій взагалі  не йдеться, тоді як ми нібито всіляко хочемо  відійти від сировинної економіки.

 

Освіта це стартовий капітал, однак які кроки треба зробити на законодавчому рівні, на рівні бюджету безпосередньо для нового старту промисловості?

 

Потрібна воля і гроші. Для реіндустріалізації потрібна серйозна дерегуляція. Держава має зняти всі бюрократичні та політичні перепони для підйому реального сектору. Але при цьому треба знову не пустити все на самоплив, а поставити одразу високі планки – стандартизації, модернізації і технологій. Але знову таки повторю – ці процеси має контролювати потужна рука не ринку, а сильної держави, орієнтованої на розвиток Тоді в Україну прийдуть інвестиції. Однак треба з цими вкладеннями працювати - шукати механізми,  компроміси , законні рішення. Зараз, наприклад у Херсоні стоять руїни бавовняного комбінату, де працювали 25 тисяч людей. Є інвестор, який готовий відбудувати все з нуля, поставити новітнє обладнання, але державі простіше банкрутство – схема відпрацьована особливо нічого робити не треба.  

 

Міністерство промисловості чи поки Національний комітет має обрати провідні кластери економіки і влити в них всі сили, енергію і державну підтримку. Ці кластери мають бути орієнтовані на якнайширші ринки збуту. Ми маємо весь потенціал для імпортозаміщення, і для того щоб продавати свою продукцію з високою доданою вартістю за кордон. В нас є Крюківський вагоноремонтний завод -  одне з бюджетоутворюючих підприємств Кременчука. Сьогодні у підприємства результат  – виробили в 7 разів більше вагонів ніж за аналогічний період минулого року. Бо торік просто не було замовлення, не було фінансування. Це досягнення, але головне тепер зберегти темп, забезпечити стабільність, щоб люди мали постійну роботу, а завод жив.

 

Ви як Представник профспілок у Верховній Раді часто буваєте в колективах і на підприємствах, які на жаль зараз переживають кризу  - як бути їм?

 

В першу чергу опиратись на профспілки. Люди – це рушійна сила, яка може все, а якщо люди хочуть  працювати і готові боротись за свою роботу – це вже пів справи. Ми вже півроку добиваємось від держави поновлення роботи Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61 комунара і повернення людям боргів. Ми вже добились звільнення директора заводу  - справжнього ворога колективу. Шукаємо діалог із новим керівником.  Заводчани 2 роки не бачили повноцінної зарплати, а всім начхати – папірці, обіцянки і ніяких зрушень. Нещодавно жінкам роздали по кілька сотень гривень. При цьому Фонд держмайна продає один із непрацюючих цехів заводу. Сума незначна – весь борг звісно не покриє, але ж це реальні гроші. Я вже звернувся до ФДМУ, аби розібратися із ціною і тим, куди спрямують ці кошти. Ми з профспілкою і корабелами будемо добиватись, щоб все до копійки пішло тим, хто віддав свої життя роботі на підприємстві і залишається йому вірним попри проблеми. За такими колективами майбутнє і порятунок для нашої промисловості.

 

"ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ" 
№10-11, 16.03.2017

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31