05 квітня 2017

«УКРПРОФТУР». Підбито підсумки, визначено завдання на перспективу

ТУР

 

5 квітня у столичному готелі «Турист» відбулись річні Загальні збори ПрАТ «УКРПРОФТУР», у яких взяв участь заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

 

На засіданні річних Загальних зборів ПрАТ «УКРПРОФТУР» було прийнято ряд рішень, зокрема, щодо затвердження річного звіту товариства за минулий 2016 рік, звітів органів управління (Наглядової ради, Ревізійної комісії та Правління) ПрАТ «УКРПРОФТУР», розподілу прибутку товариства за фінансовими результатами 2016 року, визначення основних напрямків діяльності та фінансового плану товариства на 2017 рік та інші питання.

Загальними зборами акціонерів товариства було обрано новий склад Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» у зв’язку із закінченням терміну дії повноважень попереднього її складу.

На першому засіданні новообраним складом Наглядової ради ПрАТ «УКРПРОФТУР» було обрано Головою  Жугаєвича Ярему Васильовича.

Крім того, Загальними зборами акціонерів ПрАТ «УКРПРОФТУР»  було внесено зімни до статуту товариства, спрямовані на забезпечення належного представництва товариства в органах державної влади та в роботі міжнародних організацій, розвиток міжнародного співробітництва у сфері готельного туризму, враховуючи практику та досвід використання в закордонних та міжнародних структурах, було введено посаду «Президент».

Наглядовою радою ПрАТ «УКРПРОФТУР» на цю посаду обрано Голову Правління товариства Стрільця Сергія Миколайовича.

 


Прес-центр ФПУ

 

ТУР8

 

ТУР1

 

 

 

ТУР3

 

 

ТУР5

 

ТУР6

 

ТУР7

[ Детальніше... ]

Засідання Президії Київської міськпрофради

h-1066

 

5 квітня ц.р. відбулося засідання Президії Об’єднання профспілок, організацій профспілок у місті Києві «Київська міська рада профспілок», яке провів Голова Київської міськпрофради В. П. Мельник.

 

Одне з головних питань Порядку денного – необхідність проведення Всеукраїнської акції протесту щодо підвищення з 01 квітня ц.р. тарифів на послуги транспортування й розподілу природного газу. Зокрема, визначалися засоби й форми реагування, а також роль столичних профспілок у цьому масштабному заході (доповідач – В. П. Мельник).

Обговоривши наслідки прийнятого НКРЕКП рішення, Президія Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» постановила:

 • ухвалити протестну Заяву Київської міськпрофради (текст Заяви див. нижче) з приводу рішення НКРЕКП від 28.03.2017 щодо нового порядку оплати населенням за природний газ та надіслати її до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Парламентським фракціям у Верховній Раді України, Федерації профспілок України (ФПУ);
 • підтримати прийняте за результатами проведеної ФПУ наради з керівниками Всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань 04.04.2017 рішення ФПУ щодо проведення 10 квітня 2017 р. Всеукраїнської акції протесту профспілок у формі пікетування НКРЕКП;
 • визначити квоту участі членських організацій Київської міськпрофради у Всеукраїнській акції протесту профспілок 10.04.2017 та надіслати ці дані Федерації профспілок України.

 

h-1071

 

На Президії також йшлося:

 • про встановлення відзнаки Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» – Знака «Профспілкова звитяга» (доповідач – В. П. Мельник);
 • про відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня (доповідач – В. П. Мельник);
 • про подання до нагородження нагрудним знаком ФПУ «Профспілкова звитяга» (доповідач – Лопата О.І., Голова Ради Київської міської профспілки працівників АПК);
 • про проведення Дня довкілля 06 квітня 2017 р. (доповідач – Любарець В.В.,

начальник Управління майном Київської міськпрофради);

 • про ситуацію навколо будівлі Київської міськпрофради по вул. Хрещатик, 16 (доповідач – Мельник В.П., Голова Київської міськпрофради).

 

З усіх питань були прийняті відповідні постанови за узгоджені рішення.

 

h-1064 

 

Заява Київської міськпрофради з приводу рішення НКРЕКП щодо нового порядку оплати населенням за природний газ

(додається)

h-1063

 

 

h-1068

 

Управління організаційно-інформаційної роботи

Київської міськпрофради

 

 

 

[ Детальніше... ]

В.Гройсман: соціальні ініціативи Уряду є абсолютно на часі

getImage

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України, усі фракції українського Парламенту зайняти державницьку позицію та підтримати п'ять ключових реформ: пенсійну, земельну реформи, публічну приватизацію, реформи освіти та охорони здоров'я, що зроблять серйозний внесок у забезпечення економічного зростання вже з 2018 року.

Про це Глава Уряду заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів 5 квітня.

«Критично важливо сьогодні, щоб ми знайшли необхідну конфігурацію і підтримку українського Парламенту у провадженні 5 реформ, які я вважаю ключовими. Перша – проведення в Україні пенсійної реформи», - зазначив Прем’єр-міністр.

Уряд готовий найближчим часом вийти з пропозиціями щодо зміни пенсійної системи, які забезпечать її справедливість, бездефіцитність у середньостроковій перспективі та підвищення пенсій українським громадянам з 1 жовтня, наголосив Прем’єр-міністр.

«Треба вирвати людей, які сьогодні на пенсії, а 85% пенсіонерів знаходиться на мінімальній пенсії, з того зубожіння, де вони сьогодні знаходяться. Уряд знає, як це зробити», - підкреслив він.

П’ять ключових реформ були визначені Урядом як головні завдання на 2017 рік Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року, що був затверджений Кабінетом Міністрів у понеділок, 3 квітня, зазначив Володимир Гройсман. За його словами, ці реформи зроблять серйозний внесок для економічного зростання країни, а у 2017 році дозволять досягти не менше 4,5% зростання ВВП.

«Глибоко переконаний у тому, що прийняття цих 5 реформ у 2018 році додадуть економічної стабільності, абсолютної впевненості у тому, що ціни не будуть зростати, національна валюта буде знаходитися на прогнозованих показниках і буде достатньо стійкою. Це дасть можливість українським громадянам не тільки заробляти на своє життя, а й зробити певні заощадження. Це є для нас викликом №1. Наші соціальні ініціативи є абсолютно на часі і потребують консолідації усього спектру Парламенту», – підкреслив Глава Уряду.

 Прес-центр ФПУ

За матеріалами Урядового порталу

[ Детальніше... ]

Держпраці ініціює проведення перевірок додержання законодавства про працю

zp 1 650x410

 

 

В рамках колективних трудових спорів з Урядом і СПО роботодавців СПО об’єднань профспілок здійснює щомісячний моніторинг стану виплати заробітної плати, результати якого надсилаються СПО роботодавців та НСПП. У лютому ц.р. інформація, також, була направлена і Держпраці. У відповідь отримано повідомлення, що Головним управлінням Держпраці доручено провести перевірки додержання законодавства про працю на зазначених підприємствах-боржниках (копія листа додається).

Про результати перевірок буде повідомлено додатково.

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

[ Детальніше... ]

Черкаському Поштамту – 50!

IMG 5953

 

1 квітня 2017 року Черкаський поштамт, флагман поштового зв’язку Черкаської дирекції ПАТ «Укрпошта», святкував 50-річний ювілей.

 

У березні 1967 року на виконання наказу Міністра зв’язку УРСР розпочато реорганізацію Черкаського міського вузла зв’язку, що і стало часом заснування нового поштового підприємства – Черкаського Поштамту, який об’єднав на той час 17 відділень поштового зв’язку.

Окрасою Поштамту стала чудова споруда в самому центрі обласного центру, відома кожному мешканцю нашого міста як Будинок зв’язку, споруджений у 1965 році по проекту фахівців «Дніпроцивільпромбуду»: архітектора С. Рац та конструктора І Бравер.

Особливого розвитку Черкаський поштамт досяг у період 1982-2002 років. У цей час більшість нового в методах обслуговування, технології поштових послуг розроблялося і впроваджувалося в Черкасах. Перші здобуття в області автоматизації виробничих процесів, комп’ютеризації відділень поштового зв’язку та вдосконалення обслуговування клієнтів набувалися саме тут, під керівництвом почесного зв’язківця, кавалера ордена «Знак Пошани» Новікова Сергія Максимовича.

Ми пишаємося багатим досвідом, успіхами і досягненнями Черкаського Поштамту.

Молоде покоління поштовиків своєю наполегливою працею, душею та серцем примножує честь, славу та добрі справи поштової галузі.

Сьогодні ми йдемо шляхом перетворення на сучасне конкурентоспроможне підприємство, що вимагає значних змін – приведення наших відділень у відповідність за принципом зручності для клієнтів, оснащення всієї мережі комп’ютерною технікою, осучаснення технології послуг і навчання персоналу роботі в бізнес-середовищі. Сучасне відділення поштового зв’язку мають стати привабливими та ефективними.

Головні зміни, які очікують клієнтів – це зменшення часу очікування в чергах, скорочення термінів доставки поштових відправлень, впровадження нових посилочних продуктів, розширення спектру фінансових послуг.

З нагоди відзначення пам’ятної для Черкаського Поштамту дати, у відділенні поштового зв’язку №1 відбулося урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем марки з зображенням Будинку зв’язку. Перші пам’ятні відбитки на конверті, присвяченому 50-річчю Черкаського Поштамту, зробили: почесний гість голова Федерації профспілок Черкаської області Шевченко П.В., ветерани галузі: колишній перший керівник обласного підприємства поштового зв’язку «Черкаси пошта» Письменний В.О., колишній начальник Поштамту Новіков С.М. та перший заступник директора Черкаської дирекції ПАТ «Укрпошта» Єзик Р.М.

 

IMG 5959

 

                                                                      Федерація профспілок Черкаської області

 

[ Детальніше... ]

Навчально-методичний центр профспілок відстояв своє право на існування у першій судовій інстанції

Стоп Знищенню НМЦЧернігів

 

4 квітня Господарським судом Чернігівської області ухвалено рішення у справі Фонду державного майна України проти Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок щодо виселення останнього з власного приміщення. Суд ПОВНІСТЮ ВІДМОВИВ Фонду у задоволенні позовних вимог.

 

Таким чином, Центр довів законність своє роботи у власному приміщенні, яке він займає з часу його побудови у 1987 році. Протягом цих років НМЦ профспілок прикладає усі зусилля для підвищення правової свідомості членів профспілок, надає їм безкоштовну юридичну та консультаційну допомогу та підвищує кваліфікацію профспілкових лідерів з усієї України.

 

Представники Навчально-методичного центру, імовірно, продовжать захист права колективу на свою роботу вже в апеляційній інстанції. На адресу Центру продовжують надходити сотні звернень та листів підтримки від профспілкових організацій та звичайних працюючих, які в свій час отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

 

Нагадаємо, що справа про знищення Навчально-методичного центру профспілок тягнеться ще з 2011 року, коли тодішній генеральний прокурор Пшонки подав перший позов проти Центру. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій в країнах Європейського Союзу.

 

IMG 20170404 105241

 

Федерація профспілок Чернігівської області

 

 

[ Детальніше... ]

Навчально-методичний центр профспілок відстояв своє право на існування у першій судовій інстанції

Стоп Знищенню НМЦЧернігів

 

4 квітня Господарським судом Чернігівської області ухвалено рішення у справі Фонду державного майна України проти Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок щодо виселення останнього з власного приміщення. Суд ПОВНІСТЮ ВІДМОВИВ Фонду у задоволенні позовних вимог.

 

Таким чином, Центр довів законність своє роботи у власному приміщенні, яке він займає з часу його побудови у 1987 році. Протягом цих років НМЦ профспілок прикладає усі зусилля для підвищення правової свідомості членів профспілок, надає їм безкоштовну юридичну та консультаційну допомогу та підвищує кваліфікацію профспілкових лідерів з усієї України.

 

Представники Навчально-методичного центру, імовірно, продовжать захист права колективу на свою роботу вже в апеляційній інстанції. На адресу Центру продовжують надходити сотні звернень та листів підтримки від профспілкових організацій та звичайних працюючих, які в свій час отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

 

Нагадаємо, що справа про знищення Навчально-методичного центру профспілок тягнеться ще з 2011 року, коли тодішній генеральний прокурор Пшонки подав перший позов проти Центру. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій в країнах Європейського Союзу.

 

IMG 20170404 105241

 

Федерація профспілок Чернігівської області

 

 

[ Детальніше... ]

Рішення Регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення

76be7f531c91dae4a86ce2117775457c 0

 

Виходячи з того, що НКРЕКП не регулює ціну природного газу, яка складає 87% загального тарифу на газ та теплову енергію, а регулює лише транспортування та розподіл природного газу (13%), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для забезпечення прозорості, розвитку конкуренції та забезпечення безпеки для споживачів на виконання Закону України «Про ринок природного газу» щодо запровадження принципу потужності прийняла відповідні тарифи 1 квітня.

 

На відкритому засіданні за новою методологією були затверджені тарифи:

 • - на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і точок виходу для ПАТ «Укртрансгаз»;
 • на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств, розрахованих на основі приєднаної потужності.

Методологія, за якою визначено тарифи, була розроблена з урахуванням досвіду країн ЄС та погоджена з усіма зацікавленими органами виконавчої влади.

Методологія передбачає соціальний захист побутових споживачів для полегшення їх адаптації до нових умов на ринку природного газу. Запровадження принципу потужності також міститься в Меморандумі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

 

Враховуючи соціальну значимість цього питання НКРЕКП:

 • - виступає за додаткове опрацювання з метою захисту населення та непідвищення загального рахунку;
 • - проведе додаткові консультації з Кабінетом Міністрів України в частині компетенцій, що безпосередньо залежать від Уряду, а саме – поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу;
 • - ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшим типорозмірами та перенесе запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення по зниженню тарифів на теплову енергію.

Відповідно, на відкрите засідання Комісії, з врахуванням вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо оприлюднення порядку денного не пізніше як за три робочі дні до дня проведення засідання, на 10 квітня 2017 року виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення.

 

Довідково:

 • Вже 2 роки Кабінет Міністрів України регулює кінцеву ціну на природний газ для потреб населення та для виробництва теплової енергії для потреб населення шляхом покладення спеціальних обов’язків, використовуючи повноваження, надані Уряду Законом України «Про ринок природного газу».
 • З моменту набуття чинності Закону України «Про ринок природного газу» 1 жовтня 2015 року НКРЕКП втратила і на сьогоднішній день не має повноважень по встановленню ціни на природний газ як товар.
 • Ознайомитись з більш детальною інформацією щодо тарифів на транспортування та розподіл природного газу можна в інформаційних матеріалах Комісії.

 

За повідомленням

Офіційного веб-сайту НКРЕКП

[ Детальніше... ]

Рішення Регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення

76be7f531c91dae4a86ce2117775457c 0

 

Виходячи з того, що НКРЕКП не регулює ціну природного газу, яка складає 87% загального тарифу на газ та теплову енергію, а регулює лише транспортування та розподіл природного газу (13%), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для забезпечення прозорості, розвитку конкуренції та забезпечення безпеки для споживачів на виконання Закону України «Про ринок природного газу» щодо запровадження принципу потужності прийняла відповідні тарифи 1 квітня.

 

На відкритому засіданні за новою методологією були затверджені тарифи:

 • - на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і точок виходу для ПАТ «Укртрансгаз»;
 • на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств, розрахованих на основі приєднаної потужності.

Методологія, за якою визначено тарифи, була розроблена з урахуванням досвіду країн ЄС та погоджена з усіма зацікавленими органами виконавчої влади.

Методологія передбачає соціальний захист побутових споживачів для полегшення їх адаптації до нових умов на ринку природного газу. Запровадження принципу потужності також міститься в Меморандумі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

 

Враховуючи соціальну значимість цього питання НКРЕКП:

 • - виступає за додаткове опрацювання з метою захисту населення та непідвищення загального рахунку;
 • - проведе додаткові консультації з Кабінетом Міністрів України в частині компетенцій, що безпосередньо залежать від Уряду, а саме – поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу;
 • - ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшим типорозмірами та перенесе запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення по зниженню тарифів на теплову енергію.

Відповідно, на відкрите засідання Комісії, з врахуванням вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо оприлюднення порядку денного не пізніше як за три робочі дні до дня проведення засідання, на 10 квітня 2017 року виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення.

 

Довідково:

 • Вже 2 роки Кабінет Міністрів України регулює кінцеву ціну на природний газ для потреб населення та для виробництва теплової енергії для потреб населення шляхом покладення спеціальних обов’язків, використовуючи повноваження, надані Уряду Законом України «Про ринок природного газу».
 • З моменту набуття чинності Закону України «Про ринок природного газу» 1 жовтня 2015 року НКРЕКП втратила і на сьогоднішній день не має повноважень по встановленню ціни на природний газ як товар.
 • Ознайомитись з більш детальною інформацією щодо тарифів на транспортування та розподіл природного газу можна в інформаційних матеріалах Комісії.

 

За повідомленням

Офіційного веб-сайту НКРЕКП

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30