11 квітня 2017

Стартувала VIII обласна Спартакіада працівників соціальної сфери Черкащини

DSCN2218

 

 

Вже стало доброю традицією для членів Профспілки працівників соціальної сфери Черкащини розпочинати перший етап VIII обласної Спартакіади працівників соціальної сфери у березні та проводити спортивні змагання з шашок, шахів та настільного тенісу в спорткомплексі “Манеж” обласної школи Олімпійського резерву.

Всіх присутніх з початком змагань привітали голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України Людмила Веселовська, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олександр Павлюк, голова фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” Юрій Мрачковський. Після офіційного відкриття і ознайомлення з програмою змагань розпочалася азартна і запекла боротьба ерудитів та найазартніших спілчан.

Так відповідно результатів перше призове місце здобули:

серед  жінок

-         з шашок:

Алла Гоменюк з первинної профспілкової організації Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА;

-         з шахів:

Наталія Кандиба з первинної профспілкової організації Чехівського  психоневрологічного інтернату;

-         з настільного тенісу:

Світлана Панченко з первинної профспілкової організації територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району м. Черкаси;

серед чоловіків

-         з шашок:

Михайло Воропай з первинної профспілкової організації Чехівського  психоневрологічного інтернату;

-         з шахів:

Микола Тихоненко з первинної профспілкової організації управління соціального захисту населення Кам’янської райдержадміністрації;

-         з настільного тенісу:

Олександр Марченко із збірної команди Чигиринського району.

Організатори змагань також відзначили команду Смілянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням, що мала наймолодших учасників спортивних змагань (роки народження 1985-1995).

Щиро дякуємо спілчанам за азарт, волю до перемоги, активну життєву позицію, готовність відстоювати честь свого колективу і бажання змістовно проводити дозвілля.

Попереду в спілчан фінальні змагання VIII обласної Спартакіади працівників соціальної сфери, що відбудуться влітку.

 

 

За інформацією Центральної Ради

 Профспілки працівників соціальної сфери України

 

DSCN2380

[ Детальніше... ]

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ

11114

 

 

7 квітня 2017 року на 78 році після тривалої хвороби  пішов з життя колишній працівник апарату ФПУ  ФАРІОН Іван Єлисейович.

Він прожив життя порядної інтелігентної людини, добросовісного працівника, який  усі свої знання, досвід, відмінне володіння і, головне, любов до рідної мови, застосовував у практичній роботі на захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів людини праці.

Іван Єлисейович народився 4 жовтня 1939 року в селищі Слободище Іллінецького району Вінницької області. Після закінчення у 1953 році селищної школи, вступив до Уманського педагогічного училища, яке закінчив у 1957 році з відзнакою. Педагогічну освіту продовжив в Черкаському  державному педінституті на філологічному факультеті, який закінчив у 1962 році отримавши фах –вчитель української мови, літератури та англійської мови середньої школи.

 З того часу вчителював в смт Гоща Рівненьської області.  

Іван Єлисейович завжди виявляв активну громадянську позицію, працюючи у молодіжних громадських організаціях м. Рівне, а згодом - завідувачем відділу редакції газети «Червоний промінь» у м. Суми. За високий професіоналізм, відповідальний і творчий підхід  Іван Єлисейович був запрошений на  роботу  до Державного комітету ради Міністрів України по профтехосвіті, звідки згодом перейшов на роботу до товариства «Знання».

З травня 1983 року по травень 2008 року Фаріон І.Є. працював  в апараті Укрпрофради (Федерації профспілок України).

За свій значний внесок в профспілкову діяльність Іван Єлисейович був нагороджений Грамотою УРСПС, Нагрудним знаком «Профспілкова відзнака ФПУ», у 2005 році його роботу відзначено найвищою профспілковою нагородою «Заслужений працівник профспілок України».

Федерація профспілок України висловлює щирі співчуття родині Фаріона І.Є. й усій профспілковій спільноті з приводу непоправної втрати.

[ Детальніше... ]

ПРОФСПІЛКИ ДОМОГЛИСЯ ПЕРЕМОГИ!

Изображение 126

 

Скасовано рішення НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу!

 

Сьогодні, 10 квітня 2017 року, після проведення ФПУ пікетування НКРЕКП Комісія на своєму засіданні скасувала прийняте нею попередньо рішення, згідно з яким планувалося підвищення плати за газ для населення та промислових підприємств.

 

Звертаючись до учасників пікету Голова ФПУ Григорій Осовий сказав:

 

- Дорогі друзі! Спілчани! 

 Ми вийшли на вулиці, щоб виразити свій рішучий протест проти дії, яка спрямована проти людей і профспілки з цим ніколи не погодяться! Сьогодні ФПУ проводить попереджувальну акцію, ми прийшли сюди разом з київськими активістами, а могли би зібрати тут десятки тисяч спілчан.

 

Комісія на вимогу народу України має прийняти рішення про скасування свого ганебного наказу про підвищення тарифів! Люди не можуть платити ту ціну, яку запропоновано. Рівень пенсій і заплат на сьогодні недостатній, щоб сплачувати таку плату. Влада має поважати права людини, рахуватися з можливостями більшості громадян оплачувати тарифи за рахунок своїх доходів.

 

Тому рішення НКРЕ про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу має бути скасовано!

 

Г.Осовий також зазначив, що профспілки вимагають, щоб будь-якому підвищенню цін і тарифів передувало підвищення зарплат.

 

Після участі представників профспілок у засіданні НКРЕКП та скасуванні її рішення від 28.03.2017 «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу» Голова ФПУ, звертаючись до мітингуючих, закликав до подальшого об'єднання у обстоюванні законних прав та інтересів людей:

 

- В єдності наша сила – це не просто лозунг, - сказав він, - cьогодні ми на практиці продемонстрували: коли громада об’єднується немає такої сили, яка могла би її подолати. Сьогодні об’єднання профспілок, громадських організацій, політичних сил ще раз засвідчило, що сила народу непоборна і неподолана.

 

Ми домоглися скасування цього рішення, але ситуація, що сьогодні з цінами, турбує кожну українську сім'ю, тому ми закликаємо до подальшої боротьби, – від сьогоднішньої невеликої перемоги до загального успіху в обстоюванні прав і інтересів наших спілчан.

 

Я дякую всім, хто прийшов сьогодні і висловив свою особисту позицію і волю понад 6 млн. спілчан України. Слава профспілкам!

 

 

Профспілки також виступають за накладення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

 

Изображение 093

 

Изображение 140

 

Изображение 214

 

Изображение 162

 

Изображение 216

 

Изображение 117 1

 

Изображение 187

 

  Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30