12 травня 2017

В Запоріжжі підписано Угоду про співпрацю між Запорізькою обласною радою профспілок і Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області

P5110118

 

11 травня 2017 року в Будинку профспілок м. Запоріжжя відбулось урочисте підписання Угоди про співпрацю між Запорізькою обласною радою профспілок та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

 

У заході взяли участь представники: профспілкового активу м. Запоріжжя, головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, засобів масової інформації.

         Ця подія стала новою сторінкою у багаторічній плідній взаємодії профспілок і пенсійної служби. Вона, як зазначив голова облпрофради Віктор Сластьон, включає в себе забезпечення ефективної системи пенсійного страхування, здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо основних положень законодавства про зайнятість, працю та пенсійне забезпечення, сприяння легалізації зайнятості, участь у спільних заходах.

         Особливу увагу на темі боротьби з "тіньовою" зайнятістю, яка призводить до багатьох негативних соціальних наслідків акцентував начальник Головного управління Пенсійного фонду в області Анатолій Казачук. За його словами, спеціалісти Фонду разом із соціальними партнерами (в тому числі і профспілками) сприяють легалізації зарплати та зайнятості населення. Разом з тим, процеси, які відбуваються в соціально-економічному житті, у сфері пенсійного забезпечення, потребують посилення співпраці органів Фонду з профспілками та роботодавцями.

         Анатолій Казачук відповів на питання, що надійшли від профспілкового активу та представників засобів масової інформації.

 

 P5110122

Запорізька обласна рада профспілок

 

[ Детальніше... ]

КУРОРТ "МИРГОРОД" 100 РОКІВ ДАРУЄ ЗДОРОВ’Я!

 

 

 

12 травня ми святкуємо 100-літній ювілей курорту «Миргород». Найвідоміша оздоровниця, яка стала візитівкою України у світі, подарувала мільйонам людей здоров’я. 

 

ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ, ПРИСВЯЧЕНА 100-ЛІТНЬОМУ ЮВІЛЕЮ КУРОРТУ «МИРГОРОД»

 

на 12 травня 2017 року (п'ятниця)

12.00 – 13.00 – Виступ міського муніципального оркестру. Арка курорту «Миргород»

13.00-13.30 – Молебень за мир в Україні та процвітання курорту «Миргород». Собор Успіня Пресвятої Богородиці

13.30-13.55 – Урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника засновнику курорту «Миргород» Івану Андрійовичу Зубковському. Площа біля пам’ятника

13.55 – 14.05 – Флешмоб «Курорту – 100». Площа біля пам’ятника

14.30 – 14.55 – Виступ Національного президентського оркестру.  Центральні сходи ПК курорту

15.00-17.30 – «Курорт «Миргород» – сонячна квітка!». Урочистості з нагоди ювілею та гранд-концерт. В концерті задіяні: Національний заслужений український народний хор України ім.Г.Верьовки, Національний президентський оркестр, солісти-вокалісти. Палац культури курорту «Миргород» (вхід по запрошеннях).

15.00-17.30 – Трансляція урочистостей та концерту на ЛЕД-екрані центральної площі курорту

15.30 – 17.00 – «Миргород – місто курорт!» - святковий концерт за участю колективів міста. Центральна площа міста

18.00-21.00 – «Миргородські вечорниці». Виступи фольклорних та естрадних гуртів, танці, народні ігри та забави, святкова торгівля. Центральна площа курорту «Миргород»

20.00 - Церемонія розрізання ювілейного короваю, пригощання. Центральна площа курорту «Миргород»

21.30 – «Жива вода» - світломузичне шоу за участі танцювальних колективів Центру естетичного виховання . Площа біля танцюючого світломузичного фонтану курорту

Окрім цього з 12.00 до 20.00 - Виставка-ярмарок народних ремесел «Вернісаж» на алеї різьблених гоголівських героїв «Гоголь-парк» та з 14.00 до 20.00 фотографування з ростовими ляльками популярних мультфільмів «Маша і ведмідь» та «Панда».

Інформаційні партнери заходу – «UA Перший», «Центральний канал», «Лтава», «Українське радіо», радіо «Ера», «Голос Столиці», «Ваша хвиля».

 

на 13 травня  2017 року (субота)

11.00 – 12.00 – Караоке на майдані. Центральна площа курорту «Миргород»

11.00 – 17.00 – Виставка-ярмарок народних умільців з майстер-класами гончарів, вишивальниць та інших. Центральна площа курорту «Миргород»

15.00 -16.00 – Літературно-музична композиція приурочена засновнику курорту «Миргород» І.А. Зубковському «Іде по місту генерал». Палац культури курорту «Миргород»

16.00 – 18.00 – Вільні музиканти: бандуристи, гітаристи, баяністи, троїсті музики біля санаторіїв

19.30 – 21.30 -Концерт  Національного ансамблю  танцю України  ім. П.Вірського. Концертний зал ПК курорту «Миргород»

 

на 14 травня  2017 року (неділя)

«День здоров’я»

10.00 – 13.00 – Спортивні змагання з волейболу, великого тенісу на кубок «Миргородкурорту – 100». Спортивний майданчик курорту.

12.00 – 13.00 – Виступ агітбригади школи №9 ім. І.А. Зубковського. На площі біля ПК курорту.

19.00 – 21.30– Всеукраїнський турнір  з тайського боксу. Концертна  зала  ПК курорту «Миргород».

24 квітня – 21 травня 2017 року

9.00 – 17.00 - Виставка присвячена сторіччю курорту «Миргород». Миргородський  краєзнавчий музей

3 12 травня 2017 року

Фотовиставка присвячена 100-річчю курорту «Миргород» -  «Історії слід». В холі 2-го поверху ПК курорту

 

[ Детальніше... ]

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К ДИСКУССИИ: Обещают ли цифровые технологии лучшее будущее?

about-image

 

Цифровые технологии в глазах граждан – это значительное улучшение их взаимодействия с местными и региональными органами власти – более быстрая связь, большая прозрачность процесса принятия решений, более активное участие в разработке новых государственных услуг.

 

Однако масштабы последствий распространения цифровых технологий на предоставление общественных услуг местными и региональными органами власти необходимо тщательно проанализировать. Поэтому ЕФПОО вместе с Советом европейских муниципалитетов и регионов начали совместный проект, основывающийся на исследовании имеющихся документов и передовой практики в рамках европейского секторального социального диалога. Некоторые проблемы, выявленные в ходе социального диалога, оказывают большое влияние на качество будущих рабочих мест и услуг, на реструктуризацию в условиях ограниченных ресурсов, на безопасность работников и на благополучие на рабочих местах. Так, становится более размытой граница между работой и личной жизнью, что влияет на баланс работы и личной жизни. Некоторые рабочие места теряют свою ценность, сокращаются непосредственные контакты работников с гражданами, что может снизить удовлетворение работой. Надлежащее и беспрерывное обучение играет фундаментальную роль в восполнении пробела между теми, кто может быстро освоить новые технологии, и теми, кто испытывает трудности в этом. Кроме того, распространение цифровых технологий в сфере общественного обслуживания должно предусматривать вовлечение всех граждан, даже тех, у кого нет доступа в Интернет.

Европейская Комиссия выступила с инициативой по единому цифровому рынку и полномасштабному плану действий по электронному правительству, но пока не смогла достичь прогресса в решении этих проблем, которые обсуждаются социальными партнерами в секторе местного и регионального управления, а также в других секторах, в которых проходит обсуждение цифровизации и ее влияния на работников. Мнения Европейского парламента и Совета ЕС по поводу цифровых реформ, предложенных Европейской Комиссией, разделились. Необходимо еще многое сделать для включения инициатив социальных партнеров в анализ цифровых реформ, например, относительно защиты данных сотрудников, права на «отключение», баланса между работой и личной жизнью и более полного вовлечения работников в процессы реформирования цифрового рынка. Председательство в Совете ЕС летом перейдет к Эстонии, и она должна прислушаться к социальным партнерам по этим актуальным вопросам, которые будут определять будущее труда.

Таким образом, социальными партнерами была разработана общая структура действий относительно того, как политики ЕС могут формировать эти важные направления. Тем временем, был подготовлен анимационный ролик, в котором освещена работа по вопросам цифровизации, проведенная в рамках социального диалога в секторе местного управления в течение последних двух лет.

[ Детальніше... ]

Відбувся семінар з питань оплати праці для профспілкових фахівців

IMG 1055

 

11 травня 2017 року за домовленістю з ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся перший семінар з питань оплати праці для фахівців галузевих профспілок та територіальних профоб’єднань.

Семінар на тему «Основна заробітна плата: процедура та підходи до проектування, напрями підвищення мотиваційного потенціалу» провела декан факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ, професор ЦИМБАЛЮК Світлана Олексіївна.

Під час навчання були розглянути питання тарифного формування та моделей оплати праці, методології та прикладних аспектів побудови тарифних сіток, їх переваг та сфер застосування, а також методи мотивації персоналу, методологія проектування основної заробітної плати з використанням процедури грейдування тощо.

Учасники семінару обмінялися думками щодо реального стану оплати праці на підприємствах та участі профспілкових організацій в її регулюванні.

 

 IMG 1057

 IMG 1058

 

IMG 1047

 

 IMG 1056

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

НАША АКАДЕМІЯ. Розпочато програму підготовки докторів філософії

АК

 

В Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України відбулося офіційне відкриття програм підготовки докторів філософії (PhD). Ректор АПСВТ Вікторія Буяшенко, голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, керівництво та викладачі Академії тепло і сердечно вітали перших шістьох здобувачів наукового ступеню PhD, зарахованих до АПСВТ на підготовку за спеціальностями «Економіка», «Право» та «Соціальна робота».

 

АК1

 

Зазначимо, що такі програми впроваджуються в Україні з 2016 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту». Вони передбачають як проведення дослідницької роботи, так і освітню складову. Доктор філософії – це загальновизнаний у світі науковий ступінь, а програми підготовки таких докторів вважаються третім рівнем освіти (перший рівень – бакалавр, другий рівень – магістр). За законодавством України доктор філософії замінює науковий ступінь кандидата наук.

У січні 2017 року Академія праці, соціальних відносин і туризму отримала від Міністерства освіти та науки України ліцензії на підготовку докторів філософії за спеціальностями «Економіка», «Право» та «Соціальна робота». Метою нових навчальних програм є підготовка кваліфікованих науковців, які здатні розв’язувати комплексні проблеми у своїй галузі за допомогою наукових досліджень. Слід відзначити, що спеціальності «Економіка» та «Право» розвивають традиції підготовки кандидатів наук, у той час як «Соціальна робота» є інноваційною, адже в Україні досі навчання соціальних працівників обмежувалось двома першими рівнями освіти.

Під час урочистостей перших шістьох здобувачів, зарахованих до АПСВТ, привітали керівництво Академії, завідувачі кафедр.

 

АК2

 

«Вітаю вас з такою значимою подією, - сказала ректор АПСВТ Вікторія Буяшенко. – Вона значима з двох аспектів. Перш за все, рада, що ви знайшли в себе сили для того, щоб ваші дослідження втілити в певну наукову працю, яка внесе свій вклад у розвиток нашого суспільства. По-друге, дуже рада за вас, що ви вибрали саме нашу Академію для здійснення своїх мрій, для наукової роботи з нової освітньої програми. Бажаю вам, щоб всі ваші мрії та плани успішно здійснилися».

Від імені Федерації профспілок України до учасників урочистого відкриття із найкращими побажаннями звернулась голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська.

 

АК8

 

Вона зазначила, що Федерація профспілок України та її членські організації дуже високо цінують нові програми навчання майбутніх профспілкових лідерів та науковців. Наталія Землянська побажала групі «першопрохідців» плідного навчання, ефективного вкладу у розвиток науки та профспілкового руху в Україні. Від імені ФПУ вона передала групі майбутніх докторів філософії інтерактивну електрону дошку-фліпчарт.

 

АК3

Усі учасники заходу висловили сподівання, що дослідницька робота майбутніх докторів філософії сприятиме гармонійній розбудові суспільства, вирішенню його соціальних проблем та пошуку ресурсів для соціальних змін. Давайте послухаємо майбутніх докторів філософії.

Олександра Мошнінова: «Я дуже рада з того приводу, що тепер соціальна робота матиме науковий ступень і може стати запорукою підвищення престижності соціального працівника, розвитку напрямів соціальної роботи в Україні. І нарешті наші фахівці зможуть покращувати свою кваліфікацію».

 

АК7

 

Олександр Голубев: «Предметом моєї наукової роботи є «Вивчення впливу фіскального регулювання на зміни в соціальному житті України». Сподіваюсь, що наукові здобутки допоможуть органам державної влади використовувати певні ефективні інструменти для покращення добробуту населення».

 

АК5

 

Катерина Ярошенко: «Міні дуже приємно, що сьогодні відбулось урочисте відкриття нашої програми навчання. Думаю, це гарний старт для цікавої справи у подальшому шляху до нових звершень для України та її народу».

 

АК6

 

Зазначимо, що цьогорічний набір слухачів нових освітніх програм АПСВТ триватиме до жовтня 2017 року https://www.socosvita.kiev.ua/postgraduates.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31