19 травня 2017

20 травня в Україні відзначається День Європи

756

 

 

День Європи –  щорічне свято миру, спільних цінностей і єдності в країнах Європейського союзу. В Україні воно відзначається, починаючи з травня 2003 року, в третю суботу травня. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів остаточно визначило вибір нашої країни, всього українського суспільства стосовно європейського майбутнього.

Для українців це особливе свято. Адже свій вибір довелося виборювати у  нелегкій боротьбі під час Революції Гідності. Цього року нам є що святкувати: це і рішення про надання безвізового режиму для українців, і достойне проведення "Євробачення". Країна справді стає частиною великої європейської родини і намагатиметься досягнути вступу до Євросоюзу.

Федерація профспілок України поділяє спільні європейські цінності демократії та верховенства права, обстоює трудові, соціально-економічні права та інтереси працівників і докладатиме всіх зусиль для запровадження в Україні європейської соціальної моделі.

У цей святковий день бажаємо всім терпіння та рішучості у справі становлення України як дійсно Європейської держави!

 

ФПУ

[ Детальніше... ]

20 травня - День науки

nauka

 

 

День науки - професійне свято, яким вшановується  праця вчених, працівників наукової сфери, викладачів, визнаються їх досягнення і внесок у розвиток в усіх сферах суспільства.

Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки. Саме на науковців покладаються складні завдання з розробки і впровадження новітніх технологій, які визначатимуть місце  нашої країни у світовій спільноті та рівень життя громадян.

Ми пишаємося своїми відомими науковими школами та видатними вченими, чиї здобутки отримали високе визнання та шану в усьому світі

Щиро бажаємо усім науковим працівникам, викладачам, студентам і аспірантам творчої наснаги  і  повної самореалізації, нових відкриттів та здобутків, міцного здоров’я, добробуту та родинного затишку.

Нехай здійсняться усі ваші задуми, реалізуються творчі плани в імя України та її громадян!

 

Федерація профспілок України

 

[ Детальніше... ]

Увага! Прес-конференція в УНІАН з питань проведення пенсійної реформи

Unian logo web ua

 

23 травня 2017 року о 12.30 в Інформагенції «УНІАН» відбудеться прес-конференція на тему: «Пенсійна реформа в Україні: позиція профспілок».

 

Учасники: Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Голова Федерації профспілок України Григорій ОСОВИЙ, керівники членських організацій СПО профспілок.

 

Адреса проведення: вул. Хрещатик, 4.

 

Акредитація за редакційними посвідченнями.

 

Телефон для довідок: (044) 289-60-41, 067-788-99-41.

[ Детальніше... ]

Про основні показники зі сплати єдиного соціального внеску у І кварталі 2017 року

calcu4

 

 

 

За даними Державної фіскальної служби України (додається) середньооблікова чисельність застрахованих осіб на 1 квітня ц.р. зменшилась порівняно із початком року на 167 501 одиницю або на 1,6% та становила  10 611 515 одиниць.

Кількість платників єдиного внеску (юр. та фіз. особи) навпаки –  зросла на 89 835 осіб або на 2,2% та становила 4 023 082 особи.

Зростає загальна сума доходів – порівняно із І кварталом минулого року вони збільшились на 48,6 млрд.грн. та становлять 186,7 млрд.грн. Відповідно збільшились і загальні надходження до фондів соціального страхування – на 8,82 млрд.грн. (або на 22,7%). При цьому, лише до Пенсійного фонду надходження збільшились на 6,7 млрд.грн. або на 20,6%.

Продовжує збільшуватися сума недоїмки із сплати єдиного соціального внеску, яка вже становить рекордні 7,3 млрд.грн. (зросла за квартал на 225млн.грн.). Зважаючи на те, що сума надходжень у 1 кварталі 2017 року до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду соціального страхування України разом становить 6,4млрд.грн. – сума недоїмки вражає. Збільшилась і кількість боржників – на 1 485 одиниць і становила на кінець першого кварталу ц.р. 435 979 одиниць.

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Відповідальність лідера первинки зростає

 htmlimage 1

 

У Федерації профспілок Кіровоградської області відбулося засідання за круглим столом, присвячене оголошеному ФПУ Року первинної профспілкової організації.

 

Голова ФПО Максим Баланенко зазначив, що життя ставить перед профспілками дуже гострі проблеми. «У цій ситуації недостатньо прийняти рішення вищих керівних органів. Потрібна підтримка і порада, як кажуть, знизу. Підтримка людей, які знають реальне життя трудових колективів, їх настрої, оцінку реформ, які відбуваються в країні.

Саме такими людьми і є голови первинок. За рік, що минув, профспілками зроблено немало, але фінансово-економічні кризи, політична нестабільність негативно впливають на становище трудівників і зводить нанівець відвойоване профспілками. Великий супротив викликає тарифно-цінова політика державних органів влади, спрямована на поширення бідності серед працюючих. І про які б заходи не говорили членам профспілок все зводиться до росту цін і тарифів на комуналку. На фоні цього людей дратує започаткована нова політика оплати праці окремих категорій керівників держмонополій, відомств, судів, яким встановлюються «захмарні» зарплати. 

Такі дії уряду вбивають всяку мотивацію до легальної продуктивної праці, особливо серед молоді. Разом з тим це спонукає нас до більш жорсткої позиції у відстоюванні розміру оплати праці. Проблема особливо актуальна для нашої області. Хоча за І квартал середня зарплата в області виросла майже на 50 відсотків і склала 5123 гривні, місце в державі за її рівнем залишилось третім знизу».

За словами Максима Баланенка, запроваджені з 1 січня Урядом законодавчі зміни в системі оплати праці, зокрема щодо структури мінімальної заробітної плати, спровокували виникнення низки проблем під час їх практичної реалізації, знівелювали міжкваліфікаційну диференціацію в оплаті праці. Тепер до мінімальної зарплати можуть включатися доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати, за винятком доплат за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт, премії досвяткових і ювілейних дат.

 

htmlimage 3

 

Цей показник не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах та угодах усіх рівнів, що вимагає їх обов'язковому перегляду. Скасовано поняття оплати за просту некваліфіковану працю. Тобто, питання співвідношення оплати за некваліфіковану та кваліфіковану працю перенесено у площину колективно-договірних відносин. І саме це покладає велику відповідальність на первинку, бо саме вона стає центровою в переговорах стосовно ціни робочої сили. Держава тепер гарантує лише мінімалку в розмірі 3200 гривень і мінімальну тарифну ставку у розмірі прожиткового мінімуму 1600 грн. У цій ситуації можна користуватися роз'ясненнями Мінсоцполітики про те, що при наявності фінансових можливостей підприємства госпрозрахункової сфери, використовуючи колективно-договірне регулювання оплати праці, можуть встановлювати мінімальну тарифну ставку, виходячи з якої здійснюється побудова тарифної сітки, у розмірі, вищому, ніж визначено законом. Часто голова профкому залишається один на один з роботодавцем, у якого не має ніякого бажання впроваджувати справедливу оплату праці і трудовим колективом, який саме цього вимагає.

«У цій ситуації профком повинен діяти згідно з законодавством, підкреслив голова ФПО, вступати в переговори з роботодавцем, пропонуючи своє бачення рівня оплати праці, а орієнтирів для встановлення рівня зарплати чимало, а саме: середня зарплата по Україні (березень ц.р. -6753 грн. фактичний прожитковий мінімум для працездатних осіб – I квартал п.р. – 3549 грн., а не 1684 грн.). Є ще одна обов'язкова норма Генеральної угоди, в 2017 році частка основної зарплати в структурі оплати праці 64 %, тобто якщо зарплата робітника першого розряду 3200 грн., то тарифна ставка його повинна складати 2048 грн. або 28% до прожиткового мінімуму. Підкреслюю, що забезпечення гідного рівня зарплати для нас повинно стати основним завданням».

 

htmlimage 4


На засіданні мова йшла також про колдоговірну роботу. Практично на кожному підприємстві, де є первинка, укладено колдоговір. Не все йде гладко. Окремі роботодавці не вважають за потрібне обтяжувати себе додатковими зобов'язаннями перед працівниками. Колдоговірне регулювання рівня оплати праці – тільки початок. 

Надалі новий Трудовий кодекс в цю площину передає додатково близько 40 питань, що вирішуються через колективний договір. Йде децентралізація. Держава поступово знімає з себе відповідальність за забезпечення трудових прав, а тому зростає роль івідповідальність первинок.

Нагальним на сьогодні для профспілок залишається питання щодо прийняття Трудового кодексу. Профспілки, в т. ч. й обласне об'єднання, взяли активну участь у доопрацюванні Кодексу. 75 пропозицій враховано або частково враховано. Головне, сказав Максим Баланенко, відстоювати свої позиції у Верховній Раді. Якщо кожна первинка звернеться до свого обранця чи земляка – думаю, для нього це буде нагадуванням, що не за горами вибори і буде потрібна підтримка виборця. Можливо прийдеться вдатись ідо акцій протесту, але люди повинні знати, що відстоюють профспілки»

Обговорювалася проблема про борги із зарплати. Завдяки активній роботі первинок, відповідних профорганів, у минулому і поточному роках вдалось зменшити борги. На 1 квітня - це 4 підприємства і 29 млн. Це ті підприємства, де діють первинки. Проект Трудового кодексу передбачає норму, за якою у разі порушення встановлених законом, колективним договором строків виплати заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат роботодавець зобов'язаний сплатити працівнику пеню у розмірі та на умовах, визначених колективним договором, але не менше облікової ставки Національного банку у розрахунку на рік за кожний день затримки та сплатити всю суму заборгованості по зарплаті з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення. Ця норма спонукатиме роботодавця до своєчасної виплати зарплати.
Голови первинних профорганізацій озвучили проблеми, які їх непокоять, зокрема, удосконалюючи колдоговірну роботу, - треба домагатися, щоб норми цього документу поширювалися тільки на членів профспілки. Ішла мова про недолугі реформи, які призводять до скорочення кадрів, називали недоліки в реформі оплати праці, над усуненням яких потрібно працювати із соціальними партнерами. Турбує лідерів первинок недоступне літнє оздоровлення дітей. Якщо Фонд соціального страхування від ТВП, то, можливо, потрібно створювати подібний фонд при профспілках? До речі, голова єдиної первинної профорганізації «Гідросила» Сергій Олійник, назвав приклад гідної організації дитячого оздоровлення на підприємствах, за якими батьківська доплата до путівки в оздоровчий табір складає до 300 грн, - так передбачено колдоговором.

 

htmlimage 2

 

У засіданні взяла участь і відповіла на запитання профспілкових лідерів керівник департаменту профспілкового руху та зв'язків з громадськими організаціями ФПУ Лариса Ровчак. Зокрема, вона розповіла про місце і роль профспілок у новостворених територіальних громадах.

Марія Іванова,

Федерація профспілок Кіровоградської області

 

 

[ Детальніше... ]

Відповідальність лідера первинки зростає

 htmlimage 1

 

У Федерації профспілок Кіровоградської області відбулося засідання за круглим столом, присвячене оголошеному ФПУ Року первинної профспілкової організації.

 

Голова ФПО Максим Баланенко зазначив, що життя ставить перед профспілками дуже гострі проблеми. «У цій ситуації недостатньо прийняти рішення вищих керівних органів. Потрібна підтримка і порада, як кажуть, знизу. Підтримка людей, які знають реальне життя трудових колективів, їх настрої, оцінку реформ, які відбуваються в країні.

Саме такими людьми і є голови первинок. За рік, що минув, профспілками зроблено немало, але фінансово-економічні кризи, політична нестабільність негативно впливають на становище трудівників і зводить нанівець відвойоване профспілками. Великий супротив викликає тарифно-цінова політика державних органів влади, спрямована на поширення бідності серед працюючих. І про які б заходи не говорили членам профспілок все зводиться до росту цін і тарифів на комуналку. На фоні цього людей дратує започаткована нова політика оплати праці окремих категорій керівників держмонополій, відомств, судів, яким встановлюються «захмарні» зарплати. 

Такі дії уряду вбивають всяку мотивацію до легальної продуктивної праці, особливо серед молоді. Разом з тим це спонукає нас до більш жорсткої позиції у відстоюванні розміру оплати праці. Проблема особливо актуальна для нашої області. Хоча за І квартал середня зарплата в області виросла майже на 50 відсотків і склала 5123 гривні, місце в державі за її рівнем залишилось третім знизу».

За словами Максима Баланенка, запроваджені з 1 січня Урядом законодавчі зміни в системі оплати праці, зокрема щодо структури мінімальної заробітної плати, спровокували виникнення низки проблем під час їх практичної реалізації, знівелювали міжкваліфікаційну диференціацію в оплаті праці. Тепер до мінімальної зарплати можуть включатися доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати, за винятком доплат за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт, премії досвяткових і ювілейних дат.

 

htmlimage 3

 

Цей показник не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах та угодах усіх рівнів, що вимагає їх обов'язковому перегляду. Скасовано поняття оплати за просту некваліфіковану працю. Тобто, питання співвідношення оплати за некваліфіковану та кваліфіковану працю перенесено у площину колективно-договірних відносин. І саме це покладає велику відповідальність на первинку, бо саме вона стає центровою в переговорах стосовно ціни робочої сили. Держава тепер гарантує лише мінімалку в розмірі 3200 гривень і мінімальну тарифну ставку у розмірі прожиткового мінімуму 1600 грн. У цій ситуації можна користуватися роз'ясненнями Мінсоцполітики про те, що при наявності фінансових можливостей підприємства госпрозрахункової сфери, використовуючи колективно-договірне регулювання оплати праці, можуть встановлювати мінімальну тарифну ставку, виходячи з якої здійснюється побудова тарифної сітки, у розмірі, вищому, ніж визначено законом. Часто голова профкому залишається один на один з роботодавцем, у якого не має ніякого бажання впроваджувати справедливу оплату праці і трудовим колективом, який саме цього вимагає.

«У цій ситуації профком повинен діяти згідно з законодавством, підкреслив голова ФПО, вступати в переговори з роботодавцем, пропонуючи своє бачення рівня оплати праці, а орієнтирів для встановлення рівня зарплати чимало, а саме: середня зарплата по Україні (березень ц.р. -6753 грн. фактичний прожитковий мінімум для працездатних осіб – I квартал п.р. – 3549 грн., а не 1684 грн.). Є ще одна обов'язкова норма Генеральної угоди, в 2017 році частка основної зарплати в структурі оплати праці 64 %, тобто якщо зарплата робітника першого розряду 3200 грн., то тарифна ставка його повинна складати 2048 грн. або 28% до прожиткового мінімуму. Підкреслюю, що забезпечення гідного рівня зарплати для нас повинно стати основним завданням».

 

htmlimage 4


На засіданні мова йшла також про колдоговірну роботу. Практично на кожному підприємстві, де є первинка, укладено колдоговір. Не все йде гладко. Окремі роботодавці не вважають за потрібне обтяжувати себе додатковими зобов'язаннями перед працівниками. Колдоговірне регулювання рівня оплати праці – тільки початок. 

Надалі новий Трудовий кодекс в цю площину передає додатково близько 40 питань, що вирішуються через колективний договір. Йде децентралізація. Держава поступово знімає з себе відповідальність за забезпечення трудових прав, а тому зростає роль івідповідальність первинок.

Нагальним на сьогодні для профспілок залишається питання щодо прийняття Трудового кодексу. Профспілки, в т. ч. й обласне об'єднання, взяли активну участь у доопрацюванні Кодексу. 75 пропозицій враховано або частково враховано. Головне, сказав Максим Баланенко, відстоювати свої позиції у Верховній Раді. Якщо кожна первинка звернеться до свого обранця чи земляка – думаю, для нього це буде нагадуванням, що не за горами вибори і буде потрібна підтримка виборця. Можливо прийдеться вдатись ідо акцій протесту, але люди повинні знати, що відстоюють профспілки»

Обговорювалася проблема про борги із зарплати. Завдяки активній роботі первинок, відповідних профорганів, у минулому і поточному роках вдалось зменшити борги. На 1 квітня - це 4 підприємства і 29 млн. Це ті підприємства, де діють первинки. Проект Трудового кодексу передбачає норму, за якою у разі порушення встановлених законом, колективним договором строків виплати заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат роботодавець зобов'язаний сплатити працівнику пеню у розмірі та на умовах, визначених колективним договором, але не менше облікової ставки Національного банку у розрахунку на рік за кожний день затримки та сплатити всю суму заборгованості по зарплаті з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення. Ця норма спонукатиме роботодавця до своєчасної виплати зарплати.
Голови первинних профорганізацій озвучили проблеми, які їх непокоять, зокрема, удосконалюючи колдоговірну роботу, - треба домагатися, щоб норми цього документу поширювалися тільки на членів профспілки. Ішла мова про недолугі реформи, які призводять до скорочення кадрів, називали недоліки в реформі оплати праці, над усуненням яких потрібно працювати із соціальними партнерами. Турбує лідерів первинок недоступне літнє оздоровлення дітей. Якщо Фонд соціального страхування від ТВП, то, можливо, потрібно створювати подібний фонд при профспілках? До речі, голова єдиної первинної профорганізації «Гідросила» Сергій Олійник, назвав приклад гідної організації дитячого оздоровлення на підприємствах, за якими батьківська доплата до путівки в оздоровчий табір складає до 300 грн, - так передбачено колдоговором.

 

htmlimage 2

 

У засіданні взяла участь і відповіла на запитання профспілкових лідерів керівник департаменту профспілкового руху та зв'язків з громадськими організаціями ФПУ Лариса Ровчак. Зокрема, вона розповіла про місце і роль профспілок у новостворених територіальних громадах.

Марія Іванова,

Федерація профспілок Кіровоградської області

 

 

[ Детальніше... ]

Нафтовики пікетують офіс «Укрнафти»

P5171398

 

«Ні розвалу і скороченням та беззаконню в «Укрнафті»! Президенте України зупиніть ліквідацію нафтогазових підприємств! Українську сировину ‑ нафтопереробним заводам! «Акціонери Укрнафти захистіть нафтовиків, які захищають ваші інвестиції!» ‑ під такими гаслами представники Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України 18 травня ц.р. вийшли на акцію протесту до головного офісу Публічного акціонерного товариства «Укрнафта». Підтримали законні вимоги своїх спілчан голова Укргазпрофспілки Володимир Дмитришин і заступник голови Укрнафтогазпрофспілки Сергій Українець.

Нафтовики вимагали від керівництва компанії підвищити заробітну плату для робітників, забезпечити повну зайнятість та не допустити масових звільнень працівників. Вони також вимагали повернути під контроль держави та закликали Державну службу геології та надр України не анулювати ліцензії підприємства на видобуток нафти та газу.

Обурення робітників викликало рішення наглядової ради ПАТ «Укрнафта», на якому були прийняті рішення по структурній реорганізації компанії, під час якої планується ліквідація окремих підрозділів та об’єднання Прилуцького, Охтирського та Прикарпатського управлінь бурових робіт в одну структурну одиницю «Укрнафтобуріння».

За словами голови Об’єднаного профспілкового комітету ПАТ «Укрнафта» Ігоря Копача, зараз практично по всіх підприємствах галузі призупинено видобуток нафти і газу, а це загрожує серйозними наслідками. Зокрема, якщо підприємство закриють, то близько 20 тис. осіб втратять роботу.

Акція відбулася у день засідання акціонерів ПАТ»Укрнафта», де одним із головних питань розглядалося питання реструктуризації товариства. У роботі засідання взяв участь та виступив голова Об’єднаного профкому Укрнафти Ігор Копач, який поінформував акціонерів про стан справ у компанії та висловив жорстку позицію трудового колективу щодо тих змін які нині відбуваються в компанії.

Робітники сподіваються, що їхні акції протесту допоможуть керівництву прийняти соціально-відповідальне рішення.

Залежно від прийнятого рішення наглядовою радою члени Укрнафтогазпрофспілки або посилюватимуть тиск, або якщо їхні інтереси врахують, поставлять крапку в цьому тривалому протистоянні.

 

Укрнафтогазпрофспілка

 

 

P5171386

 

0076

 

P5171387

 

P5171388

 

P5171400

 

0067

 

0073

 

 

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Пленум намітив завдання з оптимізації діяльності лісового господарства

Изображение 232

 

18 травня Пленум ЦК Профспілки працівників лісового господарства України ухвалив постанову, якою виконання Галузевої угоди і колективних договорів у минулому році було визнано незадовільним.

 

У доповіді голови Профспілки працівників лісового господарства України Степана Кривов’язого було проаналізовано ситуацію в лісогосподарській галузі через відсутність фінансування, а також названо можливі шляхи по забезпеченню діяльності та розвитку галузі.

Під час виступів голів обласних організацій профспілки йшлося про те, що окремі підприємства мають низький рівень заробітної плати, порушуються терміни виплати заробітної плати, багато працівників вимушені йти у відпустки без збереження зарплати, працювати за скороченим робочим тижнем та днем, не в повній мірі використано поліпшення умов та охорони праці.

У Постанові з цього питання зазначено про необхідність активізації роботи з Мінагрополітики України, як головним розпорядником бюджетних коштів та з Мінфіном України, щодо негайного відновлення фінансування лісогосподарських заходів на 2017 рік, здійснивши перерозподіл бюджетних коштів в межах головного розпорядника, як це передбачено ст. 18 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік», та забезпечити постійний контроль за фінансовим станом підпорядкованих підприємств, зокрема південного регіону.

Визнано необхідним внесення відповідних змін в законодавчі та нормативно – правові акти, для забезпечення бюджетного фінансування галузі.

У роботі Пленуму взяв участь та виступив заступник Голови ФПУ Євген Драпятий.

 

Изображение 212

 

Інформація про ситуацію в лісогосподарській галузі через відсутність фінансування додається.

 

 Изображение 216

 

Изображение 197

 

Изображение 194

 

Изображение 219

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31