червня 2017

23 червня 2017

ПЛЕНУМ ЦК ПРОФСПІЛКИ. Захистити права та інтереси шахтарів

 

УГ 

Концепцію реформування та розвитку вугільної промисловості України період до 2020 року, виконання положень Галузевої угоди і колективних договорів за 2016 рік та поточний період і ведення переговорів по внесенню змін і доповнень до Галузевої угоди обговорили 23 червня VIII Пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості, у роботі якого взяв участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

 

УГ1

 

Перед присутніми виступили Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Носалик,  генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук, Голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, представники профспілкових організацій, трудових колективів галузі.

 

УГ6

 

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон у своєму виступі наголосив: чітке бачення Уряду щодо майбутнього української вугільної промисловості сформульоване у трьох стратегічних документах  держави -  Концепції реформування вугільної галузі країни до 2020 року, Енергетичній стратегії України до 2035 року та Плані дій Уряду до 2020 року.

За його словами, імплементація цих документів дасть змогу покращити фінансово-економічний й технологічний стан вугледобувних підприємств, створити привабливі умови для залучення інвестицій в розвиток галузі, яка вкрай потребує повної модернізації, а також розв’язати питання соціальної сфери та екології в шахтарських регіонах.  

«Наше завдання створити умови для зниження собівартості видобутку вугільної продукції, збільшити видобуток вугілля газової групи, оскільки така потреба в Україні є нагальною, забезпечити дієвий соціальний захист шахтарів та максимально прозорий процес закупівлі обладнання й матеріалів для потреб галузі», - зауважив Володимир Кістіон.

 

УГ4

За нашими попередніми оцінками, наголосив він, завдяки реформуванню вугільної галузі можна зекономити 1,5 мільярда гривень в рік. Це додаткові кошти для модернізації вугільних підприємств, їх технічне й технологічне переоснащення.

«Політика Уряду проста: інвестувати у прибутковість, а не збитковість, - півідкреслив Володимир Кістіон. - Саме цю ідеологію закладено в оновлену систему управління вугільною галуззю. Якщо нам це вдасться зробити, то в найближчій перспективі українські шахти будуть самодостатніми й прибутковими».

 

Звертаючись до учасників Пленуму, Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що  зараз ситуація не тільки у вугільної галузі, але і в цілому в економіці країни вкрай складна. На сьогодні у легальному її секторі залишилось не більш 7,7 млн. працівників. І вони мають забезпечити життя 42,5 млн. населення України. Тому у вирішенні проблем галузі не треба чекати вагомої допомоги з боку Уряду, держави, а шукати шляхи їх вирішення власними ресурсами. Треба вести цей пошук у рамках соціального діалогу у трикутники «профспілки – роботодавці – Уряд». Якщо дійсно буде створено Координаційну раду з проведення реформування та розвитку вугільної промисловості, там має бути місце такому ефективному діалогу.

 

УГ3

 

Голова ФПУ проінформував присутніх про діяльність Федерації профспілок, її членських організацій у сфері соціально - економічного захисту працівників, зокрема, про рішення Президії ФПУ, засідання якої відбулося 22 червня.   

Григорій Осовий у своєму виступі зупинився на цілому ряді питань, що зараз турбують людей праці. Зокрема він розповів про непрості, але плідні переговори з міністром соціальної політики щодо реформи оплати праці та пенсійної реформи, де мають бути враховані права та привілеї працівників вугільної галузі.

 

УГ5

 

Заслухавши інформації представників сторін Галузевої угоди та інших учасників Пленуму, ЦК Профспілки ухвалив відповідну постанову, у якої зокрема постановив:

                   - вважати роботу Сторін Галузевої угоди з реалізації її положень недостатньою, а по веденню колективних переговорів по внесенню змін та доповнень до неї мало конструктивною.

- звернутися від імені Пленуму ЦК Профспілки:

-                           до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо термінового розгляду пропозицій Профспілки до Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року та  затвердження Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції з урахуванням пропозицій та доповнень Профспілки;.

- до віце-прем'єр-міністра України Кістіона В.Є. стосовно негайного відновлення роботи Координаційної ради з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості та розгляду нагальних проблем галузі в найближчий час.

 

УГ7

- Доручити членам Робочої комісії від Профспілки по внесенню змін та доповнень до Галузевої угоди у разі недосягнення взаємоузгодженої редакції положення угоди щодо формування галузевої гарантії з оплати праці працівників після проведення узгоджувальних процедур на рівні керівників Сторін угоди закінчити колективні переговори та підписати протокол розбіжностей для подальшого вирішення їх в установленому законодавством порядку.

 

УГ8

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Проект пенсійної реформи

verhovna rada 33

Законопроект № 6614 від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», переданий Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України та розміщений на Офіційному веб-порталі ВРУ.

(Ознайомитись з текством законопроекту можна тут)

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення ФПУ

[ Детальніше... ]

Відповідь на лист ФПУ

30558123815 fafd9551d8

 

Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством фінансів України та Пенсійним фондом України розглянуто лист ФПУ щодо вимог Ради Федерації професійних спілок України стосовно ситуації з проголошеною пенсійною реформою.

 

Відповідь Мінсоцполітики до ФПУ додається

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Профспілковий комітет завжди поруч з трудовим колективом

f68fbb11bc8b46af3cc11fd4c7767aab

 

Виступ голови   ППО   державного   підприємства   "Рівненський автомобільний ремонтний завод" Є.І.Бєлощук на семінарі-навчанні у Федерації профспілок Рівненщини:

 

- Цивілізація зробила шалений крок вперед і підготувала людству такі жорстокі випробування, як фінансові кризи та безробіття і природні інстинкти самозахисту та самозбереження не спроможні захистити людей від цих жорстоких випробувань тому, що монополії мають надприродну силу. Природні катаклізми періодично наносять людям збитки, а монополісти свідомо, заради надприбутків постійно експериментують над людьми.

В усьому світі функціонують профспілки - єдині організації, які виконують доброчинну, благородну місію: підтримують людей, допомагають їм захищати трудові права і відстоювати соціальні гарантії.

У керівники профспілки, як в освіту і медицину треба йти тільки за покликом душі та бути відкритими і щирими у ставленні до людей тому, що фальш люди дуже відчувають.

Наше державне підприємство "Рівненський автомобільний ремонтний завод" засноване в липні 1947 року. Скоро ювілей-70 р. Це було потужне, успішне і затребуване підприємство на якому працювало майже тисяча людей, слава про яке котилась по всьому Союзу і за його межі тому, що завод не тільки ремонтував автомобільну техніку, а й виготовляв продукцію на експорт.

Зміни, які відбулись, не обминули і наше підприємство . Ринкові умови, відсутність на протязі 12-ти років державного замовлення і його фінансування дуже негативно вплинули на фінансово-економічне становище підприємства і з успішного воно стало стабільно збитковим.

-Збитки по підприємству складають 25 923т. грн.

-Загальна кредиторська заборгованність становить 20 192т. грн.

-Заборгованість по заробітній платі трудовому колективу 2 645т. грн.

за період від березня 2016 року

-до пенсійного фонду не сплачено обовязкові соціальні внески 5 061т. грн.

Люди праці втрачають майже пять років заробленого трудового стажу.

На підприємстві в основному працюють "Ветерани заводу" -люди, які присвятили своє життя цьому заводу. На ринку праці їх ніхто не чекає, а на мізерну пенсію, яку заробили у держави, прожити неможливо і, не дивлячись на стабільні затримки із виплати заробітної плати, вони працюють, підтримують життєдіяльність державного підприємства, освоюють нову номенклатуру та 'ремонтують військову техніку для потреб Збройних Сил України, яка йде на АТО і не було ні одного акту рекламації стосовно якості ремонту.

На території колишнього концтабору люди стали заручниками незрозумілої ситуації та хочеться вірити і сподіватись, що скоро цей сучасний кошмар закінчиться, можновладці схаменуться, а люди зможуть плідно працювати, отримають право на достатній життєвий рівень і стануть себе почувати впевнено в незалежній демократичній державі.

Профспілковий комітет завжди поруч з трудовим колективом. Працюємо лише на ентузіазмі тому, що нам від 2009 року не перераховують профспілкові внески. Відстоюємо на належному рівні трудові права і соціальні гарантії людей праці. Шукаємо компроміс, йдемо на конфлікт - залежно від обставин.

Чотири рази реєстрували колективний трудовий спір з адміністрацією підприємства. Зараз знову НСПіП України зареєструвала колективний трудовий спір, предметом якого є заборгована заробітна плата, а - це кропітка і відповідальна робота. Був такий період, коли працівники заводу, понад 100 чоловік звертались до суду, а від 2009 року на заводі працює комісія по трудових спорах, яка під наглядом профкому

добросовісно виконує свої функції.

 

Від 2005 року ми відбили три потужних рейдерських захоплення. Хронологія: 2005 рік, 2009 рік і 2015 рік. Кожна наступна модель захоплення була набагато жорстокіша і цинічніша за попередню тому, що з кожним роком все менше залишається державного майна, а охочих багато. Було дуже важко, але я вдячна долі, що люди вірили, ми всі гуртувались, як моноліт, трудовий колектив йшов за профкомом, який ніколи не зрадив людей, і ми здобували спільну перемогу.

 

Користуючись нагодою, лідерам профспілок всіх рівнів бажаю успіхів, натхнення на добрі справи, спрямовані на користь людей, щоб нас згадували добрим словом, плідних перемог,міцного здоровя, великого особистого щастя і миру на нашій землі.

 


[ Детальніше... ]

Ювілейний 25-й сезон у закарпатській «Гармонії» розпочато!

P1150347

 

Свій ювілейний 25-й сезон розпочав єдиний в Україні дитячий оздоровчий заклад подібного профілю – літній оздоровчий табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, який працює у закарпатському селищі Чинадієво.

 

Організаторами цього унікального дитячого закладу є управління культури Закарпатської облдержадміністрації (начальник Вікторія Фролова) та обласна профспілкова організація працівників культури (голова Наталія Товтин).

Цього року відпочивальниками «Гармонії» стали 96 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних творчих конкурсів.

            Відкриття ювілейної табірної зміни цього року пройшло по-новому. Незмінний керівник табору – директор Чинадіївської дитячої школи мистецтв Михайло Фендик запросив до табору його колишніх вихованців, а нині працівників культурно-мистецьких закладів та студентів навчальних закладів культури. Молоді фахівці подарували численним присутнім захоплюючий яскравий концерт, надихнувши юні обдарування на клопітку роботу щодо вдосконалення своєї творчої майстерності.

Протягом 21 дня обдаровані діти з усього Закарпаття відвідуватимуть уроки і майстер-класи відомих викладачів, серед яких – голови циклових комісій Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, заслужені працівники культури України Володимир Стегней, Маріанна Сокач, заслужений артист України Ференц Томич, Наталія Шіпош та інші.

На відкритті табору вихованців «Гармонії» тепло привітали голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторія Фролова, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова облпрофради Володимир Фленько, керівник табору Михайло Фендик.

Три тижні, які юні таланти проведуть у «Гармонії», – це дні поєднання творчих уподобань зі змістовним відпочинком на лоні мальовничої природи Карпат, нові зустрічі і знайомства, творчі конкурси й змагання, цікаві подорожі і екскурсії. Цього сезону в таборі за підтримки його організаторів облаштовано літній амфітеатр, а в перспективі талановиті діти отримають і власний плавальний басейн. Своєрідним творчим звітом стане для обдарованих дітей заключний концерт юних талантів наприкінці табірної зміни.

Цікавий факт: вартість путівки у закарпатську «Гармонію» терміном на 21 день – найдешевша у нашому краї і становить 200 грн. на добу.

 

На фото:

- на відкритті табірної зміни (зліва направо) керівник табору Михайло Фендик, начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторія Фролова, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, голова облпрофради Володимир Фленько;

 

P1150326

 

- заслужений артист України Ференц Томич зі своїми вихованцями – учасниками концерту;

 

P1150321

 

- на сцені – юні творчі обдарування;

 

P1150340

 

- у залі – юна зміна «Гармонії»;

 

P1150342

 

- колективне фото на згадку (зверху).

 

 

Фото автора,

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

[ Детальніше... ]

После 9 лет жесткой экономии работники общественного сектора Европы заслуживают повышения зарплат!

ef16 3 

23 июня, в День государственной службы, граждане по всему миру выражают признательность работникам общественного обслуживания, которые ежедневно круглосуточно обеспечивают предоставление образовательных, медицинских, социальных и других важнейших услуг.

 

В этом году европейские объединения профсоюзов работников государственной службы (ЕФПОО) и образования (ЕКПО) обращают внимание на вклад миллионов работников общественного обслуживания в обеспечение качественных услуг, в то время как сами работники страдают от долгосрочных последствий сокращений и замораживания зарплат. Работники общественного обслуживания не заслуживают такого отношения.

Меры жесткой экономии существенно повлияли на рабочие места, оплату труда и условия работы государственных служащих по всей Европе. Правительства не колеблясь предоставляли финансовую помощь банкам для стабилизации мировой экономики после финансового кризиса. А затем они также не стесняясь проводили сокращения государственных расходов, основной целью при этом были работники общественного обслуживания и услуги, которые они предоставляют людям.

В течение первых лет кризиса в 19 странах по всей Европе зарплаты были сокращены или заморожены, в результате чего пострадало более 20 миллионов работников. Сокращение рабочих мест и приостановка найма новых сотрудников, а также распространение нестандартных условий занятости увеличили нагрузку на оставшихся работников, которые теперь должны делать больше за меньшую плату. Хотя в некоторых странах зарплаты постепенно вернулись на прежний уровень, миллионы работников все еще продолжают ощущать значительную потерю покупательной способности. В результате неоднократного замораживания зарплаты и ее повышения на уровень ниже уровня инфляции, работники общественного обслуживания в Великобритании и Италии в среднем потеряли 4000 евро в год. В Греции работники столкнулись с 40% снижением реальной заработной платы, в то время как в Испании и Португалии профсоюзы пытаются договориться о некотором восстановлении покупательной способности, упавшей на 15% и 9% соответственно.

Генеральный секретарь ЕФПОО Ян Виллем Гудриаан комментирует: «Давление на зарплату работников общественного обслуживания преследует ложную цель. Они продолжают нести на себе всё бремя, в то время как банкиры, ответственные за финансовый кризис, возвращают себе прибыли и щедрые бонусы. Настало время для государственных инвестиций с целью решения проблемы дефицита кадров и обеспечения качественных общественных услуг для всех в Европе».

Положительным примером является новое соглашение, о котором ведут переговоры ирландские профсоюзы, целью которого является восстановление покупательной способности работников, утраченной в результате сокращений и замораживания после 2009 года. Это должно произойти и в других странах, необходимо возобновить переговоры о зарплатах медсестер, учителей, полицейских, пожарных и всех других работников государственных служб.

Директор Европейского профсоюзного комитета образования Сьюзан Флокен добавила: «Мы не можем игнорировать последствия сокращений и замораживания зарплат учителей и других работников бюджетного сектора. Мы сталкиваемся с все более незащищенными условиями занятости и нехваткой персонала в сфере образования. Профсоюзы играют важную роль в борьбе за достойные условия труда и достойную заработную плату. Привлекательная и приносящая удовлетворение профессия педагога – это основа высококачественного образования, закладывающего фундамент нашего общества и нашего будущего».

ЕФПОО и ЕКПО приветствуют инициативу ЕКП относительно кампании за рост заработной платы для работников по всей Европе, и будут решительно отстаивать ее повышение работникам общественного обслуживания.

[ Детальніше... ]

С П І В Ч У Т Т Я

110180.gif

 

Федерація профспілок України висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Голови Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні Сергія Олексійовича Олійника, який трагічно загинув у центрі столиці, захищаючи свого сина.

Олійник С.О., відстоюючи права трудових мігрантів, які часто стають жертвами шахрайства та торгівлі людьми, боровся за відновлення прав українців, які зневірилися в пошуках кращого життя в Україні та шукали заробітку на чужині.

Будучи патріотом України, захищаючи її східні рубежі від російської агресії, безпосередньо брав участь у бойових операціях в найгарячіших точках, зокрема під Мар’їнкою.

Світла пам’ять про нього збережеться в наших серцях. 

[ Детальніше... ]

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ. Черкаський «Азот» відновив випуск азотних мінеральних добрив

АЗОТ

 

Черкаське ПАТ «Азот» після тримісячного вимушеного простою почало відновлювальні роботи з пуску своїх основних цехів з виробництва азотних мінеральних добрив. Про це повідомила прес-служба «Азоту». Таким чином спільними зусиллями Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Черкаської обласної держадміністрації та адміністрації підприємства, обласних профспілок та профкому «Азоту» вдалося здобути вагому перемогу у боротьбі за відновлення виробничого процесу на одному з гігантів хімічної промисловості країни.  

Наразі, Черкаський «Азот» почав роботи з відновлення виробництва  добрив  для українських аграріїв. Готуються до пуску основні цехи з виробництва азотних мінеральних добрив – це цехи з виробництва аміаку, карбаміду, аміачної селітри.

Нам відновили постачання газу й уже вироблено перші 3300 тонн аміачної селітри. Після вимушеного, більш ніж тримісячного простою, першим до пускових операцій приступив цех А-3 з виробітку аміаку. Зараз  його обидві технологічні нитки навантажені на  90 % проектної потужності. Наступним кроком стали пуски  цехів:  М-5 з виробітку слабкої азотної кислоти  та М-9 з виробітку аміачної селітри. Поки що обидва  цехи ( М-5 і М-9) працюють на 50 % проектної потужності. Зараз йдуть пускові операції в цеху М-2 з виробництва карбаміду, а також готуються до пуску цехи з виробітку аміаку А-5 та карбаміду М-6. Відновити роботу усіх цехів і навантажити виробничі потужності на 100 % плануємо до кінця цього тижня,- розповідає Голова Правління  Віталій Скляров.

Стовідсоткове навантаження виробничих потужностей забезпечить добовий виробіток аміаку цехом А-3 1200 тонн і 1600 тонн цехом А-5. Добовий виробіток карбаміду становитиме: цехом М-2 – 1000 тонн і 1050 тонн цехом М-6. Понад 3000 тонн аміачної селітри щодоби вироблятиме цех М-9.

З 7 березня 2017 року в розпал весняної посівної на три азотних підприємства з виробництва мінеральних добрив групи OSTCHEM – Черкаський «АЗОТ», «Рівнеазот» та «Сєверодонецький АЗОТ» було припинено постачання газу. Біля трьох місяців заводи простоювали через відсутність газу та не виробляли продукцію – азотні мінеральна добрива.

Нагадаємо, що аміак є базовою сировиною для виробництва азотних мінеральних добрив. Сировиною для вироблення аміаку являється природній газ. Показник споживання природного газу є одним з найважливіших факторів, що визначають рентабельність виробництва аміаку. На вироблення 1 тонни аміаку агрегати споживають біля 1100 м3 природного газу.

Споживання мінеральних добрив на ринку України сезонне: більше 60% споживання припадає на період весняного внесення, решта – на період осіннього. Мінеральні добрива вносять ранньою весною або восени під час підготовки ґрунту. Так, недолік азоту в ґрунті призводить до  значного зниження врожайності. До азотних добрив відносяться: аміак (міститься найбільша масова частка азоту), карбамід (або сечовина), аміачна селітра і т.д. У аміачній селітрі міститься близько 34,5% азоту, найбільш висококонцентроване азотовмісне мінеральне добриво – це карбамід  - біля 45% азоту.

Український ринок споживає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні виробничі потужності групи OSTCHEM складають близько 350 тис. тонн добрив / місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року.

 

Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

[ Детальніше... ]

Діти закарпатських медиків відпочивають на морі – в Одеській області

DSC 0022

 

Під час літніх шкільних канікул Закарпатська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) вважає оздоровлення дітей працівників своєї галузі одним із пріоритетних напрямків діяльності профспілки, усіх її ланок.

 

Враховуючи побажання членів профспілки, президія облорганізації профспілки прийняла рішення оздоровити на морі – в Одеській області 4 групи по 50 дітей працівників закладів і установ охорони здоров’я та санаторіїв нашого краю.

         Перша група дітей вже виїхала на відпочинок у ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка», що знаходиться в смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині. Вони оздоровлюватимуться на морі протягом 14 днів. Керівником групи призначено голову первинної профспілкової організації обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Наталію Гудюк.

        

На фото:

- діти закарпатських медиків на залізничному вокзалі міста Одеса.

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

[ Детальніше... ]

Чернігів підбиває підсумки 2016-2017 навчального року

IMG 7807

 

Днями відбулося друге цього року засідання навчально-методичної ради Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області. Захід відкрив та запросив присутніх до відвертої дискусії Ігор Москаленко — голова обласної Федерації, голова Навчально-методичної ради ФПО.

 

Щодо виконання програми навчання профспілкових кадрів і активу виступила Тетяна Осадча — директор підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, заступник голови Навчально-методичної ради ФПО.

 

За словами директора НМЦ профспілок, за минулий рік за участю Центру було проведено 98 освітніх заходів для профспілкових кадрів і активу, членів профспілок. Загалом у цих заходах взяло участь – 5545 спілчан. У порівнянні з попереднім роком збільшилась кількість організованих груп профспілкових організацій з поза меж Чернігівської області, які проводили навчання на базі Чернігівського НМЦ (37 груп).

 

Центр активно залучений до проведення заходів в рамках дансько-українського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні». Також розвивається співпраця з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні в питанні організації навчання для профспілкових лідерів.

 

Фахівці та позаштатні викладачі Чернігівського НМЦ намагаються вчасно реагувати на об'єктивні суспільні тенденції, а також запити профспілкових організацій щодо потреби в конкретних тематиках навчання. За 2016-2017 навчальний рік найбільш популярними були тренінги з питань мотивації профспілкового членства, зміни іміджу профспілок, використання соціальних мереж в роботі, профспілкового органайзингу, розвитку лідерських компетенцій.

 

Протягом останнього періоду були освоєні нові форми навчання, такі як: інтерактивний театр, інсценізація корпоративних міфів, ІТ-квест.

 

Серед заявлених пріоритетів наступного навчального року: своєчасне інформування та навчання профспілкових лідерів щодо важливих змін в законодавстві; більше охоплення навчанням профспілкової молоді; поширення знань про сучасні інтернет-технології.

 

IMG 7791

 

IMG 7804

 

 

IMG 20170608 101310

 

Віталій Копиш,

керівник Центру освіти дорослих "Перспектива"

Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій

Чернігівської області

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30