06 червня 2017

6 червня – День журналіста України

photos 66

 

 

 

Шановні працівники засобів масової інформації!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Професія журналіста не лише цікава за своєю суттю, а й динамічно відтворює всі віхи суспільно-політичного життя і економічних перетворень в державі. Журналістська робота розкриває можливості долучитися до реформування країни, висвітлення пов’язаних з цим подій і безпосередній участі у формуванні громадської думки на користь європейської інтеграції та економічного зростання української держави.

Бути журналістом в Україні не лише почесно, а й відповідально у відношенні до багатомільйонної аудиторії громадян, які від вас з радіо-  теле- та друкованих ЗМІ, з перших рук, отримують виважену і достовірну інформацію про те, що відбувається в країні і світі.

Ви обрали справді цікаву, відповідальну і важливу для суспільства роботу!

Щира вдячність – профспілковим журналістам, які висвітлюють позицію профспілок, сприяють формуванню активної громадянської позиції людини праці, і щоденно роблять гідний внесок у захист їхніх трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

Бажаємо всім працівникам ЗМІ наснаги, нових творчих здобутків, достатку й задоволення від результатів своєї праці.

Міцного вам здоров’я, щастя, мирного неба, добра і благополуччя!

 

 

З повагою

Голова Федерації профспілок України                        Григорій Осовий

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із Днем журналіста

журн

 

 

Шановні друзі!

 

Щиро вітаю всіх працівників радіо, телебачення, друкованих засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста, який відзначається 6 червня.

Саме журналісти формують громадську думку, не залишаючись осторонь політичного, економічного, соціального й культурного буття суспільства. Без їх  участі не минає жодна доленосна історична подія.

Журналістів справедливо називають совістю суспільства, адже чесна журналістика є невід’ємною складовою його зрілості. Без їх творчої, неспокійної та небезпечної для життя роботи, не було б сьогодні демократичної та незалежної України.

Тож засвідчую кожному медійнику свою повагу та бажаю гострого пера, нових сміливих проектів та наполегливості в досягненні професійних висот.

Нехай новини завжди будуть добрими і цікавими, статті грунтовними і виваженими, ефіри вдалими, а тиражі мільйонними.

Цікавих Вам тем та приємних подій! Щастя, злагоди, добра й довгоочікуваного миру!

 

З глибокою повагою

Голова Профспілки працівників культури України         Л.Ф. Перелигіна  

[ Детальніше... ]

Вітання працівникам Прес-центру ФПУ з нагоди Дня журналіста

journalist-day-postcard

 

Щирі привітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста України Прес-центр апарату ФПУ отримав від своїх колег з провідних ЗМІ та колег з членських організацій ФПУ, зокрема:

- Сергія Баранчикова, завідувача відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради, члена Національної Спілки журналістів України;

- Віктора Ковриги, завідувача Прес-центром Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок;

- А.В. Ялового, - Голови Дніпропетровського обкому профспілки працівників культури;

- С,Д.Журило, м. Черкаси, видання «Вечірні Черкаси»

- Інни Михальченко, Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України та ін.

 

Щиро дякуємо усіх за привітання!

Бажаємо здоров’я, благополуччя, творчих здобутків та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Семінар для фахівців з інформаційної роботи: просто про складне

1496300984 cem inform-117-of-143

 

У сучасному суспільстві інформація – найважливіша цінність, а отримання, обробка і поширення інформації – провідна сфера, куди вкладаються значні капітали в усьому світі.

 

Хто володіє інформацією – той володіє світом: фраза, яка сьогодні дещо змістила акцент. Адже сьогодні той володіє світом – хто розподіляє інформаційні потоки і оперативно доводить їх до своєї цільової аудиторії.

Саме з таким налаштуваннями на роботу 30-31 травня 2017 року у Києві відбувся семінар з елементами тренінгу для фахівців з інформаційної роботи виконавчих апаратів територіальних організацій Профспілки.

Організатор навчання – ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Участь у роботі заходу взяли 20 учасників, які ведуть інформаційні напрями у обласних чи міських організаціях.

Відкриваючи роботу семінару Голова Профспілки Георгій Труханов підкреслив, що настав час пошуку нових ефективних засобів комунікації, зв’язків із членами профспілки. Адже сьогодні, у час змін освітянського законодавства, децентралізаційних рухів, студент, вихователь, вчитель та викладач повинні знати і розуміти чим займається Профспілка, які заходи і кампанії щодо захисту їх прав вона проводить та які методи впливу на владу використовує. І саме фахівцям з інформроботи швидко доносити правдиву інформацію про діяльність організації в усіх областях, використовуючи для цього сучасні форми і методи.

Питання інформаційного забезпечення територіальних організацій неодноразово виносилися на засідання виборних органів Центрального комітету Профспілки.

Програма заходу була досить насичена та різнопланова. Семінар був розділений на дві панелі – теоретичну та практичну. Окремим блоком роботи винесено обмін практичним досвідом у регіонах, на якому учасники презентувати інформаційну діяльність у своїх областях.

Продовжуючи роботу Інна Михальченко (апарат ЦК Профспілки) ознайомила усіх учасників із пріоритетами інформаційної роботи освітянської профспілки та поділилася корисними програмами та ресурсами, які допоможуть колегам працювати оперативніше.

Тематика майстер-класів та тренінгів містила в собі інтерактивні презентації щодо візуальних комунікацій, ефективної роботи у соціальних медіа та мережах. Запрошені тренери Адрій Шевчук (експерт СД Платформи) та Іван Омелян (тренер з Освітньо-аналітичного центру розвитку громад) проводячи панелі, не лише обговорювали як сьогодні краще презентувати організацію у суспільстві та медіа, поліпшити її імідж, а й давали практичні поради інформаційникам, які вони щодня можуть використовувати у своїй роботі.

 

(Докладніше)

 

1496300937 cem inform-006-of-143

 

1496300932 cem inform2-018-of-147 1

 

1496300947 cem inform2-132-of-147

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

[ Детальніше... ]

Профспілки виступають проти послаблення санкцій до роботодавця у випадку порушення ним законодавства про працю

ThinkstockPhotos-453970619

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» (реєстр. № 5711 від 21.02.2017), яким передбачено пом'якшення фінансової відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, в тому числі за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю.

Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні зазначений законопроект не підтримано, про що було повідомлено Комітет ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та соціального пенсійного забезпечення листом від 22.02.2017 року № 01-13/180-СПО.

Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся листами до усіх депутатських фракцій у Верховній Раді України із закликом не підтримувати зазначений законопроект у разі його розгляду у парламенті.

 

(З листом до Голови депутатської фракції Партії Блок Петра Порошенка можна ознайомитись тут)

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Турецкие рабочие в качестве акции протеста остаются на заводах

18813156 1526606130714009 9044337284918450657 n

 

Около 6 тыс. турецких рабочих транснационального производителя стекла Şişecam начали с 1 июня необычную акцию протеста: они не уходят домой после своих смен. Таким образом они протестуют против запрета правительства на проведение забастовки, сообщает IndustriALL.  

На стекольном предприятии идет трудовой спор по вопросу заработной платы: Şişecam увеличила свою прибыль на 164%, но отказывается повышать зарплаты на достойный уровень. 

Люди решили  выразить свой протест: стали работать по правилам. В конце каждой смены вместо того, чтобы идти домой, они проводят демонстрации и митинги перед тем, как лечь спать прямо на территории заводов. Рабочие сооружают палатки или ложатся спать в столовой. Семьи помогают им в проведении акции. Протестующим оказывают содействие мелкие предприниматели в рабочих округах, а мечети обеспечивают продуктами питания. Акцию поддержали оппозиционные политические партии и местные политики.

На других предприятиях прошли акции солидарности. Их организаторами выступили в том числе членские организации IndustriALL

Генеральные секретари Глобального союза IndustriAll и IndustriAll Европа - Вальтер Санчес и Люк Трайангл - обратились с письмом к турецкому правительству, осудив решение о запрете проведения забастовки. Они также призвали компанию Şişecam вступить в переговоры с профсоюзом.

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30