14 червня 2017

Профспілка – на захисті дитинства

ХНМУ 01.06

 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей прекрасне свято дітей, батьків та всього суспільства. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Зробити дитинство дітей, які зростають у родинах працівників закладів охорони здоров’я одним з найголовніших обов'язків галузевої Профспілки.

Цього року напередодні свята першого червня за підтримки галузевої Профспілки було проведено багато різноманітних заходів для малечі.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей свято для маленьких пацієнтів відбулося у КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня №1». Участь у заході взяли заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М.Є., в.о. начальника Управління охорони здоров'я ХОДА Сіроштан Г.М., голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Благовещенська А.В.

Гості святкового заходу побажали маленьким пацієнтам лікарні скорішого одужання, миру та злагоди. А особливі слова щирої вдячності були висловлені співробітникам лікарні, адже вони як ніхто знають, що таке рятувати дітей, що таке бути відданими своїй справі 365 днів на рік. Було зазначено, що обласна державна адміністрація буде підтримувати цю унікальну установу та створювати всі умови для одужання маленьких пацієнтів.

Головний лікар закладу Піотковська О.В. продемонструвала комп'ютерний томограф, який був відремонтований і нещодавно поновлений в експлуатації. Крім того, гості побували в реконструйованих відділеннях: пульмологічному, інфекційно-боксованому та хірургічному.

Для маленьких пацієнтів лікарні були запрошені аніматори, які додали веселого настрою.

Профспілковий комітет ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України» організував щорічну виставку-конкурс дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва (малюнки, аплікації, вироби з глини, дерева, паперу, бісеру та інш.). В конкурсі прийняло участь понад 40 дітей працівників інституту, на розсуд глядачів було представлено майже 70 робіт. Переможці та учасники конкурсу отримали від профспілкового комітету закладу солодкі подарунки.

Святковий концерт «Любі діти України» маленьким глядачам подарував профспілковий комітет співробітників Харківського національного медичного університету. Саме діти працівників та викладачів університету стали виконавцями і пісень, і хореографічних постановок. Також для участі у концерті були запрошені колективи дитячої творчості м.Харкова. Традиційною також стала виставка дитячих робіт та малюнків. Святкового настрою дітям додали подарунки та солодощі, а активні учасники концерту були ще відзначені подяками від профспілкового комітету. У глядацькій залі гучними оплесками маленьких виконавців вітали батьки, бабусі й дідусі, студенти та співробітники університету.

Найбільша мрія кожної родини – бачити своїх дітей здоровими. З метою виховування любові до фізкультури та спорту, розвитку організованості та самостійності, виховування у дітей почуття дружби, колективізму та взаємовиручки Обласним комітетом галузевої Профспілки для дітей спілчан на спортивному майданчику коледжу Національного фармацевтичного університету було проведено спортивне свято «Веселі старти».

         Свято урочисто розпочалося з привітання заступника голови Обласного комітету Т.Б. Пустовойт та директора коледжу Прокопенко Т.С., які звернулися з поздоровлення не тільки до юних спортсменів, а й до їх батьків, побажали усім спортивного успіху та здоров’я.

         Учасниками веселих естафет стали 50 дітей працівників закладів охорони здоровʼя м. Харкова. Цілі родини прийшли підтримати учасників змагань, які продемонстрували не лише швидкість і спритність, а й навички командної боротьби. В залі панували справжній спортивний азарт та жвава підтримка вболівальників.

         Наприкінці змагань усі діти пройшли круг пошани та отримали від Обласного комітету подарунки. Щиро бажаємо нашим дітям здоров’я, успіхів та щасливої долі в мирній незалежній Україні!

 

 ОДКЛ 1 01.06-5

IMG 4909

 

Т.Б. Пустовойт,

заступник голови ХООППОЗУ

[ Детальніше... ]

Молодь і профспілки

19030192 223845374795060 9024470350146971982 n

 

12 червня відбулося засідання комісії федерації профспілок Черкаської області з питань молодіжної політики.

До складу комісії входили члени різних галузевих профоб’єднань. На засіданні були присутні представники приймальної народного депутата Сергія Миколайовича Капліна в Черкаській області. Серед питань, які обговорювалися, можна окреслити основні - це міжнародні молодіжні освітні можливості, діяльність обласного молодіжного ресурсного центру, організаційне та фінансове зміцнення федерації профспілок України та членських організацій. 
Головною метою засідання було знайти спільне рішення аби залучити молодь до профспілок, об’єднати молодих спеціалістів різних галузей.
Сьогодні велика кількість молоді покидає рідну країну, адже не бачить перспективного майбутнього, не вірить в нього. 
«Чому так? Чому ми свого не піднімаємо? Чому ми не говоримо, що наше перспективна вітчизняна наука має багато досягнень і її потрібно вдосконалювати. Ми випускаємо професії за державний кошт, навчаємо людей, які не потрібні потім на ринку праці. Закінчивши навчальний заклад, більшість випускників приходить до роботодавців і приносить довідку, що його там беруть, тому, що цьому навчальному закладу потрібно дати заявку на наступний рік. А професійно-технічну освіту, яка є основою розвитку економіки сьогодні недофінансовують» - говорить голова федерації профспілок Черкаської області Шевченко Петро Васильович.
Структура зайнятості населення сьогодні показує, що Україна у цьому відношенні, на жаль, некерована. Четверть молоді безробітна. Для них потрібна роз’яснювальна робота, що і роблять профспілки. 
На засіданні відбулась презентація Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Основною метою центру є активізація молоді та виховання її громадянської відповідальності, шляхом запровадження ефективних форм реалізації молодіжної політики на Черкащині. Молодіжний ресурсний центр розвиває особистісний та творчий потенціал, надає ресурси громадським організаціям, розвиває волонтерство серед молоді, організовує тренінги, проекти, дозвілля, сприяє профорієнтації та працевлаштуванню. Якщо молодь має бажання розвиватися особисто та розвивати свою громаду, але не знає з чого почати, то їй треба почати з візиту до молодіжного центру. Тут можна допомагати іншим та проявляти себе, розвиватися і робити добро.
Отож, треба створювати молодіжні організації, проводити консультації, семінари, допомагати молоді, зацікавлювати їх. Назрів час структурних змін, потрібно не роз’єднуватися, а об’єднуватися. Ніхто не зможе змінити наше життя на краще, окрім нас самих.

 

19059753 223845371461727 7937302574261698028 n

 

Федерація профспілок Черкаської області

[ Детальніше... ]

Запровадження соціальних стандартів в оплаті праці - під контроль профспілок

DSC 0176

 

13 червня 2017 року на плановому засіданні Виконкому Об'єднання профспілок Харківської області розглянуті найбільш проблемні на сьогодні питання для профспілок Харківщини.

 

Так, доповідаючи з основного питання «Про рівень оплати праці працівників та дії профспілок з реалізації рішень VII з’їзду ФПУ та XXVII конференції Об'єднання профспілок Харківської області» завідувач відділу соціально-економічних, правових питань та охорони праці ОПХО Н. Гриценко зазначила, що захист соціально-економічних прав та інтересів працівників, дотримання норм міжнародного й національного законодавства у сфері праці та принципів соціальної справедливості у розподілі результатів праці за умов стрімкого падіння життя працівників є пріоритетними і невідкладними напрямами діяльності профспілкових організацій усіх рівнів.

Виконуючи рішення VII з’їзду ФПУ та XXVII конференції ОПХО, профспілки області задіяли весь комплекс заходів щодо забезпечення зростання рівня життя працівників – від соціального діалогу на всіх рівнях,звернень до керівництва держави й місцевих органів влади до мітингів та пікетування органів влади.

Проведена робота сприяла тому, що розмір середньомісячної заробітної плати за 4 місяці поточного року зріс до відповідного періоду минулого року на 38,5% та склав 5628 грн.

Реальна заробітна плата працівників області за січень-квітень 2017 року зросла на 19,1% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

У квітні поточного року середньомісячна заробітна плата штатних працівників склала 5848 грн. (по Україні –6659 грн.). За рівнем оплати праці область зайняла 10 місце серед регіонів України.

Разом з тим, частка працівників, які відпрацювали понад 50% фонду робочого часу, а заробітну плату отримали менше встановленого мінімального розміру (3200 грн.), зросла з 2,6% у грудні 2016 року до 11,7% у березні 2017 року. Заробітну плату у розмірі до 4,0 тис.грн., тобто майже в розмірі фактичного прожиткового мінімуму, отримали 30% працівників.

Профспілковий аналіз запровадження мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року у 2 рази свідчить, що мінімальна заробітна плата введена на всіх підприємствах, установах та організаціях. На великій кількості підприємств, установ та організацій вона введена шляхом доплат. Однак, збільшення соціального стандарту призвело до зрівнялівки в оплаті праці працівників, особливо в бюджетної сфери, скорочення чисельності та звільнення працівників, переведення їх на режим неповного робочого часу.

Так, у квітні 2017 року середньоблікова чисельність штатних працівників на підприємствах, установах та організаціях області з чисельністю працюючих 10 і більш чол. складала 555,3 тис. чол. або 20,6% від наявного населення області. До відповідного періоду минулого року їх чисельність скоротилась на 24,5 тис. чол., або на 4,2%, до початку року відповідно на 13,8 тис. чол. та 2,5%. На 70,2 % зросла чисельність працівників, які звільнені за скороченням штатів або чисельності.

При цьому відбувається збільшення зовнішніх сумісників та працівників, які працюють за договорами цивільно-правового характеру, а також сума коштів на оплату їх праці.

Для надання ефективної допомоги первинним профспілковим організаціям в рамках «Року первинної профспілкової організації» та з метою усунення порушень конституційних прав і гарантій працівників при реалізації законодавчих змін в оплаті праці Об'єднання профспілок Харківської області відкрило «гарячу лінію» для членів профспілок з питань оплати праці, переводу на неповний робочий час, звільнення та надання вихідної допомоги. З моменту роботи «гарячої лінії» за допомогою звернулося понад 100 осіб.

Під час обговорення зазначеного питання членами Виконкому було наголошено про необхідність активізації дій ФПУ в частині боротьби за достойний труд та достойну оплату праці працівників. За результатами розгляду прийнято відповідне рішення, до якого внесено пункт «Визнати роботу Федерації Профспілок України з питання ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати недостатньою. Запропонувати ФПУ звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією про систематичне щоквартальне заслуховування цього питання на засіданні Уряду за участі представників профспілок та підвищення ефективності роботи Держпраці України, як основного регулятора трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях».

Також на засіданні Виконкому ОПХО затверджено план роботи ОПХО на ІІ-е півріччя 2017 року, внесено зміни до бюджету ОПХО на 2017 рік та вирішені інші організаційні питання.

 

DSC 0180

 

DSC 0178

 

 

DSC 0177

 

 Об'єднання профспілок Харківської області

 

[ Детальніше... ]

Лідери структурних ланок в Прилуках: президія, пленум, семінар

IMG 6980

 

Навчальний рік у системі профспілкової освіти Чернігівська обласна організація Профспілки завершила навчанням голів організаційних ланок, засіданням президії та спільним пленумом комітетів Чернігівської обласної організації та Прилуцької міської організації Профспілки.

Заключне заняття 2016-2017 навчального року було присвячене організаційній роботі та колективним договорам і угодам.

Президія комітету розглянула питання виконання законодавства про охорону праці відділом освіти та навчальними закладами Сосницького району та здійснення громадського контролю профспілковими організаціями за створенням безпечних умов праці. Звітували з даного питання Михайло Дусь – начальник відділу освіти Сосницької РДА та Світлана Мостіпан – голова Сосницької районної організації Профспілки.

Спільний пленум комітетів з порядком денним «Про роботу комітету, первинних профспілкових організацій Прилуцької міської організації щодо додержання статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавчої дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства» відбувся на базі Прилуцької міської організації.

Робота виїзного пленуму була спланована так, що до його початку члени комітету обласної організації зустрілися у Прилуцькій міській раді з міським головою Ольгою Попенко, до речі, колишнього профспілкового лідера Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. Вона розповіла про ті важливі кроки у діяльності міської ради, які здійснюються для стабільного розвитку та функціонування закладів освіти міста, їх модернізації для надання високого рівня якості освіти та створення належних умов праці і соціального захисту педагогічних працівників. На зустрічі були також присутні Сергій Вовк – начальник управління освіти Прилуцької міської ради, Олександр Правосуд – голова депутатської комісії з питань освіти, науки, культури та медицини Прилуцької міської ради, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Прилуки.

Після зустрічі відбувся пленум, на якому було дано оцінку діяльності Прилуцькій міській організації з питань виконання статутних вимог щодо організаційної та фінансової діяльності. З доповіддю з даного питання виступила голова Прилуцької міської організації Тетяна Заголій, із співдоповіддю – Ніна Дудка – заступник голови обласної організації Профспілки.

Пленумом відзначено, що одним із пріоритетних напрямів діяльності міської організації є збереження чисельності членів Профспілки, застосування нових мотиваційних аспектів профспілкового членства. Конкретні заходи комітету міської організації по соціальному, правовому захисту працівників відіграли свою позитивну роль у поверненні спілчан та залученні до міської організації нових членів.

У міській організації вироблена певна система координації діяльності первинними профспілковими організаціями. Щорічно проводиться міський конкурс на кращу первинну профспілкову організацію, в усіх первинних профспілкових організаціях практикується проведення зборів з єдиним порядком денним.

Активізувалася робота по інформаційному забезпеченню членів Профспілки. Нещодавно створено сайт Прилуцької міської організації, первинні профспілкові організації мають власні сторінки на сайтах закладів освіти.

Одним із основних напрямів роботи у Прилуцькій міській організації є робота з профспілковим активом та його навчання. Постійно збільшується фінансування навчання профактиву.

На посилення мотивації профспілкового членства спрямоване і колективно-договірне регулювання трудових та соціально-економічних відносин працівників.

Неодноразово Прилуцька міська організація вступала у колективний трудовий спір з Прилуцькою міською радою щодо вирішення питань соціально-економічного захисту спілчан.

В обговоренні доповідей взяли участь члени комітетів Чернігівської обласної та Прилуцької міської організацій Профспілки. Усі виступаючі наголошували на тому, робота усіх ланок Прилуцької міської організації ведеться справжніми профспілковими лідерами з постійним пошуком нових мотиваційних аспектів профспілкового членства, спрямована на збереження єдності і згуртованості Прилуцького профспілкового загалу.

Зокрема, Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації наголосила на тому, що у Рік первинної профспілкової організації потрібно уважніше та цілеспрямовано займатися організаційною роботою, відвідати кожну первинну організацію, провівши в ній день райкому чи міськкому, використовуючи усі доступні засоби інформаційної роботи з висвітлення діяльності організації. Обов’язковою умовою є неухильне виконання Статуту галузевої Профспілки, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», розширення індивідуальних форм роз’яснювальної роботи про діяльність профспілки, її виборних органів щодо захисту членів профспілки через підвищення ролі профспілкових зборів, роботу постійних комісій.

Голова обласної організації вручила Почесну грамоту обласного комітету та цінний подарунок первинній профспілковій організації Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №7, визначеній кращою в обласному огляді-конкурсі за підсумками роботи у 2016 році. Також були вручені нагороди переможцям обласного огляду-конкурсу на кращу районну, міську та вузівську організації.

Учасники пленуму своїм рішенням оцінили позитивно роботу комітету, первинних профспілкових організацій Прилуцької міської організації щодо додержання статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки та намітили ряд завдань для покращення організаційної роботи в організаційних ланках обласної організації

Члени комітету обласної організації також ознайомилися з діяльністю первинних профспілкових організацій центру творчості дітей та юнацтва Прилуцької міської ради, гімназії № 5 ім. Віктора Андрійовича Затолокіна, комунального закладу «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» та ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Прилуки.

 

3105201

 

31052017

 

 

Ніна Дудка

заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

[ Детальніше... ]

Здобутки, проблеми і профспілкові можливості

DSC02677

 

У Вільшанському районі відбувся День Федерації профспілок Кіровоградської області. Спонукали до розмови з профспілковим активом зміни у сфері трудових, соціально-економічних відносин, адже реформи, що відбуваються в країні, боляче б’ють по правах та інтересах трудівників. Сьогодні життя ставить перед профспілками чимало гострих проблем. У цій ситуації недостатньо прийняти рішення суто вищих керівних органів - потрібна підтримка і порада, як кажуть, знизу, первинних організацій профспілок, які знають реальне життя трудових колективів. І сьогодні, у рік первинної профспілкової організації, робиться акцент саме на їхню діяльність. (2017 рік ФПУ оголосила Роком первинної профспілкової організації. З цього приводу ФПО провела засідання за круглим столом голів первинних профорганізацій, за результатами якого прийняті рекомендації).

Заступник голови ФПО Оксана Терлецька проаналізувала, що зроблено профспілками і над чим вони працюють. Торік ФПУ проведено дві масові акції протесту. Основна вимога: підвищення мінімальної зарплати. Ми досягли підвищення мінімалки у тому розмірі як вимагали, але зовсім в іншому форматі. Тепер до мінімальної зарплати включаються майже всі доплати, надбавки, премії. І найголовніше те, що мінімалка не використовується при формуванні тарифних сіток і посадових окладів. Тому, зараз і ФПУ, і ми, працюємо над тим, щоби до мінімальної зарплати не включалися додаткові виплати і щоб вона стала основою формування розміру зарплати. Друга вимога: зниження ціни на газ, житлово-комунальні послуги. Вона не задоволена, не йдуть на поступки ні Кабмін, ні Верховна Рада України. Більше того, Уряд намагався ввести абонплату за транспортування газу. З цього приводу відбулася акція протесту і на вимогу профспілок введення абонплати відтерміновано. Загалом, ми не здали свої позиції, ці питання на постійному контролі ФПУ і вишукуються нові методи впливу на Кабмін, в т. ч. і звернення до суду. Однією з вимог учасників акції було відновлення прав працівників на пільгові пенсії (Списки 1 та 2). За активної участі профспілок, в т. ч. і профоб’єднання, підготовлено проект змін до цих Списків і є сподівання, що вони будуть враховані. Інша вимога - щодо підвищення пенсій. На нашу думку, рівень мінімальної пенсії має бути не нижче прожиткового мінімуму для непрацездатної особи – 2857грн. Ця вимога повністю не виконана, але ведеться активна робота по реформуванню пенсійного забезпечення. У профспілок є багато зауважень та застережень до презентованих змін до законодавства, зокрема, щодо підвищення тривалості страхового стажу для призначення пенсії та відповідне відтермінування виходу на пенсію, зменшення коефіцієнта страхового стажу з 1,35 до 1,0, «замороження» показника середньої зарплати для обчислення пенсії, визначення розміру мінімальної пенсії у відсотках від мінімальної зарплати, а не від прожиткового мінімуму, як базового державного соціального стандарту».

Одна з вимог стосувалася реформи охорони здоров’я. За наполяганням профспілкової сторони це питання було винесено на розгляд Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Керівник галузевої Профспілки виступила з детальним аналізом негативних наслідків цієї реформи. Позиція Профспілки така: ця реформа суперечить базовим принципам Конституції України та рішенню Конституційного суду.

Обговорили учасники зустрічі й долю проекту Трудового кодексу, який прийнято у першому читанні. 75 профспілкових постатейних поправок профільним Комітетом враховано або частково враховано. Тепер все залежить від народних обранців, тому ФПО направила звернення до депутатів від Кіровоградщини щодо підтримки профспілкових пропозицій.

Ще одне випробування перед профспілками – це децентралізація влади. На жаль, перші її результати несуть негативні наслідки для профспілок. Перш за все, це - порушення галузевого принципу діяльності профспілок.   Керівник територіальної громади бачить одну профспілку громади, яка буде повністю йому підпорядковуватися і виконуватиме його рішення. Завдання профспілок у цьому процесі: не допустити ліквідацію профспілкових організацій і зберегти їх галузевий принцип.

Про вагу колективно-договірного регулювання у сучасних умовах розповіла головний фахівець ФПО Олександра Залевська. «У ринкових умовах господарювання, де все купується і продається, колдоговір - основний інструмент регулювання соціально-трудових відносин. Ми є продавцями робочої сили: яку ціну «виторгуємо» у роботодавця, таку зарплату й отримають працівники. І всі ці «торги» відбуваються через колективний договір».

В області на 1 січня ц. р. укладено 2288 колдоговорів – охоплено понад 150 тисяч працівників. Найбільший, стовідсотковий рівень охоплення у медицині, освіті, АПК. Більшість колдоговорів укладено за участю профспілкових організацій. Як правило, ці документи передбачають додаткові, порівняно із законодавством гарантії і пільги. Так, в обласній організації автомобільного і сільгоспмашинобудування сума таких коштів склала 3,3 млн. грн. Це майже тисяча гривень на кожного працюючого. Більше тисячі гривень склали такі витрати, спрямовані на соціальний розвиток у розрахунку на одного працюючого на підприємствах обласних організацій профспілок працівників зв’язку ПАТ «Укртелеком», автотранспорту і шляхового господарства, лісового господарства, енергетики та електротехнічної промисловості, у ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат», ДП «Центр стандартизації, метрології та сертифікації». Зважаючи на складний стан ринку праці в області, при укладенні колдоговорів профорганізації домагалися обов’язкового включення зобов’язань сторін щодо недопущення масових скорочень працівників, збереження трудових колективів, встановлення додаткових пільг для працівників, які звільняються за ініціативи роботодавця.

У спектрі обговорених того дня були питання щодо перерахування коштів первинним профорганізація на культмасову та оздоровчу роботу, на комплексні заходи з охорони праці. Висловлювалася пропозиція щодо поширення норм колдоговору, хоча б окремих, лише на членів профспілок. Це буде найкращою мотивацією профспілкового членства.

У зібранні взяв участь заступник голови РДА Дмитро Сакун.

                                                                                          

Марія Іванова

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30