03 липня 2017

МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ. Розвивати та зміцнювати контакти і співпрацю

 

ТРИ

3 липня відбулася робоча зустріч Голови Федерації профспілок України Григорія Осового з директором Центру міжнародної солідарності АФП-КВП Тристаном Масатом. У застрічі взяли участь заступник Голови ФПУ Олександр Шубін та заступник керівника Департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Роман Кравчик.

Під час бесіди, яка проходила в конструктивній та доброзичливій атмосфері, Голова ФПУ проінформував гостя  про сучасний стан профспілкового руху в Україні, дії Федерації профспілок та її членських організацій у сфері захисту законних прав та інтересів людини праці.

ТРИ1

 

Зокрема Тристана Масата цікавила позиція Федерації профспілок України щодо проекту нового Трудового кодексу. Григорій Осовий кратко проінформував про хронологію тривалої роботи над Кодексом. Він підкреслив, що найбільш гостро стояло питання стосовно того, як буде реформуватися трудове законодавство в контексті проведення реформ у нашій країні та якою має бути профспілкова позиція у цьому питанні.

Профспілковий лідер зазначив: перед Спільним представницьким органом профспілок постало складне питання чи включатися у цей процес чи стати в опозицію до законопроекту та залишити все як є. «Ми розуміли, що з нами чи без нас влада буде проводити цю роботу, тому переважила думка більшості членів СПО – пропонувати власний підхід у формуванні та викладі статей законопроекту, входити до робочих груп і працювати в них, захищаючі законні права та інтереси трудящих, - наголосив він. - Ми делегували наших представників у парламентську робочу групу, Постійно робимо моніторинг рішень профільного парламентського Комітету з цього питання».

 

ТРИ2

 

 

Під час бесіди було обговорено окремі статті Трудового кодексу, які, на думку співрозмовників, містять загрози правам працівників, та дії профспілок, спрямовані на зміну цих розділів на користь працюючої людини. «Ми зацікавлені у тому, щоб цей законопроект не погіршив конституційні, соціально-економічні та трудові права працівників, - сказав Григорій Осовий. - Ми не допустили прийняття проекту Трудового кодексу в терміновому режимі, заявили, що потрібен час для публічного обговорення Кодексу, який торкнеться трудової діяльності мільйонів наших співвітчизників. Ми будемо і надалі шляхом соціального діалогу робити все, щоб цей документ відповідав вимогам часу та інтересам людини праці».

 

ТРИ3

 

У свою чергу Тристан Масат зазначив, що Центр міжнародної солідарності АФП-КВП. готовий до співробітництва з ФПУ з цього питання, а також з питань пенсійної реформи та реформи системи охорони здоровя.

«Нас турбують ці реформи, бо вони повинні мати за мету не тільки позитивні зміни питаннях охорони здоровя та пенсійного забезпечення, але і боротьбу з корупцією», - наголосив він.   

Наприкінці зустрічі Григорій Осовий висловив сподівання на подальшу результативну роботу ФПУ з Центром міжнародної солідарності АФП-КВП. «Ми відкрити до діалогу та співробітництва», - підкреслив він.

 

Прес-центр ФПУ  

[ Детальніше... ]

Финансы ЕС: бюджет должен быть увеличен

6-14

 

Комментируя доклад Еврокомиссии о будущем финансов ЕС, Лиина Карр из Европейской конфедерации профсоюзов сказала:

 

«Бюджет ЕС необходимо переделать для решения неотложных и будущих задач и увеличения».

 «Этот документ для размышлений, он не отражает нередко заявляемое желание Комиссии о более социальной Европе.

Напротив, Комиссия, как представляется, намерена сократить расходы ЕС на социальные приоритеты и преодоление регионального неравенства».

 В пяти сценариях будущего финансов ЕС только в одном повышаются социальные расходы, тогда как только в одном снижаются расходы на конкурентоспособность, и только в одном снижаются расходы на безопасность и оборону.

 

«ETUC полностью отвергает и шокируещее предположение в документе о том, что социальные расходы не имеют высокой добавленной стоимости».

 ЕКП призывает к увеличению бюджета ЕС на период после 2020 года и улучшению собственных ресурсов, а также:

- укреплению экономической, социальной и территориальной сплоченности, на которую Комиссия предусматривает сокращение расходов и о которой говорится всего лишь в одном «сценарии» будущего финансирования ЕС, включая увеличение бюджета Европейского социального фонда (ЕСФ) и продолжение Инициативы по трудоустройству молодежи (YEI);

- обеспечению достаточной поддержки государствам-членам в решении проблем миграции и беженцев;

- укреплению политики развития.

 

Джерело:

http://europeanmovement.eu/news/etuc-eu-finances-budget-must-increase/

[ Детальніше... ]

Міжнародне визнання якості навчальних програм Академії праці, соціальних відносин і туризму: акредитація CIMA

cima

 

 

Відбулася знакова подія для студентів Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України, які будуть навчатися на магістратурі за спеціальністю "Фінанси, банківська справи та страхування".

 

Навчальні програми підготовки магістрів з фінансів АПСВТ визнані Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) як такі, що мають високу якість наповнення та відповідають вимогам найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів.

 Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує мету Академії – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.

 Випускники вказаної спеціальності звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня магістра. Це означає, що вони повинні будуть скласти 6 іспитів та 3 кейс стаді, щоб виконати екзаменаційний компонент кваліфікації CIMA.

Джерело:

Academy of Labour Social Relations and Tourism accreditation confirmation 2017.pdf

 

Довідка:

 

СIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) заснований в 1919 році. Є провідною й найбільшою у світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 229 000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах.

 CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA та забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу.

 Професіоналізм та етика лежать в основі діяльності CIMA, тому члени і студенти Інституту відповідають високим моральним і кваліфікаційним вимогам, мають стратегічне бачення розвитку бізнесу.

 CIMA спільно з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів AICPA заснувала статус привілейованого міжнародного фахівця в галузі управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant) з метою підвищення престижу професії фахівця з управлінського обліку. Цим статусом нагороджуються найбільш талановиті та цілеспрямовані фахівці з управлінського обліку, що володіють знаннями і здібностями для інтенсивного розвитку бізнесу.

 Члени і студенти CIMA в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях - загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших .

 В Україні доступне очне та дистанційне навчання за програмами СІМА.

 Скласти іспити можна у 7 найбільших містах України: Київ, Миколаїв, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль на базі 21 екзаменаційного центру Pearson Vue.

 

Докладніше на http://www.cimaglobal.com

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31