12 липня 2017

ФОРУМ. Майновий комплекс ФПУ має працювати в інтересах людини праці

 

 

МАЙ

 

Актуальні питання роботи та перспектив майнового комплексу Федерації профспілок України, його ефективного використання в інтересах працюючої людини обговорили 12 липня у столичному готельно-ресторанному комплексі «Турист» учасники форуму-семінару за участю керівників суб'єктів господарювання майнового комплексу, у тому числі керівників дочірніх підприємств та акціонерних товариств ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур».  Захід проводився відповідно до рішення Президії Федерації профспілок України.

 

 З привітальним словом до учасників форуму звернувся Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. Він зазначив, що такі форуми-семінари мають за мету не тільки зібрати керівників та представників трудових колективів майнового комплексу ФПУ для визначення стратегії та тактики подальших дій, але і провести відповідне навчання, обмін кращим досвідом.

 

МАЙ1

 

 

Профспілковий лідер підкреслив, що головна мета, головний пріоритет у діяльності Федерації профспілок України, ПрАТ   «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур» - це турбота про забезпечення працівників необхідними умовами не тільки для праці, але і для відпочинку та оздоровлення. У цьому питанні дуже важливе розвивати та розширювати соціальних діалог з урядової стороною, стороною роботодавців. Григорій Осовий нагадав, що під час зустрічей з Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр – міністром України Володимиром Гройсманом та Першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим велику увагу було приділено саме питанням майнового комплексу ФПУ, забезпечення його ефективного використання в інтересах людини праці. Він проінформував, що зараз спільно з Фондом держмайна створено робочу групу, яка має визначити підходи до користування майна, що вже за рішенням судів визнано державною власністю.

 

МАЙ5

 

 

Григорій Осовий наголосив на тому, що обговорення на форумі-семінарі актуальних проблем, що зараз виникають перед ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур», мають допомогти визначити алгоритми подальшої діяльності, підвищення її якості та ефективності.     

 

        Про цілі та завдання форуму-семінару, перспективи розвитку майнового комплексу ФПУ проінформував заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко. Він зазначив, що під час, коли в країні започатковані реформи – армії, медична, пенсійна та інші – неможна не проводити реформування майнового комплексу ФПУ, неможна не змінювати підходи до ефективності та якості управління ПрАТ та суб’єктів господарювання. Тому такі форуми-семінари мають слугувати  не тільки інформуванню про ситуацію та перспективи розвитку майнового комплексу, але і змінювати, реформувати підходи до діяльності в інтересах надійного захисту прав людини праці на відпочинок та оздоровлення.

 

САЙ

 

 

Володимир Саєнко підкреслив: 9а останні роки дуже серйозних результатів та показників росту вдалося досягти ПрАТ «Укрпрофтур». Як повідомив, президент товариства Сергій Стрілець повідомив про стабільну тенденцію зростання фактично всіх показників. Власні кошти доходу були направлені на модернізацію майнових комплексів, на 39% збільшено фонд оплати праці тощо. Нагадаю, що ще в 2012 році «Укрпрофтур» мав збитки за результатами роботи. Сьогодні ситуація протилежна, підприємства активно розвиваються. Значну роботу з відновлення здоров'я продовжує вести ПрАТ «Укрпрофоздоровниця№ - за останні три роки було проліковано 400 435 хворих, з них 38 717 дітей. 3651 учасник АТО пройшов реабілітацію в профспілкових оздоровницях.

 

«Також зазначу, що майже завершено реорганізацію фондів соціального страхування, - наголосив заступник Голови ФПУ. - Маю надію, уже з вересня почнеться санаторно-курортне лікування за пільговими путівками. Крім того, Президент підписав Закон України №2081, яким розширюються перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок та фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел».

 

МАЙ3

 

Про результати фінансово – господарської діяльності ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур» проінформували Голова Правління та Голова наглядової ради ПрАТ «Укрпрофтур» Сергій Стрілець і Ярема Жугаєвич, а також Голова Наглядової ради  ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Олексій Романюк.

 

МАЙ4

 

Про взаємодію Фонду соціального страхування з профспілковими підприємствами – надавачами санаторно – курортних послуг та новаціях в процедурах закупівлі послуг розповів Директор Виконавчої дирекції Фонду соцстраху  України Євген Бажєнков.

 

Під час форуму-семінару відбулась широка дискусія щодо пошуку шляхів підвищення ефективності управління майновим комплексом ФПУ.  

 

МАЙ7

 

 

 

 Як не тільки зберегти об'єкти профспілкового майнового комплексу, але розвивати його та покращувати якість обслуговування членів профспілок? Що ще треба зробити Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофтур» та ПрАТ «Укрпрооздоровниця», Фонду соцстраху України? Ці та інші актуальні та гострі питання були у центрі уваги учасників цієї дискусії.

 

 

 

       Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті.

 

 

Прес-центр ФПУ 

 

[ Детальніше... ]

Державному Фонду «Держмолодьжитло» - 25 років

DSC 0174

 

 

7 липня у великому залі засідань Мінрегіону відбулось розширене засідання Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву під головуванням Негоди В`ячеслава Андроновича, першого заступника міністра Мінрегіону. В числі присутніх окрім членів Наглядової ради в залі знаходились народні депутати, представники органів влади та місцевого самоврядування України, працівники трудового колективу Фонду.

  Фонд, який активно працює вже більше аніж чверть століття, на сьогодні забезпечив житлом близько 150 тисяч громадян України, переважно, представників молоді. За весь період роботи за допомогою Фонду побудовано більше двох мільйонів квадратних метрів житла, а загальний кредитний портфель фонду сьогодні становить мільярд гривень.

  Наглядова Рада на засіданні заслухала доповідь голови правління Фонду Комнатного Сергія Олександровича та затвердила звіти по результатам роботи за 2016 рік.

 В своїй доповіді Голова правління Фонду стосовно планів подальшого розвитку, зокрема, зазначив: Ми робимо все, що можливо для того, щоб досягти максимально ефективних результатів... Ми маємо віру в те, що ми зможемо досягти задекларованого нами показника в понад 300 тисяч сімей, забезпечених житлом, залучення  інвестицій в будівельну галузь та збільшення обсягів житлового будівництва на 30%.

  Особлива увага була приділена посиленню роботи в напряму співпраці з органами місцевого самоврядування. У рамках розширеного засідання Асоціація міст України та Держмолодьжитло підписали Меморандум щодо залучення коштів місцевих бюджетів на реалізацію державних житлових програм.

  Серед інших поточних питань, націлених на оптимізацію роботи Фонду, були заслухані доповіді та затверджені рішення стосовно удосконалення нормативно-правової бази, пропозиції щодо нової редакції існуючих та затвердження нових документів, що регулюють роботу державної спеціалізованої фінансової установи.

  Особливе місце в роботі Наглядової ради зайняли питання, присвячені видатній події в житті організації – 25-річчю діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Про видатні досягнення Фонду за всі 25 років незмінного служінню своїй справі приводяться, зокрема, такі дані: 37,4 тисячі укладених договорів пільгового кредитування та компенсації відсотків за кредитами, 2,3 мільйони збудованих квадратних метрів житла, 3,7 міль’ярдів гривень задіяних в програмах Фонду бюджетних коштів, які було мультипліковано за рахунок залучення коштів в будівництво в 8,5 млрд грн.

  Серед тих, хто привітав Держмолодьжитло з 25-річчям, народний депутат України Наталія Веселова, перший віце-президент Будівельної палати України Станіслав Сташевський, голова Центрального комітету профспілки працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України Ніна Караван, заступник Харківського міського Голови Михайло Фатеев, Голова Всеукраїнської Асоціації « Укрмолодьжитло» Евген Ісаєв, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” Олександр Слобожан та інші.

  Виступи від колег з вітаннями та побажаннями колективу Фонду подальшої успішної роботи були тепло сприйняті всіма присутніми на засіданні.

 

 

Профспілка працівників молодіжних

 житлових комплексів та комітетів

місцевого самоврядування України

 

DSC 0347

 

DSC 0360

 

 

DSC 0362

 

DSC 0369

[ Детальніше... ]

ФОРУМ. Профспілковий майновий комплекс має працювати на користь членів профспілок

 otel 650x410

 

Актуальні питання ефективного використання майнового комплексу профспілок в інтересах працюючої людини обговорюють сьогодні, 12 липня, у столичному готелі "Турист" учасники форуму-семінару за участю керівників суб'єктів господарювання майнового комплексу, у тому числі керівників дочірніх підприємств та акціонерних товариств ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур».  Захід проводиться відповідно до рішення Президії Федерації профспілок України.

 

З привітальним словом до учасників форуму звернувся Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

        Про цілі та завдання форуму-семінару, перспективи розвитку майнового комплексу ФПУ проінформував заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

На форумі планується обмінятися досвідом роботи, обговорити проблеми та перспективи стратегічного планування, спрямованого на підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємств та товариств, забезпечення їх рентабельності, ефективності використання коштів та майна.

       Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31