13 липня 2017

В Чернігівській області створено Спільний представницький орган репрезентативних профспілок на територіальному рівні

IMG 0864

 

 

11 липня відбулося засідання президії Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області. Одним з питань порядку денного було затвердження Угоди про створення Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні між обласною Федерацією та Територіальним форумом профспілкових організацій (ТФПО) Чернігівської області.

 

Рішення було продиктовано виконанням вимог Законів України «Про соціальний діалог в Україні», «Про колективні договори і угоди», а також прагненням до вироблення та реалізації узгодженої консолідованої позиції профспілкової сторони у колективних переговорах по укладанню Регіональної угоди на новий термін.

 

Спільний представницький орган був сформований у складі 11 представників (ФПО — 10 осіб, ТФПО — 1 особа).

 

Головою Спільного представницького органу рекомендовано обрати Ігоря Москаленка, голову Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, заступником — Павла Потапка, голову Чернігівської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров'я України, секретарем – Тамару Назіну, завідуючу відділом соціально-економічного захисту ФПО.

 

Від Територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області до складу СПО увійшов голова організації Сергій Павленко.

 

Своїм рішенням президія ФПО уповноважила голову Федерації Ігоря Москаленка підписати відповідну Угоду про створення Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні, яка була підписана на спільному засіданні СПО головами двох територіальних профоб'єднань.

 

Віталій Копиш,

керівник Центру освіти
дорослих "Перспектива"
Навчально-методичного центру
Федерації профспілкових організацій
Чернігівської області

 

IMG 8141

 

IMG 8149

[ Детальніше... ]

Закарпатський «Барвінок» дарує дітям радість відпочинку

P1150483

 

 

Дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» у Закарпатті обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) розташований у мальовничому куточку Карпат, у передмісті Перечина. Понад 30 років дарує він дітям радість відпочинку й оздоровлення.

Про організацію гарного відпочинку у «Барвінку» знають у галузевій профспілці в багатьох областях України. Невипадково цього літа місцем оздоровлення 50 дітей працівників своїх підприємств ЖКГ та УТОСу його обрала Київська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Володимир Лебедєв).

Діти з Київщини дуже задоволені проведенням свого дозвілля у Закарпатті. Разом з ними відпочивають 24 дітей освітян нашого краю, які мають художні нахили, а також діти працівників інших галузей нашого краю –  усього 102 вихованців.  У таборі – повний аншлаг!

Зворушливою і захоплюючою була урочиста церемонія відкриття табірної зміни, на якій присутніх привітали голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Іван Зелінський, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько, голова облорганізації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич.

Оскільки урочиста церемонія відкриття табору відбувалася у день свята Івана Купала, вона проходила в амфітеатрі, вбраному у зелене, у формі театралізовано-видовищного дійства – з розкладанням вогнища, спалюванням Опудала, традиційними для свята персонажами – Водяним і Русалками. Все це поєднувалося з виступами співаків, танцями, іграми, різноманітними розвагами, а дівчата пускали вінки на ріці. Цей цікавий сценарій підготували вихователі та начальник табору Любов Ваган.

На дітей в оздоровчому таборі «Барвінок» чекає цікавий відпочинок, насичений приємними емоціями та незабутніми враженнями.

 

На фото:

- в амфітеатрі – вихованці «Барвінку»;

- учасників відкриття табірної зміни вітає голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Іван Зелінський;

- танцювальний номер концерту;

- на сцені – казкові персонажі – Водяний і Русалки;

- почесні гості табору;

- справи загонові;

- колективне фото на згадку.

Фото автора,

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

 

P1150486

 

 

P1150488

 

 

P1150510

 

 

P1150515

 

 

P1150523

 

 

P1150563

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31