14 липня 2017

Григорій Осовий: профспілки обстоюють принципи соціальної справедливості при впровадженні пенсійних новацій

Pensijna-reforma.-Situatsiya

 

Верховна Рада України 13 липня в першому читанні прийняла урядовий законопроект № 6614, який входить до пакету пенсійної реформи.

 

Глава Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Л.Денисова повідомила, що Комітет рекомендує парламенту прийняти пакет урядових законопроектів про пенсійну реформу в першому читанні. На її переконання, пенсійна реформа в Україні необхідна.

Прем’єр-міністр України В.Гройсман подякував депутатам за розгляд пенсійної реформи і запевнив, що готовий нести відповідальність за її проведення.

Отже, дано старт пенсійній реформі.

Профспілки не стоять осторонь цих суспільно-важливих процесів: внесено низку пропозицій до законопроектів, міністр соціальної політики А.РПРррррРРРРева презентував профспілковцям основні аспекти реформування, СПО об’єднань профспілок на своїх двох останніх засіданнях 3 та 10 липня ц.р. питанням проведення пенсійної реформи приділив неабияку увагу.

 

IMG 0873

 

Власним баченням на зміни у пенсійному законодавстві поділився Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

 

- У профспілок позиція однозначна – пенсійна реформа необхідна, вона давно назріла. Більшість українських пенсіонерів (за статистичними даними 70%, а це - біля 8 млн.) на сьогодні отримують пенсію менше 1500 грн., що ставить їх на грань виживання. Тому пенсії конче потрібно підвищувати. Але з іншого боку існує колосальний дефіцит Пенсійного фонду, який більш ніж на третину фінансується з Держбюджету, щоб здійснювались навіть такі невисокі для більшості пенсіонерів виплати.

Тому нам потрібно шукати рішення між потребами людей у пенсійному забезпеченні та об’єктивною фінансовою спроможністю.

 

Що пропонується Урядом і вважається позитивним?

1. Осучаснення існуючих пенсій, тобто їх підвищення.

2. Скасування спеціальних пенсій для окремих категорій громадян.

3. Відміна обмежень при виплаті пенсій працюючим пенсіонерам.

4. Поступове звільнення Пенсійного фонду від невластивих для нього виплат, а також підвищення розміру ЄСВ для підприємств, де існують шкідливі та небезпечні умови праці, і працівники мають право на достроковий вихід на пенсію.

Зокрема, для цього нами запропоновано законопроект, узгоджений трьома сторонами соціального діалогу, яким передбачається підвищення розміру сплати власником Єдиного соціального внеску з встановлених 22% за працівників, які працюють за списком 1, – на 15%, а за списком 2, – на 7%.

Потрібно зазначити, що для великої кількості нинішніх пенсіонерів (за розрахунками ПФ - для 5,6 млн.) вже з 1 жовтня 2017 року розмір пенсії збільшиться на суму від кількох сотень до 1000 грн. щомісячно. Для цього додатково знадобиться понад 12 млрд. грн., а наступного року – ще біля 30 млрд. грн. додаткового фінансування. Важливо, що таке осучаснення пенсій планується проводити в кілька етапів – у 2017 році з урахуванням середньої заробітної плати в країні 3764грн., а в 2019 році – вже перерахувати з урахуванням середньої зарплати 5600грн., що торкнеться вже всіх пенсіонерів, і таким чином щоб за ці 3 роки вирівняти розміри пенсій для тих, хто пішов раніше на пенсію, і тих, хто буде виходити невдовзі. А з 2021 року пенсії для усіх пенсіонерів збільшуватимуться в автоматичному режимі з урахуванням двох факторів: темпів зростання середньої зарплати і індексу інфляції, але не менш ніж на 50% від росту середньо заробітної плати.

Серед позитивів також можна назвати те, що Урядом пропонується більш жорстко прив’язати розмір пенсії до страхового стажу і забезпечити нарахування пенсій залежно від кількості років страхового стажу працівника і розміру сплачених ним в Пенсійний фонд внесків. Маєш більший стаж роботи – отримуєш більшу пенсію. Це – справедливо, тому що на сьогодні склалася ситуація, коли ті, хто мають невеликий стаж роботи (15 років) і ті, хто пропрацював 30-40 років отримують фактично однакову пенсію, що у людей викликає заперечення. Ми вбачаємо, саме за таким принципом відновлюється соціальна справедливість при визначенні розміру пенсій, а з іншого боку це стимулюватиме до виходу трудових відносин з тіні.

 

Серед основних негативів змін у пенсійному забезпеченні профспілки визначають:

1. Зменшення коефіцієнту страхового стажу при виході на пенсію з 1,35 до 1,0, що загрожує суттєвим скороченням розміру пенсій для майбутній пенсіонерів.

Така міра порушує норми статті 22 Конституції України, якою не допускається звуження змісту та обсягу вже існуючих прав і свобод для громадян, а також не відповідає Конвенції МОП №102, яку Україна ратифікувала 2016 року. Положеннями цієї конвенції передбачено, що пенсія за віком на момент виходу на пенсію встановлюється на рівні 40% від заробітку працівника після 30 років стажу, який враховується для призначення пенсії.

2. Поступове (протягом 10 років) збільшення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, з 15 до 35 років.

Така норма пропонується як альтернатива не підвищення пенсійного віку, а також як засіб, що сприятиме детенізації трудових відносин, де за окремими даними нелегально працюють біля 5 млн. осіб, за яких не перераховується до пенсійної системи жодної копійки.

Однак, профспілки вважають, що верхня межа страхового стажу є завищеною, а темпи її запровадження мають бути більш повільними. Наскільки? – тут ми готові до дискусії у пошуку взаємоприйнятного рішення, тому що не потрібно забувати, що у 90-і роки, у період розрухи в економіці, масового безробіття та невиплати зарплат, не кожен був здатен знайти постійне робоче місце і здійснювати перерахунки до Пенсійного фонду. Тоді держава не створювала для людей належних умов зайнятості і цей фактор потрібно враховувати.

3. Передчасним з позиції профспілок також є скасування пенсій за вислугу років, що позбавить такого права працівників освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, льотного складу авіації, геологорозвідки, низки робітничих спеціальностей, спортсменів, артистів та ін. Вирішення цього питання полягає у запровадженні професіональних пенсійних систем, а оскільки вони ще не створені, то погіршувати умови пенсійного забезпечення людей – неприпустимо.

У законопроекті міститься низка норм, які не пов’язані з питаннями пенсійного забезпечення і потребують окремого обговорення, це питання обчислення і сплати єдиного внеску, призначення і виплати щомісячних страхових сум потерпілим на виробництві та інші.

 

Шляхи збалансування позицій Уряду і профспілок:

Потрібно віднайти формулу соціальної справедливості при проведенні пенсійної реформи, що дозволить врахувати інтереси пенсіонерів, які отримують пенсію сьогодні, і тих, хто виходить на пенсію у майбутньому. Фактично йдеться про суспільний діалог поколінь. Адже шляхом зменшення коефіцієнту страхового стражу та збільшення років, необхідних для отримання права на вихід на пенсію, зекономлений ресурс передається нинішнім пенсіонерам на підвищення ним виплат.

Проте законопроект з’явився нещодавно і такого публічного діалогу ще не відбулося. Люди не мають з цього приводу об’єктивної інформації, а політики часто вдаються до небажаних спекуляцій навколо цього соціально-важливого питання. СПО профспілок визначив, що потрібен час для більш ретельного аналізу законопроекту. Якщо це буде підтримано, і буде неможливим зберегти коефіцієнт страхового стажу на рівні 1,35, а на це потрібно додатково тільки в цьому році близько 40 млрд., яких немає у ПФ, то ми би могли запропонувати встановити верхню межу необхідного страхового стажу не в 35, а в 30 років, запровадити диференційовану шкалу стажу при призначенні пенсій: чим більша тривалість легальної праці, тим вищий коефіцієнт, наприклад, починати з коефіцієнта 1,0 при невеликому стажі роботи, а за 30 років стажу і більше – 1,35. Тим самим не звужувати права пенсіонерів, а запровадити стимулюючий механізм для більш пізнього виходу на пенсію.

- Не повинно бути зрівнялівки, - наголошує профспілковий лідер, - ми за соціальну справедливість, яка полягає у тому, що на гідну пенсію мають розраховувати насамперед ті, хто офіційно працював і сплачував соціальний внесок. Тим, хто на момент виходу на пенсію не матиме необхідної кількості років страхового стажу, вочевидь має виплачуватись соціальна допомога, але не за рахунок Пенсійного фонду, а з державного бюджету, тому що один з головних обов’язків держави – убезпечити людей від бідності.

 

Опубліковано у газеті «Профспілкові вісті» № 28 від 13 липня 2017 року

 

 Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

16 липня - День бухгалтера

 

 

22

 

Шановні працівники фінансових служб!

 

 

 Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Ваша самовіддана праця, високий професіоналізм, відповідальність і постійне самовдосконалення забезпечують ефективну роботу усіх галузей національної економіки.

У день професійного свята особлива подяка - бухгалтерам, які працюють у профспілках, за вагомий внесок у розвиток профспілкового руху і злагодженість роботи всіх його структур.

Щиро зичу усім вам нових успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя й  добробуту.

 

 З повагою

 

 Голова Федерації профспілок України             Г.В. Осовий 

[ Детальніше... ]

16 липня – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

IMG 1888

 

 

Шановні працівники та ветерани підприємств і

організацій гірничо-металургійного

комплексу України!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! 

Ваша професія надзвичайно важлива для успішного розвитку нашої країни. Адже металургія – це фундамент економіки, і багато поколінь металургів зміцнювало славу України як потужної держави.

Завдяки характеру, загартованому тяжкою працею, і відданості своїй справі, металурги в усі часи були прикладом професіоналізму й мужності.

Федерація профспілок України й надалі обстоюватиме ваші трудові, соціально-економічні права та інтереси, створення безпечних умов праці.

Бажаю усім вам стабільної роботи і нових вагомих трудових здобутків!

Нехай у ваших домівках завжди панує мир, щастя й добробут!

 

 

З  повагою

Голова Федерації профспілок України                             Г.В. Осовий

 

[ Детальніше... ]

Профспілка металургів і гірників України вітає спілчан з професійним святом

 

 

dm2017

 

Уважаемые работники и ветераны предприятий и организаций горно-

металлургической отрасли Украины! 

 

Центральный комитет ПМГУ от всей души поздравляет вас с профессиональным праздником - Днем металлурга и горняка!

Этот день является особенным праздником в Украине, поскольку от эффективной работы горно-металлургических  предприятий, от профессионализма и самоотдачи трудящихся отрасли во многом зависит развитие экономики государства.

Сегодня страна переживает непростые времена: реформирование затронуло все сферы жизни государства. Это важный и необходимый для Украины процесс. Однако  попытки власти переложить основную тяжесть решения социально-экономических проблем этого периода на плечи трудящихся никогда не найдут поддержки Профсоюза металлургов и горняков Украины.

В число первоочередных задач, решаемых сегодня ПМГУ, входят вопросы повышения заработной платы и социальных гарантий работников отрасли, борьба за восстановление Списков №1 и №2, бездумное сокращение которых лишило 40 тысяч металлургов и горняков законного права на льготную пенсию за работу в тяжелых и вредных условиях труда.

Профсоюз металлургов и горняков Украины во все времена славился своим единством, твердой и четкой позицией в защите трудовых прав работников отрасли. И сегодня мы продолжаем борьбу за достойный труд и улучшение социально-экономических условий жизни металлургов и горняков.

Дорогие друзья! В день профессионального праздника металлургов и горняков Украины примите искренние слова признательности и уважения за ваш самоотверженный и ответственный труд, за неравнодушие и понимание важности профсоюзной борьбы!

Желаю вам сплоченности, настойчивости и уверенности в достижении поставленных целей! Счастья, здоровья, благополучия, мира и добра – вам и вашим семьям!

 

С уважением -

Сергей Комышев,

председатель ЦК ПМГУ

[ Детальніше... ]

Профспілки Закарпаття: екватор оздоровчого сезону

P1150552

 

 

Хід цьогорічного оздоровлення дітей розглянуто на виїзному засіданні обласної оздоровчої комісії профспілок (голова – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець), яке відбулося на базі однієї з кращих оздоровниць нашого краю – дитячого оздоровчого закладу «Барвінок» обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський).

Як відзначалося, з початку літнього сезону з організаційно-фінансовою участю профспілок оздоровлено близько 3 тисяч дітей. На ці цілі використано кошти з різних джерел фінансування – профбюджету, місцевих бюджетів, батьків, господарників, спонсорів. Найбільше дітей працівників своїх галузей оздоровлено обласними організаціями профспілок працівників освіти і науки, культури, державних установ, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Ужгородської територіальної профорганізації Львівської залізниці.

Цього літа активно оздоровлюють дітей стаціонарні заклади «Трембіта», «Вогник», «Барвінок», «Шаяни», «Водограй» та інші. У літньому оздоровчому таборі «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, організаторами якого були управління культури облдержадміністрації та облорганізація профспілки працівників культури у першу зміну було оздоровлено 96 юних талантів – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. З ініціативи галузевих профспілок працівників освіти і науки та охорони здоров’я організовуються виїзди дітей на відпочинок  в оздоровчі заклади на море – в Одеську область. 

Свої пропозиції щодо проведення оздоровлення дітей висловили голова обласної оздоровчої комісії профспілок Василь Захарець, члени комісії Ярослав Афтанас, Марія Петечук, Наталія Товтин, Тетяна Повханич, Іван Зелінський.

Виступаючи на засіданні оздоровчої комісії, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько запропонував більш ефективно використовувати на оздоровлення дітей кошти з різних джерел фінансування, більше організовувати в таборах профільних змін, в тому числі спортивних, здійснювати контроль за виконанням обласних оздоровчих програм тощо.

Члени обласної оздоровчої комісії ознайомилися з роботою дитячого оздоровчого закладу «Барвінок», про яку розповів голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ Іван Зелінський, зустрілися з дітьми, що відпочивають в оздоровниці.

На фото:

            - члени обласної оздоровчої комісії (зліва направо) Ярослав Афтанас, Наталія Товтин, Василь Захарець, Тетяна Повханич, Іван Зелінський, Марія Петечук та голова облпрофради Володимир Фленько під час засідання;

            - знайомство з роботою дитячого оздоровчого закладу «Барвінок».

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

 

P1150561

Закарпатської облпрофради

[ Детальніше... ]

Новости коллективно-договорного регулирования в сфере общественного обслуживания

 

f67219a7645fcb0d8f91104d3bde2 

Июль 2017 года, выпуск 12

 

Латвия: профсоюзы здравоохранения проведут акцию за повышение оплаты труда и занятости

 

В июле профсоюз работников здравоохранения LVSADA проводит месячную акцию при участии членов, работающих стандартное рабочее время часы (168 в месяц). Профсоюз хочет подчеркнуть острую нехватку кадров в секторе и необходимость увеличения заработной платы с целью привлечения большего числа работников. Ассоциация общих практиков также проведет забастовку в рамках кампании за повышение заработной платы.

 

Эстония: профсоюз энергетиков отстоял коллективное соглашение и добился повышения заработной платы

 

Профсоюз энергетиков добился значительной победы во время переговоров по заключению нового коллективного соглашения, распространяющегося на работников Нарвских электростанций восточной Эстонии после попытки как компании прекратить коллективные переговоры. Профсоюзу удалось сохранить все существующие права и льготы, а также договориться о повышении заработной платы на 3,5% с 1 марта 2017 года. Договоренности охватывают этот год, а коллективное соглашение будет действовать до конца 2018 года.

 

Великобритания: профсоюзы продолжают кампанию против ограничения заработной платы в общественном секторе

 

Семнадцать профсоюзов работников сектора здравоохранения собрались, чтобы осудить решение правительства о сохранении 1-процентного разрыва в оплате труда еще на один год. Между тем профсоюз пожарных отклонил предложение о выплате в размере 2% в этом году и 3% в 2018 году, заявив, что возрастающие нагрузки, с которыми сталкиваются пожарные и работники Банка Англии, могут привести к первой за последние 50 лет забастовке, если работодатели не повысят им заработную плату до конца месяца.

 

Греция: забастовка работников местных органов власти в защиту прав контрактных работников

 

29 июня профсоюз работников местных органов власти POE-OTA при поддержке объединения профсоюзов работников общественного сектора ADEDY провел забастовку в знак протеста против сокращения 10 тыс. рабочих мест. Профсоюзы заявляют, что министерство внутренних дел планирует сократить 10 тыс. рабочих мест у подрядчиков в рамках пакета сокращений, согласованного в ходе последних переговоров с европейскими кредиторами. Профсоюзы призвали перевести на постоянные рабочие места всех работников, работающих по контракту.

 

Словения: профсоюзы работников общественного сектора создали забастовочный комитет

 

Несколько профсоюзов работников общественного сектора объединения ZSSS, в том числе госслужащих, таможенников, работников тюрем и ветеринарных служб создали забастовочный комитет для оказания давления на правительство. Профсоюзы требуют повышения заработной платы своих членов, а также прекращения нарушений в государственном секторе. Правительство уже достигло договоренностей по оплате труда с профсоюзами, представляющими врачей и полицию, а сейчас ZSSS планирует договориться о повышении заработной платы, на которое, по их словам, заслуживают их члены.

 

Чехия: профсоюз работников общественного сектора требует повышения заработной платы на 10%

 

В конце июня профсоюз OSSOO провел встречи с министрами, во время которых обсудил структуру оплаты труда работников органов государственного управления, отметил некоторый прогресс в оплате труда определенных категорий работников и наметил перспективы создания новой системы оплаты труда. Профсоюз также подтвердил свое требование повысить с сентября этого года заработную плату государственных служащих на 10%.

 

Испания: профсоюзы продолжили акции за заработную плату и рабочие места

 

23 июня после акций в начале июня в Мадриде объединения профсоюзов работников общественного обслуживания FSC-CCOO и FeSP-UGT провели акцию в Вальядолиде. Это была последняя из серии профсоюзных акций протеста, которые будут продолжаться до тех пор, пока не будут удовлетворены ключевые переговорные требования профсоюзов для работников органов государственного управления по заработной плате, рабочему времени, рабочим местам и другим правам, которые работники общественного обслуживания потеряли в результате применения мер жесткой экономии.

 

Великобритания: медсестры компании Cancer Society продолжают забастовку

 

Медсестры Cancer Society – члены профсоюза медсестер NSF –продолжают забастовку в знак протеста против нежелания компании гарантировать зарплату и условия работникам после своего вступлении в другую организацию работодателей. Медсестры путешествуют по стране, рассказывая о важности отстаивания своих прав на заработную плату и условия труда.

 

Италия: профцентры провели акцию в поддержку работников центров занятости

 

3 июля три объединения профсоюзов общественного обслуживания – FP CGIL, CISL FP и UIL FPL – провели совместную акцию у министерства труда, призвав определиться с будущим центров занятости всей страны. Профсоюзы призвали обеспечить гарантии работникам этих центров в плане рабочих мест и заработной платы, а также надлежащие инвестиции в предоставление услуг по трудоустройству для граждан. Из-за неопределенности, с которой сталкиваются центры, в них страдает около 8 тыс. постоянных работников и 2 тыс. временных работников.

 

Франция: профсоюзы провели забастовку против сокращения рабочих мест

 

3 июля четыре профсоюза работников компании водоснабжения Veolia провели забастовку в знак протеста против планов компании по сокращению рабочих мест. Профсоюзы призвали обсудить возможность создания надлежащего плана обучения и переподготовки, выступили против увольнений и призвали защищать местные рабочие места. В акциях приняли участие профсоюзы CGT, FO, CFE-CGC, CFTC и UNSA.

 

Германия: новый доклад обнажил риски для здоровья работников здравоохранения

 

Новый отчет федерации бизнеса медицинского страхования BKK показал, насколько отрицательно стресс и переутомление отражаются на работниках сектора здравоохранения и ухода. При дефиците более 160 тыс. человек многие работники находятся под большим давлением, перерабатывают и пропускают перерывы. Работники сектора проводят на больничном в среднем 24 дня в год по сравнению с 16 днями в остальных секторах. Профсоюз работников общественного обслуживания ver.di подчеркнул необходимость минимального уровня кадрового обеспечения и повышения уровня коллективно-договорного регулирования в секторе.

 

Швеция: профсоюз заключил 12 соглашений с организацией работодателей муниципальных предприятий

 

За последние несколько месяцев профсоюз Vision заключил 12 коллективных соглашений с организацией работодателей KFS, объединяющей муниципальные предприятия различных секторов, таких как услуги по уходу, музеи, услуги по управлению имуществом. В них нет ни слова о конкретном увеличении заработной платы, а лишь ряд факторов, таких как их обязанности и результаты деятельности предприятий. В качестве ориентира Vision рассматривает повышение заработной платы на 2,2% в этом и следующем году, а также на 2,3% в 2019 году. В соглашениях также содержатся новые положения о здоровье и реабилитации.

 

Нидерланды: профсоюзы пожарных добились подписания соглашение по заработной плате и пенсиям

 

Пожарные воспользуются преимуществами новых соглашений о заработной плате и пенсиях, которые позволят защитить их чистый доход благодаря пенсионному страхованию и приведут к ликвидации разрыва между выходом на пенсию и получением государственной пенсии. В новых договоренностях признаются риски, связанные с работой, и компенсируются изменения государственной пенсионной системы. Пожарные также сохранят право выхода на пенсию в 59 лет. Соглашение распространяется почти на 2,6 тыс. пожарных, работавших до 2006 года. В настоящее время обсуждается возможность заключения соглашения, которое бы распространялось на остальных пожарных.

 

Европа: тенденции в коллективно-договорном регулировании

 

В последнем докладе ОЭСР «Перспективы занятости» содержится анализ тенденций коллективно-договорного регулирования в ведущих промышленно развитых странах. В докладе также подтверждается долгосрочная тенденция к снижению охвата коллективными договорами и рассматривается тенденция, в результате которой основные переговоры в каждой стране проводятся на секторальном и/или местном уровнях. Также отмечается, что более высокая степень координации коллективно-договорного регулирования является важным фактором в борьбе с макроэкономическими потрясениями, примером чему могут служить такие страны, как Австрия, Дания, Германия, Нидерланды и Швеция.

 

Европа: новости коллективно-договорного регулирования со всей Европы

 

Вышел в свет июньский выпуск новостей коллективно-договорного регулирования Европейского профсоюзного института. В более чем 70 статьях рассказывается о ситуации в секторе общественного обслуживания Болгарии, Кипра, Чехии, Эстонии, Греции, Латвии, Люксембурга, Румынии, Словении, Испании и Великобритании.

 

 

 

[ Детальніше... ]

Лето-2017. Праздник, который запомнится надолго

leto2017-prazdnik 1 20170714 1948814063

 

 

Этот летний сезон в детских оздоровительных лагерях «Парус» и «Буревестник», принадлежащих ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог», как никогда насыщен самыми различными мероприятиями. Об этом сообщает корреспондент газеты «Вместе профинфо» С.Соловьев.

Скучать «бурикам» и «парусятам» просто некогда: в каждой смене, кроме традиционных веселых детских праздников, конкурсов и соревнований, предусмотрены Дни предприятия, профсоюзного комитета ПМГУ, экологии, охраны труда, здоровья.

Весело, интересно и познавательно во время проведения второй смены прошел День профсоюзного комитета ПМГУ: в «Буревестнике» это было 8 июля, а в «Парусе» – 10 июля. По информации комиссии молодежной политики, культурно-массовой и спортивной работы профкома, для проведения этого мероприятия в гости к детям прибыли председатель комиссии О.Немченко, его заместитель С.Олейник и представители профактива энергетического департамента Т.Осадчук, Т.Верезубова, И.Лавринович и Н.Касянчук.

«День профкома, – говорит Сергей Олейник, – подарил ребятам встречу с героями мультиков, участие в квесте, мастер-классы, конкурсы. А вечером были подведены итоги дня и награждены ребята, наиболее отличившиеся в квесте. Они получили, в частности, сувенирную продукцию с эмблемой профсоюза металлургов и горняков. Закончился день интересным и очень познавательным анимационным спектаклем о путешествиях на планеты Солнечной системы и лазерным шоу».

Интересно, что в «Парусе» команда профсоюзного комитета сыграла товарищеский матч по волейболу против сборной первого, второго и третьего экипажей на … пельмени. В очень упорной борьбе победа, а с нею и 15 килограммов свежесваренных пельменей досталась «парусятам»! Отличный праздник, который запомнится надолго, подарил детям профком ПМГУ.

Как сообщили в профильной комиссии, Дни профсоюзного комитета в детских оздоровительных лагерях также пройдут во время проведения третьей и четвертой смен.

 

ПМГУ

[ Детальніше... ]

Готується нова Угода про створення СПО об’єднань профспілок

 

index

5 липня ц.р. відбулася консультативна нарада керівників шести репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, під час якої обговорювалося питання створення нового Спільного представницького органу об’єднань профспілок на національному рівні.

За результатами консультацій розпочато відповідну підготовчу роботу, зокрема створено робочу групу з представників профоб’єднань, на яку покладено підготовку проектів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок та Положення про СПО об’єднань профспілок.

Засідання робочої групи відбудеться наступного тижня.

 Секретаріат СПО об’єднань профспілок

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31