вересня 2017

29 вересня 2017

Не втрачати зв'язок поколінь

Изображение 330

 

Голова ФПУ Григорій Осовий напередодні Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана зустрівся з ветеранами війни, праці та профспілкового руху - колишніми співробітниками Федерації профспілок України. Зустріч відбулась у затишній, душевній атмосфері. Організована вона була профспілковим комітетом апарату ФПУ.

Звертаючись з теплими словами привітань до своїх колег, Голова ФПУ Григорій Осовий, голова профкому Марія Гриценко, голова комісії профкому по роботі з ветеранами Оксана Курганська висловили їм щирі слова подяки за роки, які довелося разом, пліч-опліч пропрацювати у лавах профспілок, а також побажали здоров’я, невичерпаної енергії та наснаги.

За святковим столом зібралися ті, хто більшість років свого трудового життя присвятили роботі у профспілках. Всі вони назавжди зберегли повагу до профспілкового руху, мають неоціненний досвід і знання, які свого часу передали молоді. А сьогоднішні працівники ФПУ з вмінням використовують навички старшого покоління та застосовують у своїй щоденній роботі.

- Ветеран – це насамперед повага до людини, - наголосив, звертаючись до людей поважного віку Григорій Осовий. - Чим на сьогодні профспілки можуть допомогти пенсіонерам та ветеранам? Пенсіонери мають отримувати те, що їм належить за законом, тому ФПУ у питаннях проведення пенсійної реформи на стороні пенсіонерів. Для нас основне – це консолідовані дії, коли необхідно обстоювати свої законні соціально-економічні права. Тоді влада рахуватиметься з інтересами людей.

Відбулась відверта розмова про проблеми сьогодення. Ветеранів не тільки цікавить те, що відбувається сьогодні в країні, як просуваються реформи, зокрема медична та пенсійна, їм болить за майбутнє держави, її молоде покоління.

Григорій Осовий змістовно пояснив позицію ФПУ з реформування пенсійної та медичної систем, розповів про роль та дії профспілок у сучасних суспільних процесах, зокрема, участі у формуванні Державного бюджету країни та визначенні показників соціально-економічного розвитку держави на найближчу перспективу.

Ветерани подякували керівництву ФПУ, її первинній профспілковій організації за постійну увагу і турботу про них, а також висловили побажання проводити подібні зустрічі й надалі.

 

Изображение 234

 

 

Изображение 133

 

Изображение 135

 

Изображение 169

 

Изображение 200

 

Изображение 324

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Всемирный день действий за достойный труд

siteon0

 

 

Всемирный день действий за достойный труд

29 сентября 2017 года

В этом году 7 октября отмечается 10-я годовщина Всемирного дня действий за достойный труд (WDDW). Главное внимание во всем мире будет уделено борьбе за минимальную заработную плату и повышение заработной платы для всех работников.

Правительствам следует прислушаться к призыву работающих женщин и мужчин и обеспечить им достойную и надлежащую заработную плату, покончить с жадностью корпораций, устанавливающих правила экономики. Это означает, что минимальный уровень заработной платы должен быть достаточным для обеспечения достойного уровня жизни и что все работники должны иметь право на вступление в профсоюз и ведение коллективных переговоров.

МКП подготовила графики и контент для социальных сетей  массовой информации, которые можно использовать в Facebook, Twitter и LinkedIn.

Все материалы можно загрузить на разных языках с веб-страницы Всемирного дня действий за достойный труд  www.wddw.org

Вы найдете там:

Логотип Всемирного дня достойного труда для использования на баннерах во время ваших действий или в социальных сетях.

Инфографика: http://www.ituc-csi.org/wddw-2017-infographics-the-world

10 жадных компаний, эксплуатирующих незарегистрированных работников в своих цепочках поставок

Графики обмена в рамках Глобального опроса МКП - Является ли минимальная заработная плата достаточной для достойной жизни? Требуется ли вашей стране повышение заработной платы для работников?

Поделитесь своими фотографиями и акциями в социальных сетях с помощью хэштага #wddw и, если хотите, также используйте #decentwork. #EndCorporateGreed. Использование #wddw поможет нам сопоставить действия на веб-сайте МКП. В этом году 7 октября приходится на субботу, что означает, что некоторые организации могут принять решение о проведении мероприятий в течение недели до или после. Мы будем мониторить всю деятельность, связанную с этим днем, с понедельника 2 октября.

[ Детальніше... ]

Привітання Трудовому колективу ДП «Готельний комплекс «Турист» ПрАТ «Укрпрофтур» з нагоди 30-річчя від дня утворення

 

timthumb

 

 

Трудовому колективу ДП «Готельний комплекс «Турист»

 

ПрАТ  «Укрпрофтур»

 

 

 

Шановні  друзі, спілчани!

 

Федерація професійних спілок України сердечно вітає вас із 30-річчям від дня утворення ДП «Готельний комплекс «Турист» ПрАТ «Укрпрофтур» та професійним святом – Міжнародним днем туриста.

Приємно відзначити, що наше підприємство – лідер  ринку туристичних та готельних  послуг в Україні.  До ювілею трудовий колектив   підходить із значними здобутками, про що свідчить визнання готелю «Турист» кращим комплексом у сегменті 3* за 2016 рік і найпопулярнішим готелем за напрямком Україна.

Корпоративний дух та якість послуг, які ви надаєте щоденно, і, безумовно, їх кількість дозволяють утримувати лідируючі позиції у  туристичній галузі країни.

Щиро дякую вам за натхненну працю, українську гостинність, щоденну турботу про людей.

Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.

Від усього серця бажаю вам, працівникам туристично-готельної галузі, міцного здоров’я, життєвих сил, оптимізму і нових звершень у розвитку готельної індустрії нашої країни, миру та злагоди у наших домівках і в Україні!

 

 

Голова Федерації

профспілок України                               Г.В. Осовий

[ Детальніше... ]

1 жовтня – День працівників освіти

28190127 30 large

 

 

Шановні освітяни!

 

Сердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

У ці дні ми вшановуємо достойних людей, які своєю невтомною працею відкрили кожному з нас дорогу в світ знань, у велике життя, тих, кому ми завдячуємо своїми життєвими та професійними перемогами.

Прийміть слова подяки за служіння обраній справі, за тепло ваших сердець, мудрість, терпіння та прагнення виплекати розумних і достойних громадян України

Бажаю вам міцного здоров’я, нових професійних досягнень і радості від результатів вашої праці!

Нехай життя буде наповнене творчим натхненням і щастям, а у ваших оселях панують злагода та достаток.

 

З глибокою повагою

Голова Федерації профспілок України                            Григорій Осовий

 

[ Детальніше... ]

Галузева профспілка вітає освітян з нагоди професійного свята

1506668287 den-vchitelya-2017-sayt

 

 

Дорогі освітяни, ветерани педагогічної праці, молоді педагоги!

 

Прийміть найтепліші вітання до професійного свята – Дня працівників освіти!

Учитель і сьогодні залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть і які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Вірю, що добро, яким Ви осяваєте серця учнів, повернеться до Вас сторицею! Спасибі Вам за душевну чуйність, за любов та відданість обраній справі!

Щиро бажаю Вам нових творчих досягнень, здоров'я та добробуту!

 

З шаною 

Георгій Труханов, 

Голова Профспілки працівників освіти і науки України

[ Детальніше... ]

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

4940

 

 

Дорогі ветерани війни і праці!

 

 Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, який Україна щорічно відзначає 1 жовтня!

Повага до старших поколінь є одним із основних принципів будь-якої розвиненої та цивілізованої держави. Тому цей день є виявом глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління, ще один привід подякувати за практичний життєвий досвід, який передають нам ветерани війни та праці, старші друзі і колеги.

Федерація профспілок України послідовно захищає права та інтереси людей похилого віку щодо забезпечення їх соціальних гарантій, підвищення якості соціального обслуговування. Профспілкові організації беруть активну участь у вирішенні повсякденних турбот цих громадян. На підприємствах через колективні договори ветеранам надається допомога - це і надання різноманітних послуг, матеріальна підтримка. Окремі питання соціального захисту ветеранів передбачені у регіональних, галузевих угодах, а також Генеральною угодою.

Одним із напрямків роботи Федерації профспілок України у сфері соціального захисту є питання пенсійного забезпечення. Безперечно, пенсійна система в Україні потребує удосконалення, а вирішення існуючих пенсійних проблем – є вкрай важливим. І про це постійно наголошує профспілкова сторона.

Дорогі ветерани! Ви і сьогодні берете активну участь у громадському, суспільно-політичному житті країни, своїм прикладом надихаєте всіх нас на нові звершення на шляху розбудови правової і соціальної держави, створення гідних умов для життя людини праці.

Вшановуючи цей День, бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довгих років мирного життя, щастя та злагоди у родинах, уваги й турботи від рідних та близьких!

Зі святом Вас!

 

Голова Федерації

професійних спілок України                                                                 Г.В. Осовий

[ Детальніше... ]

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Привітання від Профспілки працівників культури України

2030

 

 

Шановні друзі, колеги!

 

Від імені Профспілки працівників культури України прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а й загальнонародне.

Це свято демонструє глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства, адже бібліотека – це оселя людського розуму, скарбниця всіх багатств людського духу, потужна інформаційна інституція.

Час і практика довели людству, що ніщо не приносить такого духовного задоволення та насолоди, як Її Величність Книга. Вона була і залишається універсальним і невичерпним джерелом знань.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин мудрості народу є бібліотечні працівники – невтомні трудівники книжкових полиць, вірні провідники у світ нового й непізнаного. Саме ви, сучасні бібліотекарі, володіючи знаннями компʼютерної грамоти, психології, філософії, етики, щиросердно служите допитливим читачам, допомагаєте їм бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, здобувати освіту.

Тож, низько вклоняємось Вашому бібліотечному мистецтву, Вашій самовідданій праці, майстерності та професіоналізму.

Щиро бажаємо вам натхнення, здійснення мрій і задумів, міцного здоровʼя, дружнього порозуміння та любові читачів!

 

  

                          З глибокою повагою до кожного бібліотечного працівника,

                          Голова Профспілки працівників культури України

 

                                                                                                   Л.Ф. Перелигіна 

[ Детальніше... ]

Уряд затвердив зміни до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік

867

 

Урядом на засіданні 27 вересня прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік”.

Прийняття зазначеного акта зумовлено результатами виконання бюджету Фонду протягом січня-травня 2017 року, та підвищенням вдвічі з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати, попиту роботодавців в отриманні від Служби зайнятості компенсації єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку із зазначеним виникла потреба збільшити видатки  за деякими статтями, зокрема „Компенсація єдиного внеску роботодавцям” та „Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України „Про зайнятість населення”.

Так, статтю „Компенсація єдиного внеску роботодавцям” збільшено з 87 579,5 тис грн. до 109 031,1 тис грн.; статтю „Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України „Про зайнятість населення” збільшено з 29 767,3 тис грн. до 41 955,5 тис гривень.

З прийняттям постанови буде забезпечено надання, відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, соціальних послуг щодо сприяння створенню роботодавцями нових робочих місць з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на них безробітних та сприяння працевлаштуванню безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати компенсації роботодавцям на оплату праці.

 

 

 

[ Детальніше... ]

Уряд затвердив зміни до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік

867

 

Урядом на засіданні 27 вересня прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік”.

Прийняття зазначеного акта зумовлено результатами виконання бюджету Фонду протягом січня-травня 2017 року, та підвищенням вдвічі з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати, попиту роботодавців в отриманні від Служби зайнятості компенсації єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку із зазначеним виникла потреба збільшити видатки  за деякими статтями, зокрема „Компенсація єдиного внеску роботодавцям” та „Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України „Про зайнятість населення”.

Так, статтю „Компенсація єдиного внеску роботодавцям” збільшено з 87 579,5 тис грн. до 109 031,1 тис грн.; статтю „Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України „Про зайнятість населення” збільшено з 29 767,3 тис грн. до 41 955,5 тис гривень.

З прийняттям постанови буде забезпечено надання, відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, соціальних послуг щодо сприяння створенню роботодавцями нових робочих місць з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на них безробітних та сприяння працевлаштуванню безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати компенсації роботодавцям на оплату праці.

 

 

 

[ Детальніше... ]

Врегульовано питання оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування

newsbel.by-20.05.2015-ctbYPV8XfDXDOwOxeiqCqzLBi0MiZJRc-e1498202415484

 

 

Із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №353 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 та визначання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” було підвищено та приведено у відповідність до окладів на аналогічних посадах державної служби посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування.

За результатами реалізації цієї постанови Кабінету Міністрів України органи місцевого самоврядування висловили пропозиції щодо уточнення окремих її положень стосовно визначення розмірів посадових окладів посадових осіб органів місцевого самоврядування.

З метою уточнення розмірів посадових окладів за окремими категоріями посад, а також забезпечення однозначного застосування нормативно-правових актів з питань оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування внесено відповідні зміни в додатки 50, 51, 54 і 55 до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268, а також визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 №504 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268”.

Також Перелік посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 „Питання оплати праці працівників державних органів”, доповнено посадою „консульський агент” за групою 9 оплати праці „Посади спеціалістів державних органів”.

 

 

Департамент захисту соціально-економічних прав

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30