13 вересня 2017

ЗНАЙТИ СВОЄ МІСЦЕ У ВАЖЛИВІЙ РОБОТІ

DSC 0035

 

 

В Дніпрі в Будинку профспілок в рамках дансько-українського навчального проекту проходить IV національна конференція з питань участі профспілок у децентралізації влади. В ній беруть участь учасники проекту, керівники ФПУ, всеукраїнських галузевих профспілок та територіальних профоб’єднань, профорганізацій Дніпропетровщини.

 

         Відкриваючи захід, голова облпрофцентру Віталій Дубіль зазначив, що профспілки області з самого початку процесів реформування влади активно підключились до цієї важливої роботи. Вони тісно співпрацюють у цій сфері з соціальними партнерами (в тому числі - Центром розвитку місцевого самоврядування), домагаючись, щоб в ході реформ, насамперед, враховувались інтереси членів профспілок, конкретних трудових колективів і всього населення. Дуже корисним став тут і досвід данських колег, які мають чимало напрацювань щодо діяльності профспілок в умовах децентралізації.

Сьогодні на Дніпропетровщині вже діють 34 об’єднані територіальні громади (ще 19 знаходяться в процесі створення), і вони мають певні позитивні надбання. Так, зараз в ОТГ реалізується більше 200 інфраструктурних проектів з оновлення та розвитку соціальної сфери, доріг. Але є й проблеми. І тому облпрофцентр та обласні галузеві профспілки постійно відслідковують ці процеси, що, зокрема, дозволило не допустити у процесі реформи ліквідації профорганізацій на місцях.

         Учасників конференції привітали перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман, голова обласної трьохсторонньої соціально-економічної ради і керівник Федерації організацій роботодавців Віктор Сергєєв, національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Сергій Савчук, член керівного комітету та координатор дансько-української співпраці від профспілки 3F Йонас Девантьєр, представники групи «Солідарність»   - Кейт Хой, Ханс Ларсен та Максим Васютін, керівник Центру з реалізації дансько-українського проекту Валентина Шевченко.

         Заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп'ятий у своєму виступі зазначив, що ФПУ приділяє значну увагу участі профспілок у процесах реформування влади і наразі цей напрямок для всіх профструктур є пріоритетним. Він презентував доповідь «Роль та завдання профспілок у процесі децентралізації влади і формування територіальних громад», яка була підготовлена за матеріалами дослідження, проведеного учасниками дансько-українського проекту. Ця, дуже глибока, детальна розробка стане корисним інформаційно-методичним посібником і допоможе профспілкам знайти своє місце у важливій роботі, сфокусувавшись на її головних напрямках – підтримці виробництва і зайнятості, недопущенні скорочення закладів освіти, охорони здоров’я і культури, збереженні профорганізацій та ін. А тут ще є чимало ризиків, які потребують постійної уваги профспілок.

         Зі співдоповіддю виступила учасниця проекту голова Полтавського обкому профспілки хіміків Ольга Курінько. Дуже плідною стала робота учасників заходу у профільних секціях. Підсумковим документом конференції буде резолюція, яка стане орієнтиром у подальшій роботі. Наші данські колеги також відвідали ряд провідних підприємств області.

         У роботі конференції взяв участь і виступив начальник відділу з питань адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Микола Рубчак, який розповів про хід децентралізації в Україні, відповів на численні запитання і закликав профспілки до співпраці.

        

         DSC 0046

 

DSC 0049

 

 

Изображение 10175

 

DSC 0130

 

 

DSC 0081

 

DSC 0072

 

                                                                           В.Коврига, зав.пресс-центром

                                                                           Дніпропетровського

                                                                           облпрофоб’єднання

                                                                          

[ Детальніше... ]

Кампанію по звітуванню членських організацій ФПУ стосовно правозахисної роботи у першому півріччі 2017 року завершено

sivBJWRM

 

 

Відповідно до статті 259 Кодексу законів про працю України, статті 21 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» профспілки здійснюють громадський контроль за виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю та про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту.

На сьогоднішній день кадровий потенціал членських організацій ФПУ нараховує 4893 інспектори праці профспілок, із них 4646 – громадські інспектори праці та 247 – правові (головні правові) інспектори праці.

За інформацією, яка надійшла лише від 21 всеукраїнської галузевої профспілки та 22 територіальних профоб’єднань (із 68 членських організацій ФПУ), за підсумками першого півріччя 2017 року інспекторами праці профспілок проведено 5179 перевірок дотримання вимог трудового законодавства, якими охоплено 4927 юридичних осіб. При цьому виявлено 14139 порушень трудового законодавства, зокрема у сфері оплати праці – 5163, зміни істотних умов праці – 2635, звільнення та переведення – 1545.

Кількість працівників, трудові та соціально-економічні права яких порушувалися, склала 88 676 осіб.

За звітний період спільно з територіальними органами Держпраці було проведено 499 перевірок додержання трудового законодавства.

Інспектування проводилось також спільно з регіональними представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (64 спільні перевірки).

З метою поновлення трудових прав працівників та на виконання законодавчо наданих повноважень профспілковими організаціями було підготовлено та направлено 3247 подань про усунення порушень  законодавства про працю, з яких 1952 – надіслано роботодавцям, а решта  542 – органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування для належного реагування та вжиття відповідних заходів.

Із загальної кількості виявлених порушень лише 3661 або 25,9% було усунуто.

У звітному періоді за повідомленнями, що направлялися до контролюючих органів, притягнуто до відповідальності 332 посадових особи підприємств, установ, організацій, з них до адміністративної - 99, дисциплінарної - 219. На вимогу виборних органів первинних профспілкових організацій, як це передбачено статтею 33 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», розірвано 6 трудових договорів з керівниками підприємств, із них 3 - у Харківської області, 1 – у Івано-Франківській області та по 1 трудовому договору у сфері ЖКГ та вугільної промисловості відповідно.

Окрім того, за допущені порушення трудового законодавства 13 посадових осіб притягнуто до кримінальної відповідальності, з них 9 осіб - тільки у Львівській області, 3 – у Запорізькій області та 1 – у вугільній  галузі.

Заслуговують на увагу окремі приклади правозахисної роботи членських організацій, які свідчать про проблеми, що потребують вирішення. Так, за інформацією Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України скорочується з кожним роком кількість не лише планових перевірок, а і кількість самих організацій. З 15 березня 2017 року Профспілка втратила зв'язок з 15-ма своїми організаціями, що розташовані в Донецькій області на непідконтрольній Україні території.

Зокрема, 15 березня п. р. на офіційному сайті СКМ (Систем Кепітал Менеджмент) з’явилась заява, що власник втратив контроль над своїми підприємствами, що знаходяться в зоні проведення АТО і припиняє там свою господарську діяльність. По всіх підприємствах ТОВ «Метінвест Холдинг» був виданий наказ, в якому працівникам будо запропоновано протягом 16 березня приїхати на територію, підконтрольну Україні, де зареєстровані ці підприємства, для переоформлення трудових відносин. Працівників попередили про те, що у разі нез’явлення за вказаною в наказі адресою буде вважатись, що працівник дав згоду на звільнення за п.1 ст. 36 КЗпП України. І вже 16.03.2017 року усі працівники були звільнені за цією підставою. Деякі отримали трудові книжки, але більшість - ні. Розрахунок з працівниками проведений не був.

Фактично працівники не могли виконати таку умову, навіть якщо б хотіли. За один день отримати дозвіл і переїхати з Донецька чи Єнакієво в Маріуполь фізично не можливо. Тим більше, що підприємство не пропонувало ніяких умов для переїзду на підконтрольну територію.

Аналогічна ситуація і на підприємствах інших власників на непідконтрольній території.

Профкоми, обком та ЦК ПМГУ направляли листи до керівників та власників підприємств з вимогою врегулювати ситуацію. На жаль, більшість із них просто не відповідали. ТОВ «Метінвест Холдинг» надав відповідь на звернення ЦК ПМГУ, в якому вказано, що на підприємствах з’явились невідомі люди, які вимагали перереєструватись на території так званої «ДНР» і працювати по їхніх законах. В разі непокори загрожували фізичною розправою. Тому було прийнято рішення про припинення господарської діяльності на цих підприємствах. Директор по персоналу товариства запевнила, що буде зроблено все можливе для дотримання трудових прав працівників та їх працевлаштування. Як з’ясувалось потім, ніякі заходи вжиті не були. Працівники почали звертатись до Профспілки за допомогою в оформленні звернень та захисту їхніх прав у суді. І вже в суді з’ясувалось, що «дотримання трудових прав працівників» в розумінні  ТОВ «Метінвест Холдинг» - це висновок Торгово-промислової палати, що ця ситуація підпадає під форс-мажор і ніякі виплати (а це розрахунок за відпрацьовані півмісяця, компенсація за невикористані відпустки) проведені не будуть.

Напрочуд швидко суди розглядають ці справи і виносять рішення не на користь працівників. З цього питання вже є рішення судів різних інстанцій, де працівникам відмовлено в отриманні гарантованих Кодексом законів про працю України виплат. Враховуючи, що тільки на підприємствах гірничо-металургійного комплексу це більше 25 тис. працівників, то зекономлена власником сума виплат виходить «кругленька».    

 Слід зазначити, що в судовому порядку вирішувалися також і спори за зверненнями профспілкових організацій. Як приклад, звернення до господарського суду первинної організації профспілки на ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» з позовом про стягнення відрахувань 0,5% від фонду оплати праці за період з 1.06.2016 року по 31.03.2017 року на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.

25.04.2017 року рішенням господарського суду Дніпропетровської області відмовлено в задоволенні позовних вимог.

08.06.2017 року постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду за апеляційною скаргою первинної організації профспілки припинено провадження по справі, оскільки, на думку суду, дані правовідносини не відносяться до господарських спорів. В той же час є ряд рішень, в тому числі і Вищого господарського суду, що ці скарги розглядаються в порядку Господарського процесуального кодексу. Правовим інспектором Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України підготовлена касаційна скарга.

Як відомо, надання безоплатної правової допомоги членам профспілок є одним з пріоритетних напрямів діяльності ФПУ. Вказаний напрям роботи передбачає ведення особистого прийому громадян, надання юридичних консультацій в письмовій та усній формах, представництво інтересів членів профспілок у судах та підготовка процесуальних документів (позовних заяв, клопотань, скарг тощо).

За звітний період спеціалістами правових служб членських організацій ФПУ надано 128924 консультації, підготовлено 6568 різноманітних процесуальних документів.

Кількість членів профспілок, безпосереднє представництво інтересів яких було здійснено, склало 21050 осіб, з них у суді – 3108 осіб.

Загалом, за участю профспілкових представників, судами винесено на користь працівників 4066 рішень, переважна більшість яких (3705) стосувалась невиплати заробітної плати. А також було присуджено до стягнення майже 170 мільйонів гривень на користь працівників по справах, представництво інтересів у яких здійснювали профспілкові юристи.

Крім того, членськими організаціями ФПУ здійснювалася правова експертиза проектів нормативно-правових актів. Всього було розглянуто 1913 проектів, 254 з яких надійшло на розгляд СПО об’єднань профспілок, 171 – від галузевих міністерств та відомств.

З метою підвищення правової обізнаності спілчан членськими організаціями ФПУ проводилася системна правороз’яснювальна робота з питань трудового законодавства, а саме: було організовано і проведено 3138 семінарів-навчань для профспілкового активу, підготовлено для використання в роботі 3274 методичних матеріалів, надано через засоби масової інформації 2215 роз’яснень законодавства.

 

Департамент правового захисту

[ Детальніше... ]

Профспілки обговорюють медичну реформу

 

4739b6c64144f72975550c5e8df1b948 L

 

 

11 вересня п.р. відбулась ініційована Федерацією профспілок Вінницької області  зустріч керівників членських організацій ФПО з фахівцями Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Під час зустрічі обговорювалися питання основних принципів реорганізації медичної галузі, перспективи збереження кадрового потенціалу, доступності медичних послуг та лікування для населення, створення  госпітальних округів, подальше забезпечення медичними препаратами за Урядовою програмою ”Доступні ліки” тощо.

Голова ФПО Микола Колесник зазначив, що проведення медичної реформи в країні стосується як працівників галузі так і пересічних громадян - користувачів медичних послуг, і має великий суспільний резонанс. Профспілки, звичайно, цікавлять і турбують два важливих аспекти медичної реформи - це, по-перше, те, як будуть захищені під час проведення реформи права пацієнтів, і, по-друге, як будуть захищені права та інтереси самих працівників галузі. Профспілки підготували і надали свої зауваження та пропозиції до медичної реформи і ми будемо наполягати на їх обов’язковому врахуванні.

Керівники галузевих профспілок в дискусії наполягали на забезпеченні дотримання Конституції України та законодавства під час проведення медичної реформи, на вжитті необхідних заходів задля недопущення руйнації і комерціалізації системи охорони здоров’я,  збереженні потенціалу галузі, забезпеченні конституційного права громадян на доступну та якісну медичну допомогу.

На чисельні запитання присутніх відповіла начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Задорожна. Вона поінформувала присутніх про основні засади реформаторських змін в медицині, про існуючи проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Запевнила, що в жодному разі мова не йде про закриття медичних закладів.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що медична реформа назріла, однак, на думку профспілковців, в запропонованому законопроекті існує багато ризиків погіршення медичного обслуговування населення, скорочення кадрового потенціалу працівників охорони здоров’я тощо. І для того, щоб вона здійснилася, потрібен  діалог, поінформованість та врахування думки громадськості з даного питання. Все це буде сприяти цивілізованому проведенню необхідної реформи медичної галузі, виробленню спільної концепції, дозволить мінімізувати негативні явища.

А тому, профспілки Вінниччини дійшли висновку, що проведення Всеукраїнської акції протесту медичних працівників 19 вересня поточного року у м. Києві є необхідним і разом з медиками в акції візьмуть участь представники усіх галузей економіки області.

 

Федерація профспілок Вінницької області

 

p1620502

[ Детальніше... ]

Основна тема – майбутнє сфери праці

IMG 1715

 

13 вересня учасники Регіональної конференції для країн Європи і Центральної Азії, що відбувається у Баку, продовжили дискусію щодо майбутнього сфери праці.

Світові тенденції на ринках праці і роль профспілок у захисті прав працівників окреслила у своєму відео виступі Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок , членом якої є ФПУ, Шарон Барроу.

Роботу на національному рівні представили Голова Конфедерації профспілок Азербайджану Саттар Мехбелієв, заступник Міністра праці Мартін Карімлі та віце-президент Національної Конфедерації підприємців Вагір Зейналов. Країна успішно реалізує програму соціально-економічного розвитку, інтегрується у світові ринки, стимулює легалізацію зайнятості і легалізацію трудових відносин у неформальній економіці. Накопичено досвід залучення громадян до самозайнятості і державної підтримки тих хто хоче працювати.

Дві інші діалогові сесії були присвячені сучасним формам Організації праці і виробництва та Управлінню сферою праці: роль держави-бізнесу-профспілок у цих процесах. Соціальні партнери з країн-учасниць у конференції поділилися досвідом роботи, представники ЗАТ "Лукойл- Азербайджан " поінформували про партнерство на рівні підприємства і формування соціальної відповідальності бізнесу у відносинах з працівниками.

Пропозиції учасників Конференція прокоментували Директор Бюро МОП по роботі з працівниками Марія Хелена Андре, керівник Європейського відділу АКТРАВ Сергеюс Головацкіс і Директор Бюро МОП для країн Східної Європи і Центральної Азії  Ольга Кулаєва. Вони передадуть їх у Групу високого рівня, яка готує Глобальну доповідь до 100-річчя МОП.

Нагадуємо, що Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі Регіональної конференції для країн Європи і Центральної Азії.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ВІТАЄМО!

msv1 

 

 

Федерація профспілок України вітає  Світлану Василівну МОТОРЕНКО – Керівника Управління фінансів, бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головного бухгалтера апарату ФПУ, з ювілейним днем народження.

Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги для досягнення нових звершень у всіх сферах життя.

Щастя Вам, добробуту й родинного благополуччя!

 

ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30