02 листопада 2017

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Генеральна угода має відповідати інтересам людини праці

 

ГЕНУГ

 

Засідання Спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк відбулось 2 листопада у приміщенні Міністерства соціальної політики України.

 

У заході взяли участь представники Робочої комісії об’єднань профспілок, групи повноважних представників Сторони роботодавців та групи повноважних представників Сторони органів виконавчої влади.

 

Під час засідання було розглянуто питання Про виконання положень Генеральної угоди на 2016 – 2017 роки станом на 1 липня 2017 року», «Про стан виконання додаткових заходів (протокольних доручень), узгоджених в ході засідання спільної робочої комісії Сторін (протокол № 13 від 13, 27.04, 15, 22.05 2017 року)» та «Про внесення змін до Генеральної угоди на 2016 – 2017 роки».

 

З цих питань прийнято відповідні рішення.

 

Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті.

 

Прес-центр ФПУ

 

ГЕНУГ1

 

 

 

ГЕНУГ2

 

ГЕНУГ3

 

ГЕНУГ4

 

ГЕНУГ5

[ Детальніше... ]

Враховуючи інтереси працівників

 

 ГЕН

2 листопада під головуванням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна відбулось засідання Робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням

 

Під час засідання було розглянуто питання «Про виконання положень Генеральної угоди на 2016 – 2017 роки станом на 1 липня 2017 року», «Про стан виконання додаткових заходів (протокольних доручень), узгоджених в ході засідання спільної робочої комісії Сторін (протокол № 13 від 13, 27.04, 15, 22.05 2017 року)» та «Про внесення змін до Генеральної угоди на 2016 – 2017 роки».

 

Було вирішено: схвалити оцінки виконання положень Генеральної угоди на 2016 –2017 роки, попередньо узгоджені Сторонами; підготовлений секретаріатом робочої комісії об’єднань профспілок перелік положень Генеральної угоди на 2016 – 2017 роки, в оцінці виконання яких є розбіжності, взяти за основу; озвучити на засіданні Спільної робочої комісії повноважних представників сторін профспілкову позицію щодо стану виконання протокольних доручень; внести пропозиції щодо нових протокольних доручень (додаткових заходів) міністерствам та відомствам з метою виконання положень Генеральної угоди, які оцінено як «не виконано», «не виконується»; озвучити на засіданні Спільної робочої комісії повноважних представників сторін пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Генеральної угоди.

 

Прес-центр ФПУ

 

ГЕН1

 

ГЕН2

 

ГЕН4

 

ГЕН3

 

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий відвідав з робочим візитом Херсонщину

f257e7704617c091d69f91059d226e7e

 

Сьогодні у Херсоні відбулась VI-а обласна Звітно-виборча конференція Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, у роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий.

Головою Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок на Конференції обрано Анатолія Миколайовича Добровольського, який до цього часу очолював обласну організацію Профспілки працівників ЖКГ.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

В.ДУБІЛЬ: У євромайбутнє - з європейськими зарплатами і рівнем життя

В Дубиль

 

Європейський вибір України - вже доконаний факт. Але щоб стати дійсно цивілізованою державою, нам ще належить пройти чималий шлях. Чи бачать себе в цій роботі профспілки?

З цим питанням ми звернулись  до голови Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок  В.ДУБІЛЯ.

 

 - Євроінтеграційні процеси, які зараз відбуваються в Україні, - сказав Віталій Петрович, - вимагають від органів центральної влади і, перш за все, від Президента, Кабінету Міністрів, Парламенту осмислювати те, що відбувається і негайно вносити корективи в свої дії для захисту державних інтересів. Соромно, маючи величезні ресурси і - найголовніше! - людський ресурс, дуже розумних, талановитих робітників і службовців, науковців, новітні технології, випрошувати на кабальних умовах черговий транш. Але ж ми йдемо в цивілізований світ, а там рахуються тільки із заможними і сильними.

Хочу зазначити, що сьогодні профспілки, як найважливіший інститут суспільства, є і значущим суб'єктом євроінтеграційних процесів.

Адже реалізація європейських норм і положень в нашій країні відбувається і через формування тристоронніх угод на національному, галузевому, територіальному та локальному (на підприємствах) рівнях.

Конкретно, переходячи на рівень Дніпропетровщини, скажу, що в проект нової Територіальної угоди на період до 2020 р., підготовка до укладення якої зараз йде, включений цілий ряд положень щодо розвитку промислової сфери, зайнятості, охорони праці, котрі як раз вже і базуються на основі угоди «Про асоціацію України з ЄС».

Наприклад, пунктом 3.9.1. Основних напрямів передбачається для прискорення модернізації, реконструкції діючого виробництва і стимулювання його розвитку впровадження (завдяки інвестиційній діяльності) -  сучасних технологій і процесів імпортозаміщення з метою розширення попиту вітчизняних товарів на внутрішньому ринку, а також освоєння випуску продукції з високою часткою доданої вартості і організація виробництва нових, конкурентоспроможних видів продукції для забезпечення виходу на європейський ринок.

А в колективних договорах ряду підприємств вже передбачаються відповідні норми Угоди про асоціацію  -  по сприянню поліпшенню умов праці - через оцінку виробничих ризиків та боротьбу з ними, поліпшення охорони праці і забезпечення відповідного рівня підготовки, інструктування працівників, зайнятих на небезпечних роботах. Для забезпечення запланованих заходів з охорони праці роботодавцям рекомендується виділяти необхідні кошти, виходячи з вимог законодавства, галузевих, територіальних угод і колдоговорів. Вноситься також додатковий комплекс соціальних гарантій.

І це тільки декілька прикладів.

Важливо й те, що в ході цих процесів ми прагнемо використовувати досвід зарубіжних колег і вдосконалювати роботу профорганізацій щодо захисту членів профспілок, застосовуючи накопичені ними багатьма десятиліттями напрацювання, в тому числі з урахуванням децентралізації влади на місцях.

У зв'язку з цим згадаю, що недавно в Дніпрі за участю керівництва ФПУ, всеукраїнських галузевих та територіальних профцентрів пройшла Національна конференція профспілок, присвячена їх ролі в питаннях реформування влади і децентралізації. Вона відбулася в рамках датсько-українського проекту про співпрацю профспілок в роботі по вдосконаленню захисту найманих працівників і навчання профспілкових активістів з урахуванням європейських норм за участю представників однієї з найбільших данських  профспілок -  3F.

Останнім часом у нас  відбулися також зустрічі з різних напрямків з англійцями і німцями. І ця робота буде продовжуватися.

Для профспілок Дніпропетровщини також надзвичайно важливо і те, що вперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС пройшло у вересні цього року в Дніпрі. І за його підсумками була підписана важлива резолюція, в якій знайшли відображення питання дотримання прав людини, децентралізації, медичної реформи.

 

Сьогодні в ходу термін - «деіндустріалізація». Як, на думку профспілок, зупинити втрату промислового потенціалу і падіння економіки?

 

- Чесно кажучи, терміни «деіндустріалізація», «декваліфікація» найманого працівника та ін., які останнім часом звучать все частіше, сприймаються неоднозначно. Ще не так давно активне будівництво, введення в експлуатацію   об'єктів народного господарства було звичайним явищем. На превеликий жаль, зараз це, взагалі, стало рідкістю. Тому, коли у нас зараз вводяться об'єкти різного призначення, це радує, дає певний оптимізм на перспективу. І це, вважаю, не ностальгія, а нормальне сприйняття, бо дуже хочеться, щоб життя поліпшувалася, щоб наша рідна Україна була сильною і з нею все рахувалися.

Але поки, на жаль, оновлення основних виробничих фондів та інфраструктури здійснюється недостатніми темпами. В результаті, як заявив нещодавно керівник Комітету Верховної Ради  з питань промислової політики і підприємництва наш земляк Віктор Галасюк, Україна практично в 5 разів в реальному вираженні відстає від Європи за рівнем ВВП. Тому слід негайно впроваджувати Промисловий пакет реформ та інші заходи, передбачені антикризовим планом розвитку економіки. Він також зазначив і наполегливу позицію профспілок Дніпропетровщини, які неодноразово виступали за розробку і прийняття Програми розвитку вітчизняного виробництва - як основи підйому економіки і соціальної сфери України, підвищення рівня життя її громадян.

Сумно і те, що в нинішніх непростих умовах закриваються десятки промислових підприємств, на межі подальше існування цілих галузей економіки, а це - масове вивільнення працівників Зарплатні борги  по Україні вже  склали  2,4 млрд. грн.,  а по нашій  області  - 180 млн. грн. (причому, значна їх частина виникає на діючих підприємствах). Хіба може таке бути в нормальній демократичній країні?!.

Та тут треба бити в усі дзвони, залучати до відповідальності власників і нечесних роботодавців, які зарвалися, щоб усунути  назавжди це ганебне явище. Профспілки всіляко спонукають господарів підприємств переглянути своє ставлення до політики оплати праці, бо за  її рівнем ми істотно відстаємо вже не тільки від країн ЄС, але навіть і від більшості держав колишнього Союзу.

Адже тільки на Дніпропетровщині, за даними Держстату, майже дві третини працюючих (480 тис. чоловік) мають зарплату нижче середньої по області (7 тис. грн), а 32% - взагалі на рівні або навіть нижче розрахованого Мінсоцполітики фактичного прожиткового мінімуму. І це при тому, що власники, підвищуючи ціну на продукцію, часто отримують валютну виручку (і, відповідно, є зростання гривневої маси).

Головний аргумент при відмові збільшити зарплату – перш за все підвищуйте продуктивність. А за рахунок чого, коли в переважній більшості випадків знос основних фондів становить до 75-80%?!.

Тривожить і те, що нещодавно, наприклад, металурги основних професій отримували в еквіваленті до 1000 дол., а зараз внаслідок різкого обвалу гривні - менше половини. Не у кращому становищі шахтарі, машинобудівники та працівники інших професій.

Негативний резонанс в суспільстві і на виробництві викликали непродумані рішення Кабміну щодо скорочення Списків № 1 і № 2, які позбавили пільгових пенсій багатьох працівників шкідливих професій.

Все це і ряд інших факторів призвели до істотного відтоку з України робочої сили. І мова вже йде про мільйони наших співвітчизників, кращих, кваліфікованих кадрах, які своєю працею і розумом зміцнюють економіку і міць інших країн.

Хіба це нормально, коли, за даними різних опитувань, приблизно третина громадян України сьогодні готові виїхати з країни. В якості основних причин цього вони називають прагнення отримати вищу якість життя, забезпечити гарне майбутнє дітям, знайти гідну роботу, якої в Україні немає. Особливо тривожить те, що серед молоді (до 30 років) кількість налаштованих на від'їзд ще вище - близько 60%. Та й люди з вищою освітою теж все частіше змушені шукати варіанти працевлаштування далеко від рідного дому. І повернутися потім на батьківщину мають намір лише одиниці.

Це страшне лихо і державні діячі, власники виробництва, які отримують надприбуток, нещадно експлуатуючи робочу людину, - повинні, нарешті, усвідомити небезпеку - внаслідок неналежної оплати і умов праці - подальшого скорочення трудових ресурсів. І, нарешті подумати про необхідність поліпшення фінансування підготовки кадрів, розвиток профорієнтації, поліпшення матеріально-технічної бази наших профтехучилищ та коледжів, оскільки вона вкрай застаріла і відстає від потреб нинішнього виробництва.

Хотілося, щоб хоча б частково у нас використовувався досвід європейських країн, наприклад, Німеччини, де ведеться повний аналіз стану ринку праці, причому - в масштабах країни, галузей економіки та конкретних підприємств, з майбутньою перспективою потреби конкретних кадрів і для яких напрямків. Нам потрібно також застосовувати дуальне навчання, коли майбутнього працівника об'єднання роботодавців веде, починаючи з дитячого садка, і, в залежності від здібностей дитини, визначається його майбутня професія і, якщо хочете, і доля. Все там заточене на потреби виробництва, а це запорука зростання економіка і могутності держави. (Цікаво й те, що там  до 80% молодих людей налаштовані на здобуття робітничої професії і лише 20% - вищої освіти, тоді як у нас навпаки).

Так, це цілий комплекс проблем, за вирішенням яких - майбутнє нашої держави. І чільну роль тут відіграє негайний підйом економіки, що вимагає модернізації виробництва та оновлення основних фондів, запровадження нових технологій та активної підтримки вітчизняного товаровиробника.

Нинішні умови, в яких знаходяться наші підприємства, підтверджують побоювання далекоглядних експертів, котрі  попереджали про те, що в Євросоюзі нас неминуче чекає посилення тиску на вітчизняне виробництво і жорстке квотування експорту. Так воно і вийшло. Тепер навіть чиновники ЄС вважають для себе можливим вказувати українським парламентаріям, які закони їм треба приймати, а які ні.

І тут доречно ще раз згадати слова Віктора Галасюка про те, що «наїзди» на Україну за відстоювання нею національних інтересів суперечать самому духу євроспільноти, а в умовах зовнішньої агресії і фінансово-економічної кризи в країні питання робочих місць і промвиробництва, експорту та бюджетних надходжень є найважливішими факторами національної безпеки.

           

Як би ви оцінили нинішній стан соціального діалогу в країні?

 

- Система соціального діалогу в країні зараз в основному сформована. Є відповідне законодавство, інститути. Але біда в тому, що багато елементів цієї системи практично не діють.  Це в значній мірі пов’язано з недостатньо ефективною діяльністю Національної тристоронньої соціально-економічної ради. На відміну від західних країн, у нас нерідко найважливіші рішення, що стосуються мільйонів громадян, приймаються  без урахування думки їх представників - профспілок, що йде врозріз з діючими законами і є причиною загострення соціальної напруженості.

Найяскравіший приклад - торішня історія з необґрунтованим підвищенням (майже в три рази) ціни на газ для населення і збільшенням вартості комунальних послуг. Масові акції протесту профспілок проти цього рішення уряду до позитивного результату, на жаль, не призвели.

Інший приклад - уже згадувана історія зі Списками № 1 і №2, коли тільки після неодноразових протестів профспілок ці пільги були частково відновлені. (Щоправда, поки що тут не обходиться без бюрократичної тяганини).

Не були враховані і ряд пропозицій профспілок в ході реформування пенсійної системи, медицини, освіти.

Особливу тривогу викликає майбутнє прийняття Трудового кодексу. У нього внесено понад 70 суттєвих пропозицій профспілок. Але навколо деяких його положень ще тривають суперечки. Стурбованість викликає і проект Держбюджету на 2018 рік, в якому, на думку профспілок, урядом не враховано багато наших пропозицій.

Все це дало підставу для оголошення президією Федерації профспілок України акції протесту в листопаді цього року.

Але ж можна було обійтися без цього і  вирішувати всі питання не на вулицях і площах, а за столом переговорів, як в Європі, де одним з головних механізмів залагодження соціальних конфліктів став реальний діалог між владою, профспілками та роботодавцями. І чим вище його рівень, тим спокійніше люди ставляться до реформ, змін, суспільних трансформацій. Це те, до чого й нам треба прагнути.

           

Віталію Петровичу, люди стурбовані сьогодні зростанням цін на все найнеобхідніше. Що, на вашу думку, необхідно зробити для зниження інфляції, стабілізації на споживчому ринку і зростання доходів населення?

 

-    Це теж стало наслідком вольового, недостатньо зваженого - в умовах монополізації ринку і відсутності дієвих механізмів протидії цьому - рішення уряду про скасування з липня цього року регулювання цін на продукти. На протести профспілок (в тому числі звернення  Дніпропетровського облпрофоб’єднання від 10 липня п.р.)  глава уряду заявив, що ринок, мовляв, сам все врегулює. На жаль, як бачимо сьогодні, контроль за ціноутворенням повністю втрачений. Інфляція в країні перевищила не тільки заплановані 8%, але в вересні вже перевалила за  позначку 10%.

У підсумку, як показують останні дані Держстату, при все-таки досягнутому завдяки діям профспілок зростанні номінальної зарплати її реальні показники зменшилися в області майже на 3,5%. Це означає, що ціни вже обганяють зарплати і продовжується падіння життєвого рівня трудящих.

За даними Мінсоцполітики, рівень бідності серед працюючого населення становить в країні більше 19%, тобто кожен п'ятий працівник вже знаходиться сьогодні «за межею», що просто неможливо в цивілізованих країнах, де бідняками є в основному безробітні.

Тому сьогодні одна з головних вимог профспілок: підвищеним цінам – нові, європейські зарплати! І в ході нинішнього осіннього наступу профспілки будуть посилювати тиск на владу і роботодавців, домагаючись, щоб заклики до переходу на європейські стандарти не залишалися порожніми гаслами, а на державному і місцевому рівнях підкріплювалися реальними кроками задля поліпшення життя трудящих і всіх громадян.

Все ж, незважаючи на існуючі проблеми, залишаюсь оптимістом і вірю, що спільними зусиллями ми здолаємо всі труднощі і з часом станемо повноцінною частиною європейського співтовариства.

                               

                                                       Підготували  М.Ковтун,  В.Коврига

[ Детальніше... ]

РОЗПОЧАЛАСЯ ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» НА 2018 РІК !

Logo Prof VISTI

 

Звуження соціальних гарантій, захист соціально-трудових прав працівників за відсутності реального підвищення життєвого рівня спілчан, неефективне впровадження економічних реформ, відсторонення органів державної влади від контрольних функцій за дотриманням соціальних стандартів вимагає від профспілкових працівників та активістів володіння оперативною і достовірною інформацією.

 

Сьогодні все більшого охоплення набувають електронні ЗМІ, проте найнадійнішим, простим і доступним джерелом інформації для населення залишається друковане слово.

Центральне профспілкове видання – газета «Профспілкові вісті» перебуває на передовому рубежі захисту трудової людини, правдиво висвітлює соціально-економічну ситуацію в країні, послідовно захищає права та інтереси працівників, об’єктивно і своєчасно подає інформацію про діяльність всеукраїнських профспілок, профоб’єднань та організацій усіх рівнів, а також веде безкомпромісну боротьбу на своїх шпальтах за збереження профспілкової власності. Підприємство «Профінформ» ФПУ спрямовує свої зусилля на наближення оперативної профспілкової інформації до профспілкових активістів і членів профспілок та вихід на більш широку читацьку аудиторію.

У зв’язку з вищезазначеним Президія Федерації професійних спілок України прийняла відповідне рішення на виконання якого розпочато роботу по передплаті в членських організаціях. Надсилаємо, як приклад, досвід Закарпатської облпрофради по проведенню передплатної кампанії на газету «Профспілкові вісті» на регіональному рівні (Постанова Президії Закарпатської облпрофради "Про проведення передплати на видання "Профінформу" ФПУ на 2018 рік").

Трудовий колектив газети і Федерація профспілок України просить членські організації активно включитися в роботу по передплаті, щоб відкрити можливості для працівників отримувати з перших рук правдиву, виважену та незаангажовану інформацію про діяльність профспілок, спрямовану на захист їх трудових прав та інтересів.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Заслужений – значить кращий

DSC 0097

  

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, якій відзначався нещодавно, у Будинку профспілок відбулася презентація книги «Заслужені автомобілісти та дорожники Дніпропетровщіни», до якої увійшли біографії 83 наших земляків – представників галузі, удостоєних в період 1972 –2013 рр. різноманітних почесних звань.

В цьому заході, який організував обком профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, крім лауреатів взяли участь рідні і колеги померлих спілчан, інформація про яких увійшла до книги, представники «Журфонду», засобів масової інформації.

 

Андрій Берчук, голова обкому профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства:

 

-             На початку березня п.р. ветеран профспілкового руху, колишня працівниця відділу культури Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Лариса Полеонок запропонувала нашому обкому видати книгу про членів профспілки, які мають звання «Заслужений». Після обговорення запропонованої  ідеї з керівниками обласних відділень громадських організацій в сфері автотранспорту і дорожнього будівництва президія обкому профспілки прийняла рішення розпочати збір матеріалів як про автомобілістів, так й про дорожників, удостоєних звання «Залужений». Плідно співпрацюючи з директором КП «Журфонд», почесним журналістом України О.Давидовим і художником-оформлювачем В.Ожугом, оргкомітет вже в кінці березня затвердив макет, дизайн і структуру майбутньої книги. В результаті щоденної, копіткої, роботи з підготовки книги вдалось зібрати всі необхідні матеріали щодо 83-х колег, удостоєних в різні роки почесних звань. Першим з автомобілістів почесного звання у 1972 році був удостоєний Олексій Нікітін – водій Дніпропетровського АТП 11263. Серед дорожників першим лауреатом у 1975 р. став Микола Демуш – тракторист ДЕУ-671 Облавтодору. Активну участь у зібранні і передачі необхідних матеріалів брали працівники, ветерани й профактивісти автопідприємств і дорожніх організацій області. Особливі слова вдячності за сприяння виданню книги заслужили Г.Гезь, О.Гвоздецька, В.Горбатенко, Л.Григораш, В.Довженко, Л.Увашина, В.Клименко, В.Ковтун, Т.Колонійченко, О.Комков, Л.Копитько, В.Марков, С.Перепелиця, Р.Тарасенко, О.Тинок, О.Трихліб та інші.

Книга, яку надрукували у ЛТД «Ліра» (директор О.Нечай), вийшла загальним тиражем 200 примірників, деякі з них були передані автотранспортному коледжу, Національній і місцевим бібліотекам, що, на наш погляд, сприятиме увіковіченню пам’яті про людей, які усе своє життя присвятили розвитку автомобільного транспорту загального користування, будівництву і належному утриманню автомобільних доріг та внесли вагомий внесок в збереження соціально значимих галузей народного господарства України.

По завершенню презентації Міністр транспорту України (1999-2001 рр.) Л.Костюченко вручив кожному присутньому по одному екземпляру книги. Непрацюючим пенсіонерам і рідним померлих лауреатів книги були надані за рахунок Українського транспортного союзу, Асоціації міжнародних автоперевізників, обкому профспілки та інших спонсорів.

Автори проекту сподіваються, що ця книжка надасть початок новій серії - «Найкращі представники галузі» і стане яскравим прикладом того, як можна увіковічить пам'ять про людей, які заслужили своєю працею пошану та повагу.

 

 Фото автора

 

М. Ковтун

 

Прес-центр Дніпропетровського

обласного обєднання профспілок

 

DSC 0010

 

DSC 0024

 

DSC 0094

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30