07 листопада 2017

З метою напрацювання узгодженого рішення

zen 20140704162333859

 

Сьогодні відразу після завершення робочої зустрічі членів Президії ФПУ з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом відбулась нарада її учасників від профспілок.

 

На ній члени Президії ФПУ обмінялись думками щодо результативності проведених в Уряді перемовин та надали конструктивну оцінку їх результатам, зокрема, враховуючи низку доручень, які надав Прем’єр-міністр безпосередньо реагуючі на порушені профспілками проблеми.

У зв’язку із зазначеним, а також беручі до уваги фактор загострення суспільно-політичної ситуації у Києві, що виникло вже після ухвалення Президією ФПУ 5 жовтня ц.р. постанови про солідарний спротив профспілок наступу на права людини праці в умовах реформ, учасники наради запропонували провести адресне опитування усіх членів Президії ФПУ з метою можливого внесення змін до зазначеної постанови, якою зокрема передбачалося організація і проведення Всеукраїнської акції профспілок в областях України та у м. Києві.

Дату проведення названих акцій вирішено ухвалити окремим рішенням Президії ФПУ.

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

ЗУСТРІЧ З ПРЕМ’ЄРОМ. Шляхом діалогу та знаходження спільних рішень

ГРОЙ

 

 Актуальні та гострі питання розвитку України, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючої людини обговорили 7 листопада  учасники зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільш впливових профоб’єднань держави.

 Конструктивний діалог соціальних партнерів відкрили виступи Глави Уряду Володимира Гройсмана та Голови СПО об'єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Володимир Гройсман у своєму виступі зазначив, що відродження промисловості України та розвиток економіки визначені ключовим пріоритетом роботи Уряду та головним орієнтиром діалогу та співробітництва Кабінету міністрів з основними профспілковими об’єднаннями держави.

 

ГРОЙ1

 

 

«Нам вдалося побудувати діалог, у якому ми знаходимо рішення, - підкреслив він. - Перед нами стоять безпрецедентні виклики, але нам вдалося стабілізувати ситуацію в економіці, впровадити низку системних рішень в оплаті праці, в пенсійній системі. Ми виходимо на новий бюджетній рік, будемо впроваджувати  реформи в освіті та охороні здоров’я. Наголошую на тому, що для мене головний пріоритет – розвиток економіки. І те, що буде продукувати економіка, ми маємо розумно інвестувати в якість життя громадян. Ми маємо знаходити баланс між потребами та можливостями, які є в державі». 

Глава Уряду підкреслив, що закладені Урядом на 2018 рік показники зростання відносно невеликі, але за умов впровадження реформ – в тому числі реформ в освіті та охороні здоров'я, вони можуть бути збільшені.

Одним з інструментів досягнення мети, впевнений Володимир Гройсман, є конструктивний і багатосторонній діалог - на рівні міністерств, відомств, органів місцевої влади та профспілкових об’єднань. Профспілки мають відігравати роль свого роду «тиску» в питаннях модернізації галузей промисловості, покращання умов праці, збільшення можливостей держави - в частині забезпечення власними ресурсами, створення стартапів та індустріальних парків, в питаннях розумного «лобізму» національного виробника, передусім із значною доданою вартістю, а також у вирішенні соціальних питань – в тому числі, питань тарифоутворення на місцях.

«Ми згодні, що зростання, яке ми закладаємо на рівні 3% - це недостатньо. Але навіть ці 3% - це на 400 млрд грн більше виробленої продукції і понад 170 млрд грн зростання фонду заробітної плати, - сказав Володимир Гройсман. – І ми маємо можливості ці показники збільшити вдвічі».

 

ГРОЙ2

 

В цьому контексті Прем’єр-міністр закликав  профспілкових лідерів сконцентруватися і представити своє бачення промислового розвитку України, передусім видобувних галузей, на 2018 рік в максимально короткі терміни – в період між першим та другим читанням проекту держбюджету. «Чекаю пропозицій по галузях, - зазначив він.  – Якщо є кращі рішення, пропонуйте. Але ходити з протягнутою рукою – це не наша доля. У нас інша доля і інші можливості. За десятиріччя ми можемо досягти успіху і бути однією з найбільш розвинених економік світу. 5-7% (зростання ВВП щороку) можуть бути реальністю нашого зростання».

Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий у своєму виступі акцентував на тому, що ця робоча зустріч з профспілками є свідченням сталого соціального діалогу, який доповнює щоденну кропітку роботу з узгодження проектів урядових рішень, щотижневу роботу в урядових комітетах і на засіданнях Кабінету Міністрів України.

 

ГРОЙ12

 

 

«Динаміка такої роботи об’єктивно обумовлена масштабом реформ в Україні, потребою взаємоузгодження дій соціальних партнерів, оперативного реагування на виклики в економіці, у сфері трудових відносин, оплати праці та суспільно-політичному житті, - наголосив профспілковий лідер. - Тому на цій зустрічі ми хочемо поінформувати Уряд, що найбільше турбує наших спілчан, обмінятися думками як вирішувати проблемні питання у соціально-трудовій сфері та як посилити дієвість соціального діалогу і відповідальність державних органів та посадових осіб за прийняті рішення, аби уникнути масштабних трудових конфліктів. Спільною дорожньою картою для нас є  Генеральна угода, яка завершує свою дію у поточному році, і ми на порозі перемовин з укладення Угоди на новий термін».

Григорій Осовий підкреслив, що питання для обговорення на зустрічі №1 – це питання сфери реальної економіки та розвитку виробництва. Від імені профспілкової сторони він запропонував обговорити насамперед ситуацію в реальному секторі економіки з акцентом на розвиток промислового виробництва за рахунок якого формується ВВП і забезпечується  праця значної частини зайнятого населення.

 

 

ГРОЙ11

 

 

Голова ФПУ зазначив, що економічне зростання у 2-3% є недостатнім для сталого розвитку і підвищення добробуту людей. Як зазначають провідні економісти,  потрібен приріст не менше 5%, але для цього необхідно здійснити структурну перебудову економіки, провести модернізацію виробництва, створити високопродуктивні робочі місця та матеріально заохотити людей працювати в Україні.

Було також наголошено на тому, що в країні має бути єдина стратегія розвитку. Зараз своє бачення мають Федерація профспілок України, Національний комітет з розвитку промисловості, Федерація роботодавців України, Український союз промисловців і підприємців. Напевне все це потрібно об’єднати і ввести в русло єдиної державної політики. Натомість, погляньте на те, що робиться в Європейській спільноті. Там нещодавно прийнято нову Стратегію розвитку промисловості, частка якої у ВВП ЄС має зрости з 16 до 20% у 2020 році.

Говорячи про процеси приватизації, Горигорій Осовий зазначив: нова хвиля приватизації державних підприємств, законопроект щодо якої зараз розглядається у Верховній Раді, може створити передумови  їх оздоровлення і порятунку, а може призвести до конфліктів і протестів працівників. «На нашу думку, профспілки мають бути долученими до опрацювання умов приватизації, договорів купівлі-продажу, здійснювати громадський контроль за їх виконанням», - сказав він.

 

ГРОЙ3

 

 

Особливу увагу Голова ФПУ приділив питанням проведення реформ. Він порівняв те, як відбувався процес впровадження пенсійної та медичної реформи. Пенсійна реформа, незважаючи на її складнощі, завдяки активній інформаційно-роз’яснювальній роботі, зустрічах Міністра соцполітики з профспілками і депутатським корпусом відбувається без суспільного протистояння. Інша реформа – медична, яка стосується кожного громадянина. Закритість Міністерства охорони здоров’я, небажання співпрацювати з професійними організаціями спонукали до колективного трудового спору і згодом до всеукраїнської акції протесту працівників охорони здоров’я, протистояння в парламенті та суспільстві.

Торкнувшись питання Держбюджету на 2018 рік, цін та тарифів, Григорій Осовий зазначив: «Будемо відверті, конструктивного діалогу щодо проекту Держбюджету не відбулося, розгляд у Національній тристоронній соціально-економічній раді, як це передбачено її регламентом, теж провалено. Профспілкові пропозиції, які вносились на різних етапах  бюджетування, здебільшого не враховано, хоча є відповідні зобов’язання Уряду за Генугодою. Це  забезпечення повноцінного фінансування галузей, що фінансуються з Держбюджету та встановлення мінімальної зарплати на рівні не нижчому фактичного прожиткового мінімуму (4023 грн., а не 3723 грн.)».

 

ГРОЙ4

 

Голова ФПУ також наголосив, що профспілки мають принципову та незміну позицію з питання цін та тарифів: вони мають бути справедливими та відповідати реальної платоспроможності населення.

Григорій Осовий зазначив, що важливим питанням залишається питання виконання чинної Генеральної угоди та наступних переговорів з укладання нової Генугоди. «Для цього вже створено профспілкову сторону. В ній представлено всі шість національних репрезентативних профоб’єднанння, що сукупно представляють   7 млн. спілчан. Спільний представницький орган профспілок схвалив Декларацію цілей і завдань на переговори. Пропонуємо, не гаючи часу, її розглянути», - сказав він. І підкреслив, що профспілкова сторона передала свої пропозиції соціальним партнерам.

Під час зустрічі відбувся відвертий, конструктивний, гострий діалог щодо шляхів вирішення актуальних проблем, що турбують зараз людей праці, все українське суспільство.

Від Уряду виступили: Перший прем’єр-міністр України Степан Кубів, міністр соціальної політики України Андрій Рева; від профспілкової сторони – голова Профспілки авіабудівників Ярема Жугаєвич, голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, заступник голови Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості Олександр Рябко, голова Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту Віктор Гербеда, голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов, голова Профспілки працівників лісового господарства Степан Кривов’язний, голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль та інші.

 

ГРОЙ5

 

 

Присутні на зустрічі підкреслили, що в державі є і залишаються невирішеними багато проблем, в тому числі, в соціальній сфері. Натомість позитивним є факт запровадження Урядом програм підтримки розвитку промисловості та зміцнення соціальних стандартів, зокрема щодо збільшення зарплат, змін в пенсійній реформі, збереження політики надання комунальних субсидій. Прийнятною є і динаміка виконання Генеральної тристоронньої угоди  регулювання основних принципів та норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки.

 

ГРОЙ6

 

 

Учасники зібрання наводили статистику, згідно з якою в Україні з початку року значно зросла кількість людей, які отримують зарплати більше мінімальної. Ще у грудні минулого року питома вага людей, яким було нараховано зарплати менше 3200 грн, становила понад 40%, нині це тільки 20%. В абсолютних цифрах понад 2 млн людей отримують нині підвищену зарплату. З початку року на 24,3% збільшилася кількість людей, які отримують зарплати більше 10 тис. грн. Більш ніж на третину в середньому  збільшилися зарплати лікарів та працівників освіти та науки. Кількість зареєстрованих безробітних – вересень 2017 року до вересня 2016 року – скоротилась на 11,3%. Все це дало можливість наростити надходження на ЄСВ на 39,3 млрд грн і таким чином посилити бюджет Пенсійного фонду. А в результаті ухвалених у жовтні рішень щодо пенсійної реформи в Україні на третину скоротилася кількість пенсіонерів, які отримують пенсії менше 2 тис. грн, натомість втричі (3,3 раза) зросла кількість пенсіонерів, які отримують пенсії розміром від 5 до 10 тис. грн.

 

ГРОЙ10

 

 

Пріоритетами проекту нової угоди  - на 2018 рік – визначені подальше економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона. 

Під час зустрічі та підсумовуючи обговорення, Премєр-міністр України дав низку відповідних доручень керівникам міністерств та відомств щодо вирішення порушених профспілками проблем.  

 

Учасники наради  висказали впевненість, що такі зустрічі стануть очікуваним важливим імпульсом у розвитку справжнього соціального діалогу.

У зустрічі взяли участь заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, представник ФПУ у Верховної Раді України Сергій Каплін, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Об’єднання всеукраїнських профспілок і об’єднань «Єдність» Анатолій Онищук, голова Конфедераціії вільних профспілок Михайло Волинець

 

ГРОЙ8

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Чергове засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради Рівненської області

DSC 5167

 

Днями в Федерації профспілок Рівненської області відбулось засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради під головуванням Володимира Боярчука, очільника об’єднання організацій роботодавців регіону.

 

У ході засідання було розглянуло інформації Сторін про хід виконання Територіальної угоди за  I півріччя нинішнього року та виконання власних рішень ухвалених на попередніх засіданнях     ТТСЕР.

 

 

   Звіт  з виконання  Угоди від Сторони влади   представив Олексій Шамак, в.о. директора департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації. Він зазначив, що з 296 пунктів Угоди органів виконавчої влади безпосередньо стосуються 87 пункти або 29,4%. Спільна відповідальність передбачена 81 пунктами (27,4%) Угоди. Взяті зобов'язання, в основному, виконуються.

 

 .В області вживаються заходи щодо забезпечення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

 

 

На підприємствах області продовжується робота з оновлення виробничих потужностей,  в ТОВ «Українські лісопильні», на ТзОВ «ОДЕК» Україна, в ТзОВ «Морган Феніче» йде  запровадження інновацій та прогресивних технологій.

 З метою забезпечення розвитку та реформування господарського комплексу і соціальної сфери в області реалізуються:

 

- Стратегія розвитку Рівненської області на період до 2020р.

 

- Програма економічного та соціального розвитку Рівненської області на  2017 рік.

 

У програмі розвитку інвестиційної діяльності в Рівненській області на 2016 – 2018 роки. визначено основні напрями активізації та розвитку інвестиційної діяльності в області, проведено аналіз стану та основних тенденцій інвестиційної діяльності, визначено стратегічні напрями та пріоритети інвестиційного розвитку Рівненщини.

 

Крім того, облдержадміністрацією ініційовано підготовку територіальними громадами проектних ідей для розроблення проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу та субвенції з державного бюджету на формування та розвиток інфраструктури громад.

 

 

 

Зона особливої уваги ОДА- завдання  зростання заробітної плати штатних працівників в цілому. Так, заробітна плата штатних працівників Рівненської області у вересні 2017 року становила 6138 грн., що на 36,6 відс. більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

 

Серед регіонів України Рівненщина за розміром заробітної плати посіла
18 місце та на 1213 грн. не досягала рівня оплати праці по Україні – 7351 грн. Поряд з цим, заробітна плата штатних працівників області перевищувала оплату праці у сусідніх областях: Волинська – 6100 грн., Житомирська – 6106 грн., Тернопільська – 5765 грн.

 

В структурі загального боргу по області борг економічно активних підприємств складає 96,3 відс., підприємств щодо яких реалізовується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом –  3,7 відс.

 

За даними Державної статистики станом на 01.10.2017 року Рівненська область по сумі невиплаченої заробітної плати (60345,8 тис. грн.) займає 14 місце. Борг області в структурі загальної заборгованості із виплати заробітної плати по Україні складає 2,4 відсотки.

 

  - Виконання норм та положень Регіональної угоди, як зазначив  Олексій Шамак-  постійно знаходяться на контролі  в обласній, районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах рад міст обласного значення.

 

 - Нам не треба рівнятись на ті регіони . які за   показниками рівня заробітної плати стоять першими з кінця списку. Ми можемо і повинні досягти кращих результатів,-  зазначив у звіті з    виконання  взятих в Угоді зобов’язань профспілкової Сторони  щодо сприяння підвищенню заробітної плати  голова  Федерації профспілок області  Микола Шершун.  Аби  досягнути критеріїв гідної праці  на Рівненщині є невикористані резерви. І насамперед-розвиток і становлення підприємств,                                                                                                                                                                    які б по господарські  використовували  природний потенціал  Полісся    і налагодили б повний цикл виробництва:  сировина - готова продукція.  За цим-солідний внесок у виробничій потенціал області і вирішення проблеми зайнятості  у депресивних районах, яка таки  добряче дошкуляє.           

 

    Актуальним залишається питання нерівності в оплаті праці, наголосив лідер профспілок Рівненщини, Так,  зазначив  Микола Шершун ,співвідношення в оплаті праці між працівником основної професії та керівником підприємства подекуди досягає 1:200, різниця між розмірами заробітної плати працівників бюджетної та небюджетної сфер складає 30%, а  гендерний розрив в оплаті праці – майже 25%. При цьому, має тенденцію до постійного зростання сума заборгованості з виплати заробітної плати по області,.

 

Тільки на ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод» заборгованість із заробітної плати  на 27жовтня  н.р. склала 2602,0тис.грн.

 

ФПО  тримає це підприємство на  постійному контролі. Разом з  колективом заводу, профспілковими лідерами пройшли всі інстанції з пропозиціями щодо відновлення роботи ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод».

 

Звертались і до Уряду, і до Президента України, через народних депутатів виносили це питання на Верховну Раду. Голова ФПО зустрічався з з заступником Міністра Міноборони. Народний депутат  Сергій .Каплін,  який представляє інтереси  профспілок України  у ВР, спілкувався з колективом заводу та надав запит Уряду щодо проблемних питань стосовно   ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод». Робимо все для того, щоб завод  отримав державне замовлення, а працівники мали робочі місця та цей процес іде дуже повільно і не зовсім зрозуміло, особливо з огляду на нагальні  потреби  для АТО.

 

   У поверненні заборгованості найбільш незахищеними залишаються працівники підприємств-банкрутів, яким заборгували 2216,5тис.грн, а реальні механізми повернення такої заборгованості відсутні.

 

Микола Шершун звернувся також до соціальних партнерів з тривогою щодо зростання в рази випадків ДТП на дорогах області  і  закликав примножити спільні зусилля для запобігання   цьому лиху.

 

    Олексій Бучинський ,заступник голови обласної  ради, відмічаючи  важливість саме такого формату консультацій та вироблення спільних рішень, зазначив, що  обласна рада працює за 44 програмами соціально-економічного розвитку області. І наразі у формуванні    кожної з них соціальні партнери можуть і повинні брати участь.

 

- Консультації з профспілкам необхідні депутатам, які теж представляють громадськість, зазначив він, нам треба об’єднуватися і  разом готувати звернення до парламентаріїв  в тих питаннях, які вирішуються  у вищих інстанціях.

 

  Сторони  ухвалили відповідне рішення та погодилися серед іншого  сприяти створенню профспілкових організацій,   продовжити  співпрацю щодо узгодження  дій для поступового підвищення рівня  заробітної плати працівників  та збільшення її частки  у собівартості продукції.

 

DSC 5157

 

                                                                                  

  ІАЦ  Федерації профспілок Рівненщини

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

[ Детальніше... ]

Чергове засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради Рівненської області

DSC 5167

 

Днями в Федерації профспілок Рівненської області відбулось засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради під головуванням Володимира Боярчука, очільника об’єднання організацій роботодавців регіону.

 

У ході засідання було розглянуло інформації Сторін про хід виконання Територіальної угоди за  I півріччя нинішнього року та виконання власних рішень ухвалених на попередніх засіданнях     ТТСЕР.

 

 

   Звіт  з виконання  Угоди від Сторони влади   представив Олексій Шамак, в.о. директора департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації. Він зазначив, що з 296 пунктів Угоди органів виконавчої влади безпосередньо стосуються 87 пункти або 29,4%. Спільна відповідальність передбачена 81 пунктами (27,4%) Угоди. Взяті зобов'язання, в основному, виконуються.

 

 .В області вживаються заходи щодо забезпечення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

 

 

На підприємствах області продовжується робота з оновлення виробничих потужностей,  в ТОВ «Українські лісопильні», на ТзОВ «ОДЕК» Україна, в ТзОВ «Морган Феніче» йде  запровадження інновацій та прогресивних технологій.

 З метою забезпечення розвитку та реформування господарського комплексу і соціальної сфери в області реалізуються:

 

- Стратегія розвитку Рівненської області на період до 2020р.

 

- Програма економічного та соціального розвитку Рівненської області на  2017 рік.

 

У програмі розвитку інвестиційної діяльності в Рівненській області на 2016 – 2018 роки. визначено основні напрями активізації та розвитку інвестиційної діяльності в області, проведено аналіз стану та основних тенденцій інвестиційної діяльності, визначено стратегічні напрями та пріоритети інвестиційного розвитку Рівненщини.

 

Крім того, облдержадміністрацією ініційовано підготовку територіальними громадами проектних ідей для розроблення проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу та субвенції з державного бюджету на формування та розвиток інфраструктури громад.

 

 

 

Зона особливої уваги ОДА- завдання  зростання заробітної плати штатних працівників в цілому. Так, заробітна плата штатних працівників Рівненської області у вересні 2017 року становила 6138 грн., що на 36,6 відс. більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

 

Серед регіонів України Рівненщина за розміром заробітної плати посіла
18 місце та на 1213 грн. не досягала рівня оплати праці по Україні – 7351 грн. Поряд з цим, заробітна плата штатних працівників області перевищувала оплату праці у сусідніх областях: Волинська – 6100 грн., Житомирська – 6106 грн., Тернопільська – 5765 грн.

 

В структурі загального боргу по області борг економічно активних підприємств складає 96,3 відс., підприємств щодо яких реалізовується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом –  3,7 відс.

 

За даними Державної статистики станом на 01.10.2017 року Рівненська область по сумі невиплаченої заробітної плати (60345,8 тис. грн.) займає 14 місце. Борг області в структурі загальної заборгованості із виплати заробітної плати по Україні складає 2,4 відсотки.

 

  - Виконання норм та положень Регіональної угоди, як зазначив  Олексій Шамак-  постійно знаходяться на контролі  в обласній, районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах рад міст обласного значення.

 

 - Нам не треба рівнятись на ті регіони . які за   показниками рівня заробітної плати стоять першими з кінця списку. Ми можемо і повинні досягти кращих результатів,-  зазначив у звіті з    виконання  взятих в Угоді зобов’язань профспілкової Сторони  щодо сприяння підвищенню заробітної плати  голова  Федерації профспілок області  Микола Шершун.  Аби  досягнути критеріїв гідної праці  на Рівненщині є невикористані резерви. І насамперед-розвиток і становлення підприємств,                                                                                                                                                                    які б по господарські  використовували  природний потенціал  Полісся    і налагодили б повний цикл виробництва:  сировина - готова продукція.  За цим-солідний внесок у виробничій потенціал області і вирішення проблеми зайнятості  у депресивних районах, яка таки  добряче дошкуляє.           

 

    Актуальним залишається питання нерівності в оплаті праці, наголосив лідер профспілок Рівненщини, Так,  зазначив  Микола Шершун ,співвідношення в оплаті праці між працівником основної професії та керівником підприємства подекуди досягає 1:200, різниця між розмірами заробітної плати працівників бюджетної та небюджетної сфер складає 30%, а  гендерний розрив в оплаті праці – майже 25%. При цьому, має тенденцію до постійного зростання сума заборгованості з виплати заробітної плати по області,.

 

Тільки на ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод» заборгованість із заробітної плати  на 27жовтня  н.р. склала 2602,0тис.грн.

 

ФПО  тримає це підприємство на  постійному контролі. Разом з  колективом заводу, профспілковими лідерами пройшли всі інстанції з пропозиціями щодо відновлення роботи ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод».

 

Звертались і до Уряду, і до Президента України, через народних депутатів виносили це питання на Верховну Раду. Голова ФПО зустрічався з з заступником Міністра Міноборони. Народний депутат  Сергій .Каплін,  який представляє інтереси  профспілок України  у ВР, спілкувався з колективом заводу та надав запит Уряду щодо проблемних питань стосовно   ДП «Рівненський  автомобільний ремонтний завод». Робимо все для того, щоб завод  отримав державне замовлення, а працівники мали робочі місця та цей процес іде дуже повільно і не зовсім зрозуміло, особливо з огляду на нагальні  потреби  для АТО.

 

   У поверненні заборгованості найбільш незахищеними залишаються працівники підприємств-банкрутів, яким заборгували 2216,5тис.грн, а реальні механізми повернення такої заборгованості відсутні.

 

Микола Шершун звернувся також до соціальних партнерів з тривогою щодо зростання в рази випадків ДТП на дорогах області  і  закликав примножити спільні зусилля для запобігання   цьому лиху.

 

    Олексій Бучинський ,заступник голови обласної  ради, відмічаючи  важливість саме такого формату консультацій та вироблення спільних рішень, зазначив, що  обласна рада працює за 44 програмами соціально-економічного розвитку області. І наразі у формуванні    кожної з них соціальні партнери можуть і повинні брати участь.

 

- Консультації з профспілкам необхідні депутатам, які теж представляють громадськість, зазначив він, нам треба об’єднуватися і  разом готувати звернення до парламентаріїв  в тих питаннях, які вирішуються  у вищих інстанціях.

 

  Сторони  ухвалили відповідне рішення та погодилися серед іншого  сприяти створенню профспілкових організацій,   продовжити  співпрацю щодо узгодження  дій для поступового підвищення рівня  заробітної плати працівників  та збільшення її частки  у собівартості продукції.

 

DSC 5157

 

                                                                                  

  ІАЦ  Федерації профспілок Рівненщини

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

[ Детальніше... ]

У Вінниці відбувся семінар на тему «Мотивація профспілкового членства в умовах реформ»

7777

 

1 листопада 2017 року Вінницька обласна рада профспілки працівників соціальної сфери України в рамках українсько-данського проекту провела семінар з головами первинних профспілкових організацій на тему «Мотивація профспілкового членства в умовах реформ».

В роботі семінару взяв участь голова Федерації профспілок області М.Колесник, модератором семінару виступала учасниця українсько-данського проекту, голова обласної організації профспілки працівників культури Т. Побережна.

В ході семінару учасники обговорили основні проблемні питання роботи профспілкових органів всіх рівнів в умовах децентралізації влади.

Проводилися тренінги, де кожен з учасників до­лучився до обговорення таких важливих питань, як робота профспілкових організацій в об’єднаних територіальних громадах, збереження галузевого принципу в роботі профспілкових органів.

Головний правовий інспектор праці апарату Федерації профспілок області  В. Шевчук зупинився на основних змінах в трудовому законодавстві, питаннях охорони  праці, змінах в законодавстві щодо реєстрації та внесення змін про юридичну особу в єдиний державний реєстр та інших питаннях громадського контролю профспілок за додержанням законодавства про працю.

                                                                     

  За інформацією Центральної Ради

Профспілки працівників соціальної сфери України

 

77777

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 11/2017)

obl-11 ukr-2017

 

 

У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів і працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

 

До ідеалу ще далеко. Профспілки проти руйнування нормативно-правової бази з охорони праці

 

Олександр Фандєєв. Гідна – значить безпечна, продуктивна, високооплачувана. Про проблеми й перспективи реалізації Програми гідної праці МОП для України на 2016–2019 рр.

 

Олександр Фандєєв. 13 друзів Держпраці. Підсумки першого Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці»

 

Олександр Фандєєв. Головна цінність – здоров’я і безпека. Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» – один з переможців конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

 

Сергій Дригуля, Олег Назаренко. Нові вимоги з охорони праці в будівництві. Про організацію управління охороною праці на будівельних майданчиках у зв’язку з появою нового галузевого НПАОП

 

Дмитро Матвійчук, Олег Моісеєнко. Європейські практики в енергетиці. Досвід ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»

 

Олеся Цибульська. По-новому про відоме, або Читаючи Закон… Про обов’язки працівників щодо додержання вимог НПАОП відповідно до ст. 14 Закону «Про охорону праці»

 

Вячеслав Березуцький, Вероніка Горбенко. Оцінка ризиків від ХПІ. Метод використання ризик-індикаторів дає змогу визначити групу професійного ризику за ступенем впливу шкідливих факторів

 

Ольга Гриньова, Сергій Горобинський. Тайм-менеджмент і охорона праці. Прийоми тайм-менеджменту на допомогу людям, які хронічно не встигають виконувати роботу

 

Максим Шостак. Карі очі, чорні брови – захисти і будь здоровий! Правильно підбираємо захисні окуляри

 

Олег Моісеєнко. Експерт і автогонщик. Про неординарне захоплення драг-рейсінгом

 

Микола Федоренко. Уроки державної мови: охорона праці – сфера, галузь чи царина діяльності? Щодо правильного вживання цих слів у сфері охорони праці

 

Оксана Гаврилова. Черкащина: де тепло, там і добро. Як в області вирішують питання щодо ефективного використання енергоресурсів

 

Сергій Колесник. Простий ручний, але небезпечний. Правила безпеки під час використання ручного немеханізованого інструменту

 

Олександр Пількевич. Серед винних – верхівка дерева. Розслідування нещасного випадку, що стався під час виконання робіт з видалення дерева

 

Дмитро Селявін. Поїв у їдальні – рушай до лікарні. Обставини групового випадку захворювання на сальмонельоз після відвідування їдальні

 

Марія Алієва. Гігієна праці в тепличному господарстві. Про фактори, що роблять працю в теплицях важкою й напруженою

 

Зінаїда Купира. Відшкодування моральної шкоди. …Якщо шкоду завдано внаслідок нещасного випадку на виробництві

 

У ДОДАТКУ «НА ДОПОМОГУ ФАХІВЦЮ З ОХОРОНИ ПРАЦІ»

 

Новини законодавства

 

Володимир Литвинов. Про загальні правила і строки накладення адміністративних стягнень. Докладно про види відповідальності за порушення законодавства України про охорону праці

 

Проекти регуляторних актів Держпраці

За період з 15.08.2017 до 17.10.2017

 

Олег Моісеєнко. Динаміка виробничого травматизму: вірити чи не вірити? Яким чином процеси та явища української дійсності впливають на підвищення чи зниження рівня виробничого травматизму

 

Володимир Папазов, Ольга Папазова. Новий технічний регламент ліфтів. Про особливості впровадження Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, а також про обов’язки виробників і монтажників ліфтів

 

Микола Федоренко

Організація утримання будівель і споруд. Частина 9. Утримання внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Нормат­ивні документи, що визначають вимоги до об’єктів теплопостачання, порядок організації експлуатації таких об’єктів, підготовки до опалювального сезону, функціональні обов’язки відповідальних осіб та інше

­

Запитували – відповідаємо. Матеріали онлайн-прийомів голови Держпраці та відповіді фахівців служби на запитання громадян

[ Детальніше... ]

Подолання наслідків надзвичайної ситуації на військових складах поблизу м. Калинівки у Вінницькій області

20171103 125257

 

В ніч з 26 на 27 вересня на військових складах поблизу м. Калинівка Вінницької області сталася надзвичайна ситуація, в результаті якої відбувся підрив боєприпасів, які нанесли значної шкоди помешканням людей ближніх населених пунктів, в тому числі і помешканням членів профспілок.

З перших днів трагедії ФПО і її членські організації не залишались осторонь підтримки членів профспілок, надання їм матеріальної допомоги у ліквідації наслідків трагедії.

Близько півмільйона гривень коштів матеріальної допомоги від  підприємств, установ і організацій та профспілкових бюджетів членських профорганізацій ФПО було направлено сім’ям наших спілчан.

Не залишились байдужими до нашого звернення про допомогу потерпілим і значна кількість членських організацій ФПУ. На рахунок благодійного Фонду ФПО надійшло понад 30 тис. гривень.

3 листопада, відповідно до рішення Президії ФПО та Постанови Благодійного Фонду, голова ФПО М. Колесник, голова правління Благодійного фонду С. Анпольська спільно з головою Координаційної ради голів профкомітетів  Калинівського району Бондаруком А.М. забезпечили надання грошової допомоги потерпілим членам профспілок із коштів перерахованих ФПУ, територіальними профоб’єданнями, Всеукраїнськими профспілками та їх обласними організаціями.

Президія Федерації  профспілок області та потерпілі від наслідків надзвичайної ситуації висловлюють щиру подяку ФПУ,  її членським організаціям, усім хто не залишився байдужим до чужої біди. 

 

Президія Федерації профспілок

Вінницької області

 

20171103 121856

 

20171103 122420

 

 

20171103 125753

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30