06 лютого 2018

Відбулось засідання Президії НТСЕР

1443178528 ntser

5 лютого Президія Національної тристоронньої соціально-економічної ради (НТСЕР) на своєму засіданні, яке відбулось у приміщенні Міністерства соціальної політики України, розглянула питання:

 

- щодо змін у складі Наглядової ради Програми Гідної праці МОП для України на 2016-2019 роки;

- про заходи з виконання рекомендацій „круглого столу" на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави», схвалених рішенням Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення від 15.11.2017 р.;

- щодо підготовки нової редакції Національної стратегії Тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці на 2018-2020 роки тощо.

Також обговорено питання про атестацію лабораторій підприємств, які проводять дослідження санітарно-гігієнічних факторів і умов праці на виробництві.

У рамках підготовки до чергового засідання НТСЕР Сторони надали свої пропозицій стосовно дати його проведення та проекту порядку денного.

Профспілковою стороною запропоновано провести чергове засідання Національної ради у період наприкінці лютого – початку березня 2018 р. та розглянути питання забезпечення збереження та розвитку трудового потенціалу України, про пріоритетні напрями діяльності Національної ради на 2018-2020 роки.

У засіданні Президії НТСР взяв участь заступник Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Розширена нарада Київської міськпрофради: обговорено важливі питання

КИ

 

6 лютого 2018 р. відбулася розширена нарада Київської міської ради профспілок, із запрошенням голів первинних профспілкових організацій, яку провів Голова Міськпрофради Валентин Мельник.

          На порядку денному були такі питання:

1. Впровадження Соціальної картки для членів профспілкових організацій, які входять до складу ФПУ, її переваги. Робота, що здійснюється у сфері надання соціальних послуг, передбачених цією іменною багатофункціональною карткою.

2. Зміни і нововведення в законодавчій базі України з питань охорони праці

  Відкриваючи засідання, Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник проінформував присутніх, що наприкінці березня ц.р. на четверте засідання Ради ФПУ виноситься питання щодо організаційного й фінансового зміцнення Федерації профспілок України, її членських організацій задля посилення ефективності дій, спрямованих на захист прав членів профспілок, а також зазначив, що вже багато років у профспілковому середовищі працює система соціальної картки, при ФПУ створена Робоча група, до складу якої він входить, з напрацювання пропозицій щодо поліпшення змістового наповнення картки.

КИ1

     Директор Центру соціальних послуг Костянтин Навроцький виступив перед учасниками засідання з презентацією й детально розповів, що представляє собою Соціальна картка, хто може нею користуватися, для кого вона створена й на яких умовах, озвучив спектр послуг, які може отримати власник картки на території України.

Соціальна картка надає можливість члену профспілки користуватися низкою послуг на безоплатній основі. Для цього слід зателефонувати на гарячу лінію колл-центру, за номером телефону (безплатно): 0-800-210-308 (працює цілодобово):
- Юридична підтримка. Працює програма «Адвокат 24» – з виїздом фахівця, складається протокол, з’ясовуються обставини тощо.
- Сервіс надання допомоги в дорозі.
- Он-лайн допомога доктора за телефоном (тільки до 20.00).
- Знижка на газових заправках, АЗС WOG.
- Дисконтна знижка в готелях, санаторіях.

КИ4

 

Вартість такої Соціальної картки для ФПУ – 40 гривень. На сьогодні нею користуються 100 тис. членів профспілок, нещодавно Центр соціальних послуг випустив ще 150 тис. карток.

  Під час обговорення члени столичних профспілок поставили низку запитань та внесли відповідні пропозиції, які будуть озвучені під час засідання вищевказаної Робочої групи при ФПУ Головою Міськпрофради Валентином Мельником.

 З другого питання порядку денного, заступник керівника Департаменту охорони праці Федерації профспілок України Валентин Маціяшко поінформував присутніх щодо змін і нововведень у законодавчій базі України з питань охорони праці та проведеної ФПУ роботи з удосконалення нормативно-правових актів з питань охорони праці.

КИ3

Заступник Голови Київської міської ради профспілок Олена Панова поінформувала учасників наради щодо звернення Міськпрофради до постійної Комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу з проханням делегувати уповноваженого представника Комісії до складу Робочої групи при Міськпрофраді з доопрацювання та удосконалення норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», прокоментувала отриману відповідь від Київської міської ради, повідомила, що до складу зазначеної Робочої групи делеговано члена постійної Комісії Київради В.В. Грушка.
     Також повідомила про відповіді Мінекономрозвитку стосовно ціноутворення на продукти харчування, отриманої за результатами розгляду заяви Міськпрофради до Кабінету Міністрів України, схваленої в грудні 2017 року на засіданні Президії, з вимогою відновити державне регулювання цін на соціально значущі товари та послуги. 
Враховуючи формальну відписку Міністерства, вирішено це питання розглянути більш детально на засіданні КМТСЕР. Також зазначила, що задля навчання членів профспілок стосовно надання первинної медичної допомоги, Міськпрофрада звернулася до Департаменту охорони здоров’я КМДА. 

КИ2

   Начальник Управління з гуманітарних питань Людмила Литвин поінформувала учасників наради, що КМДА розробила нове Положення про надання пільгових путівок для дитячого оздоровлення (перебуває на реєстрації в Мін’юсті), наявний єдиний державний Реєстр дітей-пільговиків, а також нагадала про конкурс рукоділля серед членів профспілкових організацій м. Києва, що буде проведений Міськпрофрадою з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня, та закликала до 20 лютого ц.р. надати Київській міській раді профспілок роботи. Переможець визначатиметься шляхом анонімного анкетування.

Управління соціально-економічних відносин та соціального діалогу Київської міськпрофради

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Телеканал ICTV, Факти, 5 лютого 2018 року. Коли відкриють Будинок профспілок та що там буде після ремонту (відео)

ictv

 

У Києві скоро запрацює знову Будинок профспілок, який згорів 4 роки тому під час штурму Євромайдану. Виглядатиме фасад як і раніше. Проте на цьому схожість зі старим закінчується. Архітектори хваляться: після ремонту у будівлі з’являться надійна комунікація, система вентиляції, пожежогасіння, а також швидкісні ліфти. Відновлюють будинок за рахунок інвестора. За це йому віддають третину приміщень – під офіси. В оновленому Будинку профспілок також з’явиться велика актова зала та їдальня. А на вежі – новий електронний годинник. Закінчити всі ремонтні роботи тут обіцяють до Дня незалежності.

 

[ Детальніше... ]

Відстояти законні інтереси на профспілкове майно

фемида

 

Ще один конфлікт, який переростає в непримиренне протистояння між Федерацією профспілок Хмельницької області та Хмельницькою міською радою набирає обертів.

Предметом розбрату, як вже не дивно, стало профспілкове майно, а саме  3-х поверхова будівля що є прибудовою до будівлі гуртожитку профспілкових курсів по вул. Соборна, 55 у м. Хмельницькому.

Судові спори щодо профспілкового майна були зініційовані зацікавленою особою, колишнім орендарем площ їдальні-– Колективним підприємством «Їдальня № 33» ще в 2008 році.

За ці роки Федерація профспілок Хмельницької області відстояла законні інтереси на профспілкове майно від зазіхань держави (Постановою Вищого господарського суду України від 28.02.2013 в задоволенні позовних вимог прокуратури та Фонду державного майна України відмовлено справа №16/2/6/71-Н) та від зазіхань Хмельницької міської ради (Постановою Вищого господарського суду України від 21.12.2016 в задоволенні позовних вимог прокуратури та Хмельницької міської ради відмовлено справа №924/648/13).

Не отримало свою частку в профспілковому майні й Колективне підприємством «Їдальня № 33» (Постановою Вищого господарського суду України від 11.04.2017 позовні вимоги КП «Їдальня №33» про визнання права власності на 66/100 приміщення їдальні по вул. Соборній, 55 у м. Хмельницькому та визнання співвласником даного приміщення були залишені без задоволення).

Всупереч цьому, скориставшись проміжним судовим рішенням – Постановою Рівенського апеляційного господарського суду від 11.12.2014 року по справі №924/648/13, яка в подальшому була скасована Постановою Вищого господарського суду України від 14.04.2015 року по справі №924/648/13, Хмельницька міська рада 28.01.2015 року отримала свідоцтво №32819546 на право власності на нежитлову будівлю, загальною площею 1720,9 кв.м за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 55.

В подальшому Хмельницькою міською радою 22.03.2017 року було прийняте рішення № 25 «Про часткове скасування рішення виконавчого комітету від 23.03.2000 №223-А», яким було оформлено право власності в частині 3-х поверхової будівлі їдальні по вул. Соборній, 55 у м. Хмельницькому за Федерацією профспілок Хмельницької області.

Але, як відомо безкарність породжує ще більш зухвале беззаконня.

Так, 11.10.2017 року Хмельницькою міською радою було подано позов до господарського суду Хмельницької області про скасування свідоцтва про право власності на гуртожиток профкурсів на 140 місць з їдальнею від 28.03.2000р., зареєстроване в реєстровій книзі за №729. Справа №924/944/17 розглядається господарським судом Хмельницької області.

Федерація профспілок Хмельницької області та спілчани обурені такими діями міської влади та переконані, що в такий спосіб влада хоче узаконити рейдерське захоплення будівлі профкурсів, яка ніколи не була ні державною ні комунальною власністю, а будувалася виключно за рахунок  та силами профспілок.

 

Федерація профспілок Хмельницької області

 

[ Детальніше... ]

Відстояти законні інтереси на профспілкове майно

фемида

 

Ще один конфлікт, який переростає в непримиренне протистояння між Федерацією профспілок Хмельницької області та Хмельницькою міською радою набирає обертів.

Предметом розбрату, як вже не дивно, стало профспілкове майно, а саме  3-х поверхова будівля що є прибудовою до будівлі гуртожитку профспілкових курсів по вул. Соборна, 55 у м. Хмельницькому.

Судові спори щодо профспілкового майна були зініційовані зацікавленою особою, колишнім орендарем площ їдальні-– Колективним підприємством «Їдальня № 33» ще в 2008 році.

За ці роки Федерація профспілок Хмельницької області відстояла законні інтереси на профспілкове майно від зазіхань держави (Постановою Вищого господарського суду України від 28.02.2013 в задоволенні позовних вимог прокуратури та Фонду державного майна України відмовлено справа №16/2/6/71-Н) та від зазіхань Хмельницької міської ради (Постановою Вищого господарського суду України від 21.12.2016 в задоволенні позовних вимог прокуратури та Хмельницької міської ради відмовлено справа №924/648/13).

Не отримало свою частку в профспілковому майні й Колективне підприємством «Їдальня № 33» (Постановою Вищого господарського суду України від 11.04.2017 позовні вимоги КП «Їдальня №33» про визнання права власності на 66/100 приміщення їдальні по вул. Соборній, 55 у м. Хмельницькому та визнання співвласником даного приміщення були залишені без задоволення).

Всупереч цьому, скориставшись проміжним судовим рішенням – Постановою Рівенського апеляційного господарського суду від 11.12.2014 року по справі №924/648/13, яка в подальшому була скасована Постановою Вищого господарського суду України від 14.04.2015 року по справі №924/648/13, Хмельницька міська рада 28.01.2015 року отримала свідоцтво №32819546 на право власності на нежитлову будівлю, загальною площею 1720,9 кв.м за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 55.

В подальшому Хмельницькою міською радою 22.03.2017 року було прийняте рішення № 25 «Про часткове скасування рішення виконавчого комітету від 23.03.2000 №223-А», яким було оформлено право власності в частині 3-х поверхової будівлі їдальні по вул. Соборній, 55 у м. Хмельницькому за Федерацією профспілок Хмельницької області.

Але, як відомо безкарність породжує ще більш зухвале беззаконня.

Так, 11.10.2017 року Хмельницькою міською радою було подано позов до господарського суду Хмельницької області про скасування свідоцтва про право власності на гуртожиток профкурсів на 140 місць з їдальнею від 28.03.2000р., зареєстроване в реєстровій книзі за №729. Справа №924/944/17 розглядається господарським судом Хмельницької області.

Федерація профспілок Хмельницької області та спілчани обурені такими діями міської влади та переконані, що в такий спосіб влада хоче узаконити рейдерське захоплення будівлі профкурсів, яка ніколи не була ні державною ні комунальною власністю, а будувалася виключно за рахунок  та силами профспілок.

 

Федерація профспілок Хмельницької області

 

[ Детальніше... ]

Відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України

ГР5

 

 1 лютого 2018 року відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України. За результатами рейтингового голосування до складу Громадської ради увійшли 21 представник інститутів громадянського суспільства, зокрема, делегат від Федерації профспілок України, представники профспілок працівників річкового транспорту, працівників державних установ, працівників рибного господарства України, трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, працівників атомної енергетики та промисловості України, працівників зв'язку України та інші.

З 56 включених до списку кандидатів до складу Громадської ради, на установчих зборах зареєструвались і отримали мандат 50 делегатів від всеукраїнських громадських організацій, всеукраїнських профспілок і всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців.

Звертаємо увагу, що сформувати діючий і правомочний орган громадського контролю інститути громадянського суспільства намагались ще з грудня 2017 року, однак перші установчі збори, призначені на 14.12.2017, не відбулись у зв'язку із відсутністю кворуму, затвердженому рішенням ініціативної групи першого скликання – на засіданні були присутні 19 делегатів із 21 необхідних. Попри це вже через кілька днів процес з формування Громради було розпочато повторно задля реалізації контролю за роботою Фонду.

Зазначимо, що кворум правомочності засідання 1.02.2018, відповідно до затвердженого Порядку проведення установчих зборів, становив не менш ніж 21 учасник установчих зборів і був забезпечений, що дозволило встановили громадський контроль за роботою Фонду соціального страхування.

Серед першочергових завдань створеної Громадської ради на перший квартал – розгляд щорічного звіту виконавчої дирекції Фонду про її роботу після його затвердження Правлінням Фонду, що визначено Постановою КМУ №555, а також стан виконання Фондом статутних завдань, використання страхових коштів та інше.

 Установчі збори відбулись на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2015 №555 «Деякі питання здійснення контролю за діяльністю Фонду соціального страхування», Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та з метою забезпечення ефективного громадського контролю за роботою органу.

Голову новоствореної Громадської ради буде визначено на першому засіданні шляхом голосування. Також серед першочергових завдань органу громадського контролю розробка Положення про Громраду, регламенту і плану її роботи.

 

Прес-центр ФПУ

 

ГР

 

ГР1

 

ГР2

 

ГР3

 

 

[ Детальніше... ]

Реорганізація територіальних управлінь Пенсійного фонду покращить якість надання послуг громадянам

i070581

 

Реорганізація територіальних управлінь Пенсійного фонду покращить якість надання послуг громадянам. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір в ефірі радіо «Голос столиці».

За його словами, сьогодні у п’яти областях триває процес модернізації управлінь Пенсійного фонду.

“Відбудеться зміна організації структури територіальних управлінь Пенсійного фонду, будуть прибрані зайві служби. Якщо, наприклад, у кожному управлінні був бухгалтер, то питання бухгалтерії, юридичної служби, можливо господарської служби, будуть організовані централізовано. Звільнений таким чином ресурс буде направлений, в першу чергу, на поліпшення обслуговування громадян”, - пояснив Микола Шамбір.

 Він акцентував увагу на тому, що жодне відділення Пенсійного фонду, яке обслуговувало громадян, не змінить своєї локації. Тобто людям не доведеться шукати відділення за новою адресою.

Більше того, кожен громадянин зможе звернутися до будь-якого агентського пункту, без огляду на місце реєстрації, та отримати повний пакет послуг.

 

За повідомленням Урядового порталу

 

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий в Баку бере участь у міжнародній конференції щодо завдань та перспектив профспілок

IMG 2398

 

У Баку делегати і гості 5-го з’їзду  Конфедерації профспілок Азербайджану продовжили роботу на міжнародній конференції « Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок».

 

Конференція відбувається за участю представників МОП, фахівців та громадських діячів з Сербії, Латвії, Литви, Туреччини, Польщі, Албанії, Греції, Бахрейну, Кувейту.

Голова ФПУ Григорій Осовий виступив під час дискусії на тему: «Розвиток новітніх технологій, завдання щодо забезпечення зайнятості в усіх сферах економіки і мінімальних стандартів соціального захисту».

Лідер українських профспілок поділився практичним досвідом соціального діалогу на ринку праці в Україні, приділив увагу тим викликам, які за його оцінкою несуть глобалізація та цифрові технології, а також розповів, як профспілки і працівники в нашій країні адаптуються до нових умов.

Під час Конференції також працювали панелі з напрямів:

- нові можливості сприяння гідних умов праці у контексті поліпшення дотримання міжнародних трудових стандартів;

- важливість соціального діалогу як способу ефективного реагування на зміни, що відбуваються у сфері праці;

- майбутнє сфери праці в призмі сталого розвитку та забезпечення соціальної справедливості.

 

IMG 2401

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий в Баку бере участь у міжнародній конференції щодо завдань та перспектив профспілок

IMG 2398

 

У Баку делегати і гості 5-го з’їзду  Конфедерації профспілок Азербайджану продовжили роботу на міжнародній конференції « Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок».

 

Конференція відбувається за участю представників МОП, фахівців та громадських діячів з Сербії, Латвії, Литви, Туреччини, Польщі, Албанії, Греції, Бахрейну, Кувейту.

Голова ФПУ Григорій Осовий виступив під час дискусії на тему: «Розвиток новітніх технологій, завдання щодо забезпечення зайнятості в усіх сферах економіки і мінімальних стандартів соціального захисту».

Лідер українських профспілок поділився практичним досвідом соціального діалогу на ринку праці в Україні, приділив увагу тим викликам, які за його оцінкою несуть глобалізація та цифрові технології, а також розповів, як профспілки і працівники в нашій країні адаптуються до нових умов.

Під час Конференції також працювали панелі з напрямів:

- нові можливості сприяння гідних умов праці у контексті поліпшення дотримання міжнародних трудових стандартів;

- важливість соціального діалогу як способу ефективного реагування на зміни, що відбуваються у сфері праці;

- майбутнє сфери праці в призмі сталого розвитку та забезпечення соціальної справедливості.

 

IMG 2401

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

5-й Съезд Конфедерации профсоюзов Азербайджана завершил свою работу

15178143412362138000 1000x669

 

5 февраля в Бакинском конгресс-центре состоялся V съезд Конфедерации профсоюзов Азербайджана (КПСА).

 

В нем приняли участие 1300 делегатов от отраслевых профсоюзных организаций, официальные лица государства и правительства, 85 профсоюзных лидеров и активистов из 30 стран, среди которых – Григорий Осовой, председатель ФПУ.

Помощник Президента Азербайджанской Республики по общественно-политическим вопросам Али Гасанов зачитал поздравительное послание главы государства Ильхама Алиева к участникам съезда. 

Выступая перед участниками съезда, он отметил, что очередной съезд Конфедерации профсоюзов Азербайджана совпал с периодом вступления социально-экономического развития страны в качественно новый, характеризующийся глубокими реформами, этап подъема, динамичных процессов в общественно-политической и культурной жизни общества. Отметив, что азербайджанские профсоюзы функционируют уже более века, А.Гасанов напомнил, что начиная с 1997 года, Кабинет Министров Азербайджанской Республики, Конфедерация профсоюзов Азербайджана и Национальная конфедерация организаций предпринимателей (работодателей) Азербайджанской Республики ежегодно подписывают Генеральный коллективный договор, определяющий их позиции и совместную деятельность по реализации социально-экономической политики страны. В целях формирования стратегии в области снижения уровня бедности и улучшения благосостояния малоимущего населения в стране и обеспечения принятия связанных с ней мер, Распоряжением Президента страны в 2001 году было предусмотрено создание комиссии по разработке Государственной программы в области снижения бедности. Позднее в 2003-2005-х и 2008-2015-х годах распоряжениями Президента Азербайджана в нашей стране были приняты и успешно реализованы Государственные программы по сокращению бедности и устойчивому развитию.

В течение 14 лет экономика страны выросла в 3,2 раза, ненефтяной сектор - в 2,8 раза. В настоящее время безработица в Азербайджане составляет 5 процентов, а бедность - 5,4 процента. За минувшие 14 лет заработные платы увеличились более чем в пять раз, а пенсии - более чем в восемь раз. Перечисления из государственного бюджета, связанные с социальной защитой и социальным обеспечением населения, ежегодно увеличиваясь, превысили 30 процентов. Защита трудовых прав граждан Азербайджанской Республики, обеспечение материальных, социальных потребностей работников и их достойного уровня жизни являются одним из приоритетов социально-экономической политики страны.

Выступив с отчетным докладом, председатель КПСА, депутат Милли Меджлиса С.Мехбалыев с удовлетворением отметил, что V съезд Конфедерации совпал со знаменательным событием – 25-летием создания структуры.

Он сказал, что в настоящее время в рядах Конфедерации, объединяющей до 1,5 миллиона членов, действуют 16 тысяч 901 профсоюзная организация. За последние пять лет созданы 507 новых первичных профсоюзных организаций, в ряды профсоюзов привлечены 56 тысяч 497 человек.

Отметив значение проведенного 26 сентября 2016 года референдума по внесению дополнений и изменений в Конституцию, председатель КПСА подчеркнул важность того, что 16 дополнений и изменений связаны с правами и свободами человека. Он отметил, что изменение, внесенное в статью 36 «Право на забастовку», непосредственно относящуюся к деятельности профсоюзов, как дополняет статью, так и предотвращает использование работодателем надо не надо локаута.

Было отмечено, что Aзербайджан поддерживает трипартизм профсоюзов, является сторонником социального диалога и принципов социальной справедливости. За отчетный период заключены 3 генеральных коллективных соглашения, ежегодно заключались в среднем 110 отраслевых (тарифных) соглашений, 12 тысяч коллективных договоров. В этих документах отражены требования профсоюзов. В связи с предложениями о создании Трехсторонней комиссии по социальным и экономическим вопросам между Кабинетом Министров, КПСА и Национальной конфедерацией организаций работодателей (предпринимателей) Азербайджанской Республики подписано совместное постановление об учреждении Трехсторонней комиссии по социальным и экономическим вопросам. Тем самым профсоюзы Азербайджана вступили в новый этап развития.

Подчеркивалось, что создание Распоряжением Президента Азербайджана «О дополнительных мерах по усовершенствованию регулирования трудовых отношений в Азербайджанской Республике» от 17 марта 2017 года Комиссии по регулированию и координации трудовых отношений имеет особое значение. Утвержден План мероприятий по усовершенствованию регулирования трудовых отношений, созданы рабочая группа, Центр по борьбе с неофициальной занятостью при Комиссии. В настоящее время ожидается, что в результате выполнения Плана мероприятий один миллион лиц, занятых неофициальной деятельностью, будут поэтапно привлечены к реальному рабочему сектору. Гарантию работ, которые будут проведены в этой сфере, создает «Страновая программа по достойному труду в 2016-2020 годах» Азербайджанской Республики. КПСА активно участвовала в подготовке этой программы.

При подготовке «Страновой программы по достойному труду» было повышено внимание к проблемам легализации неформальной экономики, обеспечению гендерного равноправия, предотвращению случаев дискриминации. Важными вопросами являются устранение безработицы, обеспечение занятости молодежи, создание достойных рабочих мест. Конструктивное сотрудничество КПСА с социальными партнерами позволяет успешно выполнить Программу.

Докладчик отметил, согласно поручению Президента Азербайджана, для формирования государственной политики долгосрочной занятости на основе существующих в стране демографических тенденций и перспектив развития, экономических приоритетов КПСА вместе с социальными партнерами была включена в Рабочую группу по подготовке Концепции занятости Азербайджанской Республики, и успешно выполнила поставленные задачи.

Выступившие гости съезда, в том числе Председатель Федерации профсоюзов Украины Григорий Осовой, передали свои поздравления его участникам.

Председателем КПА переизбран Саттар Мехбалиев. Из 1300 делегатов за него проголосовали 1292.

 

 Пресс-центр ФПУ

по сообщению

Азербайджанского государственногое информационногое aгентства

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28