07 лютого 2018

Створено умови для роботи центрів соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс”

630 360 1493029703-5290

 

7 лютого Уряд ухвалив постанову „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 779”, реалізація норм якої забезпечить створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі „Прозорий офіс”, а також сприятиме наданню послуг у сфері соціального захисту населення на якісно вищому рівні, без черг та в установлені законодавством строки.

Зазначене рішення прийняте у відповідності до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, яким передбачається створити мережу центрів надання соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс”.

 

Урядовий дайджест

[ Детальніше... ]

Органи Пенсійного фонду не ліквідуються, а реорганізуються

 

PFU

 

 

Пенсійний фонд України відреагував на повідомлення, які з’являлися останніми часом в ЗМІ щодо ліквідації органів Фонду, і на своєму офіційному веб-сайті спростував таку інформацію, а також інформував про стан перетворень в системі, які проводяться на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672.

 

Зокрема, в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду України зазначається, що останнім часом у медіа просторі з’явились повідомлення про нібито ліквідацію органів Пенсійного фонду у місті Києві.

 

Пенсійний фонд України повідомляє, що дана інформація не відповідає дійсності. Жителі Києва можуть залишатися спокійними: їхнього права на отримання пенсійних послуг обмежено не буде.

 

Втім, перетворення в органах Пенсійного фонду міста Києва дійсно відбуваються. І вони обумовлені необхідністю змінити на краще ситуацію з обслуговуванням громадян, яка викликає справедливі нарікання мешканців міста. Зокрема, на великі черги, відсутність належних умов обслуговування, а інколи і на неповажне ставлення з боку працівників.

 

Про невдоволеність киян рівнем надання послуг свідчать і звернення до Контакт-центру Пенсійного фонду України. У 2017 році із загальної кількості скарг на фахівців Фонду – понад 18% надійшло від мешканців Києва. З цього приводу є і письмові звернення відвідувачів, громадських організаційдепутатів.

 

Тому минулого року Уряд ухвалив постанову про зміни структури органів Фонду в столиці. Наразі завершується реорганізація головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві. Замість двох управлінських ланок у місті діятиме одна, де будуть зосереджені всі адміністративно-управлінські функції: кадрова, юридична, бухгалтерська служби тощо. Натомість колишні місцеві управління функціонуватимуть як підрозділи з обслуговування громадян.

 

Більше того: кількість таких підрозділів зростатиме. Вони з’являтимуться там, де мешканцям буде зручніше – у житлових масивах, поблизу транспортних розв’язок тощо. Зростатиме також і кількість віддалених робочих місць та агентських пунктів, де можна буде отримати  якісні пенсійні послуги. Вони будуть організовуватись на базі підприємств, ЖЕКів, бібліотек тощо.

 

Подібні перетворення дадуть можливість максимально наблизити пенсійні послуги до громадян, розвантажити черги, у більш стислі терміни  обробляти заяви на призначення, перерахунок пенсій тощо. Отже, кожен житель міста зможе скористатися послугами фахівця Фонду у зручному для нього місці. До речі, така практика вже успішно діє у всіх регіонах України.

 

Звичайно, процес реорганізації столичних органів Фонду передбачає і кадрове  перезавантаження. Загальна чисельність працівників скоротиться, але покращаться умови їх роботи та рівень заробітної плати. Наразі оголошено конкурс на усі посади в органах Пенсійного фонду міста Києва. Більшість спеціалістів, які мають належний фаховий рівень, працюватимуть і надалі

 

Водночас окремими особами такі зміни не сприймаються позитивно. Вони не хочуть, аби пенсійна система осучаснювалась. Тому і лунають заяви про «розвал системи» та «ліквідацію» управлінь фонду.

 

Але задля покращення умов обслуговування громадян розпочатий процес змін буде продовжуватись. Уже за кілька місяців у столиці планується налагодити мережу відділів обслуговування та значно покращити якість пенсійних послуг для жителів столиці.

 

 

 Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення

 за матеріалами  Пенсійного фонду України

 

 

[ Детальніше... ]

Затвердено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2018 рік

IMG 3558


7 лютого на своєму засіданні Уряд, відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, прийняв постанову „Про затвердження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2018 рік”.

Зокрема, затверджено дохідну частину бюджету Фонду в сумі 13,2 млрд гривень, видаткову в сумі 12,1 млрд гривень.

Резерв коштів для виплати допомоги по безробіттю становить 369,5 млн гривень.

Бюджет Фонду на 2018 рік є збалансованим та бездефіцитним, що дозволить забезпечити фінансування допомоги по безробіттю, активних програм зайнятості тощо застрахованим особам (безробітним) у повному обсязі відповідно до законодавства.

 

Урядовий портал

[ Детальніше... ]

Удосконалено порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

1445534625 dzherelo1

 

Прийнятою cьогодні, 7 лютого, на засіданні Уряду постановою „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107” приведено у відповідність до чинного законодавства України Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки”.

 

Удосконалення цього Порядку сприятиме оптимізації дозвільних процедур; скороченню переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) яких вимагає наявності дозволів; розширенню переліку таких машин, механізмів, устаткування, експлуатація (застосування) яких може виконуватися суб’єктами господарювання на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці, а також спрощенню надання адміністративних послуг в електронній формі, розширенню перелік видів робіт підвищеної небезпеки, які можуть виконуватись за декларативним принципом, і поліпшенню умови ведення бізнесу шляхом усунення зайвих обмежень у провадженні господарської діяльності.

 

Прес-центр

Мінсоцполітики

[ Детальніше... ]

В Запоріжжі відбувся семінар бухгалтерів

Фото0623

 

 

Запорізька обласна рада профспілок 2 лютого провела семінар начальників фінансових відділів – головних бухгалтерів. В плані семінару практичне застосування податково-бухгалтерських змін у 2018 році, як правильно і безпечно вибудувати облікову політику в профспілкових організаціях, лікарняні та декретні виплати, зміни з 01 січня 2018 року в зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до законів України про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

         На семінарі виступили: головний державний інспектор ГУ ДФСУ у Запорізькій області Гаман Т. М., начальник управління пенсійного забезпечення УПФУ у Запорізькій області Ципцюра Т. В., заступник начальника управління ФССУ у Запорізькій області Шишова Л. В., заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення ФССУ у  Запорізькій  області Назаренко К. В.

 

Запорізька обласна рада профспілок

 

 

 

Фото0624

 

Фото0629

[ Детальніше... ]

ЗМІЦНЮВАТИ ФІНАНСОВУ БАЗУ ПРОФСПІЛОК

Изображение 10602

 

Актуальні питання фінансової діяльності профспілок з урахуванням змін у  податковому законодавстві, соціальному страхуванні та пенсійному забезпеченні були розглянуті 6 лютого у Будинку профспілок під час   семінару  бухгалтерів  профорганізацій всіх рівнів Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

Відкриваючи захід,  голова облпрофцентру Віталій Дубіль окреслив головні напрямки діяльності та перспективи роботи профспілок області по забезпеченню соціально-економічного захисту трудящих, вдосконаленню соціального діалогу, молодіжної та внутрішньоспілкової роботи (в тому числі – фінансової). Важливу роль президія облпрофоб’єднання відводить і підвищенню кваліфікації кадрів, зокрема, регулярним стало навчання бухгалтерських працівників.

 У семінарі взяла участь і виступила керівник управління фінансів, бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головний бухгалтер Федерації профспілок України Світлана Моторенко. Подякувавши дніпропетровцям за активну роботу, вона детально розповіла про здійснювані заходи зі зміцнення фінансової бази  національного профцентру країни та пропозиції, що опрацьовуються і найближчим часом будуть розглянуті на засіданні фінансової комісії і Ради ФПУ, яка буде присвячене саме цьому питанню, та відповіла на численні запитання присутніх.

З лекціями перед присутніми виступили представник Державної фіскальної служби в області Надія Вовк, Ольга Мороз і Манушак Осипова, а також  керівники відділів виконавчої дирекції управління Фонду соцстраху Вікторія Соколенко та Сергій Ярихович. Дуже змістовною була інформація щодо нарахування та виплати пенсій у 2018 р. заступника начальника облуправління Пенсійного фонду Тетяни Щербиніної.

 

В.Коврига,

зав. прес-центром

Дніпропетровського облпрофоб’єднання

 

Изображение 10615

 

Изображение 10619

 

 

Изображение 10621

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28