21 лютого 2018

День соціальної справедливості відзначили на Черкащині

IMG 1565

 

20 лютого – Всесвітній День соціальної справедливості, у Федерації профспілок Черкаської області відбулася зустріч профспілкового активу з головою обласної державної адміністрації Ткаченком Ю.О.

Темою зустрічі стали актуальні питання соціально-трудових відносин на підприємствах, організаціях та установах області.

У роботі зустрічі взяли участь також соціальні партнери - керівники управлінь Пенсійного Фонду України, держпраці, Державної фіскальної служби, центру зайнятості, фондів соціального страхування та відділення національної служби посередництва і примирення.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні.

У вступному слові голова ФПО Шевченко П.В. розповів про відзначення Дня соціальної справедливості в Україні, охарактеризував стан соціально-трудових відносин в області.

Поглядами на галузеві та проблеми конкретних підприємств поділилися голови обласної профспілкової організації АПК Горлач М.В., первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Чорний О.Г., ПАТ «Азот» Іванов В.О., обласної організації профспілки працівників житлово-комунальних господарств, місцевої промисловості та побутового обслуговування Анашкевич І.В., обласної організації профспілки працівників державних установ Кучугурна К.Л.

В обговоренні взяла участь і керівник головного управління Пенсійного Фонду України Зінник С.М.

Очільник області Ткаченко Ю.О. поінформував профспілковців про роботу над вирішенням соціально-економічних питань, планів дій із виконання Стратегії-2020, діяльності Агенції регіонального розвитку Черкащини, Офісу підтримки інвестицій та експорту, реалізації на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів проектів в освіті, медицині.

Ткаченко Ю.О. також розповів про розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, ремонт дорожньої інфраструктури, допомогу військовим.

За результатами зустрічі прийнято рішення про підготовку розпорядження голови облдержадміністрації щодо посилення взаємодії профспілок з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, організаціями роботодавців в області, проведення зустрічей представників галузевих профспілок з керівниками відповідних підрозділів виконавчої влади, підготовку до проведення засідання трьохсторонньої соціально-економічної ради.

 

IMG 1570

 

IMG 1586

 

IMG 1652

 

 

Федерація профспілок Черкаської області

[ Детальніше... ]

«Якщо влада стає…безперервною змовою»

угода

 

20 лютого, у Всесвітній День соціальної справедливості, відбулося засідання Івано-Франківської обласної Тристоронньої соціально-економічної ради за участі: Ульванської Я.С., заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації-начальника управління праці, заступника співголови обласної тристоронньої соціально-економічної ради від сторони облдержадміністрації; Басюка І.Є., голови Ради профспілок області, співголови обласної тристоронньої соціально-економічної ради від профспілок та Скригунця В.П., заступника голови, виконавчого директора обласного об’єднання організацій роботодавців, заступника співголови від сторони роботодавців.

На порядок денний зустрічі було винесено питання «Про дії сторін соціального діалогу щодо забезпечення в області соціальної справедливості та підписання Співголовами ОТСЕР Територіальної угоди між облдержаміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Радою профспілок області на 2018-2020 роки.

Перед початком діалогу присутні вшанували Хвилиною мовчання воїнів Небесної сотні, які загинули на Майдані Гідності чотири роки тому, відстоюючи справедливість.

У своєму виступі Ульванська Я.С. відзначила конструктивну працю виконавчого органу Тристоронньої соціально-економічної ради та детальніше зупинилася на питаннях, які доводилося вирішувати впродовж минулого року партнерському колегіальному органові. Чи не найскладніші питання – ті, що пов’язані з працею та зайнятістю населення, боргами із зарплати, конфліктними ситуаціями на підприємствах (зокрема на Бурштинській ТЕС, через різні позиції профспілок та адміністрації). Особливо складними та, навіть, катастрофічними, за словами Я.Ульванської, є процеси в бюджетній сфері щодо поточних і очікуваних боргів із зарплати. Як озвучив ці цифри у своєму нещодавньому звіті голова ОДА та фінансисти області, йдеться про дефіцит у сумі, не менше 500 млн. грн. для зарплат бюджетників на 2018 рік.

Задля розуміння ситуації, були пояснення доповідачки, що почасти, вирішення питання в окремих районах залежить не стільки від браку грошей, як через існуючі там бюджетні порушення та небажання окремих керівників брати солідарну участь у виплаті зарплати. (Було запропоновано створити робочу групу з вивчення таких фактів та прийняття рішень по конкретних районах і керівниках). Також нерозв’язаним досі і конфліктним в колективах є питання, що працівники освіти – вчителі і технічні працівники - отримують зарплату з різних бюджетних асигнувань.

Тривожною є ситуація з непередбачуваними наслідками в питанні медичної реформи. Я.Ульванська озвучила цифру, що приблизно 60 тисяч кваліфікованих лікарів та медперсоналу виїхали з України в пошуку гідної оплати праці. Адже першим «млинцем» п.Супрун стала практично зрівнялівка в оплаті праці молодшого персоналу і фахівців-медиків.

Пані Ульванська зазначила, що в області (з участю трьох сторін соціального діалогу) зараз напрацьована реальна програма зайнятості населення (очікуваний прогноз - створення біля 7 тисяч нових робочих місць). Головним завданням назвала збереження трудового потенціалу країни та наближення зарплат до нового визначення – зарплат рентабельних. Не мінімальних, а рентабельних, які даватимуть людям мотивацію працювати.

На акценті , що бюджетникам не стане краще, ані країні, доки не запрацює виробництво, побудував свій виступ В.Скригунець. Проблемними питаннями об’єднання  роботодавців назвав велику кількість підприємств-банкрутів, які в цьому стані висять по 10-15 років. А впливу на арбітражних керуючих, які з’являються, як «парашутисти», область немає.

Чималу увагу промовець приділив безробіттю, маніпулятивним процесам, які мають місце, коли людина, що стоїть на обліку в Центрі зайнятості та отримує допомогу по безробіттю, десь ще неофіційно працює. Пропонував мотивувати роботодавців відкривати місця для безробітних та отримувати кошти Центру зайнятості на оплату праці таким людям, що є більш ефективним способом підтримки людей. Адже 98 % коштів ЄСВ (єдиного соціального внеску) – це допомога безробітним.

Не менш переконливим в окресленні протиборчих стосунків влади і профспілок був виступ голови РПО Басюка І.Є. Найгостріші акценти промовця стосувалися розподілу результатів праці. Адже в окремих сферах менеджмент (як і ті ж депутати ВР) отримує зарплату і винагороди за рахунок бюджету в розмірі сотень тисяч. Тоді як працюючи в офіційному секторі економіки, сплачуючи податки й тримаючи на плечах країну - рядова людина ледве виживає. Жодної мотивації для молодих спеціалістів жити і працювати в своїй країні. Найгірше, що Центральні органи влади так «заполітизувалися», що не бачать і не чують власний народ, прирікають його на виживання і вимирання.

Насторожують процеси знищення екстреної медичної допомоги, відстояти яку закликають громадськість медики та профспілки.

Відтак, учасники Тристоронньої СЕР готуватимуть знову і знов офіційні Листи, з роз’ясненням владі неприпустимості кроків, які нав’язують нам із зовні. Натомість, вкотре радитимуть і застерігатимуть, щоб лідери держави прислухалися до голосу народу і повернулися до реалій, в який живе країна.

Все це розпалює нелюбов людей до влади, радикалізм і злочинність, породжує зневагу світового товариства, невпевненість у завтрашньому дні, біль і розчарування. Чи за це стояв і помирав Майдан?

Зрештою, зазначив І.Басюк, виникли питання історичного масштабу, які навряд чи ставились би окремими політиками держав-сусідів за умов, коли в країні владою сповідувалась би справедливість та цінувалася кожна людина.

Актуальними були виступи також голів обласних профспілкових організацій - працівників освіти (М.Габорака), енергетики та електро-технічної промисловості (В.Гриньківа), харчової та переробної промисловості (Н.Бурлаки). Промовці звернули увагу на кричущі факти в їхніх галузях, внесли конкретні пропозиції до наміченого плану спільних дій, який створювався учасниками діалогу паралельно з підписанням Тристоронньої Угоди. За цими пропозиціями доля конкретних людей і конкретних підприємств (державних підприємств), на яких схрестилися інтереси політичних та оліхархічних кланів.

Базовими вимогами для всіх сторін діалогу за домовленістю сторін стануть питання гідних робочих місць і конкурентоспроможної зарплати, відродження виробництва.

  

М.Павлишин

 

 

[ Детальніше... ]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Новій Генеральній угоді - соціальне наповнення

 

IMG 2900

 

21 лютого відбулось засідання тристоронньої Робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. В заході взяли участь представники профспілок, органів виконавчої влади та роботодавців.

 

IMG 2909

 

 Сторону профспілок представляли голова Профспілки авіапрацівників України Михайло Козич, керівники департаментів та управлінь апарату ФПУ Юрій Андрієвський, Володимир Максимчук, голова ППО ФПУ Марія Гриценко, представники галузевих профспілок та апарату Федерації профспілок України.

 

Це засідання відбулося у рамках обговорення напрямів проекту Генеральної угоди на новий строк, яке профспілкова сторона проводить із соціальними партнерами.

 

IMG 2910

 

Так, на вже відбулись засідання СРК повноважних представників сторін з ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк, а також засідання тристоронньої Робочої групи профспілок з питань Загальних, заключних положень, соціального діалогу проекту Генеральної угоди на новий строк.

 

Заплановано також провести засідання тристоронньої робочої групи з підготовки розділу проекту Генеральної угоди «З питань оплати праці» та тристоронньої робочої групи з підготовки розділу щодо розвитку економіки і вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості проекту Генеральної угоди на новий строк.

 

IMG 2907

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Новій Генеральній угоді - соціальне наповнення

 

IMG 2900

 

21 лютого відбулось засідання тристоронньої Робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. В заході взяли участь представники профспілок, органів виконавчої влади та роботодавців.

 

IMG 2909

 

 Сторону профспілок представляли голова Профспілки авіапрацівників України Михайло Козич, керівники департаментів та управлінь апарату ФПУ Юрій Андрієвський, Володимир Максимчук, голова ППО ФПУ Марія Гриценко, представники галузевих профспілок та апарату Федерації профспілок України.

 

Це засідання відбулося у рамках обговорення напрямів проекту Генеральної угоди на новий строк, яке профспілкова сторона проводить із соціальними партнерами.

 

IMG 2910

 

Так, на вже відбулись засідання СРК повноважних представників сторін з ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк, а також засідання тристоронньої Робочої групи профспілок з питань Загальних, заключних положень, соціального діалогу проекту Генеральної угоди на новий строк.

 

Заплановано також провести засідання тристоронньої робочої групи з підготовки розділу проекту Генеральної угоди «З питань оплати праці» та тристоронньої робочої групи з підготовки розділу щодо розвитку економіки і вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості проекту Генеральної угоди на новий строк.

 

IMG 2907

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Українська мова – рідна, велична, милозвучна

i078394

 

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 1999 року у Парижі.

 

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того організація вважає що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, а також сприяння вільному розвитку і використанню мов національних меншин Президентом України було підписано розпорядження про відзначення Дня рідної мови разом з усім світом.

Соціальні функції мови надзвичайно широкі.

Дехто вважає мову лише засобом порозуміння між людьми. Насправді ж цим не вичерпується її значення. Мова відображає історію кожного народу, його світогляд, накопичує традиції й досвід попередніх поколінь, є інтелектуальним та духовним результатом його багатовікової еволюції. Саме рідна мова є основною ознакою нації, тому що вона формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, зберігає його культурні здобутки.

Для кожної людини рідна мова є важливим елементом самосвідомості. Без своєї мови, самобутньої культури, немає народу. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце серед інших етносів.

Як писав В. Сосюра: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”.

Українська мова – рідна, велична, милозвучна – вона об’єднує українців, ідентифікує нас, збагачує духовно, творить сильну непереможну націю. Пам’ятаймо, що ми живемо у мові, а вона – в нас!

Любімо, поважаймо, збагачуймо нашу неповторну й самобутню мову!

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

[ Детальніше... ]

У Харкові відбувся семінар з регулювання соціально-трудових відносин через укладання та виконання норм і зобов'язань колективних договорів

zal

 

20 лютого 2018 року, в рамках двомісячника з укладання колективних договорів підприємствами, установами, організаціями Харківської області, в Об'єднанні профспілок Харківської області спільно з органами влади та роботодавцями проведено традиційний обласний семінар з регулювання соціально-трудових відносин через укладання та виконання норм і зобов'язань колективних договорів .

Відкриваючи семінар, голова ОПХО С.А. Тесленко акцентував увагу на знаковий для людства день - день соціальної справедливості. Адже соціальна справедливість - це основа національної стабільності та глобального благополуччя. Ми повинні сприяти викоріненню бідності, забезпеченню людей повною зайнятістю і гідною роботою, рівноправності чоловіків і жінок, а також встановлення соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх. Ці постулати є також основним завданням колективно-договірного регулювання трудових відносин на локальному рівні. Наші зусилля повинні бути зорієнтовані на кропітку повсякденну роботу щодо створення таких умов, за яких будь-яке відхилення від вимог законодавства та норм колективних договорів було б неможливим, а їх порушення не залишалися без покарання. Хочу відзначити – багато зроблено у напрямку недопущення скорочення колективно-договірного регулювання трудових відносин. Але ще більше нам потрібно ще зробити. Сьогодні ми бачимо необхідність сконцентрувати увагу соціальних партнерів, в першу чергу, на збільшенні долі оплати праці в собівартості продукції, яка дуже мала. Це база, яка буде визначати і загальний розмір заробітної плати. І це одне з ключових питань, які стоять перед соціальними партнерами в період підготовки Нової Генеральної Угоди. 

Глухов С.М.., заступник начальника управління праці - начальник відділу трудових ресурсів Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відзначив, що протягом минулого року в області зареєстровано близько 4,0 тисяч колективних договорів разом із змінами до них. Під час повідомної реєстрації місцевими управліннями соціального захисту надано понад 900 рекомендацій щодо приведення окремих положень договорів до вимог чинного законодавства.У 2017 році місцевими управліннями соціального захисту населення було переглянуто базу колективних договорів та вилучено з неї договори підприємств, що припинили свою діяльність. Як наслідок,  кількість  договорів, а також чисельність працівників ними охоплених, порівняно з минулим роком скоротилась на 2 %. Активізована робота обласної робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості, до складу якої входять представники контролюючих органів та соціальні партнери. Завдяки спільній роботі Департаменту, місцевих управлінь соціального захисту населення, Головних управлінь Пенсійного фонду України, ДФС,  Держпраці у Харківській області у 2017 році виявлено  1170 робочих місць, з яких легалізовано 1154 робочих місця. За умови зростання мінімальної заробітної плати, кількість застрахованих осіб за яких нараховується єдиний соціальний внесок в регіоні, не скоротилася, а зростає - їх число  у грудні 2017 року склало 781,7тис. осіб і порівняно з січнем  2017 року  зросло на  3,4 тис. осіб. Інформуючи учасників семінару про завдання роботодавців в колдоговірної кампанії 2018 року,

Григор'єв В. В., голова секретаріату спільного представницького органу роботодавців Харківської області зазначив,  що не завжди підходи соціальних партнерів збігаються у визначенні умов колективних договорів, особливо, в частині різних пільг і соціальних преференцій. Тому в цих непростих умовах, роботодавці вважають, що через соціальний діалог і поступки, повинні знаходити компроміси і закріплювати їх у колективних договорах.Особливо турбує роботодавців відсутність особливої впевненості в тому, що кризові явища в промисловості будуть зупинені. 

Заступник голови ОПХО С.Г. Волков зазначив, що в останні роки соціальні партнери по колективно-договірному регулюванню змушені активно реагувати на виклики і наслідки економічної ситуації, що проводяться реформ, введення нових стандартів оплати праці. У цих умовах ефективність колективно-договірного регулювання багато в чому залежить від здатності і бажання соціальних партнерів своєчасно попереджати і долати виникаючі проблеми.У цей період профспілкам доводиться стикатися з небажанням роботодавців спільно шукати оптимальні рішення тих чи інших проблем. Крім того, профспілки повинні протистояти непродуманим рішенням роботодавців по реструктуризації і реорганізації, поспішного використання аутсорсингу, висновку непрофільного виробництва в самостійні комерційні організації, відмови від приєднання до галузевими угодами. Слід зазначити також деякі недоробки самих профспілок. Наприклад, не всі профспілкові структури в повній мірі використали надані законодавством можливості та силу колективної підтримки своїх вимог в переговорах. Постійне скорочення профспілкового членства з різних причин, зниження престижу роботи в профспілках в зв'язку з незахищеністю профспілкових працівників і залежністю голів первинних організацій від роботодавців. Нові відносини в економіці і організаційно-правові форми власності і господарювання, інший характер трудових відносин і нова соціальна роль профспілок об'єктивно вимагають від них вироблення і нових підходів, тактик, методів ведення боротьби за права людини праці на гідні умови праці і життя в цілому.Також в роботі семінару взяли участь керівники обласних організацій, які відповідають за стан соціально-економічних питань в області. 

Лайков С.М. начальник відділения НСПП в Харьковскій областівідзначив, що як свідчить практика роботи відділення, на тих підприємствах, де сторони ставляться один до одного з належним ступенем поваги і толерантності, уважно і відповідально здійснюють процес розробки і укладання колективного договору, зберігається стабільний стан соціально-трудових відносин. І навіть в разі виникнення розбіжностей, проблеми вирішуються цивілізованим шляхом, за столом переговорів, в ході пошуку розумного компромісу. Тому не підлягає сумніву необхідність відповідального і уважного ставлення до розробки змісту колективних договорів, оскільки кожне добре продумане, чітко сформульоване і максимально конкретизоване положення колективного договору - це важливий елемент системи захисту прав працівників. Невисока кількість вимог щодо укладення або зміни колективного договору, на жаль не віддзеркалює реального стану справ у цьому питанні, а скоріше лише підтверджує вимушену стриманість найманих працівників, які відчувають тиск з боку роботодавця і не мають  можливості наполягати на відстоюванні своїх трудових прав, зокрема на укладенні колективних договорів, їх актуалізації та внесення в них необхідних змін. 

Толстих А. І., заступник директора Харківського обласного центру зайнятості, інформуючи про пріоритетні напрямки роботи Харківської обласної служби зайнятості в умовах сучасних викликів на ринку праці, зазначив, що зменшується попит на працівників практично у всіх сферах економічної діяльності та зростає дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Також звернув увагу на послуги, які через службу зайнятості можуть отримувати працівники – підвищення кваліфікації, отримання допомоги по тимчасовому безробіттю, виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату ЄСВ за працевлаштування на нові робочі місця осіб, яким надано статус безробітного та інш.

 Гончарова Ю.Є., начальник управління праці головного управління Держпраці в Харківській області, проінформувала учасників семінару, що саме на Держпраці покладена відповідальність заздійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість, в першу чергу в частині забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. При цьому досі триває мораторій на здійснення перевірок органами Держпраці. Також зупинилася на найбільш суттєвих порушеннях, в тому числі на не проведенні атестації робочих місць за умовами праці для робітників, які що працюють на посадах, що підпадають під списки №1,№2, а це позбавляє працівників пенсії за віком на пільгових умовах. 

Босенко Т. С., головний державний ревізор-інспектор управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Харківській області акцентувала увагу на особливості нарахування та сплати ЄСВ у 2018 році,  ще раз звернувши особливу увагу на сплату ЄСВ із суми заробітної плати при неповної зайнятості штатних працівників. 

Хвесік А. О. головний державний ревізор-інспектор управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Харківській області  проінформувала про особливості оподаткування доходів громадян у 2018 році. 

Степаненко В. В., секретар обласної Ради Профспілки Авіабудівників України проінформував про новації у колективному договорі ДП «ФЕД» в частині медичного страхування працівників. Всім учасникам семінару були дані Методичні рекомендації щодо проведення колдоговірної кампанії-2018, які враховують внесені до законодавства зміни і акцентують увагу на основних тенденціях майбутнього періоду, а також інформація «Про деякі зміни в законодавчі акти України. Особливості Державного бюджету на 2018 рік ». Використання даних матеріалів також допоможе в роботі з розробки норм і зобов'язань колективних договорів, особливо в частині надання працівникам додаткових пільг і компенсацій, не порушуючи податкового законодавства України.

 

Prezid

 

Gluxow

 

 

VLK

 

Bosenko

 

Goncha

 

Об'єднання профспілок Харківської області

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28