19 березня 2018

РЕЗОЛЮЦІЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ: «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

 

 нефьод-1

 

У Верховній Раді України відбувся парламентський круглий стіл на тему: «Стратегія розвитку промисловості України», у якому взяли участь Голова ФПУ Григорій Осовий, фахівці Департаменту ФПУ з питань економічного розвитку та ціноутворення, народні депутати України, керівники об'єднань промисловців, підприємців, роботодавців та експортерів, очільники промислових підприємств та ін..

Вони обговорили сучасний стан, динаміку розвитку та механізми підтримки вітчизняної промисловості та звернулись до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б.

 

Резолюція додається

Департамент з питань
економічного розвитку та ціноутворення ФПУ

[ Детальніше... ]

Урочистості з нагоди святкування Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення в Херсонській області

IMG 5342

 

 

15 березня 2018 року в сесійній залі Херсонської обласної ради відбулись обласні урочистості з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за участю Гордєєва А.А., голови Херсонської обласної державної адміністрації, Булюка В.В., заступника голови Херсонської обласної ради, Рассолова В.О., - в.о. заступника директора Департаменту житлово- комунального господарства та паливно- енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, Добровольського А.М., голови Херсонської облміжпрофради та голови обласної організації профспілки працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Плєвакіної Н.Н.

Окремі працівники галузі отримали нагороди обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, обласної міжгалузевої ради профспілок та обласної галузевої профспілки працівників ЖКГ.

 

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок

 

 

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31