01 червня 2018

Профспілка АТ «Мотор-Січ» - дітям

Feste-per-bambini-cosa-regalare-agli-amici-alla-fine-del-party

 

Вже традиційно 1 червня профспілковий комітет ПрАТ «Мотор-Січі» відзначає Міжнародний день захисту дітей, - прекрасне свято радості та надії.

 

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення усіх наших мрій та сподівань. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими, радісними і змогли у майбутньому прославити свою родину і рідний край.

За доброю традицією цього дня моторобудівники проводять різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за участі самих дітей. Традиційно профспілковий комітет підприємства виділяє для цього кошти. Цього року напередодні свята профком більш як для 1100 родин моторобудівників виділив по 500 грн. на кожну дитину.

 

Профспілковий комітет ПАУ у ПАТ «Мотор- СіЧ»

 

[ Детальніше... ]

«Чарівне коло арени» для дітей співробітників кримінально-виконавчої служби

cyrk

 

Кожного року в Міжнародний День захисту дітей Регіональна профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції для дітей співробітників кримінально-виконавчої служби проводить святкові заходи.

 

Отже, 1 червня 2018 року біля двох тисяч співробітників кримінально-виконавчої служби зі своїми дітьми з чотирьох областей, члени Обласних профспілкових організацій працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, працівників будівництва та ПБМ, первинних профспілкових організацій ПАТ «Харківгаз», Управління поліції охорони, ПрАТ «Кондитерська фабрика «Харків’янка» та 47 вихованців дитячого будинку, якими опікуються співробітники установ Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали Харківський Державний Цирк де відбулася святкова вистава «Чарівне коло арени». Перед початком дійства всіх присутніх привітали зі святом голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко та голова Регіональної профспілкової організації Олег Плеханов. Також Сергій Тесленко привітав юну переможницю у Фестивалі майстрів народного мистецтва «Профспілки Харківщини мають таланти» Кіру Тіхоніну, яка посіла перше місце у номінації «Театральне мистецтво» та вручив Диплом та кубок переможця. Олег Плеханов від імені Регіональної Профспілкової організації подарував дівчинці ляльку та квіти.

А потім для дітей відбулася чудова і яскрава вистава, яка не залишила никого байдужим.

 

cyrk1

 

cyrk5

 

 

cyrk2

 Жанна Надточій

[ Детальніше... ]

Кольори щастя та миру повернуться

вишиванки

 

 Чудовий дарунок до цьогорічного Дня захисту дітей підготували Федерація профспілок Рівненської області, її членські організації, та активістки Спілки жінок Рівненщини.

 

В зону АТО, до шкіл у містечках, що знаходяться на межі розмежування, на прохання тамтешніх педагогів   відправлено велику посилку з українськими вишиванками. Вони   вибиралися   ретельно з Любов’ю для дітей, які знають страшне слово війна не з книжок та кінофільмів, а вже з   досвіду власного маленького життя .

В цій благодійній патріотичній акції відзначилися профспілковці-автотранспортники, держслужбовці, комунальники, профактивіст з «Укрпошти», профспілки працівників культури, лісового господарства, освіти, медицини тощо.

   Подарувати дитині вишиванку - це не тільки здійснити благодійний вчинок, а у даному випадку – також задовольнити щире бажання і школярів, і їх наставників доторкнутися разом до споконвічних народних цінностей і відчути себе істинними   українцями, нащадками героїв-козаків, захисників святої землі.

   Першого червня у дітей Донеччини і Луганщини буде свято: квітуче й радісне, як яскраві вишиванки, в які вони вберуться. І гарячих червоних та ніжних жовто-блакитних кольорів на них буде більше, тому що ці кольори - символи щастя та миру, які обовязково   повернуться на цю багатостраждальну українську землю.

                                                                

Тамара Стецюк

 

[ Детальніше... ]

Зміцнюючи соціальне партнерство

IMG 9451

 

1 червня ц.р. Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь за рішенням президії ради КМОППОіНУ вручив Голові Федерації профспілок України Григорію Осовому Почесний знак ім. Анатолія Тимчика «За зміцнення соціального партнерства».

 

Цією нагородою відзначаються посадові особи міністерств та відомств, керівники органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та профспілкових організацій за сумлінну працю у захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.

 

Григорій Осовий у свою чергу висловив вдячність за високу оцінку діяльності ФПУ та його особисто в процесі соціального діалогу.

 

 IMG 9469

IMG 9496

 

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Фестиваль майстрів народної творчості «Профспілки Харківщини мають таланти!»

fe11

 

Турбота про забезпечення духовних, соціально-культурних прав та інтересів трудящих і членів їх сімей одним із завдань профспілок. Харківської області. Їхня діяльність направлена на розвиток аматорської творчості, відродження й примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу.

 

З цією метою Об’єднанням профспілок Харківської області був створений проект - Фестиваль майстрів народної творчості «Профспілки Харківщини мають таланти!». 30 травня 2018 року він відбувся втретє для працюючих членів профспілок та їхніх дітей.

У привітальному слові до учасників фестивалю Голова Об’єднання профспілок Харківської області Тесленко С.А. підкреслив, що основним завданням профспілок при проведенні фестивалю – є виявлення та розвиток мистецьких надбань народу з різних видів народної творчості і надання можливості реалізувати творчий потенціал членам профспілок. Перші два Фестивалі, які були проведені у 2009 та 2013/2014 роках, продемонстрували багатогранність творчого потенціалу трудящих та студентської молоді Харківщини, стимулювали підвищення художнього рівня виконавської майстерності та репертуару творчих аматорських колективів, які діють на підприємствах, організаціях та установах, а також підсилили вплив народної творчості на естетичне виховання студентської молоді, трудящих і членів їхніх сімей.

У Фестивалі 2018 року брали участь понад 300 учасників за різноманітними жанрами і номінаціями, а саме: народне та сучасне музичне мистецтво, хореографічне, театральне, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Напередодні Дня захисту дітей особлива увага була приділена дітям членів профспілок – творчим колективам і виконавцям та юним художникам і рукодільницям. Для цього у програмі Фестивалю окремим блоком був оформлений виступ юних талантів.

Оцінювало учасників фестивалю авторитетне журі, яке складалось з найкращих представників мистецтва і культури Харківської області: Заслужені артисти та працівники культури України, керівники та викладачі Харківської державної академії культури, Вищого коледжу мистецтв, Художнього училища та інших закладів культури.

            Глядачі були вражені силою народних українських хорів «Сяйво» (Гран-прі), «Водограй» (Диплом І ст.), «Спецбуд-3» (Диплом ІІІст.), зачаровані українською піснею у виконанні ансамблів «Світанок» та «Слобожани» (Диплом ІІ ст.), українськими танцями у виконанні хореографічного ансамблю «Червона калина» (Гран-прі). Велике задоволення завдали виконавці з жанрів: «Класичне музичне мистецтво» - тріо «Енергія» (Диплом І ст..) та Синицький Олександр (Диплом ІІ ст..); «Сучасне музичне мистецтво» - Скрипка Ольга (Гран-прі), Хлопоніна-Гнатенко Ольга (Диплом І ст..) і Полякова Наталья (Диплом ІІІ ст..); «Музичне мистецтво» - Аврамкін Богдан (акордеон – Диплом І ст..) та дует баяністів Олександр Простов і Олександр Харченко (Диплом ІІ ст..).

         Перлинами Фестивалю стали виступи дитячих колективів та виконавців: театру-студії «Дитячий квартал» (Гран-прі), хореографічного колективу «Візерунок» (Диплом І ст.), гурту «Ліра» (Диплом ІІ ст..), дуету Юліі Полякової та Юліі Мартинової (Диплом ІІІ ст..). Покорила глядачів юна 9-річна актриса Тіхоніна Кіра (Диплом І ст..).

         В рамках Фестивалю був проведений конкурс майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

В ньому були представлені роботи переможців галузевих конкурсів. За підсумками журі визнало переможців: Михайлюта Наталія і Лиско Кристина одержали Дипломи «Гран-прі» у жанрі «Декоративно-прикладне мистецтво», 10 учасників у різноманітних жанрах і номінаціях – Дипломи І ступеню, серед них діти: Линник Єва і Рудих Ангеліна. Дипломантами ІІ і ІІІ ступеню стали 25 талановитих членів профспілок Харківщини. Кращі експонати переможців Фестивалю були представлені на виставці майстрів народної творчості.

По закінченню дійства Голова ОПХО Тесленко С.А. подякував всіх за організоване свято, побажав творчих успіхів, великого натхнення та звершень найзаповітніших мрій.

Фестиваль продовжується. Наступного року на сцені позмагаються найкращі творчі колективи та виконавці профспілкової студентської молоді.

 

fe8

 

fe5

  

fe9

 

Світлана Матвійчук,

головний фахівець відділу організаційно-масової роботи ОПХО

 

[ Детальніше... ]

Оплату праці - під громадський контроль

DSC02399

 

Обком профспілки працівників освіти і науки України провів семінар для профактиву, на якому обговорювалися питання щодо здійснення державного та громадського контролю. Мова йшла зокрема, про контроль питань оплати праці. У семінарі взяла участь заступник Голови Федерації профспілок Кіровоградської області Оксана Терлецька:

Державний нагляд, особливо у трудовій сфері,   завжди повинен поєднуватися із громадським контролем з боку профспілок, оскільки як державні інспектори праці, так і профспілки, в першу чергу,   покликані захищати людину праці – і це є нашим основним завданням, метою створення профспілок.

       Правові підстави здійснення громадського контролю визначені КЗпП та ЗУ «Про професійні спілки, їх права та га­рантії діяльності». Крім того, ст. 35 ЗУ «Про оплату праці» теж зобов’язує профспілкові органи на рівні з державним контролем здійснювати й громадський контроль за дотриманням норм закону про оплату праці. Якщо раніше громадський контроль за оплатою праці покладався й на інші організації, то з 1 січня 2015 року – покладено лише на профспілки. З одного боку, це законодавча довіра до профспілок, а з другого боку – підвищення відповідальності перед членами профспілок.

Гро­мадський контроль передбачає широкий спектр напрямів роботи. Один із них – контроль за веденням трудових книжок. «Надаючи практичну допомогу профспілковим організаціям в об’єднаних територіальних громадах, ми зіштовхнулися з низкою порушень в оформленні трудових книжок, в тому числі: відсутній запис про реорганізацію, тобто зміну власника, невідповідність запису у трудовій книжці змісту розпорядження керівника, відсутні записи   про закінчення строку дії трудового договору (при прийнятті на роботу за строковим трудовим договором), відсутні підписи працівників про ознайомлення їх із записами у трудовій книжці та в особистій картці, не чітко проставлені печатки, є виправлення у трудових книжках, що категорично заборонено. А в окремих громадах взагалі відсутні записи про роботу. Незрозуміло як ці працівники отримують зарплату? Всі ці порушення відбиваються й на оплаті праці працівників, а в подальшому - і на їхньому пенсійному забезпеченні».

     Аналіз звітів громадських інспекторів праці свідчить про те, що найбільше порушень допускається в оплаті праці. Так, за результатами звітів в області торік допущено більше 500 порушень в оплаті праці, тобто третина від усіх виявлених порушень. Більшість з них, звичайно, усунуті. Але краще працювати на упередження. Часто починаємо реагувати на порушення в оплаті праці, які вже є наслідком несвоєчасного профспілкового втручання на початковій стадії формування фінансування закладів освіти. До речі, на звернення ФПО щодо фінансування оплати праці педпрацівників закладів загальної середньої освіти області, отримали наступну відповідь Міносвіти і науки України: «…відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень та винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах…». Тобто, кошторис і чисельність – два взаємопов’язані показники і саме тут повинен починатися громадський контроль. Тобто, до початку навчального року, коли формується кошторис і проходить тарифікація працівників, дуже важливо відстояти кошторис, який забезпечить виплату зарплати у розмірі, передбаченому законодавством, та не допустити скорочень. І тут велика частка роботи припадає на первинні профспілкові організації, які спільно з керівниками закладів повинні активно відстоювати свої бюджетні запити. Довести економічну обґрунтованість чисельності працюючих для забезпечення якісної освіти.

Профорганізації мало використовують свої права на участь у формуванні місцевих бюджетів, тому поза профспілковою увагою місцеві ради затверджують бюджети, Згідно зі ст. 77 Бюджетного кодексу «…місцеві ради під час затвердження бюджету враховують у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати та розміру мінімальної зарплати..». Проте на практиці ця стаття Бюджетного кодексу часто порушується і, як наслідок, не забезпечується своєчасна і в повному обсязі оплата праці. Наприклад, у Кропивницькому придумали ноу-хау: трохи виплатити в аванс, і не півставки, як говорить закон, а другу половину зарплати – затримати на 7-10 днів. І кредиторської заборгованості немає, а відтак, нібито й порушення немає. Але ж, насправді, порушення є.

І реакція профспілок має бути негайною: готувати подання керівнику навчального закладу, власнику закладу освіти, порушувати питання перед Комісією по трудових спорах закладу, подавати звернення до управління Держпраці, а можливо вдаватися до більш рішучих наступальних дій, враховуючи що це вже стало системою. В жодному разі не можна мовчати.

Варто зупинитися на намірах Уряду – виключити із Генеральної угоди питання про оплату праці працівників бюджетних установ, проти яких категорично виступає Федерація профспілок України. «Мало того, що це порушує цілий ряд законів стосовно оплати праці, та ще й дозволить Кабінету Міністрів уникнути відповідальності за оплату праці бюджетників як соціального партнера. Поки що Федерації профспілок України вдалось переконати Міністра соцполітики – не допустити цього порушення, який не переговорах з профспілками запевнив, що участь профспілок бюджетної сфери у переговорах по укладанню нової Генеральної угоди та визначення порядку оплати праці бюджетників є обов’язковою».

       Законодавчі повноваження у профспілок є і неабиякі. Але здійснювати їх в реаліях сьогодення дуже непросто, коли вони постійно відчувають наступ на свої права, особливо при створені об’єднаних територіальних громад. Тобто, голови ОТГ потребують невідкладного фундаментального навчання з питань трудових відносин із залученням фахівців управління Держпраці – такого висновку дійшли учасники семінару.

 

DSC03514

Прес-центр ФПО

[ Детальніше... ]

Заява СПО об’єднань профспілок

1458225781 net 1

 

 

Заява у зв’язку з грубим порушенням представниками держави у фондах державного соціального страхування принципів соціального діалогу при здійснені управління соціальним страхуванням

 

Основою соціального захисту працюючих в Україні є система обов'язкового соціального страхування, яка забезпечує нині надання матеріального забезпечення та соціальних послуг у разі хвороби, нещасного випадку на виробництві, безробіття, а також у старості та в інших випадках. Цей досвід взято з європейської практики, відповідні права застрахованих осіб гарантуються Конституцією, законами України, Конвенціями Міжнародної організації праці, Європейським кодексом соціального забезпечення.

На початку 2000-х років в Україні створено страхові фонди, які (крім Пенсійного фонду) є некомерційними самоврядними організаціями. Бюджети фондів формуються в основному за рахунок внесків роботодавців та самих застрахованих осіб, управління фондами здійснюють правління, сформовані з представників держави, об’єднань роботодавців та всеукраїнських профспілок - законних представників застрахованих осіб.

Завдяки конструктивному діалогу трьох сторін у попередні періоди фонди надавали застрахованим особам поступово зростаюче матеріальне забезпечення і соціальні послуги.

Однак останнім часом у страхових фондах розпочалися деструктивні процеси, державна сторона в особі Міністерства соціальної політики України розпочала дії, спрямовані на руйнування соціального діалогу в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, порушення паритетності в управлінні фондами соціального страхування, усунення застрахованих осіб, представниками яких є профспілки, від прийняття принципово важливих для людей рішень.

Затвердження бюджетів фондів соціального страхування, статутні та кадрові питання по призначенню чи звільненню їх керівників уже майже виведені з-під тристороннього управління та здійснюються державною стороною одноосібно чи в зговорі з представниками роботодавців.

Триває практика нецільового використання коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття. Так, значна частина коштів його бюджету використовується на утримання державних установ. Тобто, за рахунок страхових коштів утримується не лише багатотисячний штат Державної служби зайнятості України, а й інші державні структури.

Однак і цього мало, вже готується наступний крок - законодавчі пропозиції щодо одержавлення майна фондів соціального страхування, яке було придбане за страхові кошти застрахованих осіб. Під тиском державної сторони належні фондам приміщення протиправно реєструються як державна власність. Немає сумніву що там незабаром поселяться різні держустанови або ж ці об’єкти буде розпродано.

Такий стан справ – не що інше, як підміна колегіальних рішень та законодавчо визначених засад соціального діалогу диктатом однієї – державної сторони, в руках якої одночасно зосереджено функції управління, державного нагляду і право вето на соціальні видатки з бюджетів, Залишаючи тим самим двом іншим сторонам соціального діалогу функцію підпорядкованих спостерігачів.

За таких умов права та інтереси самих застрахованих громадян відверто ігноруються, державною стороною останні роки блокується підвищення рівня страхових гарантій, зокрема досі залишається нижче конституційно визначеного рівня та не відповідає вимогам ратифікованих Україною конвенцій МОП мінімальний розмір допомоги по безробіттю. З 2015 року не відновлено санаторно-курортне лікування застрахованих осіб за рахунок страхових коштів, яке вкрай необхідне для профілактики захворюваності і відновлення працездатності працівників, особливо зайнятих у шкідливих та важких умовах.

Законодавством встановлено: роботодавці сплачують страхові внески на користь застрахованих осіб, самі ж застраховані є членами страхових фондів. Тому вважаємо за необхідне перейти до формування органів управління у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування двома сторонами – а саме національними репрезентативними об’єднаннями роботодавців разом з представниками Уряду та національними репрезентативними об’єднаннями профспілок.

Функції держави мають полягати у забезпеченні створення законодавчої регулятивної бази та здійсненні нагляду і контролю за надходженням та використанням страхових коштів.

У зв’язку з порушенням державною стороною принципів соціального діалогу в системі соціального страхування та практичним блокуванням можливості соціальних партнерів реалізувати свої законні права, профспілкова сторона як представник інтересів застрахованих осіб заявляє про призупинення своєї участі в роботі правлінь Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Вимагаємо від Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. невідкладно провести зустріч з представниками СПО об'єднань профспілок з розгляду та прийняття узгоджених рішень з критично важливих питань:

1) з метою унеможливлення прийняття рішень в обхід позиції жодної з сторін відновити паритетність в управлінні фондами соціального страхування шляхом внесення змін до нормативних актів стосовно порядку прийняття правлінням рішень більшістю голосів від кожної представницької сторони;

2) внесення змін до законів з загальнообов’язкового державного соціального страхування щодо формування складу правлінь страхових фондів на двосторонній основі, а саме - представниками профспілок та роботодавців, залишивши за державою здійснення державного нагляду і контролю за діяльністю фондів соціального страхування, що дозволить усунути конфлікт інтересів серед представників держави;

3) законодавчого встановлення з метою гарантування дієвого соціального захисту застрахованих осіб, передбачених ратифікованими конвенціями МОП, Європейським кодексом соціального забезпечення та Конституцією України мінімальних норм матеріального забезпечення та соціальних послуг, зокрема, відновлення санаторно-курортного лікування, у системі соціального страхування.

У разі не реагування Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. на зазначені у Заяві пропозиції керівники Всеукраїнських репрезентативних профоб’єднань – суб’єктам СПО звернуться зі скаргою про порушення прав профспілок у соціальному діалозі до Міжнародної організації праці та доведуть дану інформацію до відома Європейського соціально-економічного комітету.

Повідомляємо застрахованих осіб та роботодавців, що вирішення вказаних питань та відновлення участі профспілок у діяльності фондів соціального страхування знаходяться у компетенції та цілком залежать від керівництва Уряду України.

 

30 травня 2018 року                                                                                                     Спільний представницький

орган об’єднань профспілок

[ Детальніше... ]

Запоріжжя - Луцьк. Транзит за історією і досвідом

P1230400

 

 

Колектив навчально-методичного центру профспілок Волині та працівники обласного комітету Профспілки працівників держустанов зустріли групу працівників профспілки держустанов Запорізької області, що прибули до міста Луцька 22 травня зранку і не думали, як багато приємних вражень очікуватиме на них.

 

Зважаючи на те, що здоланий групою шлях більш ніж у 1000 кілометрів, волиняни намагались показати все, що могло б бути цікавим на Волині.
Тренінги, дискусії,екскурсії - перший день групи був надзвичайно насиченим. Відвідини Луцького замку, цілющі напої у «Медовій хаті»,   а увечері - теплі зустрічі з колегами в дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що є власністю профспілки держустанов Волині.

На наступний день групу чекала подорож у міста Почаїв та Кременець, де профспілки відвідали Почаївську лавру, Кременецький замок та скупались в озері Святої Анни, температура в якому завжди +5 і яке не замерзає навіть узимку.

А третього дня на групу чекали теплі обійми перлини Волині - озера Світязь. Але – як їхати на Світязь і не побувати в Колодяжному, де пройшло дитинство Лесі Українки? Чудова екскурсовод тримала всю групу біля себе майже півтори години, натхненно розповідаючи цікаві факти з життя видатної поетеси.

Сонячна погода і чарівна вода Світязя дали наснаги відвідати ще одне древнє місто Волині - Володимир-Волинський і заїхати у Зимненський монастир, мальовнича природа навколо якого вразила членів групи в самісіньке серце.

І хоч втома від вражень вимагала відпочинку, але нічна смолоскипна екскурсія по старій частині древнього Лучеська з купою містичних історій, додала екстриму та спогадів на все життя.

В останній день перебування група відвідала славнозвісний музей Волинської ікони, де знаходиться унікальна святиня для усіх православних - Холмська ікона Божої матері.

Також гостей запросили до себе на виробництво приватне підприємство «Едельвіка», вишивані вироби якого відомі не тільки на території України а і за її межами.
А ввечері на групу чекала справжня забава- Волинські вечорниці, де усі робили ляльки-мотанки, як модель власної профспілки, співали українських пісень разом з творчими колективами, танцювали і частувались традиційними волинськими стравами.
Запрошуємо на Волинь профспілкових лідерів- навчимося, подискутуємо і трошки відпочинемо душею!

 

IMG 3899

 

IMG 0616


Галина Даниленко,

директор НМЦ профспілок

[ Детальніше... ]

Зміцнюючи соціальне партнерство

IMG 9451

 

1 червня ц.р. Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь за рішенням президії ради КМОППОіНУ вручив Голові Федерації профспілок України Григорію Осовому Почесний знак ім. Анатолія Тимчика «За зміцнення соціального партнерства».

 

Цією нагородою відзначаються посадові особи міністерств та відомств, керівники органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та профспілкових організацій за сумлінну працю у захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.

 

Григорій Осовий у свою чергу висловив вдячність за високу оцінку діяльності ФПУ та його особисто в процесі соціального діалогу.

 

 IMG 9469

IMG 9496

 

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

В Запоріжжі розглядались важливі аспекти легалізації ринку праці

12

 

Про важливі аспекти легалізації ринку праці в Запорізькій області говорили учасники розширеної робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю. У заході  взяли участь: голова правління Пенсійного фонду України Олексій  Зарудний, директор фінансово-економічного департаменту Пенсійного фонду України Тетяна Король, заступник директора Департаменту з питань праці Державної інспекції України з питань праці Олена Коновалова, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко, представники профспілок на чолі з головою обласної ради профспілок Віктором Сластьоном.

         Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив, що одним із пріоритетів роботи присутніх є легальна оплата праці, а відтак і гарантування громадянам їх майбутніх пенсійних та соціальних прав.

- Хочу сказати, що в роботі по легалізації зайнятості населення в області ми маємо непогані результати: є додаткові надходження, збільшилася кількість легалізованих робочих місць, зросла чисельність застрахованих осіб. Свого часу мною було підписано розпорядження «Про організацію роботи щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати», яким зокрема передбачено функціонування відповідної обласної робочої групи. Також було ініційовано проведення щорічної операції «Врожай», яка принесла певні результати за останні два роки та активно буде продовжуватись і в цьому році. Це нелегка робота. Є нерозуміння, протидія, відхід у «тінь». Але ми знаємо, що іншого шляху немає. Ми повинні захищати права наших людей, докласти максимум зусиль для викорінення тіньової зарплати та зайнятості.

Учасники засідання висловили свої думки з порушеного питання.

Зокрема, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко повідомила, що в Запорізькому регіоні зростає як фонд оплати праці, так і середня зарплатня. Так, загальний фонд оплати праці у першому кварталі склав 13,4 млрд. грн. У порівняні з 2017 роком він зріс майже на 3 млрд. грн. або на 28,5%   при середньому  зростанні по Україні 25,3%. Такими ж темпами зростає і фонд, на який нараховується єдиний внесок. Середній розмір заробітної плати зріс на 26,7%  або майже на 1,7 тис. грн. і у березні поточного року склав майже 8 тис. грн., що на 2% більше, ніж середня по Україні. Зростає середня заробітна плата по всіх галузях.

         Віктор Сластьон звернув увагу присутніх, що Запорізький регіон це, насамперед, промисловий майданчик, який і забезпечує найвищі показники середньої заробітної плати. І там, де діє профспілка, немає проблем з легалізацією заробітної плати. А також акцентував увагу присутніх на збільшення заборгованості з виплати заробітної плати.

         Участь у засіданні розширеної робочої групи взяли керівники підприємств - боржників із заробітної плати. Зокрема про ситуацію із виплатою заробітної плати доповіли директори ДП "Радіоприлад", "Запоріжжяобленерго", та ПАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат".

 

14

 

Ми маємо максимально роз’яснити і створити умови для того, аби роботодавці та працівники зрозуміли переваги офіційного працевлаштування та відповідальність, яку несе роботодавець. Нам варто здійснювати постійний моніторинг і не допускати порушень трудових прав, своєчасно й оперативно реагувати на скарги, що надходять від громадян, права яких порушуються. Впевнений, подібні засідання потрібно провести на місцях. Аби в підсумку ми могли достукатися до людей і допомогти подбати про кожного, українця, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За результатами засідання робочої групи та з метою активізації роботи по виявленню фактів порушень законодавства про працю  голова Запорізької обласної державної адміністрації дав низку доручень щодо вжиття заходів з легалізації зайнятості населення та заробітної плати, виявлення фактів використання праці неоформлених працівників.


 13

Запорізька обласна рада профспілок

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30