08 червня 2018

Спартакіада працівників закладів та установ культури Закарпаття – спортивне свято з культурною родзинкою

DSC 2187

 

В місті Ужгороді відбулася VI-а спартакіада працівників закладів та установ культури Закарпаття, організаторами якої були обласна профспілкова організація працівників культури та департамент культури облдержадміністрації.

 

Урочиста церемонія її відкриття вперше проходила на ужгородському стадіоні «Спартак» й була яскравою і цікавою. Під музичний супровід духового оркестру Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора (керівник – заслужений артист України Ференц Томич) пройшли усі 28 команд-учасниць, у складі яких понад 320 учасників, що представляли районні та міські відділи й управління культури, обласні установи й заклади культури, культурно-мистецькі навчальні заклади. Вони вийшли на церемонію відкриття у різнокольоровій спортивній формі, з оригінально оформленими табличками з назвами команд, що підкреслювало неповторність галузі.

         Учасників спартакіади вітали голова оргкомітету спартакіади, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець.

Суддівська колегія, яку очолював суддя Національної категорії Анатолій Плеханов, визначила результати спартакіади. У дартсі найкращий результат показала Оксана Гайналій (відділ культури Перечинської РДА). У легкій атлетиці серед жінок перше місце зайняла Тетяна Божов (відділ культури Виноградівської РДА) а серед чоловіків - Вадим Бабинець (Закарпатський народний хор). В сімейних стартах не було рівних родині Логін правління культури, молоді і спорту Хустської міської ради).

Чемпіонами в настільному тенісі стали Світлана Аванесова (відділ культури Мукачівської РДА) та Олександр Лізанець (музей народної архітектури і побуту), в шахах - Василь Данашевський (відділ культури Мукачівської РДА), в шашках Василь Голубець (управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради).

Великий інтерес уболівальників викликали змагання з перетягування канату. Тут перемогу здобула команда відділу культури Мукачівської міської ради, яка перемогла у фіналі спортсменів відділу культури Великоберезнянської РДА.

         За підсумками всіх видів спартакіади перше загальнокомандне місце зайняла команда управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (начальник Володимир Власюк, голова райкому профспілки Зореслава Грицько). На другому місці – спортсмени відділу культури Мукачівської РДА (начальник Оксана Кречковська, голова райкому профспілки Лілія Немеш), на третьому - відділу культури   В. Березнянської РДА (начальник Неля Глодан, голова райкому профспілки Ганна Олень).

         Призери змагань в загальнокомандному заліку нагороджені кубками та грамотами організаторів, а призери в індивідуальному заліку та   окремих видах - пам’ятними медалями та грамотами. Усі діти – учасники змагань із сімейних стартів отримали пам’ятні подарунки від обласної профспілки

Нагороди вручили голова оргкомітету, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин та член президії обкому профспілки Вікторія Гойс - Шайбакова.

 

         DSC 2035

 

DSC 2180

 

 

 

DSC 2583

 

DSC 2547

 

На фото:

- моменти спартакіади.

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

[ Детальніше... ]

65 років «культурного» обкому: перемоги, знахідки, досвід

DSC03544

 

Своє 65-річчя Кіровоградська обласна організація профспілки працівників культури відзначила не банальними урочистостями, а під час незвичного семінару, який відбувся у інтерактивному форматі. Усі його складові мали єдине резюме: у будь-якій ситуації треба дійти до колективного рішення чи думки, виробляти командний стиль роботи.

 

Підсумки діяльності, перемоги та знахідки обласної організації озвучувалися під час панельної дискусії «Від ювілею – до ювілею». Який висновок зробили профактивісти? Вони набули досвіду роботи, зокрема по співпраці із соціальними партнерами, починаючи із Міністра культури і закінчуючи місцевими керівниками. Навчилися попереджати конфліктні ситуації, не доводити їх до невідворотних, вести переговори під час колдоговірної кампанії, запровадили чимало нових форм співпраці. Якщо керівник працює відкрито, значить, він не боїться профспілки й не буде її знищувати. Є гарні приклади, коли керівник при працевлаштуванні на роботу запрошує голову профкому, котрий презентує профорганізацію. Головний здобуток обласної організації – розуміння того, що профспілка – це усі спілчани, їхня сила - у єдності. Не обійшлося й без втрат, в першу чергу, у чисельності, до цього призводять, зокрема структурні зміни, недолугість політики окремих керівників.

А щоб не було втрат учасники семінару провели ділову гру «Мотивація профспілкового членства». Розглядаючи конкретні ситуації, профактивісти шукали із них вихід. Крім того, кожен мав змогу поділитися досвідом мотиваційної роботи. Найвпливовіші мотиваційні важелі – матеріальні (наприклад, для членів профспілки вводяться додаткові гарантії) та інформаційні (доносити за допомогою різних засобів інформацію про зроблене, досягнуте).

Родзинками семінару були квест «Що ти знаєш про профспілку?», заочна подорож на повітряній кулі, психологічні тренінги, засідання за круглим столом. Багато уваги було приділено інформаційній складовій профспілкової роботи, яка є завершальним акордом будь-якого заходу чи виконаної роботи. Для висвітлення діяльності використовуються не лише друковані видання та телерадіомережа, а й сайти, профспілкові куточки, розповсюдження інформаційних листівок серед спілчан. Як позитивний досвід, називалася участь голів профкомів у виробничих нарадах, які можна використовувати для презентації профспілкової роботи.

В ігровій формі обговорювалися алгоритми колдоговірної роботи. Ніби усі грамотні й досвідчені у колдоговірних питаннях, але повторити, та ще й у такий цікавий спосіб, ніколи не зайве, тим паче кожен ділився секретами своєї співпраці із керівниками у цих питаннях і, безперечно, почерпнув для себе щось нове.

Звісно, таку насичену й цікаву програму могла підготувати лише супертворча та креативна людина. Це голова обкому «культурної» профспілки Зоя Кадук. Тому на її адресу лунало багатоголосе «спасибі» за пізнавальну програму та спілкування. Захід відбувався у чудовому оздоровчому закладі «Бригантина» Новоархангельського району, що додало позитивних емоцій та настрою.

Обком профспілки підготував наказ ветеранів профспілкового руху – початківцям та заповіді профактивіста. Перша заповідь: любити людей і своє громадське доручення. Друга – любити керівників і рядових членів профспілки, щоденно і в ювілеї. Третя – любити, веселих і нудних, справедливих і вередливих, навіть тих, через яких отримуєш і в хвіст, і в гриву…

65 років – це не просто ювілей, а велике надбання профспілкової роботи щодо захисту інтересів працівників галузей культури, це вагома кадрова школа, адже чимало профактивістів стали керівниками закладів, це вміння стояти на своєму та йти до кінця і, зрештою, це задоволення від виконання громадського доручення.


DSC03528

Марія Іванова

[ Детальніше... ]

Профспілки Чернігівщини і Гомельщини планують розширити співпрацю

DSC 0009

 

Ще декілька років між Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області та Гомельським обласним об'єднанням профспілок були встановлені дружні сусідські відносини.

 

Лідери профспілкових організацій двох областей неодноразово зустрічалися в рамках навчальних заходів, обмінювалися позитивним досвідом роботи. Однак, динаміка сучасного життя підштовхує профспілки до зміни формату відносин та наповнення співпраці новим змістом.

 

31 травня — 1 червня на запрошення білоруської сторони Ігор Москаленко — голова ФПО Чернігівської області та Тетяна Осадча — директор Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок відвідали м. Гомель (Республіка Білорусь).

Метою зустрічі стало обговорення та підписання Протоколу про наміри «Про взаємне співробітництво між Гомельським обласним об'єднанням профспілок і Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області». З білоруського боку документ підписав Олексій Нєвєров — голова Гомельського обласного об'єднання профспілок.

 

DSC 0040

 

Найближчим часом Протокол буде доопрацьований і сформований у вигляді Угоди, яка передбачатиме значне розширення співпраці профспілкових організацій двох країн в частині обміну досвідом захисту прав працюючих, аналізу економічних викликів та тенденцій ринку праці, проведення спільних навчальних, інформаційних, спортивних та культурних заходів.

 

Також профспілкові лідери взяли участі в засіданні «круглого столу» на тему: «Профспілки і соціальні гарантії на сучасному етапі. Досвід двох держав», відвідали музей історії профспілкового руху Гомельської області та ВАТ «Новобілицьку торгову компанія «Алеся», ознайомилися з туристично-оздоровчим потенціалом Гомельщини.

 

 DSC 0059

 

DSC 0072

 

 

DSC 0066

 

DSC 0000

 

 

Віталій Копиш

[ Детальніше... ]

Забезпечення належних умов праці молодих працівників – одне із пріоритетних завдань, яке спрямоване на збереження здоров'я і життя трудового потенціалу підприємства

Профспілки - загальне фото -2018

 

6 червня 2018 року Профспілка працівників зв'язку України разом з соціальними партнерами у конференц-залі Українського державного центру радіочастот, одного з найкращих підприємств в галузі зв'язку, провели нараду, на якій підбили підсумки виконання заходів з нагоди Дня охорони праці, що пройшов під гаслом: "Захищене і здорове покоління".

 

У нараді взяли участь: начальник відділу з питань охорони праці департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Наталія Віжул, заступник керівника департаменту – завідувач відділу охорони праці Федерації профспілок України Валентин Маціяшко, начальник відділу технічного регулювання, охорони праці та соціальної політики Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Міністерства інфраструктури України Микола Варшава, заступник начальника відділу пожежної безпеки та охорони праці Адміністрації Держспецзв'язку Марія Левицька, головний спеціаліст служби охорони праці, мобілізаційної роботи та цивільної оборони Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації Степан Сем'янків, представники підприємств, установ та організацій галузі, операторів мобільного зв'язку, керівники служб та відділів охорони праці, голови профспілкових організацій підприємств.

З вітальним словом до учасників наради звернувся виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько, який зауважив, що спільне підведення підсумків виконання заходів до Дня охорони праці дає можливість як продемонструвати свою роботу так і обмінятися думками з колегами з інших підприємств у цьому напрямку.

Відкриваючи засідання, голова Профспілки працівників зв'язку України Микола Стародуб зазначив, що до Дня охорони праці Федерацією профспілок України було проведено низку заходів, участь у яких взяла і Профспілка працівників зв'язку України, а саме: брифінг "Захищене і здорове покоління", покладання квітів до пам'ятника загиблим працівникам на виробництві, нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей".

Цьогорічний девіз Дня охорони праці співпадає із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня. Також в цьому році, всі заходи були приурочені до 100-річчя від дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

Всі заходи, які в галузі щорічно проводяться до Дня охорони праці, сприяють покращенню стану охорони праці на виробництві, привертають увагу керівників на покращення умов праці на підприємствах. До цієї роботи залучаються приватні оператори зв'язку.

Учасники наради ділилися досвідом роботи з охорони праці на своїх підприємствах.

В рамках заходів до Дня охорони праці, відповідно до затверджених робочих планів, проведено:

- комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці, додержання вимог безпеки праці під час виконання робіт;

- підготовку об'єктів, устаткування, приміщень та робочих місць до роботи у літній період з високими температурами навколишнього середовища;

- навчальні заняття та семінари з працівниками на теми: "Захищене і здорове покоління", "Виявлення, оцінка ризиків та заходи по зниженню, усуненню ризиків";

- анкетування працівників для виявлення недоліків в системі працеохоронної діяльності;

- зустрічі керівництва підприємств з працівниками щодо визначення та розроблення заходів, спрямованих на покращення умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань;

- методичні заняття з показом 157 зразкових робочих місць, належного рівня культури охорони праці при виконанні робіт, передбачених виробничим процесом, ведення документації з охорони праці;

- конкурси з охорони праці на: "Кращий кросворд з охорони праці", "Кращий працівник", "Кращий виробничий підрозділ", "Кращий радіотехнічний об'єкт з охорони праці";

- дні відкритих дверей під назвою "Робоче місце моїх батьків";

- вшанування пам'яті загиблих на виробництві: надавалася допомога в облаштуванні могил;

- відвідання та надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих, а також інвалідам праці.

На нараді виступив заступник керівника департаменту – завідувач відділу охорони праці Федерації профспілок України Валентин Маціяшко який проінформував присутніх про те, що за результатами державного нагляду, спрямованого на запобігання економічній експлуатації молоді, зокрема дітей, виконанню робіт, небезпечних для їхнього життя і здоров'я, встановлено, що 65 % перевірених підприємств порушують права дітей.

Найбільше дитячу працю використовують у сфері послуг (58 %), промисловості (20 %) та сільському господарстві (22 %). Це пов'язано з тим, що молоді працівники та діти приходять без належної підготовки, не вимогливі та не знають законодавства у сфері безпеки та гігієни праці. Тому з метою захисту трудових прав, молодих працівників необхідно залучати до профспілки.

У своєму виступі начальник відділу з питань охорони праці департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Наталія Віжул повідомила, що Держпраці щороку намагається переглядати формат Дня охорони праці з метою його покращення, а також запропонувала долучитися до внесення пропозицій до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації" та участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі на присвоєння звання "Краще підприємство з охорони праці".

За активну участь у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпеки виробництва та поліпшення умов і охорони праці та з нагоди 100-річчя від дня утворення технічної інспекції праці профспілок кращі працівники підприємств та голови профспілкових організацій відзначені Почесною грамотою та Подякою Голови Федерації профспілок України та Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників зв'язку України.

Профспілка працівників зв'язку України висловлює щиру вдячність адміністрації Українського державного центру радіочастот за допомогу у проведенні наради.

 

Відеоматеріал про нараду можна переглянути тут.

Профспілка працівників зв'язку

України

 

[ Детальніше... ]

Засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради

Изображение 743

      

   7 червня 2018 року в Київській міськпрофраді відбулося засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.

 

   Головував на засіданні Антонюк Андрій Сергійович - Голова СПО роботодавців в м. Києві.

     Участь у заході взяли членські організації Міськпрофради, представники Громадської ради при КМДА, КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен», Державної установи «Інститут економіки та прогнозування» НАН України, Федерації роботодавців Німеччини.

     На порядку денному розглянуто питання:

            1. Прогнозні показники попиту у кваліфікованих робітниках – випускниках закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2018 року для задоволення потреб столичного ринку праці та забезпечення їх першим робочим місцем (доповідач: Мусієнко Т.П., заступник начальника Управління професійної освіти – начальник відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА).

2. Обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» (доповідачі: представники Сторін соціального діалогу та запрошені).

 

Изображение 745

 

У вступному слові, співголова КМТСЕР Валентин Петрович Мельник зазначив, що у зв’язку з відсутністю на засіданнях КМТСЕР співголови з боку міськдержадміністрації, який наділений повноваженнями приймати відповідні рішення та здійснювати контроль за їх виконанням, Міськпрофрада звернулася до Голови КМДА Кличка В.В. з вимогою забезпечити участь повноважного представника міської влади на засіданнях органу соціального діалогу - КМТСЕР.    

            За результатами обговорення першого питання, за пропозицією Сторони профспілок, запропонований проект Рішення було доповнено пунктом щодо зобов’язань міської влади розробити Програму забезпечення першим робочим місцем випускників закладів професійної (професійно-технічної освіти).

            Під час обговорення другого питання розгорнулася гостра та бурхлива дискусія.

        Задля надання висновків щодо економічної обґрунтованості запропонованого розміру зміни тарифів на проїзд, Міськпрофрадою в рамках співпраці з Київською регіональною профспілкою працівників Національної академії наук України, було залучено до вивчення наданих міською владою матеріалів та розрахунків фахівців Державної установи «Інститут економіки та прогнозування» НАН України.

       У своїй доповіді доктор економічних наук, завідуюча відділом розвитку виробничої інфраструктури ДУ «Інститут економіки та прогнозування» НАН України Никифорук Олена Ігорівна відзначила, що показники фінансових планів КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен» є недостатньо економічно обґрунтовані, а саме спостерігається: суттєве завищення планових витрат та збитків як у розрахунках КП «Київпастранс» так і розрахунках КП «Київський метрополітен» в декілька разів; порівняння планових показників 2018 року з плановими показниками 2017 року, а не фактичними, що є некоректним; невідповідність вказаних планових доходів до рівня підвищення тарифів.

 

Изображение 758

 

   Тому, за висновками Інституту, обґрунтування з підвищення тарифів                     КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен» не є коректними та достатньо обґрунтованими, і потребують доопрацювання на основі коректних розрахунків показників з урахуванням визначених Урядом прогнозних макроекономічних показників на 2018 рік та соціально-економічної ситуації м. Києва.

   Голова Громадської ради при КМДА Назаренко Богдан Станіславович поінформував щодо розгляду питання зміни тарифів на засіданні Громадської ради 31 травня ц.р. та озвучив Рішення Громадської ради, прийняте за результатами засідання.

     На засіданні виступив представник Федерації роботодавців Німеччини – Генрі Циммерман, який зазначив щодо важливості ефективного та результативного проведення соціального діалогу.

  

     За підсумками обговорення, з урахуванням позицій всіх Сторін, було вирішено продовжити консультації щодо подальшого вивчення обґрунтованості запропонованого міською владою розміру тарифів на проїзд.

 

  Изображение 760

                             У правління з соціально-економічних питань

                             та соціального діалогу

 

    

 

  

[ Детальніше... ]

У Закарпатській облпрофраді нагородили кращих журналістів, які висвітлюють профспілкову тематику

DSC 3620

 

У Закарпатській обласній раді профспілок підбито підсумки обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок області у засобах масової інформації у 2017-2018 роках. На зібранні було оголошено привітання голови облпрофради Володимира Фленька до Дня журналіста.

 

Як зазначив заступник голови облпрофради Василь Захарець, проведення конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок засобами масової інформації певною мірою сприяло поліпшенню цієї роботи, й зокрема, висвітлення питань укладання колективних договорів і угод, соціального партнерства, трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їх сімей, дитячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок тощо.

На питаннях співпраці з журналістами наголошували у своїх виступах голови обласних організацій профспілок: працівників культури – Наталія Товтин, освіти і науки – Тетяна Повханич, охорони здоров’я – Володимир Турок. Питання висвітлення профспілкової тематики в засобах масової інформації порушили головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Закарпатській області Василь Бедзір, власний кореспондент газети «Голос України» у Закарпатській області Василь Нитка та інші.

 

DSC 3576

 

Було оголошено результати обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок у ЗМІ в 2017-2018 роках. За активне висвітлення цієї тематики відзнаками облпрофради нагороджено журналістські колективи ДП «ТРК Мукачево «М-Студіо», редакцій газет «Новини Закарпаття», Іршавської райгазети «Нове життя», міськрайонної газети «Мукачево», райгазети «Вісті Ужгородщини», Тячівської райгазети «Дружба», газети «Спорт тайм», видання «Профспілкове щодення», регіонального часопису «Синій Вир».

Нагороджено також групу журналістів всеукраїнських, обласних та міськрайонних видань, які активно висвітлюють профспілкову тематику у засобах масової інформації.

Нагороди керівникам ЗМІ та окремим журналістам вручив заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець

 

На фото:

- на зустрічі з журналістами – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець та голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин;

 

P1160857

 

- у залі засідань облпрофради – учасники зустрічі;

- заступник голови облпрофради Василь Захарець(праворуч) вручає нагороду головному редактору сайту «KarpatРost.com» Сергію Романенку.

- колективне фото на згадку

 

DSC 3647

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

 

[ Детальніше... ]

Співпраця відділення НСПП в Миколаївській області та Миколаївської обласної ради профспілок - дієвий засіб попередження та вирішення колективних трудових спорів

IMG 1185


Сьогодні ні в кого не викликає сумніву, що профспілки є водночас і соціальним інститутом, і налагодженою системою, яка займає особливе місце в структурі демократичної правової соціальної держави, оскільки саме вони покликані виражати, захищати і відстоювати права та законні інтереси найманих працівників, які складають більшість українського суспільства. Окрім того, Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» закріпив за профспілками, їх об’єднаннями певні права у вирішенні трудових спорів. І якщо при вирішенні індивідуальних трудових спорів профспілки можуть лише представляти інтереси найманих працівників в органах, що розглядають індивідуальні трудові спори, - комісіях по трудових спорах та судах, то за Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» профспілкам гарантована можливість брати безпосередню участь в процесі виникнення, розгляду та вирішення колективного трудового спору шляхом участі в роботі примирних комісій та трудових арбітражів. Законодавець наділив профспілки правом ініціювати виникнення колективного трудового спору і його легітимне вирішення у разі, коли переговори з роботодавцем щодо попереднього врегулювання конфлікту, не дали бажаного результату.

Тому більше десяти років на Миколаївщині відбувається тісна співпраця Відділення НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївської обласної ради профспілок (далі – облпрофрада), метою якої є насамперед зниження соціальної напруги в трудових колективах області, взаємодія з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасне їх вирішення.

Вперше Угода про співпрацю між облпрофрадою та Відділенням була укладена 26 грудня 2007 року на 2008 - 2010 роки однією з перших в Україні. Цей крок у розвитку взаємовідносин є закономірним, продиктованим спільними завданнями наших інституцій і мав на меті підвищення ефективності заходів по врегулюванню та стабілізації відносин у соціально-трудовій сфері. Нові угоди укладались 10 листопада 2010 року (на 2011-2015 роки) та 21 січня 2016 року (на 2016-2020 роки).

Проаналізувавши накопичений досвід роботи можна зазначити, що співпраця склалась на трьох рівнях:

  • на обласному - з фахівцями обласної ради профспілок;
  • на галузевому - з профактивом галузей;
  • безпосередньо на рівні підприємств, установ та організацій.

На рівні безпосередньої взаємодії облпрофради та Відділення планується спільна робота на рік. Так, 16 січня 2018 року відбулась робоча зустріч представників Відділення та облпрофради на якій було обговорено перспективи спільної роботи на 2018 рік, зокрема спільне надання правової

2

допомоги сторонам колективно-трудових відносин в галузі законодавства про працю, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасному їх вирішенню. Під час робочої зустрічі обговорено та затверджено план роботи громадського Університету правових знань на 2018 рік.

Облпрофрада разом з відділенням НСПП проводить постійну роботу щодо удосконалення та пошуку нових ефективних форм взаємодії для стабілізації соціально-трудових відносин.

Для надання правової допомоги профспілковим організаціям в питаннях практичного застосування положень законодавства про працю, з метою усунення ускладнень стану соціально-трудових відносин, які можуть призвести до виникнення колективних трудових спорів, працівниками облпрофради та Відділення проведені узгоджувальні зустрічі з керівниками конфліктогенних підприємств та представниками первинних профспілкових організацій на комунальних підприємствах «Миколаївелектротранс», «Міжнародний аеропорт «Миколаїв», на державних підприємствах «Миколаївський бронетанковий завод», «Миколаївський суднобудівний завод».

3 травня 2018 року голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, трудовий арбітр НСПП Світлана Начинова та начальник Відділення Оксана Євченко взяли участь у зборах трудового колективу на КП «Миколаївелектротранс». На збори також було запрошено голову Миколаївської міської ради, депутатів міської влади, начальника управління житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації, голову профспілки та ін. На зборах розглядалися питання щодо виконання положень колективного договору виконуючим обов’язки директора підприємства. При цьому трудовий колектив висловив недовіру керівнику. За результатами рішення зборів трудовий колектив вступив у колективний трудовий спір з директором підприємства, який в подальшому був звільнений у зв’язку з призначенням нового керівника. 23 та 24 травня 2018 року відбулось два засідання трудового арбітражу, до складу якого увійшли трудові арбітри Світлана Начинова та Любов Онищенко, заступник голови облпрофради. Ухвалене рішення задовольнило сторони спору та визнано ними обов’язковим до виконання.

За активної участі працівників Миколаївської обласної організації профспілки працівників суднобудування України з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) відбуваються систематичні консультації сторін соціально-трудових відносин на підприємствах суднобудівної галузі.

3

Миколаївщина не належить до конфліктних регіонів, однак і в нашій області періодично відбуваються акції соціального протесту та виникають колективні трудові спори. Так, в області за 20 років зареєстровано 56 колективних трудових спорів, вирішено 54. «Лідером» по кількості колективних трудових спорів (18 спорів, що складає 32%) є підприємства галузі суднобудування, а саме: державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» (12 колективних трудових спорів), державна акціонерна холдингова компанія «Чорноморський суднобудівний завод» (3 колективних трудових спори). Ініціаторами легітимного вирішення конфліктів, що виникають на цих підприємствах, в основному виступали безпосередньо профспілкові комітети. Спори супроводжувались акціями протесту (всього більше 50), з них 26 організовано профспілкою Миколаївського суднобудівного заводу (52%).

З метою обміну досвідом між профспілками та відділенням НСПП, підвищення ефективності роботи кожної зі сторін, а також покращення правової обізнаності усіх зацікавлених осіб щомісячно проводяться семінари-наради, семінари-практикуми, тренінги, навчальні семінари з елементами ділової гри. Тематика даних заходів є достатньо широкою і охоплює нормативно-правову базу, досвід, проблеми та перспективи розвитку сфери соціально-трудових відносин.

Однією із форм роботи Відділення та облпрофради, яка довела свою ефективність упродовж десяти років співпраці є Громадський університет правових знань для представників профспілок потенційно конфліктних підприємств, арбітрів та посередників, започаткований у 2008 році.

Проведено вже 39 занять Громадського університету з різноманітної тематики. Водночас, позитивною виявилася практика оперативного внесення змін до плану у зв’язку з виникненням тих чи інших проблем на підприємствах області, або інших актуальних питань. До усіх навчальних заходів готується інформаційно-методичний супровід у вигляді тематичних буклетів та інших наочних матеріалів.

Важливим напрямком спільної роботи профспілок та Національної служби посередництва і примирення в рамках Закону України «Про соціальний діалог в Україні» є роз’яснювальна робота щодо процедури визнання репрезентативними організацій найманих працівників та їх об'єднань. Завдяки спільним зусиллям та своєчасній роз’яснювальній роботі Відділення та облпрофради, на виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні», з вересня 2011 року по вересень 2016 року такими, що відповідають критеріям репрезентативності визнано Миколаївську обласну раду профспілок та 16 галузевих профспілкових організацій. З 2016 року по теперішній час підтвердили відповідність критеріям репрезентативності 9 профспілкових організацій.

Одинадцятирічний досвід плідної роботи на підставі Угоди про співпрацю між облпрофрадою та Відділенням показав, що відбувся позитивний вплив на стан соціально-трудових відносин на підприємствах,

4

 

який дозволив профспілковим активістам та рядовим членам профспілок області відчути себе більш захищеними, озброєними знаннями щодо вирішення конфліктних ситуацій легітимним шляхом. В процесі співпраці виникли нові пропозиції щодо шляхів розширення співробітництва.

31 травня – 1 червня 2018 року у м. Одеса, з метою підведення підсумків роботи НСПП за січень-квітень 2018 року за участі голови НСПП Олександра Окіса, проведено нараду-семінар НСПП. В ході наради відбувся виступ начальника відділення НСПП в Миколаївській області Оксани Євченко на тему «Співпраця з профспілками як дієвий засіб попередження та своєчасного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Досвід роботи відділення НСПП в Миколаївській області». Учасникам наради було презентовано модель співпраці Відділення та облпрофради.

Тож, профспілки Миколаївщини та НСПП разом продовжуватимуть сприяти поліпшенню стану соціально-трудових відносин в області.

 

Оксана Євченко, начальник відділення НСПП в Миколаївській області,

Юрій Толмачов, голова Миколаївської обласної ради профспілок

[ Детальніше... ]

Виступ Міністра соціальної політики України Андрія Реви на 107-й Міжнародній конференції праці

Reva1-big

Шановний пане Голово!

Міністри!

Шановні делегати!

Пані та панове!

 

Від імені української тристоронньої делегації вітаю усіх учасників Міжнародної конференції праці.

Питання, підняті у доповіді Генерального директора пана Гая Райдера, щодо посилення гендерної рівності у світі праці та у суспільстві, подолання гендерно-зумовленого насильства та домагань на робочому місці, вимагають спільних дій з боку урядів та соціальних партнерів.

Уряд України приділяє значну увагу сприянню гендерної рівності в усіх сферах життя. Вже у квітні 2017 року було затверджено Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Особливий наголос в цих документах зроблено на забезпечення недискримінаційного виробничого середовища у світі праці.

На сьогодні, Урядом внесено недискримінаційні положення в чинний Кодекс законів про працю, Генеральну угоду, вони відображені в колективних угодах на нижчих рівнях.

Для того, щоб враховувати вимоги дотримання гендерної рівності в національній програмі реформ, Уряд створив Офіс Урядового уповноваженого з питань гендерної політики. У цьому зв’язку, було переглянуто перелік професій, які були заборонені для жінок, а це стосується понад 418 професій. Цим забезпечується принцип рівного ставлення до жінок та чоловіків.

Від імені Уряду України хотів би підтвердити, що ми підтримуємо розробку та прийняття нових міжнародних стандартів МОП стосовно подолання насильства та домагань щодо жінок та чоловіків у світі праці.

Шановний пане Голово!

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є важливою частиною Стратегії подолання бідності. Саме ця ідея лежить в основі започаткованих Україною соціально-економічних реформ у сферах пенсійного забезпечення, освіти та охорони здоров’я.

Пенсійна реформа, яку проводить Уряд України, спрямована на відновлення справедливості при визначенні пенсійних виплат. Цей крок є вкрай важливим для українських пенсіонерів, зокрема для тих, хто отримував пенсійні виплати на рівні менші за прожитковий мінімум.

Для нас важливо те, що наші зусилля здійснюються у світлі Конвенції МОП № 102 про мінімальні норми соціального забезпечення, ратифікованої Україною у 2016 році.

Ми пишаємося тим, що Україна є першою країною на пост-радянському просторі, яка ратифікувала цю флагманську Конвенцію МОП у сфері соціального забезпечення та сьома у світі, яка ратифікувала її у повному обсязі. Це був гарний приклад відмінної тристоронньої співпраці як відповідь на багатовимірні виклики, які постають перед нашою країною.

Шановний пане Голово!

Сьогодні, на жаль, шлях розвитку України ускладняється через продовження збройної агресії Російської Федерації проти України.

Для того, щоб забезпечити  дотримання прав людини для півтора мільйона українських громадян, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок агресії  Російської Федерації, Урядом схвалено Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року.

Уряд знайшов дієві рішення для здійснення соціальних виплат, включаючи пенсійні, українським громадянам, які перемістилися  на територію, підконтрольну державній владі. Сьогодні Уряд розробляє порядок, який дозволить мешканцям тимчасово-окупованих територій Донецької та Луганської областей отримувати свої соціальні виплати, включаючи пенсійні за місцем їх фактичного проживання/ перебування на території України.

Шановний пане Голово!

Планом пріоритетних дій Уряду на 2018 рік передбачено продовження структурних реформ в Україні, це:

- створення сучасного та інклюзивного ринку;

- проведення грунтовного перегляду управління безпекою та гігієною праці;

- ратифікація низки конвенцій МОП;

- впровадження міжнародних трудових стандартів.

Користуючись нагодою, хочу висловити вдячність МОП за надання вагомої  технічної допомоги задля створення інклюзивного, процвітаючого та соціально згуртованого суспільства.

 

Дякую за увагу!

Офіційний бев-портал

Міністерства соціальної політики України

[ Детальніше... ]

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ

DSCN6987

 

5 червня ц.р. відбулося засідання Президії Київської міської ради профспілок, яке провів голова Київської міськпрофради Валентин Петрович Мельник.

 

На порядку денному були такі питання:

1. Привітання та нагородження Грамотами Міськпрофради вихованок дитячо-юнацької спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» – переможців чемпіонату Європи з академічного веслування у Франції (доповідач – Мельник В.П., голова Міськпрофради).

2. Про Заяву Спільного представницького органу об’єднань профспілок у зв’язку з грубим порушенням представниками держави принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням (доповідач – Мельник В.П., голова Міськпрофради).

3. Про впровадження єдиного профспілкового квитка і програми «Соціальна картка» (доповідачі: Лунга-Федорович Я.Д., директор ТОВ «Центр соціальних послуг»; Дорін Д.П., куратор Програми «Єдиний профспілковий квиток»).

4. Про Висновки Комісії з питань соціально-економічних інтересів і соціального захисту членів профспілок Київської міськпрофради щодо обгрунтованості запропонованого міською владою розміру підвищення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті, дії членських організацій (доповідач – Сурмак В.М. – Голова Комісії, Голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг).

5. Про роботу щодо укладення Територіальної угоди на 2018-2020 роки (доповідач – Панова О.Л., заступник голови Міськпрофради).

6. Різне.

 

 DSCN6943

 

Відкриваючи засідання Президії, Голова Міськпрофради Валентин Петрович Мельник відзначив, що Київські профспілки створюють умови для виховання молодого покоління, змогли зберегли матеріально-технічну базу і дитячі школи, задля того, щоб діти вели здоровий спосіб життя та займалися спортом.

Поінформував учасників Президії, що з 23 по 28 травня ц.р. в м. Гравелінес (Франція) проходив чемпіонат Європи з академічного веслування серед юніорів, на якому представниці спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» Київської міськпрофради вибороли найпочесніше перше місце в класі човнів четвірка розпашна зі стерновим в складі: Скробало Світлани, Устюжаніної Катерини, Устюжаніної Анастасії. Очеретяни Яни та її тренерів-викладачів Тимко Іван Івановича, Тимко Кирила Івановича, Дралюка Валерія Михайловича.

Зазначених вихованок спортивної школи – переможців чемпіонату Європи у Франції з академічного веслування серед юніорів, їх тренера-викладача Тимко Кирила Івановича, директора школи «Буревісник Продана Анона Сергійовича, а також заступника директора по виховательській роботі було поздоровлено та нагороджено почесними Грамотами Міськпрофради.

 

DSCN6945

 

Голова Міськпрофради В.П. Мельник поінформував учасників засідання щодо проведених 29 травня ц.р. загальних зборів Молодіжної ради, на яких був обраний новий Голова Молодіжної ради – Калошин Олексій Олександрович.

Голова Міськпрофради поінформував учасників засідання про Заяву СПО об’єднань профспілок, яка була схвалена на засіданні СПО 30 травня ц.р.

У Заяві наголошується, що у зв’язку з порушенням державною стороною принципів соціального діалогу в системі соціального страхування та практичним блокуванням можливості соціальних партнерів реалізувати свої законні права, профспілкова Сторона, як представник інтересів застрахованих осіб, заявляє про призупинення своєї участі в роботі правлінь Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

СПО об’єднань профспілок вимагає від Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. невідкладно провести зустріч з представниками СПО об'єднань профспілок з розгляду та прийняття узгоджених рішень з низки критично важливих питань.

Представники ТОВ «Центр соціальних послуг» презентували учасникам Президії переваги та перелік послуг Єдиного профспілкового квитка. З метою поширення інформації було вирішено запросити представників Товариства до галузей за участі представників первинних профспілкових організацій.  

 

DSCN6991

 

Голова Комісії з питань соціально-економічних інтересів і соціального захисту членів профспілок Міськпрофради, Голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Сурмак В.М. поінформував, що за результатами засідання Комісії 31 травня ц.р. з обговорення питання зміни тарифів на проїзд, члени Комісії одноголосно висловилися проти їх підвищення.

Заступник голови Міськпрофради Панова О.Л. поінформувала, що 7 червня КМДА планує надати відпрацьовані матеріали по проекту Територіальної угоди на 2018-2020 рр., з тим, щоб Сторони соціального діалогу розпочали роботу над узгодженням положень по розділам.

 

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30