04 липня 2018

ПЛЕНУМ ЦК. Ефективному виконанню колективних договорів – новий імпульс

АБ

 

Спрямувати колдоговірну роботу на прийняття власниками підприємств (роботодавцями), органами виконавчої влади зобов’язань щодо стимулювання виробничої діяльності, збереження робочих місць,  встановлення тарифних ставок і посадових окладів у колективних договорах з дотриманням міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, передбачених в Галузевій угоді на 2018-2020 роки. Таке рішення прийнято на пленумі ЦК Профспілки авіапрацівників України.

 

 

Заслухавши та обговоривши  доповідь Голови Профспілки Михайла Козича «Підсумки виконання колективних договорів на підприємствах, установах та в організаціях цивільної авіації, Гідрометеорологічної служби і в навчальних закладах за 2017 рік, та завдання профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій авіапідприємств щодо реалізації у колективних договорах зобов’язань Галузевої угоди між Міністерством інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України та профспілками працівників цивільної авіації України на 2018-2020 роки» пленум ЦК Профспілки прийняв ряд важливих рішень.

В обговоренні взяли участь голови первинних профспілкових організацій:  ДП «МА «Львів» - Сурма П.М., КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» - Валішева С.В., КП «МА «Запоріжжя» - Бадулін М.О., ТОКП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» - Стеценко В.О., Національного авіаційного університету (НАУ) – Гребенніков В.М., Українського гідрометеорологічного центру - Бурлака Ю.В., ВСП НАУ «Слов’янський коледж НАУ», член ЦК Профспілки – Кудімов (КП «МА «Одеса»). У своїх виступах вони поділились досвідом роботи щодо виконання зобов’язань колективних договорів, Галузевої угоди, звернули особливу увагу на питання, що потребують свого вирішення на галузевому, або на державному рівнях, зокрема щодо низького рівня оплати праці в бюджетній сфері, особливо в організаціях гідрометеорологічної служби, зарахування страхового стажу працівникам підприємств, де мали місце заборгованість із заробітної плати та несплата до ПФУ єдиного соціального внеску, та інших питаннях.

Перш за все, у доповіді та виступах учасників засідання зазначалось, що протягом 2017 року і в першому кварталі 2018 року президія Центрального комітету Профспілки, профспілкові комітети на місцях, незважаючи на складну політичну і фінансово-економічну ситуацію в країні, проводили значну роботу щодо забезпечення виконання колективних договорів, Галузевої і Генеральної угод, захисту трудових прав членів Профспілки, добились значного покращення їх соціального захисту.

Впродовж 2017 року і по сьогоднішній день має місце значне зростання господарської діяльності переважної більшості авіапідприємств і основних показників діяльності авіаційної галузі в цілому. За 2017 рік кількість перевезених пасажирів збільшилась порівняно з попереднім роком на 27.5 відсотка та склала 10,55 млн. чоловік, а обсяги перевезень вантажів та пошти зросли на 11,4 відсотка. Пасажиропотоки через аеропорти України зросли на 27,6 відсотка та становили 16,5 млн. чоловік. Український ринок пасажирських авіаперевезень другий рік поспіль демонстрував високі темпи зростання, що було пов’язано, насамперед, з успішним розвитком сектору міжнародних повітряних перевезень. У 2017 році активно розширювалась географія міжнародних регулярних польотів, розпочато експлуатацію на регулярній основі 20 міжнародних авіаліній, з них десять – вітчизняними авіакомпаніями.

З початку 2018 року також в цілому зберігаються позитивні тенденції розвитку авіаційної галузі України, які сформувались протягом двох попередніх років. Показники першого кварталу 2018 року значно перевищують показники відповідного періоду 2017 року.

Такі позитивні результати господарської діяльності авіаційної галузі дозволили значно збільшити перелік авіапідприємств, які почали успішно виконувати взяті у колективних договорах зобов’язання та положення діючої у 2017 році Галузевої угоди, а також суттєво забезпечити зростання заробітної плати працівників.

Рішення 2-го пленуму ЦК Профспілки щодо ініціювання укладення в найкоротші строки нової Галузевої угоди профспілковою стороною виконано. 14 грудня 2017 року підписано нову Галузеву угоду між Міністерством інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України та профспілками працівників цивільної авіації України на 2018-2020 роки, в якій профспілкова сторона домоглась закласти більш високі стандарти соціального захисту працівників порівняно з попередньою Галузевою угодою, особливо з питань оплати праці. Так, мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) працівника 1-го розряду встановлена у розмірі не менш 180 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством України, замість 120 відсотків, встановлених у попередній Галузевій угоді. Також в Угоді підвищено розміри мінімальних коефіцієнтів місячних посадових окладів операторів і старших операторів технічних засобів контролю на безпеку.

Протягом першого кварталу 2018 року на переважній більшості підприємств, установ, організацій цивільної авіації, Гідрометеорологічної служби і в навчальних закладах проведено підсумки виконання зобов’язань колективних договорів, укладено нові колективні договори, або продовжено терміни діючих.

Колективні договори за 2017 рік в гідрометеорологічних організаціях України в основному виконані. Виплати із заробітної плати проводились вчасно. Протягом 2017 року зберігалась стабільна чисельність працюючих, відсутні звільнення з ініціативи роботодавця за порушення трудового законодавства. Профспілкові комітети здійснюють постійний контроль за виконанням колективних договорів.

Разом з тим, протягом багатьох років, на окремих авіапідприємствах які здійснюють виробничу діяльність, залишається низький рівень оплати праці, мінімальні соціальні гарантії з питань оплати праці, що передбачені Галузевою угодою - не виконуються. Для реалізації зобов’язань нової Галузевої угоди профспілковим комітетам авіапідприємств, що на сьогоднішній день ще не досягли рівня їх виконання,  необхідно разом із адміністрацією розробити конкретні заходи, які забезпечать покращення фінансово-господарської діяльності та забезпечать стале виконання Галузевої угоди.

Підбиваючи підсумки обговорення цього актуального питання, пленум Центрального комітету Профспілки дав доручення Президії ЦК Профспілки, профспілковим комітетам підприємств, установ, організацій цивільної авіації, Гідрометеорологічної служби і навчальних закладів забезпечити постійний та дієвий контроль за виконанням у 2018 році в повному обсязі зобов’язань колективних договорів, Галузевої угоди, та за дотриманням трудового законодавства. Керівництву Профспілки також дано доручення ініціювати переговори щодо внесення змін та доповнень до діючих колективних договорів для приведення їх до норм Галузевої угоди.

 

Профспілка авіапрацівників України

Прес-центр ФПУ

 

АБ1

 

АБ2

[ Детальніше... ]

АКАДЕМІЯ ПРАЦІ, СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН І ТУРИЗМУ ЗАПРОШУЄ

ФIMG 503

 

 

Шановні друзі!

 

Початок липня – це дійсно спекотна пора для тих, хто планує цього року розпочати навчання у вищому навчальному закладі. Адже це час прийняти остаточне рішення, де саме, чому і у кого навчатися у найближчі роки. Вдалий вибір вишу є запорукою майбутнього професійного успіху та формування міцних дружніх зв’язків на все життя.

Цього року Академія праці, соціальних відносин і туризму 26-й рік поспіль оголошує набір на навчання і з нетерпінням чекає на зацікавлених та креативних студентів, які мають високі вимоги до якості освіти. Ми приймаємо цей виклик - урізноманітнюємо освітні програми, зміцнюємо міжнародні зв’язки, модернізуємо навчальні технології.

Академія пропонує освітні програми підготовки бакалаврів та магістрів за сучасними спеціальностями: Право, Соціологія, Соціальна робота, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Фінанси, банківська справа і страхування, Менеджмент, Маркетинг та Туризм. Важливо, що наші студенти мають змогу обрати низку дисциплін залежно від їхніх переваг та користуватись системою дистанційної підтримки навчання. Ми приділяємо увагу індивідуальним запитам кожного студента: допомагаємо адаптуватись, проявити творчі здібності та реалізувати якомога більше додаткових освітніх можливостей.

Для тих, хто вже має спеціальність, але мріє підвищити кваліфікацію або навіть змінити сферу професійної діяльності, маємо пропозиції щодо продовження освіти на старших курсах бакалаврату, у магістратурі та аспірантурі.

 

Ласкаво просимо до нашої академічної родини!

 

Ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму

Вікторія Буяшенко

[ Детальніше... ]

Спортивні досягнення авіабудівників України

02.2

 

В період з 18 по 23 червня 2018 року в с. Коблеве, Миколаївської обл., на спортивних спорудах бази відпочинку «Парадіз» відбулась ХVІІ Всеукраїнська спартакіада авіабудівників.

Змагання проводились на виконання Указу Президента України про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту.

Організаторами Спартакіади виступили Профспілка авіабудівників України, Громадська організація «ВФСТ «Україна», ДК «Укроборонпром», Асоціація «Укравіапром», Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України та провідні підприємства і організації авіабудівної галузі.

У Спартакіаді участь взяли 14 команд-представників підприємств авіабудівної галузі, а саме: АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДАХК «Артем», ДП «Антонов» 1, ДП «Антонов» 2, ДП «ХМЗ «ФЕД», ДП «ДержККБ «Луч», ДП МФ «Артем», ДП «Новатор», ВМЗ ПАТ «Мотор Січ», ДП «ЗАВОД 410 ЦА», ПАТ «НТК «Електронприлад», а також дві команди дебютанти – ПАТ "ДАЗ" і ДП "КАЗ".

У відкритті Спартакіади участь взяли Голова Профспілки Ярема Жугаєвич, Голова ГО «ВФСТ «Україна» Микола Ципло та його заступник Наталія Омельчук, Віце-президент Асоціації «Укравіапром» Олександр Суровцев, Президент ПрАТ «Укрпрофтур» Сергій Стрілець, заступник директора-головний інженер ДП «Івченко-Прогрес» Олександр Подобний, директор бази відпочинку «Парадіз» Іван Гуцол та голови первинних організацій ПАУ.

Вітаючи спортсменів з початком змагань, Ярема Васильович Жугаєвич оголосив вітання з відкриттям Спартакіади від Міністра Мінмолодьспорту Ігоря Жданова, Президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки та Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Прапори піднято, Спартакіада розпочалась! Спортивні змагання Спартакіади проводились у 8 видах спорту, а саме: армспорту, волейболу, гирьового спорту, легкої атлетики, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

 

За підсумками спортивних змагань суддівською колегією, за погодженням з представниками команд-учасників Спартакіади, були визначені призери ХVІІ Всеукраїнської спартакіади авіабудівників.

 

У командному заліку з армспорту чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Новатор"

3 місце – ДП "Івченко-Прогрес".

У командному заліку з гирьового спорту чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ВМЗ АТ "Мотор Січ"

3 місце – ДП "Івченко-Прогрес".

У командному заліку з легкої атлетики чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

3 місце – ВМЗ АТ "Мотор Січ".

У командному заліку з настільного тенісу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Антонов" 1

2 місце – ДП "ДержККБ "Луч"

3 місце – АТ "Мотор Січ".

У командному заліку з шахів чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

3 місце – ДП "ЗАВОД 410 ЦА".

У командному заліку з шашок чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

2 місце – АТ "Мотор Січ"

3 місце – ДП "ДержККБ "Луч".

У командному заліку з футзалу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Антонов" 2

2 місце – ДП "ЗАВОД 410 ЦА"

3 місце – ДП "КАЗ".

У командному заліку з волейболу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – збірна команда авіабудівників України.

Вітаємо спортсменів та збірні команди підприємств галузі з призовими місцями та бажаємо нових спортивних успіхів до досягнень!

 

 

18

23

25

 

26

 

21

 

Більше фото - на сайті Профспілки авіабудівників України

Профспілка авіабудівників України

[ Детальніше... ]

На Миколаївщині презентовано проект «Соціальний профспілковий квиток»

1м

 

 

3 липня п.р. в Миколаївській обласній раді профспілок відбувся обласний постійно діючий семінар для голів обласних галузевих та первинних профспілкових організацій на тему запровадження Соціального профспілкового квитка. Семінар відкрив голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов.

 

         Презентацію проекту «Соціальний профспілковий квиток» провели директор ТОВ «Центр соціальних послуг» Яна Лунга-Федорович і координатор Проекту від ФПУ Дмитро Дорін.

 

         Завдяки Соціальному профспілковому квитку кожен його власник може отримати необхідні послуги та спеціальні дисконтні умови, а також юридичну, інформаційну, консультативну допомоги для захисту від порушення роботодавцями, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

 

       Учасники проекту «Соціальнй профспілковий квиток» мають можливість отримати в режимі онлайн консультації юристів Сall центру, адвокатів, медиків звернувшись на цілодобову безкоштовну гарячу лінію. Їм надаються послуги: сервіс «Адвокат 24», гарантований виїзд адвоката на місце події у разі реальної загрози життю, здоров’ю, свободі, майну власника картки та членів його родини; «Лікар онлайн» - можливість за наявності Соціального профспілкового квитка отримувати в будь-який час консультації кваліфікованих лікарів; «Допомога в дорозі», а також «Дисконтна програма».

 

         Учасникам семінару запропоновано поетапні дії щодо реєстрації та отримання Соціального профспілкового квитка починаючи з внесення даних в базу Центру соціальних послуг та укладення договору між Центром і організаційною ланкою профспілки до виготовлення та передачі профспілкового квитка власникам.

 

        Голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов зауважив, що проект «Соціальний профспілковий квиток» заслуговує на увагу, а успішне її втілення залежатиме від того, як спрацюють голови профспілкових організацій на місцях, наскільки переконливими будуть аргументи на користь його впровадження як додаткової мотивації профспілкового членства. Наше завдання, підкреслив він, довести інформацію про переваги та додаткові можливості отримання певних послуг за допомогою Соціального профспілкового квитка до відома первинних профорганізацій, щоб про це знали наші спілчани.

 

     Під час проведення семінару відбулась конструктивна дискусія щодо доцільності впровадження та ефективного використання Соціального профспілкового квитка. Присутні на семінарі голови профспілкових організацій виявили зацікавленість до представленого проекту.

 

         Координатор Проекту від ФПУ Дмитро Дорін відповів на запитання голів галузевих та первинних профорганізацій, яких цікавили організаційні та фінансові аспекти проведення цієї роботи.

 

 

 

2м

 

3м

 

4м

 

5м

 

 

Відділ з організаційних питань Миколаївської облпрофради

[ Детальніше... ]

На Миколаївщині презентовано проект «Соціальний профспілковий квиток»

1м

 

 

3 липня п.р. в Миколаївській обласній раді профспілок відбувся обласний постійно діючий семінар для голів обласних галузевих та первинних профспілкових організацій на тему запровадження Соціального профспілкового квитка. Семінар відкрив голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов.

 

         Презентацію проекту «Соціальний профспілковий квиток» провели директор ТОВ «Центр соціальних послуг» Яна Лунга-Федорович і координатор Проекту від ФПУ Дмитро Дорін.

 

         Завдяки Соціальному профспілковому квитку кожен його власник може отримати необхідні послуги та спеціальні дисконтні умови, а також юридичну, інформаційну, консультативну допомоги для захисту від порушення роботодавцями, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

 

       Учасники проекту «Соціальнй профспілковий квиток» мають можливість отримати в режимі онлайн консультації юристів Сall центру, адвокатів, медиків звернувшись на цілодобову безкоштовну гарячу лінію. Їм надаються послуги: сервіс «Адвокат 24», гарантований виїзд адвоката на місце події у разі реальної загрози життю, здоров’ю, свободі, майну власника картки та членів його родини; «Лікар онлайн» - можливість за наявності Соціального профспілкового квитка отримувати в будь-який час консультації кваліфікованих лікарів; «Допомога в дорозі», а також «Дисконтна програма».

 

         Учасникам семінару запропоновано поетапні дії щодо реєстрації та отримання Соціального профспілкового квитка починаючи з внесення даних в базу Центру соціальних послуг та укладення договору між Центром і організаційною ланкою профспілки до виготовлення та передачі профспілкового квитка власникам.

 

        Голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов зауважив, що проект «Соціальний профспілковий квиток» заслуговує на увагу, а успішне її втілення залежатиме від того, як спрацюють голови профспілкових організацій на місцях, наскільки переконливими будуть аргументи на користь його впровадження як додаткової мотивації профспілкового членства. Наше завдання, підкреслив він, довести інформацію про переваги та додаткові можливості отримання певних послуг за допомогою Соціального профспілкового квитка до відома первинних профорганізацій, щоб про це знали наші спілчани.

 

     Під час проведення семінару відбулась конструктивна дискусія щодо доцільності впровадження та ефективного використання Соціального профспілкового квитка. Присутні на семінарі голови профспілкових організацій виявили зацікавленість до представленого проекту.

 

         Координатор Проекту від ФПУ Дмитро Дорін відповів на запитання голів галузевих та первинних профорганізацій, яких цікавили організаційні та фінансові аспекти проведення цієї роботи.

 

 

 

2м

 

3м

 

4м

 

5м

 

 

Відділ з організаційних питань Миколаївської облпрофради

[ Детальніше... ]

Співробітництво профспілки металургів і гірників України та Міжнародної євроазіатської федерації металістів

 Безымяй

 

 

У Запоріжжі 24 - 27 червня 2018 р. відбувся візит делегації турецьких профспілкових колег в ході якого Центральний комітет профспілки металургів і гірників України спільно з Міжнародною євроазіатською федерацією металістів (IEMF) та Запорізьким обкомом ПМГУ провів семінар-навчання голів профспілкових комітетів Запорізької обласної організації ПМГУ і профспілкового активу первинної організації профспілки ПАТ "Запоріжсталь".

 

Захід відбувся відповідно до Постанови VI З'їзду Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (28 квітня 2015 року), яким було затверджено рішення про продовження розвитку міжнародних зв'язків з профспілками металопромисловості країн ближнього та далекого зарубіжжя, а також про продовження практики обміну делегаціями та досвідом профспілкової роботи, проведення навчальних семінарів.

 

         В рамках прийнятих програмних рішень в квітні 2018 р. делегація ПМГУ, в складі фахівців з соціально - економічних і правових питань відвідала Республіку Туреччина (м. Анкара) і взяла участь в семінарі Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів (IEMF).

 

         І от зараз відбувся візит на українську землю наших турецьких профспілкових друзів у складі Генерального секретаря Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів Ісмаїла Дурсуна та його заступника Туражона Раупова. Приймали офіційну делегацію: голова ЦК ПМГУ Сергій Комишев, його перший заступник Валерій Гавриленко та голова Запорізької обласної організації ПМГУ Валерій Сєдов.

 

         25 червня 2018 р. відбувся візит гостей до первинної організації ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь», де їх зустрічав голова профкому комбінату Леонід Анісімов. Присутніх ознайомили з виробничими досягненнями «Запоріжсталі», ходом реконструкції та модернізації виробництва, екологічними програмами. Голова профспілкового комітету звернув увагу на те, що Туреччина є одним з основних ринків збуту продукції комбінату.

 

         Більш детально Леонід Анісімов зупинився на соціальних аспектах. Він розповів про те, що питання охорони праці і заробітної плати є одними з найбільш значущих, але при цьому профком приділяє не менше уваги питанням поліпшення умов праці, відпочинку та оздоровлення, мотивації профспілкового членства. Все це можливо завдяки взаєморозумінню адміністрації та профспілкової організації, а також конструктивному діалогу не тільки з генеральним директором комбінату, а й з усією командою менеджерів.

 

         Відбулася зустріч з генеральним директором Ростиславом Шурмою та директором з персоналу Андрієм Лученко, в ході якої керівники комбінату проінформували гостей про перспективи підприємства і взаємодії з профспілковою організацією.

 

         Іноземні гості побували в мартенівському цеху, цеху гарячої прокатки тонкого листа і на завершення відбулася зустріч з профспілковим активом «Запоріжсталі», в ході якої відбувся обмін досвідом та думками про особливості та основні напрямки діяльності нашої та турецької профспілки.

 

         На другий день візиту, 26 червня 2018 р., в малому залі Запорізької обласної ради профспілок відбулася зустріч голів і працівників профкомів первинних організацій Запорізької обласної організації ПМГУ, представників профспілок Запорізької області з делегацією Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів. Участь в заході взяли: голова Запорізького обкому профспілки металургів і гірників Валерій Сєдов, голова ЦК ПМГУ Сергій Комишев і його перший заступник Валерій Гавриленко.

 

         Генеральний секретар Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів Ісмаїл Дурсун і його заступник Туражон Раупов розповіли присутнім про поточну ситуацію і завдання, що стоять сьогодні перед МЕФМ - міжнародною організацією, що об'єднує 78 профспілок, які в свою чергу представляють більше 20 мільйонів робітників з 19-ти країн Євразійського континенту. Зокрема була надана інформація про основні аспекти роботи профспілки металістів Туреччини - Тюрк Метал та укладення колективної угоди аналога української Галузевої угоди ГМК.

 

         Голова ЦК ПМГУ Сергій Комишев, надав інформацію про поточну ситуацію в ГМК України, стан соціального діалогу та перспективи підписання Галузевої угоди ГМК.

 

         Зустріч проходила в режимі діалогу, її учасники змогли задати питання, обмінятися досвідом профспілкової роботи, обговорити аспекти міжнародного співробітництва споріднених профспілок.

 

         В результаті проведених зустрічей делегації з профспілковим активом, відвідування комбінату "Запоріжсталь" у приймаючої української профспілкової сторони залишився змістовний інформаційний матеріал про досвід роботи турецької профспілки Тюрк Метал, зокрема із укладання колективного договору, а також про історію створення, масштаби і цілі роботи Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів, який обов'язково буде осмислено, проаналізовано та поширено в текстовому варіанті.

 

         Програмою візиту також була передбачена і культурна складова - відвідування профілакторію комбінату "Запоріжсталь", відвідування о. Хортиця з виступом колективу "Січові козаки", а також екскурсія на теплоході по р. Дніпро навколо о. Хортиця. 

 

         Завершився візит накопиченими позитивними і змістовними емоціями всіх учасників і нашою надією на те, що Запорізький край, місто Запоріжжя, металургійний лідер "Запоріжсталь" і Профспілка металургів і гірників України гідно представлені нашим турецьким друзям та колегам по профспілковій боротьбі та роботі.

Петро Писарєв,

Завідуючий відділом соціально-економічної роботи

та трудових відносин

 

iemf zpstal 4 20180626 2092307647 

 

iemf zpstal 5 20180626 1631091910

 

iemf zpstal 8 20180626 1974324153

 

iemf zpstal 10 20180626 1811987138

 

iemf zpstal 11 20180626 1651064233 

 

 iemf zp 2 20180627 1574497793

[ Детальніше... ]

Основні положення Інформаційної стратегії презентовано в навчальному центрі МОП у Турині

 

 20180618 143158

 

18 - 22 червня ц.р. на базі Міжнародного навчального центру МОП у Турині (Італія) проходив тренінг на тему: «Ефективні комунікації для профспілок».

       У заході взяли участь представниками інформаційних служб Аргентини, Бразилії, Гани, Малайзії, Марокко, Омана, Сінгапура, Того, Уругваю для яких у перекладі на французьку мову керівником Прес-центру ФПУ були презентовані основні положення (резюме) Стратегії інформаційної діяльності ФПУ на 2018-2021 рр., мета якої підвищення ефективності профспілкових комунікацій з використанням нових інформаційних технологій.

       Презентовані матеріали отримали високу оцінку викладачів, і на прохання учасників, розтиражовані як зразок для використання в їх практичній роботі.

        

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Наукова діяльність АПСВТ

Gevko-47 i

 

Пропонуємо ознайомитися з ІНФОРМАЦІЄЮ ЩОДО НАУКОВОЇ РОБОТИ Академії праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) у другому кварталі 2018 р. (додається)

 

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31