06 липня 2018

Віктор Турманов: «Профспілки домоглися часткового погашення заборгованості по зарплаті шахтарям"

 

АББ

 

«Вчора Міністерством фінансів України було виділено 324 млн. грн. на погашення заборгованості з заробітної плати шахтарів за травень ц.р. Сьогодні ми очікуємо, що ці кошти надійдуть в трудові колективи», - заявив Голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов. 

Він наголосив, що цьому передували виступ Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Уряду, де були дані відповідні доручення та акції шахтарів під Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України з вимогою погасити заборгованість по зарплаті

 

Прес-центр ФПУ

    

[ Детальніше... ]

Як вимагає час

 

АА

 

Актуальні питання соціально-економічного захисту законних прав та інтересів працівників обговорили учасники наради-засідання профспілкового активу  Української федерації профспілкових організацій  - профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ (ФПО)  з питань розробки комплексу заходів на виконання рішень Президії ФПУ від 21 червня 2018 рок.

На нараді виступили голова УФПО Вацлав Янчевський та його заступник Олександр Крисюк, профспілкові активісти.

В заході взяв участь та виступив заступник Голови ФПУ Євген Драпятий.

Під час наради було розглянуто та обговорено наступні питання:

 

1. Про хід виконання постанови Ради Федерації профспілок України  від    29.03.2018 р. № Р-4-4 «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнових» та постанови Президії ФПУ від 28.02.2018 р. № П-13-2 «Про наступ на права профспілок».

 

2. Про використання  електронного профспілкового квитка УФПО   нового зразка  за період з березня по червень 2018 року.

 

3. Про позицію профспілок щодо збереження  та розвитку  трудового   потенціалу в Україні.

 

    4. Про стан інвестиційного клімату в Україні та ініціативу  створення

         Асоціації сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і         

         інноваційного бізнесу.

 

5.  Про підписання угоди про співпрацю УФПО з  Профспілкою  

    працівників інноваційних і малих підприємств України

 

6. Про стан роботи Непідприємницького Товариства «Недержавний     

     професійний пенсійний фонд  «Перший профспілковий»..

         

Також відбулось нагородження профспілкових активістів та кращих підприємств галузі.

 

Прес-центр ФПУ

 

АА2

 

АА3

АА1

 

 

АА4

       

 

[ Детальніше... ]

8 липня – День рибалки

59 main

 

 

 

Шановні спілчани!

 

8 липня – професійне свято працівників рибного господарства. Вітаємо усіх українських рибалок з цим святом!

Ваша праця дуже важлива для суспільства. Ви докладаєте зусиль для розвитку рибної галузі, забезпечуєте громадян цінною продукцією харчування, займаєтеся відновленням і збереженням рибних ресурсів України.

Щиро зичу вам нових трудових успіхів, міцного здоровя, гарного настрою, родинного благополуччя й достатку.

 

З повагою

 

Голова Федерації профспілок України                Григорій Осовий

[ Детальніше... ]

Чернігівська профспілкова «молодіжка» розширює контакти з громадськими організаціями

5 липня в приміщенні Навчально-методичного центру відбулося розширене засідання виконавчого комітету Молодіжної ради Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області.

Присутні обговорили найближчі заходи Ради, як то ознайомлення з досвідом роботи однієї з провідних первинок м. Чернігова, проведення спортивно-туристичного заходу, започаткування міжнародної співпраці та інше.

В рамках засідання відбулася зустріч членів Молодіжної ради з представниками ГО «Трудові ініціативи». Георгій Сандул та Світлана Юхимович розповіли про діяльність організації в питанні надання інформаційної та правової допомоги профспілкам усіх рівнів, в т.ч. молодіжним об’єднанням. Також були окреслені можливості співпраці «Трудових ініціатив» з чернігівською «молодіжкою», зокрема в проведенні спільних навчальних семінарів.

На завершення заходу голова Молодіжної ради ФПО Віталій Копиш провів для присутніх інтерактивну презентацію на тему «Фактчекінг (перевірка фактів). Як не потрапити на інформаційний «гачок».

 

IMG 4124

 

IMG 4120

 

IMG 4126

 

IMG 4118

 

IMG 4128

 

 

Віталій Копиш,
керівник Центру освіти дорослих "Перспектива"

Навчально-методичного центру

Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
www.nmc.cn.ua

[ Детальніше... ]

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

IMG 3997

 

 

Протягом 3 — 5 липня викладачі Чернігівського НМЦ профспілок мали задоволення працювати з лідерами структурних ланок Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Аби привітати поважних гостей, до Центру завітали голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко, голова Чернігівської обласної організації освітянської Профспілки Тетяна Матвеєва та, звісно, директор Навчально-методичного центру профспілок Тетяна Осадча.

Під час зустрічі учасники навчання ознайомилися зі здобутками та проблемами профспілкового руху, оцінили ситуацію в освітянській галузі Чернігівщини та дізналися про величезну історико-культурну спадщину Сіверського краю.

Далі розпочалося навчання, яке відкрив тренер та юрист НМЦ профспілок Володимир Ковальчук. Тема серйозна та багатогранна «Техніка ефективного управління профспілковою організацією в умовах змін». Освітяни обговорили можливості адекватної реакції профспілки на виклики сьогодення.

Чи важливо профспілковому лідеру розуміти психологію міжособистісного та колективного спілкування? Які компетенції необхідно розвивати профспілковцю передусім? Саме цим питанням був присвячений навчальний модуль Ірини Глушко, практичного психолога, сертифікованого тренера.

У фінальній частині семінару учасники розбиралися в сучасних аспектах інформаційної роботи профспілки, можливостях соціальної мережі та питанні побудови позитивного іміджу організації. Допомагав профлідерам Віталій Копиш, тренер, керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок.

Окрім насиченої навчальної програми, спілчани мали змогу ознайомитися з архітектурними перлинами Чернігова, відвідати Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» та Сосницький літературно-меморіальний музей О. П. Довженка.

 

IMG 3999

 

IMG 4027

 

 

IMG 4019

 

IMG 4031

 

photo 2018-07-05 21-14-33

 

IMG 4108

 

Віталій Копиш,

м.Чернігів

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31