06 серпня 2018

АНАЛІТИКА. Як і чому зросли ціни на продукти?

Б

 

Ціни на продукти в Україні постійно підвищуються - нехай десь за все на кілька копійок, але, все ж, зростання є. Так, за даними Державної служби статистики, зростання цін за перше півріччя склало більше 4%. Про це повідомляє газета «Сегодня». Якщо в 2017 р ціни на деякі товари зросли навіть більше, ніж на 20%, в цьому році таких різких стрибків по продуктам харчування не було. Так, ціни продовжують поступово підвищуватися, але не досягають критичних відміток.

"Якщо брати дані Держстату, то з початку року ціни на продукти харчування зросли всього на 4%. Причому, якщо брати дані за червень, у нас була дефляція - тобто зниження цін, що цілком характерно для літнього періоду, тому що в цей період стають дешевшими всі основні сільськогосподарські продукти - молоко, яйця, овочі, фрукти", - розповів в коментарі сайту "Сегодня" економічний експерт Борис Кушнірук.

Він також додає, що в минулому році влітку був стрибок цін, але його спровокувало зростання цін на продовольчі товари на зовнішніх ринках. А ось істотне подорожчання м'яса викликали масові смерті свиней від африканської чуми.

"У нас більшість продуктів харчування вже прив'язані до цін на зовнішніх ринках, це призвело до того, що підскочили ціни на масло, молоко, м'ясо. З м'ясом також була пов'язана історія з тим, що у нас йшла активна стадія африканської чуми свиней, яка "вирубала" поголів'я тварин десятками тисяч, і це спровокувало зростання цін на м'ясо. Ми опинилися в такій ситуації, що у нас до сих пір свинину імпортують, тому що власного виробництва не вистачає, в першу чергу, для м'ясопереробки", - зазначив Кушнірук.

Якщо порівняти ціни на основні продукти харчування за червень та січень, виходить, що, батон виріс в ціні з 10,34 грн до 11,01, кілограм рису подорожчав з 23,09 грн до 23,27, яловичина подорожчала на 10 грн і тепер коштує 124,41 грн, свинина замість 109,47 грн тепер коштує 114,28 грн, зате вартість курячого філе майже не змінилася - 89,85 грн замість 89,51 грн, суттєво подорожчала і риба морожена - з 65,93 грн до 69,76 грн.

Зате в ціні впав десяток яєць, який ще в січні коштував 27 грн, а в червні всього 21,8 грн. Також подешевшав цукор, який тепер коштує 14, 67 грн замість 15,78 грн.

А ось деякі овочі, в порівнянні із зимою в ціні дуже виросли. Так, морква подорожчала майже в чотири рази - з 6,72 грн до 23,03 грн, буряк більше ніж в два рази - з 6,29 грн до 15,48 грн, і картопля замість 6 грн за кілограм коштує 8,73 грн .

"Статистика показує, що в середньому продукти піднялися в ціні на 5%, наші дані говорять про те, що ці показники в два рази більше – до 10%. Значне збільшення цін є в тих групах товарів, які, за нашими прогнозами, і повинні були рости в ціні, це хліб, м'ясо та овочі. Якщо ми подивимося ціни на овочі в цьому і в минулому році, то зараз майже всі овочі, за винятком моркви, дешевше торішніх на 20-40%. Але якщо ми подивимося, було значно коливання ціни, інфляція була велика, а зараз вона потрошку знижується", – розповідає Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

 

 

НАШ КОМЕНТАР. З ІІ півріччя 2017 року, за результатами проведеного пілотного проекту у IV кварталі 2016 року, Урядом, за ініціативи Мінекономрозвитку, скасовано державне регулювання цін на соціально значущі продовольчі товари. Тим самим, Кабінет Міністрів України фактично відмовився від світової практики стримування цінових стрибків шляхом контролю за ціноутворенням у цій сфері.Таке рішення спричинило різке зростання цін на низку соціально значущих товарів на відміну від зростання доходів населення. Відмінивши державне регулювання цін, Урядом не запропоновано альтернатив. 

 

Як неодноразово зазначалося профспілками у численних зверненнях до Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольного комітету України, компенсувати скасування держрегулювання теоретично могли б адресні продовольчі програми, які розраховані на найбільш соціально уразливі категорії населення, зменшення ПДВ на продукти харчування, перегляд вартості споживчого кошику, підвищення розміру прожиткового мінімуму до його фактичного рівня, реформування оплати праці тощо. Проте, жоден із запропонованих шляхів не знайшов підтримки з боку урядової сторони.
Вважаємо, що на даному етапі розвитку України важливим завданням є побудова механізму взаємодії держави, експертного середовища та громадськості в контексті ефективного проведення реформ. Існує практика, коли органи державної влади ухвалюють рішення, які не ґрунтуються на попередніх консультаціях із зацікавленими сторонами.

За відсутності дієвого та ефективного механізму взаємодії з громадськістю, профспілками та експертним середовищем у процесі вироблення політики потерпає загальносуспільний інтерес.

 

Департамент з питань економічного

розвитку та ціноутворення

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

[ Детальніше... ]

СПО об’єднань профспілок підтримав законопроекти щодо забезпечення державних гарантій громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

9776

 

СПО об’єднань профспілок підтримав надіслані  Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проекти законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (реєстр. №8594) та «Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки» (реєстр. №8593), що подані народним депутатом України А.Яценком.

У законопроектах пропонується, зокрема:
- встановити розміри мінімальних додаткових пенсій за шкоду, заподіяну здоров’ю, для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в залежності від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а саме передбачено:
особам, віднесеним до категорії 1, призначається щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України і не може бути нижчою 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (ст. 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
особам, віднесеним до категорій 2, 3, 4 призначається щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України і не може бути нижчою 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (ст. 51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
- встановити розмір пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи у розмірах, що не можуть бути нижчими (ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»):
по І групі інвалідності – 10 мінімальних пенсій за віком;
по ІІ групі інвалідності – 8 мінімальних пенсій за віком;
по ІІІ групі інвалідності – 6 мінімальних пенсій за віком;
дітям-інвалідам – 3 мінімальних пенсій за віком.
- заборонити будь-яке обмеження, тимчасове чи постійне призупинення виплати пенсій або щомісячного довічного грошового утримання особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (ст. 58 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);

- скасувати обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та виплачувати їм пенсії у повному розмірі без урахування одержуваного заробітку (доходу) незалежно від місця роботи (ст. 58 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
- відновити пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам (ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);
- встановити захищеними видатками бюджету (обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень) видатки на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (ст. 55 Бюджетного кодексу України);
   - вилучити з ст. 26 Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України  норму, щодо  застосування  норм і положень статей 20, 21, 22, 23, 30, 31, 37, 39, 48, 50, 51, 52 та 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.


Департамент з питань бюджету та оплати праці

[ Детальніше... ]

Інформація СПО об’єднань профспілок щодо стану виконання Вимог та реалізації рішень примирних органів в колективному трудовому спорі з Кабінетом Міністрів України

angry boss

 

СПО об’єднань профспілок з квітня 2015 року знаходиться в колективному трудовому спорі (конфлікті) з Кабінетом Міністрів України. Рішенням Примирної комісії від 16 липня 2015 року з семи вимог:

- задоволено – три (стосовно погашення заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення дієвого державного контролю за додержанням законодавства у сфері трудових відносин, здійснення соціального діалогу у процесі розробки проектів нормативно-правових актів);

- задоволено в частині – одну (стосовно внесення законодавчих пропозицій щодо відновлення соціальних прав та гарантій чорнобильців);

- не задоволеними залишились три вимоги (стосовно підвищення мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму та посадового окладу (тарифної ставки) працівників першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, проведення індексації грошових доходів населення, відновлення фінансування санаторно-курортного лікування) та ще одна в частині відновлення інших соціальних прав та гарантій.

Також 16 травня 2017 року за результатами розгляду СПО об’єднань профспілок підписано Рішення сторін колективного трудового спору (конфлікту), яким знято з реєстрації одну вимогу у зв’язку з втратою актуальності терміну (щодо проведення індексації грошових доходів населення) та ще одну – в частині підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. В той же час на контролі залишилась низка пунктів рішення примирної комісії щодо:

-   погашення заборгованості з виплати заробітної плати (п.п. 3.1, 3.2, 3.3, 3.5, 4)

-   відновлення соціальних прав та соціальних гарантій працівників, пенсіонерів (пункт 10 рішення Примирної комісії)

та запроваджено щоквартальне інформування про стан їх виконання й досягнуто домовленості щодо пошуку узгоджених рішень стосовно задоволення інших вимог, висунутих СПО об’єднань профспілок.

 

Зокрема, за підсумками ІІ кварталу 2018 року:

 

Виконуються частково:

- пункти 1, 2 (щодо збільшення посадового окладу (тарифної ставки) працівників першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки);

- пункт 4 (щодо погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та відповідним тимчасовим комісіям, які створені при центральних та місцевих органах виконавчої влади, щомісяця на своїх засіданнях заслуховувати керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, де існує заборгованість із заробітної плати або має місце її зростання, та вносити пропозиції щодо її погашення);

- пункти 9, 10 (щодо відновлення з 1 січня 2016 року соціальних прав та соціальних гарантій працівників, пенсіонерів, дію яких призупинено та скасовано у 2015 році) Рішення примирної комісії від 16.07.2015.

 

Виконується профспілковою стороною пункт 5 (щодо ініціювання сторонами соціального діалогу проведення Державною службою України з питань праці та Державною фіскальною службою України перевірок підприємств, на яких утворилася заборгованість із виплати заробітної плати) Рішення примирної комісії від 16.07.2015;

 

Не виконуються:

- пункти 3.1, 3.2, 3.3, 3.5 (стосовно погашення заборгованості з виплати заробітної плати в повному обсязі на державних підприємствах та підприємствах, у яких частка майна належить державі, та вжиття вичерпних заходів для погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах інших форм власності);

- пункт 8 (щодо відновлення з 1 червня 2015 року санаторно-курортного лікування застрахованих осіб і оздоровлення дітей, як ефективного засобу профілактики захворювань і збереження трудового потенціалу нації) Рішення примирної комісії від 16.07.2015.

 

14.03.2018 на засіданні СПО об'єднань профспілок було розглянуто Інформацію щодо стану реалізації рішення СПО об'єднань профспілок від 26.12.2017 № 42- 1 «Про стан виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки за І півріччя 2017 року та пропозиції щодо внесення змін і доповнень до неї», де зазначалось про необхідність активізації роботи СПО об’єднань профспілок із забезпечення виконання положень Генеральної угоди на 2016-2017 роки, в т.ч. щодо погашення заборгованості із заробітної плати у рамках діючих колективних трудових спорів (конфліктів) з Кабінетом Міністрів України і СПО сторони роботодавців та розгляду можливості застосування механізмів судового позову, колективних дій, вирішення питань в процесі колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк.

 

19.07.2018 Інформація СПО об’єднань профспілок щодо стану виконання вимог та реалізації рішень примирних органів у ІІ кварталі 2018 року надіслана Мінсоцполітики та НСПП (лист СПО об’єднань профспілок від 19.04.2018 №01-13/281-СПО).

Крім того, 25.07.2018 надійшла інформація Мінсоцполітики про виконання у                   ІІ кварталі 2018 року завдань, передбачених Рішенням примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України.

 

Варто зазначити, що Урядова сторона пропонує зняти з контролю пункт 3.3 Вимоги ІІІ, щодо посилення захисту працівників у випадку затримки виплати заробітної плати. За оцінкою Профспілкової сторони даний пункт не виконується.

 

Робота по виконанню Вимог профспілок триває.

 

 

Управління соціального діалогу

та колективно-договірного регулювання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретаріат РК об’єднань профспілок

 

Секретаріат СПО об’єднань профспілок

 

 

 

 

 

 

24.04.2018 Інформацію Мінсоцполітики про виконання у І кварталі 2018 року завдань, передбачених Рішенням примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України, направлено членам РК об’єднань профспілок та фахівцям апарату ФПУ, відповідальним за окремі розділи Генеральної угоди.

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31