31 серпня 2018

31 серпня 2018

Вітаємо з Днем Знань!

1 09 Den 1

 

 

Шановні спілчани, працівники освіти, учні та студенти!

 

Щиро й сердечно вітаю вас із Днем знань!

 

Перше вересня - завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається навчальний рік, нові сподівання та звершення.

 

Це свято відкриває молодому поколінню шлях у безмежний світ пізнання й мудрості. Знову оживають й наповнюються дитячими голосами школи, вчителі з новим натхненням поспішають на уроки до важкої, але такої необхідної й важливої для суспільства праці. Студенти радісно спілкуючись заповнюють аудиторії навчальних закладів.

 

У цей святковий день від щирого серця зичу всім міцного здоров’я, миру, добра, завзяття у підкоренні нових освітніх вершин. Нехай втіляться в життя ваші найсміливіші задуми. Зі святом вас!

 

 

Голова Федерації  профспілок України             Григорій Осовий

 

 

 

1535608425 den-znan-01-sayt

 

[ Детальніше... ]

Георгій ТРУХАНОВ: «Реформа в освіті без вчителя не відбудеться. Він – і її креативний лідер, і головний виконавець»

ТРУХАНОВ основний 2 2 

 

 

 

Ми за якісну освіту і вмотивованого вчителя незалежно від регіону і місцевості, чи то звичайна сільська школа, чи міська. Український учитель має бути захищеним, а його праця – вшанована владою і суспільством, адже саме він виховує сьогодення і майбутнє нашої країни.

 

Новий навчальний рік освітяни зустрічають з низкою новацій та документів: Нова українська школа, новий освітній простір, зміни у законодавстві. Сьогодні складно давати якісь оцінки цим проектам, адже вони лише розпочали втілюватися. Єдине, що хотів би зауважити: для ефективного впровадження усіх інновацій, на мою думку, потрібно активно використовувати власне український досвід, ґрунтовно вивчити його позитив і, міксуючи з міжнародними практиками, розпочинати процес поступового впровадження. З відповідною фінансовою базою.

Реформа в освіті без вчителя не відбудеться. Він – і її креативний лідер, і головний виконавець. І запроваджуючи такі серйозні зміни, варто про це пам’ятати й враховувати його думки та потреби.

Безумовно, ми бачимо позитив у підвищеній увазі влади до вчителя, бачимо наміри поліпшити його фінансовий стан. Проте, я переконаний, що лише шляхом реального піднесення престижу професії вчителя, пі двищення його заробітної плати, оснащення його робочого місця – тобто школи – можна повернути не лише віру самих освітян у перспективу своєї праці, а й залучити молодь до школи.

На жаль, не секрет, що до педагогічних закладів вищої освіти йдуть випускники не з найвищими балами ЗНО. Та, власне, й на заробітки вчителя молоді люди погоджуються неохоче.

Профспілка працівників освіти і науки України шляхом опрацювання інформації від територіальних організацій час від часу робить аналітичні зрізи щодо стану речей в освіті. Останній з них стосується підготовки навчальних закладів до 2018/2019 навчального року.

Оперативна інформація, яку ми отримали, не є вичерпною, проте навіть із цього ми розуміємо, що не все так добре з підготовкою до нового навчального року на місцях.

Зокрема, в західних регіонах гостро постало кадрове питання. Наприклад, у закладах загальної середньої освіти Виноградівсько– го району нараховуються 95 вакантних посад педпрацівників. У Берегівському районі існує гостра потреба у вчителях української мови та літератури, математики, історії України, фізичної культури, вихователів закладів дошкільної освіти.

В інформації з місць наголошується на нестачі обсягів освітньої субвенції в окремих районах Кіровоградської, Черкаської, Сумської та інших областей. Це призвело до невиплати відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення в повному обсязі педагогічним працівникам у регіонах (відпускні на Черкащині не виплачено станом на 23 серпня). Нам також повідомляють про те, що місцеві органи Полтавської області через недофінансування приймають рішення про зменшення надбавок за престижність праці педагогічним працівникам, що нівелює підвищення зарплати освітянам із січня цього року. До фінансових додаються проблеми щодо злиття чи укрупнення навчальних закладів, закриття шкіл у селах, доїзд до опорних шкіл учителів та дітей тими автомобільними дорогами, які у нас є, низка інших реальних невирішених проблем.

Сьогодні існує пересторога комерціалізації освіти. Особливо це стосується питань сертифікації педагогів. Адже якщо атестацію та курси підвищення кваліфікації забезпечує держава, то хто повинен оплачувати сертифікацію? Цей механізм ще не визначено.

 

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛКИ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ

Зміни – це незворотний шлях для української освіти. Ми це розуміємо і не будемо їх гальмувати чи «консервувати» робочі місця. Але український вчитель має бути захищеним і бути впевненим у завтрашньому дні.

Профспілка відстежує усі законодавчі процеси і безпосередньо бере участь у них – а це засідання профільних комітетів, робочих груп, сотні листів, погоджень документів, роз’яснень тощо. І ми чітко дотримуємося позиції: соціальні гарантії для

освітян не повинні звужуватися чи знижуватися.

Ми неодноразово наголошували, що шлях до оптимального вирішення проблемних питань в освіті – це соціальний діалог. Акція протесту – це крайній метод. Краще обговорити проблему на всіх рівнях, знайти алгоритм її вирішення і вирішити. Вчителю не важливо, як саме вирішено проблему, важливий результат – вчасно й повною мірою виплачені зароблені кошти, оснащені кабінети, нормальний доїзд до школи, безпечне робоче місце. І це, на наше переконання, найголовніше!

 

ПРО МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Міжнародний досвід підтверджує, що за умови якісної підготовки вчителя і гідної оплати його праці можлива якісна освіта для учня. І як відомо, праця освітян в Європі оцінюється значно вище, ніж в Україні. Тому за гучними заявами влади мають стояти реальні дії і більш впевнені кроки до поліпшення матеріального стану освітян.

Гасло цьогорічного Всесвітнього дня вчителів – «Право на освіту означає право на кваліфікованого вчителя», адже саме вчителі відіграють ключову роль у забезпеченні дітей та молоді високоякісною освітою. Міжнародне співтовариство наголошує, що дуже важливо, аби освітяни були наділені відповідними повноваженнями та правами, мали добру підготовку, були досить мотивованими на ефективну працю і мали підтримку держави. І на наше переконання, основними шляхами вирішення значної частини проблем української освітньої галузі є підвищення заробітної плати та високий рівень соціального захисту працівників з боку держави.

 

ПРЕС-СЛУЖБА ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Щодо проведення консультацій в рамках бюджетного процесу

40424358 2146141628978567 902288911387066368 n

 

31 серпня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулася зустріч сторін соціального діалогу в рамках обговорення пропозицій сторін до проекту Держбюджету-2019.

Координаторами обговорення від Мінфіну виступили заступник міністра фінансів України Джигір Ю.А., директор департаменту Рожкова Л.О. та заступник міністра Верланов С.О. Сторону профспілок представляв перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок Шубін О.О., сторону роботодавців – Генеральний директор Федерації роботодавців України Іллічов Р.В.

У зустрічі також взяли участь керівники та уповноважені особи від СПО об’єднань профспілок та членських організацій ФПУ (Широков А.І., Турманов В.І., Мойсюк В.С., Піжук Ю.М., Труханов Г.Ф., Жугаєвич Я.В., Мушенок О.М., Дегтяр Л.Д., Башкірєва Г.М., Голеусова Г.З., Тетерін М.В., Шершун М.Х., Шершньов Д.О., Добровольський В.П., Землянська Н.Г., Гайдук Г.М., Макогончук Л.І., Гурневич В.В., Макогонюк С.Л., Сало Л.Г., Жулай І.Б., Бабич Н.В.).

Представники Мінфіну поінформували, що наразі в розпалі робота над розрахунками до проекту Держбюджету-2019 за декількома сценаріями та озвучили деякі очікувані показники, на засадах яких здійснюються обрахунки. При цьому усі принципові пропозиції профспілкової сторони щодо розмірів основних соціальних стандартів та гарантій та підтримки важливих для економіки й суспільства галузей - урядова сторона не враховує, посилаючись на необхідність дотримуватись збалансованості бюджету.

У своєму виступі Перший заступник Голови СПО профспілок О.Шубін наголосив, що основні соціальні гарантії не можуть бути нижчими за реальний прожитковий мінімум, тому профспілки і надалі наполягатимуть їх підвищенні до рівня, що відповідає національному законодавству та вимогам Конвенцій МОП № 131 та 117.

В ході обговорення представники профспілок працівників державних установ, охорони здоров’я, лісового господарства, хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, соціальної сфери, вугільної промисловості, авіабудівників, працівників Національної академії науки, атомної енергетики а також департаменту профспілкового руху апарату ФПУ навели аргументи до відповідних профспілкових вимог щодо проекту Бюджету. Ряд звернень від всеукраїнських профспілок було передано Мінфіну в ході виступів.

Слід зазначити, що представники роботодавців підтримали профспілкову сторону щодо необхідності суттєвого підвищення соціальних стандартів і гарантій для працівників з метою зупинення відтоку трудового потенціалу з України та депопуляції країни, а також підтримки державою національних виробників.

За підсумками зустрічі, на вимогу профспілкової сторони, домовилися про надання Мінфіном відповідей на отримані під час цієї зустрічі звернення від галузевих профспілок до 4 вересня ц.р., а також на необхідності обговорення проекту Державного бюджету на 2019 рік до подання проекту Кабміном до Парламенту:

  1. 1.на консультативних зустрічах галузевих профспілок з головними розпорядниками бюджетних коштів, та
  2. 2.на засіданні НТСЕР, відповідно до Порядку участі сторін соціального діалогу у формуванні бюджетної політики.

 

40452033 236781686967748 5857229222916915200 n

 

40413621 515576572223753 6454120374438199296 n

 

40432292 265209214114131 1625446848665747456 n

 

40496335 1239370049535925 1528695941454888960 n

 

 

40460082 2177997542524609 301635510248407040 n

 

 

Департамент з питань бюджету

та оплати праці

 

[ Детальніше... ]

Всеукраїнська профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг вітає спілчан із Днем підприємця

завантаження 2

 

Шановні підприємці!

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем підприємця!

 

  Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

  Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера.

  Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

 У цей святковий день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу.

 А ще підприємницька діяльність — це один із способів реалізувати свій талант економіста або бізнесмена і гідно заробляти не тільки на своє життя, але й створювати робочі місця для інших. Тому кожен, хто зважився на ведення власної справи, гідний всяких похвал. Ви знаєте, як правильно вести бізнес, керувати  підприємством, персоналом, надаєте тисячам людей в нашій країні надію на подальше гідне життя.

   Дорогі друзі! У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять! Нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних!

Бажаємо Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті!

 

З повагою,

 

Голова Всеукраїнської профспілки

працівників і підприємців торгівлі,

громадського харчування та послуг                    Тетяна Ясько

[ Детальніше... ]

ЗАСІДАННЯ СПО. Профсілки не дали згоду на підвищення тарифів зв'язку

 

СП7

 

Не підтримувати проект Рішення НКРЗІ від 14.08.2018 № 429 «Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 року № 606». Таке рішення після конструктивної дискусії прийнято на засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні 30 серпня ц.р.

 

 СП6

 

Вів засідання Перший заступник Голови СПО  об’єднань профспілок Олександр Шубін.

 

Рішення було прийнято за результатами обговорення інформації представників ПАТ «Укртелеком», членів Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), що надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів, та Голови Профспілки працівників зв’язку України Миколи Стародуба.

 

Зазначимо, що це рішення СПО об’єднань профспілок не тільки правомочне, але і логічне.

 

У чому суть питання? Справа у тому, що у червні поточного року ПАТ «Укртелеком» звернулось до НКРЗІ з пропозицією перегляду Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, затверджених рішенням НКРЗІ  від 28 листопада 2017 року, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України.

 

Уповноважені представники профспілкової Сторони 2 серпня 2018 року взяли участь у засіданні Робочої групи з розробки Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, у ході якої розглянуто пропозиції ПАТ «Укртелеком» щодо перегляду Граничних тарифів. Представники СПО об’єднань профспілок висловили позицію про недоцільність перегляду Граничних тарифів.

 

Тут треба сказати, що механізм формування та встановлення тарифів,  процедура зміни Граничних тарифів визначається Порядком регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, затвердженим рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 22 квітня 2009 року.

 

 Необхідно також зазначити, що консолідованими рішеннями СПО об’єднань профспілок 10 жовтня 2016 року не підтримано проекти рішень НКРЗІ на підвищення вказаних тарифів. І ось оновленим пакетом документів ПАТ «Укртелеком» запропоновано поетапний перегляд Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні  послуги на 2018-2019 роки в межах України:

 

При цьому, за інформацією ПАТ «Укртелеком», в структурі загальних витрат питома вага витрат на оплату праці працівників з відповідними нарахуваннями становить 47 %.

 

Ще один переконливий аргумент проти підвищення тарифів. Наразі продовжується зменшення кількості абонентів, які користуються послугами ПАТ «Укртелеком», а з новим підвищенням Граничних тарифів – ця тенденція лише поглибиться. Доречи, зважаючи на соціальне значення Граничних тарифів їх збільшення неодмінно призведе до додаткового навантаження на бюджети усіх рівнів та домогосподарства, особливо, у сільській місцевості.

 

Слід зауважити, що постійний перегляд тарифів в бік збільшення вчергове негативно вплине на імідж ПАТ «Укртелеком», примусить користувачів до пошуку альтернативи таким послугам та призведе до втрати доходів підприємства.

 

Додамо, що з метою розгляду звернення НКРЗІ стосовно пропозицій ПАТ «Укртелеком» щодо перегляду Граничних тарифів, 22 серпня ц.р. проведено засідання  Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), що надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів. Три з присутніх на засіданні члени Робочої групи підтримали підвищення Граничних тарифів, мотивуючі таке підвищення покриттям собівартості послуг, реконструкцією мережі та підвищенням рівня заробітної плати працівників. Два з присутніх на засіданні члени Робочої групи висловилася проти підвищення, посилаючись на додаткове грошове навантаження на користувачів послуг. Ще два члени Робочої групи в оперативному порядку (електронною поштою) висловилися проти підвищення Граничних тарифів, застерігаючи, що таке підвищення зменшить кількість абонентів, що користуються телефонним зв’язком, та негативно відобразиться на бюджетних організаціях.

 

Крім того, Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України та Професійна спілка працівників охорони здоров’я України не підтримали проект Рішення НКРЗІ «Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 року
№ 606». А Професійною спілкою авіапрацівників України запропоновано прибрати підвищення тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги від 1 листопада 2018 року, так як пропонується їх підвищення виключно для населення; зберегти градацію цін на абонентну плату за користування телефонним апаратом (за місяці) між  абонентами місцевої телефонної мережі міст, райцентрів та абонентами місцевої телефонної мережі сіл, селищ міського типу, а також зменшити розмір підвищення тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

 

 Під час засідання було також обговорено низку інших важливих питань, серед яких: «Про позицію СПО об’єднань профспілок щодо антисоціального проекту Закону «Про зайнятість населення» (нова редакція Мінсоцполітики), «Про рішення НТСЕР щодо збереження трудового потенціалу в редакції, яку схвалила Президія НТСЕР».

СП4

 

СП2

 

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Боротьба за колектив, вітчизняну аграрну науку

40452331 2110746199252889 1587841601080655872 n

 

 

Крик допомоги протягом року звучить над славною землею-батьківщиною родини Симиренків, Яхненків, Гулаків-Артемовських, інших відомих і простих працьовитих людей Городищини.  

Доля дослідної станції помології ім. Л.П.Симиренка Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, раніше відомої всьому світу як Мліївський інститут садівництва, підготувала нове випробування. Біля 200 га землі, які використовувалися вченими з 1959 року для розвитку вітчизняного садівництва, проведення науково-дослідних робіт та збереження генетичного банку садівництва, бажають відібрати руками Держгеокадастру новоявлені «господарі» українського майбутнього. 

Здобутками садівників Городищини є виведення 175 плодових та 49 ягідних сортів. Всьому світу відомий сорт яблук Ренет Симиренка, який став окрасою українського садівництва. На території станції розташований парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва.  

Неодноразові звернення колективу, місцевої влади до високопосадовців надати можливість законно працювати на землі не увінчались позитивним рішенням. 

30 серпня голова Федерації профспілок Черкаської області Шевченко П.В. разом з керівником станції Фільовим В.В., головою обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Горлач М.В. винесли питання захисту мліївчан на засідання комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Черкаської обласної ради для прийняття відповідного звернення обласної ради до Уряду. Нами підготовлено текст звернення. 

Листи також направили до голови обласної державної адміністрації, Прем’єр-міністру України, Голові Верховної Ради України, Президенту України, запросили комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України провести виїзне засідання із зазначеного питання в с. Млієві. 

Маємо надію щодо підтримки народним депутатом України, представником Федерації профспілок України у Парламенті Івченком В.Є., який є ще й заступником голови профільного комітету Верховної Ради України. 

Невже корисливість та байдужість чиновників в Україні до її майбутнього, розвитку науки та виробництва, переможе сторічну історію та перспективну роботу колективу?

 

 

P.S. Народний депутат України, представник Федерації профспілок України в Парламенті Івченко В.Є. оперативно відреагував на наше звернення і вже мав розмову з керівником Держгеокадастру, запевнив про свою підтримку у вирішенні питання.

 

40457824 225170265020896 6350367442174214144 n

  

  111

 

40410439 2179211552335838 5607280787922616320 n

 

 

Федерація профспілок Черкаської області

[ Детальніше... ]

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЛИПНІ 2018 РОКУ

644 147021495069257

 

 

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах липня 2018 року становив 4200 грн. (графік 1 додається).

Таким чином, законодавчо встановлений на липень 2018 року (1841 грн.) прожитковий мінімум для працездатної особи занижено порівняно з його фактичним розміром у 2,3 рази або на 2 359 грн. Мінімальна заробітна плата є нижчою від фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 477 грн.

Триває тенденція зростання заробітної плати в Україні (графік 2 додається). Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у липні 2018 року становила 9170 грн., що:

- у 2,5 рази вище мінімальної заробітної плати (3723 грн.);

- на 24,9% більше ніж у липні 2017 року.

 

     Заробітна плата працівників окремих галузей бюджетної сфери залишається нижчою ніж середня по економіці: в освіті – 7278 грн., охороні здоров’я та надання соціальної допомоги – 6013 грн.

Найбільшою середня зарплата є в Донецькій (9764 грн.) та Київській (13836 грн.) областях, найнижчою – у Чернівецькій області (7168 грн.).

Індекс реальної заробітної плати у липні 2018р. порівняно з червнем ц.р. становив 101,0%, а відносно липня 2017р. – 114,7%.

 

Продовжує зростати заборгованість з виплати заробітної плати, яка станом на 1 серпня 2018 року сягнула 2733,6 млн. грн. (графік 3 додається).

Заборгованість 102,6 тисячам працівників економічно активних підприємств зросла до 1564,3 млн. грн. (99,9% порівняно з 1 липня 2018р.), з яких 237,8 млн. грн. – борги державних підприємств.

Працівникам промисловості заборговано 2171,7 млн. грн. або 79,4% від загальної заборгованості.

 

Департамент з питань бюджету

та оплати праці апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Мінсоцполітики інформує про заходи щодо виплати заборгованої заробітної плати

1442842641 grosh

 

 

 

СПО об’єднань профспілок листом від 08.12.2018 № 01-13/960-спо звертався до Голови Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат – Міністра соціальної політики України Реви А.О. з пропозиціями щодо забезпечення проведення регулярних її засідань та підвищення ефективності роботи Комісії, а також надавав перелік підприємств-боржників, галузей та регіонів, де склалася найбільш критична ситуація з виплати заробітної плати.

Наразі, Мінсоцполітики поінформувало СПО об’єднань профспілок про результати діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат щодо повернення працівникам заборгованої заробітної плати та забезпечення її своєчасної виплати (додається).

Разом з тим, незважаючи на здійснені заходи заборгованість з виплати заробітної плати продовжує зростати та, за інформацією Держстату, станом на 1 серпня 2018 року сягнула 2733,6 млн. грн.

Заборгованість 102,6 тисячам працівників економічно активних підприємств зросла до 1564,3 млн. грн., з яких 237,8 млн. грн. – борги державних підприємств.

Працівникам промисловості заборговано 2171,7 млн. грн. або 79,4% від загальної заборгованості.

Довідково: З метою захисту соціально-економічних прав та підвищення рівня життя працівників і членів їх сімей СПО об’єднань профспілок 17.08.2018 листом за № 01-13/660-спо звернувся до Міністра соціальної політики України - Голови Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Реви А.О. щодо здійснення необхідних заходів для негайного відновлення та підвищення ефективності роботи Комісії.

 

Департамент з питань бюджету

та оплати праці апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30