вересня 2018

23 вересня 2018

23 вересня – День машинобудівника України

images cms-image-000022119


Шановні спілчани!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем машинобудівника!

Машинобудування – одна з найбільш важливих галузей промисловості, що демонструє науково-технічний та економічний потенціал України. Вчені, конструктори, інженери та робітники, сумлінно працюючи, забезпечують виконання завдань по розвитку вітчизняних машинобудівних і оборонних підприємств, зростання конкурентоспроможності їх продукції на світових ринках.

Зичу усім вам міцного здоров’я, родинного щастя, стабільної роботи, нових професійних здобутків та добробуту.


З повагою

 

Голова Федерації
професійних спілок України               Григорій Осовий

[ Детальніше... ]

21 вересня 2018

Про візит Голови Профспілки працівників культури України Людмили Перелигіної до м.Сєвєродонецьк

114297605 GUSzsBIyOw8

Минулого тижня у місті Сєвєродонецьк за участі Голови Профспілки працівників культури України Перелигіної Людмили Федорівни відбулася Конференція Луганської обласної організації Профспілки, підсумком якої стало відновлення на постійній основі діяльності територіальної організації Профспілки та обрання її керівних виборних органів.

Проведення конференції є логічним продовженням системних дій Профспілки по збереженню закладів культури Луганщини в умовах напруженої військової ситуації на сході України. Адже, у 2014 році, в звʼязку з проведенням у східному регіоні державної антитерористичної операції, Президією Центрального комітету Профспілки було прийнято рішення обрати тимчасовий Луганський обласний комітет з метою забезпечення конституційних прав працівників культури області та одержання ними визначених законодавством соціально-економічних гарантій.

Тривалі бойові дії, проведення на державному рівні широкомасштабного реформування, особливо впровадження реформи децентралізації, створення обʼєднаних територіальних громад виокремили ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення, та суттєво вплинули на кількість культурно-мистецьких установ і соціальний статус працівників культури Луганщини. Тож, назріла необхідність повноцінного відродження структури обласної організації Профспілки та її виборних органів. Весь комплекс організаційних питань та підготовчої роботи взяв на себе Центральний комітет Профспілки. За підсумками конференції обрано Голову Луганського обкому Профспілки Верескуна Геннадія Яковича, який останнім часом обіймав посаду директора Біловодського районного краєзнавчого музею.

Під час візиту до м. Сєвєродонецьк також відбулися зустрічі Голови Профспілки працівників культури України Перелигіної Л.Ф. з першим заступником Голови Луганської обласної державної адміністрації Філем Сергієм Олександровичем та керівниками обласних закладів культури. Під час зустрічі з посадовцем ОДА Перелигіна Л.Ф. презентувала діяльність всеукраїнської Профспілки на сучасному етапі та ознайомила його з основними проблемами, над вирішенням яких наразі працює Профспілка з урядовими структурами та місцевими органами влади.

Зі свого боку, перший заступник Голови Луганської ОДА Філь С.О. звернувся до Голови Профспілки працівників культури України Перелигіної Л.Ф. з проханням вирішити питання підвищення оплати праці працівникам закладів культури, що знаходяться на «лінії розмежування». Не зважаючи на чисельні обстріли з непідконтрольної українській владі території, часткову відсутність газо- та електропостачання, зруйнованість будівель та інші тяготи життя, заклади культури, що розташовані у 51-му населеному пункті «лінії розмежування», не припиняють своєї роботи і виконують свої професійні обовʼязки з культурного обслуговування населення. Найбільш серйозна ситуація з оплатою праці працівників закладів, розташованих у сільській місцевості. Тож, працівники культури, життя яких цілодобово піддається небезпеці, цілком заслуговують на захист з боку держави шляхом встановлення додаткових преференцій у вигляді надбавок. Враховуючи триваючий процес формування проекту Державного бюджету на 2019 рік, питання підвищення оплати праці «на лінії розмежування» має сьогоденну актуальність.

Підсумком зустрічі з першим заступником голови Луганської ОДА Філем С.О. стало направлення до Премʼєр-міністра України Гройсмана В.Б. звернення Профспілки з пропозицією щодо підвищення на 50 відсотків заробітної плати працівникам культури, які працюють у «зоні розмежування».

Одночасно Голова Профспілки Перелигіна Л.Ф. звернулася до Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Черниша В.О. з проханням найближчим часом провести зустріч із проблемних питань.

Профспілка й у подальшому докладатиме зусиль щодо позитивного вирішення соціальних питань, які були підняті під час візиту до м. Сєвєродонецьк. В цьому напрямку триває також робота з напрацювання звернень до законодавчої влади України.

 

 

Профспілка працівників культури України

 

[ Детальніше... ]

Підсумки роботи Об’єднання профспілок Харківської області з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року

 

 

 

sss

 

 

Об’єднання профспілок Харківської області, його членські організації провели активну роботу з організації оздоровчої кампанії «Літо-2018» для дітей Харківщини. Цю діяльність здійснювали через систему колективних договорів адміністрацій і профспілок підприємств, організацій та установ.


Під час підготовки та проведення літнього оздоровчого сезону 2018 р. Об’єднання профспілок Харківської області стало координаційним центром з вирішення багатьох проблем, пов’язаних з організацією роботи з оздоровлення та відпочинку дітей: вирішення кадрових питань - спеціалістів різного профілю для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, надання консультативної допомоги в підготовці ДЗОВ до літньої оздоровчої кампанії та протягом оздоровчого сезону, консультації батькам з усіх питань, пов’язаних з умовами дитячого оздоровлення та ін. Проблеми, що виникали, оперативно вирішувались.

З метою посилення уваги профспілкових організацій, трудових колективів, керівників підприємств, організацій та установ Об’єднання профспілок Харківської області провело огляд роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення й відпочинку дітей і підлітків, улітку 2018 року. Контролем за якістю його проведення займалась постійна комісія Ради ОПХО з питань культурно-масової, спортивної роботи й оздоровлення, завданнями якої було: відвідування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які функціонують за організаційної та фінансової підтримки профспілок, аналіз цього процесу та реагування на недоліки. За результатами оздоровчої кампанії відбулося підбиття підсумків.

 

 

Аналіз поданих членськими організаціями звітів засвідчив, що велику роботу з організації літньої оздоровчої кампанії та створення гідних умов для оздоровлення та відпочинку значної кількості дітей провели обласні профспілкові організації працiвникiв АПК, нафтової та газової промисловості України, житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.Завдяки організаційним діям профспілок оздоровчими заходами були охоплені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти - сироти, а також талановиті діти.

Не залишилися поза увагою діти із зони АТО. У дитячих оздоровницях Харківщини («Золотий колос», «Зелена гірка» та ін.) оздоровлено понад 300 дітей із зони АТО. У дитячому позаміському закладі «Федівець», який за ініціативою керівництва ДП «ХМЗ «ФЕД» функціонує як реабілітаційний центр для учасників АТО, влітку 2018 року було оздоровлено 84 дитини Донецької та Луганської області.

Первинні профспілкові організації закладів культури і мистецтва Харкова провели велику роботу з організації виїзних вистав у дитячі табори не тільки Харківської, але й Луганської області.

 

 

Первинні профспілкові організації закладів культури і мистецтва Харкова провели велику роботу з організації виїзних вистав у дитячі табори не тільки Харківської, але й Луганської області.

Всього влітку 2018 року за організаційної та фінансової підтримки профспілок Харківської області заходами оздоровлення та відпочинку охоплено 25,24 тис. дітей: у власному регіоні – 15,87 тис. дітей, за її межами – 9,37 тис. дітей. 

 

 

На засіданні Виконкому ОПХО, підбиваючи підсумки, було відмічено, що літня оздоровча кампанія 2018 року, як і минулого року, проходила в складних умовах відсутності дієвих заходів стимулювання власників позаміських дитячих закладів оздоровлення і відпочинку щодо їх якісного функціонування під час літньої оздоровчої кампанії. Ускладнилося забезпечення дитячих оздоровниць медичними працівниками. Другий рік відсутня система у забезпеченні охорони дитячих закладів працівниками Національної поліції. Але усі показники літньої оздоровчої кампанії 2018 року демонструють, що ця робота була проведена на відповідному рівні, а саме:

-        продовжилась практика оздоровлення дітей Харківської області в курортних зонах Чорного, Азовського морів та на Заході України;

-        збережена мережа дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (ДЗОВ), які функціонують за організаційної та фінансової підтримки профспілок Харківської області;

-        усі ДЗОВ Харківської області відпрацювали без випадків, пов’язаних із загрозою здоров’ю і життю дітей і працівників;

-        усі діти були забезпечені високоякісним медичним обслуговуванням, а у разі потреби – санаторним лікуванням;

-        незважаючи на підвищення цін на продукти, у ДЗОВ було організовано високоякісне харчування згідно нормативів;

-        виховна робота у ДЗОВ мала характер творчого пошуку, будувалась на інноваційних педагогічних методиках, що засвідчують методичні розробки та звіти ДЗОВ;

-        організаторами дитячого оздоровлення вирішені усі проблеми, які виникали протягом оздоровчої кампанії.

Проведений огляд на кращу організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей сприяв зацікавленості щодо покращення цієї діяльності не тільки з боку профспілкових комітетів і працівників ДЗОВ, але й з боку адміністрацій підприємств, організацій та установ – власників ДЗОВ.

 

Матвійчук С.О.,
головний спеціаліст відділу оргмасової роботи

Об’єднання профспілок Харківської області

[ Детальніше... ]

Лист народним депутатам України щодо проекту Державного бюджету на 2019 рік

665

 

Президія Федерації профспілок Кіровоградської області розглянувши проект Державного бюджету на 2019 рік вирішила звернутись до народних депутатів від Кіровоградщини про підтримку пропозиції профспілок щодо посилення соціального блоку питань у проекті бюджету, а саме:

передбачити у Державному бюджеті на 2019 рік видатки на: встановлення у 2019 році прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 4361 грн., з 1 липня – 4503 грн., з 1 грудня – 4645 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення:

- дітей віком до 6 років: з 1 січня 2019 року – 3242 грн., з 1 липня – 3347 грн., з 1 грудня – 3452 грн;

- дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2019 року – 3958 грн., з 1 липня – 4087 грн., з 1 грудня - 4215 грн.;

- працездатних осіб: з 1 січня 2019 року – 5167 грн., з 1 липня – 5335 грн., з 1 грудня – 5503 грн;

- осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2019 року – 2840 грн., з 1 липня – 2932 грн., з 1 грудня – 3024 грн.

Своє звернення аргументуємо тим, що пропозиція уряду залишити прожитковий мінімум на І півріччя 2019 року у розмірі який діятиме у грудні 2018 року призведе до зниження купівельної спроможності громадян, погіршення рівня їх життя.

Зумовить це ріст цін на всі життєво необхідні товари, на газ, комунальні послуги, рішення уряду про позбавлення субсидії багатьох сімей які їх потребують.

Варто також відмітити що запропонований урядом розмір прожиткового мінімуму більше ніж у двічі нижчий від його фактичної величини, а набори продуктів харчування непродовольчих товарів та послуг які використовуються для визначення розмірів прожиткового мінімуму не включають такі основні сімейні потреби населення, як забезпечення житлом, медичним обслуговуванням та освітою, як це передбачено ст.. 5 Конвенції МОП про основні цілі та норми соціальної політики №117, що ратифікована Україною у 2015 році.

Не можна не взяти до уваги і той факт що діючий «споживчий кошик» оновлений у 2016 році не наближено до реальності.

Більш того незаконність його підтверджена Київським адміністративним судом. А відтак, прожитковий мінімум що сьогодні пропонується урядом на 2019 рік на основі цього «кошика» є неправомірним.

Слід також врахувати й те що тепер в Україні вихідним параметром визначення заробітної плати для всіх працівників, став саме цей прожитковий мінімум, а не мінімальна зарплата як було до 2017 року в результаті знівельовано різницю в оплаті некваліфікованої і кваліфікованої праці, зруйновано міжтарифні і міжпосадові співвідношення.

Ця ситуація ще більше погіршиться з 1 січня 2019 року у зв'язку з тим що «міні малка» підвищиться, а прожитковий мінімум залишиться на тому ж рівні.

Зважаючи на вище викладене переконливо просимо Вас підтримати пропозиції профспілок щодо підвищення прожиткового мінімуму до фактичного його розміру, що дасть можливість підвищити доходи працівників, не допустити їх міграцію, зберегти кадри, і як наслідок, економіку держави.

 

За дорученням Президії ФПО

 

З повагою


Голова Федерації профспілок

Кіровоградської області                 М. Баланенко

[ Детальніше... ]

Про Звернення Президії ЦК Профспілки працівників АПК України

завантаження 2

 

Президія Центрального комітету Профспілки працівників АПК України схвалила звернення щодо підвищення граничних роздрібних цін на природний газ, захисту соціально-економічних прав працівників та проведення Всеукраїнської акції протесту проти дій влади.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

АПК 1

 

АПК 2

[ Детальніше... ]

Інноваційні кластери, соціально-ринкова економіка, індустріалізація 4.0 та модернізація освіти – профспілки вивчають новий курс «Батьківщини»

666a13b3-93b2-433e-95c9-b690f2b28f0e

 

Профспілки продовжують вивчати програми українських політичних сил. Сьогодні отримали запрошення на презентацію Нового Економічного Курсу лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

 

Враховуючи досвід співпраці, яка ґрунтується на спільному Меморандумі, з парламентською фракцією «Батьківщини» у попередні роки загалом та з Представником ФПУ у Верховній Раді Вадимом Івченко зокрема, профспілки покладають великі сподівання на реалізацію ініціатив наших партнерів.

Сьогодні перед нами стоїть важливе – архіважливе завдання: ми маємо визначитися з власним курсом на майбутні роки. Федерація профспілок – організація, яка знаходиться поза політикою, але ми мусимо шукати партнерів, які будуть слухати і чути людей праці та розділяють із профспілками цінності щодо захисту прав трудящих та зміни напрямку роботи країни в бік соціальної справедливості та сильного громадянського суспільства.

Тільки за умови збільшення представництва профспілок у Парламенті, ми можемо сподіватися на реалізацію законодавчих ініціатив профспілок. Через глибинний аналіз та порівняння стратегій політичних сил ми зможемо зрозуміти вектор напрямку руху щодо соціально-економічного захисту праціників.

Зміни до Конституції та перезавантаження економіки – це ті підвалини майбутнього країни, які можуть перезавантажити українську економіку в соціальному напрямі. І профспілки готові виступити експертами від багатомільйонної армії трудівників у вивченні проекту нової Конституції та доведенні її до соціально та народно орієнтованого формату.

 

Віталій Улибін

 

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ – ХТО І ЯК СЬОГОДНІ ГОТОВИЙ ПІДТРИМАТИ ПРОФСПІЛКИ

Изображение 057

 

«Профспілки», «громадянське суспільство», «громадськість» – сьогодні слова №1, які звучать від політиків з екранів, ними кричать бігборди, рясніють заголовки джинсових матеріалів у Інтернет та друкованих виданнях. Поруч зі словами «діти», «пенсіонер», ці слова перетворилися на засоби маніпуляції та популізму. І це не дивно – адже профспілкові організації – це потужна, найвпливовіша та найбільша громадянська сила, яка сьогодні існує в країні.

 

Тільки виникає питання, чому політики згадують про людей праці лише напередодні виборів? І чи справді для них важливий захист людей, чи це чергова спроба маніпуляції? Профспілки, зокрема Федерація профспілок України – аполітична організація. Це чітко сформульовано у статуті. Однак чи означає це, що профспілки мають бути осторонь політичного процесу загалом?

Враховуючи той факт, що в нашій країні профспілки відмежовані від законотворення і не мають права законодавчої ініціативи – єдиний можливий спосіб реалізовувати свої соціальні починання – співпрацювати зі своїми Представниками у Верховній Раді. Однак, як обрати того, хто дійсно буде відстоювати права трудящих, ініціювати профспілкові законопроекти та поправки до існуючих законів і боротися за соціальну рівність?

Тільки детальне вивчення соціальної складової всіх перевиборчих програм, глибокий аналіз ініціатив політичних сил. У 2014 році ФПУ звернулася до всіх парламентських фракцій з пропозицією про співпрацю. Всі, окрім Батьківщини та БПП, проігнорували можливість спільної роботи над унормуванням законодавства на користь трудящих, їхня позиція щодо профспілок очевидна.

Федерація уклала меморандум про співпрацю з фракцією Батьківщина, яка згодом делегувала свого нардепа Вадима Івченка стати представником профспілок у ВР. Сьогодні ми бачимо проміжні результати такої співпраці – більшість законодавчих ініціатив напрацьованих під час спільної роботи зареєстровано у Парламенті.

Сьогодні відбудеться Економічний Форум, організований лідеркою Батьківщини. Організований не для політиків та конкурентів, а для громадськості, зокрема і профспілок. Очевидно, що це дасть нам змогу вивчити ініціативи та курс ЮВТ та її команди на майбутнє і зробити висновки.

До слова, нещодавно інша політсила вже організовувала подібний захід. І хоча з усіх банерів, бордів і гасел «пакету реформ» всюди звучала громадськість – профспілки запрошені не були, а серед бізнесових і політичних обличь натяку на громадськість так і не з’явилось.

 

Віталій Улибін

 

[ Детальніше... ]

САНАТОРІЙ «ГОРИНЬ» запрошує

IMG 9414

 

З початку вересня 2018 року розпочався заїзд до відродженого профспілкового санаторію «Горинь».

Санаторій має досить давню і славну історію і ось його двері гостинно відчинились аби прийняти на лікування профспілчан та членів їхніх сімей.

Лікують у санаторії природними чинниками: мінеральною водою та торф’яними грязями. Мінеральна вода видобувається з п’яти свердловин, які мають різну мінералізацію. Аналогів Степанській мінеральній воді в Україні немає. За своїм складом вона нагадує воду німецького курорту «Баден-баден», «Аахен» та має надзвичайні цілющі властивості.

 

IMG 9409

 

У санаторії можна лікувати:

1. Хронічний гастрит з різко вираженою секретною недостатністю, хронічний гастрит з помірно вираженою секретною недостатністю, хронічний гастрит із збереженою секрецією, хронічний гастрит в стадії ремісії.

2. Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції.

3. Хронічні коліти, ентероколіти різкої етіології , крім стенозуючих туберкульозних , виразкових, бактеріальних і паразитичних форм, в фазі ремісії.

4. Дискинезію кишківника в фазі ремісії.

5. Хронічні гепатити, холецистити, ангіохоліти різної етіології без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці і при нормальному ШОЕ.

6. Холецистит калькульозний в фазі ремісії, за виключенням форм, ускладнених інфекцією, а також форм, які потребують хірургічного втручання..

7. Дискинезії жовчогінних шляхів.

8. Стан після резекції шлунку, холецистомії через 3-6 місяців після операції.

9. Перигастрити, пери дуоденіти і пери холецистити, що виникли внаслідок хронічних запалень.

10. Хронічні панкреатити в фазі ремісії.

11. Цукровий діабет легкої та середньої форми.

12. Хронічні захворювання органів руху та опору. Остеохондрози, остеоартрози.

13. Можлива посттравматична реабілітація.

14. Захворювання органів дихання, хронічні риніти, бронхіти, синусити.

 

IMG 9403

 

Для лікування вищевказаних захворювань лікарями санаторію «Горинь» призначається цілий комплекс лікувальних процедур (підхід до призначення лікувального комплексу строго індивідуальний).

Отож, сьогодні, коли здорових людей практично нема, а на «хімію» з аптек вже надії мало, лікування у санаторії «Горинь» може стати чудовою альтернативою аби пролікуватись та оздоровитись цілющою силою природи та підземних надр.

 

ІАЦ ФПО

 

IMG 9400


За довідковою інформацією звертайтеся у санаторій «Горинь».

Україна, Рівненська область, смт Степань

Тел. (03655) 4-13-60

Моб. (096) 7092307

 

[ Детальніше... ]

20 вересня 2018

Профспілки виходять на протест!

Изображение 666

 

Президія ФПУ на своєму засіданні 20 вересня ц.р. прийняла рішення про проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

 

Акція пройде у два етапи:

Перший попереджувальний етап - 9 жовтня у рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю в областях України в трудових колективах на підприємствах і в організаціях, а з 16.00 – у формі публічних заходів в обласних центрах.

Другий заключний етап - 17 жовтня у Міжнародний день боротьби з бідністю у Києві. Мітинг-хода розпочнеться від майдану Незалежності до Верховної Ради України і Кабінету міністрів України.

 

Изображение 633

 

 Основні вимоги профспілок:

 - за підвищення рівня зарплат і пенсій;

 - проти зростання цін на споживчі товари і комунальні послуги;

 - врахування у проекті Держбюджету–2019 пропозицій профспілок;

 - STOP - державному рейдерству. Проти наступу влади на майнові права членів профспілок.

Створено організаційний комітет (штаб) підготовки акції.

 

Президія також прийняла рішення про проведення ФПУ низки публічних заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, розглянула питання про хід виконання постанов Ради та Президії ФПУ щодо наступу на права профспілок, у тому числі майнові, та визначила подальші заходи боротьби Федерації, її членських організацій у цьому напрямі.

 

Изображение 609

 

Президія ФПУ:

- затвердила заходи щодо забезпечення виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією професійних спілок України на IV квартал 2018 року та І півріччя 2019 року;

- констатувала неврахування Урядом у проекті Державного бюджету на 2019 рік пропозицій профспілок і визначила тактику дій щодо їх відстоювання у Парламенті;

- обговорила основні завдання колдоговірної роботи на 2019 рік;

- підбила підсумки навчання профспілкових працівників у 2017/2018 навчальному році та окреслила завдання на наступний навчальний рік.

 

Изображение 694

 

Розглянуто низку інших актуальних питань профспілкового життя.

У засіданні взяли участь та виступили представник ФПУ у Верховній Раді України Сергій Каплін, посадовці Секретаріату КМУ, Секретаріату Омбудсмену та ін.

 

Изображение 596
Изображение 582

 

Изображение 535

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Профспілки виходять на протест!

Изображение 666

 

Президія ФПУ на своєму засіданні 20 вересня ц.р. прийняла рішення про проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

 

Акція пройде у два етапи:

Перший попереджувальний етап - 9 жовтня у рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю в областях України в трудових колективах на підприємствах і в організаціях, а з 16.00 – у формі публічних заходів в обласних центрах.

Другий заключний етап - 17 жовтня у Міжнародний день боротьби з бідністю у Києві. Мітинг-хода розпочнеться від майдану Незалежності до Верховної Ради України і Кабінету міністрів України.

 

Изображение 633

 

 Основні вимоги профспілок:

 - за підвищення рівня зарплат і пенсій;

 - проти зростання цін на споживчі товари і комунальні послуги;

 - врахування у проекті Держбюджету–2019 пропозицій профспілок;

 - STOP - державному рейдерству. Проти наступу влади на майнові права членів профспілок.

Створено організаційний комітет (штаб) підготовки акції.

 

Президія також прийняла рішення про проведення ФПУ низки публічних заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, розглянула питання про хід виконання постанов Ради та Президії ФПУ щодо наступу на права профспілок, у тому числі майнові, та визначила подальші заходи боротьби Федерації, її членських організацій у цьому напрямі.

 

Изображение 609

 

Президія ФПУ:

- затвердила заходи щодо забезпечення виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією професійних спілок України на IV квартал 2018 року та І півріччя 2019 року;

- констатувала неврахування Урядом у проекті Державного бюджету на 2019 рік пропозицій профспілок і визначила тактику дій щодо їх відстоювання у Парламенті;

- обговорила основні завдання колдоговірної роботи на 2019 рік;

- підбила підсумки навчання профспілкових працівників у 2017/2018 навчальному році та окреслила завдання на наступний навчальний рік.

 

Изображение 694

 

Розглянуто низку інших актуальних питань профспілкового життя.

У засіданні взяли участь та виступили представник ФПУ у Верховній Раді України Сергій Каплін, посадовці Секретаріату КМУ, Секретаріату Омбудсмену та ін.

 

Изображение 596
Изображение 582

 

Изображение 535

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30