06 вересня 2018

Підвищено зарплату працівникам, які беруть участь у відсічі і стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях

завантаження 1


5 вересня прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”.

Розробленою Міністерством соціальної політики постановою передбачається, що заробітна плата працівників установ, закладів та організацій, що фінансуються з бюджету, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції безпосередньо в районах її проведення, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, підвищується на 50 відсотків за фактичний час перебування в районах проведення таких заходів (операцій) за наявності підтверджувальних документів.

За повідомленням  Урядового порталу

 

 

[ Детальніше... ]

МінАПК надало відповідь щодо профспілкових пропозицій до проекту Державного бюджету України на 2019 рік

6544

 

 

МінАПК інформує СПО об'єднань профспілок стосовно профспілкових пропозицій до проекту Державного бюджету України на 2019 рік (додається).

 

Департамент з питань бюджету та оплати праці

 

 

[ Детальніше... ]

Засідання Науково-методичної ради Федерації профспілок України

 20180904 112027

 

4 вересня 2018 року відбулося засідання Науково-методичної ради Федерації профспілок України під керівництвом голови Науково-методичної ради ФПУ (керівника Дніпропетровського облпрофоб’єднання) Дубіля В.П.

На засіданні Навково-методичної ради відбувся розгляд настпних питань:

  1. 1.Про проект постанови Президії ФПУ «Про підсумки навчання профспілкових працівників і активістів у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік».
  2. 2.Про методичні матеріали «Використання первинними профспілковими організаціями коштів роботодавців на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу».
  3. 3.Про підготовку електронного збірника нормативно-правових документів та практичних рекомендацій з профспілкової діяльності «Профспілковий довідник».

Під час обговорення питання про стан профспілкового навчання і його підсумки керівники всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань, директори навчально-методичних центрів та ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму, які є членами Науково-методичної ради висловили низку зауважень, пропозицій та рекомендацій.

Зокрема, запропоновано відновити проведення конкурсу на кращу організацію профспілкового навчання в номінаціях «Кращий викладач профспілкового навчання», «Краща організація профспілкового навчання» і «Кращі методичні матеріали з профспілкової тематики», а також розробити нові критерії оцінки результатів профнавчання. Члени Науково-методичної ради ФПУ наголосили на важливості фінансування профспілкової освіти у повному обсязі, оскільки профспілкове навчання важливим в діяльності профспілкових організацій та однією з основних складових ефективного захисту працюючих.

Наголошувалось на потребі подальшої підготовки профспілкових тренерів та їх активного залучення до профспілкового навчання на рівні первинних профспілкових організацій.

Члени Науково-методичної ради ФПУ розглянули методичні матеріали про використання первинними профспілковими організаціями коштів роботодавців на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу та оновлений «Профспілковий довідник» – електронного збірника нормативно-правових документів та практичних рекомендацій з профспілкової діяльності.

У цілому данні методичні матеріали схвалені членами НМР та рекомендовані до практичного використання після їх доопрацювання.

З метою актуалізації навчального процесу та надання методичної допомоги Науково-методична рада вирішила щоквартально проводити аналіз діяльності навчально-методичних центрів профспілок.

 20180904 112039

 

20180904 112056

 

20180904 112131

 

 

 

 

Департамент профспілкового руху

та зв’язків з громадськими організаціями

 

[ Детальніше... ]

СПО об’єднань профспілок запропонував доопрацювати проект постанови Кабінету Міністрів України

pretenzija1

 

СПО об’єднань профспілок запропоновано Міністерству аграрної політики та продовольства України доопрацювати проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

Проектом постанови пропонувалося внесення змін стосовно надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, у тому числі молочарського напряму діяльності, для придбання обладнання для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, а також сільськогосподарської техніки.

Разом з тим, змінами не було визначено, на яку сільгосптехніку та обладнання для АПК – вітчизняну чи закордонну, буде надаватися державна підтримка.

На думку профспілок, витрачання коштів з державного бюджету на компенсацію вартості іноземної сільгосптехніки та обладнання неприпустимо. 

При цьому, Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130.

Профспілками запропоновано надавати фінансову підтримку сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам для придбання сільгосптехніки та обладнання тільки вітчизняного виробництва.

 

Департамент з питань економічного

розвитку та ціноутворення

[ Детальніше... ]

МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ…

книжка 2

 

Нещодавно у видавництві «Український пріоритет» вийшла друком добірка творів Сергія Мартинюка під назвою «Народжені перемагати».

 

Автор - виходець з Одещини, учасник Май­дану, громадський активіст відомий багатьом читачам своїми публі­цистичними і художніми книжками, публікаціями в альманасі «Перевесло» (м. Луцьк), районних та обласних газетах, зокрема, «Літературній Україні».

У своїй новій книжці він представлений, як автор віршів та п'єс високого грома­дянського звучання.

Кредо письменника – «Дій так, щоб тобою пишалися діти».

 

Видавнича рада

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30