06 грудня 2018

Пленум ЦК Профспілки працівників освіти і науки України: зміцнення первинки задля ефективної діяльності Профспілки

1544031364 plen 5-101-of-198

 

5 грудня 2018 року відбувся пленум ЦК Профспілки з основним питанням розгляду «Про роботу організаційних ланок щодо зміцнення первинних профспілкових організацій, як основи діяльності Профспілки».

Члени ЦК Профспілки з усіх куточків України зібралися обговорити питання зміцнення організації, яка захищає права та гарантії освітян, допомагає розібратися у постійних змінах законодавства, надає юридичну допомогу та підтримку.

Відкриваючи роботу пленуму Голова Профспілки Георгій Труханов поінформував яким чином організація відстоювала видатки на освіту у головному кошторисі країни, що вдалося, а що потребує додаткових зусиль і спільних злагоджених дій усіх профспілкових організацій.

Зокрема, керівник Профспілки відзначив, що в Державному бюджеті видатки на освіту передбачено на рівні 218 мільярдів гривень, або 6,71% від ВВП проти 7% затверджених законом «Про освіту».

Обсяги освітньої субвенції, яку виділено 1288 місцевим бюджетам, передбачено в сумі 61,7 мільярдів гривень, що більше минулого року на 17,3%. Проте, за інформацією з областей та міста Києва додаткова потреба обсягів освітньої становила приблизно 3,0 млрд гривень. І з приводу необхідності її збільшення ЦК Профспілки неодноразово звертався до профільного комітету Верховної Ради України, Уряду, міністерства, ФПУ. Але зміни до цьогорічного бюджету поки не вносилися.

Голова Профспілки зазначив, що у повному обсязі використано освітню субвенцію лише в 100 бюджетах з 1288 і до цього часу стоїть невирішеним питання невикористаних залишків освітньої субвенції. І це на тлі наявної заборгованості із заробітної плати педагогічним працівникам у деяких регіонах, несвоєчасної її виплати, зменшення надбавок за престижність праці тощо.

Із позитивів року, що минає, відзначено і підбиття підсумків виконання Галузевої угоди на 2016 - 2020 роки та внесення до неї змін у зв’язку з прийняттям нової редакції закону «Про освіту» та низки інших законодавчих актів.

Сторони Галузевої угоди – Профспілка і Міністерство – наголошують на неприпустимості утворення залишків освітньої субвенції, привертають увагу сторін колективно-договірного регулювання на необхідності використання цих видатків на оплату праці педпрацівників у максимальних розмірах.

Щодо роботи ЦК Профспілки із проектами законів, було зазначено, що наразі опрацьовано ряд законопроектів, зокрема, вже декілька редакцій проекту закону «Про повну загальну середню освіту», зауваження до яких спрямовано до міністерства, а також до територіальних організацій з метою їх підтримки.

За словами Георгія Труханова, Профспілка наголошує на неприпустимості погіршення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів загальної середньої освіти при його прийнятті. Окремі з зауважень до цього законопроекту відображено у вимогах учасників Всеукраїнської акції протесту профспілок, що відбулася 17 жовтня. Ці вимоги посеред інших передано делегацією уповноважених представників Віце-прем’єр-міністру України Павлу Розенку.

ЦК Профспілки спрямовано низку звернень особисто до голів усіх депутатських партій, груп та фракцій у Парламенті, до відповідних комітетів з зауваженнями і пропозиціями до проекту Державного бюджету на 2019 рік стосовно забезпечення фінансування освіти в законодавчо передбаченому обсязі, встановлення рівня заробітної плати працівників освіти, збільшення обсягів видатків за окремими бюджетними програмами.

Позитивним є те, що у прийнятому 23 листопада Державному бюджеті на наступний рік є збільшення видатків: освітньої субвенції до 69,6 млрд. гривень, тобто на 7,9 млрд. гривень; для підвищення розмірів оплати праці науково-педагогічних працівників; на фінансове забезпечення та підтримку освітніх та наукових програм, підключення інтернету у сільських школах, придбання шкільних автобусів, будівництво спортивних споруд, басейнів. Передбачено видатки на оновлення матеріально-технічної бази закладів вищої освіти, виділено субвенцію на створення та ремонт спортивних комплексів тощо.

Продовжуючи доповідь заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко підкреслила, що сьогодні особливої уваги потребу первинна профспілкова організація, адже то є серце трудового колективу. Далі мова йшла про імідж Профспілки, новий тип профспілкового лідера, систему профспілкового навчання, вдосконалення форм і методів ведення соціального діалогу на рівні закладу, об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

Також було вказано, за останні роки у більш як 9 тисяч установ і закладів освіти проведено більше 9 тисяч перевірок, під час яких виявлено більше 18 тисяч порушень. Зокрема значна їх частина стосувалася звільнень та переведень робочого часу, часу відпочинку, оплати праці, зміни істотних умов праці, гарантій і компенсацій. Кількість працівників права яких порушено за останні 4 роки становить майже 112 800 осіб.

За допомоги та підтримки Профспілки, її територіальних організацій до відповідальності притягнуто 59 посадових осіб.

За останні два роки складено 1 319 позовних заяв та інших процесуальних документів, членам Профспілки надано допомогу у підготовці більше тисячі документів. Представники виборних органів і громадські інспектори праці представляли інтереси у різних державних органах 27 238 членів Профспілки, в тому числі в судах 851 особу, в інших організаціях 26 387. Судами прийнято 546 рішень на користь працівників. І це все не просто цифри, за ними – проблеми і долі наших спілчан, підкреслила Любов Гарбаренко.

Проте існує низка викликів, з якими профспілкові організації мають навчитися справлятися через пошук нових шляхів посилення ефективності дій профспілок, спрямованих на захист прав членів профспілок, консолідацію профспілкового руху, збереження його єдності. Це вимагає об’єднання організаційного і фінансового потенціалу, консолідації і координації дій, інформаційного прориву, врахування як традиційних методів боротьби і впливу на соціальних партнерів, так і запровадження нових, неординарних заходів.

Після виступів та обговорення пленум прийняв постанову, у якій виклав подальші кроки щодо збереження та зміцнення первинних профспілкових організацій в закладах освіти, посилення їх ролі в захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів освітян та підсилення усіх напрямів діяльності.

 

1544031397 plen 5-30-of-198

 

1544031388 plen 5-16-of-198 

 

1544031386 plen 5-21-of-198

 

 

1544031407 plen 5-41-of-198

 

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

[ Детальніше... ]

Навчання профспілкових працівників

    

 А3

     6 грудня Центральна Рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України організувала і провела у Києві семінар-навчання голів первинних, обласних і Київської міської організацій профспілки з актуальних питань профспілкової роботи.

 

А5

 

Про дії Федерації профспілок України на захист соціально-економічних прав та інтересів працюючих у сучасних умовах проінформував присутніх заступник Голови ФПУ Олександр Шубін. Він акцентував увагу на таких актуальних питаннях, як бюджетний процес та пропозиції профспілок до Головного фінансового документу країни,  відродження та розвиток вітчизняного виробництва, збереження трудового потенціалу та трудова міграція за кордон робочих рук, соціальні гарантії. Одна з головних тем сьогодні, підкреслив він, - це переговорний процес з укладання Генеральної угоди на новий строк, врахування в цьому документі інтересів країни і працівників.

 

А4

 

Про стан і подальший розвиток системи пенсійного забезпечення і соціального страхування розповів керівник управління соціального страхування і пенсійного забезпечення ФПУ Володимир Максимчук. А   сучасні проблеми охорони праці та шляхи їх вирішення окреслив керівник департаменту охорони праці ФПУ Юрій Андріївський.

 

А6

 

     Цього ж дня відбулося засідання Президії Центральної Ради Профспілки, на якому підбито підсумки навчання профспілкових працівників і активу за 2017/2018 навчальний рік та завдання на наступний навчальний рік. З інформацією виступив голова ЦР Профспілки Василь Мойсюк. З цього питання прийнято відповідну постанову.

 

Центральна Рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Конгрес МКП: у центрі уваги зарплата та нерівність

IMG 3352


В останній доповіді Міжнародної організації праці «Заробітна плата у світі» вказується на зниження темпів зростання заробітної плати і збереження неприпустимого гендерного розриву в оплаті праці, що становить у світовому масштабі близько 20 відсотків.

Застій у сфері зростання заробітної плати - перешкода на шляху економічного зростання і підвищення рівня життя. Урядам таких країн разом з соціальними партнерами слід шукати шляхи до забезпечення соціально та економічно стійкого зростання заробітної плати». Про це йшлося на сесії Конгресу Міжнародної конфедерації профспілок: «Майбутнє праці. Органайзинг. Зарплата та нерівність», на якій виступив делегат Конгресу, керівник департаменту міжнародних зв’язків апарату ФПУ Василь Шилов. Нижче додається його виступ.

 

Дорогие братья и сестры, уважаемые коллеги!

 

Глобальный экономический рост, начавшийся в 2017 году, оказался незамеченным для большинства людей, живущих на одну зарплату.

Номинально заработные платы растут во всем мире, однако, из-за инфляции их рост практически сводится на нет. По законам рынка зарплаты должны расти с повышением производительности труда. Тем не менее в последние годы они растут медленнее, чем производительность. Это можно увидеть по такому показателю, как доли труда и капитала в совокупном продукте. Согласно МВФ, на оплату труда уходит все меньшая доля прибыли компаний. С 1970 по 2015 год доля труда в совокупном продукте сократилась с 55% до 51%. По данным Европейской конфедерации профсоюзов, за последние 20 лет производительность труда в ЕС возросла в среднем на 30 процентов, в то время как заработная плата – на 20 процентов.

Решения правительств, расширяющие использование офшоринга и аутсорсинга, появление на бизнес-небосклоне компаний типа Google, создание креативных бизнес-моделей, как компании-почтовые ящики, фиктивная самозанятость позволяют фирмам платить своим сотрудникам минимальные зарплаты.

При этом обществу навязывается мнение, что законодательство, защищающее работников, является препятствием для экономических свобод, а профсоюзы и коллективные соглашения рассматриваются как «административные барьеры» и «протекционистские инструменты».

В этих условиях продолжает наращивать отставание по уровню зарплат от стран Восточной Европы Украина.

Пересчитанная в доллары по номинальному курсу средняя зарплата по Украине едва достигает размера самой низкой минимальной зарплаты среди стран ЕС – Болгарии. Как результат, по оценке ООН, 58% населения Украины являются бедными, среди работающих - каждый пятый.

И при этом постоянный представитель Международного валютного фонда в Киеве Йост Люнгман утверждает, что «подъем зарплаты гражданам вреден для экономики Украины».

Федерация профсоюзов неоднократно заявляла о затягивании украинской властью повышения минимальной заработной платы. Установленный законодательно на 2018 год размер минимальной заработной платы для трудоспособных граждан в размере 3723 грн. ниже прожиточного минимума.

Не может не беспокоить нас и проблема задолженности по выплате заработной платы, которую своевременно не получают более 100 тысяч работников. Но если раньше периоды роста по задолженности, как и ее погашения, полностью совпадали соответственно со снижением и ростом ВВП, то в последние два года увеличение задолженности по заработной плате происходит на фоне экономического роста.

Из-за низкой зарплаты, долгов по ее выплате, согласно исследованию Центра экономической стратегии, в 2015-2017 гг. на заработки за границу из Украины были вынуждены уехать 4 млн чел. Сегодня почти пятая часть экономически активного населения Украины работает за рубежом.

            В условиях, когда 1% людей владеет намного большим богатством, чем всё остальное население земного шара, надо ставить вопрос о безотлагательном признании права работников на достойную заработную плату основополагающим правом и добиваться, чтобы в торговых соглашениях прописывалось не обязательство повышать «гибкость» рабочей силы, а обязательство, чтобы не менее 60% шло на заработную плату.

В противном случае социальный протест «жёлтых жилетов», выступления работников в Брюсселе, Греции, Польше, а по сути протест против либерально-рыночной демократии, которую Фрэнсис Фукуяма провозгласил конечным этапом социокультурной эволюции капитала, имеет все шансы стать глобальным.

Либерально-рыночная демократия — это вовсе не вершина, а очередной вызов, на который нужно ответить, дабы история двигалась дальше, как говорил Тойнби. И сделать это могут только профсоюзы.

 Департамент міжнародних звя'зків ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Конгрес МКП: у центрі уваги зарплата та нерівність

IMG 3352


В останній доповіді Міжнародної організації праці «Заробітна плата у світі» вказується на зниження темпів зростання заробітної плати і збереження неприпустимого гендерного розриву в оплаті праці, що становить у світовому масштабі близько 20 відсотків.

Застій у сфері зростання заробітної плати - перешкода на шляху економічного зростання і підвищення рівня життя. Урядам таких країн разом з соціальними партнерами слід шукати шляхи до забезпечення соціально та економічно стійкого зростання заробітної плати». Про це йшлося на сесії Конгресу Міжнародної конфедерації профспілок: «Майбутнє праці. Органайзинг. Зарплата та нерівність», на якій виступив делегат Конгресу, керівник департаменту міжнародних зв’язків апарату ФПУ Василь Шилов. Нижче додається його виступ.

 

Дорогие братья и сестры, уважаемые коллеги!

 

Глобальный экономический рост, начавшийся в 2017 году, оказался незамеченным для большинства людей, живущих на одну зарплату.

Номинально заработные платы растут во всем мире, однако, из-за инфляции их рост практически сводится на нет. По законам рынка зарплаты должны расти с повышением производительности труда. Тем не менее в последние годы они растут медленнее, чем производительность. Это можно увидеть по такому показателю, как доли труда и капитала в совокупном продукте. Согласно МВФ, на оплату труда уходит все меньшая доля прибыли компаний. С 1970 по 2015 год доля труда в совокупном продукте сократилась с 55% до 51%. По данным Европейской конфедерации профсоюзов, за последние 20 лет производительность труда в ЕС возросла в среднем на 30 процентов, в то время как заработная плата – на 20 процентов.

Решения правительств, расширяющие использование офшоринга и аутсорсинга, появление на бизнес-небосклоне компаний типа Google, создание креативных бизнес-моделей, как компании-почтовые ящики, фиктивная самозанятость позволяют фирмам платить своим сотрудникам минимальные зарплаты.

При этом обществу навязывается мнение, что законодательство, защищающее работников, является препятствием для экономических свобод, а профсоюзы и коллективные соглашения рассматриваются как «административные барьеры» и «протекционистские инструменты».

В этих условиях продолжает наращивать отставание по уровню зарплат от стран Восточной Европы Украина.

Пересчитанная в доллары по номинальному курсу средняя зарплата по Украине едва достигает размера самой низкой минимальной зарплаты среди стран ЕС – Болгарии. Как результат, по оценке ООН, 58% населения Украины являются бедными, среди работающих - каждый пятый.

И при этом постоянный представитель Международного валютного фонда в Киеве Йост Люнгман утверждает, что «подъем зарплаты гражданам вреден для экономики Украины».

Федерация профсоюзов неоднократно заявляла о затягивании украинской властью повышения минимальной заработной платы. Установленный законодательно на 2018 год размер минимальной заработной платы для трудоспособных граждан в размере 3723 грн. ниже прожиточного минимума.

Не может не беспокоить нас и проблема задолженности по выплате заработной платы, которую своевременно не получают более 100 тысяч работников. Но если раньше периоды роста по задолженности, как и ее погашения, полностью совпадали соответственно со снижением и ростом ВВП, то в последние два года увеличение задолженности по заработной плате происходит на фоне экономического роста.

Из-за низкой зарплаты, долгов по ее выплате, согласно исследованию Центра экономической стратегии, в 2015-2017 гг. на заработки за границу из Украины были вынуждены уехать 4 млн чел. Сегодня почти пятая часть экономически активного населения Украины работает за рубежом.

            В условиях, когда 1% людей владеет намного большим богатством, чем всё остальное население земного шара, надо ставить вопрос о безотлагательном признании права работников на достойную заработную плату основополагающим правом и добиваться, чтобы в торговых соглашениях прописывалось не обязательство повышать «гибкость» рабочей силы, а обязательство, чтобы не менее 60% шло на заработную плату.

В противном случае социальный протест «жёлтых жилетов», выступления работников в Брюсселе, Греции, Польше, а по сути протест против либерально-рыночной демократии, которую Фрэнсис Фукуяма провозгласил конечным этапом социокультурной эволюции капитала, имеет все шансы стать глобальным.

Либерально-рыночная демократия — это вовсе не вершина, а очередной вызов, на который нужно ответить, дабы история двигалась дальше, как говорил Тойнби. И сделать это могут только профсоюзы.

 Департамент міжнародних звя'зків ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Подписано соглашение о социальном диалоге между ЛОВГА, профсоюзами и работодателями

28

 

Первый заместитель Луганской военно-гражданской администрации Сергей Филь, глава Федерации профсоюзов Луганской области Валерий Черныш и глава правления общественной организации "Объединение организаций работодателей Луганской области" Борис Макаревич подписали территориальное соглашение о социальном диалоге.

 

Цель подписания - преодоление кризисных явлений в экономике области, создание лучших условий для сохранения, воспроизводства и развития трудового и человеческого потенциала региона. Соглашение направлено на совершенствование экономических, производственных, социально-трудовых отношений, региональной социально-экономической политики на договорной основе и партнерских началах.
 
Территориальное соглашение заключено на трехсторонней основе между Луганской военно-гражданской администрацией, Федерацией профсоюзов Луганской области и организацией работодателей Луганской области до 2020 года.
 
Федерация профсоюзов Луганской области
 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31