03 січня 2019

ЦВК зареєструвала Сергія Капліна кандидатом у Президенти України

47

 

Народний депутат України, представник Федерації профспілок України у Верховній Раді Сергій Каплін офіційно висунув свою кандидатуру на пост Президента України від Соціал-демократичної партії.

 

У повідомленні прес-служби СДП зазначається, що партія вирішила висунути Сергія Капліна під час з’їзду глобального об’єднання лівих – Партії європейських соціалістів у Лісабоні.

Сергій Каплін – народний депутат від Полтави, керівник парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Він є першим кандидатом, який зареєструвався у Центральній виборчій комісії у 2019 році.

 

Прес-служба СДП

[ Детальніше... ]

На Будинку профспілок у Києві запрацював годинник

5c24b7447aa68


Відродження Будинку профспілок вінчає запуск годинника на башті у центрі столиці. Він символізує незламність духу і прагнення до перемоги українського народу, показує час відліку нової доби для профспілок України, що повертаються у рідну домівку на Майдан Незалежності.

Про це у своїй публікації розповідає газета «Комсомольськая правда в Украине».

 

Пропонуємо до вашої уваги опублікований нею матеріал.

 

1446799339 w644h387

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ДОСЯГНЕННЯ ФПУ-2018. Співпраця ФПУ з міжнародними профоб’єднаннями

IMG 2398

 

Реалізуючи Стратегію діяльності «Європейський вибір», ФПУ активно співпрацювала з Пан’європейською регіональною радою, Міжнародною конфедерацією профспілок, глобальними профспілками, національними профспілковими центрами, міжнародними урядовими та неурядовими організаціями з метою сприяння реалізації прав та інтересів членів профспілок.

 

ФПУ активно співпрацювала з національними профцентрами. Завдяки цьому у жовтні 2018 року, напередодні Всеукраїнської акції протесту, зокрема, профоб’єднання Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини виступили із спільною Декларацією солідарності з ФПУ, яку підтримала Європейська конфедерація профспілок.

ФПУ тісно співпрацювала з Міжнародною організацією праці. Голова ФПУ виступив на пленарному засіданні 107-ї сесії Міжнародної конференції праці. На Комітеті Конференції із застосування стандартів розглядалося подання ФПУ щодо дотримання Урядом України конвенцій МОП про інспекцію праці №№ 81 і 129. Комітет заслухав звіт Уряду та прийняв відповідні рекомендації. Представники ФПУ зробили значний внесок у дискусії щодо вироблення регіональної політики МОП. ФПУ активно долучилася до реалізації проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». З нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю 8 жовтня ФПУ провела круглий стіл «Майбутнє сфери праці. 100-ліття МОП».

Проведено консультації правовиків ФПУ з фахівцями з правових питань Департаменту міжнародних правових норм Міжнародного бюро праці щодо розгляду скарг ФПУ до МОП.

Завдяки спеціальному консультативному статусу ФПУ при Економічній і соціальній раді ООН делегація представників членських організацій взяла участь у глобальній конференції щодо реалізації Цілі сталого розвитку №7, 62-ій сесії Комісії ООН зі статусу жінок, 51-ій сесії Комісії ООН з народонаселення та розвитку «Сталі міста, мобільність населення та міжнародна міграція».

У питаннях реалізації Угоди про асоціацію України з ЄС на засіданні ПГС у Брюсселі було прийнято Спільну декларацію та схвалено доповідь УС ПГС «Роль оплати праці в скорочені бідності та її вплив на трудову міграцію», яка була надіслана до Єврокомісії та Уряду України.

23 представники членських організацій ФПУ взяли участь у Асамблеї УС ПГС, що відбулася 19 червня 2018 р. у Києві. Представники ФПУ також взяли участь та внесли свій вклад у дискусії на круглому столі «Ефективність технічної допомоги Європейського Союзу як чинника реформ та зближення ЄС і України», семінарі «Угода про асоціацію: інституції, імплементацій ні процеси та можливості участі громадськості», другому Форумі асоціації Україна-ЄС, щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства ЄС.

Делегація ФПУ та її членських організацій взяла 27 грудня 2018 року участь у 4-му Всесвітньому конгресі МКП у Копенгагені. Голова ФПУ звернувся до понад 1200 учасників Конгресу, зазначивши, що реформи в економіці й соціальній сфері України нерідко межують з наступом на права трудящих. Ситуація ускладняється анексією Росією Криму, підтримка нею воєнного конфлікту у східних регіонах, що вимагає відповідної реакції не тільки зі сторони політиків, але й громадянського суспільства та профспілок.

Делегати Конгресу одноголосно обрали Голову ФПУ Григорія Осового одним із віце-президентів МКП. Представник українських профспілок вперше в історії був обраний на цей високий пост. Він також був обраний титулярним членом Генеральної ради МКП і заступником титулярного члена Виконавчого бюро МКП на наступний період.

За сприяння МКП у Києві відбувся тренінг «Юридична клініка». Досягнуто домовленості про приїзд до України у лютому 2019 року місії МКП/ПЄРР на чолі з Генеральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні щодо вивчення ситуації з правами профспілок.

МКП, ПЄРР, глобальні профспілки протягом року неодноразово зверталися до Європейської Комісії, Президента, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, висловлювали свою підтримку численним акціям ФПУ.

 

 Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Як житиме Кіровоградщина у 2019 році?

Б

 

Це питання обговорювали соціальні партнери на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Підбила підсумки минулого року і презентувала Програму економічного та соціального розвитку області на 2019 рік заступник директора економічного розвитку і торгівлі ОДА Світлана Соломаха.

У 2018 році в області продовжено реформу децентралізації влади – утворено 20 ОТГ, діють 25 центрів надання адміністративних послуг. Відбулося розширення джерел наповнення місцевих бюджетів, введення нових трансфертів, тобто у них з’явилися більші можливості для фінансування видатків розвитку та виконання власних повноважень. Торік середня зарплата зросла на 24,6 відсотка і склала 7001 грн.

Упровадження освітньої реформи розширює доступність до якісної освіти. В області створено 69 опорних шкіл. За цим показником Кіровоградщина посідає І місце в Україні. За результатами моніторингу за рівнем охоплення позашкільною освітою школярів область – у десятці лідерів. Значні зусилля спрямовано для стабілізації демографічної ситуації – для цього продовжується впровадження реформа з поліпшення надання медичних послуг у лікувальних закладах. В області діють 3 госпітальні округи, розпочато будівництво 18 сільських амбулаторій та придбання медичного транспорту. Вживаються заходи щодо закріплення медичних кадрів.

В агропромисловому комплексі здійснювалася реалізація 75 інвестиційних проектів та заходів на 1,1 млрд. грн., у промисловості 72 проектів (створено майже 1000 нових робочих місць). Забезпечено впровадження енергоефективних технологій, введення нових потужностей у сфері енергозбереження, затверджена обласна комплексна програма з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху.

Світлана Соломаха назвала головну мету Програми економічного та соціального розвитку області на 2019 рік – підвищення якості життя та добробуту населення на основі проведення реформ у різних галузях і сферах діяльності. Завдяки зростанню розміру середньомісячної зарплати її питома вага в доходах за останні три роки зросла до 35,6 відсотка. У 2019 році передбачено рівень зарплати – 8383 грн. Виконання завдань та досягнення мети Програми буде забезпечено шляхом укладання та реалізації угод про співпрацю, об’єднання  зусиль влади, громадських організацій, роботодавців та інших заходів.

Оскільки для профспілок надважливим є завдання захисту прав працівників на гідний рівень зарплати, задоволення їхніх потреб вище за державні соціальні стандарти,  заступник голови ФПО Оксана Терлецька, обговорюючи Програму, зупинилася на основних її завданнях та заходах щодо забезпечення зростання доходів населення та зарплати. Ці дві складові тісно пов’язані і не можуть здійснюватись окремо одна від одної. «Якщо не буде приділено цій проблемі належної уваги, то не відбудеться й зростання економіки області. Запланований на наступний рік ріст зарплати на 116,3 відсотка фактично залишає її розмір таким, який склався у поточному році. Як був у 1,9 рази вище мінімальної зарплати, так і залишився. А якщо врахувати, що розмір мінімальної зарплати наступного року менше фактичного прожиткового мінімуму, то запланована зарплата буде навіть нижчою, ніж цьому році. Вважаємо: нам треба буде повернутися до цього показника, принаймні при укладанні нової Територіальної угоди. Покладаємось на підписаний Меморандум між Федерацією профспілок України і Федерацією роботодавців України за яким сторони визначили, що низький рівень зарплат, є основною причиною високого рівня трудової міграції з країни, відтоку висококваліфікованих робітничих кадрів за кордон. Одним із завдань щодо підвищення рівня зарплати визначено в меморандумі збільшення її частки у собівартості виробленої продукції з метою наближення її до європейських стандартів».

На думку Оксани Терлецької, більш дієвим повинен бути як державний, так і громадський контроль за своєчасною і не нижчою за визначений законодавством розмір оплати праці, дотримання умов колективних договорів, Генеральної, регіональної та галузевих угод у частині оплати праці, недопущення необґрунтованого зменшення зарплати з урахуванням доплат і надбавок. Останнє дуже важливе для бюджетників. «Ми завжди підкреслюємо, що в області низька зарплата, бо велика питома вага бюджетної сфери. У той же час маємо масу прикладів невиплати педагогам, медикам, працівникам культури, законодавчо встановлених премій, доплат і надбавок. Уже не один рік говоримо про запровадження місцевих програм матеріальних стимулів для медпрацівників у селах, але поки що це поодинокі випадки. А тим часом, ми уже перші в України по неукомлектації лікарями».

На засіданні також обговорювалися питання зайнятості зареєстрованих безробітних. Як зазначив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян, ситуація у сфері зайнятості населення має тенденцію до поліпшення. Рівень безробіття населення працездатного віку складає 12,3 відсотка, навантаження на одне вільне місце – 3 особи. Серед пріоритетних напрямків у цій сфері – сприяння зростанню рівня зайнятості, підвищенню конкурентоспроможності робочої сили на ринку праці та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Збереження і розвиток трудового потенціалу, легалізація неформальної зайнятості.

Певний вклад до результату у сфері зайнятості внесли і профспілкові організації області.  Як підкреслила Оксана Терлецька, перш за все завдяки спротиву масовим звільненням, через вимоги дотримання норм колективних договорів, галузевих угод. «До речі, левова частка з них містить конкретні зобовязання щодо обмеження масових звільнень. До прикладу, міжгалузева угода в сферах машинобудування, металообробки містять таку норму: «Не допускати на підприємствах звільнень працюючих за ініціативою роботодавця більше 4 відсотків чисельності працівників протягом календарного року. Якщо на підприємстві виникає обґрунтована необхідність скоротити більше 4 відсотків працівників, рішення про це приймається роботодавцем спільно з профкомом після погодження з центральним виборним органом профспілки на підставі представленого роботодавцем подання. І треба сказати, цією нормою профспілки користуються часто. Торік роботодавцями було подано інформацію про заплановане вивільнення майже 5 тисяч чоловік, це менше ніж за аналогічний період минулого року, але все ж для області це немало».

Заступник голови ФПО нагадала соціальним партнерам про  домовленість через Територіальну угоду вживати заходи щодо недопущення необґрунтованого масового вивільнення працівників, сприяти включенню до колективних договорів заходів щодо створення та збереження робочих місць. Це дуже важливо саме зараз, коли розпочинається колдоговірна кампанія 2019 року.

Профспілкова сторона запропонувала поновити роботу обласного координаційного комітету зайнятості, де б сторони соціального діалогу могли обговорювати проблеми зайнятості, заходи запобігання розвитку безробіття, хід виконання обласної програми зайнятості на 2018-2020 року, яку розробляли спільно. З урахування реалій сьогодення необхідно сконцентрувати зусилля сторін соціального діалогу на збереженні робітничих кадрів, мотивації легальної зайнятості. 

 

Прес-центр ФПО

 

Б1

 

Б2

 

 

[ Детальніше... ]

Як зміниться життя українців на початку 2019 р. Енергопостачання та монетизація субсидій

385273003 650x410

 

З 1 січня 2019 року енергопослуги клієнтам в Україні надаватимуть дві різні компанії. Відтак у минуле відійдуть обленерго: кожне розділиться на оператора системи розподілу та компанію-постачальника.

Для споживача це значить, що буде 2 договори – про надання послуг з розподілу і про постачання електроенергії. Споживачі отримають дві платіжки.

 

Запрацює монетизація субсидій. Програму реалізують у три етапи. Крім того, дане нововведення є вимогою до України від Міжнародного валютного фонду.

1. З 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть сім’ї, які звернуться по допомогу вперше. Гроші надходитимуть на їхній персональний обліковий запис в "Ощадбанку". Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через "Ощадбанк" сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

2. З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, у тому числі користується допомогою в літній період.

3. З 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

 

Прес-центр ФПУ

за повідомленнями Інтернет-видань

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31