10 січня 2019

Реконструкція Будинку профспілок увійшла в сімку знакових змін міста за версією інтернет-видання «Сегодня»!

 

А10 

 

Зазначимо, що серед інших змін міста, мешканці столиці визначили як найпозитівнишу саме реконструкцію та відкриття Будинку профспілок на Майдані. Як символ волі, як символ Революції гідності, як яскравий та значний атрибут Києва. Це нам, представникам ФПУ, дуже приємно. Це - оцінка діяльності Федерації профспілок України, це - аванс довіри найбільш численному профспілковому об’єднанню України, що стоїть на захисті прав та інтересів людей праці.

 

 https://ukr.segodnya.ua/kiev/kother/kak-izmenilsya-kiev-v-2018-godu-novshestva-dostizheniya-i-poteri-1202607.html?fbclid=IwAR2vB291gYzXqtNE2YKab4bCmduetfhtLFTOltljqvuYm0ZMqTCyPQoo7r8

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Запоріжцям – спільні дії по захисту прав та свобод

IMG 5413

 

В Запоріжжі пройшла робоча нарада Регіонального представника Уповноваженого з прав людини у Запорізькій області Олени Дємєнєвої, начальника головного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлани Жмуркоголови обласної ради профспілок Віктора Сластьона, голови обласної федерації роботодавців Олександра Головко на якій обговорена ситуація, що склалась із забезпеченням прав застрахованих осіб у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні в 2018 році та схвалені спільні заходи на 2019 рік.

 

Заходи спрямовані, в першу чергу, на активізацію спільної роботи з реагування на факти порушення прав працюючих на підприємствах та організаціях області.

 

Вони передбачають продовження спільної роботи сторін соціального діалогу по підвищенню рівня правової інформованості громадян з питань реалізації та захисту їхніх прав та свобод, визначення та аналізу причин системних порушень прав працюючих, підготовки узгоджених пропозицій органам державної влади та місцевого самоврядування Запорізької області щодо усунення та попередження цих порушень.

 

Також учасники наради домовились:

 

-                     розглядати стан забезпечення прав застрахованих осіб у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню підприємствами, організаціями установами області відповідно до положень Територіальної угоди між органами влади, роботодавцями та профспілками;

 

-                     про спільну позицію та дії щодо порушників вимог чинного законодавства, зобов'язань колективних договорів, про своєчасну оплату праці та єдиного соціального внеску.

 

 

 

За матеріалами ГУ ПФУ Запорізької області

 

 

[ Детальніше... ]

Дякуємо за привітання!

5c24fd3282201781608291

 

Федерацію профспілок України в особі її Голови з Новим 2019 роком і з Різдвом Христовим привітали міжнародні профцентри і організації: Міжнародна конфедерація профспілок, Європейська конфедерація профспілок, Пан’європйеська регіональна рада.


         Національні профцентри: Швеції, Болгарії, Данії, Франції, Греції, Польщі, Фінляндії, Німеччини, Австрії, Італії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Білорусії, Азербайджану, Ізраїлю, США.

 

Керівники галузевих профспілок, регіональних профоб’єднань, профорганізацій, акціонерних товариств профспілок та їх підприємств, навчально-методичних центрів.

 

ФПУ привітали керівники держави: Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади, депутати Верховної Ради України. Привітання надходять від органів місцевого самоврядування, державних фондів і установ, підприємств та навчальних закладів, організацій роботодавців.

 

Голова ФПУ Григорій Осовий висловив щиру вдячність всім хто привітав Федерацію профспілок України і його особисто та бажав їм міцного здоров’я, родинного тепла, нових професійних перемог, стабільності, добробуту і впевненості у майбутньому.

                                                                                

                                                                                                 Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31