06 лютого 2019

Уряд прийняв рішення для забезпечення безперебійної доставки пенсій і виплати зарплат

097bc4c07f855ccb417100d4c4dab2dd


6 лютого 2019 року на засіданні Уряду було затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству „Укрпошта” за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

 

Урядовим рішенням визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству „Укрпошта” за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

Бюджетні кошти, в межах затверджених асигнувань на 2019 рік, надаються  АТ „Укрпошта” за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом України „Про публічні закупівлі”, договорів з територіальними органами Пенсійного фонду України про надання послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги населенню у 2019 році.

Реалізація прийнятого рішення забезпечить безперебійну доставку пенсій і виплату заробітної плати співробітникам АТ „Укрпошта”.

 

Урядовий портал

[ Детальніше... ]

Глава Уряду про монетизацію субсидій: Ми на правильному шляху підвищення соціального захисту людей

48 main

Надання житлових субсидій громадянам у готівковій формі, монетизація субсидій – це правильний крок на шляху підвищення соціального захисту людей та відповідального і ефективного споживання ресурсів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань запровадження надання житлових субсидій у готівковій формі. Нарада пройшла під головуванням Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра.

Монетизація субсидій стала логічним продовженням системних кроків реформування сфери ЖКГ, енергетики та соціальної сфери. За планом субсидіанти, які оформили субсидії до січня 2019 року, отримають готівку вже у березні. Напрацьовано кілька способів надання громадянам коштів. Зекономлені завдяки ефективному споживанню ресурсів гроші залишатимуться у споживачів. І такий принцип працюватиме неодноразово.

Як зазначив Глава Уряду, Кабінет Міністрів сформував цілу систему надання субсидій. Вона стала важливою складовою політики енергетичної незалежності країни та соціального захисту людей. Але якщо раніше субсидії були безготівкові і їх рух можна було відслідкувати тільки на папері, тепер механізм ефективного використання коштів удосконалено.

Одночасно, сказав Прем’єр-міністр, увагу приділено питанню реального обліку ресурсів. Захмарні рахунки під будь-яким приводом, наголосив Володимир Гройсман, неприпустимі. 
«Ми захистимо людей. Ми вийшли на якісні рішення. Розпочинаємо монетизацію. Система буде працювати. Ми на правильному шляху підвищення соціального захисту людей», – сказав Володимир Гройсман.

Довідково

Програма субсидій в Україні діє як ефективний спосіб допомоги вразливим верствам населення. У 2017 році в державі запроваджено механізм стимулювання економії газу та електроенергії протягом опалювального сезону. Так, у 2018 році такий стимул склав у грошовому вимірі близько 700 грн. Кількість домогосподарств, які отримали кошти, склала 1,3 млн. Також у 2018 році запроваджено Єдиний держреєстр отримувачів житлових субсидій. Цього року запланований старт Фонду енергоефективності, як інструмента поширення енергоощадних технологій.

 

За повідомленням Урядового порталу

[ Детальніше... ]

Урядом затверджено зміни до нормативних актів для забезпечення виконання заходів щодо соцзахисту ветеранів та людей з інвалідністю

P80119-150419


Кабінет Міністрів України 6 лютого на своєму засіданні затвердив зміни до постанов від 14 лютого 2018 р. № 156 „Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів” і від 14 березня 2018 р. № 183 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів”.

 

Прийняття рішення зумовлено необхідністю приведення порядків використання бюджетних коштів, затверджених зазначеними постановами Кабінету Міністрів України, у відповідність до Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік” та дасть змогу головному розпоряднику бюджетних коштів своєчасно розпочати виконання заходів, передбачених відповідними бюджетними програмами.

 

Урядовий портал

[ Детальніше... ]

ФПУ має підтримку на високому міжнародному рівні

на сайт ФПУ 1

 

Представники партій-членів Соціалістичного Інтернаціоналу з усього світу та запрошені гості, серед яких і представник ФПУ, зібралися в Санто-Домінго 28-29 січня 2019 р. на засіданні Ради Соцінтерну (SI).

 

Порядок денний засідання зосереджувався на трьох основних темах:

- Сприяння багатосторонності для забезпечення миру, сталого розвитку, боротьби з бідністю, досягнення більшої рівності та забезпечення більшої солідарності світу;

- Захист прав і свобод від нетерпимості, дискримінації, націоналізму і популізму;

- Захист наших демократій від нових загроз - навмисної дискредитації демократичних інституцій та преси, фальшивих новин, кібератак та інвазійних технологій.

 У своєму вступному слові Генеральний секретар Соцінтерну, - Луїс Айяла наголосив, що: «Багатосторонність є ключем до досягнення миру і сталого розвитку, і Соцінтерну потрібно як ніколи протистояти популізму та націоналізму, своїми принципами та ідеалами, щоб забезпечити перевагу іншого світогляду».

Президент Соцінтерну, екс прем'єр-міністр Греції, Георгій Папандреу також відзначив особливе значення Домініканської Республіки для SI, привітавши Домініканську Революційну Партію з 80-річчям та прогресом, досягнутим в країні в останні роки.

Президент Домініканської Республіки Даніло Медіна, зазначив, що, хоча його партія не є членом SІ, траєкторія організації залишається точкою відліку для всіх прогресивних партій.

 

У своєму виступі на Раді Соцінтерну, представниця від найбільшої профспілкової організації України – Федерації профспілок України, акцентувала увагу на тиск з боку олігархічних кланів та представників влади на профспілки:

 

ЗНГ1 1

 

«В Україні багато проблем, але ми маємо бажання їх вирішувати. Ми неодноразово доводили нашу здатність об'єднуватися і приймати рішення, що змінюють життя. Я впевнена ви всі знаєте про Революцію Гідності, що п'ять років тому ознаменувала початок нашого шляху до європейських цінностей. Ми виступили проти олігархів, і Будинок профспілок у Києві став оплотом цієї революції. Він приймав учасників протестів і, зрештою, повністю згорів у 2014 році.

Ми відновили будинок профспілок, і цей будинок знову стає тим фундаментом, тією іскрою, яка встановить соціальний вектор розвитку нашої країни.

На жаль, не тільки війна стоїть на шляху соціальної справедливості в Україні. Ми є свідками зміцнення кланових олігархічних структур. Економічні та соціальні реформи - надзвичайно болючі і часто супроводжуються порушенням прав працівників. Існуючий соціальний діалог не в змозі вирішити найгостріші проблеми.

Ми постійно стикаємося з спробами обмежити автономію та права профспілок, включаючи право організовувати пікети та страйки.

Тиск на профспілки в Україні зростає з 2011 року.

По всій Україні профспілкові організації виселяють з власних будівель. Органи влади захоплюють профспілкові санаторії, дитячі спортивні школи, навчальні заклади, позбавляючи працівників права на реабілітаційні, культурні та освітні послуги.»

Безперечно, було звернено увагу міжнародної спільноти, до факту воєнної агресії з боку Росії:

«Ось вже майже 5 років проти нас розв’язана війна і частина нашої території окупована. Ця війна, як і Друга Світова війна, знівелювала принципи міжнародного права. Після того, як ми відмовились від ядерної зброї, три країни: США, Велика Британія та Росія, згідно Будапештського меморандуму гарантували наш суверенітет та безпеку. І зараз, одна з країн, порушила свої зобов’язання, в той час як інші гаранти закрили на це очі.

Наш спротив та міжнародний тиск перевели війну з активної фази до замороженого конфлікту. Але, в листопаді року що минув, Росія продемонструвала акт агресії – у суверенних українських водах обстріляла та захопила українськи судна та полонила українських моряків.

Сьогодні, як ніколи, Україні потрібна міжнародна солідарність а не демонстрація фінансового егоїзму. Якщо Росія переступить Україну, це тільки для того, щоб прийти до Європейського Союзу».

 

Повний текст доповіді та резолюція у додатку.

 

На Раді Соцінтерну було прийнято ряд важливих резолюцій та декларацій: Декларація про Венесуелу, Резолюція про пам'ять про Голокост, Декларація про захист нашої демократії від нових загроз, Декларація про захист прав і свобод від нетерпимості, дискримінації, ксенофобії та популізму, Резолюція про Пуерто-Ріко та низка інших.

 

З повною версією інформ. повідомлення можна ознайомитись тут.

 

 

Всеукраїнська профспілка виробничників і підприємців

 

[ Детальніше... ]

Делегація Профспілки держслужбовців України бере участь у Конгресі ізраїльських колег

IMG-a0f98a03d84 1

 

3-7 лютого 2019 року на запрошення керівництва Профспілки державних службовців Ізраїлю делегація Профспілки працівників державних установ України бере участь у роботі та заходах, передбачених в рамках VIII-го Конгресу Профспілки державних службовців Ізраїлю.

 

Профспілку працівників державних установ України на Конгресі представляє її Голова Юрій Піжук та голови Херсонської регіональної організації Профспілки Людмила Татаринова і Полтавської регіональної організації Профспілки Ірина Богуш.

В рамках візиту робочою програмою передбачені участь української делегації у засіданнях Конгресу, робочих груп, зустрічі з первинними організаціями міст Іерусалим та Назарет, а також інших заходах для іноземних делегацій.

Заходи відбуваються в рамках договору про співпрацю між Профспілкою державних установ України та Профспілкою державних службовців Ізраїлю.

5 лютого учасників форуму привітали Міністрів фінансів Ізраїлю Моше Кахлон, Міністр праці та соціального захисту Хаїм Катц, голова Профспілки Histadrut Аві Ніссанкорен. Питання майбутнього та сьогодення профспілкового руху Ізраїлю окреслив в своєму виступі Аріель Якобі, Голова Профспілки державних службовців Ізраїля. Він висловив очікування, що Конгрес стане можливістю спілкування та обміну досвідом між різними профспілками, укладенням нових партнерських відносин, на засадах дружби та солідарності. Також Голова Профспілки державних службовців Ізраїлю подякував за підтримку та зусилля, які докладають профспілки у боротьбі за трудові права.

- Конгрес, як приклад солідарності, є особливо важливим у світлі зростаючої приватизації та лібералізації державного сектору, - зазначив Аріель Якобі.

 

Докладніше на сайті Профспілки працівників державних установ України

.

 таблички профсп

Оксана Гузь,

Професійна спілка працівників

державних установ України

[ Детальніше... ]

Делегація Профспілки держслужбовців України бере участь у Конгресі ізраїльських колег

IMG-a0f98a03d84 1

 

3-7 лютого 2019 року на запрошення керівництва Профспілки державних службовців Ізраїлю делегація Профспілки працівників державних установ України бере участь у роботі та заходах, передбачених в рамках VIII-го Конгресу Профспілки державних службовців Ізраїлю.

 

Профспілку працівників державних установ України на Конгресі представляє її Голова Юрій Піжук та голови Херсонської регіональної організації Профспілки Людмила Татаринова і Полтавської регіональної організації Профспілки Ірина Богуш.

В рамках візиту робочою програмою передбачені участь української делегації у засіданнях Конгресу, робочих груп, зустрічі з первинними організаціями міст Іерусалим та Назарет, а також інших заходах для іноземних делегацій.

Заходи відбуваються в рамках договору про співпрацю між Профспілкою державних установ України та Профспілкою державних службовців Ізраїлю.

5 лютого учасників форуму привітали Міністрів фінансів Ізраїлю Моше Кахлон, Міністр праці та соціального захисту Хаїм Катц, голова Профспілки Histadrut Аві Ніссанкорен. Питання майбутнього та сьогодення профспілкового руху Ізраїлю окреслив в своєму виступі Аріель Якобі, Голова Профспілки державних службовців Ізраїля. Він висловив очікування, що Конгрес стане можливістю спілкування та обміну досвідом між різними профспілками, укладенням нових партнерських відносин, на засадах дружби та солідарності. Також Голова Профспілки державних службовців Ізраїлю подякував за підтримку та зусилля, які докладають профспілки у боротьбі за трудові права.

- Конгрес, як приклад солідарності, є особливо важливим у світлі зростаючої приватизації та лібералізації державного сектору, - зазначив Аріель Якобі.

 

Докладніше на сайті Профспілки працівників державних установ України

.

 таблички профсп

Оксана Гузь,

Професійна спілка працівників

державних установ України

[ Детальніше... ]

В основі – економіка

DSCN2853

 

Напередодні засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, де будуть підбиті підсумки виконання сторонами соціального діалогу Територіальної угоди за 2018 р., в Дніпропетровському облпрофоб'єднанні відбулися наради з керівниками галузевих профспілок промислової та бюджетної сфер.

 

         «Проведений під час цих нарад обмін думками, - розповів голова облпрофцентру Віталій Дубіль, - дозволить нам виробити спільну позицію профспілок області під час наступного діалогу з органами влади і роботодавцями і сконцентрувати увагу на питаннях, які найбільше турбують трудові колективи та профорганізації, членів профспілок. Подібні зустрічі, зокрема, з «промисловими» профспілками минулого року ми проводили неодноразово і це сприяло вирішенню ряду важливих для трудових колективів проблем.

         Відзначу, що бюджетники зараз насамперед переймаються проблемами, які виникають в ході реформування освіти, медицини та культури, створення нових органів влади на місцях в процесі децентралізації і забезпеченням при цьому захисту прав трудящих та організаційної побудови профспілок.

         Промисловців же, - підкреслив В.Дубіль, - турбують питання забезпечення стабілізації виробництва і на основі цього – забезпечення зайнятості, зростання рівня оплати праці та її охорони, збереження соціальних гарантій.

         За підсумками 2018 р. в економіці Дніпропетровщини є певне зростання, але воно дуже незначне (лише 2,3%), а окремі галузі взагалі спрацювали з мінусом. Є й певне зростання номінальної зарплати (23,5%), але реальні її показники (через зростання цін і інфляцію) майже вдвічі менше; мають місце й значні зарплатні борги.

         Керівники членських організацій вкотре акцентували увагу на тому, що в країні до цього часу відсутня продумана державна промислова політика, дієва підтримка вітчизняного товаровиробника (це для нашого промислового регіону особливо важливо). Вважаємо, що неможливо створити сильну економіку без розвитку внутрішнього ринку та підтримки власного виробника – пільгових умов кредитування, пріоритету в тендерах, надання дотацій для підприємств, які забезпечують збереження штатної чисельності працівників та ін.

     Є й просто кричущі випадки лобіювання державними органами та держчиновниками закордонних виробників всупереч інтересам українських підприємств».

         Про це на нараді, зокрема, говорив голова обкому профспілки металургів і гірників Василь Шевченко. Свого часу держчиновники проштовхнули закупівлю для українських АЕС труб закордонного виробника, які не відповідають діючим вимогам. А нещодавно стало відомо про наміри «Укрзалізниці» закупити китайські залізничні колеса, які виготовлені методом лиття й не забезпечують необхідної міцності. І це тоді, коли дніпропетровська компанія «Інтерпайп», що входить до трійки найбільших світових виробників цієї продукції, випускає високотехнологічні й більш якісні цільнокатані колеса, які здатні витримувати підвищенні навантаження. Оце так ми підтримуємо вітчизняного виробника!..

 

DSCN2864


         Металургів підтримав голова обкому профспілки хіміків – голова профкому «Дніпроазоту» Григорій Потуремець. За його словами, минулого року до України було завезено з-за кордону 860 тис. азотних добрив – і це в той час, коли в Україні є власне їх виробництво, але воно зараз буквально знищується через постійне зростання вартості енергоносіїв. Після минулорічних акцій протесту трудового колектива при підтримці профспілок всіх рівнів втручання галузевої профспілки, Дніпропетровського облпрофоб’єднання лише наприкінці минулого року вдалося відновити після кількамісячного простою виробництво міндобрив на «ДніпроАзоті». Інші ж українські підприємства з виробництва добрив до цього часу практично не працюють.

У непростих умовах, - за словами голови ЦК профспілки «Космомаш» - голови профкому «Південмашу» Валерія Васильєва, - працює зараз й колектив цього флагмана ракетобудування. Держава дуже повільно повертається обличчям до його проблем. Поки що в деякій мірі виручають замовлення Європейської космічної агенції та США.

Колектив підприємства та галузева профспілка, за словами профлідера, ініціювали розробку НКАУ загальнодержавної, цільової науково-технічної Космічної програми України на 2019-2020 р. Вона вже затверджена Кабінетом Міністрів та чекає на розгляд у Верховній Раді. І ракетобудівники дуже сподіваються, що у парламентаріїв нарешті дійдуть руки до її розгляду й прийняття, що, нарешті,забезпечить надходження державних замовлень на космічну продукцію.

Про наявні проблеми своїх галузей говорили на нараді також керівники членських організацій - Леонід Дольменко (машинобудівники), Євген Бусурулов (енергетики), Світлана Тіницька (харчовики), Іван Сова (будівельники), Анастасія Демидова (комунальники),

За підсумками наради підготовлені рекомендації для профорганізацій та їхніх соціальних партнерів щодо спільних дій з питань розвитку промисловості та вирішення соціальних проблем трудових колективів, а також ряд звернень до органів обласної влади, міністерств та відомств з конкретних питань забезпечення життєдіяльності підприємств.

 

   В.Коврига,

зав. прес-центром Дніпропетровського облпрофобєднання

[ Детальніше... ]

ФПУ має підтримку на високому міжнародному рівні

на сайт ФПУ 1

 

Представники партій-членів Соціалістичного Інтернаціоналу з усього світу та запрошені гості, серед яких і представник ФПУ, зібралися в Санто-Домінго 28-29 січня 2019 р. на засіданні Ради Соцінтерну (SI).

 

Порядок денний засідання зосереджувався на трьох основних темах:

- Сприяння багатосторонності для забезпечення миру, сталого розвитку, боротьби з бідністю, досягнення більшої рівності та забезпечення більшої солідарності світу;

- Захист прав і свобод від нетерпимості, дискримінації, націоналізму і популізму;

- Захист наших демократій від нових загроз - навмисної дискредитації демократичних інституцій та преси, фальшивих новин, кібератак та інвазійних технологій.

 У своєму вступному слові Генеральний секретар Соцінтерну, - Луїс Айяла наголосив, що: «Багатосторонність є ключем до досягнення миру і сталого розвитку, і Соцінтерну потрібно як ніколи протистояти популізму та націоналізму, своїми принципами та ідеалами, щоб забезпечити перевагу іншого світогляду».

Президент Соцінтерну, екс прем'єр-міністр Греції, Георгій Папандреу також відзначив особливе значення Домініканської Республіки для SI, привітавши Домініканську Революційну Партію з 80-річчям та прогресом, досягнутим в країні в останні роки.

Президент Домініканської Республіки Даніло Медіна, зазначив, що, хоча його партія не є членом SІ, траєкторія організації залишається точкою відліку для всіх прогресивних партій.

 

У своєму виступі на Раді Соцінтерну, представниця від найбільшої профспілкової організації України – Федерації профспілок України, акцентувала увагу на тиск з боку олігархічних кланів та представників влади на профспілки:

 

ЗНГ1 1

 

«В Україні багато проблем, але ми маємо бажання їх вирішувати. Ми неодноразово доводили нашу здатність об'єднуватися і приймати рішення, що змінюють життя. Я впевнена ви всі знаєте про Революцію Гідності, що п'ять років тому ознаменувала початок нашого шляху до європейських цінностей. Ми виступили проти олігархів, і Будинок профспілок у Києві став оплотом цієї революції. Він приймав учасників протестів і, зрештою, повністю згорів у 2014 році.

Ми відновили будинок профспілок, і цей будинок знову стає тим фундаментом, тією іскрою, яка встановить соціальний вектор розвитку нашої країни.

На жаль, не тільки війна стоїть на шляху соціальної справедливості в Україні. Ми є свідками зміцнення кланових олігархічних структур. Економічні та соціальні реформи - надзвичайно болючі і часто супроводжуються порушенням прав працівників. Існуючий соціальний діалог не в змозі вирішити найгостріші проблеми.

Ми постійно стикаємося з спробами обмежити автономію та права профспілок, включаючи право організовувати пікети та страйки.

Тиск на профспілки в Україні зростає з 2011 року.

По всій Україні профспілкові організації виселяють з власних будівель. Органи влади захоплюють профспілкові санаторії, дитячі спортивні школи, навчальні заклади, позбавляючи працівників права на реабілітаційні, культурні та освітні послуги.»

Безперечно, було звернено увагу міжнародної спільноти, до факту воєнної агресії з боку Росії:

«Ось вже майже 5 років проти нас розв’язана війна і частина нашої території окупована. Ця війна, як і Друга Світова війна, знівелювала принципи міжнародного права. Після того, як ми відмовились від ядерної зброї, три країни: США, Велика Британія та Росія, згідно Будапештського меморандуму гарантували наш суверенітет та безпеку. І зараз, одна з країн, порушила свої зобов’язання, в той час як інші гаранти закрили на це очі.

Наш спротив та міжнародний тиск перевели війну з активної фази до замороженого конфлікту. Але, в листопаді року що минув, Росія продемонструвала акт агресії – у суверенних українських водах обстріляла та захопила українськи судна та полонила українських моряків.

Сьогодні, як ніколи, Україні потрібна міжнародна солідарність а не демонстрація фінансового егоїзму. Якщо Росія переступить Україну, це тільки для того, щоб прийти до Європейського Союзу».

 

Повний текст доповіді та резолюція у додатку.

 

На Раді Соцінтерну було прийнято ряд важливих резолюцій та декларацій: Декларація про Венесуелу, Резолюція про пам'ять про Голокост, Декларація про захист нашої демократії від нових загроз, Декларація про захист прав і свобод від нетерпимості, дискримінації, ксенофобії та популізму, Резолюція про Пуерто-Ріко та низка інших.

 

З повною версією інформ. повідомлення можна ознайомитись тут.

 

 

Всеукраїнська профспілка виробничників і підприємців

 

[ Детальніше... ]

НАЗУСТРІЧ РАДІ ФПУ. Пропозиції профспілок Закарпаття

грамота-облпрофради-001

 

До Голови ФПУ Григорія Осового надійшов лист Закарпатської обласної ради профспілок, яким пропонується при підготовці матеріалів до засідання Ради ФПУ 28 березня 2019 року розглянути наступні питання:

 

- щодо поліпшення виконавської дисципліни та організаційно-фінансового зміцнення профспілкових органів та внесення відповідних змін до Статуту ФПУ;

- затвердження нового Положення про первинну профспілкову організацію, як низову ланку соціального діалогу;

- розробки спільно з Мінюстом механізму спрощеної реєстрації профспілкових організацій в органах юстиції (щодо зміни структури профспілок, зміни керівника профоргану, зміни назви профорганізації тощо);

- відновлення оздоровлення працюючих та їх дітей за кошти Фонду соціального страхування;

- здійснення фінансування освітньої галузі відповідно до потреб, врахування при розрахунку освітньої субвенції витрати на виплату винагороди педагогічним працівникам, надбавки за престижність педагогічної праці, інших доплат, передбачених законодавством;

- забезпечення рівних умов оплати праці педагогічних працівників, які фінансуються з різних бюджетів, а також спрямування на потреби закладів та установ освіти вільних залишків коштів місцевих бюджетів і коштів, розміщених на депозитних рахунках в установах банків;

- виключення зі структури мінімальної заробітної плати надбавки, доплат, винагород, премій педагогічним працівникам, що призвело до знецінення праці кваліфікованих працівників і порушення міжкваліфікаційних співвідношень;

- відновлення порядку стипендіального забезпечення в частині розширення кола стипендіатів, зокрема з числа студентів, які навчаються на відмінно, на отримання академічних стипендій студентами, які навчаються за державним замовленням на денній формі в кількості до 75% від їх загального числа, як це мало місце до змін Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII, а також забезпечити право студентів, які навчаються на відмінно, на отримання підвищеної стипендії;

- до складу Робочої групи від Закарпатської обласної ради профспілок включити голову облпрофради Фленька В.Ю.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Запорізька облпрофрада звіряє напрямки роботи

P1310030

 

Запорізькою обласною радою профспілок 31 cічня ц.р. проведене IV засідання ради. На засідання були запрошені члени ради, члени постійних комісій, голови первинних профспілкових організацій, районних та координаційних комітетів, профспілковий актив.

 

У роботі взяли участь Крайній В. Г. – заступник голови ради обласної федерації роботодавців України, народний депутат України; Омелянович Р. А. – керівник апарату Запорізької міської ради; Кравцов А. О. – заступник начальника управління Запорізької облдержадміністрації; Пасько О. А. - заступник начальника управління Запорізької облдержадміністрації.

 

    Членами ради, учасниками засідання заслухана інформація заступника начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Пасько О. А. "Про роботу що проводиться  по децентралізації та удосконаленню адміністративно - територіального устрою Запорізької області". При обговоренні внесені пропозиції щодо спільних дій сторін соціального діалогу в цих умовах.

 

Головою Статутної комісії облпрофради Малигіною А. О.  на розгляд ради внесено рішення Статутної комісії щодо змін у складі членських організацій, членів ради президії, постійних комісій Запорізької облпрофради по яким були прийняті відповідні рішення.

 

   Також члени ради заслухали інформацію голови облпрофради Сластьона В. М. "Про роботу Запорізької облпрофради проведену після третього засідання ради". В обговоренні цього питання прийняли участь Данилюк А. А. – голова Михайлівської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу; Безуменко О. В. – голова профкому цеху холодної прокатки Первинної профспілкової організації профспілки металургів і гірників України ВАТ "Запоріжсталь"; Гринь Н. І. – голова Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

P1310018

 

 

Після обговорення  прийнято постанову ради.

 

Згідно Статуту на четвертому засіданні Запорізької облпрофради заступником Голови Запорізької облпрофради обрано Каплія Віталія Миколайовича.

 

         Профспілковому активу області, членам ради за багаторічну активну профспілкову роботу, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток профспілкового руху Запорізької області, захист трудових прав і соціально-економічних інтересів членів профспілок та з нагоди 70-річчя від дня утворення Запорізької облпрофради були вручені 32 почесні нагороди та відзнаки, у т. ч   Запорізької облдержадміністрації – 3,   Запорізької  облради - 3,      Запорізької  міської   ради – 7, Запорізької обласної федерації роботодавців – 1, ФПУ – 5, та Запорізької облпрофради - 14.

 

P1310013

 

 

 P1310002

 

Запорізька облпрофрада

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28