15 лютого 2019

Навчання профспілкового активу – пріоритетний напрямок роботи Профспілки працівників соціальної сфери Житомирської області

DSC00258

 

8 лютого 2019 року обласна рада Профспілки провела навчальний семінар з профспілковим активом   / головами та скарбниками первинних профспілкових організацій соціальної сфери/ з порядком денним:

-         Підведення підсумків роботи за 2018 рік і пріоритетні напрями роботи установ та організацій соціальної сфери у 2019 році ;

-   Про завдання профспілкових органів всіх рівнів по захисту соціально –

     економічних інтересів людей праці.

-         Актуальні питанні фінансової роботи, ведення бухгалтерського обліку та застосування Податкового законодавства і інших нормативно – правових актів у первинних профспілкових організаціях.

-         Актуальні питання реєстрації та перереєстрації громадських організацій.

-         Особливості відновлювального лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторіїв України.

-         Про звіти і вибори у первинних профспілкових організаціях.

-         Підведення підсумків обласного огляд – конкурсу первинних профспілкових організацій .

 

     В роботі навчального семінару взяли участь і виступили: директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Прокопець Ю.В.,голова Федерації Профспілок Житомирської області Паламарчук Н.А., начальник фінансового відділу – головний бухгалтер ФПО Дятел Л.П., начальник відділу державної реєстрації ЗМІ та громадських формувань Головного управління юстиції в Житомирській області Сахненко Т.М., начальник відділу медичних і соціальних послуг виконавчої дирекції ФССУ в Житомирській області Паламарчук П.І.

     Голова обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Шушпан В.П. довів до профспілкового активу, голів та скарбників первинних профспілкових організацій Постанову Президії обласної ради Профспілки від 31.01.2019 № П-1-7 «Про підведення підсумків обласного огляд – конкурсу первинних профспілкових організацій».

   Враховуючи результати оцінювання діяльності первинних профспілкових організацій відповідно до загальних критеріїв та якості наданих документів у номінації чисельністю від 50 до 100 членів профспілки перше місце виборола профспілкова організації територіального центру соціального обслуговування   / надання соціальних послуг/ Новоград – Волинської міської ради / голова профкому – Ковалишина Л.А., директор – Гудзь О.П./

 

      У номінації чисельністю понад 100 членів профспілки перше місце отримала профспілкова організація КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Житомирської обласної ради /голова профкому - Рублевська Н.О., директор Шишук Я.О.

     У відповідності з Положенням про огляд-конкурс його переможці відзначені Почесними грамотами та матеріальною винагородою обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України та матеріали вищезазначених переможців направлено до Центральної ради Профспілки працівників соціальної сфери України для участі у щорічному Галузевому огляді – конкурсі первинних профспілкових організації.

Профспілка працівників соціальної сфери України

 

IMG 3790

 

52153160 403018196907493 7381856632046616576 n

[ Детальніше... ]

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

img 9561

 

 

Цього року виповнюється 30 років з дня завершення для десятків тисяч наших співвітчизників участі у бойових діях на території Афганістану.

 

 

Афганська війна тривала більше 9 років і в ній взяли участь понад 160 тис. українських військовослужбовців, з яких тисячі загинули, отримали поранення або інвалідність. А за минулі після війни роки кількість померлих від ран уже набагато перевищила число загиблих.

Поділяючи біль з усіма, хто на війнах втратив своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, а також віддаючи данину поваги всім учасникам бойових дій на чужині, Указом Президента України з 2004 року встановлено пам’ятну дату - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається щорічно.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих і вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. Багато воїнів-інтернаціоналістів, тих, хто пройшов горнило війни, стали на захист Незалежної України, прийнявши на себе удар ворога на Донбасі. І сьогодні ветерани-афганці, інші миротворці несуть військову службу в гарячих точках на лінії розмежування, демонструючи високу майстерність, відвагу і героїзм.

Їх бойовий досвід потрібен для підготовки наступних поколінь миротворців, активна життєва позиція і вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.

 

Шануємо героїв!

Усім українцям бажаємо мирного неба!

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28