11 березня 2019

Генеральна угода на новий строк

14 лютого 2019 року відбулося засідання Спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк, на якому було прийнято рішення щодо формування остаточної редакції проекту Генеральної угоди, визначення нумерації додатків, формування таблиці (переліку) неузгоджених Сторонами положень проекту Угоди та розкриття суб’єктного складу Сторони роботодавців та профспілкової сторони для направлення 28 лютого 2019 року проекту Генеральної угоди до Секретаріату Кабінету Міністрів України для здійснення експертизи на відповідність вимогам чинного законодавства та загальним нормам правопису.

Результати проведеної експертизи заплановано обговорити в ході засідання Спільної робочої комісії, за підсумками якого проект Генеральної угоди на новий строк буде направлено Сторонам з метою прийняття рішення стовно можливості її підписання.

 

 

Секретаріат РК об'єднань профспілок

[ Детальніше... ]

В профспілці працівників культури Закарпаття – звітно-виборна компанія

P1170999

 

Відбулося чергове засідання президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури. Оскільки в профорганізаціях галузі цього року проходить звітно – виборна компанія, це питання було винесене на розгляд президії.

 

Голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин проінформувала профспілкових активістів про хід звітів і виборів. Нині звітно – виборні збори проходять в первинних профорганізаціях районів і міст області, а з 1 березня розпочалися районні звітно – виборні профспілкові конференції. Завершить звітно – виборну компанію в галузевій профспілці нашого краю обласна конференція, яку буде проведено у червні.

Виступаючи на зібранні Наталія Товтин наголосила на важливості для профспілок Закарпаття у розвитку соціального діалогу в області Меморандуму про співпрацю, який нещодавно підписали голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та голова облпрофради Володимир Фленько. Текст Меморандуму отримали всі учасники зібрання.  

На засіданні президії також розглянуто й інші питання діяльності профспілки: статистичний і фінансовий звіт обласної профорганізації, передплати на друковані видання Федерації профспілок України тощо.

 

 

На фото:

- веде засідання президії голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин.

- учасники засідання президії.

 

P1170998

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

[ Детальніше... ]

Відбулося засідання Молодіжної ради Федерації профспілок Рівненської області

IMG 9691

 

6 березня, напередодні чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня, відбулося перше засідання Молодіжної ради Федерації профспілок області в цьому році.

 

Як все оновлюється весною, так і метою цього засідання були в основному організаційні питання: проведення підсумків роботи, затвердження нового складу Молодіжної ради, обрання заступника голови Молодіжної ради ФПО, обрання виконкому Молодіжної ради ФПО.

Новообраною головою Молодіжної ради стала Антипчук Ольга Георгіївна – голова молодіжної ради обласної профспілкової організації працівників культури. Заступник – Косюк Денис Олександрович – представник молодіжної ради обласної організації профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.

Обрано склад виконкому, туди увійшли голова, заступник та три члени Молодіжної ради.

Заключне слово засідання сказала заступник голови ФПО – Рожко Марія Аркадіївна. Вона побажала всім успіхів, натхнення в роботі, висловила надію на згуртовану, активну і плідну роботу.


IMG 9679

 

Федерація профспілок Рівненської області

[ Детальніше... ]

Про діяльність Федерації профспілок Луганської області у 2018 році

68235 

Федерацію профспілок Луганської області було відновлено у квітні 2016 року на території, підконтрольній українській владі. Було налагоджено роботу цього особливого обласного профоб’єднання як з органами військово-цивільної адміністрації області, так і всередині профспілкового середовища. Очолив Федерацію представник Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Валерій Черниш.

Процес входження до профоб’єднання відновлених профспілкових організацій як обласного, так і місцевого рівнів був непростим. Нині до його складу входять 7 обласних, 35 районних, 832 первинних профспілкових організацій загальною чисельністю 64 тис. осіб.

Члени профспілок з прифронтової зони гостро потребують моральної та, особливо, матеріальної підтримки, гідного рівня життя для своїх сімей. Тому проблема відрахування частини членських профспілкових внесків на забезпечення діяльності обласного профспілкового об’єднання постає особливо гостро. Саме через обмеженість фінансування в апараті профоб’єднання відсутні штатні працівники.

Попри це Федерація профспілок області займає активну позицію щодо відстоювання прав спілчан, доносячи їх проблеми до відома керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації – обласної державної адміністрації, та намагається покращити діяльність підприємств і організацій, що діють на цій території. А їх немало. Це і ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», Попаснянський вагоноремонтний завод, підприємства вугільної промисловості, будівництво підстанції у м. Кремінна.

Але найбільш гострою для профоб’єднання є проблема своєчасної виплати заробітної плати як працівникам бюджетних закладів, так і промислових підприємств, погашення зарплатної заборгованості, а також покращення інвестиційного клімату з метою розвитку регіону.

Голова облпрофради вимагає від Уряду України більш ефективних дій з підтримки регіону, проведення виїзного засідання Кабінету Міністрів, бере активну участь у засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, співпрацює з низкою народних депутатів у законотворчій діяльності, активно працює у комісіях з конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та Стратегії розвитку Луганської області.

Члени профспілок Луганської області виявляють активність і щодо акцій протесту за ініціативою ФПУ. Так, протягом 2018 року вони не тільки долучилися до Всеукраїнської акції протесту профспілок у м. Києві, а й були одним з небагатьох регіонів, що організували таку акцію у м. Сєвєродонецьку.

Профоб’єднання активно співпрацює з Об’єднанням організацій роботодавців Луганської області. У березні 2018 року ним отримано Свідоцтво Національної служби посередництва та примирення про визнання його репрезентативності.

 

Департамент профспілкового руху та

зв’язків з громадськими організаціями

[ Детальніше... ]

ЖКГ: чи є світло в кінці тунелю?

DSC04244 - копия

 

 

Житлово-комунальна сфера сьогодні нагадує мінне поле, яке непросто перейти рядовим споживачам: можна «підірватися», дивлячись на усе зростаючі суми у платіжках за компослуги. На кінець січня 2019 року борги із сплати за газ склали 334 млн. грн., опалення - 243 млн, утримання будинків - 50 млн., води - 27, вивезення побутових відходів - 6, електроенергію - 142 млн. грн. Всього 802 млн. грн. У листопаді минулого року ця сума була майже наполовину меншою. До того ж, споживачів постійно лякають запровадженням штрафів за несвоєчасну оплату компослуг. Одним словом, ситуація – шокуюча. Ось чому Федерація профспілок Кіровоградської області ініціювала розгляд питання «Про реалізацію в області державної політики у галузі житлово-комунального господарства» на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Як зазначив голова ФПО Максим Баланенко, хвилює те, що в боржниках - переважна більшість споживачів, які просто не в змозі сплатити сьогоднішню вартість послуг. «Якщо так, то чи сплатять вони ще й штрафи? На мою думку, мало що дасть роз’яснювальна робота зі споживачами                       (як пропонує департамент ЖКГ), якщо відсутня можливість сплатити борги. Не має сумніву, що борги мають і бюджетні установи, і держава, що в свою чергу призводить до складного фінансового стану підприємств ЖКГ, високої собівартості послуг - як наслідок підприємства не мають можливості модернізувати обладнання. А це в свою чергу - високі втрати і знову все лягає на тарифи, які просто не під’ ємні. Споживачі вимушені шукати власні виходи із ситуації, як сталося із «тепловиками» Кропивницького. Тривають масові відключення від мереж, що призводить до розбалансування систем, зменшення обсягу споживання».

Зважаючи на таку ситуацію, ФПО запропонувала у рішенні тристоронньої ради департаменту житлово-комунального господарства ОДА посилити роботу щодо виконання зобов’язань, взятих за Територіальною угодою, особливо щодо впровадження заходів на зменшення споживання енергоресурсів, зменшення непродуктивних втрат теплової енергії і води, що у свою чергу забезпечить беззбиткову діяльність підприємств ЖКГ та зниження рівня тарифів.

Про те, як забезпечує зобов’язання щодо розвитку ЖКГ облдержадміністрація, розповіла директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук. За її словами, торік підприємствами ЖКГ було забезпечене стабільне надання всього спектру житлово-комунальних послуг, хоча на більшості з них через зношеність основних засобів спостерігається нестійкий фінансовий стан, тому вони непривабливі для зовнішніх інвесторів. Фінансовий результат від діяльності підприємств ЖКГ – збитки у сумі 117,1 млн. грн.

Торік для поліпшення фінансового стану підприємств ЖКГ органами місцевого самоврядування профінансовано 122,6 млн. грн., на 2019 рік на ці заходи заплановано майже 100 млн. грн. Значні кошти освоєно у рамках державної програми енергоефективності. Найбільше підприємство області у сфері централізованого водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград» продовжує співпрацю зі Світовим банком в рамках «Другого проекту розвитку міської інфраструктури». Для зменшення заборгованості споживачів комунальних послуг, пропонується укладати договори реструктуризації боргів, що дасть можливість споживачам отримувати житлову субсидію.

На засіданні ради було обговорено ще одне болюче питання, яке стосується ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ». Місцева влада, зважаючи на невиконання орендарем комунального підприємства договору оренди ЦМК державного комунального підприємства теплових мереж «Кіровоградтеплоенерго, договір розірвало. За рішенням міської ради планується забрати орендоване майно і приєднати його до діючого теплогенеруючого комунального підприємства «Теплоенергетик». Проте в рішенні нічого не визначено про подальшу долю працівників цього підприємства. Поки що їх поголовно попереджають про наступне звільнення через 2 місяці. Йдеться майже про 300 чоловік. Зважаючи на складний стан ринку праці в області, працевлаштування ймовірних безробітних буде дуже складним. Тому ФПО звернулася до директора департаменту вивчити це питання спільно з міськвиконкомом з метою врегулювання цієї проблеми та збереження працівників підприємства, які будуть затребувані для обслуговування повернутого з оренди майна. ФПО і обласна галузева організація профспілки триматимуть на постійному контролі хід цієї ситуації. Підтримує дії профспілок і відділення НСПП в області.

 

 DSC04241 - копия


Марія Іванова,

Федерація профспілок Кіровоградської області

[ Детальніше... ]

Про індексацію пенсій з 1 березня 2019 року

42ae7faf75b95f570bbc

 

Частиною другою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058 (далі – Закон №1058) передбачено щорічну індексацію пенсій у зв’язку із зростанням споживчих цін і середньої зарплати в країні. Така індексація здійснюється шляхом збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Пунктом 45 прикінцевих положень Закону №1058 передбачено, що у 2019-2020 роках показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50% показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за рік, що передує року, в якому проводиться збільшення, порівняно з роком, що передує року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення.

Безпосередньо Законом №1058 не передбачено з якої дати мають перераховуватися пенсії. Визначено лише, що дата та порядок такого збільшення визначаються у межах бюджету Пенсійного фонду за рішенням Кабінету Міністрів України, з урахуванням мінімального розміру збільшення, тобто не менше 50% темпів зростання споживчих цін та 50% зростання середньої заробітної плати.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році» (далі - Постанова №124) затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та передбачено проведення індексації пенсій з 1 березня 2019 року з урахуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати в розмірі 1,17.

Зазначений коефіцієнт (1,17) визначений виходячи з індексу споживчих цін на товари і послуги у 2018 році - 9,8% та зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, у 2018 році - 24,5%.

Індексація пенсій здійснюється таким чином.

Індексація пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

1. Пунктом 3 Порядку проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що перерахунку підлягають пенсії, призначені за зверненнями, які надійшли по 31 грудня включно року, що передує року, в якому проводиться перерахунок, тобто по 31 грудня 2018 року. Проте пунктом 5 цього Порядку визначено, що у 2019 році перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням показника  середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, проводиться шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховувався для обчислення пенсії, станом на 1 жовтня 2017 року.

При обчисленні пенсій станом на 1 жовтня 2017 року застосовувався усереднений показник середньої заробітної плати за 2014 – 2016 р.р. - 3764,40 грн. Нагадаємо, що з урахуванням зазначеного показника і було осучаснено всі раніше призначені пенсії з 1 жовтня 2017 року.

Таким чином, індексація здійснюється лише тих пенсій, при розрахунку яких застосовано показник середньої заробітної плати в розмірі 3764,40 грн. Якщо пенсіонер перераховував пенсію або переходив з одного виду пенсії на інший, але при розрахунку яких застосовувався показник середньої зарплати 3764,40 грн., ці пенсії підпадають під індексацію з 1 березня 2019 року.

Пенсії за зверненнями у 2018 році обчислювалися з урахуванням показника середньої заробітної плати в країні 5377,90 грн., тому ці пенсії не індексуються. Не підлягають індексації також пенсії, призначені після 1 січня 2019 року.

При перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року застосовується величина оцінки одного року страхового стажу 1,0 %, у тому числі і при перерахунку пенсій, які призначалися у період з 1 жовтня по 31 грудня 2017 року з урахуванням величини оцінки одного року страхового стажу 1,35%.

Загальна формула індексації пенсій наступна: показник середньої заробітної плати 3764,40 грн. множиться на коефіцієнт 1,17 (3764,40 х 1,17 = 4 404,35грн). Далі визначена сума множиться на індивідуальний коефіцієнт заробітку особи та її коефіцієнт страхового стажу, а також додаються всі підвищення і надбавки до пенсії.

Проте, це не значить, що у всіх пенсіонерів збільшиться сума пенсії до виплати на 17%. У першу чергу, це пов’язано з тим, що з 1 жовтня 2017 року було зменшено величину оцінки одного року страхового стажу з 1,35% до 1,0%, і тому розрахунковий розмір пенсії з 1 жовтня 2017 року в окремих пенсіонерів (зокрема, яким пенсії призначені у 2015-2017 роках) зменшився, але ці пенсії продовжували виплачувати і далі у раніше призначеному розмірі. Крім того багатьом пенсіонерам здійснюється доплата до прожиткового мінімуму.  

Разом з тим, пунктом 2 Постанови №124 передбачено, що у разі якщо розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягає 100 гривень, то таким особам здійснюється доплата в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Наведемо декілька прикладів.

Приклад 1. Пенсія призначена у 2008 році: чоловік, страховий стаж 42 роки (коефіцієнт стажу 0,567 виходячи з величини оцінки одного року 1,35%), коефіцієнт заробітку 2,3. Не працює. Розрахунок пенсії у 2008 році:

1197,91 (показник середньої зарплати в країні, який застосовувався при призначенні пенсій у 2008 році) х 2,3 х 0,567 = 1562,19 + підвищення за понаднормовий стаж 17 років – 81,94 грн. (17% х 482,00-мінімальна пенсія) = 1644,13 грн.

У подальшому пенсія неодноразово підвищувалася у зв’язку з ростом середньої заробітної плати в країні та збільшенням розміру прожиткового мінімуму.

З 1 жовтня 2017 року осучаснено пенсію з урахуванням показника середньої заробітної плати 3764,40 грн. та величини оцінки одного року страхового стажу - 1%:

3764,40 х 2,3 х 0,42 = 3636,41 грн. + 246,84 (підвищення до пенсії за понаднормовий стаж 17% х 1452 – мінімальна пенсія) = 3883,25 грн.

Розрахунок пенсії з 1 березня 2019 року:

(3764,40 х 1,17) х 2,3 х 0,42 = 4254,60 + 254,49 (підвищення до пенсії за понаднормовий стаж 17% х 1497 – мінімальна пенсія)= 4509,09 грн. Тобто розмір пенсії збільшиться на 618,19 грн. або на 17% (без урахування підвищення до пенсії за понаднормовий стаж).

Приклад 2. Пенсія призначена у 2017 році: чоловік, страховий стаж 42 роки (коефіцієнт страхового стажу 0,567), коефіцієнт заробітку 2,3, продовжує працювати. Розрахунок пенсії у 2017 році:

3764,40 х 2,3 х 0,567 = 4909,15 грн. + 87,29 (підвищення за понаднормовий стаж 7 років від 1247,00 (мінімальна пенсія) = 4996,44 грн.

З 1 жовтня 2017 року перераховано пенсію із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1,0%:

3764,40 х 2,3 х 0,42 = 3636,41 грн + 87,29 грн. = 3723,70 грн. Оскільки після перерахунку пенсії її розмір зменшився, то і надалі продовжували виплачувати пенсію в раніше призначеному розмірі 4996,44 грн.

Розрахунок пенсії з 1 березня 2019 року:

(3764,40 х 1,17) х 2,3 х 0,42 = 4254,60 + 87,29 = 4341,89 грн.

Тобто розрахункова сума пенсії з 1 березня буде меншою, ніж особа отримує, тому і далі виплачуватиметься пенсія в раніше призначеному розмірі 4996,44 грн.

2. Пунктом 3 Постанови №124 встановлено одноразову доплату до пенсії особам, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня 2019 року та збільшеного на коефіцієнт 1,61.

Одноразова виплата здійснюється тим пенсіонерам, які мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, жінки – 30 років (чоловіки – 25 років, жінки – 20 років, яким пенсії призначені до 1 жовтня 2011 року і, які в подальшому не перераховували пенсію з урахуванням заробітку, отриманого після призначення пенсії), і в яких розмір пенсії з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та доплати до 100 грн. у разі якщо розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року менше зазначеної суми) станом на 1 березня 2019 року не перевищує мінімального розміру пенсії за віком, встановленого частиною другою статті 28 Закону № 1058 (40% х 4173,00 - мінімальна зарплат = 1669,20 грн).

Сума одноразової виплати становить 2410,17грн. (1497грн. х 1,61). Зазначений коефіцієнт 1,61 визначений виходячи з індексу споживчих цін за 2015-2016 роки і обґрунтовується тим, що у зв’язку з складною фінансово-економічною ситуацією в країні у цих роках не проводилась індексація пенсій. Тому з метою компенсації особам, які мають тривалий страховий стаж, і встановлено одноразову виплату.

Зазначена сума виплачуватиметься рівними частинами у березні та квітні за рахунок коштів державного бюджету. При цьому ця одноразова доплата до пенсії не включається до середньомісячного сукупного доходу сім’ї під час розрахунку розміру житлової субсидії та під час визначення права на надання пільг окремим категоріям громадян згідно з Порядком надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015р. №389.

3. Для осіб, які отримують пенсії, призначені відповідно до спеціальних законів (державні службовці, наукові працівники, працівники прокуратури, судді та інші), буде визначено розмір пенсії за нормами Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і, якщо цей розмір пенсії буде вищим, ніж призначена пенсія за спеціальним законом, буде проведено автоматичне, без звернення особи, переведення на пенсію на умовах, передбачених Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», за матеріалами пенсійних справ, про що органи Пенсійного фонду України мають проінформувати зазначених осіб шляхом надсилання листа або смс-повідомлення на номер мобільного телефону.

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Чернігівські освітяни додають до своєї компетенції медіаграмотність

IMG 9685

 

На початку березня в Навчально-методичному центрі відбувся семінар для лідерів структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Тема навчання продиктована самим життям — “Медіаграмотність профспілкового лідера та навички фактчекінгу (перевірки фактів)”.

 

З початком бурхливого розвитку медійних технологій та соціальних мереж ступінь агресивності інформаційного поля лише зростає. Українська реальність доповнюється факторами зовнішньої агресії та виборчої кампанії. В такій ситуації профспілкові лідери мають проявляти особливу виваженість в питаннях інтерпретації та розповсюдження інформації.

 

Протягом семінару учасники обговорили питання специфіки роботи ЗМІ та журналістських стандартів, познайомилися з основними маніпулятивними технологіями в медіа та навчилися розрізняти маркери фейків (в першу чергу, в соціальних мережах). Також були розглянуті численні приклади маніпулятивних інформаційних публікацій.

 

Заняття провів Віталій Копиш — спеціаліст обласної організації Профспілки, який одночасно є тренером проекту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”. Цей проект реалізовується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine), разом з партнерами — Академією Української Преси та проектом Stopfake, за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансового сприяння посольств США та Великої Британії в Україні.

 

Після навчання відбулася нарада голів організаційних ланок. На ній обговорено підсумки участі організаційних ланок в огляді–конкурсі на кращу районну, міську, вузівську організації Профспілки та у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти області.

Проведено аналіз чисельності членів Профспілки в структурних ланках обласної організації та намічені подальші дії щодо посилення мотивації перебування у Профспілці.

 

Учасники наради обговорили реалізацію Програми оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та членів їх сімей у 2019 році.

 

Тетяна Матвеєва — голова обласної організації проінформувала голів організаційних ланок про проведення 20-21 лютого 2019 року на базі Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху, на якому члени комісії ознайомилися із досвідом роботи Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України по створенню галузевої первинної профспілкової організації в об’єднаній територіальній громаді. Комісія схвалила досвід роботи організації та рекомендувала його для розповсюдження.

Для ознайомлення з досвідом роботи первинних профспілкових організацій територіальних громад учасники заходу відвідали Деснянську об’єднану територіальну громаду, де зустрілися з Надією Бобруйко – головою первинної профспілкової організації Деснянської територіальної громади, керівництвом Деснянської селищної ради, начальником відділу освіти, директором Деснянського навчального закладу, профспілковим активом первинної профспілкової організації. Учасники зустрічі залишилися задоволені від отриманої інформації і спілкування.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

[ Детальніше... ]

Андрій Рева розповів про перспективи реформування соціальної сфери в Україні

pravilna-socialna-politika-nayvazhlivisha-chastin

 

7 березня 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів робочу зустріч з делегацією Міжнародного валютного фонду, яку очолює голова місії МВФ Рон ван Роден.

 

У заході взяли участь заступники Міністра Лариса Попова та Микола Шамбір, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, фахівці Міністерства соціальної політики України.

Під час зустрічі Андрій Рева поінформував представників міжнародної фінансової організації щодо поточної ситуації зі змінами у системі субсидій на житлово-комунальні послуги, результатами проведення пенсійної реформи та розповів про перспективні напрямки подальшої роботи Міністерства з реформування соціальної сфери в Україні.

За словами Міністра, одним із поставлених перед собою завдань він бачить те, що громадяни мають відчути реальні позитивні результати від впровадження реформ. Одним з таких результатів стало проведення з 1 березня 2019 року  першої щорічної автоматичної індексації пенсій, передбаченої прийнятою у 2017 році пенсійною реформою.

«Із 10,2 млн пенсіонерів, яким проведено перерахунок, розмір пенсії підвищено для 8 972 тис. пенсіонерів. Крім того, 2 095 111 пенсіонерам, які мають повний страховий стаж, але через низький рівень зарплат отримують пенсію нижчу мінімальної, виплачується одноразова доплата до пенсії в сумі 2410,17 гривень, – розповів Міністр соціальної політики.– Розподіл пенсіонерів за діапазонами підвищення пенсій наступний: збільшення пенсій на 100 грн відбулося для 1 991 457 осіб, збільшення від 100 грн до 400 грн – 2 536 385 осіб, від 400 грн до 500 грн – 798 016 осіб, від 500 грн до 700 грн – 761 140 осіб, від 700 грн до 1000 грн – 425 537 осіб, а підвищення на понад 1000 грн відбулося для 2 459 824 осіб. Таким чином, середня сума підвищення для осіб, пенсії яких підлягали перерахунку, становить 514,5 грн (з урахуванням одноразової доплати)».

Урядовець також розповів про монетизацію субсидій, процес якого розпочався у відповідності до законодавства в цьому році, яка по суті перетворила субсидію на соціальну виплату і інтегрувала цю державну підтримку до системи соціальної допомоги. Так, з березня місяця ті громадяни, які отримали право на субсидію в жовтні минулого року, отримуватимуть усю суму субсидій готівкою.

Окрім очевидного ефекту у вигляді мотивації громадян заощадливо використовувати енергетичні ресурси (адже усі зекономлені кошти субсидій вони залишають собі), цей процес відкрив можливість для проведення системних змін в усій системі соціальної допомоги.

«Монетизація субсидій створила передумови для уніфікації усіх видів державної соціальної допомоги і прийняття відповідного законодавства у цьому напрямку. Це приведе і до збільшення адресності допомоги, і до покращення адміністрування та зменшення бюрократизації. І тепер, коли субсидія стала такою ж соціальною виплатою, як і усі інші, відсутні організаційні перешкоди для цього процесу», – пояснив Міністр.

Прес-центр ФПУ

За повідомленням Урядового порталу

[ Детальніше... ]

Профспілкова позиція №2

 

588ea1b53f03ed72e477ef68c98d


Газета Федерації профспілок Черкаської області «Профспілкова позиція» №2, лютий, 2019 рік.

 

Завантажити тут.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Робочий графік Голови ФПУ

 

13 березня

 

 

 

10.00 - участь у робочій зустрічі з представниками Національного контактного пункту Мінекономрозвитку

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

 

11 березня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

6 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

5 березня

 

10.00 - засідання Президії ФПУ

 

4 березня

 

09.00 - нарада керівників членських організацій ФПУ з питань, внесених на розгляд засідання Президії ФПУ

 

 1 березня

 

14.00 - нарада щодо механізму надання членам профспілок професійної правової допомоги за програмою «Соціальний профспілковий квиток»

 

 

 

28 лютого

 

 

 

09.30 – участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України з актуальних питань соціальної сфери та перспектив її розвитку за головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви

 

 

27 лютого

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.30 - участь у засіданні тристороннього «круглого столу» на тему «Загальнообов’язкове пенсійне страхування другого рівня»

 

 

25 лютого

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

20 лютого

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.00 - участь у засіданні Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

18 лютого

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

13.00 - участь у конференції: «Підсумки виконання Угоди Україна-ЄС»

 

14 лютого

 

12.00 – участь у прес-конференції на тему: «Європейські профспілки моніторять соціальний вимір Угоди про асоціацію Україна - ЄС». в агенції «Укрінформ», м. Кив, в. Б.Хмельницького, 8/16

 

16.00 - зустріч щодо підбиття підсумків візиту місії Європейської конфедерації профспілок з керівництвом ФПУ/КВПУ

 

13 лютого

 

08.30 - зустріч з місією Європейської конфедерації профспілок у рамках її візиту до Києва

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

12 лютого

 

09.30 - участь у тристоронньому семінарі МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з питань соціального діалогу та міжнародних трудових стандартів для членів НТСЕР

 

 

11 лютого

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

23 січня – 7 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці. Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).

 

 

 

22 січня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

Участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України

 

 

 

 

 

21 січня

 

 

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

14.00. – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

 

 

15.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

17-18 січня

 

 

 

Участь у навчальному семінарі для молоді: «Розвиток компетенцій молодих профспілкових лідерів та базові цінності профспілки»

 

 

 

16 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14 січня

 

 

 

09.00 – нарада із заступниками Голови ФПУ

 

 

 

10 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

9 січня .

 

09.00 –апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ 

 

 

2019 


 

 

 

 

 

 

27 грудня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

26 грудня

 

 

15.00 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

 22 грудня

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ з актуальних питань роботи

 

20 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Ради Київської обласної ради профспілок: «Про виконання рішень XXIV Київської обласної міжспілкової звітно-виборної конференції профспілок»

 

 

 

19 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 - участь у комітетських слуханнях: «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати»

 

 

 

 

 

18 грудня

 

 

 

09.30 - зустріч членів Президії ФПУ та профактиву м.Києва та Київської області з урядовцями за підсумками Всеукраїнської акції протесту профспілок 17.10.2018 року

 

 

 

11.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

17 грудня

 

 

 

09.00 – нарада із заступниками з питань підготовки до засідання Президії ФПУ та зустрічі з урядовцями

 

 

14 грудня

 

09.00 - участь у покладенні квітів до меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю Президента України, Прем’єр-міністра України

 

13 грудня

 

14.00 - участь у робочій нараді з питань нарахування та адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

 

12 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

11 грудня

 

 

 

10.30 – участь в урочистості зустрічі з нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини зі студентами АПСВТ за участю представників органів державної влади, профспілок та науковців

 

 

 

10 грудня

 

 

 

09.00 –апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ з підготовки до засідання Президії ФПУ 18 грудня ц.р.

 

3-7 грудня

 

 

 

Участь у 4-у Всесвітньому конгресі МКП (м. Копенгаген (Данія)

 

 

29 листопада

 

10. 00 – участь у розширеному засіданні Правління ПрАТ «Укрпрофтур»

 

28 листопада

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

27 листопада

 

 

 

10. 00 – участь в Міжнародній науково-практичній конференції «100-річчя НАН України: внесок у дослідження міграційних процесів на зламі тисячоліть».

 

26 листопада

 

09.00 - нарада із заступниками, керівництвом акціонерних товариств та Головами Наглядових рад

 

 

22 листопада

 

 11.00 - участь у церемонії нагородження переможців конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

 

 

 

14.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

 

21 листопада

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 - участь у слуханнях в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Результати пенсійної реформи»

 

 

 

20 листопада

 

 

 

11.00 – проведення селекторної наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань

 

12.30 – участь у зустрічі представників ФПУ з представниками Федерації роботодавців України

 

 

 

19 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо оцінки стану реагування центральних органів влади на вимоги учасників Всеукраїнської профспілкової акції протесту та подальші дії

 

15 листопада

 

 

 

10.00 - участь у міжнародній конференції на тему: «Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсію?»

 

 

 

14 листопада

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Зустріч з представниками європейської сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

13 листопада

 

 

 

09.00 - участь в міжнародному науково-практичному семінарі «Зміцнення засад у сфері бізнесу та прав людини: драйвери для України»

 

 

 

15.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

8 листопада

 

 

 

09.00 - зустріч з делегацією данських профспілок керівництва ФПУ (у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»)

 

 

 

7 листопада

 

 

09.00 - проведення наради голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань і членів Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок щодо стану виконання Вимог Всеукраїнської акції протесту профспілок (17.10.2018) та визначення подальших дій ФПУ та її членських організацій

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

6 листопада

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 р.

 

 

 

5 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

1 листопада

 

 

 

12.00 – Участь в урочистому засіданні Федерації профспілок Волинської області з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

31 жовтня

 

 

 

10.00 - участь в Урочистому засіданні Чернівецької обласної ради профспілок з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

30 жовтня

 

 

 

09.30 - участь в нараді щодо остаточного проекту звіту із стану системи безпеки та гігієни праці в гірничодобувній та вугільній промисловості України

 

 

 

18.00 - участь у засіданні Експертної ради Національного комітету з промислового розвитку

 

 

 

29 жовтня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

25 жовтня

 

 

Робоча зустріч з профактивом Полтавської області, м. Кременчук

 

 

 

24 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

22 жовтня

 

Участь у засіданні Виконавчого комітету Панєвропейської регіональної ради МКП (м. Брюссель, Бельгія)

 

19 жовтня

 

09.30 - участь у засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту

10.30 - участь у нараді з проблемних питань майнового комплексу ФПУ

 

18 жовтня

 

10.00 - участь у зборах голів первинних профспілкових організацій ПАТ «Укрпошта»

 

17 жовтня

 

09.00 - участь у Всеукраїнській профспілковій акції протесту

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

по завершенні акції - Підбиття підсумків Всеукраїнської профспілкової акції протесту

 

16 жовтня

 

09.30 – проведення засідання Організаційного комітету з підготовки Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

15.30 - участь у брифінгі у Верховній Раді України знагоди проведення 17 жовтня Всеукраїнської профспілкової акції протесту 

 

10 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

16.00 - Проведення селекторної наради керівників членських організацій ФПУ з приводу проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

 

 

8-9 жовтня

 

 Перебування у м. Кіровоград та участь у заходах з проведення попереджувальної Всеукраїнської профспілкової акції протесту до Всесвітнього дня дій за гідну працю

 

 

8 жовтня

 

09.30 – участь у Міжнародному круглому столі з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на тему: «Майбутнє сфери праці. 100 річчя МОП»

 

6-9 жовтня

 

Прийом делегації Міжнародної організації праці

 

8 жовтня

 

10.00 - участь у роботі круглого столу «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці»

 

 

14.00 - зустріч зі старшим спеціалістом з правових питань Департаменту правових норм Міжнародного бюро праці Оксаною Вольфсон щодо Скарги ФПУ проти Уряду України про порушення Конвенцій МОП №87 та №98

 

 

 

3 жовтня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

1 жовтня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

28 вересня

 

13.00 - зустріч спільно з профкомом апарату ФПУ з ветеранами профспілкового руху з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку

 

27 вересня

 

12.00 – зустріч з керівництвом та профактивом Полтавської обласної ради профспілок

 

25-26 вересня

 

Участь у роботі Другого Харківського міжнародного юридичного форуму (м. Харків, Університет ім. Ярослава Мудрого)

 

25 вересня

 

16.00 - робоча нарада з профактивом Об’єднання профспілок Харківської області з актуальних питань діяльності профспілок у сучасних умовах

 

24 вересня

 

09.00 - проведення апаратної наради  з підбиття підсумків засідання Президії ФПУ 20 вересня ц.р.


 

20 вересня

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

19 вересня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

18 вересня

 

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок та профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

17 вересня

 

 

 

09.00 - проведення апаратної наради з підготовки до засідання Президії ФПУ

 

10 - 14 вересня

 

 

 

Участь в 11-й Літній школі - саміті членських організацій Пан Європейської регіональної ради (м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

 

З 6 серпня по 7 вересня Голова ФПУ перебуває у відпустці.

Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).


1 серпня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

30 липня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ

 

14.00  участь у  засіданні  СПО об’єднань профспілок

 

 

26 липня

 

12.30 – участь в акції пікетування Окружного суду м. Києва на підтримку вимог Полтавської обласної ради профспілок

 

 

25 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

24 липня

 

 

16.00 – участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією профспілок України

 

 
 

23 липня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ щодо підготовки акції протесту на підтримку Полтавської обласної ради профспілок 26 липня ц.р.

 

18 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

16 липня

 

 

09.00 - Нарада із заступниками Голови ФПУ

 

14-16 липня

 

 участь у семінарі "Роль регіональних ЗМІ в процесі децентралізації влади", який приурочений до 170 років виходу першої профспілкової газети у Львові

 


11 липня

 


11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

9 липня 

 


12.00 - участь у засіданні СПО об'єднань профспілок

 

5 липня

 

9.30  - участь у засіданні Комітету економічного розвитку

 

12.00 - зустріч з соціальними партнерами в Мінсоцполітики

 

14.00 - проведення засідання Консультаційної  Ради при Голові ФПУ

 

 

4 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

2 липня

 

10.00 - робоча зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом

 

 

27 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

25 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

22 червня

 

09.00 – участь у Національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці

 

21 червня

 

10.00 – проведення засідання президії ФПУ

 

20 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

19 червня

 

08.30 – участь у акції протесту шахтарів

 

09.30 – участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

18 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

14.30 – проведення наради керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

15 червня

 

 

 

13.00 – участь у засіданні Української сторони платформи Громадянського суспільства Україна-ЄС

 

14 червня

 

09.00 – участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку ПЕК, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

 

11.00 – участь у засіданні Київської міської Ради профспілок з питань організаційно-фінансового зміцнення профспілкової діяльності

 

13 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

12 червня

 

 

 

15.00 – участь у робочому засіданні з питання виборів членів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від профспілок

 

 

 

11 червня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

4-8 червня

 

Участь у 107-й сесії Міжнародної конференції праці (м.Женева, Швейцарія)

 

 

31 травня

 

 

14.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питання захисту прав профспілок

 

30 травня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

 

 

29 травня

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

24-25 травня

 

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок (м.Лондон)

 

 

 

23 травня

 

 

 

11.00 – участь у Національному форумі «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту»

 

 

 

21 травня

 

 

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ та його заступників з керівниками структурних підрозділів заступниками

 

 

 

11.00 – участь у нараді членів правлінь фондів соціального страхування, пенсійного фонду України для визначення позиції профспілок щодо шляхів удосконалення управління фондами, ефективного використання страхових коштів, правового статусу майна фондів соціального страхування

 

18 травня

 

 

 

13.00 – участь в урочистих зборах з нагоди 25-річчя створення Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

 

 

16 - 17 травня

 

 

 

Участь у попереджувальній акції протесту профспілок Закарпатської області «Профспілкова хвиля протесту» (м. Ужгород)

 

 

 

15 травня

 

 

 

12.00 – участь у розширеному засіданні Вченої ради АПСВТ

 

14 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю голови ФПУ, заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів. 

 

14.30 - участь у засіданні СПО обєднань профспілок.

 

11 травня

 

13.30 - участь у прес-конференції в ІА УНІАН на тему «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові»,

 

7- 8 травня

 

Напередодні Дня Перемоги зустрічі та привітання Голови ФПУ з ветеранами Другої світової та профспілкового руху. 

 

3 травня

 

9.00 - Голова ФПУ  провів скайп-конференцію з головою з головою Закарпатської обласної ради профспілок Володимиром Фленьком, іншими представниками облрадищодо Всеукраїнської попереджувальної акції протесту. 

 

2 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю заступнкиів Голови ФПУ, керівників структурних підрозділів ФПУ

 

16.00 - участь у засіданні Робочої групи щодо врегулювання питань, повязаних з визначенням статусу і використання майна, що перебувало у користуванні профспілкових організацій колишнього Союзу РСР.

 

 

 

27 квітня

 

 

 

09.00 - участь у IV Форумі енергоефективного партнерства 2018 «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

 

 

 

10.00 - Вшанування пам’яті загиблих на виробництві в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

11.00 - Участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

Зустріч з міністром соціальної політики України Ревою А.А. (час уточнюється)

 

 

 

26 квітня

 

 

 

09/00 - eчасть у заходах до Дня Чорнобильської трагедії

 

 

 

11.00 – участь у IV засіданні ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України: «Про поточний соціально-економічний стан енергетики і електротехніки, спільні дії соціальних партнерів щодо їх подальшого розвитку та виконання Галузевих угод і колективних договорів за 2017 рік і укладання їх на 2018 рік»

 

 

 

14.00 - участь у брифінгу у ІА «Укрінформ» на тему: «Захищене і здорове покоління» присвячений Дню охорони праці в Україні

 

 

 

 

 

25 квітня

 

 

 

11.00 - участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок Рівненської області «Про роботу та завдання Федерації профспілок Рівненської області, її членських організацій та роль первинних профспілкових організацій у розвитку профспілкового руху в умовах реформ»

 

 

 

24 квітня

 

 

 

Участь в Естафеті поколінь з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок (м. Житомир),

 

12.00 - участь у презентації книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» та

 

13.00 - у благодійній акції в Житомирському військовому госпіталі по врученню учасникам АТО книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист»

 

 

 

23 квітня

 

 

 

09.30 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

14.00 – участь в установчих зборах Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

16.00 - зустріч Голови ФПУ з членами Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»

 

 

 

17.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питань захисту майнових прав профспілок

 

20 квітня

 

10.00 – проведення обговорення питань із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення

 

18 квітня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17 квітня

 

Участь у засіданні української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 квітня

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ із заступниками

 

12.30 - Участь у навчальному семінарі для голів та профспілкового активу первинних організацій Профспілки авіабудівників України

 

 

12 квітня

 

 

Участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, Бельгія)

 

 

11 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

10 квітня

 

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

 

5 квітня

 

 

09.00 – проведення засідання профспілкової сторони НТСЕР

 

 11.00 – участь у засіданні НТСЕР

 

 

 

4 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

3 квітня

 

 

 

10.30 - участь у засіданні круглого столу на тему: «Стан та перспективи реформування соціального діалогу в Україні»

 

 

 

2 квітня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підбиття підсумків засідань Президії та Ради ФПУ

 

29 березня

 

09.00 – проведення засідання Ради ФПУ

 

27-28 березня

 

09.00 – проведення засідання Президії ФПУ

15.00 – участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з майнових питань

 

 

26 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідань Ради та Президії ФПУ

 

23 березня

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

11.00 – участь в Урочистому засіданні Київської обласної ради профспілок з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення профоб’єднання

 

 

22 березня

 

 

Участь у IV-му засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області

 

 

21 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

20 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

15 березня

 

11.00 - участь у III-й звітно-виборчій Конференції Об'єднання профспілок Львівщини

 

14 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

13 березня

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

12 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

5-7 березня

 

Участь у 12-му засіданні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), м. Брюссель, Бельгія

 

 

 

28 лютого

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

27 лютого

 

 

9.00 – 16.00 Участь у семінарі-навчанні для голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’днань на базі Національної академії державного управління при Президентові України

 

 

16.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

26 лютого

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12 – 27 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці.

 

(на це період його обов’язки виконує заступник голови ФПУ Володимир Саєнко)

 

8 лютого

 

14.00 – участь у засідання робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2018 рік

 

6-7 лютого

 

Участь у роботі міжнародної конференції «Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок (м. Баку, Азербайджан)

 

4-5 лютого

 

Участь у 5-му з’їзді Конфедерації профспілок Азербайджану (м. Баку, Азербайджан)

 

 

2 лютого

 

 

16.00 - участь у заходах з нагоди відзначення 100-ліття з Дня створення Геологічної служби України

 

 

31 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17.30 – участь у засіданні Національного комітету з промислового розвитку під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва

 

 

30 січня

 

 

09.30 – проведення наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, м. Києва та Київської обл.

 

 

29 січня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи за участю керівників членських організацій ФПУ

 

 

26 січня 

 

09.30 - робоча зустріч з Першим Віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим і представниками майнового комплексу профспілок.

 

18.00 - участь в урочистостях, присвячених 60-річчу діяльності МЦКМ ФПУ

 

24 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

15.00 - у рамках відзначення 60-річчя Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України привітання трудового колективу МЦКМ

 

 

23 січня

 

 

 

09.30 – участь у зустрічі з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

22 січня

 

 09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11.00 – проведення наради з питань майнового комплексу ФПУ

 

12.00 – участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, який відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»

 

 

19 січня

 

10.00 - зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

18 січня

 

10.00 - зустріч з Директором Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

 

17 січня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 січня

 

16.00 - зустріч з членами делегації ФПУ, які візьмуть участь у 62-й сесії Комісії ООН зі становища жінок

 

15 січня

 

09.00 - нарада Голови ФПУ із заступниками

14.00 – запис інтерв’ю Телеканалу «Україна» з питань ліквідації заборгованості по зарплатах

 

10 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

9 січня

 

 

 

14.00 - проведення засідання робочої групи з питань розвитку промисловості за участі керівники всеукраїнських профспілок промислової сфери

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань найважливіших завдань на 2018 рік (участь профспілок у роботі над законопроектами, нормативно-правовими актами тощо)

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31