17 квітня 2019

МОЛОДІ – ПІДТРИМКУ І ТУРБОТУ

 

 DSCN0145

 Підтримка молодіжного профспілкового руху, поповнення з нього кадрового резерву, посилення соціального захисту молоді, яка найбільше страждає зараз від ударів ринкової стихії, - є сьогодні запорукою подальшої модернізації профспілок і в цілому подальшого розвитку країни. У Резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок» серед найголовніших завдань - визначено залучення молоді до вирішення актуальних проблем профспілкового руху, забезпечення її адаптації до нинішніх умов життя та роботи,

Тому й не випадково, що саме ця актуальна сьогодні тема реалізації молодіжної політики була винесена на розгляд чергового засідання (пленуму) Міжгалузевої ради Дніпропетровського облпрофоб’єднання.

DSCN0156

За свою більш ніж вікову історію профспілки Дніпропетровщини, зазначив у вступному слові голова облпрофцентру Віталій Дубіль, постійно приділяли значну увагу молоді, залучаючи її до своїх лав. І саме сплав досвіду старшого покоління та енергії молоді допоміг в останні дуже непрості десятиліття зберегти та розвинути кращі традиції профспілкового руху. Саме Дніпропетровське облпрофоб’єднання ще у 2002 р., першим серед членських організацій ФПУ, створило Молодіжну раду, розробило і почало реалізовувати Концепцію молодіжної політики, що дало поштовх створенню молодіжних рад в членських організаціях облпрофоб’єднання та комісій на підприємствах. І дуже важливо, що вони одразу ж включились в конкретну діяльність - розробку регіональних нормативних актів щодо соціального захисту та підтримки молоді, реалізацію затвердженої сесією обласної Ради програми «Молодь підприємства» та відповідних розділів в Територіальній та галузевих угодах і колективних договорах. Зараз цих рад і комісій в облпрофоб’єднанні вже близько 400, і в них активно працюють сотні молодих профактивістів.

Изображение 12000

Наразі питання розвитку молодіжного руху визначені одним з пріоритетів Програми діяльності облпрофоб’єднання на 2016-2020 р.р., вони постійно розглядаються на засіданнях президії облпрофоб’єднання та його членських організацій, під час інших міжгалузевих заходів. Важливо й те, що за останні роки було проведено два Форуми профспілкової молоді облпрофцентру, які дали значний поштовх цій роботі. Дуже велика увага приділяється також організації навчання профспілкової молоді, розвитку її духовного та культурного рівня. На часі також й розробка нової ідеології молодіжного профспілкового руху, яка б відповідала новим викликам сьогодення.

Голова облпрофцентру висловив сподівання, що ці питання займуть гідне місце і під час звітно-виборчої кампанії, котра розпочалася цього року в членських організаціях облпрофоб’єднання. Зокрема, дуже нагальним, зазначив він, є зараз омолодження наших лав, залучення до керівництва профспілковими ланками різних рівнів енергійної профспілкової молоді з чіткою громадянською позицією і сучасним баченням шляхів оновлення нашої роботи.

Изображение 12011

Секретар Молодіжної ради облпрофцентру, головний юрисконсульт облпрофоб’єднання Оксана Іосипова нагадала у своїй доповіді, що нинішній 2019-й оголошено Роком профспілкової молоді. Дійсно, сьогодні молоді люди до 35 років складають третину загальної чисельності членських організацій профцентру. І чимало з них є профспілковими працівниками та активістами: 277 очолюють профорганізації і ще 94 є профорганізаторами. На підприємствах області діють майже 400 молодіжних рад і комісій, які проводять значну роботу по залученню молоді до профспілкового життя, захисту її економічних, духовних і соціально-побутових прав та інтересів. Дуже важливою є й діяльність студентських профорганізацій в учбових закладах.

Серед найактивніших в проведенні молодіжної політики – металурги і гірники, вугільники, ракетобудівники, аграрії, комунальники, освітяни, медики, працівники культури та інші.

Цікавий, зокрема, досвід роботи з молоддю напрацьовано на Дніпровському металургійному заводі, де щомісячно у народному музеї проводиться за участі представників адміністрації та профкому День адаптації для тих, хто тільки прийшов на підприємство. Стало доброю традицією й вручення там першого профспілкового квитка. Профком, його комісія по роботі з молоддю велику увагу приділяють навчанню кадрів, в тому числі й молодих, у Школі профактиву, де є спеціальна група «Профспілковий резерв» для молоді до 35 років, за рахунок якої постійно йде оновлення керівних ланок. Так, під час нинішньої звітно-виборної кампанії випускниця цієї групи Ганна Чорномаз вже обрана заступником голови цехкому профспілки Центральної заводської лабораторії. Діє на заводі й Рада молодих спеціалістів.

DSCN0150

Активно працюють молодіжні ради та ради молодих спеціалістів на Південмаші та в КБ «Південне», у Дніпропетровському Центрі метрології та стандартизації (профспілка машино приладобудівників). Активно розвивається молодіжний рух й у профорганізація Дніпропетровського теркому профспілки вугільників. На всіх шахтах «ДТЕК Павлоградвугілля» завдяки підтримці профкомів діють молодіжні ради, які зосереджують свою увагу на захисті соціальних та духовних інтересів працівників, залученні їх до громадської, профспілкової роботи. Представники молодіжної ради теркому, що є депутатами, входять до складу міських рад у Павлограді, Тернівці, Першотравенську, де взаємодіють з органами влади у реалізації міських програм, проведенні культурно-масових та інших заходів. В обкомі профспілки працівників велика увага приділяється створенню та підтримці студентських профорганізацій навчальних закладів.

На більшості підприємств області професійне навчання молоді знаходить підтримку та фінансування як з боку адміністрації, так Дуже важливо, що на молодих, енергійних профлідерів, здатних повести за собою, рівняються й інші. Для розкриття цих якостей та формування у молодіжному середовищі думки про престижність профспілкової роботи президією облпрофоб’єднання ось вже шість років поспіль проводиться міжгалузевий конкурс «Молодий профспілковий лідер року», переможці якого за доброю традицією вшановуються щорічно на початку лютого під час урочистостей з нагоди Дня народження облпрофоб’єднання. За ці роки переможцями конкурсу стали 75 молодіжних лідерів. До речі, переможці минулорічного конкурсу, як і члени Молодіжної ради облпрофцентру, були запрошені на це засідання.

Изображение 12012

Суттєвим, за словами доповідача, є насамперед те, що «молодіжні» розділи знайшли відображення в Територіальній угоді, колективних договорах та програмах «Молодь підприємства». Так, у Територіальній угоді на 2017-2020 роки є окремий розділ по захисту прав та інтересів молоді, який зобов’язує соціальних партнерів проводити на всіх рівнях конкретні дії по реалізації молодіжної політики. Сторона роботодавців зобов’язалась ввести до колективних договорів розділ щодо соціальних пільг, що надаються молодим працівникам, виходячи з наявних фінансових можливостей підприємства (вирішення житлових проблем, отримання освіти, виділення дострокових пільгових позичок, придбання товарів тривалого користування шляхом виділення довгострокових пільгових позичок). Таким чином, фінансування програм та соціальних пільг для молоді зможе здійснюватись за рахунок коштів, які передбачені колективними договорами та бюджетом профспілкових організацій.

Молодіжна рада, сказала О.Іосипова, звертається до керівників членських організацій всіх рівнів роботодавців з проханням більш наполегливо домагатися виконання взятих сторонами угоди зобов’язань, адже від цього залежить перспектива розвитку підприємств та його кадрового забезпечення. Більше уваги повинно приділятися й навчанню молодих профактивістів на галузевому та міжгалузевому рівнях, питанням інформаційно-пропагандистської, виховної роботи.

За рішенням президії облпрофоб’єднання зі співдоповіддю з цього важливого питання було запропоновано виступити на пленумі представникові обласного Центру зайнятості, з яким профспілки плідно взаємодіють в рамках угоди про співробітництво. Заступник директора ОЦЗ Наталія Селякова детально розповіла про ситуацію з працевлаштуванням молоді, акцентувавши увагу на проблемних питаннях. Саме молодь найбільше страждає сьогодні від ринкової стихії: за її словами, минулого року вона склала в області третину тих, хто мав статус безробітних. Вакансій є чимало, але кожна пята з них – з мінімальною зарплатою. ОЦЗ має свій навчальний центр, де готують спеціалістів робітничих професій, у тому числі – за замовленнями роботодавців, бере також участь в реалізації програми дуального навчання, ініціатором якого виступила Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини за сприяння профспілок. Минулого року було працевлаштовано 26 тис. молодих людей, зокрема, й на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям їхніх відповідних на це витрат у розмірі ЄСВ. Враховуючи гостроту проблеми, Н.Селякова закликала до активізації взаємодії всіх причетних до справи працевлаштування молоді.  

Учасники пленуму, що взяли участь у обговоренні доповіді, поряд з висвітленням досвіду реалізації молодіжної політики в своїх профорганізація, теж більше уваги приділяли проблемним питанням. Так, голова профкому студентів транспортно-економічного коледжу (профспілка металургів і гірників) Женя Зейналова наголосила на тому, що через недолугі реформи в системі освіти, крім інших перекосів, йде й скорочення стипендіального фонду, що негативно відбивається як на матеріальному становищі студентів, так і на фінансуванні їхньої профорганізації. А провідний спеціаліст Дорпрофсожу Наталія Сєрих з тривогою говорила про те, що, незважаючи на наявність завдяки колдоговорам непоганого соціального пакету для молоді, її кількість на залізниці скорочується. Не сприяє закріпленню молодих спеціалістів й те, що відразу після інституту вони отримують лише мізерну зарплату в 4,5 тис. грн.

Керівник постійної комісії з інформаційної та організаційної роботи Міжгалузевої ради, голова обкому профспілки працівників культури Анатолій Яловий звернув увагу на катастрофічні наслідки реформування системи фінансування профтехосвіти (мається на увазі передача її на баланс місцевих органів влади). За його словами, міськрада Дніпра погодила замовлення на випускників тільки для 3 з 13 ПТУ обласного центру. Ця проблема вже розглядалась й на парламентських слуханнях у Верховній Раді України, але безрезультатно.

В обговоренні доповіді також виступили голова профкому КБ «Південне» Олександр Пирогов, голова Криворізького міському профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Олександр Родь.

DSCN0152

В роботі пленуму взяла участь та виступила керівник департаменту профспілкового руху та звязків з громадськістю ФПУ Лариса Ровчак, яка розповіла про головні напрямки роботи Федерації щодо реалізації молодіжної політики. Робиться в цьому плані чимало, зокрема, в проекті нової Генеральної угоди є нові положення щодо цієї сфери. Але на стан справ негативно впливає відсутність ефективної державної програми підтримки молоді (насамперед, що стосується працевлаштування і гідної оплати праці, забезпечення житлом), а також спроби шляхом законодавчих змін обмежити права молоді, зокрема студентської, на профспілкове членство. І тут профспілки мають сказати своє слово. Лариса Володимирівна також відповіла на численні запитання учасників зібрання.

В ухваленій учасниками пленумі постанові передбачені конкретні заходи щодо активізації молодіжного профспілкового руху, посилення соціального захисту та підтримки молоді.

 У роботі Пленуму також взяли участь Голова ЦК Профспілки металургів і гірників Сергій Комишев, Голова Профспілки Космомаш Валерій Васильєв.

К. Вікторов,

Дніпропетровське обласне об'єднання профспілок

[ Детальніше... ]

МОЛОДІ – ПІДТРИМКУ І ТУРБОТУ

 

 DSCN0145

 Підтримка молодіжного профспілкового руху, поповнення з нього кадрового резерву, посилення соціального захисту молоді, яка найбільше страждає зараз від ударів ринкової стихії, - є сьогодні запорукою подальшої модернізації профспілок і в цілому подальшого розвитку країни. У Резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок» серед найголовніших завдань - визначено залучення молоді до вирішення актуальних проблем профспілкового руху, забезпечення її адаптації до нинішніх умов життя та роботи,

Тому й не випадково, що саме ця актуальна сьогодні тема реалізації молодіжної політики була винесена на розгляд чергового засідання (пленуму) Міжгалузевої ради Дніпропетровського облпрофоб’єднання.

DSCN0156

За свою більш ніж вікову історію профспілки Дніпропетровщини, зазначив у вступному слові голова облпрофцентру Віталій Дубіль, постійно приділяли значну увагу молоді, залучаючи її до своїх лав. І саме сплав досвіду старшого покоління та енергії молоді допоміг в останні дуже непрості десятиліття зберегти та розвинути кращі традиції профспілкового руху. Саме Дніпропетровське облпрофоб’єднання ще у 2002 р., першим серед членських організацій ФПУ, створило Молодіжну раду, розробило і почало реалізовувати Концепцію молодіжної політики, що дало поштовх створенню молодіжних рад в членських організаціях облпрофоб’єднання та комісій на підприємствах. І дуже важливо, що вони одразу ж включились в конкретну діяльність - розробку регіональних нормативних актів щодо соціального захисту та підтримки молоді, реалізацію затвердженої сесією обласної Ради програми «Молодь підприємства» та відповідних розділів в Територіальній та галузевих угодах і колективних договорах. Зараз цих рад і комісій в облпрофоб’єднанні вже близько 400, і в них активно працюють сотні молодих профактивістів.

Изображение 12000

Наразі питання розвитку молодіжного руху визначені одним з пріоритетів Програми діяльності облпрофоб’єднання на 2016-2020 р.р., вони постійно розглядаються на засіданнях президії облпрофоб’єднання та його членських організацій, під час інших міжгалузевих заходів. Важливо й те, що за останні роки було проведено два Форуми профспілкової молоді облпрофцентру, які дали значний поштовх цій роботі. Дуже велика увага приділяється також організації навчання профспілкової молоді, розвитку її духовного та культурного рівня. На часі також й розробка нової ідеології молодіжного профспілкового руху, яка б відповідала новим викликам сьогодення.

Голова облпрофцентру висловив сподівання, що ці питання займуть гідне місце і під час звітно-виборчої кампанії, котра розпочалася цього року в членських організаціях облпрофоб’єднання. Зокрема, дуже нагальним, зазначив він, є зараз омолодження наших лав, залучення до керівництва профспілковими ланками різних рівнів енергійної профспілкової молоді з чіткою громадянською позицією і сучасним баченням шляхів оновлення нашої роботи.

Изображение 12011

Секретар Молодіжної ради облпрофцентру, головний юрисконсульт облпрофоб’єднання Оксана Іосипова нагадала у своїй доповіді, що нинішній 2019-й оголошено Роком профспілкової молоді. Дійсно, сьогодні молоді люди до 35 років складають третину загальної чисельності членських організацій профцентру. І чимало з них є профспілковими працівниками та активістами: 277 очолюють профорганізації і ще 94 є профорганізаторами. На підприємствах області діють майже 400 молодіжних рад і комісій, які проводять значну роботу по залученню молоді до профспілкового життя, захисту її економічних, духовних і соціально-побутових прав та інтересів. Дуже важливою є й діяльність студентських профорганізацій в учбових закладах.

Серед найактивніших в проведенні молодіжної політики – металурги і гірники, вугільники, ракетобудівники, аграрії, комунальники, освітяни, медики, працівники культури та інші.

Цікавий, зокрема, досвід роботи з молоддю напрацьовано на Дніпровському металургійному заводі, де щомісячно у народному музеї проводиться за участі представників адміністрації та профкому День адаптації для тих, хто тільки прийшов на підприємство. Стало доброю традицією й вручення там першого профспілкового квитка. Профком, його комісія по роботі з молоддю велику увагу приділяють навчанню кадрів, в тому числі й молодих, у Школі профактиву, де є спеціальна група «Профспілковий резерв» для молоді до 35 років, за рахунок якої постійно йде оновлення керівних ланок. Так, під час нинішньої звітно-виборної кампанії випускниця цієї групи Ганна Чорномаз вже обрана заступником голови цехкому профспілки Центральної заводської лабораторії. Діє на заводі й Рада молодих спеціалістів.

DSCN0150

Активно працюють молодіжні ради та ради молодих спеціалістів на Південмаші та в КБ «Південне», у Дніпропетровському Центрі метрології та стандартизації (профспілка машино приладобудівників). Активно розвивається молодіжний рух й у профорганізація Дніпропетровського теркому профспілки вугільників. На всіх шахтах «ДТЕК Павлоградвугілля» завдяки підтримці профкомів діють молодіжні ради, які зосереджують свою увагу на захисті соціальних та духовних інтересів працівників, залученні їх до громадської, профспілкової роботи. Представники молодіжної ради теркому, що є депутатами, входять до складу міських рад у Павлограді, Тернівці, Першотравенську, де взаємодіють з органами влади у реалізації міських програм, проведенні культурно-масових та інших заходів. В обкомі профспілки працівників велика увага приділяється створенню та підтримці студентських профорганізацій навчальних закладів.

На більшості підприємств області професійне навчання молоді знаходить підтримку та фінансування як з боку адміністрації, так Дуже важливо, що на молодих, енергійних профлідерів, здатних повести за собою, рівняються й інші. Для розкриття цих якостей та формування у молодіжному середовищі думки про престижність профспілкової роботи президією облпрофоб’єднання ось вже шість років поспіль проводиться міжгалузевий конкурс «Молодий профспілковий лідер року», переможці якого за доброю традицією вшановуються щорічно на початку лютого під час урочистостей з нагоди Дня народження облпрофоб’єднання. За ці роки переможцями конкурсу стали 75 молодіжних лідерів. До речі, переможці минулорічного конкурсу, як і члени Молодіжної ради облпрофцентру, були запрошені на це засідання.

Изображение 12012

Суттєвим, за словами доповідача, є насамперед те, що «молодіжні» розділи знайшли відображення в Територіальній угоді, колективних договорах та програмах «Молодь підприємства». Так, у Територіальній угоді на 2017-2020 роки є окремий розділ по захисту прав та інтересів молоді, який зобов’язує соціальних партнерів проводити на всіх рівнях конкретні дії по реалізації молодіжної політики. Сторона роботодавців зобов’язалась ввести до колективних договорів розділ щодо соціальних пільг, що надаються молодим працівникам, виходячи з наявних фінансових можливостей підприємства (вирішення житлових проблем, отримання освіти, виділення дострокових пільгових позичок, придбання товарів тривалого користування шляхом виділення довгострокових пільгових позичок). Таким чином, фінансування програм та соціальних пільг для молоді зможе здійснюватись за рахунок коштів, які передбачені колективними договорами та бюджетом профспілкових організацій.

Молодіжна рада, сказала О.Іосипова, звертається до керівників членських організацій всіх рівнів роботодавців з проханням більш наполегливо домагатися виконання взятих сторонами угоди зобов’язань, адже від цього залежить перспектива розвитку підприємств та його кадрового забезпечення. Більше уваги повинно приділятися й навчанню молодих профактивістів на галузевому та міжгалузевому рівнях, питанням інформаційно-пропагандистської, виховної роботи.

За рішенням президії облпрофоб’єднання зі співдоповіддю з цього важливого питання було запропоновано виступити на пленумі представникові обласного Центру зайнятості, з яким профспілки плідно взаємодіють в рамках угоди про співробітництво. Заступник директора ОЦЗ Наталія Селякова детально розповіла про ситуацію з працевлаштуванням молоді, акцентувавши увагу на проблемних питаннях. Саме молодь найбільше страждає сьогодні від ринкової стихії: за її словами, минулого року вона склала в області третину тих, хто мав статус безробітних. Вакансій є чимало, але кожна пята з них – з мінімальною зарплатою. ОЦЗ має свій навчальний центр, де готують спеціалістів робітничих професій, у тому числі – за замовленнями роботодавців, бере також участь в реалізації програми дуального навчання, ініціатором якого виступила Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини за сприяння профспілок. Минулого року було працевлаштовано 26 тис. молодих людей, зокрема, й на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям їхніх відповідних на це витрат у розмірі ЄСВ. Враховуючи гостроту проблеми, Н.Селякова закликала до активізації взаємодії всіх причетних до справи працевлаштування молоді.  

Учасники пленуму, що взяли участь у обговоренні доповіді, поряд з висвітленням досвіду реалізації молодіжної політики в своїх профорганізація, теж більше уваги приділяли проблемним питанням. Так, голова профкому студентів транспортно-економічного коледжу (профспілка металургів і гірників) Женя Зейналова наголосила на тому, що через недолугі реформи в системі освіти, крім інших перекосів, йде й скорочення стипендіального фонду, що негативно відбивається як на матеріальному становищі студентів, так і на фінансуванні їхньої профорганізації. А провідний спеціаліст Дорпрофсожу Наталія Сєрих з тривогою говорила про те, що, незважаючи на наявність завдяки колдоговорам непоганого соціального пакету для молоді, її кількість на залізниці скорочується. Не сприяє закріпленню молодих спеціалістів й те, що відразу після інституту вони отримують лише мізерну зарплату в 4,5 тис. грн.

Керівник постійної комісії з інформаційної та організаційної роботи Міжгалузевої ради, голова обкому профспілки працівників культури Анатолій Яловий звернув увагу на катастрофічні наслідки реформування системи фінансування профтехосвіти (мається на увазі передача її на баланс місцевих органів влади). За його словами, міськрада Дніпра погодила замовлення на випускників тільки для 3 з 13 ПТУ обласного центру. Ця проблема вже розглядалась й на парламентських слуханнях у Верховній Раді України, але безрезультатно.

В обговоренні доповіді також виступили голова профкому КБ «Південне» Олександр Пирогов, голова Криворізького міському профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Олександр Родь.

DSCN0152

В роботі пленуму взяла участь та виступила керівник департаменту профспілкового руху та звязків з громадськістю ФПУ Лариса Ровчак, яка розповіла про головні напрямки роботи Федерації щодо реалізації молодіжної політики. Робиться в цьому плані чимало, зокрема, в проекті нової Генеральної угоди є нові положення щодо цієї сфери. Але на стан справ негативно впливає відсутність ефективної державної програми підтримки молоді (насамперед, що стосується працевлаштування і гідної оплати праці, забезпечення житлом), а також спроби шляхом законодавчих змін обмежити права молоді, зокрема студентської, на профспілкове членство. І тут профспілки мають сказати своє слово. Лариса Володимирівна також відповіла на численні запитання учасників зібрання.

В ухваленій учасниками пленумі постанові передбачені конкретні заходи щодо активізації молодіжного профспілкового руху, посилення соціального захисту та підтримки молоді.

 У роботі Пленуму також взяли участь Голова ЦК Профспілки металургів і гірників Сергій Комишев, Голова Профспілки Космомаш Валерій Васильєв.

 

К. Вікторов,

Дніпропетровське обласне об'єднання профспілок

[ Детальніше... ]

Семінар-нарада з завідуючими фінансовими відділами

56940315 2205 cem

 

 9–12 квітня 2019 року на базі ДП «Клінічний санаторій «Карпати»  у смт. Чинадієво Мукачівського району, Закарпатської області ЦК Професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України провів  семінар-нараду  з  завідуючими  фінансовими відділами, головними бухгалтерами,   заступниками головних бухгалтерів, скарбниками, особами, відповідальними за фінансові питання  обласних, міських комітетів (рад), первинних та об’єднаних первинних організацій  Профспілки з питань ведення бухгалтерського обліку  та складання фінансової звітності в неприбуткових організаціях.

Участь у заході взяли 50 слухачів з 15 регіонів країни.

Основним лектором-доповідачем семінару була Ярошинська С.В., директор консалтингової  фірми «Оригінал», яка виступила з лекціями на теми:

«Неприбуткові  організації 2019», «Доходи та витрати  неприбуткової організації», «Податковий звіт»,  «Інвентаризація. Нематеріальні активи. Основні засоби. Готівка. Відрядження. Розрахункові операції»; «Витрати на оплату праці. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір» та інші.

         Перед учасниками семінару також виступив голова Черкаської облорганізації Профспілки Анашкевич І.В. як фахівець з трудового права та голова комісії ЦК Профспілки щодо внесення змін та доповнень до Статуту. Доповідач розкрив тему: «Порядок реєстрації первинних профспілкових організацій як юридичних осіб».

         В останній день семінару відбувся круглий стіл з питань фінансової роботи в профспілкових організаціях, на якому було підведено підсумки семінару-наради.

У своєму виступі за круглим столом Голова ЦК Профспілки Романюк О.І. зосередив увагу слухачів на важливості та необхідності реалізації у практичній роботі рішень, документів й конкретних дій ЦК Профспілки в тих чи інших напрямках.

 

Профспілка працівників житлово-комунального господарства,

місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України

[ Детальніше... ]

Відбулося засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

1515685345

 

17 квітня ц.р. відбулося позачергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, на якому розглядалися питання про Звіт Голови правління Фонду щодо виконання своїх повноважень, затвердження Звіту про виконання бюджету Фонду за 2018 рік, схвалення змін до бюджету Фонду на 2019 рік тощо.

 

Згідно наданого Звіту про виконання бюджету Фонду його доходи у минулому році становили 12,9 млрд.грн., а видатки 10,7 млрд.грн. На кінець 2018 року залишок коштів було заплановано у сумі 1,15 млрд.грн., а по факту на початок 2019 року у Фонду залишилось 2,13 млрд. грн.

На видатках по основній статті бюджету Фонду «Допомога по безробіттю» вдалось заощадити 1 208 570,9 тис.грн. (виконання 86,5%) завдяки оперативному забезпеченню роботою осіб, які її шукають. Разом з тим, у 2018 році Фонд недоотримав страхових внесків порівняно із запланованим – 487 804,6 тис.грн. (4%).

Найменше відповідають виконанню планових показників такі статті видатків як «профілактика настання страхових випадків, допомога по частковому безробіттю» - 18,1%, та «працевлаштування безробітних шляхом надання дотацій роботодавцям» - 22,8% від запланованого.

У складі всіх видатків Фонду питома вага видатків на допомогу по безробіттю становить 72,6% (7,8 млрд.грн.), а на утримання Державної служби зайнятості України (у т.ч. її інституту підготовки кадрів) – 22% (2,4 млрд.грн.).

Правління схвалило внесення змін до бюджету Фонду на 2019 рік, у якому відкориговано суму залишку на початок року до 2,13 млрд.грн., а також збільшено окремі статті видатків такі як, наприклад, «компенсація єдиного соціального внеску роботодавцям», «здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України «Про зайнятість населення» тощо.

 

 Управління соціального страхування і

пенсійного забезпечення апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Глава Уряду представив основні результати роботи Уряду України за три роки

Без-названия-2-520x245

 

Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Звертаючись до міністрів, учасників засідання та представників преси він наголосив, що три роки тому визначив головним пріоритетом своєї роботи зупинку економічного падіння, відновлення економіки та капітальний ремонт країни, який дозволив би вирішувати накопичені десятиліттями проблеми, а відтак позбавлятися бар’єрів на шляху запровадження нової якості життя.

«Нашим пріоритетом було і є те, аби Україна стала сильною, економічно розвинутою країною, де кожен – і дитина, і людина похилого віку – відчували б себе комфортно і безпечно, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу подякувати своїй команді, Парламенту, Президенту за те, що ми разом долали виклики, які перед нами стояли. Ми почали багато змін».

«За три роки нашої роботи, і тут треба подякувати також бізнесу, підприємцям, нам вдалося забезпечити зростання економіки на 8,4%. Це правильний напрямок. І ми знаємо, що треба зростати більше і швидше, - сказав Володимир Гройсман. – А розвиток економіки дає можливість впливати на стандарти життя».

Наступний акцент – збільшення доходів працюючих громадян. Так, ріст середньомісячної заробітної плати у 2016-2018 роках щорічно в 2-3 рази перевищував темпи зростання цін. Сьогодні на порядку денному питання забезпечити конкурентоздатний рівень зарплат в країні, щоб захиститись від трудової міграції. І це можливо, в тому числі, завдяки детінізації зарплат та зайнятості.

«За три роки в доларовому еквіваленті мінімальна зарплата зросла втричі. І це не бравада цифрами. Розумію, що нам треба рухатися швидше», - зазначив Глава Уряду.

Тема доходів нерозривно пов’язана із побудовою справедливої пенсійної системи. «Це одна із найбільш чутливих тем. У 2014 році ми отримали пенсійну систему фактично банкрутом. Роками ніхто не проводив перерахунків пенсій. Ми змінили систему – ухвалили законодавчі зміни, провели перерахунки і запровадили автоматичний перерахунок пенсій. Переконаний, що з кожним роком наша пенсійна система буде більш стійкою і справедливою», - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, соціальні ініціативи обумовлюють необхідність прозорого наповнення державного бюджету, а відтак ефективної протидії корупції.

 

Окремо Глава Уряду зупинився на ключових реформах останніх років. У їх числі – освітня реформа. За останні два роки у нову якість освіти вкладено майже 7 млрд грн. Гроші направлені на дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп'ютерне обладнання для Нової української школи, підвищення кваліфікації вчителів НУШ, на шкільні автобуси, на природничо-математичні кабінети, україномовні дидактичні матеріали для шкіл з мовою навчання національних меншин, автомобілі для інклюзивних центрів, на закупівлю комп'ютерів, на обладнання спорткомплексів при середніх школах, на підключення Інтернету в середніх школах та інклюзивну освіту.

 

«Коли ми бачимо новий стандарт освіти, ми бачимо вчителя, дітей, які з інтересом навчаються. Це означає, що ми інвестуємо кошти туди, куди потрібно», - додав Прем’єр-міністр.

 

Друга реформа – реформа системи охорони здоров'я. «Від цієї сфери багато років відмахувалися, а МОЗ сприймали, як міністерство із закупівлі дорогого обладнання. Ми вирішили, що ця тема для нас важлива. Змінити цю сферу за один день – неможливо. Але за кілька років люди відчують позитивні зміни», - відзначив Глава Уряду. Він повідомив, що 27 млн громадян вже мають свого лікаря, лікувальні заклади перейшли на договірні відносини з НСЗУ, зросла зарплата лікарів. «Далі стартуємо з проектами реформи екстреної медичної допомоги, стартуємо з програмою безкоштовної діагностики, закуповуємо ангіографи для мережі кардіоцентрів, які ремонтуються коштом місцевих бюджетів. Забезпечуємо безкоштовні процедури стентування», - проінформував громадськість Володимир Гройсман.

 

Важливі зміни сталися у площині збереження культури та національної пам’яті. Як зазначив Глава Уряду, духовність і культура – основа країни, і тому не можна фінансувати ці сфери за залишковим принципом. «Ми вже видаємо якісний кінопродукт, придбали більше 1,5 млн примірників україномовних видань для бібліотек, - розказав Володимир Гройсман. – Ми почали будувати другу чергу Меморіалу жертвам голодоморів. Це буде сучасний майданчик для увіковічення пам’яті невинно загиблих».

 

Прес-центр ФПУ

за матеріалами Урядового порталу

 

 

[ Детальніше... ]

Затверджено новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

personal-injury-attorneys-broward-county-florida


17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві”, якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

 

Зазначеною постановою передбачено, зокрема, спрощення процедури оформлення документів, необхідних для встановлення факторів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю, визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню, встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві, визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці, а також функцій і повноважень Державної служби України з питань праці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення.

Реалізацією цього правового акта забезпечуватиметься належний соціальний захист громадян, постраждалих на виробництві, зокрема тих, які працюють на умовах цивільно-правового договору або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб – підприємців та інших.

Прес-центр ФПУ

за повідомленням Урядового порталу

[ Детальніше... ]

СПІВЧУТТЯ

kolomiets

 

Федерація профспілок України, ЦК Профспілки державних установ України з сумом сповіщають, що на 81-му році пішла з життя колишній Голова галузевої Профспілки КОЛОМІЄЦЬ Віра Прокопівна.

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним покійної.

 

ФПУ, ЦК Профспілки державних установ України

[ Детальніше... ]

ФПУ підтримала законопроект

РАДА

 

Профспілки виступають на підтримку законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок)»

У Комітеті Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва на розгляді знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок)» (реєстр. № 5655 від18.01.2017), внесений народним депутатом України Левченком Ю.В. Зазначений проект включено до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Законопроект направлений на вдосконалення положень законодавства щодо державної реєстрації професійних спілок, посилення правового захисту трудових прав працівників та усунення колізії норм права, що виникла після  внесення змін Законом України від 06.10.2016 №1666-VIII до базового Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

          Голова ФПУ  Осовий Г.В. звернувся до Голови Комітету Галасюка В.В. з проханням прискорити розгляд у Комітеті цього законопроекту, який є вкрай необхідного для профспілкових організацій всіх рівнів, та підтримати його.

Крім того, 15 квітня 2019 року Григорій Осовий у своєму зверненні  висловив щиру подяку народному депутату України Юрію Левченку як автору цього законопроекту за конструктивну позицію по підтримці профспілкового руху.

 

Департамент правового захисту ФПУ

[ Детальніше... ]

Зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з фахівцями з інформаційної роботи

Изображение 2097

 

16 квітня Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з учасниками семінару для фахівців з інформаційної роботи виконавчих апаратів територіальних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

 

Під час зустрічі, яка відбулася у Будинку профспілок і пройшла в теплій та доброзичливій атмосфері, Григорій Осовий проінформував профспілкових "інформаційщиків" про діяльність Федерації та завдання, що стоять перед захисниками прав та інтересів людини праці. Він розповів про відродження Будинку профспілок, підготовку до засідання Ради ФПУ, яка зокрема розгляне питання щодо загроз і викликів профспілковому руху і завдання членських організацій ФПУ в сучасних умовах.

 

Изображение 2101

 

Учасники семінару переглянули музейну експозицію, присвячену подіям на майдані Незалежності в Києві під час Революції Гідності, дізнались про хід відбудови столичного Будинку профспілок з перших вуст - від директора господарського управління ФПУ Володимира Циганенка, оглянули робочі приміщення, в який працюють співробітники апарату ФПУ, поспілкувались із заступником Голови ФПУ Євгеном Драп’ятим.

За повідомленням сайту Профспілки працівників освіти і науки України, тема навчання молодих фахівців – «Сучасні комунікації та PR у профспілкових організаціях. Оптимізація робочого простору».

 

IMG 20190416 165706

 

Участь у семінарі, що відбувається в Києві 16-17 квітня ц.р., беруть участь фахівці, які відповідають за інформаційну складову у обласних організаціях Профспілки – ведуть сайти, сторінки соціальних мереж, пишуть у власні та регіональні газети, журнали, бюлетені, а також відповідають за роботу зі ЗМІ у областях.

Під час заходу розглянуто актуальні питання та перспективи інформаційної роботи у територіальних організаціях у період звітів і виборів, практичні кейси щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ. Окремим блоком йдуть верифікація та фактчек, ефективна комунікація-онлайн а також відбудеться практичний лекторій «Право особи на власне зображення».

 

IMG 20190416 164711

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з фахівцями з інформаційної роботи

Изображение 2097

 

16 квітня Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з учасниками семінару для фахівців з інформаційної роботи виконавчих апаратів територіальних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

 

Під час зустрічі, яка відбулася у Будинку профспілок і пройшла в теплій та доброзичливій атмосфері, Григорій Осовий проінформував профспілкових "інформаційщиків" про діяльність Федерації та завдання, що стоять перед захисниками прав та інтересів людини праці. Він розповів про відродження Будинку профспілок, підготовку до засідання Ради ФПУ, яка зокрема розгляне питання щодо загроз і викликів профспілковому руху і завдання членських організацій ФПУ в сучасних умовах.

 

Изображение 2101

 

Учасники семінару переглянули музейну експозицію, присвячену подіям на майдані Незалежності в Києві під час Революції Гідності, дізнались про хід відбудови столичного Будинку профспілок з перших вуст - від директора господарського управління ФПУ Володимира Циганенка, оглянули робочі приміщення, в який працюють співробітники апарату ФПУ, поспілкувались із заступником Голови ФПУ Євгеном Драп’ятим.

За повідомленням сайту Профспілки працівників освіти і науки України, тема навчання молодих фахівців – «Сучасні комунікації та PR у профспілкових організаціях. Оптимізація робочого простору».

 

IMG 20190416 165706

 

Участь у семінарі, що відбувається в Києві 16-17 квітня ц.р., беруть участь фахівці, які відповідають за інформаційну складову у обласних організаціях Профспілки – ведуть сайти, сторінки соціальних мереж, пишуть у власні та регіональні газети, журнали, бюлетені, а також відповідають за роботу зі ЗМІ у областях.

Під час заходу розглянуто актуальні питання та перспективи інформаційної роботи у територіальних організаціях у період звітів і виборів, практичні кейси щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ. Окремим блоком йдуть верифікація та фактчек, ефективна комунікація-онлайн а також відбудеться практичний лекторій «Право особи на власне зображення».

 

IMG 20190416 164711

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30