10 травня 2019

Про виїзний семінар для Молодіжної Ради Об’єднання профспілок Харківської області

семинарМО

 

Молодіжна Рада Об’єднання профспілок Харківської області впевнена, що постійне підвищення професійної компетентності членів команди – це одна з важливих складових успішної роботи та розвитку всієї організації. Саме тому в плані своєї роботи значну увагу МР приділяє навчанню молодого профспілкового активу – такі заходи покликані розширити коло професійних інтересів, мотивувати молодіжних лідерів, заохочувати їх до роботи, а також вдосконалювати корпоративнукультуру організації.

Довгоочікуваним запланованим заходом стали виїзні семінари-тренінги для членів МР ОПХО, які відбулись 3 - 5 травня 2019 року у живописному Печенізькому районі Харківської області. Для організаціїінформативної частини семінарів був залучений навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, який посів І місце у номінації «Кращий навчальний заклад профспілок» та відомий на всю Україну завдяки унікальній системі навчання профспілкових кадрів.

Запрошені з НМЦ тренери Віталій Копиш та Володимир Ковальчук провели багаторівневе комплексне інтерактивне навчання під загальною темою: «Модернізація роботи профспілок через впровадження успішних практик та залучення молоді». Як зазначили самі модератори заходу, МР ОПХО поставила за ціль «охопити неосяжне» – перелік питань для обговорення був амбіційно об’ємним, але кожна з проблем модернізації роботи профспілок за допомогою розвитку молодіжногоруху занадто важлива, щоб її упустити.

У рамках навчання члени Молодіжної Ради обговорювали питання ключових профспілкових цінностей, базових ідеологій, які становлять профспілки як важливі неполітичні організації для захисту прав та соціальних інтересів працюючих. Окрім відомих ціннісних орієнтирів, таких як захист, справедливість, солідарність, рівність, свобода та демократія, акцент був зроблений на розвитку – саме цей процес зазвичай випускається з уваги під час боротьби за сталість та стабільність.

Подальші лекційні заняття та жваві дискусії проходили за темами розвитку позитивного іміджу профспілок, а також розвінчання сталих корпоративних міфів про «пережитки минулого», залежність від адміністрації та бездіяльність. Члени МР ОПХО навчились проводити діагностику організацій на основі сучасних теорій та знаходити «слабкі місця» для вдосконалення профспілкової роботи на всіх рівнях.

Також окремий блок занять був присвячений сучасним засобам подачі інформації та формуванню інформаційних меседжів для молодіжної аудиторії. Учасники семінару оцінили важливість своєчасної подачі інформації рідними способами та за допомогою різних медійних засобів, а також необхідність висвітлення власних «історій успіху» для формування нового бачення ролі профспілкових організацій у суспільстві.

Наостанок тренерами був представлений інформаційний блок, який містив цінні поради власне для роботи з молоддю – підіймались такі питання, як прийняття рішень в профспілкових організаціях, залученість профактиву, свідоме членство, підтримка профспілкового лідера.

Формат навчання був по-молодіжному творчий та креативний, під час тренінгів кожен з учасників заходу мав можливість висловити власну думку, поділитись досвідом та знаннями, а теоретична інформація завершувалась «дружньою дискусією». Цікаві завдання та постійний зворотній зв'язок в кращих традиціях методів неформальної освіти допомагали краще зрозуміти та засвоїти матеріал.

Дякуємо Голові ОПХО Сергію Тесленко таГолові МР ОПХО Роману Артеменко за можливість підвищити рівень власних знань, отримати заряд енергії, підтримки та натхнення для подальшої роботи.

Молодіжному руху у профспілках неодмінно бути, адже молодь – це дійсно потужна сила, яка постійно доводить власну спроможність приймати важливі та іноді навіть доленосні рішення!

 

А. Рождественська,

Голова Молодіжної ради обласної організації

профспілки працівників охорони здоров'я України

[ Детальніше... ]

Укрелектропрофспілка ініціює зустріч з керівництвом НКРЕКП

2019 04 NKREKP 

 

Профспілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості України звернулась до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з пропозицією провести у травні поточного року зустрічі представників ЦК Укрелектропрофспілки з керівництвом НКРЕКП з питання підвищення заробітної плати на енергопідприємствах.

 

У листі зазначено, що у зв’язку із загостренням проблеми збереження висококваліфікованих працівників та запобігання їх переходу в комерційні структури енергетичних підприємств інших країн з причини низького рівня заробітної плати в ЦК Укрелектропрофспілки було проведено засідання Робочої комісії щодо ведення колективних переговорів та запропоновано внести зміни до п.2.3 Галузевої угоди з метою підвищення мінімального розміру тарифної ставки (місячного окладу) працівника з 168% до 220%. Адже без перегляду тарифу для підприємств галузі та розміру фонду оплати праці для енергопідприємств, зазначене підвищення зарплати не відбудеться.

 

Докладніше.

Укрелектропрофспілка

[ Детальніше... ]

Запрошує театр «Колесо»

27428 800x600 1111

 

Київський академічний театр «Колесо» розташований в історичній будівлі на одній з найвідоміших вулиць Києва за адресою: вул. Андріївський узвіз, 8. 

 

Театр - камерний і має три зали: Основна сцена -  70 місць, Кафе театру - 42 місця, Камінна зала - 42 місця. 

На відміну від інших театрів, "Колесо" працює до середини липня. В репертуарі театру багато чудових  вистав на будь-який смак. 

 

Переглянути РЕПЕРТУАР театру можна на сайті: http://teatr-koleso.kiev.ua/

та придбати КВИТКИ на вистави театру без комісії можна ТУТ: https://ticketforevent.com/ru/events/widget/usr/766222/iframe/?date=active, або замовити у касі театру за тел.: (044) 425-04-22, (096) 525-04-94, (099) 735-55-71

 

Також Вас очикує ВЕЛИКА ПРЕМ'ЄРА та Міжнародний фестиваль камерних театрів "AndriyivskyFest" .

Слідкуйте за нашими анонсами та подіями!!!

Підписуйтесь на нашу сторінку в facebook: https://www.facebook.com/KievAkademicTheaterKoleso/

[ Детальніше... ]

День Перемоги у Харкові

ma2

 

9 травня Голова Об'єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника Батьківщині-матері на Меморіальному комплексі Слава в Лісопарку м. Харкова.

 

У заходах на честь 74-ї річниці з Дня Перемоги традиційно взяли участь ветерани, керівники області та міста, громадськість. Під звуки Гімну України відбувся салют. Урочистим маршем пройшли підрозділи Харківського гарнізону.

 

 ma10

 

До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли покласти квіти керівники області та міста, ветерани, представники духовенства різних церков, депутати, військові, правоохоронці, представники політичних партій, студенти, школярі, десятки тисяч харків'ян та гостей міста.

 

Відбулися жалобні заходи і поминальний молебень за загиблими у роки війни та померлими від ран у повоєнні часи.

 

Докладніше.

ma3

 

ma5

 

Об’єднання профспілок

Харківської області

[ Детальніше... ]

Інфляція у квітні 2019 року Держстат

630 360 1491045798-8876

 

За даними Держстату, інфляція на споживчому ринку у квітні 2019 року порівняно із березнем 2019 року становила 1,0%, з початку року – 3,4%

 

За даними Держстату, інфляція на споживчому ринку у квітні 2019 р. порівняно із березнем 2019 р. становила 1,0%, з початку року – 3,4%.

Базова інфляція у квітні 2019 р. порівняно із березнем 2019р. становила 0,4%, з початку року – 2,1%.

На споживчому ринку у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше (на 12,6%) подорожчали овочі, зокрема, білокачанна капуста – на 43,9%, цибуля – на 29,1%, буряк – на 16,8%, морква – на 14,9%, картопля – на 5,7%. На 1,2–0,7% зросли ціни на продукти переробки зернових, м’ясо та м’ясопродукти, хліб, рибу та продукти з риби, масло. Водночас на 11,1% подешевшали яйця, на 1,2–0,2% – рис, фрукти, сало, цукор, молоко, соняшникова олія.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,5%, алкогольні напої – на 0,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося за рахунок підвищення тарифів на каналізацію та водопостачання – на 0,7%, утримання будинків та прибудинкових    територій – на 0,4%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,0% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 2,7% та проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 1,5%.

***

Індекс споживчих цін (ІСЦ, інфляція) є показником зміни в часі цін і тарифів на товари та послуги, які купує населення для невиробничого споживання. Розраховується щомісячно на основі даних про ціни (одержуються органами державної статистики шляхом щомісячної реєстрації цін і тарифів на споживчому ринку) та даних національних рахунків щодо витрат домогосподарств на кінцеве споживання по країні в цілому з подальшим розподілом (за результатами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств).

 

Базовий індекс споживчих цін (БІСЦ, базова інфляція) є субіндексом індексу споживчих цін. Його побудова заснована на існуючих методологічних засадах щодо розрахунку індексу споживчих цін. БІСЦ показує стійку динаміку цін з мінімізацією короткострокових нерівномірних змін цін, викликаних шоками пропозиції та адміністративним регулюванням.

 

Індекси інфляції за попередні періоди можна переглянути тут >>>

Читайте також: Індексація зарплати у квітні та травні 2019 року

Джерело

«Дебет-Кредит»

[ Детальніше... ]

Засідання Президії Київської міськпрофради

пп2

7 травня ц.р. відбулось засідання Президії Київської міської ради профспілок.

За результатами підведення підсумків цьогорічного відзначення Дня праці було визнано, що проведення у Києві мітингу 1 Травня викликало загальну підтримку у суспільстві та сприяло суспільному запиту щодо об’єднання зусиль у боротьбі за права людини праці.

Наголошувалося щодо необхідності посилення роботи серед членів профспілок щодо ідеологічної підтримки та об’єднання зусиль у відстоюванні інтересів через безпосередню участь у заходах. (Вимоги, схвалені учасниками профспілкового мітингу 1 травня 2019 року і надіслані до новообраного Президента України Зеленського В.О. та мера м.Києва Кличка В.В.).

 

 п4

 

Також було вирішено: звернутися до засобів масової інформації про об’єктивне висвітлення громадської думки, витримуючи принцип полярності думок щодо проведення заходів профспілками; розробити План заходів (Дорожню карту) по підготовці щорічного відзначення Дня праці – 1 Травня, де передбачити широкомасштабне висвітлення (білборди, ефіри, круглі столи, соціальні мережі тощо) та залучення всіх верств населення.

 

Голова Київської міської ради профспілок В.П. Мельник та всі учасники засідання привітали Голову Київської міської профспілки працівників текстильної та легкої промисловості Проскуріну Валентину Миколаївну з Днем народження та нагородженням відзнакою Київської міськпрофради – Нагрудним Знаком «Профспілкова звитяга».

 

пп1

 

Детальніше

 

 Управління з соціально-економічних питань та

соціального діалогу Київської міськпрофради

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31