23 травня 2019

Представники ФПУ взяли участь у семінарі Держстату

 200x335


23 травня представники Федерації профспілок України взяли участь у семінарі Держстату з питань оприлюднення показників щодо робочої сили й окремих форм трудової діяльності відповідно до оновлених стандартів МОП у 2019 році.

 

У ході семінару Директором департаменту статистики праці І. В. Сеник у презентації "20-та Міжнародна конференція статистиків праці та її рішення" було наголошено на необхідності вироблення нових підходів до формування статистичної інформації з метою подальшої можливості її використання як звичайними користувачами, так і урядовою стороною в частині формування та реалізації дієвої політики зайнятості.

 Також були представлені презентації "Особливості організації та методології проведення обстеження робочої сили у 2019 році" та "Класифікація та методологія аналізу показників щодо робочої сили й окремих форм трудової діяльності відповідно до оновлених стандартів МОП. Порядок поширення інформації за результатами обстеження робочої сили у 2019 році", у яких було наголошено на важливості відкритості усієї статистичної інформації.

Сьогодні вже запроваджено 29 нових статистичних груп у сфері трудової діяльності, зайнятості та невикористаної робочої сили, проте механізм та методологія розрахунку їх показників виробляється.

 

Департамент з питань економічного

розвитку та ціноутворення

 

[ Детальніше... ]

Брифінг для ЗМІ: перше слухання у справі про майбутнє соціального діалогу

0d003bdf

 

23 травня Європейська федерація профспілок працівників громадського обслуговування (ЕФПОО) постане перед Генеральним судом Європейського союзу з позовом на Єврокомісію за порушення законодавства про соціальний діалог (стаття 155.2 ДФЕС).

 

Європейська профспілкова організація вперше судиться з Єврокомісією у справі, яка стосується соціальної політики.

ЕФПОО подала в суд на Єврокомісію 15 травня 2018 року. Рік по тому вона вперше бере участь в судовому засіданні.

ЕФПОО вимагає скасувати безпрецедентне рішення, прийняте Єврокомісією. Єврокомісія відмовилася представити Єврораді пропозиції по реалізації угоди соціальних партнерів центральних органів влади про право на інформування і консультації (https://www.epsu.org/article/information-and-consultation-rights).

Рішення суду очікується до кінця року.

Відмова Єврокомісії висунути пропозиції є неприйнятною перешкодою для соціального діалогу і прямо суперечить Європейській «опорі» соціальних прав, прийнятої в листопаді 2017 року і узгодженої з Єврокомісією.

ЕФПОО оскаржує це рішення.

На цьому тижні Європейська конфедерація профспілок прийняла надзвичайну резолюцію на підтримку своїх вимог.

23 травня о 8 годині ранку делегація ЕФПОО збереться біля будівлі Суду Європейського союзу.

О 13.30 після засідання буде проведена прес-конференція за участю Генерального секретаря ЕФПОО Яна Віллема Гаудріана.

Місце: Суд Європейського союзу, бульв. Конрада Аденауера, 45,1115 Люксембург, Люксембург.

Дата і час: 23 травня 2019 року в 13.30.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Пабло Санчесу Сентелласу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +32 (0) 47 462-66-33.

 

 

 Департамент міжнародних

 

зв’язків апарату ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці

P1670130

 

Федерація профспілок області 22 травня 2019 року провела інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці.

  

Відкрив та вів зустріч Голова Федерації профспілок області – Микола Колесник.

 

В інформзустрічі взяли участь: керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій м. Вінниці, профспілковий актив.

 

P1670121

 

В ході зустрічі виступили:

 

1. З інформацією ”Про новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві” виступив Юрій Трембіцький – головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Вінницькій області.

 

2. З інформацією ”Актуальні питання проведення атестації робочих місць за умовами праці” виступив Вадим Лемиць - головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області.

 

P1670107

                          

3. З інформацією ”Право працюючих на отримання соціальних послуг з медичної реабілітації за рахунок коштів Фонду соціального страхування України” виступила  Тетяна Мельничук               – начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.   

                                                    

4. З інформацією ”Про загальнонаціональний правопросвітницький проект ”Я маю право”” виступили: Євгеній Михайленко – начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та Дарина Милятинська-Чорна - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

 

P1670119

 

5. З інформацією ”Про організацію дитячої оздоровчої кампанії ”Літо-2019” р. виступила Наталія Перекрестенко - начальник відділу виховної та позашкільної роботи Департаменту освіти Вінницької міської Ради; директори та представники дитячих оздоровчих закладів Вінницької області.

 

В ході зустрічі було дано відповіді на багаточисельні запитання присутніх в залі.

 

P1670126

 

P1670118

 

Федерація профспілок Вінницької області

[ Детальніше... ]

14 Конгрес – вступна промова Лукі Вісентіні, Генерального секретаря ЕКП

1c715937

 

Шановні товариші та друзі!

Шановні делегати та колеги!

Поважні представники органів влади!

 

Дуже приємно вітати всіх вас на 14-му Конгресі Європейської конфедерації профспілок!

Ми проводимо наш Конгрес за кілька днів до європейських виборів, в дуже критичний момент для Європи і трудящих - ці вибори стануть поворотною точкою або в сторону більш соціальної Європи, або в сторону занепаду Європейського Союзу.

Європейський Союз і наша демократія знаходяться під тиском.

Ми бачимо підйом крайнє правих, націоналістичних і навіть неофашистських партій - і нас дуже хвилює те, що відбувається в Угорщині, в Польщі, в моїй рідній країні Італії, у Франції, у Великобританії з Брекзитом, у Німеччині з партією Альтернатива для Німеччини, в Іспанії з партією Вокс, і цей список можна продовжувати.

Нас дуже хвилює антитрудова та антипрофспілкова політика, яку проводить австрійський уряд – і саме тому ми вирішили, разом з австрійською конфедерацією профспілок, провести наш конгрес у Відні – щоб продемонструвати солідарність всього європейського руху з нашими колегами, підтримати їхню боротьбу проти австралійського крайнє правого уряду.

Ми, звичайно, дуже раді бачити, що цей уряд розпадається і що в Австрії незабаром відбудуться вибори – і не важливо, що це відбувається через корупцію.

Ми прекрасно знаємо, що багато крайнє правих партій корумповані і нерідко перебувають під впливом країн і сил за межами ЄС, які хочуть, щоб європейський проект розвалився.

Але в той же час ми сподіваємося, що крайнє праві уряди впадуть через свою помилкову політику і риторику повну ненависті, - що в кожній країні люди виступлять проти фашизму і ксенофобії, на захист демократії і соціальної справедливості.

Там, де ці партії приходять до влади, права людини і демократія знаходяться під загрозою: свобода слова, свобода ЗМІ та преси, верховенство права, право не бути дискримінованими на основі віри, релігії, етнічного походження, сексуальної орієнтації.

Під загрозою також і соціальні права, перш за все, свобода об'єднання, організації та колективних переговорів – права, які є основою демократії.

Не варто недооцінювати широкорозповсюджений популізм, націоналізм і ксенофобію, а також проблеми, які стоять за ними.

Нерідко ми бачимо, як ці негативні настрої ростуть серед працівників, навіть серед наших членів – але ми зробили б величезну помилку, якби звинуватили їх у цьому, навпаки, на нас лежить відповідальність за усвідомлення причин цьому.

Ми повинні глянути на шрами, що залишилися внаслідок кризи - безробіття, нерівність, бідність і соціальне виключення впливають на віру людей у майбутнє.

Ми повинні повернути людям їхнє майбутнє – майбутнє для працівників сьогодення та їхніх дітей – майбутнє, в якому кожен може мати гідну роботу, зарплату, на яку можна прожити, доступ до рівних прав і захисту, до якісного житла, охорони здоров'я, освіти та навчання.

Це європейська соціальна модель, якою ми пишаємося десятиліттями.

Європейська демократія знаходиться під загрозою через те, що ЄС втратив свою соціальну душу – але недостатньо говорити тільки про демократію і соціальні права, ми повинні запропонувати краще і переконливіше бачення, ніж екстремісти.

Бачення кращого і процвітаючого майбутнього, яке приносить вигоди усім, а не жменьці обраних.

Ми спостерігаємо деякі позитивні зрушення в останні місяці, коли прогресивні сили не пустили крайнє правих в уряди шляхом створення демократичних коаліцій в Швеції, Іспанії, і, сподіваюся, у Фінляндії, Данії, Бельгії та Польщі.

Це саме те, чого ми хочемо бачити в наступному Європейському парламенті: коаліцію демократичних і проєвропейських партій, що об'єднуються для побудови більш справедливої Європи - а не зручні альянси консервативних партій з крайнє правими.

Саме тому ми мобілізували трудящих напередодні європейських виборів - і вийшли з чітким посланням до усіх демократичних партій.

Наше послання полягає в тому, що ми хочемо, щоб вони активізували свої зусилля з метою побудови більш демократичної, більш справедливої і більш соціальної Європи – наше послання полягає в тому, що Європейський Союз виживе тільки якщо зможе принести людям конкретні результати, які можуть позитивно вплинути на їхнє життя.

ЄКП включила ці цінності та пропозиції до своєї програми до виборів та винесла в основу нашої дискусії на Конгресі.

Ми закликаємо до більш справедливої Європи для працівників - як це зазначається у гаслі нашого Конгресу – на основі демократії та соціальної справедливості, якісних робочих місць і вищої заробітної плати, справедливого переходу до низьковуглецевої та цифрової економіки.

Ми закликаємо до оновленого соціального договору для Європи.

Соціальний договір був зруйнований кризою і заходами жорсткої економії - експлуатуючи і налаштовуючи працівників один проти одного, надаючи економічним свободам більшого значення, ніж соціальним правам: підриваючи тим самим саму природу європейської соціальної ринкової економіки.

Ми хочемо змінити все це - ми хочемо знову укласти соціальний договір.

Ми досягли важливих результатів для соціальної Європи протягом поточного терміну повноважень.

Сталося так завдяки тиску з боку профспілок, але ми також повинні визнати значні результати досягнуті Комісією Юнкера.

Дякую вам Жан-Клоде, тому що ви показали, що Європа може бути рушієм соціального прогресу, тому що ви допомогли нам врятувати соціальну Європу, яка майже загинула після кризи, втрачених років жорсткої економії під проводом неоліберальної Комісії Баррозу.

Ми отримали більше інвестицій для створення якісних робочих місць і боротьби з безробіттям.

План Юнкера не є тим надзвичайним планом забезпечення державних та соціальних інвестицій, який ми все ще вимагаємо, але він став хорошим початком для мобілізації приватних фінансів на підтримку економіки. Наступна Комісія повинна розвивати цей план, щоб забезпечити більше прямих державних інвестицій та необхідні соціальне поліпшення.

Тепер нам потрібна інші економічні стратегії, які замість економії та скорочень будуть сприяти сталому зростання для всіх громадян, які зроблять пріоритетними соціальні потреби, а не тільки корпоративні вимоги.

Завдяки нашій кампанії за підвищення зарплат для європейських працівників, ми дали поштовх росту заробітної плати в Європі, а наші членські організації добилися підвищення мінімальних зарплат і позитивних колективних в результаті переговорів.

Нам потрібні кращі зарплати для всіх, щоб побороти нерівність та стимулювати стале зростання – при цьому ЄС та країни члени мають підтримувати, а не підривати чи перешкоджати колективним переговорам між роботодавцями та профспілками.

Саме тому через місяць після нашого Конгресу, в Бухаресті, ми дамо старт ініціативі щодо створення партнерства за участю європейських та національних інституцій і соціальних партнерів з метою посилення колективних переговорів, сприяння конвергенції зарплат у всіх країнах і забезпечення зарплати, на яку можна гідно прожити, всім європейським працівникам. де б вони не жили.

Протягом поточного терміну ми перезапустили соціальний діалог за допомогою спільної ініціативи з Європейською комісією та Радою - але загалом завдяки здатності соціальних партнерів відкинути в сторону конфлікти і розпочати змістовні переговори, результатом яких стали кілька спільних зобов'язань, партнерств, угод та – не в останню чергу – нова Робоча програма, яка незабаром дозволить розпочати переговори стосовно цифровізації.

Ми бачимо три виклики для соціального діалогу в майбутньому: зробити його реальним в усіх державах-членах, особливо в тих з них, де соціальні партнери виключені з процесів прийняття рішень – переконати наших колег роботодавців співпрацювати з нами, щоб зробити європейське економічне управління та семестр більш соціально орієнтованими – і забезпечити закріплення усіх угод між соціальними партнерами в законодавстві відповідно до Договору ЄС.

Ми закликаємо Комісію припинити блокувати угоди між соціальними партнерами, зокрема угоду щодо прав на інформацію та консультації для працівників центральних органів влади, і ми просимо Вас підтримати пізніше нашу надзвичайну резолюцію.

Найважливішим досягненням останнього періоду є Європейська опора соціальних прав - яка спочатку була проголошена просто як документ з побажаннями для роздумів, але згодом була реалізована через низку нових важливих європейських законодавчих та незаконодавчих ініціатив - включаючи перегляд Директиви про відряджених працівників, нові директиви про баланс праці та особистого життя, про прозорі та передбачувані умови праці, створення Європейського органу з питань праці, нове законодавство щодо канцерогенних речовин та інформаторів.

Ми дуже пишаємося всім цим, оскільки вже більше десяти років не було прийнято нового соціального законодавства на рівні ЄС – це результат нашого тиску та переговорів, але ми також повинні подякувати Президенту Юнкеру, комісару Тіссену, Європейському союзу. Європарламент і його доповідачеві Марії Жоао Родрігес, урядам, які її підтримали, і перш за все всім вашим колегам, які мобілізувалися, щоб зробити такий успіх можливим.

Тепер, коли у нас є опора, ми повинні продовжувати боротьбу за її впровадження через соціальне управління та належне законодавство на всіх рівнях так, щоб досягти реальної конвергенції у всіх країнах щодо соціальних прав, умов праці та соціального захисту і надання доступу до неї всім працівникам, у тому числі нестандартним, нетиповим і самозайнятим.

Є ще дуже важливі речі, які слід зробити.

Проактивне управління кліматичними діями та цифровізація, щоб ніхто не залишився позаду.

Індустріальна політика для Європи здатна захистити нашу економіку та робочі місця від нерегульованої глобалізації та торгових війн.

Реформування законодавства ЄС про компанії, конкуренцію та участь працівників усуне перешкоди для свободи об'єднання, колективних переговорів і демократії на роботі.

Майбутнє праці, коли всі працівники, включаючи нестандартних і самозайнятих, можуть користуватися рівними правами, рівною винагородою та рівним захистом.

І останнє, але не менш важливе – справедлива мобільність і міграція, припинення скандалу закритих кордонів і огорож і запровадження справедливої та всеохоплюючої політики мобільності робочої сили та міграції у Європі, заснованої на солідарності та повазі до прав людини, інтеграції та рівному ставленні до всіх.

Не у всіх державах-членах профспілки та соціальні партнери здатні всього цього досягти.

Ось чому ми повинні створити рамки та інструменти розбудови спроможності на рівні ЄС, які, з повагою до добре функціонуючих національних практик, зможуть допомогти тим, хто відстає.

Ось чому нам потрібні інституції та роботодавці, щоб зрозуміти, що без справедливості та включення, без перерозподілу та рівності у суспільстві та на ринку праці ми не можемо зробити зростання міцним, стабільним та сталим.

Ми хочемо, щоб всі розуміли, що наша соціальна ринкова економіка ґрунтується не лише на бізнесі та конкуренції, на обмеженнях державного і скороченнях бюджету, а, перш за все, на праці, на цінності праці.

Таке наше бачення, стратегія і вимоги до майбутнього – це те, за що ми виступаємо.

Європейський профспілковий рух є сильним і життєво важливим, незважаючи на те, що нас поставили під сумнів саме через кризу і політику жорсткої економії, які знищили мільйони робочих місць, а також через втручання інституцій у підрив і ліквідацію нашої спроможності організувати і забезпечити колективно-договірне регулювання і соціальний діалог.

Отже, захист прав профспілок, зміцнення впливу профспілок та органайзинг є головними пріоритетами ЄКП і протягом наступних чотирьох років ми будемо продовжувати виконувати розпочате протягом поточного терміну.

Багато хто повторює, що профспілки є застарілими, старомодними організаціям нездатними інтерпретувати зміни у суспільстві і на ринку праці. Насправді профспілки – це фундамент демократії, і ми спираємося на це, оновлюючи профспілки.

Наші битви і кампанії за демократію на роботі, за організацію нових форм праці і реформи наших внутрішніх структур, щоб зробити їх більш ефективними і представницькими, включаючи мобільних і трудових мігрантів, жінок і молоді, усі категорії працівників і, насамперед, маргіналізованих – це оновлення профспілок.

До речі, це перший повністю гендерно збалансований Конгрес ЄКП.

У той же час, ми повинні продовжувати зміцнювати наші переговорні позиції, вплив на прийняття інституційних та законодавчих рішень, здатність мобілізуватися та організовувати на робочих місцях.

Профспілковий рух дуже різноманітний – між Північчю і Півднем, Сходом і Заходом існують різні моделі і практики.

Але ми не паралізовані своїми відмінностями, як це часто трапляється у Європейській раді з главами держав і урядів. Наш плюралізм – це наше багатство, наша додана вартість, яка дозволяє нам об'єднувати сили і обмінюватися практиками, зміцнюватися у солідарності і діях.

Наш Конгрес є заключним моментом місяців аналізу та обговорень і я дуже пишаюся тим, що ми змогли прийти до спільних і загально прийнятних стратегій і пріоритетів на майбутнє.

Я впевнений, що з трьох з половиною днів дебатів, завдяки вашому внеску, делегатам та членським організаціям, а також участі наших гостей ми розбудуємо сильну і єдину ЄКП, здатну вирішувати серйозні виклики майбутнього трудящим всієї Європи.

У нас позаду чотири роки напруженої роботи і чотири важливі і захоплюючі роки попереду.

Разом ми виграємо нашу битву, разом ми досягнемо кращої Європи для трудящих!

Щиро вдячний і бажаю успішного Конгресу!

 

У роботі Конгресу бере участь Віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий. У рамках Конгресу сьогодні ввечері має відбутися міжнародна Конференція з питань демократії. Українській очільник запрошений до виступу на цій Конференції.

 

Департамент міжнародних

 

зв’язків апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Прожитковий мінімум в цінах квітня 2019 року

progminvukrv2015 1


Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах квітня 2019 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:

- з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору 4 177,18 грн. (без урахування платежів – 3 639,02 грн.);

- для дітей віком до 6 років – 3 422,43 грн.;

- для дітей віком від 6 до 18 років – 4 202,00 грн.;

- для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства – 4 677,57 грн. (без урахування платежів -3 765,44 грн.);

- для осіб, які втратили працездатність – 3 094,34 гривень.

 

Таким чином, законодавчо встановлений на квітень 2019 року
(1853 грн.) прожитковий мінімум занижено у 2,2 рази порівняно з його фактичним розміром або на 2 324 грн., а для працездатної особи (1921 грн.) - у 2,4 рази або на 2 757 грн.

 

Таблиця додається.

 

 

Департамент з питань бюджету

та оплати праці апарату ФПУ

 

 

 

[ Детальніше... ]

У Вінниці зібралась Школи молодого профактивіста

P1660401

 

22 травня п.р. відбулось засідання Школи молодого профактивіста, яке відкрила Світлана Анпольська – заступник Голови Федерації профспілок області.

 

Слухачі Школи з цікавістю слухали виступ Тетяни Побережної - голови обласної організації профспілки працівників культури, яка наголосила, що   сучасний молодий профлідер істотно відрізняється від профспілковців попередніх поколінь. У профспілковому середовищі сьогодні впевнено звучить голос молоді, тому що вона складає більше третини членів профспілок. Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

 

P1670141

 

Слухачі активно вивчали методики вибору підходу до управління профспілковою організацією, знайомилися з пірамідою планування, стратегією і показниками ефективності своєї роботи, вчилися твердженням правильних рішень і впевненості в публічних виступах.

При моделюванні ситуацій та обговоренні варіантих дій, у молодих профспілкових лідерів відразу відтворювалися конкретні приклади, з якими вони реально стикалися у своїй роботі. Кожен міг висловити свою думку і взяти участь в живій дискусії. Завдяки цікавій манері викладання, Тетяні Побережній вдалося створити прекрасну робочу атмосферу протягом всього заняття.

З сучасним станом законодавства з питань захисту студентської молоді слухачів ознайомив Вадим Шевчук – головний правовий інспектор праці Федерації профспілок області.

 

P1670139


Учасники засідання активно залучались до обговорення та висловлювали свої думки з цих та інших питань, піднімали теми соціальних гарантій, безробіття, порушення трудових прав, скорочення робочих місць та необхідності об’єднуватися, щоб захищати свої трудові права і розбудовувати економіку країни.

Підводячи підсумки засідання, Світлана Анпольська наголосила, що молодь - потужний двигун розвитку громадянського суспільства та профспілкового руху, тому Федерація профспілок області сьогодні в своїй роботі використовує нові форми і методи, близькі і зрозумілі для молоді.

 

Федерація профспілок Вінницької області

[ Детальніше... ]

Зональний турнір чемпіонату в Харкові

        АБ2         

 

            З настанням весни активізуються любителі  «літніх»  видів спорту, для яких побігати по зеленій траві – найзаповітніше бажання.

                  Діяльність Ради профспілки працівників газових господарств України за підтримки Регіональної газової компанії  «Трейдінг» спрямована на створення максимально сприятливих умов для оздоровлення людей  трудових колективів  галузі,  задоволення потреб працівників та членів сімей   в веденні  здорового способу життя,  занять фізкультурою і спортом. 

                Задоволення потреб до занять спортом  досить широко  культивується серед працівників    газових господарств України. Найпопулярнішим  та найбільш видовищним серед заходів фізкультурного напрямку  звичайно є Всеукраїнська спартакіада, яка проводиться на узбережжі Азовського моря на  базі відпочинку «Блакитне полум’я», що належить  ПАТ «Дніпропетровськгаз» . Тут збираються важковики, легкоатлети,  пловці, волейболісти, шашисти та тенісисти. Цього року в окрему категорію виділилися любителі міні футболу.

                 Всеукраїнський чемпіонат з міні футболу проводиться в 2 етапи: Зональний (Східна, Західна  і Центральна зони) і Фінал.  Фінальні змагання   відбудуться в червні місяці  у Львові.

В нашому місті пройшли змагання учасників, участь у яких взяли працівники ПАТів  «Дніпропетровськгаз», «Кременчукгаз», «Криворіжгаз», «Харківгаз» та «Харківміськгаз».

                  Учасників змагань Східної зони гостинно прийняв спорткомплекс  «Каразінський» Національного університету ім.  В.Н. Каразіна та забезпечив  «on line» трансляцію всіх матчів. Також надано послуги кваліфікованого суддівства, медичного нагляду та ін.

                Результати боротьби за лідерство  завжди непередбачувані  і тому держать всіх в напрузі фактично до самого фіналу. За головний кубок всі команди вперто боролись. Хлопці намагались докласти максимум зусиль для найкращого результату. На радість і організаторів і учасників  до конфліктів не доходило, бо всі пам’ятали: головне не призи і звання, а дружнє спілкування  з колегами та приємний і корисний активний відпочинок. Тим не менше тепла дружня атмосфера не відміняла напруги і запалу: як кажуть «переможець все одно  може бути лише один».

               Титул переможця Східної зони завоювала команда ПАТ «Дніпропетровськгаз», набравши очок, на другому місті команда  ПАТ «Харківміськгаз», третє місце здобула команда ПАТ «Криворіжгаз».  На турнірі  визначено    переможців в номінаціях «Кращий воротар» (Анатолій Тесленко команда  «Харківміськгаз»), «Кращий нападаючий» Денис Танський  (команда  «Криворіжгаз»), «Кращий захисник» Олексій Захарченко (команда  «Харківгаз»), титули  «Кращий бомбардир» та «Кращий гравець чемпіонату» здобув  Андрій Петренко ( команда «Дніпропетровськгаз»). 

Змагання  увінчались нагородженням переможців, призерів чемпіонату Східної зони. Переможці отримали кубки і медалі, а всі учасники -  пам’ятні вимпели  з символікою чемпіонату.

                 До уваги гостей Харкова організатори запропонували екскурсію містом, ця пропозиція для них  виявилася неочікуваною подією. Учасники змагань та профспілкові лідери ПАТів ознайомилися з історичними пам’ятками міста, відвідали  екопарк Олександра Фельдмана, від якого  отримали надзвичайно  позитивні емоції  та бажання приїхати сюди знову всією родиною. 

Самостійно гості міста  побували в Центральному парку культури і відпочинку  ім. Горького, який справив на гостей незабутнє  враження. 

                   Остаточних  переможців визначить фінал чемпіонату, а зараз командам, які зайняли І та ІІ місця,  належить якнайкраще підготуватись до участі у фіналі, накопичити сили та покращити  майстерність гравців. Побажаємо учасникам фінальних змагань успіхів і  непереможної волі до найвищої сходинки Всеукраїнського чемпіонату! А ще,  хороших результатів  у  професійній діяльності своїх виробничих колективів.

                 Учасники і організатори чемпіонату сердечно подякували раду профспілки та РГК «Трейдінг» за таку позитивну ініціативу і виразили надію , що  і наступного року у них буде можливість знову зустрітися на четвертому чемпіонаті

 

Балашова Т.М,, заступник голови профспілки працівників «Харківгаз»

 

АБ 

 

АБ1

[ Детальніше... ]

З 1 липня 2019 року набуде чинності новий Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

DSC04404


Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 та набуде чинності 1 липня ц.р.

 

Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору та інших.

Відповідно до нового Порядку рішення щодо визнання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) пов’язаними чи не пов’язаними з виробництвом приймається комісією (спеціальною комісією) шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів членів комісії голос голови комісії є вирішальним.

Також з 1 липня вступає у силу строк давності для розслідування нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, який становитиме три роки з дня їх настання. Водночас, у разі встановлення факту нещасного випадку рішенням суду, розслідування проводиться незалежно від дати їх настання.

Крім того, документом подовжено строки проведення розслідування нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання/отруєння з 3 до 5 робочих днів,  спеціального розслідування – з 10 до 15 робочих днів.

Зменшено кількість документів, які оформлюються за результатами роботи комісії з розслідування:

складається акт за формою Н­‑1/П (якщо нещасний випадок пов'язаний із виробництвом),

або Н-1/НП (якщо не пов'язаний),

акт за формою Н-5 - скасовано.

http://www.fse.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/964336;jsessionid=C88AAFF68992E4588AB2AB465886BC08

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31