29 травня 2019

Середня зарплата українців у 2022 році прогнозується на рівні 15 тисяч гривень

А21

 

Про це йдеться у квітневому консенсус-прогнозі Мінекономрозвитку на 2019-2022 роки.

Відповідно до прогнозу:

  • середньомісячна заробітна плата працівників у 2019 році сягатиме 10 301 грн,
  • у 2020 році – 11 852 грн,
  • у 2021 році – 13 205 грн,
  • у 2022 році – 15 000 грн.

При цьому, реальна середньомісячна заробітна плата (номінальна, скоригована на індекс споживчих цін) у 2019 році зросте на 7%, у 2020 році – на 5,9%, у 2021 році – на 4,1 , а в 2022 році – 2,7.

 

Прес-центр ФПУ – за матеріалами ЗМІ

[ Детальніше... ]

Своєчасно відповідати на виклики та загрози

 

 А

Актуальні питання підвищення ефективності профспілкової роботи та соціально-економічного захисту законних прав та інтересів людини праці обговорили 28 травня учасники розширеного засідання Правління Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ.

Вів засідання Голова Профспілки Вацлав Янчевський.

 

З доповіддю «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах» виступив заступник Голови УФПО Олександр Крисюк.

Про новини в податкової в податковій та кредитно-фінансовій політиці держави проінформувала заступник головного редактора журналу «Вісник» ДФСУ Ніна Василюк.  

Було обговорено також низку інших важливих питань, серед яких зокрема «Здоровя нації, відновлення працездатності населення – важливий напрямок роботи профспілок».

Під час засідання відбулась презентація книги Вацлава Янчевскього «Дякую тобі, моя доля…»

 

Прес-центр ФПУ

 

А1 

 

А2

 

А3

 

А4

 

А5

[ Детальніше... ]

Пріоритетні завдання профспілки - забезпечення соціально-економічних прав і інтересів працюючих, створення атмосфери злагоди та спокою в колективах

IMG 2249

 

23 травня 2019 року в приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок відбувся V пленум Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. В роботі Пленуму взяли участь члени обласної ради профспілки, начальник відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко, заступник голови Миколаївської облпрофради Любов Онищенко, голови первинних профспілкових організацій.

 

На засіданні були розглянуті питання про роботу президії обласної організації профспілки за 2018 рік, про підсумки ревізії фінансово-господарської діяльності у 2018 році, про затвердження бюджету на 2019 рік, про проведення звітно-виборних зборів в первинних профспілкових організаціях та інші.

Голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ольга Василюк, звітуючи перед присутніми про роботу президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери за 2018 рік, наголосила що своїми пріоритетними завданнями профспілка вважає створення умов для продуктивної зайнятості працівників, підвищення реального рівня доходів, створення ефективних стимулів до праці, надання допомоги у вирішенні соціально-економічних проблем трудових колективів. Саме тому президія обласної ради профспілки активно співпрацює з органами виконавчої влади, члени президії регулярно беруть участь у зустрічах з керівниками різних рівнів, використовують різноманітні форми співпраці, які спрямовані на попередження порушень відносно прав працюючих в соціальній сфері.

Заступник голови облпрофради Любов Онищенко, підкреслила, що обласна організація профспілки працівників соціальної сфери зарекомендувала себе як активна членська організація обласної ради профспілок, яка проводить власні заходи та бере участь в заходах облпрофради, направлених на захист соціально-економічних прав, розвиток фізичної культури та задоволення духовних потреб членів профспілки. Також вручила Подяку обласної ради профспілок голові профспілки Ользі Василюк за активну участь в обласному фотоконкурсі «Наша праця – добробут України!» та Почесну грамоту первинній профспілковій організації Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (голова Марина Коваленко) за третє місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір.

У виступі начальника відділення НСПП в Миколаївській області Оксани Євченко поінформовано присутніх та проаналізовано хід виконання Угоди про співпрацю між Відділенням та обласною радою профспілки працівників соціальної сфери.

Під час проведення заходу укладено нову Угоду про співпрацю між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області та Миколаївською обласною профспілкою працівників соціальної сфери на 2019 – 2023 роки, в рамках якої сторони планують продовжити правороз’яснювальну роботу у колективах соціальної сфери.

 

 viber image 201


                                   За інформацією ЦР

Профспілки працівників соціальної сфери України

[ Детальніше... ]

Бути ближче до людей

IMG 0031

 

Згідно з наміченими заходами з модернізації внутріспілкової діяльності Федерація профспілок Рівненської області започаткувала практику проведення навчання профактиву, організацію профспілкових Форумів, дискусійних майданчиків безпосередньо в районах області, з тим, щоб більше почути, про те, що людей насправді хвилює, разом дійти до вирішення проблем, які заважають рухатись нам всім у профспілках далі, відповідаючи на   виклики сьогодення. Перший такий Форум відбувся у Зарічному, а днями Форум у Радивилові   зібрав голів та профактивістів первинних організацій з усіх галузей і був присвячений темі   «Соціальний діалог -- показник ефективності взаємовідносин між працюючою людиною, роботодавцем та владою».

 

Форум розпочався з вступного слова голови ФПО Миколи Шершуна,який оцінив позитивно результати соціального діалогу в області, які в певній мірі виявляють рівень активності всіх його учасників. Та,на жаль, не все залежить від місцевої влади, роботодавців області та профспілок, зазначив він. Важливі, часто доленосні, рішення приймаються у столичних кабінетах. Так є, і так було завжди. Адміністративна ж реформа дає можливість приймати важливі рішення саме на місцях, в об’єднаних територіальних громадах, які активно розбудовуються ,в тому числі і в Радивилівському районі. Тож профспілчани повинні активніше долучатися до цих змін, зберігаючи профчленство і галузевий принцип побудови профспілки в ОТГ, а також створюючи нові первинки там, де їх ще немає…

Із стратегію розвитку Радивилівського району та об'єднаної територіальної громади на період до 2020 року познайомили учасників Форуму Олег Ващук, голова Радивилівської районної держадміністрації та Микола Карапетян, голова Радивилівської міської ради об'єднаної територіальної громади.

   В ході Форуму головами Радивилівської міської ради ОТГ, об’єднання роботодавців та Координаційної ради профспілок було підписано Тристоронню угоду з соціально-економічних питань.

Учасники Форуму прослухали цікаву інформацію з перспектив розвитку децентралізації в області від Тетяни Грещук, директора Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України та Василя Поліщука, заступника директора центру розвитку місцевого самоврядування в Рівненській області, почули переконливі аргументи на користь профспілки у повідомленнях працівників апарату ФПО Ніни Скорик, Володимира Красюка, Жанни Арсенічевої.

Докладну інформацію про порядок проведення на законних підставах колективних трудових спорів та страйків містив і виступ Тетяни Фокіної, начальника відділення національної служби посередництва та примирення у Рівненській області.

Водночас слушними думками щодо вдосконалення форм та методів профспілкової роботи ділилися профактивісти району. Так Іван Суходольский, голова ППО Новопляшівської ЗОШ I-II ступенів вважає, що профспілкам бракує рішучості очолити протесний рух в Україні, як це роблять профспілковці Заходу, хоча такий потенціал у нас є. Треба всім нам бути ближче до людей, до їх прагнень і запитів, наголосив він.

Форум ухвалив Резолюцію,в якій намічені першочергові напрямки діяльності у сьогоденні.

 

IMG 0002

 

IMG 0009

 

 

Профінформ-Рівне

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31