15 листопада 2019

З професійним святом!

16-Den-pratsivnykiv-radio-telebachennya-ta-zv-yazku-Ukrayiny

 

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Від вашої щоденної кропіткої праці залежить, наскільки поінформованим буде наше суспільство. Завдяки вам ми тримаємо руку на пульсі життя країни, що допомагає відчути всім нам причетність до процесів сучасності, відкрити можливості для нових контактів і спілкування.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия робота забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Переконаний, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, застосовуючи новітні комунікаційні технології.

Бажаю вам професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, надійних партнерів та колег. Щастя, здоров’я вам і вашим родинам!

 

 

З повагою,

Голова ФПУ                                                                                                                  Григорій Осовий

[ Детальніше... ]

Привітання Голови Профспілки працівників зв'язку України Миколи Стародуба

logo-06

 

Шановні колеги - зв'язківці!

 

Від імені Профспілки працівників зв’язку України щиро вітаю вас з галузевим професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Сьогодні наша галузь представляє собою національну інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру, яка є невід'ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, є основою для розбудови інформаційного простору, галузь, технічний розвиток якої визначає і впливає на міжнародний імідж і обороноздатність країни, є одним із критеріїв його розвитку та цивілізованості, а можливість новітніх технологій помножена на інтелект людини праці розширюють сферу комунікації, забезпечують інформатизацію нашої держави.

Вона є унікальною тому, що єднає континенти, країни і народи, вона скорочує відстані і об'єднує серця людей.

У день професійного свята дякую ветеранам галузі, які своєю самовідданою працею розбудовували галузь і нинішньому поколінню зв'язківців, які гідно продовжують їх славні традиції. Упевнений, що професіоналізм і кращі традиції трудових колективів дозволять нам і надалі примножувати науково-технічний потенціал галузі, збільшуючи спектр і якість послуг для населення та народно господарчого сектору. Адже від нашої з вами надійної і ефективної роботи залежить не тільки гідне існування держави, а й якість життя кожного громадянина нашої країни.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у роботі, втілення у життя всій мрій і сподівань!

 

 

З повагою

 

Голова Профспілки

працівників зв'язку України                                         М.Стародуб

[ Детальніше... ]

СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ ВІРИ ІВАНІВНИ СИВОЛОБ

ВЕТ1

 

Дивні властивості людської пам’яті.

Здебільшого пригадуєш або щось приємне і цікаве, або те, що вразило: події, чи людей, зустрівшись з якими у житті чи по роботі, отримуєш незабутнє враження.

Саме такою людиною була Віра Іванівна Сиволоб.

Енергійна і завжди принципова секретар Укрпрофради. Вона обіймала цю - одну з найвищих профспілкових посад - протягом 16 років поспіль. Отже, була по-справжньому віддана профспілкам, вірила у благородну справу боротьби за соціальну справедливість.

Цими днями виповнюється 40 днів відтоді, як завершився життєвий шлях Віри Іванівни Сивлоб.

 

Детальніше

 

"Профспілкові вісті"

[ Детальніше... ]

Зацікавлені в нових знаннях

DSCN0833

 

За підсумками минулого навчального (2018-2019 р.) року в системі профспілкової освіти Дніпропетровське облпрофоб'єднання посіло перше місце серед територіальних профцентрів України.

 

         Потрапив до гурту найкращих (перше місце в номінації на кращі учбові методичні матеріали) й Дніпропетровський терком профспілки вугільників, де голова Сергій Юнак.

         Про високий рівень організаційної роботи в цій провідній членській організації облпрофцентру свідчить й проведений на днях теркомом в Навчальному центрі облпрофоб'єднання (директор Ганна Бондарєва) семінар.

         Цього разу його учасниками стали профактивісти шахт «Самарська» та «Благодатна», Центральної збагачувальної фабрики, автобази та підприємства «Павлоградпогрузтранс».

         Слухачам були запропоновані лекції з питань організаційно-інформаційної, економічної та правової роботи профспілок, розвитку системи соціального діалогу, міжнародного досвіду колдоговірного регулювання трудових відносин, проведення атестації робочих місць. Їх прочитали, зокрема, зав.відділом облпрофцентру з питань соціально-економічного захисту трудящих Тетяна Мазана та головний спеціаліст з правової роботи обкому профспілки працівників культури Олексій Погрібняк, науковці вишів Дніпра.

 

DSCN0826

 

         14 листопада з учасниками семінару зустрівся голова Облпрофоб'єднання, член президії ФПУ Віталій Дубіль, який розповів шахтарям про діяльність Федерації та облпрофцентру з відстоювання інтересів трудящих, перипетії боротьби навколо проєктів Держбюджету-2020, нового Трудового Кодексу та інших законодавчих актів, котрі стосуються людини праці. Профактивісти були також поінформовані про зустріч голови облпрофцентру з новим головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Бондаренком.

         В.Дубіль відповів також на запитання слухачів.

         - Спілкуючись сьогодні з профспілковими активістами вугільної галузі Західного Донбасу, - зазначив В.Дубіль, - ще раз переконався у тому, що в них є не тільки зацікавленість в отриманні нових знань з різної тематики, але й готовність застосовувати їх у своїй повсякденній роботі. Бо життя стрімко змінюється, дуже непросто нині складаються стосунки з роботодавцями різних рівнів, є й питання як до них, так і до органів влади щодо вирішення соціально-побутових проблем (забезпечення Західного Донбасу водою, ремонт доріг та ін.). Вирішення цих питань залежить від нашої єдності, спільних активних дій, принциповості профспілкових лідерів. І ми не повинні розчаровувати людей.

         Профактивісти відзначили хороший рівень організації семінару в Навчальному центрі облпрофобєднання, а також звернули увагу на оновлення будівлі та приміщень центру, його готелю, де є всі умови для проживання.

 

DSCN0828

 

              DSCN0836

 

   В.Коврига,

зав. прес-центром Дніпропетровського облпрофоб’єднання

                                                                                             

[ Детальніше... ]

Профактив Київщини готовий вийти на протест

IMG 20191114 120555 1

 

14 листопада ц.р. фахівці апарату ФПУ і заступник Голови ФПУ Олександр Шубін презентували проект профспілкового Трудового кодексу активістам Київської обласної профспілкової організації у м. Біла Церква.

 

На зустрічі відбувся відвертий обмін думками стосовно найбільш чутливих для простих людей питань: про плани влади з демонтажу системи соціального захисту, проведення земельної реформи, запровадження ліберальних трудових відносин та ін.

Відкрили народне віче Голова Київської облпрофради Валентин Кононенко та мер міста Біла Церква Геннадій Дикий. У їх виступах йшлося про необхідність проведення ефективного соціального діалогу між соціальними партнерами, владою і громадськістю, яка об’єднується в ОТГ і отримує управлінські повноваження, акумулюючи для їх здійснення кошти на місцях.

 

IMG 20191114 120509

 

«Профспілковий рух, який представляє найбільш активну частину громадян, на сьогодні має силу і вплив на владу, тому що за кожним з вас стоїть трудовий колектив», - сказав, звертаючись до присутніх, Білоцерківський міський голова. Він висловив сподівання, що позиція спілчан стосовно планів влади по зміні трудового законодавства буде врахована.

Виступаючи перед аудиторією, яку склали керівники міських і районних комітетів галузевих профспілок, голови первинних профорганізацій підприємств та установ, сотні профактивістів, Олександр Шубін повідомив, що «подібні зустрічі заплановані в усіх регіонах країни. Мета - почути людей праці. Дізнатися про їх позицію щодо змін, які відбуваються у соціально-трудовій сфері». Він наголосив, що ФПУ як найчисельніша громадська організація має об’єднати зусилля спілчан задля збереження гарантій працівників, а також ефективно протидіяти наступу на соціальні і трудові права людей.

 

IMG 20191114 120632 1

 

З презентацією профспілкового проекту ТК виступили заступник керівника департаменту правового захисту апарату ФПУ Ірина Тубєлець, керівник департаменту з питань бюджету та оплати праці Людмила Остапенко і заступник керівника департаменту правового захисту – заступник головного правового інспектора праці Ірина Сидоряк.

Представники ФПУ відповіли на чисельні запитання учасників зустрічі та почули від них про готовість брати участь у солідарних діях профспілок на захист прав працівників.

Підсумовуючи розмову Валентин Кононенко закликав усіх присутніх до єдності та громадянської активності.

«На сьогодні це те, що допоможе профспілкам у вирішенні усіх злободенних питань», - сказав він.

На запитання, чи вийдуть члени профспілок на акції протесту, присутні одноголосно відповіли: «Так!».

 

 IMG 20191114 122317

 

Нагадуємо, що Спільним представницьким органом об’єднань профспілок на національному рівні 4 листопада ц.р. ухвалено рішення про проведення заходів для внесення профспілкового проекту ТК до розгляду в Парламент, організацію на його підтримку інформаційно-роз’яснювальної роботи із залученням профспілкового активу.  

Раніше було затверджено дії всеукраїнських профспілок та репрезентативних профспілкових об’єднань, спрямовані на підтримку в суспільстві народного Трудового кодексу України, підготовленого робочою групою СПО об’єднань профспілок.

 

IMG 20191114 135336

 

IMG 20191114 121358

  

IMG 20191114 121742

 

IMG 20191114 131857 1

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Профактив Київщини готовий вийти на протест

IMG 20191114 120555 1

 

14 листопада ц.р. фахівці апарату ФПУ і заступник Голови ФПУ Олександр Шубін презентували проект профспілкового Трудового кодексу активістам Київської обласної профспілкової організації у м. Біла Церква.

 

На зустрічі відбувся відвертий обмін думками стосовно найбільш чутливих для простих людей питань: про плани влади з демонтажу системи соціального захисту, проведення земельної реформи, запровадження ліберальних трудових відносин та ін.

Відкрили народне віче Голова Київської облпрофради Валентин Кононенко та мер міста Біла Церква Геннадій Дикий. У їх виступах йшлося про необхідність проведення ефективного соціального діалогу між соціальними партнерами, владою і громадськістю, яка об’єднується в ОТГ і отримує управлінські повноваження, акумулюючи для їх здійснення кошти на місцях.

 

IMG 20191114 120509

 

«Профспілковий рух, який представляє найбільш активну частину громадян, на сьогодні має силу і вплив на владу, тому що за кожним з вас стоїть трудовий колектив», - сказав, звертаючись до присутніх, Білоцерківський міський голова. Він висловив сподівання, що позиція спілчан стосовно планів влади по зміні трудового законодавства буде врахована.

Виступаючи перед аудиторією, яку склали керівники міських і районних комітетів галузевих профспілок, голови первинних профорганізацій підприємств та установ, сотні профактивістів, Олександр Шубін повідомив, що «подібні зустрічі заплановані в усіх регіонах країни. Мета - почути людей праці. Дізнатися про їх позицію щодо змін, які відбуваються у соціально-трудовій сфері». Він наголосив, що ФПУ як найчисельніша громадська організація має об’єднати зусилля спілчан задля збереження гарантій працівників, а також ефективно протидіяти наступу на соціальні і трудові права людей.

 

IMG 20191114 120632 1

 

З презентацією профспілкового проекту ТК виступили заступник керівника департаменту правового захисту апарату ФПУ Ірина Тубєлець, керівник департаменту з питань бюджету та оплати праці Людмила Остапенко і заступник керівника департаменту правового захисту – заступник головного правового інспектора праці Ірина Сидоряк.

Представники ФПУ відповіли на чисельні запитання учасників зустрічі та почули від них про готовість брати участь у солідарних діях профспілок на захист прав працівників.

Підсумовуючи розмову Валентин Кононенко закликав усіх присутніх до єдності та громадянської активності.

«На сьогодні це те, що допоможе профспілкам у вирішенні усіх злободенних питань», - сказав він.

На запитання, чи вийдуть члени профспілок на акції протесту, присутні одноголосно відповіли: «Так!».

 

 IMG 20191114 122317

 

Нагадуємо, що Спільним представницьким органом об’єднань профспілок на національному рівні 4 листопада ц.р. ухвалено рішення про проведення заходів для внесення профспілкового проекту ТК до розгляду в Парламент, організацію на його підтримку інформаційно-роз’яснювальної роботи із залученням профспілкового активу.  

Раніше було затверджено дії всеукраїнських профспілок та репрезентативних профспілкових об’єднань, спрямовані на підтримку в суспільстві народного Трудового кодексу України, підготовленого робочою групою СПО об’єднань профспілок.

 

IMG 20191114 135336

 

IMG 20191114 121358

  

IMG 20191114 121742

 

IMG 20191114 131857 1

 

Прес-центр ФПУ

 

 

[ Детальніше... ]

Про показники середньої зарплати для обчислення пенсії

 

861617 w 300

 

Відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при призначенні пенсій застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.

 

Нині, залежно від періоду призначення пенсій, при їх обчисленні застосовуються наступні показники середньої заробітної плати:

- для призначених до 31.12.2017 р. - 4404,35 грн (усереднений показник за 2014-2016 р.р. - 3764,40 грн, збільшений з 01.03.2019 р. на 17%),

- для призначених з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р. – 5377,90 грн (усереднений показник середньої заробітної плати за 2016-2017 роки),

- для призначених з 01.01.2019 р. – 6 188,89 грн (усереднений показник середньої заробітної плати 2016 - 2018 роки).

 

 Довідково

Показники середньомісячної заробітної плати працівників, зайнятих у галузях національної економіки, за 1992 - 2019 роки, що застосовуються під час призначення та перерахунку пенсій відповідно до статей 40 і 43 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30